>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.01.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15.00
Spotkanie: Leeds - Brentford
Typ: Brentford strzeli powyżej 1.5 gola + Brentford wykona powyżej 4.5 rz.rożnych
Kurs: 5.0
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Oglądałem kilka meczy z udziałem jednej i drugiej drużyny i trochę dziwią mnie takie kursy, personalnie być może nie ma tu większej różnicy, Leeds gra u siebie ale ekipa gości jest w całkiem niezłej formie a dobre wyniki jakie odnieśli w tych kilku kolejkach nie były przypadkiem, 9pkt w 4kolejkach, remis z Tottenhamem gdzie prowadzili 2-0, Liverpool 3-1 u siebie, praktycznie dominacja nad The Reeds, wygrana z WH w Londynie, w ostatniej kolejce ograli Bournemouth 2-0 tu trochę mam do nich zastrzeżeń bo się trochę męczyli ale w końcu strzelili mieli kontrolę nad meczem i w drugiej połowie dołożyli drugiego gola, troszkę jakby zeszła z nich para no ale częstotliwość rozgrywek robi swoje, być może to tylko chwilowa zadyszka.Leeds też miałem okazję oglądać i nie robili na mnie żadnego wrażenia, Brantford na pewno lepiej wygląda na ten moment, jeśli Leeds zagra na pewniaka aby ubić pszczoły to ja tu ich bardzo nie widzę bo Brentford w takim położeniu dobrze się czuje, tak właśnie odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwa z West Ham czy Liverpoolem, z Bourn może wyglądało ciut gorzej bo to oni jako faworyt musieli swoje narzucać, a Brentford jak już wspomniałem lepiej się czuję w odwrotnej pozycji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 620K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 18:15
Spotkanie: Lavrio - Panathinaikos razem z dogrywką
Typ: over 153,5 pkt
Kurs: 1,73
Bukmacher:Fortuna
Analiza: W tym pojedynku praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytania są takie iloma punktami koszykarze gości Panathinaikos Ateny wygrają ten pojedynek i jak wysoki padnie w nim wynik punktowy.Drużyna ta to bardzo dobry zespół obok Olympiakos Pireus główny kandydat do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie rozgrywkowym.Obecnoie grają oni bardzo dobrze i zajmują wysokie 2 miejsce w tabeli z 22 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 10 meczy i tylko 2 swoje spotkanie przegrali.To powinien być bardzo intensywny i otwarty pojedynek z obu stron z wieloma rzutami za 3 punkty i padnie w nim wysoki wynik punktowy.

73
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2176
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ: Ansu Fati strzeli a Barcelona wygra
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Barcelona dziś w meczu przeciwko Getafe, będzie bardzo potrzebować dobrej dyspozycji Ansu Fatiego. Robert Lewandowski i Ferran Torres są zawieszeni za czerwone kartki, natomiast Mempis Depay jest już piłkarzem Atletico. Tak więc, Xavi ma do dyspozycji tylko trzech ofensywnych piłkarzy: Fatiego, Osmane Dembele i Raphinie. Zakładam, że Xavi skorzysta z wariantu z Gavim po lewej stronie, bo to w ostatnim czasie znakomicie wyglądało. Gavi jest dodatkowym pomocnikiem co pozwala stwarzać przewagę w środku pola, dodatkowo zabezpieczając nim lewą stronę, gdzie na całej długości, bardzo ofensywnie może grać czy to Alex Balde czy Jordi Alba. Tak więc, najpewniej od pierwszej minuty zobaczymy w ofensywnej trójce Gaviego po lewej stronie, Dembele po prawej stronie a Ansu zagra jako "9". Po bardzo słabej pierwszej części sezonu widać u młodego Hiszpana lekką zwyżkę formy. Dawał świetne zmiany w dogrywkach w Pucharze Króla, gdzie strzelił zwycięskiego gola w dogrywce, później znów w dogrywce trafił przeciwko Betisowi w Superpucharze no i w osttanim meczu w Copa del Rey również trafił do siatki. We wszystkich tych meczach pojawiał się z ławki rezerwowych, dziś będzie miał szansę zagrać od początku i to będzie doskonała okazja z jego perspektywy, żeby pokazać Xaviemu, że może wiele dać drużynie.
Katalończycy, są ostatnio w świetnej dyspozycji, wygrywają mecz za meczem, również z wymagającymi rywalami jak Atletico, Betis czy Real Madryt, gdzie zagrali wybitne zawody w finale Superpucharu. Moim zdaniem, dopiszą kolejne trzy punkty do ligowej tabeli a Ansu Fati, będzie mieć wymierny udział w tym zwycięstwie. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 14:30
Spotkanie : Feyenoord : Ajax
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.80
Bukmacher : ETOTO

Aż trudno przejść koło tego spotkania obojętnie , Feyenoord ten sezon jak na tą chwilę oczywiście ma wyjątkowy , zasiada na fotelu lidera i mają przewagę nad odwiecznym rywalem 5 punktów czyli ten dzisiejszy mecz jest dla nich aż o 8 punktów a to już będzie sporo , Ajax z kolei ten sezon może nie można powiedzieć że bardzo słaby ale przyzwyczaili swoich fanów do tego że na tym etapie mają już sporą przewagę a ta słabsza gra przekłada się też na nerwówkę bo złapali już dwie czerwone i prawie 40 żółtek , sędzia Serdar Gözübüyük co prawda nie jest rozrzutny w pokazywaniu kartek , w tym sezonie bez czerwieni a żółtek 45 ale w poprzednim sezonie pokazał 6 a aż 3 meczach z udziałem Feyenoordu , ale ogólnie to wierzę że w tym meczu będzie iskrzyć a może i jakaś bójka z tego wyniknie ? zobaczymy .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord - Ajax
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 5.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Dzis w Holandii czeka nas wielki szlagier.
Liderujący Feyenoord powalczy z 4 Ajaxem. Goście na ten moment tracą 5 punktów do gospodarzy i w tym meczu zwyciężając moga zniwelować stratę . Generalnie jest bardzo duży ścisk u góry tabeli bo o mistrza walczą jeszcze PSV, Alkmaar, Twente i Sparta Rotterdam.
Liczę na ostry pojedynek, bo kto wie czy ten mecz nie będzie miał znaczenia dla końcowego układu tabeli.
Historia bezpośrednich pojedynków tych drużyn pokazuje że bywało między nimi ostro. I tak ostatnie pojedynki to : 3 kartki (w tym jedna czerwień ), 8 żółtych, 6 kartek ( w tym 2 czerwienie) .
Zerkałem też wczoraj na osobę sędziego i statystyki, nie pamiętam już ich dokładnie a nie bardzo mam czas sprawdzać. W każdym razie sędzia z tego co pamiętam że średnia ponad 5 nie wahający się z pokazywaniem kartek.
Podsumowując: historia bezpośrednich spotkań, osoba arbitra, a szczególnie stawka tego spotkania sprawia że będzie ostro. Tu powinny trzeszczeć kości tyle powiem .
Dodatkowo polecam po fajnym kursie 13 za symboliczną kwotę
Ajax wygra, Ajax więcej rożnych , a Feyeenord więcej kartek 13.00 ( Superbets ) Superbet.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3361
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Suwałki - GKS KATOWICE
Typ: GKS KATOWICE
Kurs: 4.90
Bukmacher: STS
Analiza:

Spotkanie pomiędzy zespołami drugiej połówki tabeli. Stopień faworyzowania gospodarzy przez bukmacherów jest dla mnie co najmniej dziwny. W mojej opinii oba zespoły są o podobnym potencjale. W tym sezonie już raz się mierzyli i górą byli Katowiczanie. Na wystawienie kursów na pewno bardzo duży wpływ ma seria porażek GKS Katowice. Po udanym początku sezonu, aktualnie notują 8 porażek z rzędu. Jednak sytuacja Suwałk jest podobna. Sezon zaczęli bardzo dobrze, ale na 8 ostatnich spotkań wygrali tylko 2. To również katastrofalna postawa. GKS Katowice chociaż w tym sezonie nie awansuje do play-off, a spadek również im nie grozi to na broni nie składają. Jest to typowy zespół walczaków. Już w poprzednim spotkaniu z silnym Olsztynem byli bliscy zdobycia punktu. Finalnie uzyskali jednego seta. W tamtym spotkaniu musieli radzić sobie bez podstawowego libero Bartosza Mariańskiego. Dzisiaj trener Katowic ma do dyspozycji pełny skład. W tej sytuacji spotkanie będzie na styku. Skrzydła Jarosz, Szymański, Quiroga to bardzo podobna moc do tercetu Filipiak, Kujundzic, Halaba. Dzisiejsze spotkanie to idealna okazja na przełamanie dla GKS Katowice. Kurs na ich zwycięstwo jest wystawiony z kosmosu. Tak jakby oba zespoły dzieliły 3 klasy poziomów. Tak na pewno nie jest. Dzisiaj GKS Katowice na miękko wyjdzie zwycięsko z tego boju.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 16:15
Spotkanie: Elche – Osasuna
Typ: powyzej 8.5 kartek
Kurs:4.50
Bukmacher: etoto
Analiza: Zapraszam na starcie w Hiszpanskiej La liga santander i mecz pomiędzy czerwoną latarnia rozgrywek , czyli Elche i bardzo solidna jak na ich możliwości Osasuna. Standardowo ide w stronę kartek, sedzia meczu będzie Pan Ruiz nie bojący się sięgania do kieszonki i karania zawodników za przewinienia , aczkolwiek wiemy jak to bywa z tymi sędziami wczoraj Pan Lahoz pokazal , ze jak chce to można nie wyciągnąć żadnej kartki , choć powodów było sporo. Ale w tym meczu Elche, będzie walczyło na śmierć, bo co by nie mówić strata do bezpiecznej lokaty juz teraz jest spora i każdy mecz powinien być walka o komplet punktów, aczkolwiek z ich kadra może być o to ciężko. Osasuna w tym sezonie gra zadziwiająco spokojnie , ale myślę, że w końcu muszą się odpalić i liczę że to będzie ten mecz. Pierwszy dzisiejszy mecz , który trwa obfituje w kartki i wierze , ze seria zostanie podtrzymana. Watpie by któraś z druzyn wygrała jakos pewnie , a jeżeli będzie mecz na styku to kartek napewno nie zabraknie. Dla grających bezpieczniej polecam linie 5.5 po kursie 1.50 , aczkolwiek ja ryzyjuje , bo to w końcu La Liga, a sędziowie to tykające bomby... oby w tym starciu od kartek az się dwoiło w oczach. Starcie za trochę ponad 20 minut. Powodzenia i życzę udanych typów!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Arsenal - Manchester United
Typ: Powyżej 2,5 w pierwszej połowie
Kurs: 6,3

Bukmacher: Betclic
Analiza:


Nie skazuję od razu tutaj Manchesteru na pożarcie, ponieważ zespół ten jest ostatnio w świetnej formie. Rywalizacja tych drużyn ciągnie się od bardzo dawna z bardzo zmiennym szczęściem. Ostatnie spotkanie bezpośrednie z września wygrał Manchester Utd, teraz jest okazja do rewanżu. W meczach tych zespołów w ostatnich latach historycznie padało sporo bramek. Myślę, że jest prawdopodobne, że strzelanie rozpocznie się w pierwszej połowie. Po ostatnim remisie w lidze United powinni być zmotywowani na 100%, a wygranie tego spotkania umożliwi im rzeczywistą walkę o mistrzostwo. Arsenal również musi dać tutaj z siebie wszystko. Wygrana pozwoli im podejść do kolejnych spotkań z jeszcze większą motywacją i pewnością/

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: Portugalia over 29.5 bramek
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szwecja może i da pograć sporo swoim największym gwiazdom, żeby nie wybijać ich z rytmu meczowego, ale na pewno nie będzie to ta sama Szwecja, którą oglądaliśmy do tej pory, bo trzeba sobie to otwarcie powiedzieć, nie musi taka być. Mają pewne wyjście z grupy, nawet zapewnione pierwsze miejsce, więc w tym meczu zabijać się na pewno nie będą, wszystko zależy tak naprawdę od Portugalii, która zmotywowana będzie na pewno, bo wygrana da im ćwierćfinał, ale jak poradzą sobie z grającą na luzie Szwecją to na razie zagadka, jednak jak dla mnie i tak warto iść w bramki. Szwecja do tej pory w dwóch meczach przycisnęła mocno z defensywą, tracąc 18 bramek z Brazylią i 12 bramek z Urugwajem, jednak w pozostałych spotkaniach było to już 27 bramek z Wyspami Zielonego Przylądka, 28 z Węgrami i 30 z Islandią. W ostatnich latach Portugalia była niewygodnym rywalem dla Szwecji, w 2020 roku na ME Portugalczycy przejechali się po nich 35:25, a rok później na Igrzyskach Olimpijskich co prawda Szwecja wygrała, ale też po bardzo zaciętym spotkaniu 29:28, większość meczu przegrywając. Niby te linie bramkowe na Portugalię wysokie, ale moim zdaniem warto iść w tą stronę.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3208
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao vs Real Madryt
Typ: każda drużyna powyżej 1.5 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 4.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Czas na wizytę w Kraju Basków, gdzie miejscowy Athletic podejmie Real. Gospodarze niestety nie najlepiej prezentują się w ostatnim czasie w La Liga. O ile w Pucharze Króla idzie bardzo dobrze, tak w hiszpańskiej ekstraklasie nie udało się jeszcze sięgnąć po zwycięstwo w tym roku. Problemem jest ofensywa, która nie zdobywa wielu goli i niedawne wyniki gospodarzy w elicie to doskonale pokazują. 0:0 z Betisem, 0:0 z Osasuną, 1:3 z Realem Sociedad. Jasne, Athletic miał ostatnio bardzo wymagających przeciwników, ale tylko jedno trafienie w tych starciach nie najlepiej świadczy o ataku Basków. Są bracia Willliams, wchodzący z ławki Iker Muniain i żaden z nich nie znajduje się w dobrej dyspozycji. Dodatkowo dzisiaj zabraknie podstawowego stopera Yeraya Alvareza, który pauzuje za czerwoną kartkę otrzymana w derbach Kraju Basków. Czy San Mames pomoże w pokonaniu wicelidera hiszpańskiej ekstraklasy?

Królewscy wreszcie się przełamali na tle mocnego rywala. Wydawało się, że Villarreal ponownie sięgnie po zwycięstwo na swoim obiekcie, tym razem w ramach meczu pucharowego, ale Real pokazał charakter. Tylko wielkie kluby są w stanie wygrać 3:2, jeżeli do szatni schodzisz z wynikiem 0:2. To może być punkt zwrotny, jeżeli chodzi o rezultaty osiągane w najbliższym czasie. Przyjezdni od dłuższej chwili nie zachwycali swoją grą i finał Superpucharu Hiszpanii z Barceloną był tego potwierdzeniem. Carlo Ancelotti nie lubi rotować swoimi piłkarzami, a spora liczba zawodników jest wiekowa i nie nadąża po prostu za trudami rozgrywania spotkań co 3 dni. Potrzebna jest świeża krew, aby wrócić do gry o najwyższe cele. Jak trwoga to do Daniela Ceballosa? O tym przekonamy się późnym wieczorem.

Jeżeli Athletic gra u siebie, a Real na wyjazdach, to warto iść w stronę rzutów rożnych. Proponuję specjalny typ w BETFAN. Jestem zdania, że będzie to wyrównane starcie. Jedni i drudzy mają swoje argumenty, aby powalczyć o zwycięstwo. Gospodarze potrzebują wreszcie dobrego meczu, a goście chcą pójść za ciosem, po zwycięstwie nad Villarreal w Pucharze Króla. Warto zerknąć w stronę statystyk pod kątem kornerów:
  • Athletic Bilbao u siebie wykonywał: 7, 6, 4, 2, 11, 6, 6, 10, 14 rzutów rożnych
  • Real Madryt na wyjazdach wykonywał: 15, 2, 7, 1, 4, 2, 5, 9, 5 rzutów rożnych
Liczby wyglądają świetnie i mam nadzieję, że w Kraju Basków czeka nas interesująca rywalizacja.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ:
Będzie wynik w trakcie spotkania 4-0
Kurs: 5.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Barca jest w gazie, a wygrana w Superpucharze z Realem powinna być jeszcze większym zastrzykiem motywacji. Mecze na CN miały różny wydźwięk, czasem było gładko, czasem męczarnie - jak jest gladko, to takie 3-0 / 4-0 może być już po pierwszej polowie. Mimo że bez Lewego to Barca jest ostatnio w dobrej dyspozycji strzeleckiej i myślę że Fati oraz jego koledzy na skrzydłach trochę sobie postrzelają. Defensywa Getafe na wyjazdach radzi sobie fatalnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia Liga Portugal
Godzina: 19:00
Spotkanie: Casa Pia - Gil Vicente
Typ: Under 2,5
Kurs:
2,40
Bukmacher: Betfan
Analiza: Tym razem po krótkiej przerwie idę w under 2,5 bramek. Zwykle nie gram takich typów ale tutaj nie widzę jakiegoś gradu goli. Na 10 ostatnich meczy tych drużyn zanotowano tylko 3 raz over 2,5 reszta to mój typ. Gospodarze walczą o miejsce dające szanse w pucharach a goście bronią się przed spadkiem - dzieli ich aż różnica 12 pkt. Gospodarze ze szczelną defensywą w odróżnieniu od gości którzy nie mogą pochwalić się tym elementem ale myślę że tutaj będą walczyć za wszelką cenę aby uniknąć porażki. Myślę że gospodarze wymęczą zwycięstwo ale będzie to zwycięstwo skromne 1-0 lub 2-0 nie więcej. Tak to widzę. Ostatnio mecz pomiędzy nimi to tylko 1 bramka. Powodzenia:)

100
Zawyżony kurs
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom