>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.12.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern Monachium - RB Lipsk
Typ: Wynik Bayern + BTTS
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Nie będę powielał innych, więc tak od siebie kilka zdań. Rozumiem, że wszyscy są oczarowani RB ale wg mojej skromnej osoby król w Bundeslidze jest jeden i nie ma lepszej okazji jak udowodnienie tego wszystkim wszem i wobec u siebie w domu, na dodatek okazałym zwycięstwem.Zaznaczę tylko, że nie względy osobiste kierują mnie w stronę tego typu, bo prywatnie za Bayernem nie przepadam a tym bardziej za tym co RB z klubami robi - mały offtop się wdarł! ;)Wynik 3:1 coś mi chodzi po głowie albo konkretne lanie?! ???? Okaże się po 22, miłych wrażeń, pozdrawiam i powodzenia!!
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Koln - Leverkusen
Typ: 1X
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, bardzo dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał tego typu jak i dziwi mnie kurs na to! Już z tydzień temu gdy Koln grało u siebie z Dortmundem podałem wam typ na 1X kurs ponad 2 i weszło!
Koln w tabeli jest 7 i ma 24 punkty, Leverkusen miejsce dalej z 20 punktami.
Lecz u siebie Koln ma 4 wygrane 3 remisy i ani jednej porażki (4-3-0), Leverkusen natomiast ma 3-0-4. Mecz wygrany przeplata ciągle przegranym (ostatnio wygrali).
Koln przegrywa bardzo mało meczy, czemu więc nagle miało by przegrać u siebie gdzie tak świetnie sobie radzi? Do tego Leverkusen przegrał ostatnio u siebie z Iglostad. Życzę powodzenia, pozdrawiam!
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Siatkówka Plusliga Polska
EFFECTOR KIELCE- GDAŃSK
godzina spotkania - 18.00
typ +2,5seta 1
kurs 1,56
bukmacher - UNIBET

Moja analizę zaczne od tego iż początek sezonu Kielczanie mieli bardzo udany , natomiast później przyszedł spadek formy i na chwilę obecną są ostatnią drużyna jeśli chodzi o formę 5ciu ostatnich meczy. Przegrali 5ostatnich pojedynków co więcej w ostatnich 10ciu spotkaniach zanotowali tylko dwa zwycięstwa. Jak wiemy zmienił się w Kielcach przed ostatnim co prawda przegranym meczem -trener który niestety nie pomógł drużynie w zwycięstwie, ale Skra bo to z nią w ostatniej kolejce przegral efektor jest obecnie poza zasięgiem większości zespołów Polskich. Myślę że dziś może być również ciężko o zgarniecie kompletu punktów ale jestem pewny iż seta Kielce ugrają .
Jeśli chodzi o drużynę przyjezdnych czyli Gdańska to tu sprawa wygląda nieco lepiej, otóż w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy razy z czego dwa zyciestwa to dwie ostatnie kolejki, Przegrali na wyjeździe z Olsztynem oraz ponieśli porażke(calkiem niespodziewaną) z Katowicką Gieksą 0-3 u siebie!
Dużo gorzej wygląda sytuacja na wyjazdach Gdańska otóż w pieciu ostatnich meczach nie odnieśli ani jednej wygranej!!!Dodam że w ogóle w tym sezonie goszcząc na terenie rywala wygrali tylko raz!
Myślę a nawet jestem pewny że Effektor dziś ugra minimum jednego seta a idąc nieco śmielej myślę że jest szansa na wyrównaną walkę i po 5cio setowym boju zgarniecie kompletu punktów...
pozdro typki ????
⛔100
 
B 0

bastek0106

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: 1. FC Köln - Bayer Leverkusen
Typ: BTS - Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Koln nie wygrało już czwartego spotkania z rzędu w lidze choć w ostatnich dziesięciu spotkaniach drużyna Petera Stogera zaliczyła tylko trzy porażki, ale też Kozły tylko trzykrotnie zdobywały w tym czasie komplet punktów. Drugiego gola z rzędu dla Koln zdobył Łotysz Artjoms Rudnevs. Najlepszy strzelec Koln Anthony Modeste, który strzelił 12 bramek nie zaliczył trafienia od czterech kolejek.Koln wygrało tylko jedno z z dziesięciu spotkań rozegranych od 2000 roku z Bayerem w Kolonii. Aptekarze wygrywali na tym stadionie aż sześć razy choć w ostatnich czterech spotkaniach gospodarze remisowali, a w 2011 roku po dwóch golach Novakovica wygrali 2:0.
Aptekarze przegrywali u siebie z Ingolstadt już w pierwszej połowie, w dodatku od 49 minuty musieli grać w dziesiątkę, a mimo iż zdołali wyrównać w końcówce niedoceniane Ingolstadt zdobyło bramkę i trzy punkty.Aptekarze wygrali zaledwie jeden z ostatnich pięciu meczów w lidze i nieprzypadkowo do piątej Borussii Dortmund tracą już sześć punktów.Na wyjeździe Bayer wygrał w tym sezonie trzy spotkania, ale przegrał aż cztery i w sumie stracił 11 goli.
PODSUMOWANIE:
Koln nie jest w najwyższej formie, ale Bayer gra słabo w defensywie i w Kolonii powinien stracić przynajmniej jednego gola, pewnie jednak takze przynajmniej raz trafi do bramki Bayer.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
19:00
Hypo NO - Spartak Myjava
Typ: Spartak Myjava +1,5seta
Kurs: 2,00
Buk: bet365
Rewanżowy mecz w pucharze Challenge. Austriacki zespół Hypo NO zagra ze Słowakami z Myjavy. W pierwszym meczu Spartak Myjava wygrał bardzo zdecydowanie 3-0 w setach, wyniki setów 25-18, 25-15, 25-22. Zatem wyniki setów pokazują, że różnica sportowa była bardzo znaczna. Może w trzecim secie wynik pokazuje, że było w miarę równo, lecz tam w końcówce musiało nastąpić jakieś rozprężenie Słowaków bo prowadzili 21-14 i z różnicy 7pkt zrobiło się tylko 3pkt. Bukmacherzy wystawili jak dla mnie zaskakująco wysoki kurs 3,00 na zwycięstwo Myjavy, ja stawiam tu z większym bezpieczeństwem na +1,5seta na Słowaków, gdyż tyle wystarczy im do awansu do następnej rundy rozgrywek.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Puchar Izraela
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hapoel Ironi Nir Ramat ha-Szaron - Hapoel Katamon Jerusalem
Typ: 2 (wygrana Hapoel Katamon Jerusalem)
Kurs: 3.57
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Dzisiaj nieco egzotyczny Izrael, ale mecz ten zwrócił moją uwagę już kilka dni temu. 7 runda pucharu Izraela w której zmierzą się dwie drużyny w słabej formie (obie grają w drugiej lidze Izraela Leumit League). Gospodarze na 13-tym miejscu, a goście na 15-tym, z taką samą ilością punktów.
Analizując statystyki goście wydają mi się drużyną bardziej rokującą, grają himerycznie, ale potrafią prawie w każdym meczu zdobyć bramkę, w ostatnim meczu ligowym przegrali aż 6:0, co jednak powinno wyzwolić w nich chęć rewanżu i zmazania tej plamy. O tym meczu w pucharze na ich stronie mówi się już od dawna i możliwe że w ostatnim meczu byli już myślami przy nim. Drużna gości rokuje na przyszłość bo niedawno podpisali kontakt z nowymi graczami min. z Brazylijczykiem Nivaldo.
Gospodarze dołują już od dawna, w ostatnich 6 meczach zdobyli jedną bramkę.
Niestety zauważyłem że kursy na gości spadają i rosną na przemian, nie wiem czym to jest powodowane i możliwe że coś jest w tym meczu na rzeczy. Wtedy kiedy stawiałem na nich był to kurs 3.82 (wczoraj), dzisiaj rano 4.36, a teraz jest 3.57 (spadek w ciągu godziny !). Możliwe że celowo obniżono kurs na nich aby wpłacić jakąś grubą kasę (znamy zdolności handlowe w Izraelu ;) ).
Tym niemniej biorąc pod uwagę że kurs jednak spadł, mecz może się zakończyć raczej ze wskazaniem na gości (dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami wygrali właśnie moi faworyci).
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:50
Spotkanie: Mensur Suljovic - Ron Moulenkamp
Typ: Suljovic (-1.5)
Kurs: 1.5
Bukmacher: unibet
Analiza:

Może zacznę od Mensurka, który ostatni nie miał szczęścia do losowania i mimo solidnej gry odpadł dwukrotnie z Barneyem. Tym razem dostaje zawodnika w dobrej formie jakim jest Meulenkamp, który w ostatnim czasie był wstanie pokonać Whitlocka, Buntinga czy Andersona. Mensur to jednak troszeczkę inny gracz, który zazwyczaj bez większego problemu zawodników, którzy rzucają słabiej od niego. Tłucze te 100 i 140, a przede wszystkim ma dobry dabel, który pozwala mu bronić swoje podanie. Myślę, że tutaj powinno być spokojnie.
Wcześniej już pisałem o tym, że Mensur jest mega faworytem, a teraz dorzucam sobie jeszcze handi. Na potwierdzenie chciałbym wam pokazać na jakim poziomie grał w ostatnim czasie Suljovic. 3z4 tych meczy przegrał, a mimo to grał na średnich: 102, 95, 99 oraz 98. Są to średnie na bardzo wysokim poziomie, a Suljovic utrzymuję się na takich już od bardzo dawna. Warto także wspomnieć, że często potrafi mieć lotki kończące na poziomie 45%+. W wyżej wymienionych spotkaniach w 3z4 spotkań właśnie takie coś osiągał. Jego przeciwnik także w ostatnim czasie grał bardzo dobrze, bo 84, 93, 93. Prawda jest jednak taka, że w tym roku roku rozegrał on tylko jedno spotkanie w innej formule niż Bo11 i był to właśnie mecz w Wrightem, gdzie przegrał 10:3 grając na średniej 84. Wnioskuje z tego, że temu zawodnikowi jest ciężko grać na wysokim poziomie przez długi okres czasu. Inaczej sprawa wygląda z Mensurem, który właśnie swoją regularnością wszedł do topu PDC. Jestem zdania, że gra poziom młodego Holendra jest aktualnie taki, że będzie wstanie ugrać przeciwko Suljoviciowi maksymalnie seta. Kurs na handi nie powala ale jestem zdania, że jest jak najbardziej do gry.
✅50
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Drammen - Lillestrom
Typ: 1/1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawie Wszyscy się dzisiaj zajmują meczem na szczycie niemieckiej bundesligi więc postanowiłem zaproponować coś z zupełnie innej beczki. Mianowicie mecz piłki ręcznej w Norwegii. Faworytem tego spotkania są gospodarze (kursy w okolicach 1,5). Nic w tym dziwnego. Wszystko przemawia dzisiaj za gospodarzami oprócz tabeli co jedynie ponieważ oba zespoły ze sobą sąsiadują. Ja jednak patrząc na tabelę zaglądam głebiej. Drammen u siebie 4 wygrane i 2 porażki, Lillestrom na wyjdach 2 zwycięstwa i 5 porażek. dodatkowo H2H to 3 mecze między tymi drużynami jak do tej pory i wszystkie na korzyść Drammen i we wszystkich Typ 1/1 się sprawdza. Ostatni mecz Drammen grało z Lillestrom na wyjeździe 18.09.2016r i po 1 połowie było 11:17 dla Drammen na koniec 27:32. Myślę że u grjąc u Siebie Drammen powinno ten wynik powtórzyć. Powodzenia!
✅100
 
G 65

grelack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 20:50
Spotkanie: Bordeaux - Nice
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs na drużynę, która przoduje w Ligue 1 wg mnie zawyżony. Po pierwsze, gospodarze podchodzą do tego meczu w nieco kiepskiej formie. Nie licząc pucharu ligi to ostatnie 3 mecze &quot;w plecy&quot;, z czego 2 u siebie. Patrząc na bilans wygranych-remisów-przegranych, ogólnie średnio, czyli jak to średniak. Szału nie ma, ale nie jest źle.
Co do gości to ich forma jest o wiele lepsza. Wygrywając ten mecz oczywiście umocnią sie na szczycie. Na ostatnie 5 meczy w lidze na wyjeździe 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. Fakt przegrali ostatnio z Bordeaux, lecz to był puchar ligi.
Mimo to, celuje w wygraną gości przede wszystkim, dlatego, że grają o mistrza Francji oraz drużyna gospodarzy będzie nieco osłabiona na ten mecz: 6 kontuzji i 2 czerwone karki. Myślę, że warto.
zwrot
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Puchar Ligi (półfinał)
Godzina: 19:30
Spotkanie: FCM Targu Mures - ACS Poli Timisoara
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj propozycja z piłkarskiego półfinału o puchar ligi w Rumuni. Oba zespoły bardzo wiele w tym sezonie łączy. W lidze rumuńskiej obie drużyny zostały ukarane ujemnymi punktami i okupują dwa ostatnie miejsca w tabeli bez szans na zagranie w grupie mistrzowskiej. Oba kluby już są pewne tego, że zagrają w grupie spadkowej o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dla mnie nieco mocniejszym zespołem wydaje się być zespół Poli Timisoara, jednak dzisiaj zagra mocno osłabiony i na wyjeździe więc szanse się trochę wyrównują i uważam, że padnie tutaj remis. Oba zespoły powinny skupić się przede wszystkim na walce o utrzymanie niż na tym pucharze i uważam, że dzisiaj może być to nudne spotkanie zakończone bezbramkowym remisem. Myślę, że dobrym pomysłem jest tutaj ewentualnie zagranie na liczbę goli under 2.5, nie spodziewam się tutaj gradu bramek. Targu Mures zagra dzisiaj napewno bez obrońców Belu (11 występów w tym sezonie) i Dobrosavlevici (18 występów w tym sezonie), natomiast goście zagrają bez obrońcy Canu (11 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie), pomocników Llorente (13 występów w tym sezonie) i Domana 16 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastników Henrique (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Novaka (10 występów w tym sezonie) a wątpliwe są występy obrońcy Neagu (6 występów w tym sezonie), pomocników Artean (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Vadrariu (8 występów w tym sezonie) i Croitoru (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Jak wspomniałem oba zespoły muszą przede wszystkim skupić się na lidze i myślę, że w tym spotkaniu nie będą się za bardzo forsować i padnie tutaj nudny remis. Zobaczymy czy się sprawdzi.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska
Godzina: 17:45
Spotkanie: Al Fateh- Al Nasr
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie czwartej drużyny z ostatnią, czyli z Al Fateh. Al Fateh w tym sezonie wygrał tylko jedno spotkanie z przedostanim zespołem - Al Wehda. Zespół Al Fateh ma słabą obronę - stracil juz 22 bramki. Przewaga własnego boiska nie odgrywa większej roli w meczach tej ekipy - przegywają lub ledwo remisują . Natomiast Al Nasr to zespół z innej bajki. Strzela dużo bramek , porażki rzadko sie im przydarzają , jak już to z zespolami z czołówki lub rzadziej środka. Walczą o mistrzostwo. Mecz tydzień temu pokazał , że jest to kalsowa drużyna. Zremisowali z liderem Al Hilal 1-1. Ogldałem ten mecz i wypadli bardzo dobrze na tle tamtej jedenastki . Polecam AL Nasr !
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern Monachium - RB Lipsk
Typ: over 9,5rr
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spodziewam się szybkiego meczu, z dużą ilością akcji i rożnych. Bayern u siebie w ostatnich meczach kolejno: 10, 6, 6, 7, 8, 6, 10 rożnych. Lipsk na wyjeździe: 4, 5, 9, 6, 4, 6, 3. Te statystyki przekonały mnie do zagrania.
kiepska analiza
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja
Godzina: 20:50
Spotkanie: Bordeaux - Nice
Typ: Nicea wygra i zachowa czyste konto
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Witam
Dzisiaj typuje dość ryzykownie jednak patrząc na same statystyki wydaje się całkiem prawdopodobne rozwiązanie. Nie oglądałem ostatniego meczu po między tymi drużynami w pucharze, jednak wiem że dla Nicei najważniejsza jest liga, pokazali to między innymi w Lidze Europejskiej niemal oddając mecz bez walki z schalke, myślę że podobnie podeszli do meczu w pucharze Francji. Ostatnie ich zwycięstwa to na wyjeździe to przeważnie skromne 0:1, tak więc widać jaką stosują taktykę ,,na zero z tyłu&quot;. Bordeaux to drużyna grająca bardzo radosny futbol ale Monaco i Monpelier pokazało jak z nimi grać, poza tym dużo absencji w składzie, co również źle rokuje dla gospodarzy. Gdybym miał grać za kasę to brałbym 0:1, ale do konkursu daję wygraną gości do zera po fajnym kursie. Powodzenia.
⛔100
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern Monachium - RB Lipsk
Typ: Wynik Bayern + BTTS
Kurs: 2.95
Podpinam sie pod ten typ, obie druzyny powinny strzelic gola, Bayern zapewne bedzie chcial przerwe spedzic na fotelu lidera i nie oddadza meczu ????

Nieregulaminowy zapis typu (brak bukmachera)
kiepska analiza

⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern Monachium - RB Lipsk
Typ: Bayern i under 2.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bayern pierwszy w tabeli, ale ma tyle samo punktów co drugi Lipsk.
Jest okazja odskoczyć na 3 punkty i kontrolować sytuacje w tabeli.
Lipsk gra poukładaną piłkę, ale nie ma w składzie mega nazwisk, mimo to gra fajną, skuteczną, zgraną piłkę.
Dzisiaj Bayern zechce pokazać swoją wyższość, nie ma nic do stracenia. Sądzę, że Lipsk dzisiaj nie będzie miał
większych szans w meczu z potentatem, tym bardziej, że całe Niemcy to oglądają i jest to mecz o prestiż.
A na tym ekipie z Bawarii zależy.
Lipsk na ostatnim wyjeździe przegrał z Inglostadt 0-1. Tutaj będzie podobnie, nie strzelą gola, a Baya wygra,
jednak myślę, że nie więcej niż 2-0.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja
Godzina: 20:50
Spotkanie: PSG - Lorient
Typ: PSG (-4)
Kurs: 6.75
Bukmacher: Unibet
Dziś sam próbuję pograć na PSG, które ostatnimi czasy miewa ciężkie chwile. Na 5 ostatnich spotkań wygrali zaledwie 1 mecz, 2 zremisowali i 2 przegrali. Na domiar złego w tych spotkaniach nie mieli żadnego przeciwnika na najwyższym poziomie, co świadczy o niesamowitym dołku, w jakim są piłkarze PSG. Jednak z doświadczenia wiem, że wielkie kluby wychodzą z takich dołków w konkretny sposób. Wygrana 5:0? Dlaczego by nie? Lorient jest w tym sezonie drużyną która na wyjeździe traci multum bramek i do tego jeszcze nie wygrała żadnego meczu. Paryżanie mimo słabszej formy, u siebie pozostają niepokonani od końcówki zeszłego sezonu, czyli niemalże rok czasu. Taki handicap jednak pokryli zaledwie w 1 spotkaniu z Caen. Mimo tego, że drużynę nęka fala kontuzji, śmiem zaryzykować i postawić &quot;parę&quot; groszy na wysokie zwycięstwo PSG. Ich największy rywal obecnego sezonu - Monaco, już kilkakrotnie w tym sezonie pokazali, że da się wygrywać w tak okazały sposób w lidze. Gospodarze moim zdaniem będą chcieli nie tylko przełamać złą passą, ale również udowodnić rywalom, że są w stanie nastrzelać sporo bramek. Mają do tego chyba najlepszego z możliwych przeciwników i do tego grają na własnych śmieciach...
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 20:20 CET
Spotkanie: Zoran Lerchbacher (AUT) - Simon Stevenson (ENG)
Typ: Zoran Lerchbacher (AUT)
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin
Analiza:

Przesadzone te kursy, Stevenson faworytem, ale nie aż takim. Runda wstępna MŚ ma to do siebie, że sprzyja dogom już nawet swoim formatem, krótsze mecze tylko do 2 setów i bez tb w deciderze sprawia, że jak się dobrze ułoży to dog może mieć lotki w decydującym legu. Do tego dochodzi jeszcze atmosfera wielkiej sceny w Ally Pally i cała otoczka MŚ, co zwłaszcza debiutantom nie zawsze pozwala pokazać swojej najlepszej gry. Dla Stevensona to będzie debiut w MŚ, w tym roku debiutował również w zawodowym tourze po wygraniu Q School i z początku to było tarde zderzenie z rzeczywistością i szybkie wyloty w 1 rundach, dopiero na jesieni udało mu się trochę ugrać w turniejach niższej rangi. Z kolei Austriak trochę zniknął z radarów, kwalifikował się do turniejów ET, ale tam już furory nie zrobił. Ale za to ma to czego nie ma Anglik, doświadczenie z MŚ sprzed 2 lat i wtedy zaprezentował się bardzo solidnie. Wygrał prelimy w dobrym stylu (ave 90.25 ) , potem oczywiście nie miał szans z MVG, ale wstydu nie było ( 89.88 ), tym bardziej, że wtedy nikt nie zatrzymał genialnego Holendra w drodze po pierwszy i jedyny jak na razie tytuł. Żeby nie było wątpliwości, faworytem nadal Anglik, ale nie takim jak go widzą buki, forma mocno przeciętna plus jeszcze niewiadoma jak zareaguje na pierwszy występ na największej i najważniejszej dartowej scenie świata. Austriak ma to już za sobą i to z dobrym skutkiem. Dla mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz to mecz na pełnym dystansie, a w deciderze może się zdarzyć wszystko, zwłaszcza jak dog będzie rzucał pierwszy.
✅220
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa Del Rey
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Leganes
Typ: over 2.5 i BTTS
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Valencia awans ma raczej zapewniony po zwycięstwie w 1. meczu 3:1 w Leganes. Więc wyjdą grać otwarta piłkę dla publiki, której drużyna w tym sezonie nie rozpieszcza. Valencia w lidze poniżej oczekiwań i puchar w takiej sytuacji staje się ważny. Gospodarze u siebie tracą dużo goli- ostatni raz nie stracili gola w domu 20 kwietnia br., a tak w kolejnych 9 meczach o punkty goście im wbijali przynajmniej 1 bramkę. I dziś Leganes też strzeli, bo jak chcą coś ugrać, to muszą zaatakować, a jak będą atakowali, to się narażą na kontry gospodarzy i mecz powinien być overowy. Grali juz w LL we wrześniu i zakończyło się 2:1 dla Valencji. Więc w obu jesiennych meczach mój dzisiejszy typ wystąpił.
Dzisiaj typuję 3:2 dla gospodarzy.
Powodzenia
✅130
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna Ligue1
Godzina ; 20.50
Spotkanie ; St.Etienne-Nancy
Typ; rzuty rozne under 7 HE
kurs ; 4.50
bukmacher ; bet365
Analiza ;
Ostatnia przed swiateczno noworoczna przerwa 19 kolejka w Ligue 1. Do St.Etienne zjezdza ekipa Nancy. Zapowiada sie underowy mecz , obie ekipy sa nijakie. Po wlasnych analizach oraz wspolnie z amerykanskim komputerem szostej generacji wylowilismy wlasnie tem mecz. Analizujac zachowania tych druzyn w razie prowadzenia , wyniku niekorzystnego , gier na wlasnym i obcym placu , wzglednie tego jak sie zachowuja , jak reaguja , doszlismy do wniosku iz wogole nie reaguja. Nie sadze by padlo tu duzo rzutow roznych , nie mowiac o bramkach. Ostatnie 9 meczy St.Etienne na wlasnym boisku konczyly sie wynikami 0-0 , 0-1 , 1-0 , 1-1 nic wiecej. Rzuty rozne w lidze 4 , 2 , 1 , 4 . Nancy tez nie wirtuozi , dostali becki na wyjazdach z Marsylia i Monaco a z reszta podobnych do siebie ekip nie padalo wiecej niz 2 bramki. Na under 2,5 kurs jest 1.50. Pojde w rzuty rozne . Nancy na wyjazdach 3 , 0 , 4 , 4 , 3 oczywiscie z roznymi rywalami , dzisiaj spotykaja sie razem i szalenstwa w tym meczu nie bedzie.
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia, FA Cup
Godz: 20:45
Spotkanie Nreport County - Plymouth FC
Typ: Wygrana Newport
Kurs 3.46
Buk Pinnacle
Analiza:

Rewanzowy mecz drugiej rundy Pucharu Anglii, walijsko-kornwalisjkie derby.
Z kilku przyczyn goscie nie wygraja dzisiejszego meczu. Gdyby im zalezalo na awansie, zalatwiliby sprawe w pierwszym meczu, w takich meczach druzyn znajdujacych sie na zachodnim wybrzezu ogromne znaczenie ma atut wlasnego boiska, jsli nie wygramy u siebie to na wyjezdzie zdecydowanie tym bardziej nie.
Newport niby na osttnim miejscu w tabeli, ale oszczedzaja sie na dzisiejszy mecz, poniewaz na zespol awansujacy czeka premia w postaci kasy od telewizji i meczu z Liverpoolem na Anfield w kolejnej rundzie.
Gospodarze napewno nie odpuszcza, a sa zespolem napewno za silnym, zeby spasc, ot chwilowo okupuja ostatnie miejsce, szykuja sie na puchar. Spokojnie sie utrzymaja, tylko dwie druzyny spada, jedna wygrana i sa bezpieczni , ale poki co skupiaja sie na pucharze
Plymouth swego czasu (10-12 lat temu) byl nawet dobrze zarzadzany i zdatzulo im sie awansowac do Championship, ale otem przyszly chude lata, niekompetentni menedzerzy i zanurkowali w czwartej lidze. Za wszelka cene chca se wydostac wyzej i ich stac na to, ale rok temu zrobili kardynalny blad, chcialo sie grac w pucharze to umoczyli awans. Czy stac ich na powtorzenie tego bledu /Napewno nie! Jesli sa madrzy dzis odadna i skupia sie na dowiezieniu pozycji gwarantujacej awans.
Gospodarze przygotowali niezle kartoflisko, gdzie techniczna przewaga Plymouth zostanie zniwelowana, pogoda jest nie za ciekawa, a Kornwalijczycy jechali 300 km w jedna strone, no i trener Newport to gosc otrzaskany w boju.
Jest wiecej jeszcze przyczyn, dla ktorych dzis Plymouth odpada. Ich najlepszy zawodnik David Goodwillie na lawce. Plymouth jada tam nie spocic sie i ewakuowac z pucharu.
Wygrana Newport!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom