>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.06.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, grupa C
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Ukraina – Polska
Typ: over 3.5
Kurs: 5.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nastroje w ekipie Ukrainy grobowe ale co tu się dziwić dwa mecze, dwie porażki i koniec turnieju, dziś w starciu z nami żegnają się z turniejem.
Jak wspomniałem atmosfera w zespole nie jest najlepsza, ciekawe jakim składem dziś wyjdą ja aż tak dużych rotacji to bym się raczej nie spodziewał bo na pewno będą mimo wszystko chcieli zakończyć turniej przynajmniej z jakąś bramką strzeloną a więc ten trójką Yarmolenko, Konoplyanka, Zozulya powinniśmy zobaczyć. Może nie są to zawodnicy w najwyżej formie szczególnie po tych skrzydłowych oczekiwano więcej ale nadal to piłkarze którzy potrafią zrobić w każdej chwili jedną indywidualną akcję. Strata dwóch bramek z Irlandią czy druga połowa z Niemcami nie wystawia dobrej laurki za to grze w destrukcji.
Zwycięstwo z Irlandią mogło się wydawać meczem słabo udanym w naszym wykonaniu ale jednak patrząc na przebieg meczu z Ukrainą to zagraliśmy naprawdę świetne zawody co też potwierdziliśmy w hicie z Niemcami. Znowu na tle najmocniejszego rywala pokazaliśmy świetną grę w destrukcji całego zespołu. Jak wspomniałem przy okazji pierwszego meczu ofensywa nie jest naszym problemem w starciu Mistrzami Świata to myślimy stworzyli dogodniejsze sytuacje to co cieszy jeszcze bardziej że nie były to tylko świetne kontry ale w ataku pozycyjnym potrafiliśmy pograć.
Ukraina jak wspomniałem będzie tutaj szukała ofensywnej piłki, wiadomo że dojdzie do zmiany trenera, zresztą ostatni trening niema w całości prowadził Andriy Shevchenko legenda Ukraińskiej piłki a on wielu wywiadach zapowiadał że jak zostanie trenerem to oczekuje ekipy grając do przodu i wcale mnie nie zdziwi jak będzie miał ogromny wpływ na dzisiejszą taktykę. O naszych trochę się martwię bo te nawet kosmetyczne zmiany zawsze kończyły się słabszą dyspozycją w defensywie co widzieliśmy w dwóch ostatnich testach przed mistrzostwami. Jednak u naszych widać tą walkę i naprawdę jesteśmy świetnie przygotowani do turnieju, w bawienie się w wynik 0:0 nie dla nas, dlatego też od początku wystąpią Milik – Lewy a Zieliński oraz Kapustka to młodość i na pewno wiele techniki a defensywa Ukrainy wraz z bramkarzem monolitu nie stanowi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, grupa C
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Ukraina – Polska
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Witam wszystkich ja dziś postanowiłem zainwestować i postawić na typ że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednej bramce. Bilans bramek Polaków nie jest zbyt imponujący 1 : 0 w 2 rozegranych spotkaniach, Ukraina ma jeszcze gorszy 0 : 4. Oglądałem mecz Irlandii płn i Ukrainy i szkoda mi drużyny Ukrainy ale no cóż. Warunki atmosferyczne w tym meczu były ekstremalne jeden błąd potknięcie gol stracone szanse na awans. 0 goli na koncie Ukrainy ale patrząc na historię ostatnich meczów towarzyskich Ukraincy potrafią strzelać i nie jest to w moich oczach drużyna &quot;underowa&quot;. Co do Polaków to uważam że drużyna wykonała bardzo dobrą &quot; robotę &quot; wywalczyli 3 ptk z Irlandczykami nie przegrali z Niemcami a dzisiaj wiedząc że czeka ich jeszcze przynajmniej jedno spotkanie zagrają na &quot;remis&quot;. Czas pokaże. Po cichu myślę że może dziś strzeli gola Lewandowski. Zobaczymy.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Spotkanie: Ukraina - Polska
Godz: 18
Typ: Ukraina -0,5 żółtej kartki
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie spotkanie fazy grupowej, mecz raczej o pietruszkę aczkolwiek zdecydowanie ważniejszy dla naszej reprezentacji niż ekipy Ukrainy. Myślę że biało czerwoni zdecydowanie nie będą chcieli nałapać głupich kartek przed fazą pucharową, a Ukraińcy jako że beda grac o honor mogą chcieć sie pokazać i grać bardzo agresywnie. Trudno opierać się na statystykach, istotne również jakim składem wyjdziemy. Jak wiemy mamy już na koncie 5 żółtych kartek więc jeśli Nawałka nie wystawi rezerwowych to gracze z kartkami beda musieli grać bardzo bezpiecznie. Myśle ze typ godny polecenia, Pozdrawiam ????
✅ 102
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: 2 ( Zakład bez remisu! Remis = zwrot)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Ja dzisiaj typuję zwycięstwo Turków w spotkaniu z Czechami! Jedyną obawą w tym mecz jak dla mnie to możliwość remisu dlatego też wybrałem typ z opcją zwrotu w przypadku jego wystąpienia. Czytając poprzednie analizy tego spotkania i granie na Czechów jak dla mnie nieracjonalne lecz to jest tylko piłka i dopiero mecz nasze założenia zweryfikuje. Turcy nie przyjechali po to by zakończyć ten turniej na ostatnim miejscu bez żadnego punktu.. i porównywanie ich do Rosjan jest trochę śmieszne. Obie ekipy dzisiaj grają o być albo nie być w turnieju! Turcja jak wygra będzie miała jeszcze szanse awansować z trzeciego miejsca w tabeli! Ze składu Czech dodatkowo wypada Rosicky co jest kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ponadto ostatni mecz między tymi drużynami Turcy również przechylili na swoją korzyść wygrywając 2-0 ;) Powodzenia! ;)
✅ 120
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chorwacja – Hiszpania
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betano


Ciekawie zapowiada się konfrontacją pomiędzy drużynami Chorwacji i Hiszpanii w grupie D na Mistrzostwach Europy. Walka w tym spotkaniu będzie toczyć się o zajęcie 1 miejsca w tej grupie,
a tym samym o słabszego rywala w następnej rundzie. Chorwacja po tym jak zanotowała zwycięstwo nad Turcją 1-0 i remis z Czechami 2-2 zajmuje 2 miejsce i aby wyjść z grupy z 1 miejsca muszą dziś pokusić się o zwycięstwo. W kadrze na to spotkanie w drużynie z Bałkanów zabraknie jedynie kontuzjowanego Modrica ( głównego reżysera gry tej drużyny),ale w składzie są tacy zawodnicy jak Rakitić, Prisić, Kovacić czy Mandzukić którzy odgrywają bardzo duże role w drużynie narodowej i w klubach. Hiszpania po wygranych nad Czechami 1-0 ( bramka strzelona w końcówce meczu) i z Turcją 3-0 zajmuje 1 miejsce i dziś wystarczy im remis aby utrzymać tą pozycję. W kadrze zespołu trenera del Bosque też są same gwiazdy więc mecz naprawdę zapowiada się interesująco i wcale nie jest powiedziane że Hiszpania wygra to spotkanie. Dlatego proponuje zagrać że obie strzelą bramkę w tym meczu co wydaje się bardzo prawdopodobne.
✅ 135
 
buchos 6

buchos

Użytkownik
Dysplina: tenis-winbledon, kwalifikacje Atp
Godzina:13:00
Spotkanie ???? .King-Chen T.
Typ ???? .King
Kurs:2.37
Bukmacher: Bet365
Dziś mało emocjonujący pojedynek ale w kwalifikacjach można znaleść perełki i taka właśnie znalazłem.D.king bardzo szybki ryzykujących czesto zawodnik z mocnym returnem.chen t natomiast jest to zawodnik który na sile gra w tenisa bo tak mu ojciec obrał drogę w życiu i nie zanosi sie na to by kiedykolwiek awansował wyżej niż 170-180 miejsce w rankingu bo kto nie kocha tego czego lubi to nic z tego nie bedzie ale dosysc pieśni chwalebnych .king na twardym dobrze sobie radzi wiadomo ze trawa jest szybka, chen przegrywa wszystkie mecze z podwójnym przełamaniem bardzo duży problem z serwisem skuteczność 45% dla szybkiego i mocno grającego Kinga myśle nie bedzie wysokim płotkiem do przeskoczenia..
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dysplina: EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Irlandia
Typ: Niemcy O 0.5 Kartki
Kurs:1.53
Bukmacher: B365
Niemcy nie będą chcieli dopuścić, &quot;aby słaba&quot; Irlandia strzeliła im gola i myślę, że jakieś popchniecie graczy z rezerw będzie ukarane żółtą kartką.
W osatnim meczu z Polską Niemcy zobaczyli 3 kartki, a jedna to jest pikuś
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, EURO 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia Północna - Niemcy
Typ: 1X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać idzie masówka na drużynę Niemiec, a na tym turnieju.już nie raz byliśmy świadkami nie małych niespodzianek, słabsze i mniej znane.drużyny były wstanie zremisować lub wygrywać z tak zwanym i faworytami. Dlaczego dzisiaj nie miałaby stać się kolejna niespodzianka. Drużyna która głównie opiera swoją grę na obronie i kontratakach może dzisiaj zaskoczyć ostatnio gorzej spisujacych się szkopów. W reprezentacji niemiec paru zawodników bez formy, do tego dochodzą jeszcze jakieś słowne przepychanki, pretensje do niektórych zawodników i na pewno żaden z nich nie będzie chciał dzisiaj złapać kontuzji, bo awans już zapewniony, a Irlandia po wygranym meczu z Ukrainą na pewno podbudowana i na pewno nie odpuści tego meczu tak łatwo jak to może się wydawać. Może uda im się przeprowadzić pare skutecznych kontr i coś ugrać w.tym meczu.
⛔ 100
 
lordolek6 13

lordolek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia Północna - Niemcy
Typ: 2 (handicap 1-0)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Co tu dużo mówić, ten typ po takim kursie to moim zdaniem okazja. Czy komuś się to podoba czy nie, Niemcy są obecnymi mistrzami świata. Od lat zajmują najwyższe lokaty w najbardziej prestiżowych turniejach, są po prostu mega profesjonalistami. Ich celem jest wyjście z grupy na 1 miejscu a żeby to uczynić muszą dziś wygrać swój mecz. Nie chce mi się wierzyć, że wygrana 1 bramką ich zadowoli. To są zawodnicy ambitni którzy zawszę chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Każdy z nich gra w światowej klasy klubie i piłkarze pokroju Mullera, Gotze czy Ozila dzisiaj powinni spokojnie rozprawić się ze słabymi Irlandczkami. Nie oszukujmy się - wygrana Irlandii z Ukrainą to był czysty przypadek. Widzieliśmy jak Irlandia grała w meczu z nami. Nie potrafili stworzyć składnej akcji i oddac celnego strzału na bramkę. Moim zdaniem Niemcy będą chcieli udowodnić wszystkim, że nie są najsłabszą niemiecką reprezentacją od lat, i pokazać że będą walczyć na tych mistrzostwach o najwyższe cele.
Bądźmy szczerzy - reprezentacja Irlandii składa się praktycznie z samych zawodników Championship League (2 liga Angielska). Tylko 3 graczy z podstawowego składu gra w Premier League i jest to 2 zawodników West Bromu i 1 Southamptonu. Jak taka drużyna może napsuć krwi Niemcom którzy będą na ten mecz mega zmobilizowani i żądni zwycięstwa?
Przewidywane składy:
Neuer - Howedes - Boateng - Hummels - Hector - Khedira - Kroos - Muller - Ozil - Gotze - Gomez
McGovern (Hamilton - 3 od końca drużyna szkockiej Premiership) - Hughes (Melbourne - 4 drużyna Australijskiej 1 ligi) - Cathcart (Watford) - McAuley (West Brom) - J.Evans (West Brom) - C.Evans (Blackburn) - Norwood (Reading)- Davis (Southampton) - Ward (Notthingham) - Dallas (Leeds) - Washington (QPR)
Polecam ten typ, sam go gram dość grubo.
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Irlandia
Typ: Kartki - wiecej Niemcy lub tyle samo
Kurs:2,5
Bukmacher: B365
Temat kartek juz poruszony w poscie troche wyzej. Oczywiscie mozna sie spodziewac, ze to Ulster &#39;zlapie&#39; ich wiecej lecz z drugiej strony Niemcy to nie jest az tak czysto grajacy team, co pokazal zreszta mecz z Polska.Jak dotychczas Irlandczycy zebrali ich 4, Niemcy 3 wiec nie jest to jakas wielka roznica. Moim zdaniem warto sprobowac.
✅ 150
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina vs Polska
Typ: Ukraina strzeli gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Ostatnie spotkania dzisiaj fazy grupowej w grupach C i D.
Dzisiejszy wybrany przeze mnie mecz rozegrany zostanie na stadionie Marsylii,czyli na Stade Velodrome.
Jak na razie Polska radzi sobie calkiem dobrze,najpierw pokonali Irlandie Polnocna 1:0,gdzie rywale skupieni na defensywie praktycznie nie zagrozili naszej bramce a potem zremisowalismy bezbramkowo z Niemcami.
Wielka niespodzianka jest natomiast pozegnanie z Euro ekipy naszych sasiadow,ktorzy po porazce z Irlandia Polnocna 0:2 stracili szanse na awans.
Pomimo tego,ze Ukraina juz odpadla to nie ma takiej mozliwosci,zeby odpuscili swoj ostatni mecz.
Jakie byly dotychczasowe mecze?Ogolnie cale to Euro jak na razie rozczarowuje ( przynajmniej mnie ) glownie pod wzgledem bramek.
Era &quot;tiki taki&quot; i klepanie pomiedzy bramkarzem a obroncami przez polowe meczu sprawia,ze mniej jest sytuacji bramkowych a co za tym idzie - goli.Druzyny bardziej skupiaja sie na tym,zeby nie stracic bramki niz na tym,zeby sie otworzyc i ukluc.

Ukraina zagrala znakomita pierwsza polowe z Niemcami,gdzie mogli bez wiekszych problemow strzelic 3 bramki.Gol ze spalonego,wybita pilka z linii przez Boatenga i znakomite parady Neuer&#39;a uratowaly obecnych Mistrzow Swiata.
Drugiego meczu z Irlandia Polnocna juz nie ogladalem,poniewaz mialem ich dosc po meczu z Polska,gdzie bronili sie calym zespolem i zasluzenie mecz przegrali.
Polska natomiast caly czas prowadzila gre w pierwszym meczu i w koncu strzelila bramke grajac z zespolem typowym dla &quot;autobusu&quot;.
W drugiem spotkaniu to my bardziej skupilismy sie na tym,zeby nie stracic bramki,wiec zagralismy bardziej defensywnie niz z Irlandia Pln.
Dzisiaj spodziewam sie juz bardziej otwartego spotkania,w ktorym zadna z druzyn bronic sie nie powinna - Ukraina juz odpadla,tak wiec nie maja juz czego bronic a moga na koniec pozegnac sie z honorem.
Jesli zagraja tak jak z Niemcami to bramke strzela.
Polska natomiast awansuje nawet jesli mecz przegra a Niemcy pokonaja Irlandie Pln.
Na razie jednak gramy bardzo solidnie,tak wiec zapewne na Ukraine wyjdziemy z planem o zwyciestwie.
Powinnismy zagrac odwazniej niz z Niemcami,cos jak w meczu z Irlandia Pln.Rywal jednak tym razem nie postawi autobusu,tak wiec powinnismy zobaczyc dobry mecz z sytuacjami bramkowymi z obu stron no i rowniez z bramkami.

Warto tez dodac,ze nie wygralismy z Ukraina od 5 spotkan,notujac bilans 2 remisow i 3 porazek,w bramkach 7-3 na korzysc naszych sasiadow.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nozna, ME
Data:18:00/21.06
Spotkanie:Ukraina-Polska
Typ: Ukraina over 3,5 strzałów na bramke
Kurs: 1.8
Bukmacher:unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu nasza reprezentacja będzie chciała przypieczętować awans z 2 miejsce dzięki któremu przyjdzie nam w fazie kolejnej mierzyć ze Szwajcarami.Po prawdzie to nawet porażka powinna dać nam ten awans, zwycięstwo Irlandii nad Niemcami jest raczej mało prawdopodobne, ale jak to się mówi należy podejść do sprawy ,wszystko leży w naszych nogach,
Tak czy inaczej w dzisiejszym spotkaniu powinniśmy spodziewać się trochę roszad, musimy też wziąć pod uwagę że zbytnie wkładanie energii w to spotkanie może się odbić na kolejnych rundach, w turnieju takim jak ten trzeba oszczędzać siły, zbyt duże pokłady energii w rundzie grupowej mogą się odbić w późnej fazie.
Ukraina ma już po zawodach, ale się nie położą w tym meczu, z pewnością im także zależy żeby chociaż z godnością pożegnać ten turniej więc myślę że zagrają swoje bez większej presji, a to że jest to drużyna groźna nie trzeba tłumaczyć.
W meczu z Niemcami pokazali się nieźle, z Irlandią były już małe kłopoty ze skomasowaną obroną Irlandii.Polska nie jest drużyną która się chowa za gardą więc pole do ofensywnych popisów Ukraina powinna mieć więcej.Mecz powinien być otwarty z obustronnymi akcjami, Polska wcale tu nie jest aż takim faworytem jak określają to buki i ryzykuje na przedstawioną linie strzałów na bramkę, co do wyniku myślę że padnie dziś remis 1-1
✅ 80
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Nottingham (Wielka Brytania)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Edmund Kyle - Dolgopolov Aleksandr
Typ: 1 set powyżej 12,5 gema
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Aleksandr (32 miejsce w rankingu ATP) nie jest faworytem tego spotkania, mimo, że jest znacznie bardziej doświadczonym tenisistą niż jego przeciwnik. To nie jest ulubiona nawierzchnia ukraińskiego tenisisty, ale w Nottingham broni punktów z półfinału ubiegłego sezonu. Ostatnio grał w Barcelonie, Madrycie i Rzymie, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony, mimo, że przeciwnicy byli dużego kalibru. Po drugiej stronie siatki znacznie młodszy Brytyjczyk, który dopiero przebija się do światowej czołówki tenisa. Póki co zajmuje 68 pozycję w rankingu ATP, najwyższą w dotychczasowej karierze. Dobrze sobie radzi na każdej nawierzchni, a w Queen&#39;s pokazał pazur w starciu z samym mistrzem returnu Murrayem. Kyle gra przed własną publicznością co z pewnością wpłynie pozytywnie na postawę 21-latka (mogliśmy to zauważyć w starciu z Rosolem). Posiada solidny serwis, nie potrzebuje zbyt wiele czasu by wejść w mecz. Wręcz odwrotnie to Aleksandr jest zawodnikiem który częściej musi odrabiać straty. Ten mecz nie będzie jednostronnym widowiskiem, a obaj wiedzą, że strata podania na trawie jest szczególnie trudna do odrobienia. W zeszłym roku obaj tenisiści spotkali się na Wimbledonie. Wówczas spotkanie 3:0 wygrał Aleksandr (pierwszy set zakończył się po tie-breaku).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Ukraina vs Polska
Typ: POlska i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: @3,6
Bukmacher: bet365
godz. 18:00
ANALIZA.
Witam, na dzisiaj postanowiłem zagrać w kierunku Polski. Nie ma co patrzeć i liczyć, trzeba wygrać. Ukraina bez szans na awans, ale nie oznacza to, że przejdą obok meczu. Myślę, że zagrają otwarty futbol a to będzie wodą na młyn dla Naszych zawodników, którzy w końcu będą mogli szybkimi atakami nękać defensywę rywala. Dużo swobody- a na pewno więcej niż w meczu z Irlandią i Niemcami powienien mieć Lewandowski i powinien pokazać kunszt swoich umiejętności. Ukraińcy też pewnie zagrożą bramcę Łukasza Fabiańskiego, ale o ile zdobędą to wg mnie max 1 gola. My natomiast myślę, że postrzelamy trochę i 3 bramki jesteśmy w stanie strzelić, więc pokryje się over. Jednak jest to tylko sport, a turniej ten pokazał, że niczego nie można być pewnym, jednak warto zaryzykować.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: Polska HT/FT
Kurs: 3.52
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Polska ma wyjście z grupy na 98% wyliczyli analitycy. Ale nie gramy o nic. Gramy o 1 miejsce i wcale nie jest to tak odległa sprawa. Gramy z najsłabsza w grupie Ukrainą która nie zdobyła jeszcze bramki a 4 gole już straciła. Przegrała po 0:2 z Niemcami i Iranldia. Natomiast Polacy nie stracili jeszcze gola. Liczę, na bramkę do przerwy a potem już pewne utrzymanie wyniku, ewentualnie jeszcze jego podwyższenie. Już bardziej szukał bym remisu w drugim meczu naszej grupy, a mimo że Irnaldia wygrała z Ukraina to na Niemców jest kurs 1.50 ok. Znamy już składy, wychodzą Cionek, Zieliński, Jodłowiec. Mowię o tych którzy nie grali jeszcze w 1 składzie. Będą gryźć trawę bo kto wie jak by zaprezentowali się super nie jest powiedziane , że któryś z nich nie zagrał by w 1 składzie w meczu 1/8 finału? Nie takie rzeczy świat widział. Dziś pewne zwycięstwo, szybka bramka a potem na zero z tyłu i jest mega dobrze. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: Ile będzie rzutów rożnych w meczu? (under 9.5)
Kurs: 2.23
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wg mnie jest to spotkanie jak dotąd najlepsze pod wzgledem kursu do mozliwosci wejscia ktore jak dotąd zagrałem. Dlaczego? Obie drużyny w dotychczasowych meczach ledwo osiagaja pułap 5 rzutów rożnych na mecz, zwykle sa to 3/4 rożne. Obie sa druzynami średnimi, raczej gra bd dziala sie w srodku boiska niz któraś z druzyn bedzie naciskac i dominowac pod bramka przeciwnika jak to bylo np w meczu Turcji z Hiszpania gdzie Hiszpanie mieli 14 rzutów rożnych w meczu gdy Turcy tylko 3 !
Dla wiekszego komfortu i bezpieczeństwa gram under 9.5 choc poczatkowow mial byc under 8.5.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/ME piłka nożna
godz/18.00
spotkanie/Irlandia Północna- Niemcy
typ/ht/ft 2/2
kurs/1.92
bukm/Winmasters
analiza
Obecni mistrzowie świata grają z zapleczem ligi angielskiej.Francuzi,czy Anglicy narobili już ,,sadzy,,i awansowali najmniejszym nakładem sił.Rosjanie i Rumuni to totalna kompromitacja i w meczach ostatniej szansy nie zdobyli nawet gola.W turnieju bramek jak na lekarstwo.
Niemcy powinni zachować poziom i zwyciężyć z Irl.Półn.Są zespołem o klasę lepszym i nie powinni iść na łatwiznę.Plan na 2 mecze wykonali ,wygrana z Ukrainą i remis z Polską.Teraz zostaje postawić kropkę nad ,,i,,Bramka w 1połowie zapewni im spokojny mecz i dowiezienie sukcesu do końca.Nie wierzę,że piłka upadła już tak nisko i Niemcy będą grali na remis.Strzelać ma kto a zachowali jak na razie czyste konto.Bez teorii spisku,dobry kurs i prawdopodobieństwo też duże.
✅ 92
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: strzelec gola / kiedykolwiek / Bartosz Kapustka
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No cóż sporo typów na mecz naszych orłów , jedno chyba jest pewne że nasza reprezentacja zagra innym składem a swoją kolejną szansę ma dostać Bartek Kapustka i to chyba od początku spotkania dlatego chodzi mi po głowie iż może dziś mieć parę okazji do zdobycia gola i mu się to powiedzie , w pierwszym meczu przeciwko Irlandii zagrał dobry mecz i tylko dzięki wspaniałej interwencji golkipera Irlandii McGroverna nie zdobył bramki bo strzał był przedniej marki ale cóż co się odwlecze do nie uciecze , Bartek w reprezentacji zagrał 9 meczy i zdobył dwa gole no i przede wszystkim chłopak wzbudza już zainteresowanie większych klubów co na pewno dobrze na niego może działać tak więc zaryzykuję i liczę na jego bramkę bo z drugiej strony Rober czy Arek będą chyba bardziej pilnowani a Bartek może to wykorzystać !
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: Turcja
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czy to żart ???
taki kurs na Turków z Czechami ??
Wiem że obecnie Czesi są nad Turkami w tabeli mają 1 pkt Turcy 0... ale przyjrzyjmy się jak do tego doszło...
Turcja już w pierwszym meczu przegrała najprawdopodobniej awans do kolejnej rundy mistrzostw Europy przegrywając z silną Chorwacją 1-0, potem przyszedł mecz z jeszcze silniejszą i mającą swój dzień Hiszpanią i porażka 0-3
Co do Czechów... powinni tak jak Turcja mieć 0 pkt... pierwszy mecz porażka co prawda tylko 1-0na tablicy z Hiszpanami ale powinno być z 4 ... 5 do zera, Hiszpanie po tym meczu i wygranej 1-0 odetchneli i to się zemściło na Turkach gdzie już grali z polotem i dobry wynik 3-0
Z Chorwacją Czesi powinni przegrać wysoko... pierwsza połowa to praktycznie gra tylko Chorwatów i prowadzenie 1-0, początek drugiej połowy i mamy 2-0 praktycznie po meczu bo Czesi nawet nie dochodzili do jakiś sytuacji.... i stało się... gdzieś ta już głowami w następnej rundzie Chorwacja straciła zaangażowanie i padła bramka dla Czechów... potem race petardy i już wogóle rozbiło ich w pył... nie ma Chorwacji grają tylko Czesi którzy w 93 minucie po karnym doprowadzają do remisu... Chorwacja nie wygrała na własne życzenie...albo na zyczenie pseudokibiców którzy to w znaczącym stopniu pozbawili swojej reprezentacji 3 pkt
Dzisiaj nowy mecz... kolejny dzień mistrzostw... Turcy chociaż niech jakoś się pogodzą z tym że mieli trudną grupę i pozbawią Czechów awansu a sami może jeszcze coś ugrają...a jak nie to chociaż pożegnają sie w godnym stylu...
Co do piłkarzy to na pewno w Turcji jest większy potencjał tylko trzeba go jakoś wydobyć, przypomnę że robiący grę w drużynie Czech doświadczony Rosicky nie zagra z powodu kontuzji (przypomnę że to on asystował przy pierwszej bramce dla Czechów w tym turnieju)
Ostatni mecz tych drużyn odbył się 10.10.15r, podejrzewam że w tym meczu wyjdą bardzo podobnymi jedenastkami i tamten mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Turcji... taki mały plus do tego typu....
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: Robert Lewandowski 2 gole lub wiecej
Kurs: 7,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, po dwóch owocnych i zakończonych podium miejscami w ubiegłych miesiacach, po krótkiej przerwie w czerwcu wracam do Typów Dnia. Trzeba gonić, więc od początku ruszam z grubej rury.
Dziś stawiam na owocną i skuteczną grę Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan będzie miał dziś znakomitą okazję do strzelenia bramek. Pierwszym aspektem są głowy Ukraińców, którzy są pogrążeni w smutku po porażkach i wielu konfliktach w kadrze. Nie bedę każdego opisywał, bo pewnie większosć z Was dobrze je zna: Bitwa i konflikt na linii Stepanenko - Yarmolenko, kłótnie z trenerem piłkarzy, załamanie psychiczne po odpadnięciu z Irlandią czy problem alkoholu w szatni po meczu z Irlandią i picie wódki w bazie treningowej wieczorem... Drugi aspekt to ustawienie naszego zespołu. Arek Milik zagra jako skrzydłowy, a Robert zagra na pozycji numer 9. Za plecami będzie miał typowego rozgrywającego, jakiego od dawna nam brakowało, czyli Piotrek Zieliński. Jeszcze piłkarz Empoli potrafi dograć znakomite prostopadłe podanie, do których z pewnoscią będzie dochodził nasz kapitan, mając obok siebie wolnych, w podeszłym wieku jak na piłkarzy obrońców, co da mu przewagę w takich pojedynkach. Reasumując mam nadzieję na wysokie zwycięstwo w okolicach 3:0 naszej reprezentacji i obfitą zdobycz bramkową Roberta.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom