>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.11.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 21 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - NK Dinamo Zagreb
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) Typ: 4:0, 5:0 lub 6:0
Kurs:4.33
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Bardzo oczekuje na to spotkanie bo jak dla mnie to jedno z tych spotkań w których bramek padnie co nie miara i granie wysokich handicapów ma bardzo dużą szanse wejścia .Czyli jednymi słowa łatwa kasa w 90 min ja osobiście polecam handi -2 pewniak jak dla mnie wielki a kurs 2.20 bardzo zachęca do gry . Na typ dnia przygotowałem typ bardziej ostry o wysokim kursie tak jak w spotkaniu z Barcą . Pierw znalazłem handi -3 na Porto po kursie 3.50 dośc wysoki ale znalazłem jeszcze ciekawszy typ a mianowicie dokładny wynik po bardzo wysokim kursie 4.33 . Argumenty dlaczego aż tak wysoko a dlatego że Porto to bardzo ofensywna drużyna która naprawdę nie ma problemów z zdobywaniem goli a poprawienie piłkarzy w tabeli króla strzelców w jutrzejszym spotkaniu będzie naprawdę łatwa . Dinamo Zagreb w tym sezonie niestety pełni funkcję dostarczyciela pkt i w tym roku szans na wyjscia z grupy już też nie mają dlatego jadą po prostu dobrze się zaprezentować ale nie sądzę aby uzyskali korzystny wynik skoro u siebie przegrali 0:2 . Ten mecz moim zdaniem będzie przypomniał mi spotkanie PSG z Dinamem gładko wygrane przez gospodarzy 4:0 jutro taki wynik przewiduję ale może to również być 5:0 dlatego taki typ dość asekuracyjny .Bramki dla drużyny z Chorwacji niestety jutro nie przewiduję dlatego BTS NO też dobra opcja do podbicia kursu .Jutro przewiduje po prostu gładkie zwycięstwo zespołu gospodarzy .
Pozdrawiam
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: TenisITF Toyota
Spotkanie: Ksenia Lykina – Kimiko Date
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek tenisowy kobiet w ramach turnieju ITF Toyota rozgrywanego na twardej nawierzchni w hali w którym to zmierzą się Rosjanka Ksenia Lykina z Japonką Kimiko Date. Rosjanka w ostatnim czasie występowała w turnieju kobiecym ITF Helsinki rozgrywanego na twardej nawierzchni w hali gdzie dotarła do półfinału pokonując po drodze dużo lepsze od siebie zawodniczki takie jak Niemka Kathrin Woerle czy Hiszpankę Arantxa Parra Santonja. Japonka natomiast aktualnie ma 42 lata i tak naprawdę dziwie się jej, że jeszcze występuje po zakończonej już zresztą karierze postanowiła powrócić. Niczego specjalnego ona nie pokazuje w ostatnim czasie i chodź dotarła ostatnio do finału turnieju challenger Pune gdzie przegrała z Eliną Svitoliną 2:0 lecz dotarła do tego finału bardzo szczęśliwie pokonując po drodze 35 letnią pochodzącą z Tajlandii Tamarine Tanasugarn. Reasumując osobiście nie wierzę jakoś w wiekową Japonkę i chodź gra ona u siebie to jednak może mieć problemy z młodą – bardzo energiczną Rosjanką stąd mój typ to zwycięstwo Kseni po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Philadelphi - Toronto
Typ: Philadelphia -6
Kurs : 2.15
Buk: pinnacle
Analiza :Nie bardzo kumam wystawiony kurs na pierwsze spotkanie wtorkowej nocy. Phila gra u siebie po dwoch zwyciestwach gdzie szczegolnie w spotkaniu z Cavs zaczeli jako tako bronic. Z Raptors na pewno powinno pojsc zdecydowanie latwiej na deskach, poniewaz Bargniani to nie Varejao. Wiadomo kuleje ofensywa co jest na chwile obecna najwiekszym problemem druzyny z miasta braterskiej milosci, no ale kurcze graja z Raptors- druzyna ktora w starciu z dobra defensywa [ Boston] nie miala za wiele do powiedzenia. Nick Young pomimo lekkich klopotow ze zdrowiem powinien spokojnie zagrac. Mam wrazenie, ze przy strasznie malo mobilnym Valenciunasie nawet Tadek Young bedzie mogl poszalec i zdominowac litwina. Wspomniec nalezy rowniez o bardzo dobrej formie chyba juz na ta chwile lidera Philadelphi czyli Jirue Holidaya, notujacego prawie 19pkt i 9 asyst na spotkanie.Raptorsi nie maja lidera, zawodnika ktory co mecz bedzie dostarczal odpowiednie cyferki, DeRozan jest zbyt chimerycznym zawodnikiem, lub po prostu za slabym na bycie liderem, a Bargnani ehhh dlugo by pisac...w telegraficznym skrocie chlopaczyna jest za mieki na pozycje, na ktorej gra Dla mnie pewne zwyciestwo gospodarzy, dlatego lapie handi.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina : Boks
Spotkanie : Danny Green - Shane Cameron
Typ: 2
Kurs : 2.55
Buk: tobet
Na Antypodach dojdzie do długo oczekiwanej walki pomiędzy australijczykiem Dannym Greenem a nowozelandczykiem Shanem Cameronem o wakujący pas IBO w kategorii junior ciężkiej..Rywalizacja Australijczyka z Nowozelandczykiem cieszy się dużym zainteresowaniem na Antypodach, tym bardziej, że obaj panowie gwarantują dobre show. W przeszłości Shane Cameron (29-2, 22 KO) potrafił wchodzić do ringu ważąc 108 kilogramów, w dodatku wyglądając na boksera w formie. Tym razem jednak musiał sporo się odchudzać, bo jutrzejsza wojna z Dannym Greenem (32-5, 28 KO) odbędzie się tylko w kategorii cruiser, ale jeszcze w umówionym i zmniejszonym lekko limicie, wynoszącym na potrzeby tego pojedynku 89 kilogramów. Obaj zawodnicy &quot;zrobili wagę&quot; i już za kilkanaście godzin w Melbourne rozgrzeją zapewne kibiców z Australii (Green) i Nowej Zelandii (Cameron).
Moim zdaniem walkę tą wygra Cameron przez nokaut. Cameron w swojej ostatniej walce którą stoczył w wadze ciężkiej ciężko znokautował byłego pretendenta do tytułu HW Monte Barreta, który to pokonał wcześniej rodaka Camerona Davida Tuę. Danny Green po porażce z Włodarczykiem gdzie dodatkowo miał złamaną szczękę miał zakonczyc karierę jednak wciąż zdecydował się na kontynuowanie kariery. Moim zdaniem popełnił błąd gdyż Cameron może mu zrobic w tej walce krzywdę, bo Danny znany jest ze szklanej szczęki, a w dniu walki prawdopodobnie różnica pomiędzy dwoma zawodnikami w wadze będzie ok. 10kg na korzyśc Camerona.
⛔100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Philadelphi - Toronto
Typ: Andrea Bargnani over 16.5 pkt
Kurs : 1.85
Buk: Unibet
Analiza ???? ziś uboga oferta w NBA w porównaniu do te go, co czeka nas jutro. Gram dziś ten sam typ co kolega Easy powyżej, a dodatkowo dorzucam zakład na punkty gracza. Zawodnik: Andrea Bargnani 8 lat pro. Średnia pkt w karierze 15,4 na mecz, w tym sezonie póki co 16,2. Ostatnie 3 mecze 17, 15 i 8 pkt. Może i brakuje mu jaj na tej pozycji, dlaczego więc gram ten typ?
Jedno zdanie za NBA.com:
&#39;Bargnani, who scored 23 points against the 76ers earlier this month, has averaged 23.2 in six games against Philadelphia since the start of 2010-11&#39;

Tyle na ten temat ????
Pozdr
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Anderlecht Bruksela - AC Milan
Typ : AC Milan (-1,-1.5) handicap azjatycki
Kurs : 4.40
Buk: Bet365
Analiza:
Jutro o godzinie 20:45 w Brukseli, Anderlecht podejmie na własnym boisku AC Milan. Parę lat temu kurs na gości wynosiłby około 1.60, nawet grając na wyjeździe. Dziś doskonale wiemy z jakimi problemami borykał się trener Allegri. Musiał budować zespół, z którego zabrano mu filary zespołu - Ibra, Thiago Silva, ale także ważne ogniwa jak Gatusso, Seedorf, Nesta, Taiwo i Cassano. Sprowadzono nowe twarze i zespół musiał się zgrywać, zgrywać i jeszcze raz zgrywać, co oczywiście przekładało się na słabe wyniki w początkowej fazie sezonu. Teraz wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ostatnie mecze grają naprawdę na wysokim poziomie, a ostatni mecz na wyjeździe z Napoli 2:2 dobrym dowodem. To był ciężki mecz, bo przegrywali już 2:0, by to odrobić i zarobić ważny jakby nie patrzeć punkt. Jutro przyjdzie im się spotkać ze słabszym rywalem niż drużyna z Neapolu, ale za to ekipa ze stolicy Belgii nie musi się martwić ligą, bo idzie im tam fantastycznie. Mam wątpliwości co do poziomu tychże rozgrywek, ale i w LM gospodarze radzą sobie nawet nieźle, nadal zachowują szansę na awans do 1/8 finału LM. To będzie prawie mecz o być, albo nie być w tych rozgrywkach. Obie drużyny potrzebują zwycięstwa, a szczególnie Milan, bo Anderlecht może coś ugrać z Malagą, która już awansowała do kolejnej fazy. Tu upatruję szansę na wygranie troszkę większej ilości pieniążków, bo kurs na drużynę z Mediolanu jest przedni. Z Malagą mieli niesamowitego pecha zdobywając zaledwie w dwumeczu 1 punkt. Jakoś nie wyobrażam sobie Włochów bez reprezentanta w LM, a Juve ma skomplikowaną sytuację. O motywację się nie boję, bo goście muszą powalczyć o wygraną, a mistrz Belgii raczej nie będzie się tylko bronił, przez co takie indywidualności jak: Robinho, Bojan, Montolivo, Pato mogą pokazać klasę. No nie nie... nie zapomniałem o młodym talencie El Shaarawy, który jest w znakomitej formie. Obrona Anderlechtu do tych najlepszych nie należy. Malaga tam przyjechała, to gładko pokonała Belgów 0:3. Milan stać na podobny wynik.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tuong-lu-kim 2

tuong-lu-kim

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga gwatemalska
Spotkanie: Marquense v Malacateco
Typ: Malacateco
Kurs: 5.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Ciekawy mecz w lidze gwatemalskiej. Marquense zajmuje 10 miejsce z 20 pkt (4-8-8 br: 20:26) natomiast goście są na 6 miejscu z 28 pkt (7-7-6 br: 26:22). Obecnie goście są w lepszej formie, od 4 meczów są niepokonani (3 remisy) natomiast w ostatniej kolejce wysoko wygrali na własnym boisku z Petapa aż 5:0.
Dzisiaj gospodarze wydali komunikat w którym informuje się, że zwolnieni z klubu zostali: Jaime DE LA Pava, DIEGO Marquez i Alonzo Barragan RODRIGUEZ! Są to trener i jego sztab. Nowym trenerem zostanie Julio Cesar Gonzalez z Urugwaju, lecz ten przyjedzie do Gwatemali dopiero na weekend. Malaceto będzie chciało ten mecz wygrać: &quot;Idziemy z wszystkiego, chcemy wygrać, ponieważ oznacza to lepsze pozycje z nami &quot; (tłumaczenie wujek google:]), powiedział Gustavo Betancur.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka, NBA
Spotkanie : Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Typ: Toronto
Kurs : 2,95
Buk: Betclic
Analiza: Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Zdecydowanym faworytem jest Phila jednak zdarzają się im wpadki jak np 3 porazki z rzedu na własnym parkiecie. Teraz są na fali wznoszącej (2 zwycięstwa z rzędu) jednak grają nierówno. Raptors z kolei z dobrej strony pokazali się w ostatnim meczu z Orlando. Czwarta kwarta była ich popisem. Kleiza, DeRozan, Calderon pokazali Magikom jak wyprowadzać kontry. 14 asyst Hiszpana to świetny wynik. Z dobrej strony pokazał się przebojowy Amir Johnson (14/15 pkt rzucił w 4. kwarcie). Swoje z pewnością rzuci również Andrea Bargnani któremu mecze z Sixers szczególnie odpowiadają. Philadelphia to już nie ta sama drużyna z poprzedniego sezonu, tracą więcej punktów i nie są tak skuteczni.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
RSC Anderlecht - AC Milan
TYP: 1 DNB (zakład bez remisu)
KURS: 2,05
BUK: William Hill
Analiza:
Jutro o godzinie 20.45 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze mistrzów w grupie C gdzie Anderlecht podejmie na własnym stadionie Milan. Oba zespoły walczą nadal o drugie miejsce które jest premiowane awansem do kolejnej fazy rozgrywek ligi mistrzów. Kursy są bardzo interesujące i bukmacherzy uważają że większe szanse na zwycięstwo mają goście tego meczu lecz ja uważam że gospodarze powinni być faworytem tego meczu. Gospodarze w lidze mistrzów są na trzecim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze i jeden mecz wygrali oraz jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 1:0 a przegrali z Malagą 0:3. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Zremisowali oni z Milanem 0:0 i przegrali z Zenitem 1:0. A więc jak widać potrzebują tego zwycięstwa aby spełnić swoje marzenia i awansować dalej. W ostatnich meczach Anderlecht zaczął bardzo dobrze się prezentować to już nie jest ta sama drużyna która zremisowała bezbramkowo w pierwszym pojedynku z Milanem to jest drużyna nowa która nabrała świeżości oraz złapała kapitalną formę. Nowa chodzi mi w sensie psychicznym a nie transferowym ???? . W lidze belgijskiej powrócili oni na fotel lidera z dorobkiem 34 oczek i mają przewagę nad drugim zespołem czterech oczek. W ostatniej kolejce pokonali oni na własnym stadionie zespół który obecnie jest na szóstym miejscu 1:0. Dominowali w tym meczu lecz jak widać chcieli wygrać jak najmniejszym wysiłkiem bo pewnie już myśleli o meczu z Milanem. Natomiast goście tego meczu w lidze mistrzów są na drugim miejscu z dorobkiem pięciu oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których to dwa mecze zremisowali jeden z Anderlechtem a drugi z Malagą 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze w których to jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Wygrali oni z Zenitem 3:2 a przegrali z Malagą 1:0. A więc jak widać kompletnie zespół Milanu rozczarowuje lecz nie tylko w lidze mistrzów ale także w lidze Włoskiej gdzie znajduje się na 12 pozycji z dorobkiem 15 oczek. W ten sposób tracą 17 punktów do Juventusu i nie mają już szans na pierwsze miejsce lecz pewnie będą walczyć o europejskie puchary. W ostatniej kolejce zmierzyli oni się z Napoli na wyjeździe i przegrywali już 2:0 lecz udało im się odrobić straty w drugiej połowie i zremisowali 2:2. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy a sądzę że padnie również mniej niż 2.5 gola więc stawiam na skromne zwycięstwo 1:0 dla Anderlechtu ;)
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Mistrzów
Spotkanie : ZAKSA - Trentino
Typ : Trentino -1,5 seta
Kurs : 1,60
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Rewanżowe spotkanie ze porażkę 0:3 w Trydencie. Siatkarze ZAKSY mają ostatnio spadek formy. Przegrana z Delektą 2:3, porażka z Trentino bez ugrania seta, morale zespołu na pewno spadły, ale to tak na wstępie.
Od poprzedniego spotkania w składach obu drużyn nic się nie zmieniło, dlatego z powodzeniem mogę wkleić moją poprzednią analizę.
&quot;Nie ma co owijać w bawełnę. Trentino to najlepsza drużyna siatkarska ostatniej dekady, naszpikowana gwiazdami światowego volley&#39;a.
Dodatkowym atutem jest własna hala, a przy dopingu tysięcy włoskich gardeł, Trydent nie odda zwycięstwa.
Patrzymy na nazwiska graczy aktualnego klubowego mistrza świata, lista robi wrażenie. Na parkiecie są jeszcze mocniejsi, lata zgrania robią swoje.
Kazijski, Stokr, Juantorena odpowiadają za kończenie akcji na skrzydłach, Djuric i Birarelli stanowią o sile gry ze środka, Raphael to mózg drużyny, bardzo doświadczony siatkarz i wreszcie w mojej opinii najsłabszy punkt drużyny, Andrea Bari, który zarówno w kadrze jak i klubie gra przeciętnie.
Trentino to przede wszystkim niesamowita siła ofensywna i jeszcze lepszy blok, dlatego bardzo trudno ich powstrzymać.

Zaksa Kędzierzyn Koźle - zespół budowany z myślą o europejskich pucharach, ale nie można zapomnieć o rodzimej ekstraklasie. W tym sezonie budżet pozwolił na zakontraktowanie Marcina Możdżonka, a także Felipe Fontelesa. O tyle o ile ten pierwszy jest mi dobrze znany z kadry Polski, to o Brazylijczyku nie wiem zbyt wiele, poza tym co przeczytałem na Wikipedii. Na szczęście miałem okazję widzieć jak gra i zrobił na mnie wrażenie swoją dynamiką ataku.
Zaksa ma kim grać, Paweł Zagumny, Antonin Rouzier, Michał Ruciak nie są anonimowymi postaciami w świecie siatkówki. Mimo to nie widzę większych szans na ugranie przynajmniej seta ze strony Kędzierzynian. Trentino to europejski gigant, wygrali wszystko co dało się wygrać, bywały pojedynki, w których bez straty seta rozbijali czołowe rosyjskie zespoły, a jak wiadomo liga naszych wschodnich sąsiadów jest bardzo mocna. &quot;
Różnica taka, że gospodarzem będzie ZAKSA, stąd też handi cap mniejszy o jeden ;)
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka NBA
Spotkanie : Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Typ: Połowa/Cały mecz - Toronto Raptors / Philadelphia 76ers
Kurs : 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Lubię się bawić w takie ryzykowne zakłady, dlatego na dziś wybieram taki typ. Sixers jest dziwnym zespołem. Potrafią zagrać dobrze na wyjeździe, gdy nie są faworytami, a następnie pokazać dno ze słabeuszem w meczu u siebie. Przyglądam się obu zespołom od początku sezonu i stwierdzam, że prezentują podobny poziom. Toronto wcale nie jest taką złą drużyną, jaką przedstawia nam ich bilans spotkań (3-7). Potrafią pograć ładnie w kosza, jednak mają problemy z utrzymaniem przewagi do końca spotkania. Philadelphia natomiast na odwrót, na początku lipa, a potem powoli się podnoszą. Jednak jest to tak dziwny zespół, że tak naprawdę to sami nie wiedzą na co ich stać. Mogą od razu odskoczyć i trzymać przewagę lub zrobić tak jak to robią w meczach u siebie, czyli przegrać połowę, a potem wychodzić na prostą. Dzisiaj może być podobnie, dlatego obstawiam, że Toronto będzie prowadzić po dwóch pierwszych kwartach, a potem dostaną będzki.
⛔100
 
G 1

grzibek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Super Liga, Albania
Spotkanie: Skënderbeu Korçë - Flamurtari Vlorë
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Skënderbeu Korçë, lider Super Ligi spotka się w Środę na własnym stad ionie z dziesiątym w tab eli Flamurtari Vlorë .
Gospodarze według mnie są faworytem tego spotkania, w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania, mają na koncie 7 zwycięstw i 3 remisy a ich głównym atutem jest własne boisko, na którym wygrali wszystkie cztery mecze. Goście w tym sezonie graja nawet dobrze lecz tylko na własnym stadionie, natomiast bardzo słabo radzą sobie na wyjazdach, przegrali ostatnie trzy mecze z ligowymi &quot;średniakami&quot;.

Mecze bezpośrednie obu klubów kończą się zawsze wygrana gospodarzy, wiec wydaje mi się ze tym razem będzie tak samo
Skënderbeu Korçë bez wątpienia da z siebie wszystko w tym spotkaniu by powiększyć przewagę nad drugim w tabeli Teuta D urres
które ma obecnie 4pkt mniej.
✅40
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Anderlecht - A.C. Milan
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Anderlecht w gazie! po kilku słabszych występach zaczel wygrywać w lidze i nawet w LM z Zenitem. Ale ja typuje w tym meczu drużynę gospodarzy która patrząc ze strony statystycznej nie powinna wygrać tego spotkania ale interesuję się całą ligą włoską i oglądając ostatni mecz Milanu na bardzo trudnym terenie w Neapolu gdzie zagrali dobry mecz i do zwycięstwa zabrakło trochę szczęścia mogę śmiało twierdzić że ich gra jest dużo lepsza od wyników jakie uzyskują, zespół dopiero otrząsa sie po odejściu ich najwiekszych gwiazd ale wydaje mi się że Milan idzie w dobrym kierunku i chcąc awansować do kolejnej fazy musi ten mecz wygrać, a Belgowie są jak najbardziej w zasięgu Milanu w obecnej formie. Po kontuzji powoli odnajduje się Robinho, do formy wraca też Boateng i to oni powinni wspierać będącego w wielkiej formie
El Shaarawy&#39;ego. Jak dla mnie bardzo zachęcający kurs na to spotkanie aby zagrać za grubszą kase.

✅157
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Porto - Dinamo
typ: Dinamo zdobędzie dokładnie dwie bramki w meczu
kurs: 12
bukmacher: WilliamHill
analiza: Porto awans ma w zasadzie zapewniony . Jeżeli wygrają z Dinamo będą bardzo blisko awansu z pierszego miejsca . Sytuacja bardzo komfortowa . Co innego w ich rodzimej lidze , gdzie legitymują się takim samym bilansem , jak Benfica , wyprzedzając ją jedynie o jedną zdobytą bramkę więcej . Dlatego można przypuszczać , że nie zobaczymy w tym meczu w wyjściowym składzie Porto paru podstawowych graczy . W podświadomości trenera i samych zawodników może leżeć myśl ,że mecz ze słabiakami z Chorwacji wygra się sam .
Dinamo w rodzimej lidze prowadzi z 10 punktową przewagą nad drugim zespołem , więc wszystko , co mają najlepsze do zaoferowania , napewno zobaczymy na Estadio Dragao . Napewno zależy im bardzo na zatarciu beznadziejnego wizerunku , jaki dotychczs po sobie pozostawiają , więc spodziewajmy się walki do ostatniej minuty , o choćby bramkę , której jeszcze nie zdobyli . Właśnie owa motywacja , przy niekoniecznie stuprocentowym zaangażowaniu Porto , może sprawić przełamanie ich impasu strzeleckiego .
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
21.11.12 (09:30), Tenis
I. Sergeyev - K. Kravchuk
Typ: Kravchuk AH -1,5 seta
Kurs: 3,20
Buk: Tobet
Challenger w rosyjskim Tjumeń. Druga runda. Nie ma się co rozpisywać, według mnie Kravchuk powinien wyjść z tej rywalizacji zwycięsko. Obaj panowie w listopadzie nie zachwycają (Ukrainiec bilans 2-2, Rosjanin 1-2), ale turniej grany w Rosji, czyli na terenie Kravchuka, a on już pokazał choćby październikowym występem w ATP Moskwa, że występy na własnej ziemi traktuje bardzo poważnie. Tam też pokonał m.in właśnie Sereyeva w dwóch setach, później odprawił jeszcze Sele i Koroleva a zatrzymał się dopiero na Ito ulegając Japończykowi po walce 1:2. Tjumeń będzie więc dobrą okazją do kolejnego udanego występu. W I rundzie Kravchuk wyeliminował bez straty seta Grześka Panfila, natomiast Sergeyev w takim samym stosunku odprawił Rosjanina V. Dubinskyego - zupełny no name jak dla mnie. Zobaczymy co panowie pokażą w bezpośrednim starciu. Moim zdaniem podobnie jak w Moskwie, górą będzie Kravchuk. To zawodnik prezentujący solidny challengerowy poziom, żadnych cudów, ale gdy jest w formie można na nim w miarę polegać. W meczu z Sergeyevem będzie na pewno o wiele bardziej zmotywowany od Ukraińca, w końcu fakt gry u siebie przynajmniej dla niego ma znaczenie, co już pokazał nie raz w tym sezonie. Przewaga psychologiczna również po stronie Rosjanina. Nie pozostaje więc nic innego jak potwierdzić to wszystko na korcie i po raz drugi w przeciągu ostatniego miesiąca pokonać Ukraińca, po raz drugi na własnej ziemi (czy raczej hali) i po raz drugi najlepiej bez straty seta.
⛔100
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Brooklyn @ LA Lakers - 04-30 21.11.2012
TYP Brooklyn Points Under 96
KURS 2,625
BUK Sb
Granice jakie wystawiły oddsmekerzy sa bardzo wysokie. Bardzo ciekawe spotkanie -chyba długo wyczekiwane w LA.Taki prawdziwy debiut D&#39;Antoniego. Jeziorowcy w ostatnich spotkaniach sa w niesamowitym gazie, rzucają dużo ale i dużo tracą.Mimo wszystko biorąc pod uwagę statystyki z wszystkich 10 spotkań LA rzuca tylko 100.5 tracąc 95.5, gier przedsezonowych nie ma co analizować .Goście maja bardzo dobry bilans 6-2 i bardzo ciekawy skład.Statystyki pkt wyglądając następująco w 8 spotkaniach 97.5 rzucają a tracą 92.5.Co do samego meczu mam mieszane uczucia, myślę ze spotkanie rozegra sie pod koszem. Obie ekipy maja sporo atutów w tym elemencie gry, może w ekipie LA jeszcze wszystko nie funkcjonuje tak jak powinno, ale silą pod koszem jest duża w postaci Howarda.Na pewno dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków. kluczowe dla Netsow będzie prowadzenie gry skuteczność Derona Williamsa.Pod koszem będzie miał do dyspozycji Brook Lopez Kris Humphries Gerald Wallace.Spodziewam sie meczu walki z dużo ilością fauli, rzutów osobistych na słabej skuteczność. Nie sadze zęby goście rzucili ponad 95pkt a w meczu over 200 nie zostanie przekroczony.
✅162,5
 
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Ajax - Dortmund
Typ : 2 (AH -2)
Kurs : 5,50
Buk: bet365
Analiza: Krótka analiza tego meczu. Dortmund wywiózł z 2 meczów z Realem 4 punkty i jest głównym kandydatem do awansu. BVB w tym roku bardzo poważnie podchodzi do LM, w krajowych rozgrywkach wiedzie im się średnio, 4 miejsce mistrza niemiec to nie jest szczyt ich możliwości. Widać, że mobilizują się głównie na ligę mistrzów. Ajax w lidze także nie błyszczy, jednak po dobrych meczach z The Citizens, będzie próbował powalczyć o awans do LE. Będzie to otwarty mecz a to dobrze wiadomo jak się skończy. Lewy i spółka powinni ten mecz wygrać bez najmniejszych problemów, myślę, że kurs ponad 2,5 na AH -1 jest promocją a 5,50 na -2 jak najbardziej do grania.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

moremore

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Spotkanie: St.Petersburg - Ulm (ilość punktów 146,5)
Typ: mniej niż146,5
Kurs: 1,8
Bkmch: STS
Analiza: Odpowiedź jest prosta. St. Petersburg to zespół grający mega defensywnie. Dodatkowo Rosjanie notorycznie mają -50% skuteczności w rzutach z dystansu za 2 i 3. Preferowany styl gry to długie rozgrywanie akcji i wjazd pod kosz. W spotkaniach z St. Peteresburg pada mniej więcej 130 pkt. Z drugiej strony znów bardzo skuteczne Ulm, ale...tylko na swoim boisku. Na wyjazdach Niemcy zdobywają zdecydowanie mniej punktów. Under bardzo korzystny. Polecam ????
⛔ 100
Bukmacher
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Danny Green - Shane Cameron
Typ: 2
Kurs: 2.25
Buk: sportingbet
Analiza: Walka o wakujący pas IBO w wadze cruiser. Faworytem gospodarzy i bukmacherów jest 39-letni Green, który po ciężkim nokaucie z rąk Diablo w listopadzie ubiegłego roku pierwotnie zakończył karierę, ale w swoim postanowieniu nie wytrzymał zbyt długo i już w lipcu wrócił na ring odprawiając w ciągu pięciu rund przeciętnego Danny Santiago. Jego rywalem jest 4 lata młodszy reprezentant Nowej Zelandii, który po porażce w 2 rundzie z Davidem Tuą sprzed trzech lat zdał sobie sprawę, że wielkiej kariery w wadze ciężkiej nie zrobi, zbił zbędne kilogramy i przeniósł się do wagi cruiser. W ostatnim swoim pojedynku wrócił jednak do wagi ciężkiej i w czwartej rundzie ciężko znokautował Monte Barretta, który walkę wcześniej pokonał... właśnie Tuę. Mimo, że walka odbędzie się w wadze cruiser to tak na prawdę jest to pojedynek między napompowanym super średnim - Greenem, a odchudzonym ciężkim - Cameronem. Team Greena robi co może żeby osłabić Camerona, stąd m.in catchweight 89 kg (1.7 kg poniżej limitu cruiser), jednak w dniu walki różnica w kilogramach może wynieść nawet 10, na korzyść Nowozelandczyka. Ten fakt moim zdaniem może być kluczowy w typowaniu zwycięzcy tej walki. Pamiętamy dwie ostatnie sromotne porażki Greena z rąk Tarvera i Diablo. W obu tych przypadkach Green nie był sobie w stanie poradzić z gabarytami swoich rywali. Z Diablo co prawda prowadził na punkty po 10 rundach, ale mozolnie rozbijany pojedynczymi mocnymi ciosami Włodarczyka w końcu został ciężko znokautowany w 11 rundzie. Wydaje mi się, że jutro ponownie Green nie będzie w stanie poradzić sobie z przewagą warunków fizycznych rywala. Australijczyk podobnie jak w walce z Diablo nastawi się na punktowanie, co może przynosić mu przewagę na kartach punktowych, ale w końcu nadzieje się na jakąś bombę Camerona i znajdzie się w tarapatach, a że z tych wychodzić nie potrafi pokazały właśnie jego walki z Tarverem i Włodarczykiem. Podsumowując: 39-letni napompowany super średni, chwilę po powrocie z emerytury i dwóch ciężkich nokautach na nim vs cztery lata młodszy ciężki o mocnym ciosie i będący w gazie po ostatnim zwycięstwie.
⛔100 - powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom