>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.10.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 21. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy / Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie : Inter Milan - AC Milan
Typ : Remis
Kurs : 3.35
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Derby Mediolanu to rzecz wielka dla każdego kibica z tego miasta a także wielu fanów tych drużyn rozsianych po całym świecie. Bywało że te mecze decydowały o tytule mistrzowskim , obecnie z racji początku rozgrywek kaliber nieco mniejszy ale tylko pozornie. Dla obu ekip to bardzo ważny mecz , tym bardziej że obydwa zespoły ciągną serię udanych spotkań . Milan nie przegrał od 9 meczy , Inter z kolei wygrał wszystkie 6 rozgrywanych ostatnio. Bez wątpienia obydwa zespoły prezentują w chwili obecnej zbliżony poziom i nie ukrywam że remis w tym meczu pasuje mi idealnie . Siedem lokat w tabeli i cztery punkty dzielące obie drużyny na korzyść Interu nie mają w tym momencie żadnego znaczenia biorąc pod uwagę specyfikę spotkania.
Przyglądając się bliżej bezpośrednim starciom tych drużyn widać ze w 5 ostatnich meczach padł cztery razy remis i sądzę że nie inaczej będzie i tym razem.
Mimo ze może ciut lepsze wrażenie sprawia dotychczas Inter to jednak uważam że obie drużyny podzielą się solidarnie punktami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Godzina : 2:30
Spotkanie : Dallas - Minnesota
Typ : Match Winner and Total Points 219.5 - Including Overtime - Away and Over
Kurs : 3.35
Bukmacher : unibet
Analiza :
Dziś naprawdę ciężko znaleźć jakiś mecz bez ryzyka. Toronto grało wczoraj, Boston również, ale no mamy również wczorajszą Minnesotę. Uważam, że skład Minnesoty jest dobry, aczkolwiek zamieszanie zrobił duże Butler i nie wiadomo jak to będzie z tym teamem. Na razie mają bilans 1-1 po zwycięstwie nad Cleveland i porażce z SAS. Dallas 0-1 i jakoś to blado wyglądało w meczu z Phoenix. Obie drużyny lubią zdobywać punkty i liczę dzisiaj na wynik w okolicach 230 pkt, oraz zwycięstwo gości z Minneapolis. Mecz może być na styku, ale doświadczenie + po prostu lepsi gracze po stronie gości i liczę, że dziś tym doświadczeniem wygrają. Minnesota musi wygrywać takie mecze jak chce być w ósemce, bo konferencje mają bardzo mocną i jest tam 12 drużyn na podobnym poziomie. Jak nie w Dallas to gdzie chcą wygrać? U Wojowników? W Houston? Sorry nie ma opcji ???? Powodzonka.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:09
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
Typ: match parlay: Los Angeles Dodgers wygra i w spotkaniu będzie ponad 7,5 runów
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na ostatni mecz proponuję taki sam typ. Oto analiza jaką dałem na poprzedni mecz:
&quot;Po rozegraniu pięciu spotkań jest 3:2 dla Los Angeles Dodgers. Tej drużynie wystarczy więc wygrać jeden mecz, by awansować i moim zdaniem wygrają już teraz. Milwaukee Brewers mają w tej serii dużego pecha(zwłaszcza w drugim meczu serii, kiedy to prowadzili 3:0 i przegrali) i w końcu mogą mieć tego wszystkiego dosyć. Dla mnie Dodgers mają dużo mocniejszy skład, dużo większe doświadczenie(w końcu byli w zeszłym roku w wielkim finale) oraz byli dużo lepsi w ostatnim meczu i dlatego sądzę, że już teraz wygrają i awansują. Zaskoczeniem dla mnie jest to, że tylko w jednym meczu było więcej niż 7,5 runów. Spodziewałem się bardziej overowej serii. To jest mecz o być albo nie być dla Milwaukee Brewers, więc nerwowość u nich może być naprawdę duża biorąc pod uwagę ich brak doświadczenia w playoffach. Czuję, że w obronie mogą popełnić kilka prostych błędów, a jeśli tak będzie, to Dodgersi bezlitośnie to wykorzystają, do tego drużyna z Los Angeles zaczyna grać coraz lepiej. Widzę tu zwycięstwo Los Angeles Dodgers i ponad 7,5 runów w meczu.&quot;
Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Milwaukee Brewers 7:2. Głównym powodem porażki Los Angeles Dodgers była fatalna postawa ich startera, gdzie już w pierwszym inningu pozwolił rywalom na zdobycie czterech runów. W decydującym meczu stawiam na Dodgersów. W takich spotkaniach jeszcze bardziej liczy się doświadczenie, a tu ogromną przewagę mają goście. W tym decydującym meczu starterami mają być Chacin i Buehler. W tym sezonie Buehler grał lepiej. W playoffach póki co zawodzi, ale liczę na to, że wreszcie pokaże na co go stać, bo potencjał ma ogromny. Większe szanse daję Dodgersom i moim zdaniem to oni wygrają. Spodziewam się też overa 7,5. Czuję, że ten mecz to będzie popis ofensywy Dodgersów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia, Primera A
Godzina: 02:45
Spotkanie: Patriotas - Once Caldas
Typ: Once Caldas
Kurs:
5.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wracamy do Kolumbii kraju słynnego Pablo Escobara gdzie szykuję się bardzo nudny mecz na którym można zarobić. Mówi się: &quot;Nie ma ryzyka - nie ma zabawy&quot; (z ang. &quot;No risk no fun&quot;) i właśnie dzisiaj się zabawimy.
Przedstawię zatem drużynę dzisiejszych gospodarzy: Patriotas bo o nich mowa - są słabi i nudni, ich gra się nie klei, a jak już im zdarzy się wygrać to cała Tunja(ich miasto) ogłasza Święto Piłki Nożnej bo tak rzadko ma to miejsce. Spójrzmy na tabele: 16 miejsce na 20 możliwych, 14 punktów na 45 możliwych, 3 wygrane, 5 remisów, 7 przegranych, bilans bramkowy 13/19 (najgorsza ofensywa poza dołem tabeli) więc tak jak mówiłem: Nuda!
Spójrzmy na ich ostatnie 12 meczy:
18.10.2018 COL D1 Junior Barranquilla 4-0 Patriotas FC

12.10.2018 COL D1 Patriotas FC 0-1 Rionegro Águilas

07.10.2018 COL D1 Deportivo Cali 0-2 Patriotas FC

29.09.2018 COL D1 Patriotas FC 0-3 Independiente Medellín

22.09.2018 COL D1 Boyacá Chicó 1-1 Patriotas FC

15.09.2018 COL D1 Patriotas FC 1-0 Atlético Huila

09.09.2018 COL D1 Envigado FC 2-1 Patriotas FC

05.09.2018 COL D1 Patriotas FC 1-1 Deportivo Pasto

02.09.2018 COL D1 Atlético Bucaramanga 2-1 Patriotas FC

28.08.2018 COL D1 Patriotas FC 4-0 Jaguares de Córdoba

22.08.2018 COL Cup Patriotas FC 0-1 Atlético Nacional

18.08.2018 COL D1 Alianza Petrolera 3-2 Patriotas FC

Tak wygrali 3 razy: z drużyną trzecią od końca i przed ostatnią! Brawo Wy! Wygrana z Deportivo Cali(9miejsce) zrobiło by na mnie wrażenie gdybym nie wiedział że gol na 0:2 był samobójczy... Tak więc przejdźmy do drużyny o której z przyjemnością Wam opowiem bo o Patriotas szkoda gadać.
Once Caldas to drużyna która przegrała tylko RAZ w ciągu 14 meczy czyli od początku sezonu, zebrała 29 punktów na 42 możliwe , 8 razy wygrali, 5 razy zremisowali, bilans bramkowy fantastyczny 21/11 co czyni ich najlepsza defensywą w całej lidze. Siedzą na stołku lidera ex aequo z naszymi ulubieńcami którzy nam dali już zarobić czyli Deportes Tolimą. Jedyny mecz który przegrali miał miejsce 11.09.2018 z Rionegro Águilas(8 miejsce) czyli około 6 tygodni temu to robi wrażenie.
Popatrzmy na ich ostatnie mecze:
18.10.2018 COL D1 Once Caldas 1-0 Ind. Santa Fe

13.10.2018 COL Cup Millonarios 1-1 Once Caldas

09.10.2018 COL D1 Once Caldas 0-0 Leones FC

06.10.2018 COL Cup Once Caldas 1-0 Millonarios

01.10.2018 COL D1 La Equidad 1-1 Once Caldas

27.09.2018 COL Cup Once Caldas 0-0/p.6-5 Ind. Santa Fe

23.09.2018 COL D1 Millonarios 2-2 Once Caldas

16.09.2018 COL D1 Once Caldas 1-0 Junior Barranquilla



Tak, dużo remisują i tutaj właśnie jest nasze ryzyko. Aczkolwiek ja tu widzę mega value i zagram to gdyż drużyna dzisiejszych gospodarzy mnie nie przekonuje i śmiem twierdzić że tak dobrze poukładana drużyna jaką jest Once Caldas poradzi sobie z nimi. Nie spodziewał bym się tutaj fajerwerków, raczej nudne 0:1, 0:2.
Typ bardzo ryzykowny - remis bardzo możliwy. Można alternatywnie zagrać ONCE CALDAS ALBO REMIS za 1.95 na unibet albo DRAW NO BET za 3.85.
OFFTOP:
Dla moich zainteresowanych oglądaczy doradziłbym spojrzeć też na takie drużyny jak: CA Huracan, Willem II, Heracles Almelo, Zenit, Krasnodar, Club Sportivo Italiano, St Polten, Deportes Iquique(zbtts) oraz Omiya Ardija. Przepraszam za offtop administracje i serdecznie pozdrawiam ????
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina : 7:00
Spotkanie : Yokohama - Omiya Ardija
Typ : Omiya over 1.5 gola
Kurs : 2.70
Bukmacher : Unibet
Obie drużyny liczą się w walce o awans do J-League , Omiya po roku nieobecności chce do niej powrócić i to na nich dziś liczę , Yokohama tak serio to gra w kratkę i na ostatnie 7 meczy zaledwie 2 wygrane jakoś mnie to nie ciągnie w ich stronę ale ....... u siebie mają bilans 7-6-5 i 30:26 w bramkach , na ostatnie 5 meczy u siebie 3 porażki i 2 wygrane , goście natomiast na wyjazdach 9 zwycięstw i aż 8 porażek i tylko 1 remis czyli albo wygrywają albo przegrywają , dziiś liczę na 3 pkt bo wyrażnie z tej pary Omiya wygląda lepiej 1 wygrana Yokohamy przy 6 Omiyi , w 4 ostatnich meczach Yokohama nie pokonała rywala , bramki Omiyi na wyjazdach to 30:23 tak więc liczę na przynajmniej dwie dziś !
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Godzina : 04:30
Spotkanie : Lakers vs Houston
Typ : Houston i over 234,5 pkt
Kurs : 3,2
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Daje im szanse na odkupienie swoich win z pierwszego meczu. Generalnie w LA to będzie nowe &quot;showtime&quot; tyle że takie trochę bardziej wesołe i bez obrony. Tam nie ma komu bronić, a Bronek nie będzie wypruwał żył za nich. Swoje zrobi i tak wie że w tym sezonie nic nie ugrają, więc szału nie będzie. Houston po takim laniu będzie chciało się zrewanżować, a gdzie nie lepiej jak w mieście aniołów przy debiucie Lebrona przed swoją nową publicznością. Obstawiam sporo punktów i wesołe krycie. Jak dla mnie większa siła rażenia po stronie Houston a że Lakers u siebie i debiut LBJ to będzie bardzo otwarty mecz. Idę w stronę gości powodzenia!
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Rayo - Getafe
Typ: obie strzelą - tak
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Grające radosną i ofensywną piłkę Rayo - zagra u siebie z przechodzącą mały kryzys ekipą Getafe. Mecze o 12:00 rządzą się swoimi prawami, ale myślę że warto spróbować zagrać na gole w tym meczu. Dla obu drużyn wygrana w tym meczu to obowiązek, obie mają świadomość tego, że znajdują się w swoim zasięgu, dlatego trudno mi sobie wyobrazić jakąś głęboką defensywę którejkolwiek ekipy - bardziej spodziewam się otwartego meczu, który mógłby zostać zaburzony chyba tylko przez czerwoną kartkę. Idealny scenariusz wg. mnie byłby taki, żeby to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola, bo ich defensywa jest dużo słabsza niż w przypadku Getafe, którzy najpewniej zadowoliliby się 1-0 i zaczęli bazować na kontrach. Rayo w ostatnich meczach domowych strzela bardzo regularnie - w 2018 nie było jeszcze takiego meczu bez ich gola, natomiast Getafe potrafi zdobywać bramki na niewygodnych boiskach np. z Sevillą, Alaves czy Celtą. Przewidywany wynik 2-2
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 08:00
FC Brisbane Roar ( ) - Central Coast Mariners ( )
Typ:
Brisbane wygra
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Przyznam, ze A – League jest jedną z moich ulubionych lig. Trochę niszowa dla niektórych kolegów ale co ja na to poradzę. To kilka słów o meczu.
Gospodarze to jedna z czołowych ekip tej ligi, choć ostatnie dwa sezony nie zbyt udane. Grali co prawda ostatnio w playoff, ale awans w ostatniej chwili, a potem szybko odpadli 1/32 . Teraz ma być inaczej temu służyć mają wzmocnienia. Kupili młodych ofensywnych zawodników Adam’a Taggart’a i Stefan’a Mauk’a oraz doświadczonych Tobias’a Mikkelsen’a i Alex’a Lopez;a. Zmienili też trenera i pod rządami Johna Aloisi może być tylko lepiej.
Mariners ostatnia drużyna poprzedniego sezonu co oczywiście nie motywuje teraz najbardziej znana na świecie bo trenuje u nich Usaina Bolt, tyle tylko, ze nie ma stałej umowy co oznacza że w lidze nie może zagrać. Oprócz Olimpijskiego medalisty w przerwie sprowadzili Tommy&#39;ego Oara i Rossa McCormacka, ale nie wiem czy to może im w czymś pomóc.
12 razy w spotkaniach z Coast, Brisbane jest nie pokonany. Cztery z ostatnich pięciu meczy wygrał wiec trudno jest się spodziewać, ze dzisiaj będzie inaczej.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia W - Wisła K
Typ : Z Ondrasek strzeli gola
Kurs : 3.00
Bukmacher : fortuna
Wczoraj jednak remis okazał się typem nietrafionym, ale nie poddajemy się, gramy dalej.
Dzisiaj zrezygnowałem z remisu a postawiłem na strzelca, Robak i Forsell zdobyli swoje bramki w tej kolejce to i może Ondrasek coś strzeli Legii. Ostatnio dla Wiślaków strzela też Imaz, na niego jest kurs 4,00 i moze też warto by było na niego postawić. Szkoleniowiec gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z usług: R Cierzniaka, J Niezgody, Eduardo Da Silvy, M Radovicia, czy WRemy&#39;ego. Natomiast u gości zabraknie tylko M Kolara. Oprócz gola Ondraska zagram w tym meczu także BTTS, kusi mnie remis ale tym razem odpuszczę....powodzenia
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Wlochy / Serie A
Godzina : 15:00
Spotkanie : Bologna - Torino
Typ : Torino
Kurs : 2,4
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie 9 kolejki wloskiej Serie A pomiedzy Bologna a Torino. Bologna zajmuje obecnie 16 pozycje z zaledwie 7 punktami ( 2-1-5 bramki 4:10 ),Ich ostatnie 5 spotkan to 3 porazki i 2 zwyciestwa.Ostatnie spotkania domowe
to 2 zwyciestwa ( 2:1 z Udinese i 2:0 z Roma ).Grajac jako gospodarz zgromadzili 6 punktow przy bramkach 4:5.
Jak widzimy druzyna nie strzela duzo bramek a sporo w sumie traci ( 5 straconych na wyjazdach ).W dzisiejszym
spotkaniu bedzie sie starala poprawic swoj dorobek co moze ich narazic na kontry Torino.
Torino jest w tabeli na 11 pozycji z 12 punktami ( 3-3-2 bramki 9:9 ).Na wyjazdach w 4 meczach wywalczylo 6 punktow ( 1-3-0 bramki 4:3 ).Obie druzyny spotylaky sie ze soba 20 razy z czego 8 razy gora bylo Torino 4 razy
Bologna a 8 razy padl remis.Ich ostatnie spotkanie ligowe ( 06.01.2018 ) to wygrana Torino 3:0 ,jednak Torino
bylo gospodarzem.W tym sezonie Torino nie przegralo jeszcze meczu wyjazdowego raz wygrywajac a 3 razy
remisujac.Mysle jednak ze dzis pokusza sie o zwyciestwo co moze zespol wywindowac w gore ligowej tabeli
Pozdrawiam i zycze powodzenia
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Masters
Godzina: 11;00

Spotkanie: Kvitova P. - Svitolina E.
Typ: spotkanie/liczba gemów 19.5 i wygra Kvitova
Kurs: 2.42
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mastersa rozpoczyna swoim meczem Petra która w tym sezonie zdobyła 5 tytułów z czego dwa które coś znaczą w Madrycie i Doha. Kvitova w Mastersie będzie występować 5 raz, a jej rywalka będzie dopiero gościć w Singapurze 2 raz. Korty w Singapurze powinny być na korzyść Svitoliny, ale rok temu pokazała, że ewidentnie jej nie pasowało tak wolne granie. Dodatkową przewagą Czeszki jest jej mocny serwis z którym Svitolina może mieć spore problemy. H2H po stronie Petry wygląda 7:1 z czego straciła tylko 3 sety. Spodziewam się wyników w setach 6:4 7:5 na korzyść Czeszki - czas pokaże
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 12:00
Spotkanie: Vega Squadron - Vyalie Pitoni
Typ: Vega Squadron handicap (-1,5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w samo południe rozpoczną się ćwiećwierćinały w ramach europejskich kwalifikacji do DreamHacka. Wybrałem akurat spotkanie dwóch rosyjskich zespołów. Różnica klas w tym momencie jest bardzo duża.
Vega są świeżo upieczonymi finalistami Starladdera, który zakończył się tydzień temu. Nad swoimi dzisiejszymi rywalami mają przewagę skilla, zgrania oraz mappolu. Nie oszukujmy się - Vyalie Pitoni odstają pod każdym względem od Vegi. Jaką mapę wybiorą to chyba nie ma znaczenia bo zarówno na cache, jak i na duscie2 fawortami będzie zespół Dmitriya &quot;jR&quot; Chervaka. Vega Squadron natomiast prawdopodobnie wybiorą mirage.
W drużynie Vyiale nie ma stabilnego skladu, ponieważ na zmianę gra &quot;krecker&quot; i &quot;lamp&quot;. Dzisiaj, według hltv - zagra ten pierwszy.
Stawiam na łatwe zwycięstwo Vegi 2:0, bowiem oddanie chociażby jednej mapy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem
⛔100
 
verno 638,3K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 11:00
Spotkanie: HC Red Star Kunlun Juniors vs Russkie Vityazi
Typ:
over 8.5
Kurs: @3.2
Bukmacher:lvbet
Analiza:
Niedzielnego poranka Kunlun na swojej tafli podejmie Russkie Vityazi, we wczorajszym spotkaniu wygrali gospodarze 3:2 po dogrywce co jest wielką niespodzianką gdyż Kunlun odstaję mocno od ligi. Tak jak pisałem już kiedyś ofensywę mają w miarę dobrą ale żeby wbić 2-3bramki max ale defensywa wygląda tak jak granie z młodszymi na orliku, po prostu się miotają i odstają indywidualnie. Zawsze tak jest w każdym sporcie że słaba drużyna w końcu wygra mecz ale jestem na 100% pewien że dziś się już to nie powtórzy, goście zbyt mocno zlekceważyli przeciwnika i dziś pokażą na co ich stać. Myślałem żeby iść w handi ale tak jak pisałem gospodarze grają &quot;coś&quot; z przodu i zapewne te 2-3 bramki strzelą ale to goście dziś nabiją większość bramek w naszym typie, kurs naprawdę value ale zobaczymy jak to będzie.
⛔ 100
 
adam150392 78

adam150392

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Polska/Fortuna 1 Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Warta Poznań - Chrobry Głogów
Typ: Chrobry Głogów powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.68
Bukmacher: Fortuna

Analiza : Dla mnie zdecydowanym faworytem spotkania są piłkarze z Głogowa, grają dobrze są bramkostrzelni. Natomiast zawodnicy z Poznania to ekipa rozsypana problemy z finansami i idzie im średnio, goście co sezon są wysoko w tabeli brakuje im mało do awansu ten sezon też dobrze graja mają ciekawych zawodników i dzisiaj uważam na mecz bramkowy. Sądzę, że dzisiejsze spotkanie zakończy się 1:3 . Już po pierwszej połowie Chrobry wyjdzie na prowadzenie.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - English Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: Davis M. - Bingham S.
Typ: Davis
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami finał English Open, w którym spotyka się dwóch Anglików, którzy na pewno nie byli faworytami tego turnieju. Najpierw zacznę od tego, że bukmacherzy dają więcej szans dla Bingham&#39;a. Ja sugeruję się wyłącznie wynikami i obstawiam Davis&#39;a.
Po pierwsze: cztery ostatnie pojedynki pomiędzy nimi zakończyły się pewnymi wygranymi Davis&#39;a (w tym raz w formule Shoot-Out, czyli najkrócej mówiąc 1 frame na czas). 9.09.2015 - 5:1, 29.02.2016 - 3:0, 23.06.2017 - 4:0, 11.02.2018 Shoot Out - 45:6.
Po drugie: Davis na tym turnieju swoje pojedynki wygrywał pewniej od Bingham&#39;a. Na uwagę zasługuje fakt, że w półfinale Davis zdecydowanie zwyciężył faworyta O&#39;Sulivana aż 6:1.
Dlatego uważam, ze ten mecz rozstrzygnie na swoją korzyść właśnie Davis - oczywiście z fartem, bo zapewne pojedynek będzie wyrównany. Powodzenia!
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie - Wisłą P.
Typ: powyżej 5,5 żk
Kurs: 2.55
Bukmacher: forBET
Analiza: Pierwsze niedzielne starcie w Lotto Ekstraklasie, do Lubina prezyjeżdża Płock, nie będę tu nawet próbował typować wyniku, bo praktycznie każda opcja jest możliwa, w Lubinie większość kibiców liczyła na dymisję trenera Lewandowskiego, jednak Zarząd postanowił go jeszcze zostawić, czy to dobra decyzja, nie wiem, ale szczerze wątpię, żeby nagle gra Zagłębia uległa poprawie, 3 porażki z rzędu i opuszczenie górnej ósemki, w Płocku też nie dzieje sie dobrze, ale tam w przeciwieństwie do Lubina zmienili trenera, cxzy zadziała dzisiaj efekt nowej miotły? Ja w tym meczu postanowiłem pójść w stronę zółtych kartek, jedni i drudzy potrzebują punktów, więc nie spodziewam się dzisiaj pięknego widowiska, a raczej walki wszytskimi środkami, aby tylko zapunktować, a jak tak będzie to fauli powinno być sporo, ale linia na to dość wysoka, więc postanowiłem pójść w stronę żółtych kartek, najlepszą linie oferuje nam forBET, gdzie za over 5,5 ż mamy @2,55, a w fortunie za to samo zdarzenie @1,96. Obie drużyny nie są w tym sezonie może zbyt kartkowe, ale sytuacja myślę, że zmusi dziś jednych i drugich to ostrzejszych środków, aby tylko wygrać mecz. Zagłebie legitymuje się średnią 2,82 ż ma mecz, a Wisła 2,36. Symptomy ostrzejszej gry dało się już zauważyć w ostatnim meczu w Gdyni, gdzie Lubinianie po 14 minutach meczu mieli już 4 żółte kartoniki. Sędzią jest Piotr Lasyk, który też nie ma wysokiej średniej kartek, bo tylko...2,6. Jednak dzisiaj liczę, że wszystkie strony &quot;podciągną&quot; sobie statystyki, jesli chodzi o kartki. Drugi typ na rzuty rożne, tu już typowo statystycznie, tu akurat najlepszy kurs w stosunku do zaproponowanej linii daje nam LVBET, bo aż 2,0 a fortuna @1,84 forBET @1,85. Miedziowi mają średnią 5,36 RR, natomiast Wisła 4,91 cornera na mecz.
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Montpellier - Bordeaux
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek dwóch solidnych ekip, które na ten moment mogą realnie myśleć o europejskich pucharach.
Obie drużyny prezentują podobny poziom - ostatnia forma także na podobnym poziomie. Bukmacherem w roli faworyta stawia gospodarzy, ale wynika to z tego, że mają po swojej stronie atut własnego boiska, chociaż w ostatnich latach to ekipa Bordeaux osiągała lepsze wyniki na wyjeździe. Bordeaux podejdzie do tego meczu bez większych problemów kadrowych, natomiast w Montpellier nie zagrają za kartki Oyongo i Mollet, co nie powinno się okazać kluczowe, ponieważ dysponują dobrą kadrą. W tym meczu BTS wydaje się bardzo ciekawą opcją - tym bardziej, że w ostatnich meczach rywale tych drużyn pokazali, że ich defensywy nie stanowią monolitu.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin
Typ: powyżej 184,5
Kurs:
1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym meczu wchodzę w over meczowy. Jastrzębski Węgiel słusznie jest faworytem w tym meczu, mają piekielnie mocną paczkę w tym sezonie i u siebie będą faworytem w praktycznie każdym meczu, może poza 2 meczami... Wygrali 2 mecze 3:0 i 3:2 Szczecin zaczął sezon kiepsko... 0:3 z ZAKSA ale ich gra była kiepska...
Myślę, że nie zagrają drugi raz tak słabego meczu. Mimo wszystko mają mocny skład więc nie powinni dostawać batów po 0:3 z każdym. Liczę na kapitalne widowisko i oby było 5 setów.
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha - Freiburg
Typ: 1/+2,5

Kurs: 2,92
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
W dniu dzisiejszym liczę na skuteczność ofensywy drużyny z Berlina, która do tej pory na własnym obiekcie zdobyła komplet punktów. Hertha u siebie pokonała nawet Bayern, co musi robić wrażenie na każdym. Kurs na czystą 1 na poziomie 1,85 wskazuje, kto jest faworytem tego meczu. Dodatkowo dobry gaz złapał Ondrei Duda, który wygląda na faceta, który wreszcie odpalił - w ostatnich 4 meczach Bundesligi wcisnął 3 gole. Przewiduję dużą liczbę bramek, asekuracyjnie stawiam że będzie to +2,5, za co mamy już całkiem przyzwoity kurs. Potwierdzeniem moich oczekiwań moze być liczba bramek w meczach wyjazdowych Freiburga - 13 goli w 3 meczach z bilansem 5-8. Natomiast Hertha u siebie z bilansem bramkowym 7-2 również wpisuje się w moją teorię. Dodatkowo zwyciestwo pozwoli Berlińczykom przeskoczyć w tabeli Bayern i prawdopodobnie zawitać na podium. Reasumując, obstawiam 3-1 dla gospodarzy, dlatego zdecydowałem jako typ dnia wybać 1/+2,5 po kursie 2,92 w Fortunie.
PS: to mój trzeci typ dnia, poprzednie NIE weszły ( ale były dość ryzykowne), a zatem do 3 razy sztuka ???? Pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom