>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.10.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Las Vegas
Godzina: 20:05
Spotkanie: Zemlja - Trungelliti
Typ: DW 1-2
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pojawiają się i znikają moje typki żart. Dziś znowu DW. Turniej na twardych kortach w Las Vegas. Pojedynek dwóch dziwnych tenisistów. Zemjla kiedyś potrafił ogrywać Tipsarevica jak ten był w czołówce. Dziś Zemjla to już zawodnik dużo słabszy. Mało regularny. Tutaj niby pokazał się z niezłej strony, ograł Estrelle i Caruso. Ale trzeba wziąć poprawkę, że to dwóch zawodników, którzy wolę grę na nawierzchni ziemnej. Jego rywal to nieprzyjemny jeśli chodzi o grę Argentyńczyk. Który ograł niezłego jak na challengery Escobedo. Trungelliti zawodnik mocno wybiegany i regularny. Słabszy serwis, ale lepsze poruszanie się po korcie niż rywal .Stawiam na 2-1 bo uważam że wygra Argentyńczyk lecz jeden set padnie łupem Słoweńca, któremu jednak do końcowego zwycięstwa zabraknie regularności i wytrzymałości w przeciwieństwie do rywala. Powo!
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica
Typ:Zespół jeden wygra i więcej niż 3,5 gola
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:Spotkanie będącej na ostatnim miejscu w tabeli e-klasy Wisły Kraków,z Największą nisepodzianką in plus sezonu jesiennego Termalicą BB Nieciecza. Wisła Kraków zaczęła jednak grać lepiej. Mecz z Legią Warszawa w domu,był rozgrywany w dużym tempie,a Wisłą w końcówce powinna wygrać,ale karnego nie wykorzystał jeden z najlepszych na boisku Popović. Bardzo dobry też mecz z bardzo mocnym beniaminkiem Wisłą Płock na wyjeździe i 3 strzelone gole. Patryk Małecki ma udział przy wielu dobrych akcjach i golach nawet w tych przegranych meczach. Nieciecza ma najdłuższą w tej chwili passę bez porażki w lidze,a w pamięci baty u siebie jakie od Wisły dostała nie tak dawno i było to przełamanie Wisły,może dziś to samo w domu...
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Moskwa
Godz: 21:30
Spotkanie: Bublik - Carreno Busta
Typ: wygra Bublik
Kurs: 5.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Co tu dużo napisać. Wczoraj Bublik wygrał po kursie 11.00 to dziś może wygrać po 5.00, a czemu nie ! Nie oglądałem go wczoraj i nie wiem kim jest ale wiem jedno on umie grać w tenisa i gra w Moskwie więc u siebie bo jest Rosjaninem. Wczoraj ściany pomogły aż nadto i przeciwnik gral bardzo obojetnie. Dziś liczę na obojętność Carreno Busta. Wczoraj jego hiszpański kolega trochę nam sfiksowal więc może powtórka z rozrywki. W poprzedzającym ten turniej meczu tj w Szanghaju Carreno Busta przegral z Simonem 0:6 3:6, więc i może dziś będzie obojetnie uderzał. Jest koniec sezonu i może Moskwa ma prezent dla Bublika. Ze względu na wczorajszy wyczyn nie warto zaprzepaścić dzisiejszej okazji.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom