>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo - Inter
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym meczu faworyt jest tylko jeden a są nim goście z Mediolanu. Inter w świetnej formie wygrali 5 meczy z rzędu w lidze i zbliżyli się już do czołówki, zajmują Oni 6 lokatę z dorobkiem 36 punktów a jeśli dziś wygrają to miną Milan i zliżą sie już na 1 oczko do 4 w tabeli Lazio a więc mają o co grać.
Przeciwnikiem Interu jest zespól Palermo, są w katastrofalnej formie, zajmują Oni 18 miejsce i do 17 czyli do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą już 8 punktów. Palermo o dziwo katastrofalnie gra u siebie na 9 meczów przegrali 8 spotkań i tylko 1 remis 1:1 z Pescarą, która jest ostatnia - mówi to wszystko.
Do typu zwycięstwa Interu dodaję również bramki a dokładniej powyżej 2,5 gola. Inter jest w stanie strzelić Palermo nawet 3 gole a i może Palermo coś ustrzeli?
Przewidywalne składy obu ekip:
Palermo (1-3-5-1-1): Posavec - Cionek, Gonzalez, Goldaniga - Rispoli, Bruno, Gazzi, Jajalo, Pezzella - Quaison - Nestorovski
Inter (1-4-2-3-1): Handanovic- Ansaldi, Miranda, Murillo, D&#39;Ambrosio - Brozovic, Gagliardini - Perisic, Banega, Candreva - Icardi
W Interze wszyscy zawodnicy są gotowi do gry nie ma osłabień więc nic tylko zdobyć 3 punkty.
Powodzenia.

⛔ 100
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet, czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Trutnov - Slavia Praga
Typ: -11.5
Kurs: 1.83
Slavia Praga to czołówka ligi, mają bardzo równy skład który wspiera amerykanka Vaughn która co mecz rzuca 24 punkty. Trutnov to średniaczek i zawsze z najlepszymi dostaje lanie. Według mnie hc sporo za nisko. Zapraszam również do mojej grupy spadkowej w aplikacji telegram, gdzie są też normalne typy ale głównym celem grupy jest zarabianie bez ryzyka. Link do dołączenia https://t.me/joinchat/AAAAAD9huWzc99996VAcUQ
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea - Hull
Typ: Chelsea (-2)
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hull ma nieziemski poziom następnych meczów. 4 z rzędu to konkretne bęcki, a przynajmniej na papierze. M.in. Chelsea, Arsenal, United. The Blues w każdym meczu biją Hull. Ostatnia wygrana gości z drużyną Boruca 3:1 to być może był taki przedwczesny zastrzyk punktów, którego będzie brakować w kilku następnych meczach. Chelsea bez jakichkolwiek osłabień jest zmuszona wygrać to spotkanie i skorzystać z potknięć wszystkich potencjalnych rywali o koronę BPL. Brak presji jeszcze bardziej zachęci podopiecznych Conte do gry i w moim przekonaniu zobaczymy tutaj kanonadę. Hull na wyjazdach nie wygrało przez 7 ostatnich spotkań, ba - nawet nie zremisowało. Wszystkie delegacje kończą się bolesnymi porażkami. Aż strach myśleć, co dzisiejsze 3-4-3 Conte przygotowało przyjezdnym. Seria 8 zwycięstw z rzędu na własnym terenie trwa w najlepsze, a dzisiaj zostanie przedłużona. Pytanie jakim wynikiem skończy się ten mecz. Szczerze wątpię, aby poprzestali na jednym golu.
zwrot
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Celta Vigo
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś moją uwagę przykuło spotkanie z hiszpańskiej La Liga, mecz Realu Sociedad z Celtą Vigo. Sociedad to drużyna która potrafi stawić opór Barcelonie i wygrać nawet z Atletico Madryt, lecz zdarzają się im wpadki takie jak wysokie porażki z Sevillą i La Coruną. U siebie mają bilans bramkowy 15:12 w ostatnich 5 meczach pokryli BTS&#39;a aż 3 razy, nie potrafili strzelić tylko Barcelonie i Sevilli czyli drużynom z &quot;wyższej półki&quot;. Celta Vigo jest w znakomitej formie o czym świadczy ostatnie 5 meczy które wygrali w tym jeden z Realem Madryt w pucharze. W 4 na 5 tych meczy stracili bramkę.Ich bilans goli w lidze na wyjeździe to 10:16. Obie drużyny mają znakomitych napastników którzy walczą w klasyfikacji króla strzelców ( Celta - Aspas 11 goli Sociedad - Willian Jose 9 goli ). H2H obu drużyn jest bogaty w bramki, w większości pojedynków między tymi drużynami BTS był pokryty. Myślę, że dziś zobaczymy dużo goli ponieważ obie drużyny dużo strzelają i tracą i BTS będzie pokryty.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Chelsea - Hull
Godzina: 17:30
Typ: Gospodarze,połowa z najwyższym wynikiem, 2 połowa
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walec o nazwie Chelsea podejmie dzisiaj przedostatnią drużynę w tabeli Hull.
Wygrana gospodarze nie podlega dyskusji, są w świetnej formie, u siebie bilans 9 wygranych i 1 porażki na początku sezonu.
Strzelają sporo bramek, ale w ostatnich spotkaniach w większości padały w 2 połowie,ze Stoke pierwsza połowa 1 gol, druga 3.
Z Bournemouth 1poł 1 gol, 2poł 2 gole. Z West Brom jedyny gol w 2 połowie.
Hull z West Brom straciło 3 gole w 2 połowie. Z West Ham jedenego gola meczu stracili w 2 połowie. Z Tottenhamem 1poł 1 gol, 2 poł 2 gole.
Myślę, że w tym meczu będzie podobnie i Chelsea strzeli więcej goli w 2 niż w 1 połowie meczu.
W ostatnim bezpośrednim meczu w październiku 2016 obydwa gole strzelone przez Chelsea padły w 2 połowie.
⛔ 100
 
S 1

stasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Spotkanie: Cadiz - Almeria
Godzina: 20:00
Typ:
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Drużyna z południowo-zachodniej Hiszpanii, podejmię dziś na własnym stadionie ekipę z Almerii.
Cadiz ma ciekawą serię spotkań w tym sezonie, pokonali dwa tygodnie temu na wyjeździe zespół z Elche 2:3
a tydzień temu przegrali u siebie z Valladolid 0:1. Zremisowali jakiś czas temu ze spadkowiczem z LaLiga - Levante 0:0.
Widać, że zespół ma charyzmę i chcę awansować o rozgrywkę wyżej i walczyć z najlepszymi.
Almeria za to , w tym momencie jest spadkowiczem do Segunda Division B, gra źle, bardzo źle.
Od szesnastu spotkań na wyjeździe nie wygrali jeszcze żadnego 6 remisów, 10 porażek.
Te statystki pokazują w jakim dołku jest zespół z południowo-wschodniej Hiszpanii .
Spotkanie tych drużyn zainteresowało mnie ze względu na kurs zespołu gospodarzy. jest ciekawy, a zarazem
śmiało można dodać go do swojego kuponu.
Nie wyciągajmy więcej wniosków z tego spotkania. Cadiz jest w gazie wygrana z Zaragoza 3:0, Cordobą 1:3
a, także Sevilla B, Elche 2:3, daje zawodniką tej drużyny duży potencjał. Są w stanie dziś wygrać ze słabuitką Almerią,
dodatkowo grają na właśnym obiekcie.
Mój typ to czysta jedyneczka. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Sociedad - Celta
Godzina: 18:30
Typ: -1.5 Sociedad
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Real Sociedad rozgrywa w tym sezonie dobre zawody. Zajmuje obecnie 5 miejsce za tuzami, czyli Realem, Barcą, Sevillą, Atletico.
Dzisiaj podejmą Celtę, która mimo, że zajmuje 8 miejsce, to wyjazdów nie zalicza do udanych, tylko 1 wygrana, 3 remisy i 4 porażki.
Punkty łapią głównie u siebie. Dzisiaj wyjadą bez nich.
Tym bardziej, że w dzisiejszym meczu wyjdą w 2 garniturze, w przeciwieństwie do gospodarzy.
http://www.flashscore.pl/mecz/EeS7SyA1/#sklady;1
W pierwszym składzie gospodzarzy zagra 5 strzelec klasyfikacji najlepszych strzelców LaLiga Willian Jose.
W wyjściowym składzie Celty zabraknie 4 strzelca Aspasa.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Hokej
godzina 23:00
spotkanie: Senators-Blue Jackets
typ: zwycięstwo Senators
stawka: 1.85
bukmacher: bet365
Witam drugi raz pod rząd udało się trafić typ na Blue Jackets.Dzisiaj intuicja podpowiada mi ,że Blue Jaketsi nie wygrają pierwsze co zobaczyłem to wczorajszy mecz Blue z Cansami początek wyglądał kiepsko 0-6 w strzałach po chwili patrze 1 i 2 :0 zanim poszedłem spać krew mnie zalała patrze 2:2 już nie dotrwałem do końca jednak 3:2 się zakończyło mimo,że byli faworytami i wygrali to jednak Cansi równie dobrze mogli zremisować lub przechylić zwycięstwo na swoją korzyść jak się mówi dwa razy nie wchodzi się do tego samego typu i ja dziś idę na przekór po serii 16 zwycięstw z rzędu Blu Jaketsi mają jakąś zadyszkę wiadomo,że wszystkiego nie da się wygrać tymbardziej w hoku i swoje wygrana również przeplata porażkami.Po drugie obie drużyny spotkały się w hali Blue spotkały się trzy doby temu i to Senatoris okazali się lepsi.Warto dodać ,że Senatorsi ograli u siebie np Penguinsów i Oilersów .Warto również dodać ,że Senatorsi wracają na swoje śmieci z trzema wygranymi z rzędu i to nie byle kim bo maple lefsami i bluesam oraz wspomnianym Blue Jackets.Cóż kończąc myśle ,że zwycięstwo będzie bo stronie dzisiejszych gospodarzy Blue Jacketsi mimo wczorajszej wygranej męczyli się nie miłośiernie do tego myślę,że Senatorsi będą chcięli podtrzymać drugą serię zwicięstw u siebie po ostatniej przekonującej wygranej z Pingwinami.Idę w stronę Senatorów .Pozdrawiam
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Egipt
Typ: Chorwacja I połowa H -3,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz o ćwierćfinał, Potęga piłki ręcznej Chorwacja kontra Egipt, drużyna, która już odniosła sukces dochodząc do 1/8. Słabość Egiptu pokazała w ostatnim meczu Szwecja wygrywając pierwszą połowę 16-9. Uważam, że Chorwacja od początku meczu narzuci swoją grę, wypracują sobie dużą przewagę, co najmniej cztery gole po pierwszej połowie. Na tych mistrzostwach dokonywali już tego w meczu z Chile gdzie prowadzili do przerwy 17-9, wygrali również przekonująco z drużyną europejską Białorusią 31-25 a do przerwy było 13-0, więc tu były 3 gole, jednak Egipt wydaje się być słabszy i tą jedną bramkę przewagi Chorwaci w I połowie dorzucą. Również Dania pokazała, że można Egipt rozbić w I połowie, Duńczycy z Egiptem do przerwy prowadzili 21-15, więc dla Chorwatów 4 bramki przewagi to nie powinien być większy problem.
✅ 143
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar-Fc Barcelona
Typ: Eibar lub remis
Kurs: 3,78
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Znowu próbuje złapać wysoki kurs bo wydaję mi się że są spore przesłanki do tego że typ wejdzie. A co za tym przemawia ? a to że Eibar u siebie to dość solidna drużyna i rzadko zdarza jej się przegrywać na własnym stadionie. W 10 ostatnich meczach przegrali 2 razy, z Atletico 0:2 i z Ossasuną 2:3. No właśnie przegrali z Atletico to czemu mają nie przegrać z Barceloną ? Dlatego że wg mnie Atletico jest w tej chwili lepszą drużyną ligową, potrafi bardziej dostosować tempo wygrywać nie dużym nakładem sił a Barcelona raczej ma spore problemy w defensywie bo brakuje kilku kluczowych graczy. Do tego Barcelona w ostatnich 10 meczach na wyjeździe wygrała tylko 5 razy.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (Ligue 1)
Godz : 21:00
Spotkanie : Olympique Lyon - Olympique de Marseille
Typ : over 4.5 kartki
Kurs : 2.00
Buk : Bet365
Analiza : Spotkanie które za kilka minut zacznie się w Lyonie, drużyny które w takich meczach nie odpuszczają nogi nawet na chwilę, a liczba kartek niemal zawsze oscyluje w okolicy 5 kartek.
Może i na papierze faworytem jest Lyon, ale przy brakach kadrowych obu drużyn wcale tak nie musi to wyglądać, u gospodarzy nie zagrają chociażby Ghezzal czy N&#39;Koulou, czy u gości Diaby czy Hubocan. Teoretycznie zawodnicy którzy mogliby kartkować, ale mają godnych następców, w Lyonie takimi mogą być chociażby Mammana czy Tolisso, a w Marsylii, Rolando, Doria czy Zambo.
Popatrzmy także na 5 ostatnich meczów obu drużyn pod kątem bramek. Ciekawostką może być to, że aż w 4 z nich padł remis, a w żadnymi nie padło więcej jak 2 gole.
18.09.16 - Marseille 3-2 Lyon
24.01.16 - Lyon 2-2 Marseille
20.09.15 - Marseille 4(+bezpośrednia czerwona) -1 Lyon
15.03.15 - Marseille 4+czerwona -2 Lyon
26.10.14 - Lyon 1-3 Marseille
Widzimy, że jeżeli mamy na którąś z drużyn liczyć to zdecydowanie na Marsylczyków, ale i gospodarze jako, że grają u siebie, kilka razy na pewno nie odpuszczą. Liczę na fajny, żywy mecz, no i dla budowania emocji przynajmniej 5 kartek.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia:Campeonato Cearense
Godzina:
22:15
Spotkanie:
Fortaleza - Ceara
Typ:
BTS - Tak
Kurs:
1.91
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Pamiętam finał obu ekip w 2015 roku. Piękna, ofensywna gra. Gospodarze wygrali też ubiegłoroczne rozgrywki. Goście po świetnym początku sezonu, rywalizację zakończyli w drugiej rundzie (choć przegrali wówczas tylko jedno spotkanie). Oba zespoły wykazywały się jednak wysoką skutecznością strzelecką. Piłkarze Fortalezy nie zwykli przegrywać przed własną publicznością, a ich gra jest bardzo widowiskowo i ofensywna. Ich dzisiejsi rywale z pewnością nie ruszą więc do zmasowanego ataku z pierwszym gwizdkiem, spróbują poszukać swoich szans w kontrach. Uważam, że prawdziwy mecz rozpocznie się w drugiej połowie, gdy któraś z drużyn strzeli gola. Gospodarzom rzadko zdarza się zagrać na zero z tyłu. Goście nie są drużyną, która będzie murować się na własnym polu karnym, co udowodnili w ostatnim meczu. Skoro obie drużyny stać na strzelenie bramki rachunek jest prosty.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom