>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.12.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
A ja wam koledzy napiszę tylko tyle. Oglądałem mecz Śląska z Zawiszą, tam dawałem 2. Weszło. Oglądałem mecz z G. Leczna. I do dzisiaj się zastanawiam jak oni ten mecz wygrali 2:1. Śląsk w tym sezonie zasługuje tylko na jedno: spadek. I tyle w temacie. Grają totalne dno, bez składu i ładu. Bez konstruktywnego myślenia, bez jakiegoś polotu, ogólnie miazga. I przydałby się im jakiś zimny prysznic, nawiasem mówiąc, to dobry pomysł kibiców Śląska z tym wyjściem na murawę do zawodników. Dlaczego? Ano dlatego, że znam jednego z byłych zawodników z Wrocławia .. wiem ile oni zarabiają i wiedzą to kibice i oni mają prawo wymagać od tych „kopaczy” pełne zaangażowanie do gry. Bo dziwi mnie to, że dostają takie pieniądze za bęcki. W kontraktach powinna być klauzura, wygrywasz zarabiasz, przegrywasz, nie dostajesz nic albo najmniejsze kase. Wtedy by może mieli motywację do gry.
Co do Podbeskidzia. Grają w kratkę, przegrana, remis, przegrana, remis itd… I jeszcze nigdy nie wygrali z Śląskiem. 8 remisów, dwie porażki. Czas na zwycięstwo i spadek Śląska. Może nauczą się szanować kibiców…
Tak jak mają napisane na swojej stronie: „O więcej niż sześć punktów”
„Jeszcze miesiąc temu chyba nikt się tego nie spodziewał. Poniedziałkowy mecz ze Śląskiem Wrocław zadecyduje o tym, czy Górale spędza przerwę zimową w strefie spadkowej. Ewentualna porażka z wrocławskim zespołem spowoduje spadek TSP na ostatnie miejsce w tabeli.
Tak trudna sytuacja bielskiego zespołu jest efektem pięciu spotkań bez zwycięstwa. Ostatni raz Górale zainkasowali komplet punktów w wyjazdowym meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Po tamtym spotkaniu podopieczni trenera Roberta Podolińskiego zajmowali 9 miejsce i wydawało się, że będą kontynuowali marsz w górę tabeli. Niestety od tego czasu Podbeskidzie zgromadziło tylko dwa punkty i sytuacja diametralnie się zmieniła. Po sobotnim zwycięstwie Górnika Zabrze w Lubinie Podbeskidzie spadło na przedostatnie, 15 miejsce w tabeli. Za Podbeskidziem jest tylko... Śląsk, który ma dwa oczka mniej od Górali.
Zdaniem Roberta Podolińskiego głównym powodem słabszych wyników Podbeskidzia jest zmęczenie zawodników. Mamy ósemkę, dziewiątkę piłkarzy, którzy są maksymalnie eksploatowani. Od mojego przyjścia grają cały czas po 90 minut. Kontuzje i kłopoty kartkowe uniemożliwiły nam rotacje w składzie. To rzecz, która najmocniej odbija się na naszej formie w końcówce sezonu - wyjaśnia trener. Na szczęście sytuacja kadrowa w zespole poprawia się. W poniedziałek zabraknie co prawda pauzującego za kartki Marka Sokołowskiego, jednak trener Podoliński będzie mógł skorzystać z usług długo kontuzjowanych Damiana Chmiela i Lukaša Janicia. Po karach za otrzymane kartki wracają też Adam Deja i Krystian Kolčak. O sytuacji kadrowej TSP przeczytacie w tekście Większy wybór Podolińskiego.

Jeszcze gorsze nastroje panują w zespole naszego poniedziałkowego przeciwnika - Śląska Wrocław. Zespół z Dolnego Śląska boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi i sportowymi i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Po serii 10 spotkań bez wygranej we Wrocławiu dwa tygodnie temu zdecydowano się na zmianę trenera. Pracującego we Wrocławiu prawie dwa lata Tadeusza Pawłowskiego zastąpił Romuald Szukiełowicz. W pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera Śląsk pokonał Górnika Łęczna 2:1, jednak w środę wrocławianie ponieśli kolejną porażkę, tym razem w Pucharze Polski. W ćwierćfinale tych rozgrywek przegrali na własnym boisku z pierwszoligowym Zawiszą Bydgoszcz 1:2 odpadając z dalszej rywalizacji.
Podbeskidzie i Śląsk spotykali się do tej pory już dziewiętnaście razy. Bilans tych gier zdecydowanie przemawia za Śląskiem, który wygrał aż 7 razy. Górale zwyciężali tylko dwukrotnie, zaś większość meczów (10) kończyła się remisem. Bilans bramek także zdecydowanie jest po stronie wrocławian: 26-16. Ostatnią wygraną ze Śląskiem Podbeskidzie odnotowało… w 1 kolejce sezonu 2007/2008. Był to pierwszy mecz Górali pod wodzą trenera Marcina Brosza, w którym po golach Martina Matuša, Dariusza Kołodziejai Rafała Jarosza Podbeskidzie wygrało 3:0. Potem było już tylko gorzej. W czterech ostatnich spotkaniach Śląsk i Podbeskidzie ze sobą remisowali. W historii spotkań obu zespołów w Bielsku-Białej na poziomie ekstraklasy także zawsze padał remis (4 razy). W sierpniu we Wrocławiu padł wynik 1:1. Gola dla Śląska zdobył w pierwszej połowie Robert Pich, a wyrównał tuż po przerwie z rzutu karnego Marek Sokołowski.
Warto zauważyć, że spotkanie – bez względu na wynik – zapisze się w historii Ekstraklasy. Będzie to, bowiem najpóźniej rozgrywany oficjalny mecz w Polsce. Jak dotąd rozgrywki kończyły się najpóźniej 16 grudnia. O tym czy w Bielsku-Białej wydarzenie to będzie mile wspominane przekonamy się już w poniedziałkowy wieczór. Zapraszamy na Stadion Miejski na godz. 18.00. Dla tych, którzy nie mogą osobiście przyjść na mecz transmisję przeprowadzi Europsort 2.

Bilans spotkań Podbeskidzia i Śląska:
Ogółem: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 19m (7-10-2) Bramki: 26 - 16
W ekstraklasie: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 10m (2-8-0) Bramki: 14-9
U siebie: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław 4m (0-4-0) Bramki: 7-7
Na wyjeździe: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 6m (2-4-0) Bramki: 7-2”
Info z oficjalnej strony Podbeskidzia.
Także ja stawiam dzisiaj czystą 1 i tyle. Tu remis nikogo nie zadowala. Czerwona kartka w meczu – bardzo prawdopodobne. Gdybym miał stawiać na sam wynik to dawałbym 1:0.
Do boju Podbeskidzie!
⛔100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: Manchester City - 1,5 handi
Kurs: 5.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie na szczycie PL. Dlaczego taki typ? Obie ekipy lubią ofensywną piłkę, czekałem na prawdopodobne składy i widząc De Bruyne, Silve, Aguero i przede wszystkim Sterlinga a na przeciwko Mertesackera czy Koscielnego widzę szanse w tym typie. The Citizens ostatni raz wygrali na The Emirates w 2013 roku 2-0. Od tamtego czasu obie ekipy w różnych rozgrywkach mierzyły się ze sobą 6-krotnie i tylko raz City z tego pojedynku wychodziło zwycięsko 6-3. Dziś przeczuwam ogrom emocji i jestem skłonny zaryzykować to, że dziś Pellegrini gra o swoją posadę dlatego do składu pośle najlepszych. Zabraknie dziś w Arsenalu - Artety, Coquelin&#39;a, Rosickiego, Welbecka i Wilshera. Natomiast w ekipie gości zabraknie Kompanego, Zabalety, Nasri;ego oraz Fernando. Mój typ: 1-3.

⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja U20
Spotkanie: Aberdeen U20 - Motherwell U20
Typ: over2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: b e t 365
Godzina: 15:00
Ile trzeba k***a czekać na azjany to jakieś jaja... mecz już niedługo.
Jak bym wiedział to bym podał 3h temu...
Gospodarze trzecie miejsce w lidze (9-1-6) bramki 34-25 w 16 kolejkach co daje średnią 3.69 gola w meczu.
Dobra forma na swoim boisku, ostatnie 5 wyników: 4-0, 3-2, 2-5, 4-1 i 3-0, tylko z Rangersami im nie poszło a tak same wygrane, co można zauważyć 3 gole minimum zawsze.
Goście w lidze na 10 pozycji (4-5-5) bramki 25-24 w 14 kolejkach, co daje średnią 3.5 gola w meczu. Fatalna forma na wyjeździe: 1-2, 1-3, 2-3, 1-1 i 2-2, jedyny wynik poniżej 3 goli z czerwona latarnią. Rezultaty w większości wysokie.
H2H
18/08/15 Motherwell U20 1 - 2 Aberdeen U20
22/12/14 Aberdeen U20 5 - 1 Motherwell U20
19/08/14 Motherwell U20 1 - 3 Aberdeen U20
26/02/14 Aberdeen U20 3 - 2 Motherwell U20
08/10/13 Motherwell U20 3 - 0 Aberdeen U20
02/04/13 Motherwell U20 0 - 4 Aberdeen U20
23/10/12 Aberdeen U20 5 - 1 Motherwell U20
Patrzenie na wyniki z 2012 to przesada bo to inni zawodnicy byli ale widać że zawsze były minimum 3 bramki.
Do tego jak Aberdeen jest gospodarzem pada zawsze więcej niż 3 gole i to grubo więcej.
Faworytem oczywiście Aberdeen, do tej pory u siebie wygrywali, linia over2.5 wydaje się bezpieczna, liczę na gole.
✅50
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Volendam
Typ: obie strzelą bramkę
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Z racji tego że moje dwa ostatnie typy zaliczyły --- dziś daje typ moim zdaniem w 90% pewny z troche niższym kursem niż zazwyczaj ale tak jak mówie pewny. Jong Ajax praktycznie w każdym meczu u siebie strzela bramki - wyjątkiem był Mastricht oprócz niego w kazdym meczu padła min. 1 bramka . Ogólnie u siebie strzelili ich 13 w tym sezonie. Co do Volendam na wyjazdach 18 bramek , dobrze leży im gra z Ajaxem ponieważ rok temu wygrali 5:0 a dwa lata temu 3:2.
Fajny typ do dubelka , moim zdaniem bardzo prawdopodobny .
Powodzenia! ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Podbeskidzie - Śląsk Wrocław
Typ : Biliński strzeli
Kurs : 3,50
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Zgadzam się, że to Śląsk ma większe szanse na zwycięstwo, nie oglądałem meczu z Zawiszą, ale pozostałe tak. Z Górnikiem 2:1 to najmniejszy wymiar kary, bo Śląsk, a dokładnie właśnie Biliński powinien tam strzelić więcej niż jedną bramkę.
Stwarzamy wiele sytuacji. Kamil Biliński w dwóch meczach strzelił dwa gole. Krytykują go, że mógł pięć. Pewnie, że mógł, tylko popatrzmy na to inaczej: kiedy on ostatni raz doszedł w dwóch meczach do tak wielu sytuacji strzeleckich ? - R.Szukiełowicz
Duża w tym zasługa Flavio, który świetnie podaje do Kamila. Dużo widzi, i tylko właśnie skuteczność zawodzi. Kurs taki wysoki bo Biliński w całym sezonie w lidze tylko cztery bramki, ale ostatnio coraz częściej dochodzi do sytuacji strzeleckich, a przed nimi bardzo ważny mecz. Jak już niektórzy wspomnieli kibice mają już dość, chcą wygranej, piłkarze też tego na pewno chcą.
Szczególnie, że ostatnie mecze pokazują, że coś się ruszyło. W meczu z Wisłą, pierwsza połowa do zapomnienia, ale już w drugiej było inaczej było widać walkę i zaangażowanie. W meczu z Górnikiem jak wspomniałem mogło być wyższe zwycięstwo. Jeszcze wcześniej mecz z Termaliką, słaby w ich wykonaniu, ale gdyby nie ta sytuacja 2 vs bramkarz i spalony to były by 3 punkty, na pewno jeszcze do teraz to w nich siedzi. I ostatnio odpadnięcie z pucharu z Zawiszą u siebie.
Dzisiaj więc powinniśmy zobaczyć Śląsk atakujący, a co za tym idzie szanse tutaj są dla Kamila Bilińskiego na bramkę, który ma coś do udowodnienia.
⛔100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: obie strzelą/Tak
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poniedziałkowy hit Premier League pomiędzy dwoma drużynami ,które są kandydatami do mistrzostwa.Arsenal u siebie w BPL przegrał tylko jedno spotkanie z Młotami 0-2 ,z którymi większość drużyn bijących się o majstra przegrało bądź straciło punkty.Obywatele w swoim ostatnim wyjazdowym spotkaniu ze Stoke przegrali 2-0 a mogło być dużo więcej.Jak każdy wie każdy mecz jest inny i w tym spotkaniu nie obstawiłbym ani na gospodarzy ani na przyjezdnych.Zdecydowałem się na obie strzelą po niezbyt wysokim kursie.Obie drużyny będą musiały sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych zawodników. W zespole Arsenalu nie będzie nam dane zobaczyć Santiego Cazorli, Francisa Coquelina, Tomasa Rosickiego, Danny&#39;ego Welbecka i Jacka Wilshere&#39;a. Z problemami zdrowotnymi zmaga się także Alexis Sanchez, przez co jego występ nie jest do końca pewny.W drużynie gości natomiast zabraknie Fernando, Samira Nasriego, Pablo Zabalety i Vincenta Kompany&#39;ego,którego nieobecność w ostatnich meczach jest bardzo odczuwalna.City w obronie nie pokazuje się z dobrej strony dlatego jestem dobrej myśli ,że Arsenal strzeli natomiast drużyna Manuela Pellegriniego ma w swoim zespole tylu znakomitych zawodników,których nie trzeba nikomu przedstawiać.Jeżeli miałbym się bawić w obstawienie wyniku to bym dał 2-2.
✅ 53
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Braga - Pacos Ferreira
Typ: over 10.5 rzutów roznych (AZJANY)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na ostatni mecz 14 kolejki portugalskiej ekstraklasy pomiedzy znajdujaca sie na czwartym miejscu w tabeli druzyna Bragi ,a ekipa z siódmego miejsca Pacos de Ferreira.
Braga w ostatnim mecz grala w Pucharze Portugalii przeciwko Sportingowi gdzie padlo mnostwo bramek ,a Braga mogla sie cieszysz ze zwyciestwa dopiero po dogrywce ostatecznie pokonujac rywala 4:3.
Druzyna Ferreiry zas juz wczesniej odpadla z krajowego pucharu ,wiec ich ostatni mecz mialem miejsce w ubiegly weekend gdzie podejmowala na wlasnym obiekcie Uniao Madeira ktora rozbila az 6:0!
Obie ekipy sa w dobrych nastrojach bo zwyciestwach na krajowym podworku i z pewnoscia beda chcieli przedluzyc passe zwyciestw.
Jezeli chodzi o konkretne statystyki dotyczace typu to wyglada to naprawde obiecujaco ,gdyz obie ekipy czesto egzekwuja rzuty rozne w swoich meczach.
Rzuty rozne Bragi w ostatnich 5 meczach na swoim terenie : (9,8,6,7,5)
Rzuty rozne Ferreiry w ostatnich 5 meczach w delegacjach : (5,4,6,3,5)
Srednio w tym sezonie Braga egzekwuje 6.23 ,zas Ferreira 4.38 wiec wyglada to calkiem niezle.
Reasumujac ,wydaje mi sie ,ze jezeli Ferreira stawi opor gospodarzom to Ci beda z pewnoscia bardziej naciskac i czesciej atakowac gosci co w konsekwencji powinno sprzyjac mojemu typowi. Dodam jeszcze ,ze w ostatnim meczu wyjazdowym z FC Porto ,Ferreira nabila 5 rzutow roznych i przegrala tylko 2:1 ,a w meczu padlo ogolem 12 rzutow roznych. Zycze sporych wygranych i powodzenia!
⛔ 100
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Seniors Championship 2016 - kwalifikacje
Godzina: 17:00 CET
Spotkanie: Mike Dunn (ENG) - Joe Swail (NIR)
Typ: Joe Swail (NIR)
Kurs: 1,90
Bukmacher: pinnacel
Analiza: Kwale do MŚ seniorów mają swoją specyfikę, ale tutaj akurat zestawienie dwóch regularnych uczestników touru, więc nawet mimo krótkiego dystansu meczu powinien być nieco bardziej przewidywalny przebieg. Obaj w tym tygodniu brali udział w kwalifikacjach do German Masters i patrząc na zaprezentowaną formę, to Swail nie powinien mieć żadnych problemów, nawet na tak krótkim dystansie. Wprawdzie obaj zatrzymali się na 2 rundzie, ale w jakże różnych okolicznościach. Dunn gdzieś zagubił swoją grę, w 1 rundzie męczył się strasznie ze słabym Wilsonem, pozwolił wrócić do meczu z 4-1 na 4-4 i jeszcze w deciderze musiał się mocno gimnastykować, bo wygrał dopiero na ostatniej czarnej. W 2 rundzie już gładko wtopił z McManusem (1-5). W obu meczach tylko jeden brejk +50 i generalnie kiepsko to wyglądało. Swail najpierw łątwo odprawił Taylora (5-2), po czym trafił na Wenbo i musiał uznać wyższość finalisty niedawnego UKC (2-5), w obu meczach wbił parę solidnych podejść (60, 95, 68). Inna sprawa jaka jest motywacja obu, śmiem twierdzić, że Dunn traktuje go nieco po macoszemu, rok temu mimo zgłoszenia nie przystąpił nawet do kwalifikacji, a Swail potknął się dopiero w ostatniej rundzie z O’Brienem. Dodatkowo patrząc na drabinkę to ten mecz może się okazać najtrudniejszym, bo potem trafiają prawdopodobnie na Linesa seniora, a w ostatniej na Drago, jeśli Tornado wcześniej się nie wykruszy. Podsumowując, w tym tygodniu Irlandczyk pokazał dużo wyższą formę i stawianie go w roli doga jest niesprawiedliwe, ponadto na jego korzyść powinny działać również clockshot, bo jest zdecydowanie szybszym graczem od rywala.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: Man City o0,5 gola w I polowie
Kurs: 2,15
Bukmacher: W i l l i a m H i l l
Analiza:
Zastanawialem sie jak podejsc do tego meczu i postanowilem pojsc w strone &quot;underdoga&quot; z Manchesteru. Po pierwsze mam wrazenie, ze City dzisiaj zdominuje pierwsza polowe. Arsenal wyjdzie z zalozenia, ze trzeba zaczac powoli i nie rzucac sie jak wariat na City bo to moze sie zle skonczyc. Graja u siebie, maja 1 pkt przewagi w tabeli, remis tez im ujmy nie przyniesie bo zachowaja pozycje vicelidera wiec i uplywajacy czas bedzie im na reke. City w kontrach moga nastukac nie jedna bramke bo maja bardzo szybkich i swietnych technicznie pilkarzy wiec lepiej im nie dawac pretekstu do szybkiego ataku. Mam wrazenie, ze City wyjdzie na ten mecz z taka sama motywacja w I polowie z jaka zagrali mecz w LM z Sevilla. Pellegrini potrafi zmotywowac swoich grajkow i nie raz pokazywali, ze jak im sie chce to losy spotkan sa w stanie rozstrzygnac juz w pierwszych 45 minutach. Wiem, ze City ostatnio slabo gralo, Stoke ich totalnie zdominowal, problemy z AV i mecz o zlote majtasy z Juve w LM. Dzisiaj jednak poziom inny i inna powinna byc motywacja przyjezdnych. Bo jednak na mecz z Arsenalem, City motyowac sie bedzie inaczej jak na mecz z AV czy Stoke ktore zapewne mialy &quot;wygrac sie same&quot;. Dzisiaj widze City dominujaca w I polowie i Arsenal &quot;on the back foot&quot;. Druga polowa pewnie sie nieco zmieni i gra sie wyrowna dlatego licze, ze City wiecej okazji do bramki bedzie mialo w pierwszej czesci spotkania. Do tego dochodzi fakt, ze przed zespolami ciezki okres swiateczny, 3 mecze do rozegrania w ciagu 8 dni (25.12-3.01) wiec w drugiej polowie oba zespoly moga zaczac sie nieco oszczedzac. Ogolnie patrzac na to spotkanie mam wrazenie, ze obie ekipy najbardziej kuleje w obronach gdzie ich najsilniejszymi punktami sa bramkarze. I Hart i Cech spisuja sie bardzo dobrze, ale ile beda w stanie wyciagnac w jednym meczu, 1 moze 2 setki. W obu zespolach im dalej w przod tym jakosc wieksza. Mysle, ze dzisiaj moze byc calkiem spora strzelaninka. Licze na gosci bo jednak ciezko przejsc obojetnie (szczegolnie, gdy nie sa faworytami) kolo takich napadziorow jak Aguero - jak wystapi (jak nie to Bony), Sterling, Silva czy De Bruyne ktorzy moga 3 podaniami rozmonotwac defensywe gospodarzy. Dodatkowo stawiam na o1,5 gola City w I polowie @ 7 wszystko w W H. Powodzenia i milego ogladanie ????

⛔ 100
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Podbeskidzie - Śląsk Wrocław
Typ : 2
Kurs : 2,38
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem spotkanie dwóch drużyn zajmujących przedostatnie i ostatnie miejsce. Wiele już o tym meczu zostało napisane więc postaram się zbytnio nie powtarzać. Obie drużyny nie grają zbyt ciekawego futbolu, Śląsk ostatnio wygrał swój mecz od września więc nie ma się czym chwalić. Mecze pomiędzy nimi często kończyły się remisami ale myśle że tym razem Śląsk da jakieś powody do zadowolenia swoim kibicom ,ktorym cierpliwość powoli się kończy. Poziom Podbeskidzia według mnie jest bardzo podobny do Ślaska jak na tą chwile. Warto także zaznaczyć ze Wroclawianie nie przegrali meczu z dzisiejszym rywalem od 2007 roku ,wiec jest to jakaś przeslanka co do dzisiejszego typu. Dzisiaj krócej bo pisze z telefonu. Powodzenia
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 20:35
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
Typ: Śląsk Wrocław +10
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na zakończenie 11 kolejki polskiej ligi koszykówki będziemy świadkami starcia Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia. Po ostatnich zwolnieniach w składzie gospodarzy bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Asseco ciężko powiedzieć żeby były do tego jakiekolwiek podstawy. Po pierwsze Asseco to nie jest jakaś drużyna złożona z gwiazd która rozwala każdego przeciwnika kilkunastoma punktami. Wręcz przeciwnie drużyna złożona z młodych polskich zawodników którzy dopiero nabierają doświadczenia na ekstraklasowych parkietach. Wsparta zaledwie 3 doświadczonymi zawodnikami - Hickey Fransukiewicz i Szczotka. Wiadomo jak to bywa z młodymi zawodnikami. Raz zagrają dobry mecz a następnie słaby i tak w kratkę cały sezon. Zresztą ich ostatni mecz z AZSem Koszalin też nie należał do najlepszych. Jestem pewny że gdyby to była lepsza drużyna niż AZS to mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Jestem zdania że Koszalin ten mecz przegrał a nie Asseco wygrało. W Śląsku skończyła się cierpliwość i w efekcie masowe zwolnienia. Na pierwszy ogień poszło 4 Amerykanów - Heath Maddenem Smithem oraz Suttonem. Jeśli ktoś wcześniej oglądał ich w grze to wie że nic nie pokazywali. Śmiało można nazwać to wzmocnieniem bo z niewolnika nie ma pracownika... Skład został uzupełniony młodymi Polakami którzy pomimo mniejszego doświadczenia na pewno zostawią serducho na boisku. Trzeba też pamiętać że w składzie Śląska są jeszcze tacy gracze jak Williams Kowalenko Chanas Jankowski Jarmakowicz. Dla graczy Asseco na pewno nie będzie to łatwa przeprawa. Śmiem twierdzić że jeśli Śląsk zagra na 100% swoich możliwości może ten mecz spokojnie wygrać. Dla bezpieczeństwa jednak pobieram dodatni handi który powinni pokryć bez problemów.

⛔ 100
 
R 0

radzius12

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: over 4,5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz na szczycie ligi angielskiej. Obie drużyny grają ofensywny futbol. Arsenal w formie a city ostatnio przegrał że Stoke 2:0, a Arsenal ma mocną ofensywę. Jednakże, w takim meczu na pewno nie odpuszcza
Kiepska analiza
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Hokej, Francja, Ligue Magnus, godz. 20:30
Spotkanie: Gap - Brest
Typ: Gap (-2,5)
Kurs: 2,55
Buk: Unibet



Analiza:

Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie hokejowe. Konkretnie mecz w lidze francuskiej pomiędzy Gap, a Brest. Faworytem bez wątpienia są gospodarze i stawiam na ich bardzo wysokie zwycięstwo. Gap jak aktualnie liderem z 27 punktami na koncie. Do tej pory zanotowali 10 zwycięstw w tym 3 po dogrywce i 3 porażki. Nieźle poczynają sobie w tym sezonie. Awansowali do finału Pucharu Ligi. Ostatnio notują bardzo dobre wyniki przegrali zaledwie 2 spotkaniu z ostatnich 10. Na własnej tafli mają serię 5 wygranych z rzędu, a przegrali zaledwie raz na 10 spotkań. Przed własną publicznością świetnie spisują się w ofensywie. 48 bramek strzelonych w ostatnich 10 spotkaniach mówi samo za siebie. Wygrywają po prostu mecz za meczem i są na dobrej drodze żeby pierwszą fazę rozgrywek zakończyć na pierwszym meczu. Ich rywalem będzie dzisiaj Brest. Goście plasują się na miejscu 7, a więc na przedostatnim miejscu które daje playoffy. W 13 meczach zdobywali 22 punkty, wygrywając 8 meczy w tym 2 po dogrywce i zanotowali 5 porażek. W ciągu ostatniego miesiąca nieźle sobie poczynali. Na 7 meczy przegrali tylko raz... u siebie z dzisiejszym rywalem i to bardzo wysoko bo aż 1:5. Brest większość swoich punktów zdobył na własnym lodowisku. Być może dlatego że na wyjazdach zagrali zaledwie 3 spotkania, w których dwa razy zaznali gorycz porażki przegrywając wysoko z Bordeaux i Angers. Ubiegłoroczny sezon pokazał, że bardzo słabo grają na wyjazdach. Przegrali aż 12 z 13 meczy! Stawiam dzisiaj na wysokie zwycięstwo GAP. Są w bardzo dobrej formie. Nie tak dawno pokonali dzisiejszych rywali w meczu wyjazdowym aż 5:1. Myślę że dzisiaj powtórzą ten wynik. U siebie są bardzo mocni czego nie można powiedzieć o przyjezdnych. Ostatnie 2 spotkania bezpośrednie na lodowisku Gap zakończyły się wysokimi wygranym gospodarzy 4:0 i 4:1. Dzisiaj powinno być podobnie.

⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Typ: Man City
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj od razu w oczy rzuca się spotkanie na szczycie angielskiej Premier League, mecz pomiędzy 2 a 3 drużyną ligowej tabeli czyli Arsenal vs Man City.
Ciężko powiedzieć jaki tutaj padnie wynik, chociaż wydaje się, że Arsenal jest obecnie w lepszej formie od The Citizens. Tak jak ktoś wyżej już pisał, City nie zachwyca w ostatnich spotkaniach- porażka po fatalnym meczu ze Stoke 2:0 i wymęczone zwycięstwo ze Swansea na Etihad. Arsenal z kolei pokazał klasę szczególnie w meczu LM z Olympiakosem w Pireusie, gdzie wygrali 3:0 po hattricku Giroud, który strzela ostatnio jak na zawołanie. Jednakże upatruję tutaj szansę na zwycięstwo dla ekipy Pellegriniego właśnie dlatego, że nie są stawiani w roli faworyta. Prawdopodnie do składu wróci Kun, ale nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji po tak długiej przerwie. Jednak co najważniejsze w wyjściowym składzie Arsenalu najprawdopodniej nadal nie wyjdzie Alexis Sanchez czyli główny motor napędowy ofensywy drużyny Wengera. Nie ma co się więcej rozpisywać obie ekipy muszą gonić Leicester i będą grały o pełną pulę. Intuicja mi podpowiada, że zwycięsko z tego starcia wyjdzie drużyna gości. Powodzenia ????

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom