>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 21.09.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Premiership
Godzinna: 20.30
Spotkanie: Ipswich - Belle Vue
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Forbet

Analiza: Przed nami pierwsze spotkanie półfinałowe w angielskiej lidze żużlowej.Spotkanie to miało odbyć się w poniedziałek jednak ze względu na pogodę angielską przełożyli na dziś wieczór.W ekipie gospodarzy brak jest Jasona ( upadek w GP Danii),drugiego zaraz po Emilu lidera drużyny gospodarzy.W jego miejsce gościnnie jedzie Harris gdzie wątpię aby tyle pkt. dorzucił co australijczyk.Natomiast Asy z Belle Vue praktycznie w najmocniejszym zestawieniu z "Zzetka" za Whighta który rozwalił się we Wrocławiu w półfinale ekstraligi. Myślę że goście mają wyrównany skład Kurtz,Bewley,Lidsey + reszta poprowadza ekipę gości do zwycięstwa i rewanż przepustką do finału będzie formalnością.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
yaras_ 16,2K

yaras_

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna Liga Europy
Spotkanie: Club Brugge - Besiktas
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Godz: 21:00
Buk: Fortuna
Post w dziale:

Spotkanie belgijskiego Brugge z tureckim Besiktasem.. Swój typ opieram przede wszystkim na overowym zespole z Belgii. Ostatnie ich 8 spotkań kończyło się overami 2,5!!! Wiem że każda seria kiedyś się kończy, ale spotkanie w europejskich pucharach to jeszcze dodatkowa motywacja i myślę że to jeszcze nie koniec ofensywnych poczynań Belgów. Ich ostatnie wyniki:

Charleroi(d) 4:2 z
Gent(w) 2:1 p
Osasuna(d) 2:2 r
Osasuna(w) 1:2 z
RWDM(d) 7:1 z
Akureyri(w) 1:5 z
Eupen(w) 0:5 z
Akureyri(d) 5:1 z

Jak widzimy bilans Brugge to 6-1-1 31:10 co daje średnią 5 bramek na mecz. Besiktas to czołowa turecka ekipa z kilkoma ciekawymi nazwiskami, która na pewno nie będzie łatwym rywalem. W pucharach w tym sezonie 6-0-0 ( w poprzedniej rundzie 2 zwycięstwa nad Dynamem Kijów), a ogólnie 8-1-1, do tego o/u na poziomie 5/5 w perspektywie tegorocznych rozgrywek na wszystkich frontach. Myślę że zapowiada się ciekawe ofensywne spotkanie dlatego idę w over 2,5.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +141
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom