>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.08.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: BATE Borisov - PSV Eindhoven
Typ: PSV (bez remisu)
Kurs:
1,51
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym meczu decydującym o tym, kto awansuje do ligi mistrzów (oczywiście w dwu meczu) stawiam na PSV, są Oni dla mnie zdecydowanym faworytem i mimo, że grają na wyjeździe to wydaje mi się, że już w pierwszym meczu pokażą klasę i, że są dużo mocniejsi od BATE. Dla bezpieczeństwa podpieram się remisem bo remis także jest możliwy - nie wierzę w zwycięstwo BATE.
BATE w poprzednich rundach lepiej pokazywało się na wyjazdach, u siebie tylko remisowali czy to z Qarabach 1:1 czy z Helsinkami 0:0.
PSV dobrze rozpoczął sezon w lidze od 2-óch zwycięstw 4:0 z Utrecht i 2:1 z Sittard.
Jeżeli miałbym porównywać obie drużyny to bezsprzecznie PSV jest dużo mocniejszą ekipą. Ich kadra jest prawie 10-krotnie droższa niż kadra BATE jest to przepaść.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby-Ipswich
Typ: Ipswich strzeli gola
Kurs: 1,52
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zdecydowałem się na typ w drugiej klasie rozgrywkowej w Anglii - Championship, a mianowicie w meczu Derby County z Ipswich Town. Bukmacherzy stawiają drużynę gospodarzy w roli faworyta, ja jednak nie byłbym taki do końca przekonany, że Derby tak łatwo sobie poradzą. Dlaczego? Ipswich czuje się na stadionie Derby jak ryba w wodzie. Na 17 spotkań rozegranych na tym obiekcie przegrali tylko 2 - ostatni raz w 2006 roku.
W 16 meczach z tych 17 ekipa Ipswich zdołała strzelić przynajmniej jednego gola. Liczę, że dzisiaj będzie tak samo. Historia lubi się powtarzać.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: BATE - PSV
Typ: 2
Kurs: 2,15
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
W dzisiejszych kwalifikacjach do Champions League najciekawsze moim zdaniem kursy na Holendrów w starciu z BATE. Gospodarze wyeliminowali Karabach w poprzedniej rundzie, ale to chyba maksimum na co ich stać. Liga holenderska nie jest już tak mocna jak te kilka lat temu, lecz Ajax i PSV nadal trzymają solidny poziom. Zwłaszcza, że latem zespół z Eidhoven z ważniejszych graczy stracił tylko Ariasa, a utrzymał choćby Lozano. To pokazuje, że nie zależy im tylko na szybkiej sprzedaży, ale także wynikach czysto sportowych. Kurs ponad 2,0, który pozwala nawet bez podatku zagrać na przyjezdnych moim zdaniem korzystny, bo różnica klas obu zespołów po prostu jest za duża.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis US Open
Godzina:
20:00
Spotkanie: Ivan Nedelko vs Egor Gerasimov
Typ: Ivan Nedelko
Kurs:
6,3
Bukmacher:
fortuna

Ivan Nedelko ma 32 lata. Jak na swój poziom gra nadzwyczaj dobrze- jak przegrywa to w 3 setach. Jest Rosjaninem i pochodzi z Sankt Petersburga. https://www.atpworldtour.com/en/players/ivan-nedelko/n561/overview Kursy wystawione na ten mecz są dziwne. Przewiduję niespodziankę. - Link do statystyk tego meczu: https://s5.sir.sportradar.com/fortuna2/pl/match/m17843893
Jego przeciwnik ugrał 2 gemy w cwiercfinale w Atp Los Cabos przeciwko Del Potro. Wcześniej sensacyjnie pokonał Sama Querreya i sprawił niespodziankę z Bernardem Tomiciem. Jest Białorusinem i ma 25 lat https://www.atpworldtour.com/en/players/egor-gerasimov/gc89/overview.
Ja po prostu czuję tutaj niespodziankę - stąd mój typ .
Pozdrawiam
⛔100
 
R 650K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów kwalifikacje
Godzina 21:00
Spotkanie : Benfica - PAOK
Typ : remis
Kurs: 4,70
Bukmacher : 1xBet
Analiza:


Wiele słów już padło, że PAOK może sprawić niespodziankę i nie dac pokonać się przez Benficę. Patrząc na wyniki osiągane w poprzednich rundach LM to takie stwierdzenie jest jak najbardziej prawdopodobne. Benfica u siebie Fenerbahce mając dużą przewagę w sytuacjach bramkowych, ale strzeliła tylko 1 bramkę nic nie tracąc. W rewanżu mecz już był bardziej wyrównany. PAOK z kolei na wyjeździe zremisował ze Spartakiem a wcześniej pokonał Bazyleę. W tej edycji LM nie donieśli porażki kończąc poprzednie rundy z 3 zwycięstwami i wspomnianym remisem. Benfica wiwle meczy na styku z jednobramkową różnicą, więc dzisiaj przy zaangażowaniu Greków też może być blisko. Oby dograli do końca remisowo, nie jak wczoraj Leganes tracąc bramkę na 1:2 w 92 minucie.
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów kwalifikacje
Godzina 21:00
Spotkanie : Bate - PSV
Typ : 1
Kurs: 3,95
Bukmacher :etoto
Analiza:

Zwycięstwo gospodarzy po zacnym kursie. Drużyna z Białorusi to moim zdaniem bardzo solidna ekipa. Jeśli mają powalczyć w dwumeczu powinni dzisiaj osiągnąć korzystny rezultat. Ktoś napisał, że PSV nie jest tak solidne jak przed kilku laty i ja się pod tym podpisuję. Tak na prawdę wielu bukmacherów opuściło kursy na wygraną gospodarzy. W etoto jest jednak dość solidnie i słabe Eindhoven nie powinno dać rady. Wynik 1:0 to najbardziej prawdopodobny rezultat przy świetnej defensywie z Białorusi bowiem BATE u siebie często gra na 0 z tyłu i pewnie taki plan taktyczny będzie chciał zrealizować trener Aleksey Baga.
⛔100
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Leeds
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Leeds idzie w tym sezonie jak burza i nie jest to żaden przypadek. Po ciągłych nieudanych próbach awansu do pierwszej ligi szefostwo klubu zatrudniło jako trenera Bielse, który wyróżnia się gorącym temperamentem i oryginalnym podejściem do treningu (wystarczy wspomnieć że na którymś z treningów zbierali przed dwie godziny śmiecie, żeby uświadomić im że bilety na mecze nie są za darmo i kibice płacą za możliwość kibicowania im). Na chwilę obecną był to strzał w dziesiątkę, bo wygrali wszystkie 3 mecze z 2-3 bramkową przewagą (3 bramkami z Derby, które zeszły sezon skończyło na górze tabeli). Swasea również ładnie gra, ale uważam że nie uda im się zatrzymać rozpędzonej maszyny Bielsy i Leeds wygra dwoma bramkami.
⛔100
 
verno 641,2K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Koszykówka Centrobasket Championship Women
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Meksyk (K) - Bahamy – Kobiety
Typ:
over 124.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza ???? zisiejszy mecz to typowe zestawienie faworyta z dziećmi do bicia, myślałem że nic tylko grać handi na Meksyk ale po chwili zastanowienia odpuściłem i zmieniłem zdanie na over 124.5, Meksyk trochę rzuca ale Bahamy mimo porażek też swoje rzucają, często w takim meczu bywa tak ze z łatwego meczu i handi nagle słabsza drużyna wykręca fajny wynik. Patrząc na h2h ta linia nie była często przekraczana ale w połączeniu tych drużyn widać value tego beta i wracając do początku nawet zacząłem myśleć o handi na Bahamy ale wiadomo jak to jest z takimi drużynami także najlepiej wygląda over i sądzę że obie ekipy sobie luźno porzucają.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom