>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.09.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 21. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Pogoń - Wisła
Typ : Wisła
Kurs : 2.60
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Nie lubię grać rodzimej ligi na żadnym szczeblu rozgrywek , ale ten mecz skusił. Skazywana przed sezonem na duże kłopoty krakowska Wisła robi furorę. Wiślacy grają ładną , atrakcyjną i skuteczną piłkę co przynosi skutek w postaci fotelu lidera. Bramkowy bilans 17:7 wiele mówi. Zewsząd słychać pochlebne opinie mówiące o tym że jest to najładniej grająca ekipa w lidze.
Na drugim biegunie Pogoń mająca spore problemy póki co i okupująca zaledwie 15 stą lokatę z 4 - ma pkt. ( br. 5-12). Nie da sie ukryć ze nie jest to komfortowa sytuacja , ale przesłanek na lepsze nie widać. Gospodarze w lidze jeszcze nie wygrali 0-4-4 i ciężko liczyć ze uczynią to akurat dzisiaj.
Dodatkowego smaczku tej konfrontacji dodaje fakt ze obecny trener &quot; Białej Gwiazdy&quot; Maciej Stolarczyk jeszcze w ubiegłym roku był dyrektorem sportowym w Szczecinie , a Dawid Kort spisujący sie tak dobrze w koszulce Wisły w poprzednim sezonie biegał za piłką jako &quot; Portowiec&quot; jednak wówczas klub z Pomorza nie był zainteresowany przedłużeniem współpracy z obydwoma Panami . Czy będzie to miało jakiekolwiek znaczenie na boisku ciężko powiedzieć , być może jest to w pewnym stopniu dodatkowy handicap dla przyjezdnych. Dużo większym problemem dla Szczecinian sa jednak absencje personalne.
Kontuzja Michała Żyry wyklucza go z gry na co najmniej 2 tygodnie. Wypożyczony z Wolverhampton zawodnik doznał urazu mięsinia przywodziciela i nie zagra w piątkowym meczu przeciwko Wiśle Kraków.Mecz z Koroną z urazem zakończył również Iker Guarroxtena. Hiszpański skrzydłowy także ma problem z mięśniem przywodziciela i czeka go również minimum dwa tygodnie przerwy.W spotkaniu z liderem tabeli Lotto Ekstraklasy nie wystąpią też Jarosław Fojut (rozpoczyna treningi z drużyną po rekonstrukcji więzadeł), Soufian Benyamina (nie trenuje w pełnym zakresie), Spas Delev (trenuje indywidualnie i przechodzi zabiegi u fizjoterapeutów), Adam Frączczak (przygotowuje się do operacji na przełomie listopada i grudnia).Dobrą informacją jest powrót do zajęć Adama Buksy. Wygląda na to, że napastnik będzie już do dyspozycji sztabu szkoleniowego.
Bezpośrednie mecze ostatnimi czasy to pasmo zwycięstw Wisły zarówno w Krakowie jak i w Szczecinie ( 2017 / 3x). Jak będzie tym razem?. Nie sądzę by mająca swoje problemy Pogoń zdołała zastopować rozpędzoną Wisłę.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka Nożna - 1 liga hiszpańska
Godzina : 21:00
Spotkanie : Huesca - Real Socciedad
Typ : 2
Kurs : 2.2
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Analiza będzie krótka, ale treściwa. Zarówno gospodarze jak i goście po 4 meczach mają taki sam bilans 1:eek:ne:2 i tylko cztery punkty na koncie. Gospodarze to młoda drużyna, która w tym roku debiutuje w pierwszej hiszpańskiej lidze i z pewnością nie liczy na zbyt wiele. Goście to starzy wyjadacze, którzy La Ligę znają od podszewki. W zeszłym tygodniu obstawiałem mecz Socciedad z Barceloną 2/BTTS, gdyż znam styl gry Basków, u siebie malo komu oddają 3 punkty, a na wyjazdowych meczach gryzą trawę do końca, choć taki scenariusz jest tutaj nikły. Z pewnością będą chcieli się odbić i odbudować zaufanie kibiców, a karę tego wszystkiego poniesie Huesca, która również grała z Barceloną nie tak dawno temu i dostała niezłe baty 8:2. Dla mnie typ jasny i oczywisty. Powodzenia
✅120
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Pogoń - Wisła
Typ : Wisła over 1.5 gola
Kurs : 2.43
Bukmacher : Unibet
Podpisuję się obiema rękami pod analizę na to spotkanie którą napisał &quot; kamasutra 10 &quot; a że uprzedził mnie z typem bo też miałem taki zamiar to pójdę w bramki , Wisła ostatnio na fali i mam taką nadzieję że nic na tej skuteczności nie straciła , seria 4 zwycięstw a w tym 14 bramek zdobytych może robić wrażenie , kolega wyzej wspomniał o brakach w kadrze Pogoni to również zmusza mnie do postawienia na 2 bramki , H2H również - ubiegły sezon wygrali tutaj 2:1 , w sezonie 16/17 dostali srogie baty od Pogoni bo 6:2 ale tutaj też 2 bramki Wisły , tak czy siak po tak wysokim kursie na over 1,5 gola 2,43 zaryzykować chyba warto !
⛔100
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 06:30
Spotkanie: Ostapenko Jelena - Alexandrova Ekaterina
Typ: Alexandrova Ekaterina +4.50 gema
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jelena Ostapenko od Wimbledonu na twardych kortach gra bardzo kiepski Tenis. Całkowicie nie funkcjonuje jej styl gry, tj. atak w pierwsze tempo (tkzw gra na jeden raz). Ta tenisistka w ogóle nie kalkuluje, nie przygotowuje akcji tylko stawia wszystko na jedną kartę. Taki tenis jest bardzo efektowny oraz Ostapenko ma do tego argumenty, świetne ciało i dużą siłę rażenia. Jednak aby taka gra funkcjonowała to Jelena musi mieć swój dzień, a z tym jest ostatnio duży problem. Ewidentnie brakuje jej rytmu i to nie zmieni się nagle, w trakcie kilku gier. U tej Pani to jest norma, wiele podwójnych błędów serwisowych, próba wymuszonego ataku będąc w złej pozycji, co w efekcie końcowym prowadzi tylko do jednego, do niewymuszonego błędu. Ostapenko nigdy nie zmieni utartych nawyków, nawet pomimo złej gry nie będzie oczekiwać na błąd rywalki, a samodzielne będzie próbować zdobyć winner&#39;a. Jej rywalka z pierwszej rundy Lara Arruabarrena sprawiła wiele problemów Lotyszce, a należy podkreślić iż Hiszpanka należy do tenisistek typu soft. Dzisiejsza przeciwniczka Ekaterina Alexandrova dysponuje dużo większą siłą rażenia od wspomnianej Hiszpanki, a w rywalizacji z Ostapenko może nie ustępować pod względem siły uderzenia na korcie. Alexandrova w tej grze dużo ugra przy odbiorze podania, a co najważniejsze potrafi grać poprawnie i skutecznie przy własnym podaniu. Ekaterina ma dobrze ułożoną rękę z której potrafi zagrać tenisową bombę. Zwycięstwo młodej Rosjanki w tej konfrontacji nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem, a bardziej mnie szokuje wzrost kursu w ostatnich godzinach na Alexandre z @ 4.50 na blisko @ 5.10 ...
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis Wta Guangzhou
12:00
Qiang Wang vs Andrea Petkovic
Typ: Tie break w meczu
Kurs: 3.9
Bukmacher: Unibet
Idę w progresja na Qiang Wang. http://www.tennisexplorer.com/player/petkovic/ Dzisiaj dużo brakowało do tie breaka, ale dzięki Andrei Petkovic jest szansa. Niemka ma 31 latek i ma 1.8 wzrostu. Gra często tie breaki, juz 2 na 3 mecze tego turnieju Andrei grała tie brejki. 3.75 w fortunie na to zdarzenie.
Pozdrawiam
W sobote zdarzenie z kursem 12 ;-) pozdrawiam
PS. JUTRO 5 setow z Argentyną tak sobie myślę
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: S.Belupo - Rud.Zagreb
Typ: gol gości
Kurs:
1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie ostatniej drużyny w tabeli - Rud. Zagreb z drużyną środka tabeli, która najprawdopodobniej także będzie walczyła o utrzymanie z biegiem czasu.
Goście zaliczyli ogromny zjazd w dół względem ostatniego sezonu - nie byli co prawda zespołem, który liczył się w walce o europejskie puchary, ale potrafili rywalizować na równi z Dinamo Zagrzeb, Osijeką czy Rijeką. Ich ostatnia passa dość niechlubna, bo 5 wyjazdowych porażek z rzędu, ostatnie zwycięstwo to rok 2017, a ostatni urwany punkt (remis 1-1), to rywalizacja z mistrzem Dinamo.
W tym spotkaniu nie skupiam się na ich zwycięstwie, a golu, który mają szanse strzelić, a wynika to głównie z bardzo dziurawej defensywy Belupo, które w ostatnich 5 meczach ligowych u siebie - 4-krotnie traciło bramkę, natomiast Rudes choć ma niewiele argumentów, to wypracowuje sporo akcji podbramkowych z zespołami, które są na poziomie Belupo, czyli Istrą czy Zapresicem.
Według mnie goście zdobędą bramkę i być może urwą cenny remis. Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla Belupo
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków Powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBET
Analiza: Piątek, więc rozpoczyna się następna kolejka polskiej LOTTO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin, zajmująca 15 miejsce w tabeli, zagra z liderem, Wisłą Kraków. Mój typ to rzuty rożne, powyżej 4.5 dla gości. Biała Gwiazda świetnie rozpoczęła sezon, bilans 5-2-1 dla zespołu, wokół którego ciągle pojawiają się pozaboiskowe problemy, to wynik ponad stan. W starciu z przedostatnią drużyną ligi na pewno to krakowianie są faworytami. Koledzy przede mną zagrali już jednak typy na wygraną i bramki Wisły, więc ja idę w rzuty rożne. Wiślacy w spotkaniach wyjazdowych mają średnią 4.67 rzutu rożnego wykonywanego na mecz. Pogoń z kolei ma średnią rzutów rożnych wykonywanych przez jej rywali w meczach w Szczecinie na poziomie 6.00 (trzecia w lidze). Dziś potrzeba zatem, aby obie drużyny podtrzymały zaprezentowane przeze mnie średnie i typ będzie udany.
⛔100
 
I 313

igtel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 11.30
Spotkanie: Chabarowsk - CSKA
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj Omsk ładnie i Petersburg się w końcu ogarnął.Dzisiaj chyba warto zagrać na dwie raty. Na początek Daleki Wschód. Do Chabarowska zawita CSKA, która pogubiła trochę punktów z Czerepowcem i Jarosławiem. Najwyższy czas spiąć dupska i zabrać się do poważnej gry. Dwie porażki Władywostoku w &quot; doliczonym &quot; czasie dają trochę do myślenia , ale Slovan też potęgą nie jest. Niby nie mają daleko, bo z Chabarowska właśnie dolatują ale te wyloty na koniec świata nie służą generalnie szybkiej regeneracji sił, a jeszcze po przegranym w ostatnich dwóch minutach meczu tym bardziej. Moje typy, które spróbuję na początek :

Chabarowsk - CSKA - 60&#39; 2
po kursie 1,55
Władywostok - Slovan - win 1
po kursie 1,7
Całkiem ładny dubel do tego się robi 2,6, który też można zaatakować.
To chyba tyle porannych przemyśleń, zobaczymy, co się skręci - pozdrawiam i z fartem !
✅50
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Mistrzostwa Świata
Godzina : 19:40
Spotkanie : Polska - Argentyna
Typ : 1 (hc 0:1,5 seta )
Kurs : 1.48
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Wkraczamy w drugą fazę Mistrzostw Świata gdzie ekipy walczą w 4 grupach i awans uzyskają tylko zwycięzcy oraz dwie najlepsze reprezentacje z drugich miejsc. Dzisiaj bardzo ważny jak nie najważniejszy mecz według mnie dla Polaków w tej fazie. Wygrana za 3 pkt praktycznie zapewni nam 2 miejsce w grupie oraz patrząc na bilans punktowy to również bardzo dużą szansę awansu z 2 miejsca jak coś. Jeszcze jak Serbia pokona Francję to 2 miejsce to minimum. Ale nie ma się co oglądać na innych, trzeba swoje zrobić, Polacy są na fali, przerwa powinna dobrze zrobić bo jednak mieli dwa mecze z rzędu. Nasi grają świetną siatkówkę, jest zagrywka, jest blok jak i skuteczność w ataku. Dzisiaj grają z Argentyną, która awansowała po ciężkim boju z Japonią dalej, ogólnie sprawili małą sensację ze Słowenią ale już Włochy czy nawet taka Belgia spokojnie z nią wygrywały 3:1. A tutaj jeszcze H2H gdzie Polska ( źródło flashscore ) wygrała wszystkie spotkania jakie tam widnieją 16 i co ciekawe 3 tylko zakończyły się tie-breakami i kawał czasu od ostatniego 5 setowego spotkania minął. Cóż Polska ma wszystkie argumenty po swojej stronie, jak nie będzie dzisiaj jakiegoś załamania to 3:0 lub 3:1 minimum powinno być.
⛔100
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sassuolo-Empoli
Typ: 1
Kurs: 2,13
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Witam. Dzisiaj na inaugurację 5 kolejki Serii A Sassuolo podejmie drużynę Empoli. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to gospodarz ma pełen skład, natomiast goście stracili obrońcę Lucę Antonelliego. Sassuolo to tej pory po 4 meczach zgromadzili 7 pkt (wygrywając 2 spotkania u siebie m.in. z Interem; na wyjeździe polegli z Juve i zremisowali z zespołem Cagliari). Jeżeli chodzi o Empoli, to wg mnie jest to kandydat do spadku do niższej klasy rozgrywek. Po dwóch meczach wyjazdowych, zgromadzili 1pkt, grając z Chievo i Genoą, czyli zespołami na chwilę obecną również z dolnej części tabeli. Na uwagę zasługuje również fakt, że Sassuolo ostatnie 3 mecze z Empoli wygrało, za każdym razem strzelając im 3 bramki. Ciekawym typem na to spotkanie jest również kombinacja 1/+2,5 po kursie ok.3 a także zakład dostępny na forbecie: &quot;D.Berardi strzeli i jego zespół wygra&quot; po kursie 3.8. Z fartem.
✅113
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sassuolo-Empoli
Typ: Sassuolo wygra i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 3,2
Bukmacher: fortuna
Witam! Kolega wyżej był szybszy ode mnie o 9 minut, bo właśnie taki typ dla Was dzisiaj miałem - zwycięstwo Sassuolo nad Empoli, ale nic się nie dzieje bo po prostu dodamy do tego over bramkowy. MAPEI Stadium to prawdziwa twierdza i gra się tam naprawdę trudno - przekonało się o tym w poprzednich latach większość ekip Serie A, a w tym Inter (porażka 1-0) oraz Genoa (porażka 5-3). Każdy kto tam przyjeżdża musi się naprawdę napracować żeby zdobyć punkty. Dzisiaj przybywa tam zespół Empoli, który no bądźmy szczerzy.. na papierze jest o wiele słabszą drużyną niż Sassuolo. Liczę dzisiaj na wysoką wygraną gospodarzy - Berardi, Boateng i spółka powinni mieć dzisiaj pole do popisu.
Powodzenia!
✅220

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków wygra i strzeli +1,5 gola
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejsza rozpiska będzie dotyczyć spotkania drużyn z naszej polskiej ligi. Obecnie ofensywnie grająca Wisła Kraków jedzie do Szczecina w roli faworyta. Zespół z Krakowa jest ostatnio w szczytowej formie i wygrywa mecz za meczem. Wisła gra obecnie nie tylko efektywnie ale też efektownie, pokazały to chociażby mecze z drużynami zajmującymi wtedy pierwsze miejsce: najpierw w 5 kolejce wygrali 5:2 z Lechem Poznań, później w 8 kolejce odnieśli znów zwycięstwo 5:2 tylko, że tym razem z Lechią Gdańsk. Poza tym warto wspomnieć też o wygranej 3:0 z Górnikiem Zabrze. Jak widać Wisła nie tylko wygrywa, ale wygrywa też w ładny, bramkowym stylu, stąd typ, że wygrają i strzelą przynajmniej 2 bramki.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart - Dusseldorf
Typ: Stuttgart BTS
Kurs: 3.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stuttgart zaczął rozczarowująco. W pierwszym meczu z Mainz na wyjeździe przegrał po bramce straconej w drugiej połowie, choć miał minimalną przewagę. W drugim musiał przyjąć oklep od Bayernu. Dopiero w trzecim wyszedł na remis (3:3) z Freiburgiem, choć najpierw przegrywał, a potem wyszedł na prowadzenie. Dusseldorf jak na beniaminka rewelacyjnie - frycowe w pierwszym meczu z Augsburgiem, a potem remis z RB i wygrana z Hoffenheim. Stuttgart przyciśnie, bo nie może zostać bez wygranej w czwartym meczu. Ostatni mecz z Freiburgiem nieco ich odblokował, a 3 bramki same się nie strzeliły. Dusseldorf ma swoje okazje, często z kontry i strzelał w każdym dotychczasowym meczu. Buki faworyzują Stuttgart, ale jeśli Dusseldorf będzie grał swoje, to skończy z bramką na koncie, zwłaszcza że przeciwnik w 3 dotychczasowych meczach bilans bramek ma 3-8. Liczę na 2:1 lub 3:1
⛔100
 
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: ACS Sepsi vs Voluntari
Typ:
1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszy mecz moim zdaniem po nie najmniejszym kursie, a raczej wydaje się być dość pewny. Szybka analiza z mojej strony, nie będę świrował i nawijał makaron na uszy bo ekspertem od ligi rumuńskiej nie jestem. Na szybko sprawa wygląda tak: gospodarz grający u siebie zajmuje 3 miejsce w tabeli i gra z niszowym rywalem, bo aż z ostatniego 14 miejsca. Przyjezdni na ostatnie pięć meczy, nie wygrali żadnego i myślę że tą passe podtrzymają, ja osobiście gram sporą stawką z uwagi na niski kurs, zapraszam do grania i wspólnego kibicowania od godziny 17.00, wszelkich reklamacji nie uwzględniam ewentualnie proszę w formie pisemnej na adres mailowy
Pozdrawiam i życzę sobie i Wam trafnej analizy ????
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Pogoń - Wisła
Typ: 2
Kurs: 2,75
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Naprawdę ciężko mi zrozumieć co kierowało osobami wystawiającymi kursy na dzisiejszy pojedynek w Szczecinie. To chyba tylko kwestia serii i tej specyfiki Ekstraklasy, gdzie często wyniki nie mają nic wspólnego z logiką. Założmy jednak przez chwilę, że piłkarskie rozgrywki w Polsce to normalna liga każda inna. Wówczas 2,75 z Totolotka na przyjezdnych to kurs będący mocnym value betem. Wisła mimo problemów okołosportowych na boisku radzi sobie kapitalnie. 5:2 z Lechią, identyczny rezultat w Poznaniu no to po prostu robi wrażenie. Oczywiście każda seria kiedyś się kończy, ale czemu miałaby przerwać ją akurat Pogoń? To jedna z dwóch drużyn w lidze, która jeszcze nie wygrała. Dochodzą do tego problemy z kolejnymi kontuzjami. Trudny teren w Szczecinie? Krakowianie wygrali ostatecznie trzy pojedynki na Estadio da Gruz. Może się na tym przejadę, bo cóż, wiadomo jaką dziwną ligę mamy, ale nic nie wskazuje na choćby punkt dla gospodarzy.
⛔100
Powtórzony typ
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:15
Spotkanie: Cork City - Dundalk
Typ: gol Cork
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz na szczycie w lidze irlandzkiej. Lider tabeli Dundalk podejmie u siebie drugi zespół Cork&#39;u. Dużym atutem gospodarzy jest ich własne boisko na którym bardzo często punktują, a zdobywany przez nich gol to często minimum. Dundalk rozgrywa fenomenalny sezon, ale historia wyjazdowych meczy z Cork nie jest ich mocną stroną - to gospodarze częściej wygrywają w ostatnim czasie. W ostatnich 5 meczach na stadionie Cork - 5-krotnie goście tracili przynajmniej 1 gola. Dodatkowo Cork w ostatnich 10 meczach ligowych - tylko raz nie zdołało zdobyć 1 gola - w starciu z Shamrock, gdzie mieli swoje sytuacje i zmarnowali rzut karny. Zapowiada się wyrównany pojedynek.
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 17:00
Spotkanie : Rosja- Holandia
Typ : 3:0 wygra Rosja
Kurs : 2.06
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Rosja to potentat, mistrz olimpijski. Rosja ma dużo większy potencjał, muszą ten mecz wygrać za 3 pkt, mają dwie porażki na koncie, według mnie wygrają 3-0. Druga faza, motywacja u Rosjan będzie na 100%, zobaczyli, że Holendrzy potrafią zrobić niespodziankę, dlatego ich nie zlekceważą. 1 set w tym meczu dla Holandii to według mnie i tak dużo, zaczyna się poważna gra.
✅106
 
hurek24 0

hurek24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart - Dusseldorf
Typ: Dusseldorf
Kurs: 5
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Typ z rodzaju ryzykownych, ale moim zdaniem kurs na Dusseldorf mocno zawyżony i widzę w nim potencjał. Stuttgart zanotował kiepski start sezonu przegrywając dwa mecze (z Mainz i Bayernem) oraz remisując z Freiburgiem. Z dorobkiem jednego punktu zajmuje 16 miejsce w tabeli. Natomiast ich dzisiejsi rywale zajmują 8 miejsce w tabeli, mając na koncie 4 punkty na które złożył się remis z Lipskiem i wygrana z Hoffenheim. Wcześniej oba zespoły rywalizowały ze sobą w w 2. Bundeslidze, tam zawsze wygrywał gospodarz (1:0 Fortuny, 2:0 Stuttgartu). Natomiast dzisiejszy mecz to inna historia. Ja nie wierzę w przebudzenie Stuttgartu po trzech bramkach z Freiburgiem. Fortuna pewnie zamuruje swoją bramkę i będzie liczyła na grę z kontrataku i tak będzie chciała zapewnić sobie pierwszy wyjazdowy komplet punktów w tym sezonie. Alternatywnym i mniej ryzykownym planem na dzisiaj jest zakład X2 po kursie 2,16. Powodzenia.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Nimes
Typ: DW 2:2
Kurs: 11
Bukmacher:
fortuna
Analiza
Monaco grało we wtorek w Lidze Mistrzów, gdzie przegrało u siebie z Atletico Madryt 2-1. Dziś przyjeżdża do nich beniaminek, który mnie zaskoczył dość ofensywną grą. Myślę, że obie drużyny zapewnią nam dzisiaj sporą ilość goli (proponuję over 2,5) oraz mam wrażenie, że Nimes dzisiaj nie przegra. Oglądałem ich pierwszą połowę z PSG (2-4) i przyznam, że grają fajną piłkę. Monaco składem mnie nie przekonuje, bo jest wielu młodych piłkarzy, którzy dziś mogą mieć zadyszkę po wtorku. Monaco zdecydowanie pod formą w tym sezonie z bilansem 1-2-2 i bramkami 7-7, natomiast goście 2-1-2 z bilansem 12;12. Dziś typuję otwarty mecz zakończony podziałem punktów, a może i kolejną niespodzianką jaką było napewno zwycięstwo z Marsylią w 2 kolejce.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom