>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja vs Rosja
Typ: Szwecja
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szwecja przed turniejem grala w sparingach tragicznie, tutaj graja juz niezle ale zawsze czegos brakuje, jakby nie patrzyc wygrali ze Slowenia, z Niemcami przegrali po niezlym thrillerze grali jak rowny z rownym, z Hiszpanami takze mecz byl na styku. Rosja niby ma wiecej pktow, ale wygrali ze slaba Czarnogora, no i z Wegrami, jednak ich gra mnie wogole nie przekonuje, Szwedzi sie prezentuja na prawdę przyzwoicie i myślę ze nawet patrzac na potencjal skladu, są stanowczo lepsi ???? H2H na ostatnie 5 meczy 4 wygrali Szwedzi, jest to po prostu naród z wiekszymi tradycjami jesli chodzi o pilke reczna.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Premiera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sporting Gijon - Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: [Bet365]
Analiza:
Na El Molinón w Gijon przedostatni w ligowej tabeli Sporting będzie starał się zapunktować w rywalizacji z Realem Sociedad, który co prawda gra poniżej oczekiwań (dopiero 13.miejsce w tabeli) ale wydaje mi się, że to jednak goście w tym meczu okażą się lepsi. Co prawda Sociedad ma swoje problemy kadrowe (i to spore) ale patrząc na ostatnie wyniki i formę to wydaje mi się, że nawet bez kilku graczy Sociedad dzisiaj sobie poradzi.
Największym osłabieniem jest oczywiście brak Imanola Agirretxe, który w 15 meczach zdobył 12 goli dla Basków, obok niego kontuzje eliminują z gry również Davida Zurutuza (6 meczów/ 0 goli), Sergio Canalesa (18/1), Raúla Navasa, Estebana Granero (6/0) i Carlosa Martíneza (10/0), ponadto zimą z drużyny odszedł Chory Castro (10/0) do Malagi. W drużynie Gijonu jedynym nieobecnym jest kontuzjowany Bernardo Espinosa (17/2), pozostali gracze są do dyspozycji trenera. Z jednej strony lepiej sytuacja kadrowa wygląda w drużynie gospodarzy, z drugiej nie zapominajmy, że Sociedad ma jednak lepszych zawodników i szeroką kadrę, a ich wartość przez portal transfermarkt.de wyceniana jest na 116,40 mln €, gdy ich dzisiejszych rywali to raptem 38,85 mln €.
Ponadto to Sociedad jest w ostatnich tygodniach w lepszej formie jeśli chodzi o mecze ligowe, w 3 ostatnich kolejkach nie przegrali - remisy z Rayo i Deportivo La Coruna, oraz zwycięstwo z Valencią. Gijon natomiast w 9 ostatnich meczach ligowych punktował tylko raz (wygrał z Las Palmas) w pozostałych przypadkach przegrywał. Aktualnie notują serię 5 kolejnych porażek ligowych, ostatnio dość wyraźnie przegrali z Realem Madryt 1-5, choć gdyby &quot;Królewscy&quot; nie odpuścili drugiej połowy to ich zwycięstwo mogło być zdecydowanie bardziej okazałe.
Warto też zauważyć, że w najwyższej klasie rozgrywkowej mecze między tymi ekipami zwykle kończyły się zwycięstwami Sociedad, jedynie mecz z tego sezonu zakończył się remisem. Wtedy jednak Real miał gorszy okres, dziś wydaje się, że to ich rywale są w dołku. Myślę, że Sociedad nawet bez kilku graczy jest wstanie postawić wysoko poprzeczkę Gijon, no i wygrać, bo zapewne z takim celem wyruszają na El Molinón.
Tak prezentują się wspomniane mecze między klubami:
29.08.15 PRI Real Sociedad Gijon 0 : 0
29.01.12 PRI Real Sociedad Gijon 5 : 1
27.08.11 PRI Gijon Real Sociedad 1 : 2
17.04.11 PRI Real Sociedad Gijon 2 : 1
28.11.10 PRI Gijon Real Sociedad 1 : 3
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Ligue 1
20 30
Rennes v GFCA Ajaccio
GFCA i obie strzelą
9.50
365
Witam. Na dziś wybieram mecz jedyny mecz z francuskiej ekstraklasy gdzie zespoł Grosickiego Rennes zagra u siebie z drużyną z korsyki Gfca Ajaccio.Jak widać gospodarze grają u siebie na tym ich pechowym stadionie gdzie nie mogą przełamać się i wygrać choć jednego spotkania od kilku miesięcy, z kolei goście spisują się na odwrót lepiej poza swoim stadionem niż u siebie. Choć spotkanie bardziej śmierdzi mi remisem po 1-1 ja wybrałem wygraną gości gdzie obie strzelą gole co jest na super wysokim kursie nigdy nie wiadomo co może się stać. Jeżeli mowa tu o wygranej to mogą być tylko goście moim zdaniem gdyż na ostatnie 5 spotkań wyjazdowych zanotowali 3 komplety i 2 remisy a to bardzo dobry wynik jak na drużynę tego pokroju w tej klasie rozgrywkowej, zespoł Kamila zaś 3 remisy i 2 pokrażki i patrząc na ich domową formę nie wiadomo kiedy się przełamią i zdobędą te 3 pkt. Dla odważnych ten typ jest bardzo dobry choć tak jak wspomniałem bardziej spodziewam się tu remisu no ale z takim kursem aż grzech nie zagrać. powodzenia
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Football Bundesliga
20:30
Hamburger SV vs. Bayern Munchen
Typ: Bayern gole 3+
Kurs : 1,83
Buk: bet365
Bundesliga wraca po zimowej przerwie i na dzień dobry pojedynek lidera, który jedzie do 10 w tabeli Hamburga.O tym ze w Niemczech rządzi i dzieli Bayern chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Ostatnie spotkania tych drużyn pokazuja ze Bayernowi &quot;leży &quot; druzyna HSV - w tym sezonie 5:0, w poprzednim 8:0 i 3:1.
Tak więc widze tu okazję dla Bawarczykow do mocnego rozpoczecia nowego roku w lidze i ich co najmniej 3 bramkowa skuteczność
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie:
Queensland/Brisbane Roar - Adelaide United
Typ: 1+BTS=NIE
Kurs: 4.33
Bukmacher: [BET365]
Analiza:
Ten miesiąc totalnie nie idzie po mojej myśli ???? a życzyłem sobie 31 grudnia samych zwycięstw... No nic, chłopaki nie płaczą. Na doraźne otarcie łez spróbujemy trafić ligę australijską ;)
Gospodarze tego meczu, liderujący w lidze z Antypodów, swoją pozycję zawdzięczają głównie umiejętności grania na swoim boisku: 6-1-0, bramki 14:5.
Z kolei goście do tuzów wyjazdowych nie należą: 1-2-4, 7:13.
Gospodarze mało tracą u siebie (0,71 gola/mecz), goście z kolei trochę strzelają na wyjazdach, ale nie ma tutaj reguły (1 gol/mecz).
Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się 31.10.2015:
Queensland Roar 3:0 Adelaide United
Adelaide ostatnio czasem strzela gola na wyjeździe, czasem nie:
13/11/15 Wellington Phoenix 4 - 2 Adelaide United
28/11/15 Melbourne Victory 2 - 1 Adelaide United
18/12/15 Newcastle Jets 0 - 0 Adelaide United
01/01/16 Western Sydney 0 - 0 Adelaide United
09/01/16 Perth Glory 1 - 3 Adelaide United
I np. Melbourne Victory ma u siebie również tylko 5 goli straconych u siebie, a Adelaide im strzeliło. ALE! z karnego w 87&#39;
Natomiast Queensland w tym sezonie tylko 2 razy u siebie nie straciło gola, w meczu z Jets (ostatnim zespołem w lidze) i właśnie z Adelaide. Liczę na to, że tym razem będzie podobnie. Powodzonka!
PS Czysta 1 jest za 2.15. Też warta grzechu.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Darussafaka - Ulker
Typ: Datome over 12.5
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Ta linia na Datome to parodia. Gość w top 16 za każdym razem przekraczał 13 pkt (odpowiednio 15, 21, 16). To zawodnik będący typowym &quot;łowcą&quot; punktów. W ofensywie właściwie umie wszystko. Nie drży mu ręka po nieudanym rzucie i bez problemów ponawia akcje ofensywne a dziś czeka Ulker trudne zadanie bo takie &quot;derbowe-krajowe&quot; mecze zawsze niosą ze sobą dodatkowe emocje. Do tego statystyki % ma imponujące w top 16 - 65 % za 2, 60 % za 3 i 80 % za 1 pkt. Przy tym Obradovic ma do niego duże zaufanie (nikt z Ulkeru nie spędza tylu minut na parkiecie co Włoch). Brałem pod uwagę już wczoraj granie na niego, ale spodziewałem się linii o 1-2 pkt wyższej, więc z takiej okazji jaką nam zaproponował buk korzystam.

✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
medium0 48

medium0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburg - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium wygra do zera
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po krótkiej przerwie do gry wraca Bundesliga a co za tym idzie jeden z najlepszych zespołów w Europie, Bayern Monachium. Podopieczni Pepa Guardioli pewnie idą w kierunku zdobycia kolejnego tytułu Mistrza Niemiec mając 8 punktów przewagi nad resztą stawki jednakże nie wszystko wygląda tak dobrze. Samo mistrzostwo jest dla włodarzy Bayernu minimalnym osiągnięciem i wszyscy liczą na to że w tym roku uda się w końcu dojść do finału LM i go wygrać. Zwłaszcza że jest to ostatni sezon Guardioli w Monachium gdyż po sezonie odchodzi on do Anglii. Bezsprzecznie ma tu coś jeszcze do udowodnienia i samo punktowanie rywali w lidze niemieckiej nie wystarczy. Sama gra Bayernu często pozostawia wiele do życzenia a ostatnio zaliczyli wpadkę w meczu towarzyskim przegrywając z drugoligowcem Karlsruhe SC 2:1. Podrażnieni fani oczekują dobrego wejścia w lidze w nowy rok i rozpędzenie maszyny przed zbliżającym się dwumeczem z Juventusem. Gurdiola pośle dziś do walki najlepszy możliwy skład i myślę że powinni to spotkanie bez problemów wygrać. Historia pojedynków za tym przemawia ale Bayern też ma problemy ze zdobywaniem bramek na wyjeździe i często wygrywają spotkania skromnie po 0:1 czy 0:2. Dziś liczę na podobny rezultat bez straconej bramki a po takim kursie na pewno warto zagrać.
⛔ 100
 
hrabia-kaczula 0

hrabia-kaczula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Venlo - Jong PSV
Typ: 1. drużyna wygra do zera
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Venlo ostatnie 5 meczów u siebie wygrali do zera:
3:0 z Ajax II - bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie: 15:25;
1:0 z Eindhoven - bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie: 13:15;
3:0 z MVV - bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie: 13:21;
3:0 z Achilles &#39;29 - bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie: 12:23;
4:0 z Almere City - bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie: 16:30.
Ogólnie w tym sezonie Venlo jest w gazie: 12-4-4, bramki 45:17.
Natomiast rezerwy PSV są trzecie od końca w klasyfikacji goli zdobytych na wyjazdach (11 w 10 meczach). Jak łatwo zauważyć, mają ich mniej niż wszystkie powyższe zespoły, z którymi mierzyło się Venlo. Ktoś może powiedzieć, że Jong PSV wygrało również swój poprzedni mecz wyjazdowy i to z będącym na 4. miejscu w lidze Go Ahead Eagles. Kontrargumentem jednak jest fakt, że ostatnimi czasy drużyna Orłów przegrała aż 3 z 5 meczów u siebie (i to z drużynami z niższej części tabeli), a jeden
zremisowała.
Wydaje mi się, że dzisiaj rezerwy PSV nie zaatakują skutecznie Venlo, które jeśli chce grać w Eredivisie to musi walczyć o zwycięstwa w takich właśnie meczach. Mam nadzieję, że pozwolą im odpracować wczorajszy falstart w Typach dnia. Trzymajcie kciuki : )
⛔ 100
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka ręczna ME
18:15
Niemcy-Węgry over 55,5 bramki
2,75
Betsafe
Dotychczasowe spotkania zarówno Niemiec jak i Węgier to nie były mecze w których którakolwiek z tych drużyn dobrze spisywała się w obronie. Poza tym badźmy szczerzy Węgrzy nie maja większych szans na zdziałanie czegokolwiek więcej w tym turnieju, więc pozostaje im grać ładnie dla oka, szybko by przypodobać się polskiej publice, to
mecz drużyn ze wskaźnikiem obron bramkarzy jednym z najniższych w turnieju - opowiednio 27,7% i 27,3%, co pod tym względem daje im 6 i 4 miejsce od końca w tej klasyfikacji. Dodatkowo obie drużyny w klasyfikacji rzutów na mecz plasuja się w czołówce. Wszystko więc wskazuje, że mecz będzie obfitował w duża ilosc bramek. Ja do tego się przychylam i polecam grać po kursie 2,75 over 55,5.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja vs Rosja
Typ: Szwecja1(-4,5)
Kurs:3,6
Bukmacher: Betsson
Szwedzi mieli bardzo trudna grupe C z Hiszpanami i Niemacami przegrali minimalnie. Rosjanie ograli tragicznych Czarnogorcow i przecietnych Wegrow ale z mocnymi Dunczykami nie mieli nic do powiedzenia. Szwedzi w ostatnich 4 grach bezposrednich zawsze wygrywali wysoko i nie widze powodow by dzis mialo byc inaczej.
⛔ 100
 
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
Godzina 20:30
Hamburger SV : Bayern Monachium
czerwona kartka / tak
5.30 / Unibet
Powiem szczerze kurs mnie pokusił no bo rzadko kiedy zdarza się że jest aż 5.30 to dlatego strzelam w czerwień , z kartkami bywa różnie zależy od kaprysu sędziego ale jedno jest pewne że dziś na Imtech Arena nikt nogi nie będzie odstawiał i liczę na ostre starcia , zaglądając do H2H to czerwień co prawda rzadko pojawia się kiedy grają ze sobą obie drużyny no a sędzią dziś jest pan Felix Zwayer który co prawda w tym sezonie nie zbyt często sięgał po czerwień bo zaledwie 2 razy w 10 meczach które sędziował , w rubryce w/g klubów dowiemy się iż pan Felix w meczach z udziałem Bayernu pokazał dla nich dwie bezpośrednie czerwone , nie tak dawno bo w sobotę Bayern grał towarzysko z Karlsruher i pomimo iż to było towarzysko to Boateng w 73 min otrzymał bezpośrednią czerwoną a ogólnie Bayern a konkretnie dwóch zawodników wspomniany Boateng i Badstuber otrzymali po czerwieni tak więc liczę na brutalne faule no i pana Felixa że czerwień będzie !
⛔ 100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Groningen - Nijmegen
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: BET365
Analiza:
Gram tutaj na gospodarzy . Jak dla mnie powinni sobie spokojnie poradzić z piłkarzami NEC . A dlaczego ? Goście to drużyna typowo własnego boiska . W ogóle drużyny z Eredivisie najlepiej czuja sie grając na własnym boisku , poza PSV i Ajaxem nie widać dużej różnicy w spotkaniach wjazdowych . NEC Nijmegen na 30 zdobytych punktów az 23 pkt zdobyli w spotkaniach na swoim boisku . Gospodarze graj u siebie dobre na 9 spotkań odnieśli 6 zwycięstw , 2 razy remisowali i raz ulegli tydzień temu z drużyna Utrechtu 1-4,sądzę ze 2 przegrane pod rząd im się nie zdarza . Gram tutaj na gospodarzy opierając się o statystyki .
Powtórzony typ
⛔ 100
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: HSV - Bayern
Typ: x1
Kurs: 4.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. To moje pierwsze podejście do typów dnia do tego nie jestem mistrzem pisania analiz ponewaz na pewne rzeczy patrze inaczej dlatego proszę o wyrozumiałość. Dlaczego tak stawiam według wielu pewnie bez sensu a no jest ku temu jeden główny powód. Zacznijmy od tego co wiadomo Bayern jest nie wątpliwe najlepszym zespołem w Bundeslidze mają parę kontuzji ale mając taką szeroką ławkę nie są to jakieś najważniejsze powody mojego typu.zazwyczaj leją HSV ostatnio aż miło (chociaż w Hamburgu nie jest aż tak pięknie ostatnie 3 mecze to 3:1, 0:0 i 4:1) jak widać to i 0:0 było. Normalnie nie postawiłbym na to nawet 1zl ale teraz jest trochę inna sytuacja. Bayern jest po śmiesznym przygotowaniu w Azji gdzie raczej podpisywali koszulki i robili reklamy niż trenowali po powrocie tez szału nie było i sparing ostatni przegrali. Guardiola jak i cały zespół ma główny cel LM i na nią forma będzie robiona bo jak wiadomo nie da się jej mieć cały czas. Ten mecz będzie bez historii. W zeszłym roku w analogiczne sytuacji dostali 4:1 z wolsburgiem i każdy narzekał jak grają. Teraz będzie podobnie a do tego HSV będzie za wszelką cenę wiedzac o tym starało się chociaż raz wygrać z nimi i trochę te ostatnie porażki odbić sobie. Ja to tak widzę. Zobaczymy. Jako że to typ dnia i chce postarać się zacząć z przytupem to x1 ale stawiam tez za większą kasę ah +1,5 po kursie 2.4. Powodzenia
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nancy - Nimes
Typ: over 3,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: unibet
Analiza:
Lider drugiej ligi francuskiej będzie dziś gościł ekipę która do niedawna była czerwoną latarnią ligi, a wszystko dlatego że odebrano im 8 punktów karnych. Gdyby nie to, byli by na miejscu 14. Gram na minimum 4 bramki w meczu ze względu na zespół Nimes, która w poprzedniej kolejce rozprawił się z ekipą Clermont aż 6-2! Takie overy w lidze francuskiej, to prawdziwa rzadkość.
Nancy natomiast u siebie gra bardzo dobrze - 6 wygranych z rzędu w tym kilka po 3-1. Właśnie na taki wynik dziś liczę, a mianowicie pewna wygrana lidera, ale goście nie pozostaną dłużni i też coś strzelą. Nancy ostatnie swoje dwa spotkania przed własną publicznością wygrali po 1-0 więc czas troszkę rozruszać publiczność strzelając przeciwnikowi kilka goli. Typuję tutaj 3-1 bądz 3-2 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburger SV - Bayern Monachium
Typ: Azjatycka suma goli - poniżej 3
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna runda Bundesligi po nieco ponad miesięcznej przerwie i liczę na to, że zacznie się na spokojnie, bez kanonady. Marka &quot;Bayern&quot; i od razu kursy bramkowe maksymalnie szaleją. A czy mamy pewność, że Bawarczycy nastrzelają tu grad goli? Podopieczni Guardioli owszem - mają świetny bilans, ale nieco zwolnili tempo, co było spowodowane między innymi wąską ławką. Nadal brakuje +/- sześciu zawodników, a przewidywany do gry w przodzie jest chimeryczny Robben, który nieraz przynosi więcej szkody niż pożytku.
Ostatnie cztery oficjalne spotkania Bayernu to kolejno 1, 1, 2, 2 gole strzelone. I łącznie 0 straconych! Było więc underowo.
Na wyjazdach nie wieje im tak mocno w żagle jak chodzi o ofensywę i to są fakty.
Były też takie mecze, gdzie ten potentat bramki w delegacji nie strzelił w ogóle jak we Frankfurcie oraz Londynie (Arsenal). Z Hannoverem pałętającym się po strefie spadkowej wygrali ledwie 1:0. Ale monachijczycy tracą bardzo mało i to jest również punkt zaczepienia do typu - 5 bramek w 8 wyjazdowych meczach najwyższej klasy rozgrywkowej.
Gospodarze na pewno ustawią się za podwójną gardą i trudno oczekiwać, że zleją tu mistrza. Na ich kontry na Imtech Arena nadziała się już Borussia D., ale jak to mawiają - nothing twice. Fakty są takie, że w aż 4 z 8 meczów domowych nie potrafili trafić do bramki rywala. A jak chodzi o ich defensywę to stracili tyle goli co Dortmund czy Schalke, więc daleko im do nieudaczników obronnych typu Stuttgart.
ZWROT
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Bundesliga
Data, godzina: 22.01.2016 20-30
Spotkanie: HSV - Bayern
typ: Bayern -1,5
kurs: 1,63
buk: unibet
Analiza:
Po krótkiej zimowej przerwie wracają na boiska piłkarze niemieckiej Bundesligi. Na początek Bayern udaje się do Hamburga na mecz z HSV. Bawarczycy w tym sezonie całkowicie zdominowali ligę i pewnym krokiem zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski. Nie wydaje mi sie zeby Borussia była wstanie odrobić osmiopunktową stratę do Bayernu, bo znacząco widać róznicę w klasie obu zespołów. Pokazał to chociażby mecz bezpośredni między oboma zespołami gdzie Bawarczycy zdemolowali DDortmundczyków aż 5-1. Nie wierze też w to że pierwsza przeszkoda jest dla nich nie do przeskoczenia, bo HSV to ligowy sredniak, a do tego wyraźnie leży zespołowi prowadzonemu Guardioli. Ostatni raz komplet punktów HSV zdobyło przeciw Bayernowi we wrzesniu 2009 roku, a od tego czasu przegrał trzynaście meczy i tylko trzy zremisował. Jednak ostatnie trzy lata to seria klęsk Hamburczyków. W tym sezonie już zaliczyli wyjazdową porażkę 0-5, w zeszłym roku polegli nawet 0-8, a trzy lata temu 2-9. Nawet będac gospodarzem dostawali niemałe lanie od Bayernu - był czas ze trzy kolejne mecze Bayern wygrywał tu 4-0, 5-0 i 4-1. I raczej nie jest to dla nich twierdza nie do zdobycia dzisiejszego wieczoru. Bayern co prawda nie wzmocnił się podczas zimowego okienka tfansferowego, ale też po co, skoro ma szeroką i wyrównaną kadrę. Moim zdaniem Bayern mocnym uderzeniem rozpocznie rundę wiosenna i uczyni kolejny krok w stronę mistrzostwa
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Szkocja
Aberdeen - Dundee FC
Godz: 20:45
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Analiza:
W 22 kolejce szkockiej Premiership zmierzą się ze sobą ekipy Aberdeen i Dundee FC. Zdecydowanym faworytem u bukmacherów są gospodarze, jednak kurs na nich wystawiony jest mało interesujący. W związku z tym zdecydowałem się zagrać na liczbę goli i postawię na powyżej 2,5. Aberdeen z dorobkiem 46 oczek zajmuje pozycję wicelidera, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 29 oczek i plasują się na 6 miejscu. Gospodarze spisują się w tym sezonie bardzo dobrze, co prawda mają 6 oczek straty do lidera, ale tyle samo przewagi nad 3 zespołem. Mnie jednak interesuje ich dorobek strzelecki, który wynosi 37-22, z czego przed własna publicznością po 11 grach mają bilans17-10, co daje prawie 2,5 bramki na spotkanie. Natomiast drużyna Dundee FC może się pochwalić zdecydowanie bardziej okazałym stosunkiem bramkowym, gdyż wynosi on 35-38. W delegacjach różnica ta również jest imponująca, bowiem po 12 starciach wynosi 18-24, co daje równo 3,5 bramki w meczach z ich udziałem. Biorąc pod uwagę zdecydowanie ofensywny styl gry gości, a także niezłą skuteczność gospodarzy, spodziewam się bardzo otwartego widowiska z oby dwu stron i przynajmniej 3 goli.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Premiera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sporting Gijon - Real Sociedad
Typ: under 1,5 bramki
Kurs: 3,15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czas rozpocząć następną kolejkę Primera Division. W pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu zagrają ze sobą Sporting Gijon z Realem Sociedad. Kto jest faworytem w tym spotkaniu? Ciężko wskazać faworyta. Miejsce w tabeli przemawia za Realem Sociedad. Można zaobserwować spadki kursów na przyjezdnych, którzy obecnie zajmują 13 miejsce w tabeli. W ostatnich dziesięciu spotkaniach ponieśli cztery porażki, tyle też samo razy mecze z ich udziałem kończyły się podziałem punktów, natomiast dwukrotnie schodzili z murawy jako zwycięzcy. Ostatnie spotkanie rozegrali z Deportivo La Coruna. Pomimo przewagi przez większość spotkań jako pierwsi stracili bramkę. Następnie doprowadzili do remisu dzięki Prieto, który wykorzystał rzut karny. Real Sociedad nie zachwyca formą na wyjazdach. Ostatnie sześć spotkań to cztery porażki, i dwa remisy. Formą nie zachwycają. Real Sociedad jest osłabiony brakiem: Zurutuza, Navasa, Canalesa, Granero, Agirretxe, C. Martineza (kontuzje). Sporting Gijon jest przedostatnim zespołem w lidze. Musi walczyć o punkty z każdym. Właśnie dziś też dlatego proponuję under, ponieważ w tym spotkaniu walka może toczyć się o każdy metr boiska. Gospodarze w ostatniej kolejce dostali sporą dawkę dobrego futbolu. Doznali sromotnej porażki przegrywając z Real Madryt 1-5. Sporting będzie dziś osłabiony brakiem Bernardo. Jeśli chodzi o wyniki under/over 1,5 bramki średnio przedstawia się to pół na pół jeśli chodzi o całość obecnie trwającego sezonu.
Przewidywane składy:
Sporting: Cuellar - Lora, Hernandez, Mere, Lopez - Cases, Alvarez - Halilovic, Ndi, Jony - Sanabria
Sociedad: Rulli - Zaldua, Elustondo, I. Martinez, De la Bella - Illarramendi, Bergara, Prieto - Vela, Jonathas, Bruma
⛔ 100
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy 2016 - Mężczyźni
Godzina: 20:30 CET
Spotkanie: Szwecja - Rosja
Typ: Timur Dibirov powyżej 5.5 Goli
Kurs: 2,20
Bukmacher: unibet
Analiza: Kluczowy mecz dla obu ekip jeśli jeszcze myślą w ogóle o strefie medalowej, szanse małe ale walczyć trzeba. Mecz zapowiada się na wyrównany, więc można się spodziewać, że liderzy obu ekip będą solidnie eksploatowani i dotyczyć to powinno zwłaszcza Dibirova. Dla lewoskrzydłowego Rosjan nie ma realnej alternatywy, właściwie nie schodzi z parkietu (59, 59 i 48 min w 3 ostatnich meczach). I z tego czasu na parkiecie robi dobry użytek, grozi rzutem ze skrzydła, biega do kontrataków i jeszcze rzuca karne. Wszystko to dobre okoliczności do solidnych zdobyczy bramkowych i Dibirov ostatnio rzucał kolejno 3, 6 i 4 gole, wszystko na dobrej skuteczności. Dzisiaj przeciwko Szwedom może się przydać umiejętność rzucania karnych bo Skandynawowie swoją agresywną obroną regularnie fundują rywalom sporo szans z 7 metrów (ze Słowenią 5, z Niemcami 6 i z Hiszpanią 8). Dibirov ma w swojej drużynie prawie monopol na wykonywanie karnych (czasem zmieni go Soroka), więc nawet przeciętna skuteczność powinna mu dać ekstra 2-3 gole, a swoje przecież dołoży również ze swojej nominalnej pozycji no i w kontrataku. Dlatego wydaje się, że co najmniej 6 goli tego doświadczonego skrzydłowego to całkiem realny scenariusz. ✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom