>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.12.2010 (wtorek)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na wtorek - 21 grudnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs - Phoenix Suns (+11,5)
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 02:30 rozpocznie się mecz pomiędzy San Antonio a Phoenix. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest San Antonio i moim zdaniem wygrają ten mecz ale minimalnie. Po pierwsze, 3 ostanie mecze Spurs, to wygrane minimalnie a nawet po dogrywce ze słabiakami NBA:

San Antonio vs. Memphis - 100:100 112:106 (OT)
Denver vs. San Antonio - 112:113
San Antonio vs. Milwaukee - 92:90

A Phoenix wczoraj wygrało niespodziewanie z Oklahoma City Thunder 110 - 113 po świetnej grze, kto wie czy dziś nie wygrają? Ostanie mecze były różne ale ten ostatni pokazał że są mocni.

Ostanie mecze między tymi drużynami pokazują że ten mecz nie skończy się pogromem, a może nawet skończyć się niespodzianką:

04/11/2010 Phoenix vs. San Antonio 110:112
10/05/2010 San Antonio vs. Phoenix 101:107
08/05/2010 San Antonio vs. Phoenix 96:110
06/05/2010 Phoenix vs. San Antonio 110:102
04/05/2010 Phoenix vs. San Antonio 111:102
08/04/2010 Phoenix vs. San Antonio 112:101
28/02/2010 San Antonio vs. Phoenix 113:110

5 zwycięstw Phoenix, 2 Spurs

Jak dla mnie nie ma możliwości że dziś Spurs wygra więcej niż 12 pkt i myślę że typ bardzo prawdopodobny.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards vs. Charlotte Bobcats
Typ: Charlotte Bobcats
Kurs: 2,45
Buk: Bwin
Analiza:



We wtorek pare minut po 1:00 w MCI Center w Waszyngtonie spotkają się gospodarze Wizards(6-19) i drużyna Charlotte Bobcats(9-17). Na początek pare słów o gospodarzach. Ich gra w tym sezonie przechodzi najśmielsze oczekiwania w nienajlepszym tego słowa znaczeniu. Przegrywają praktycznie z każdym poza sporadycznymi przebłyskami. Gdyby w NBA bylby mozliwy spadek do nizszej klasy rozgrywkowej Czarodzieje z Waszyngtonu byli by pretendentami do tej niechlubnej sprawy. W dodatku oddali Magic swojego najlepszego gracza jakim byl Gilbert Arenas w zamian ze Rashard Lewis&#39;a. W mojej opini Magic zrobili lepszy interes na tej wymianie. W dodatku w druzynie Wizards pogrywa niejaki JaVale McGee, który jest pośmiewiskiem ligi jeden z jego wyczynów możecie zobaczyć tutaj ---&gt; http://www.youtube.com/watch?v=VOB04HvFewA .Reasumując drużyna Wizards to zbieranina koszykarzy o jakichś tam umiejętnościach [w koncu grajac w NBA trzeba cos soba reprezentowac] ale nie tworza oni druzyny. Maja 7 porazek z rzedu i watpie zeby dzisiaj przelamali ta czarna serie. Teraz cos o gosciach. Druzyna Bobcats nie jest moze teamem siejacym postrach na parkietach NBA, co wiecej zaliczylbym ich do grona slabszych sredniakow ale wydaja sie byc solidniejsi i powinni dzis ograc Wizards ktorzy grali slabo z Arenasem a co dopiero bez niego.

⛔ 100
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - Dallas Mavericks (+6,5)
Typ: 2
Kurs: 1,90
Buk: Betclic
Analiza:

Hit koszykarskiej nocy rozpocznie się o 1:30. Mavericks w ostatnich meczach z Miami radzą sobie bardzo dobrze, ich H2H to 5-0 dla Dallas. Do drużyny z Dallas wiele wniósł Tyson Chandler, Mavericks gra teraz dzięki niemu o wiele lepiej w obronie. Ich skład jest kompletny w porównaniu do Miami, które ma dziurę na centrze. Na pewno będzie to ciekawy mecz, każda z drużyn ma szansę wygrać, ale nie będzie to gigantyczna przewaga, także handi +6,5 dla Dallas jest dobrym rozwiązaniem.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Spotkanie: KAC Klagenfurt - Villach

Typ: 1/2/3 tercja X/1/1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Gamebookers

KAC gra na własnym lodzie znakomicie. Na 13 meczy 11 wygrał a 2 zremisował. strzelił 56 bramek, stracił 32. Ogólnie w całym sezonie jest to najlepsza drużyna, przegrała tylko 2 razy i zasłużenie zajmuje 1 miejsce w tabeli. Villach potrafi zaskoczyć, zagrać dobrze, lecz raczej u siebie. Na wyjazdach mają po 6 zwycięstw i porażek oraz jeden remis, w bramkach 47-45. Na ostatnie 10 meczy wygrali tylko 2 razy, w razy zremisowali i aż 6 krotnie schodzili z lodu jako pokonani. Mecz jednak dla gospodarzy nie będzie aż tak łatwy, więc w 1 tercji jeszcze będzie utrzymywał się remis, dopiero później w 2 tercji Klagenfurt wyjdzie na prowadzenie i nie odda go aż do końca.

⛔ 100
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona v Athletic Bilbao
Typ: Barcelona over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Barcelona to obecnie najlepsza drużyna na świecie. Drużyna poukładana, z pasją. Jej piłkarze wiedzą co chcą, chcą cieszyć się grą i strzelać dużo bramek. Na Camp Nou zmierzą się z Athletic Bilbao, drużyną która wygrywa na wyjazdach w Primera Division, ale z zespołami z wyższej półki nie radzą sobie za dobrze. Przegrali wysoko z Realem i Villarealem. Co prawda są to inne rozgrywki, inaczej podchodzi się do meczu, jest inan motywacja, ale nie w przypadku Barcelony. Ta drużyna mobilizuje się na każdy mecz. W każdym chce dominować i cieszyć się piłką. Jak dla mnie Barcelona w tym meczu strzeli sporo bramek.

⛔ 100
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Pietilae-Holmner, M - Zuzulova, V
AKO. 1.60
unibet

O Zuzulovej pisałem już stronę wcześniej. Słowaczka jest od dłuższego czasu w słabej formie, akurat wtedy co przeciwko niej stawiałem, zaliczyła najlepszy start od bardzo dawna, bo zajęła 4 miejsce, ale to tylko 1 z 2 ukończonych startów w tym sezonie, pozostałe kończyły się wypadnięciem z trasy. Mam nadzieję, że jutro znowu nie pojedzie życiowego przejazdu, ale nic na to nie wskazuje. Maria to specjalista od konkurencji technicznych. Jeździ slalom i gigant, może bez jakiś wielkich sukcesów, ale jest za to bardzo regularna. Miejsca w okolicach 10 to jej miejsca, choć w tym sezonie zdążyła już wygrać ostatni slalom w Aspen, także jest w dobrej formie. Szwedka będzie startować z numerem 1, więc będzie jechała po pięknie przygotowanej trasie, a Zuzulova ma dopiero 20 numer. Wszystko wskazuje, że to Pietilae-Holmner zajmie lepsze miejsce z tej pary, ale czy tak będzie to stok zweryfikuje.

✅ 60
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Florida Panthers
Typ: 1 hc-1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: betsson
Godzina: 1:00

Analiza:
To będzie zapewne masówka ze względu na to, że gra lider wszechtabel i to może mnie zgubić... ale nie zawsze istnieje taka reguła.
Philadelphia to lider Atlantic Division, u siebie wygrali 12/19 spotkań, mają pasmo 6 zwycięstw z rzędu (w tym 1 przegrana i 1 wygrana po dogrywkach). Prezentują równą formę i chociaż nie wygrywają za często bardzo wysoko, to zdołali już osiągnąć przewagę nad drugim Pittsburgh który dziś będzie naciskał. Wahałem się między postawieniem na te drużyny i jednak z powodu większego komfortu - stawiam na Flyers, ponieważ wygrali więcej meczów różnicą 1.5+ ORAZ wygrali juz z Floridą u siebie 5:2 miesiąc temu. W swojej dywizji mają najlepszą różnicę bramek.

Florida za to jest ostatnia w Southeast division. Na uwage zasługuje fakt, że nie przegrała meczu bez dogrywki, ma bilans prawie równy zeru (2 do przodu) więc najczęściej remisuje i przegrywa po dogrywkach lub karnych. Dodatkowo na wyjazdach RACZEJ przegrywa (10/12 spotkań), więc to czy Philadelphia wygra to praktycznie pewniak, teraz czy zdołają wygrać wyżej niż ustawa przewiduje... zobaczymy od godziny 1:00

⛔ 100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,45
Bukmacher: betsafe

Faworyt tego spotkania może być tylko jeden. Jest nim Duma Katalonii ! Podopieczni Guardioli są w świetnych humorach po wysokim derbowym pojedynku ligowym z Espanyolem. Dlaczego stawiam na zwycięstwo po handicapie mimo że to jest puchar? A więc... Barca to najlepiej grający piłką zespół na świecie, świetni piłkarze (nawet Ci młodzi i rezerwowi), wspaniała publiczność, ambicje, wola walki i determinacja. Jutrzejszy mecz nie będzie należał do najprostszych ale myślę że gospodarze poradzą sobie i wygrają co najmniej dwoma bramkami przed wyjazdowym meczem rewanżowym. Z pewnością pomoże brak Llorente który jest kontuzjowany.

⛔ 100
 
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - Dallas Mavericks
Typ: Heat -6.5
Kurs: 1,90
Buk: Betfair
Analiza:

Odkłądając statystyki na bok... wyobrażam sobie ten mecz jak spotkanie typowe dla pojedynków w koszykówce uczelnianej. Kibice będą prowadzić ostry doping, raz wspierając swoich graczy innym razem gwizdając na rywali. Będzie dużo walki, spotkanie powinno być intensywne a emocje będą siegały zenitu. Od samego początku. Obie drużyny to bardzo dobre zespoły i nie ma sensu rozpisywać się zbytnio o ich zaletach. Wydaje mi się jednak, że tak do końca zawodnicy wyjdą, i trochę jak w partii szachów, będą się badać nie do końca wiedząc od razu jak ten mecz wygrać. Z tego powodu wydaje mi się, że nie będzie tu fajerwerków ofensywnych i zdecyduje przede wszystkim obrona. Obie strony wiedzą na co ofensywnie stać rywala, wszyscy wiemy, żę to górna półka NBA. Kto zatem wyjdzie obronną ręką po stronie defensywy? Uważam, że będzie to zespół gospodarzy. Heat wyjdą żądni rewanżu za porażkę z Mavericks, która rozpoczęła ich obecną serię wygranych. I uważam, że będzie to jak najbardziej możliwe, ich świetna defensywa, wspierana zagraniami w ataku da im w efekcie wygraną różnicą punktową wystarczającą na pokrycie handicapu.


⛔ 100
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
Spotkanie: Augsburg - Schalke
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betfair

Oczywiście lepszy pokal pełny piwa niż DFB Pokal więc dziś Puchar Niemiec. Lider 2. Bundesligi FC Augsburg podejmuje na własnym boisku zajmujący 10 miejsce w Bundeslidze FC Schalke 04. Można by się rozpisywać, ciekawa ekipa lidera drugiej ligi podejmuje u siebie potentata jakim jest Schalke, chłopaki postarają się, będą gryść trawę, rozegrają mecz życia itp. Nie sądzę. Felix Magath awansował ze swoją ekipą - Schalke - do Champions League, poczyniono duże wzmocnienia, min. zakupiono legendarnego niczym Pegaz Raula. Jednakże trener, słynący z twardej ręki o pseudonimie &quot;kat&quot; popełnił błąd w przygotowaniach do sezonu. Oczekiwania były wielkie a trener zajechał swój zespół, że z pierwszych 10 meczy w Bundeslidze schalke wygrało tylko raz, znajdując się w strefie spadkowej. Jednak Magath wyciąga wnioski. Na koniec rundy jesiennej zawodnicy są dobrze przygotowani, procentuje ciężka praca odbyta podczas letniego obozu przygotowawczego. Schalke wygrywa grupę w rozgrywkach Ligi Mistrzów a w oststnich 7 grach Bundesligi wygrywa 5 meczy. W Champions League Schalke gra dalej, w lidze wygląda na to, że muszą doczłapać do końca sezonu. W Pucharze Niemiec - czy myślicie, że taki wyga jak Magath odpuści graczom ten mecz. Nie! Schalke, po zaciętym meczy wygra!

✅ 95
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie : EC Graz 99ers - EV Vienna Capitals (hokej Austria)
Typ : Remis
Kurs: 4.5
Bukmacher: bwin
Analiza:


Dzisiaj o 19:15 piaty zespol Austriackej Bundesligi Graz 99ers podejmowac bedzie trzec zespol Capitals.
Gospodarze ostatnio poprawili gra i graja poprawnie w hokeja co zaowocoalo awansem na piatka lokate w tabeli. Ogolnie u siebie maja 5 zwyciestw, 2 remisy oraz 6 porazek. W bramkach 36:37. Wiekszosc z tych 6 porazek mialo miejsce na samym poczatku sezonu gby wydawalo sie ze Graz bedzie bardzo slabym zepsolem w tym sezonie w Bundeslidze. Ogolnie graja nieco w kratke. Lepsza forme udokumentowali zwyciestwami z slabszymi zespolami ligi.
Vienna natomiast sie odrodzila i przebudzila w koncowce zeszlego miesiaca. Prezentuje sie naprawde dobrze i wydaje sie ze jest faworytem tego spotkania, chociaz bukmacherzy uwazaja inaczej. Do tej pory grali na wyjezdze tragicznie. Zanotowali 3 zwyciestwa, 3 remisy oraz 7 porazek. W bramkach 48:49. Ostatnio sporo remisuja. Na 6 ostatnich wyjazdow zremisowali 3. Natomiast ostatnio u siebie odnotowali 2 remisy pod rzad. Graz nie odnotowalo remisu u siebie od 3 kolejek a wiec moze teraz na to czas przyjdzie.
W obecnym sezonie mieli juz 3 starcia miedzy soba. Graz u siebie ogralo Vienne 3:2 po dogrywce. Vienna natomiast u siebie raz przegrala 3:2 oraz pozniej w sezonie zremsowala 2:2 aby ostatecznie przegrac 3:2.
W tym pojedynku wydaje mi sie ze sa spore szanse na to aby wynik sie powtorzyl. Troche malo prawdopodobne aby te zespoly zremisowaly ze soba po raz 3 w sezonie, no ale kto wie ;)

⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie : Toronto Maple Leafs - Atlanta Thrashers
Typ : 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Witam. Na dziś powrót z typem do NHL, ostatnio niepotrzebnie podałem handi bo Colorado jak zakładałem wygrało ale jedną bramką ;) Jako TD wybrałem na dziś mecz pomiędzy Toronto Maple Leafs a Atlanta Thrashers. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście. Atlanta w wyśmienitej formie - chyba będą chcieli walczyć o pierwsze miejsce w dywizji z Washingtonem, który ostatnio dopiero się przełamał po tragicznej serii... Zatem może na początek trochę statystyk i przedstawienie ostatnich 5 meczy obydwu ekip:
19.12. Vancouver Canucks Toronto Maple Leafs 4 : 1
17.12. Calgary Flames Toronto Maple Leafs 5 : 2
15.12. Edmonton Oilers Toronto Maple Leafs 1 : 4
12.12. Toronto Maple Leafs Montreal Canadiens 3 : 1
10.12. Toronto Maple Leafs Philadelphia Flyers 1 : 4

19.12. Atlanta Thrashers New Jersey Devils 7 : 1
17.12. Atlanta Thrashers Carolina Hurricanes 2 : 3 +
16.12. Tampa Bay Lightning Atlanta Thrashers 2 : 1 +
14.12. Ottawa Senators Atlanta Thrashers 3 : 4 +
12.12. New York Islanders Atlanta Thrashers 4 : 5

Atlantę jak widać powyżej nikt w regulaminowym czasie nie pokonał w ostatnich 5 spotkaniach. Toronto natomiast ostatnie dwa spotkania to fatalna forma i porażka zwłaszcza z Calgary na pewno nie jest powodem do dumy a wręcz przeciwnie! Myślę, że ekipa zaczęła delikatny &quot;dołek&quot; i w takim momencie - w takim spotkani jak z Atlantą - ten dołek się może tylko pogłębić.
Jeżeli chodzi o roszady kadrowe (powiedzmy skupmy się na bramkarzach bo dla mnie to podstawa!) to dziś między słupkami bramki Atlanty stanie nieobliczalny Pavelec, który myślę jak puści jedną bramkę to będzie maks. Super forma w tym sezonie i wydaje mi się, że i w tym meczu zagra na wysokim poziomie jak i cała ekipa Atlanty. Po drugiej stronie tafli zaprezentuje się Gustavssona i tu widzę sporą szansę dla &quot;napadziorów&quot; Atlanty ;) Jakoś myślę, że trener gospodarzy na siłę chce coś zmienić ale ten ruch na bramce w ogóle mnie nie przekonuje - wręcz myśle ze jest in minus .

✅ 145
 
R 0

remigiusz90

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Villarreal
Typ:1
Kurs:2,0
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Bardzo interesujące spotkanie w 1/8 Copa del rey, 3 i 4 druzyny w lidze Hiszpańskiej. W ostatni weekend obie drużyny odniosły zwycięstwa. Villarreal pewnie 3:1 pokonał na własny stadionie Real Mallorca, natomirzast Valencia pokonała 2:1 na wyjeździe Real Sociedad. Obie drużyny mierzyły się już raz w tym sezonie. 20 listopada, mecz rozgrywany na El Madrigal, zakończył się remisem 1:1. Bilans wyjazdwy Villarrealu w tym sezonie wygląda następująco- 3-2-3, wywożąc 11/24 pkt czyli nie najgorzej. Ponadto Villarreal odniósł ważne zwycięstwo w Belgii, które dało awans z pierwszego miejsca do 1/16 finału Ligi Europy. Valencja natomiast u siebie radzi sobie dosyć dobrze, posiada bilnas 4-3-1, sumując zdobyła 15/24 pkt. W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Valencia zremisowała z ManU, dodać można, że obie drużyny przed spotkaniem miały zapewniony awans.
Moim zdaniem to spotkanie wygra gospodarz czli Valencja pomimo, że będzie grała bez kontuzjowanego bramkarza. Na własnym stadionie radzą sobie dosyć dobrze a ponadto zremisowali już z Villarrealem na wyjeździe.

⛔ 100
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Spotkanie: Istres - AC Ajaccio
Typ: Istres
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś we Francji o godzinie 20:00 zostanie rozegrane 8 kolejnych meczy 19. rundy Ligue 2. Najciekawszym moim zdaniem meczem jest pojedynek pomiędzy piętnastym w lidze Istres 4-8-5 13:17, a zajmującą siódmą lokatę drużyną AC Ajaccio 7-6-5 18:18. A więc swoją analizę zacznę od zaprezentowania drużyny gospodarzy. Otóż Istres u siebie prezentuje się śrenio, bilans 3-4-2 10:8, nie jest bilansem który wyraźnie wskazywałby na dzisiejszą porażkę gospodarzy. Obecnie w rozgrywkach ligowych Istres ma dwa zwycięstwa pod rząd u siebie. Przedostatnio 3:0 z drużyną Vannes. Co prawda nie jest to wyjątkowe osiągnięcie, gdyż Vannes gra wyjazdy bardzo słabo 1-0-8 4:24. Piłkarze dzisiejszych gospodarzy, wypadli lepiej w meczu ostatnim z Nantes, zwyciężając 2-1. A Nantes na wyjazdach nie gra słabo 3-5-2 10:8. Teraz przyjrzyjmy się drużynie gości. Gra Ajaccio na obcym boisku wygląda tak: 1-4-4 6:15. Bilans meczów raczej wskazuje na niepowodzenie w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, że w ostatnim meczu ligowym nie poradzili sobie z drużyną Clermont przegrywając 2-0. Należy podkreślić, że Clermont u siebie, bilansem 4-3-2 15:10 przypomina trochę Istres. Jeżeli chodzi o historię spotkań to udało mi się dotrzeć do trzech ostatnich meczy gdy Istres grało u siebie. Ich wyniki przedstawiam poniżej:
23/10/2009 Istres - AC Ajaccio 0:2 30/03/2007 Istres - AC Ajaccio 1:4 12/02/2002 Istres - AC Ajaccio 2:2
Reasumując to jak grają obie drużyny w domu i na wyjeździe, w szczególności biorąc pod uwagę ich ostatnie mecze, jestem przekonany, że w historii spotkań przyszedł czas na wyrównywanie porachunków. A więc potwierdzam mój typ, którym jest wygrana Istres.



⛔ 100
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Koszykowka Eurocup: Gran Canaria- Buducnost Podgorica
typ: 2
kurs 3,9
sporting bet


Dzisiaj w Hiszpanii dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Sytuacja w tabeli przedstawia sie nastepujaco.

1 .Gran canaria 3-2
2. Buducnost 2-3
3. Budevelnik 2-3
4. Siaulali 0-5

W bezposrednich pojedynkach miedzy gran Canaria a Budevelnikiem, Hiszpanie sa na plusie wiec nawet w przypadku porazki dzisiaj z Buducnost mają awans zapewniony. Co wiecej z ekipą z Podgoricy w pierwszym spotkaniu wygrali az 90-66. Tak wiec zeby stracić nawet pierwsze miejsce w grupie musieli by przegrac ok 25punktami. Widzimy tutaj, ze Gran Canaria spokojnie moze sobie pozwolic nawet na wysoką kilkunasto punktowa porazke. Z kolei Buducnost ma lepszy bilans z Budevelnikiem jednak Ukraincy grają dzisiaj z outsiderem z Litwy i w Podgoricy na pewno wiedzą, ze Buudevelnik na 99% ten mecz wygra. W takim wypadku pozostaje mi w spotkaniu Gran Canaria- Buducnost zagrac na dwojke. Pamietam jednak co dzialo sie tydzien temu gdy Khimki majac noz na gardle przegralo z Maccabi, ktore juz o nic nie gralo zagram ten mecz jednak nie za jakas duza kase i nie na kuponie z handicapami na koszykowke dzisiaj.

PRZEŁOŻONE
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: Augsburg vs. Shalke
Typ: X
Kurs: 3.40
Buk: Bet365

Analiza:
Witam. Na wstępie powiem, aby tego typu nie nazywać pewniakiem, bo wbrew pozorom jest to bardzo ciężki do obstawienia mecz.
Przed nami kolejna runda Pucharu Niemiec, którego stawką jest awans do 1/4 finału. Do aktualnego lidera 2. Bundesligi przyjeżdża aktualny wicemistrz Niemiec drużyna FC Shalke 04.
Niestety ten sezon dla Shalke nie jest zbyt udany. Po kiepskiej rundzie jesiennej zajmuje aktualnie 10. miejsce w ligowej tabeli tracąc aż 21 punktów do liderującej Borussii. Jest to praktycznie już strata nie do odrobienia i o mistrzostwie można zapomnieć. Pozostaje jedynie walka w Pucharze Niemiec, która daje gwarancje startu w lidze Europejskiej, co z pewnością mogłoby być pocieszeniem dla kibiców. Dlatego też dzisiaj nie wątpliwie wybiegnie pierwszy skład z Raulem i Huntelraar&#39;em na czele, lecz to, że Shalke zagra pierwszym składem nie znaczy, że zwycięstwo przyjdzie łatwo. Bowiem drużyna z Augsburga ma bardzo dobry bilans spotkań u siebie 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka oraz bilans bramek 17:7. Jednakże wyniki w Pucharze Niemiec nie napawają optymizmem przed spotkaniem z takim rywalem jakim jest Shalke. W 1/8 finału drużyna Augsburga dosłownie cudem uzyskała awans. Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał napis &quot;2:2&quot;, co oznaczało dogrywkę. Dogrywka rozpoczęła się od mocnych uderzeń nie Augsburga, lecz rywali i tylko nieskuteczność przeciwników sprawiła, że w ciągu pierwszych 15 minut dogrywki nie było CO NAJMNIEJ 4:2 dla SpVgg Greuther Fürth(przeciwnik Augsburga w 1/8 finału).
W odpowiednim momencie Augsburg się pozbierał i wbił rywalom dwie bramki w ostatnich minutach dogrywki.
Tak, wiec uważam, że zarówno Shalke, jak i Augsburg stworzą dobre widowisko i wynik będzie sprawą otwartą, a po 90 minutach będzie widniał wynik 1:1 lub 2:2.
Po dogrywce moim zdaniem to shalke będzie się cieszyło z awansu.

⛔ 100
 
T 0

tomkov

Użytkownik
Spotkanie: PGE Skra Belchatow vs Itas Diatec Trentino
Typ: 1
Kurs: 2,55
Buk: expekt

Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się finał klubowych mistrzostw świata rozgrywanych w katarskiej Dausze. Obie drużyny ostatnio mają do siebie &quot;szczęscie&quot; i często rozgrywają pasjonujące, stojące na najwyższym poziomie siatkarskie widowiska. Przed miesiącem bełchatowianie okazali się lepsi pokonując faworyzowanych wtedy włochów 3:0 Patrząc na kursy dziś włosi u bukmacherów są również faworytami, co może lekko dziwić patrząc na statystyki obu drużyn:

- Skra Bełchatów (wygrane 19 z 20 meczów w tym sezonie, z bilansem setów 55:10), jedyna porażka przydażyła się pod koniec października w rzeszowie

- Trentino Volley (wygrane 17 z 18 spotkań, bilans setów 51:9) , jedyna porażka to przegrana przed miesiącem właśnie ze Skrą

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że obie drużyny nie zaznały jeszcze porażki w tym turieju, a bełchatowianie z pewnością mają ogromną ochotę odegrać się rywalom za zeszłoroczną porażkę w finale klubowych mistrzostw świata.

Liczę więc na to że zawodnicy Skry powtórzą sukces sprzed miesiąca i wygrają z Trentino. Kurs na polską drużynę jest kuszący i warto postawić dziś na solidny bełchatowski team ????

⛔ 100
 
J 0

jogas88

Użytkownik
Spotkanie:Evian Thonon Gillard- Reims
Typ: Evian Thoonon Gillard
Kurs:1,76
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Pierwsza rzecz , która rzuca się w oczy to amplituda kursów jaka występuje u bukmacherów na to zdarzenie. Najniższy kurs wynosi 1,57 a najwyższy 1,76. Pozwala to z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że jest to value. Drugi fakt przemawiający za gospodarzami to ich aktualna forma. Ostatnie dwa mecze na własnym stadionie kończyli pewnymi zwycięstwami z drużynami lepiej notowanymi od reims. Ponadto na wyjeździe zawodnicy Gillard zanotowali cenny remis z zespołem troyes. Goście natomiast są w przysłowiowym dołku. Na pięć ostatnich meczy rozegranych na wyjeździe zanotowali 4 porażki i szczęśliwy remis z sedan. Ponadto ostatnia przegrana 3:1 na własnym boisku potwierdza moją tezę o fatalnej dyspozycji. Podsumowując myślę, że kurs warty jest ryzyka. Obstawiam dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy.

⛔ 100
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Barcelona wygra obydwie połowy
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Moim zdaniem pytanie &quot;Kto wygra ten mecz?&quot; nie powinno mieć miejsca.
Najrozsądnieszymi pytaniami są: &quot; Iloma bramkami tym razem wygra Barcelona?&quot;, &quot;Czy w tym spotkaniu straci bramkę?&quot;.

Rozpędzona FC Barcelona gromi wszystkich przeciwników, których spotka na drodze w tym swojego najgroźniejszego konkurenta - Real (5:0). Wydaje się, że są nie do zatrzymania.

Co do spotkania, to myśle, że Guardiolla weźmie je na poważnie i nie wypuści na boisko samych rezerwowych. Athletic Bilbao radzi sobie calkiem nieźle. W lidze wygrali ostatnie 2 mecze w tym jeden u siebie z Espaniolem (2:1).
Ta konfrontacja odbywa się na obcym terenie, a tu już nie jest najlepiej. Wygrali 2 spotkania: w 1 kolejce Z Herculesem (0:1) oraz w ostatnią sobote z słabym Levante (1:2). Raz zremisowali z Gijon&#39;em, ale to było dawno temu. Pozostałe starcia przegrali, ale nie z byle kim: Real Sociedad, Real Madryt, Villa Real, Sevilla, Valencia. Real wygrał czteroma bramkami, natomiast Villareal trzema. Wątpie by wielka Barca nie dorównała poprzednikom.

Z Typów rzucają się w oczy handicap&#39;y. Barcelona (-1) po około 1.44 wydaje się bezpieczne. Barcelona (-2) po 2.05 jest dużą pokusą zwłaszcza, że wszyscy wiemy ile bramek Katalończycy aplikują przeciwnikom.

Mi natomiast spodobał się typ &quot;Barcelona wygra obydwie połowy&quot;. Kurs duży, warty grania. Bałem się o 1 połowe, jednak statystyki mówią same za siebie - Barcelona strzela w spotkaniach na własnym boisku w 1 poł. conajmniej 1 bramke w 87.50% spotkań.

Polecam typ i życze powodzenia

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom