>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.02.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL, paly-off 1/8 finału
Spotkanie: Omsk – Niznekamsk
Typ: over 5.5
Kurs: 3.25
Buk: bet365
Godz. 12:00
Analiza:
Faza play-off to już nie jest zabawa i na tym etapie rozgrywek zawsze trzeba bardziej brać pod uwagę starcia bez szaleństwa bramkowych, jednak w pi0erwszym starciu pomiędzy Omskiem a Niznekamsk poszukam trafień.
Gospodarze najlepsza ekipa Wschodu odpuściła końcówkę przegrywając cztery spotkania, a pierwsze miejsce świadczy o tym że jest potencjał i aspirację do dobrego wyniku. Omsk trzeba przyznać że jest bardzo skuteczna w ataku, nie raz oddawali mniej strzałów od rywala a i tak kończyli z pewnymi zwycięstwami. Omsk co dziwne i dobre dla typu u siebie nie czuj się tak dobrze jak na wyjeździe gdzie mieli najlepszy wynik (u siebie to był dopiero ósmy rezultat). Jednak plus tego jest taka że pod względem strzelonych i straconych bramek było znaczniej więcej a tym samym bardziej overowo.
Goście zrobili swoje czyli zajęli miejsce w pierwszej ósemce, to był główny cel i tak naprawdę nie ma już u nich ciśnienia takiego jak u gospodarzy. Stoczyli fantastyczną walkę z Astaną o ósmą lokatę wyprzedzając swojego rywala jednym punktem, szczególnie końcówka w ich wykonaniu była mocna. Niznekamsk potrafili grać zamknięte spotkaniach ale tych najwięcej otwartych spotkań rozgrywali z czołówką i tak naprawdę tam gdzie można było się spodziewać undera były overy a dziś buki widzą tą pierwszą opcję.
To luźne podejście o którym wspomniałem w przypadku Omska może się skończyć tak że dziś będą prowadzić grę w wysokim tempie i będą po prostu świeżsi a wtedy stać ich na sporo bramek, z drugiej strony takie luzackie podejście mogło ich wytrącić z rytmu a wtedy goście tutaj odpowiedzą kilkoma trafieniami. Ogólnie myślę że Omsk ruszy i szybko strzeli a wtedy Niznekamsk który jak wspomniałem swojej już zrobił nie będzie miał nic do stracenia i też ruszy, wówczas bramki się posypią a bezpośrednia historia spotkań też jest za tym 1:4, 5:1, 4:2, 4:2, 3:5 to ostatnie wyniki na tej tafli. To są play-offy i cały sezon zasadniczy tak naprawdę nie ma w tej chwili żadnego znaczenia, dlatego tutaj może się wszystko wydarzyć a kurs na bramki jest bardzo wysoki.
⛔ 100
 
hills 3

hills

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSerie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli – AC Milan
Typ: Remis - nie ma zakładu - AC MILAN
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Napoli jest zmęczone po Lidze Mistrzów, gdzie przegrali z Villarealem 0:1. Z pewnością morale opadły również po porażce w ważnym spotkaniu na szczycie z Juventusem 0:1. Co prawda Milan wygrał ostatnio z Napoli na wyjeździe w 2010 roku, jednak dziś wyczuwam wielką szansę dla przyjezdnych. W ostatnich pięciu meczach na wyjeździe wygrali 3 i zremisowali 2. Stąd też mój typ na wygraną Milanu ze zwrotem stawki w przypadku remisu. Uważam, że piłkarze Napoli będą oszczędzali siły na rewanż w CL. Mój typ to 1:2 dla AC Milan.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Piłka Nożna - Puchar FA
Godzina: 20:45
Shrewsbury - Manchester Utd
Powyżej 2.5
1.72

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mówi się, że dzisiejsze spotkanie Czerwonych Diabłów przesądzi o tym czy ich obecny trener zostaje, czy też wyleci, a więc bardzo ważne spotkanie dla Van Gaala. Ja zatem idę tutaj w stronę Overa 2.5, gdzie myślę, że sam Man. Utd go pokryje, a to spotkanie na spokojnie wygra. Dzisiejszym rywalem Manchesteru będzie drużyna z League One, która obecnie broni się przed stefą spadkową i obecna sytuacja dla nich nie jest zbyt dobra, a więc powinni bardziej się skupić na lidze niż na Pucharach. Ich bilans jest mizerny, bo mają w lidze aż 51 bramek straconych, a u siebie grają też bardzo w kratkę. Man Utd ma coś do uwodnienia po ostatniej porażce w Lidze europejskiej, a także los Van Gaala leży w jego zawodnikach. Dobrze też spojrzeć na ostatnie spotkanie MU w pucharze gdzie bez większego problemu pokonali dobrą drużynę &quot;Derby&quot;, która jest o wiele lepsza od drużyny z League One &quot;Shrewsbury&quot;, Ja uważam i jestem pewien że MU zrobi wszystko aby to spotkanie wygrać i obstawiam tutaj 1-3 lub 0-3 dla drużyny z Old Trafford.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: Dusseldorf - Nurnberg
Typ: Nurnberg
Kurs: 2.40
Buk: Bet365
Godz. 20:15
Analiza:
Będący tuż nad strefą spadkową Dusseldorf podejmować będzie walczące o awans Nurnberg.
Goście są ostatnio w naprawdę niezłej formie. Poza ostatnim remisem 1:1 z Bochum po raz ostatni nie zdobyli kompletu punktów w lidze 7 listopada 2015 roku. Później mamy serię 6. zwycięstw, zakończoną wspomnianym właśnie remisem. Dość dobrze przepracowali też okres przerwy zimowej - zwyciężyli we wszystkich czterech sparingach, choć oczywiście przeciwnicy nie byli z najwyższej półki i nie jest to zbyt miarodajne.
Gospodarze z kolei grają w kratkę. Raz wygrają, raz przegrają, tu jakiś remisik. Ogólnie - jak dla mnie mają bardzo niestabilną formę.
Patrząc na H2H okazuje się, że 4. z 5. ostatnich meczów pomiędzy tymi ekipami wygrała ekipa z Norymbergi.
Podsumowując - faworytem w tym meczu są dla mnie goście ????
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy 2
Godzina 20:15
Dusseldorf - Nurnberg
Over 3.5 gola
3.55
Unibet

Na poniedziałek wybrałem typ z 2 Bundesligi. W meczu kończącym 22 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Dusseldorf i Nurnberg. Gospodarze po 21 meczach plasują się na 15 miejscu w tabeli i mają dosyć bezpieczną 5 punktową przewagę na strefą spadkową, a goście są na 3 miejscu w lidze i do końca sezonu będą się bić o awans do 1 Bundesligi. Mój typ na ten pojedynek to powyżej 3.5 gola. Po pierwsze i najważniejsze to fakt, że ekipa przyjezdnych jest w obecnym sezonie najbardziej overową drużyną w lidze. Nurnberg zdobywa jak i traci sporą ilość goli. W meczach z ich udziałem pada średnio 3.20 gola na mecz. Łącznie na 21 meczy mają aż 14 wyników over 2.5 gola i 8 rezultatów over 3.5 gola - co jest 1 wynikiem w lidze. Moim zdaniem to właśnie goście narzucą swój ofensywny styl gry i od początku meczu będzie się kotłować zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Szybko zdobyta bramka otworzy mecz i kolejne gole będą kwestią czasu. Ostatnie 3 mecze między Dusseldorf, a Nurnberg kończyły się wynikami 5:1, 1:0 i 3:1. Jak widać nie brakowało w tych spotkaniach goli. Mój typ to 1:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Spotkanie: Napoli– Milan
Typ: x/1
Kurs: 4.33
Buk: Bet365
Godz. 21:00
Analiza:
Dziś na tapetę biorę hit kolejki w Serie A gdzie rewelacyjne Napoli podejmuje Milan. Po wpadce Juventusu w Bologni Napoli staje przed szansą objęcia prowadzenia w tabeli tyle, że naprzeciw stanie drużyna Milanu, która tanio skóry nie sprzeda. Napoli w ostatnich spotkaniach ma problem ze strzelaniem goli, a wynik trzech ostatnich spotkań do przerwy to 0:0 sądze że także i dziś Napoli do szatni zejdzie remisując, dopiero w drugiej połowie przypuści atak i strzeli zwycięskiego gola jak to miało miejsce w meczu z Carpi. Milan także rzadko strzela gole jeszcze przed przerwą gdy gra na wyjeździe w ostatnich pięciu spotkaniach trzy do przerwy Milan kończył bez goli. Napoli będzie chciało poprawić humor kibicom po ostatnich porażkach dlatego typuję ich zwycięstwo.
⛔ 100
 
D 0

daro9912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Spotkanie: Napoli– Milan
Typ: powyzej 12 rr
Kurs: 3,20
Buk: Bet365
Godz. 21:00
Analiza:
Zapowiada sie bardzo dobry mecz pomiedzy Napoli a Milanem ,ja tutaj postanowilem zagrac rzuty rozne bo jedni jak i drudzy zagraja w najmocniejszych skladach ,Napoli troszke odpuscilo mecz na wyjezdzie z Villarealem w LE wystawiajac napewno nie najmocniejszy sklad ,w Milanie prawdopodobnie mala absnecja w srodku defensywy Romagnoli oraz Mexes ale zmiennicy powinni sobie poradzic bez problemu .Dlaczego stawiam dzis na rożne,a no dlatego ze mysle ze ten mecz nie ulozy sie odrazu pod Napoli ze strzela bramke i dlatego wtedy duzo Cornerów nabijaja ,a Milan rowniez nie odstaje w roznych bo rowniez nabijaja dosc sporo i tak moim zdaniem bedzie do konca meczu .Mój typ to 1;1 ,dlatego licze na sporą ilosc roznych .Powodzenia
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
???? Cherbourg Challenger, twarda w hali
Godzina
: 16:00
Spotkanie: Millot V. - Halys Q.
Typ: Millot V
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idę w kierunku doga jak sugeruje kurs, ale czy można mówić tak o leworęcznym 30-latku z Montpellier ? Jedyną zagadką może być to jak Millot poświęcił czas po meczu z Paire w 2nd rundzie 250&#39;tki (kto wie czy sprawny w 100% Mahut nie odprawiłby go z kwitkiem w 1 rundzie )
Millot na pewno potrafi trzymać podanie, i kilkanaście gemów powinno być w tym meczu. Może nawet jakaś trzysetówka.
Quentin niczym specjalnym nie błysnął ostatnimi czasy. W Marsyli w 1 rundzie odprawił kwalifikanta, a w zasadzie to LL bo Guez wszedł za Monfilsa.
W drugiej zaliczył już zjazd ugrywajac 4 gemy z Kuznetsovem. Na pewno jego bolączka to drugie podanie (41 % wygranych piłek po drugim podaniu tylko z meczy ATP) więc tutaj szansy powinien upatrywać Millot. Halys gra w kratkę. W tournee po Oceanii wygrywał po 2 mecze i odpadał. Wydaje mi się że 19-latek notuje tendencje spadkową w ostatnich tygodniach bo i w Bergamo szybko poleciał.
Niewątpliwie ma talent, ale w tym meczu mam nadzieję, że zdecydują detale w postaci większego ogrania na kortach.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : WTA Doha
Spotkanie : S.Lisicki - M.Niculescu
Godzina : 15:00
Typ : 2
Kurs : 1.87
Bukmacher : Unibet
Analiza : Dziś w Doha zaczyna się kolejny dzień zmagań 1 rundy a w nim wziąłem do analizy dość ciekawy mecz z udziałem niby pół Polki bo stąd pochodzi pół Niemki krzyżówki jakieś ???? ale sympatycznej Sabine Lisicki zajmującej 32 pozycję w rankingu a Rumunką nie taką która stoi przy drodze i żebrze przy drodze lecz profesjonalnie grającą w tenisa i osiągającą dość dobre wyniki zajmującą 37 pozycję Monica Niculescu. Co mogę powiedzieć o Sabinie ? To to że to jedna wielka nie wiadoma po US Open miała ponad 3 miesiące bez grania potem wystąpiła w Pucharze Hopmana gdzie dostała od każdej przeciwniczki lanie chociaż śmigus dyngus dopiero obchodzimy w tym roku 28 marca to &quot;krzyżówka&quot; zaczęła świętowac wcześniej , pózniej jest podobnie Sydney pokonanie w 1 rundzie Hercog odpadnięcie z Svetłaną , AO wygrana z Cetkovską porażka z Allertovą i tak oto mamy obraz że Sabina wygrała tylko 2 mecze w 2016 roku co zwiastuje problemu i w pojedynku z Rumunką . Rumunka powiedzmy hmmm niewiele lepiej ale jednak lepiej Shenzen 2 runda , Hobart 2 runda , AO 2 runda , 2 mecze w feed cup , Petersburg 2 runda bilans w tym roku na 10 meczy 5 wygrała coś czuję że dziś podtrzyma swoją tendencję i odpadnie standardowo w 2 rundzie ???? . Historia spotkań też jest na remis 2:2 Rumunka dziś przeważy to na swoją korzyść da rade ???? . Idąc do podsumowania typu Sabina wiadomo jest dobra potrafi odpalic nawet na wielkim szlemie ale niepokoi to że mało gra ,słabo gra, praktycznie od zakończenia US Open 2015 to na pewno wpłynie na jej postawę niewątpliwie , Rumunka ma swoje wady jak każda Rumunka ???? ale jednak widzę tutaj jej zwycięstwo ,to będzie wyrównany mecz na 90 % 3 setowy Sabina często nie wytrzymuje presji popełnia seriami błędy a patrząc ostatnio na jej dyspozycję i to jaki ma rozbrat z tenisem profesjonalnym jestem o tym przekonany w tym meczu Także COMON Monica ! ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubai 2016
Godzina: 16:00
Spotkanie: Djokovic N. - Robredo T.
Typ: Robredo +1,5 Seta
Kurs: 5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dziś przygotowałem ciekawe starcie pomiędzy 1 rakietą a starszym weteranem z numerem 39 Robredo. W tym spotkaniu postanowiłem postawić ryzykowniej że Robredo ugra seta. Po tak dobrym kursie grzech nie zagrać. Djokovic numer 1 od dłuższego czasu nie pokonany. Wygrana Australian Open pokazała że jest bardzo głodny Wielkich Zwycięstw. Dziś przyjdzie zagrać z Robredo w nieco niżej postawionym Turnieju. Moim zdaniem tutaj będzie to kluczowe że Djokovic zagra w tym spotkaniu bardziej spokojniej,gdyż zaangażowanie na pewno będzie mniejsze a niżeli było to Na Australian Open. Robredo to bardzo nie przewidywalny gracz który pokazał że może wygrać z każdym. Statystyka h2h pokazuje wynik 4-1 dla Djokovica. To właśnie 2 lata temu na turnieju w Cincinati Robredo rozbił Djokovica 2-0. Nie wiadomo co przyczyniło się do przegranej djoka. Hiszpan na pewno wtedy błyszczał solidnym serwisem i nie dawał szansy na przełamanie. Spotkanie zakończyło się przegraną djoka po męczarniach 6-7 5-7.
DLaczego dziś nie miał by ugrać choćby seta.Hiszpan zdecydowanie umie postawić się graczom z czołówki. Ostatnie jego wyniki nie wskazują żeby coś dziś zdołał ugrać ,ale po przerwie myślę że zaskoczy Djoka w tym spotkaniu.
Na 8 spotkań rozgrywanych na kortach twardych zdołał wygrać zaledwie 2 razy. Ale to przecież spotkanie z numerem 1,także myślę ze nastawienie Doświadczonego gracza dziś nie da za wygraną. Jest w stanie urwać seta,jeśli wpadnie w dobry rytm na początku spotkania, może pokrzyżować wtedy plany Djokovi.
⛔ 100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Wisła : Górnik Ł
Wisła over 2.5 gola
6.00
Bet365

Sporo typów na to spotkanie i w większości na Wisełkę , u mnie również typ w stronę Wisły która powinna ten mecz wygrać a wygrana spowoduje awans o parę pozycji wyżej a przede wszystkim spowoduje iż tylko dwóch oczek zabraknie aby być w tej lepszej części tabeli , Wisła co prawda 6 meczy i 6 porażek a wszystko zaczęło się od derbów z Cracovią i trwa do dziś ale kiedyś powinno się skończyć a kiedy to ma nastąpić jak nie z Łęczna z którą na 5 ostatnich meczy u siebie odnieśli 5 zwycięstw no i bramkowo wygląda to też imponująco 14:2 stąd też mój typ że Wisła powinna dziś przynajmniej 3 bramki zdobyć , wiem że ostatnio ta sztuka strzelania bramek im nie wychodzi i od 4 meczy nie zdołali strzelić gola ale też pokazali że 3 bramki potrafią strzelić a tak było przed tą fatalną serią w wyjazdowym meczu pokonali Zagłębie L 3:1 a jeszcze wcześniej aż 4:1 ograli Jagę tak więc jak się chce to się potrafi i dziś liczę że się potrafi !
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Doha 2016
Godzina: 18:05
Spotkanie: Kuznetsova S. - Goerges J.
Typ: DW: 2:0 Goerges J.
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawy i teoretycznie trudny do przewidzenia mecz odbędzie się na kortach katarskiego Doha. Zmierzą się dwie rutynowane zawodniczki. Przebieg kariery i ranking przemawiają za Swietą, jednak w dzisiejszym typowaniu pójdę w drugą stronę.Dlaczego? Powodów jest kilka. Rosjanka sezon rozpoczęła strasznie chimerycznie - kapitalny turniej w Sydney, później słabiutkie występy na Australian, w Pucharze Federacji, i w Dubaju. Przegrywała po 0/2 z przeciętnymi tenisistkami jak Bertens czy Bondarenko.Goerges wygląda od tej strony lepiej - finał w Auckland, porażka z Pliskową na Australian i po trzy setowym boju z finalistką Zahlavovą w Dubaju. Istotna moze być też przewaga psychologiczna Julii, Panie grały tydzień temu w Dubaju, w meczu tym Swieta ugrała... jednego gema. Jeżeli Julia od razu mocno wejdzie w mecz i nie pozwoli Rosjance się rozkręcić dzisiaj może być podobnie. Jeśli jednak Rosjanka rozkręci się to wynik może być zgoła odwrotny. Wcześniej wymienione argumenty wskazują jednak bardziej na Niemkę, kurs jest naprawdę atrakcyjny, więc warto zaryzykować.
⛔ 100
 
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Orlen Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legionovia Legionowo-Muszynianka
Typ: Dokładny wynik: 0:3
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po wczorajszym laniu jakie sprawiły zawodniczki Aluprofu Bielsko mistrzynią Polski Chemikowi Police już w żadnym meczu nie mam pewności czy faworyt musi wygrywać. Na dzisiaj biorę spotkanie Legionovii z Muszynianką. Faworytkami tego meczu są zawodniczki Bogdana Serwińskiego i jeżeli nie zlekceważą ekipy z Legionowa powinny sięgnąć po trzy punkty. Muszyna w ostatnim meczu bardzo dobrej grze pokonała na własnym boisku Dąbrowę Górniczą 3:0. Znakomicie spisały się skrzydłowe Natalia Kurnikowska, Adela Helić i najlepsza zawodniczka tamtego spotkania Ania Grejman. O dziwo na solidnym poziomie zagrała krytykowana w każdym meczu rozgrywająca Julia Milovits. Zespół Roberta Strzałkowskiego w ostatnich dwóch meczach nie ugrał nawet seta ale trzeba spojrzeć z jakimi przeciwnikami grał. Chemik i Atom są o półkę wyżej od Legionovii. Myślę że gospodynie tego meczu będą miały kłopoty żeby dzisiaj ugrać przynajmniej seta. Kilka zawodniczek z pierwszej szóstki grało w sobotę we Wrocławiu w spotkaniu Młodej Orlen Ligi. Chociażby podstawowa rozgrywająca Natalia Gajewska, Aleksandra Wójcik,Iga Chojnacka,Klaudia Grzelak czy Monika Bociek. Im dłużej będzie trwało to spotkanie to zawodniczki Legionovii będą je czuły w nogach. Muszyna jeżeli wygra to spotkanie za 3 punkty wyprzedzi w tabeli ekipę Budowlanych Łodz. Stawiam na zwycięstwo Muszynianki 3:0 , chociaż jak to w żeńskiej siatkówce bywa nie można wykluczyć niespodzianki ????
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja Basket League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Trikala - AGO Rethymno
Typ: under 160
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwnie wysoka linia, dodatkowo wywindowana od wczoraj o jakieś 5pkt.
Średnia domowa Trikali - 150.89pkt/mecz i przy takiej linii 8/9 underów, goście mają wyjazdową średnią 148.56pkt/mecz i 7/9 underów.
Do tej pory linie wystawiane były w meczach obydwu drużyn na poziomie +-150 pkt, a tu mamy linię o 10pkt większą, więc wypada zagrać under tym bardziej, że na rozegraniu żadnych zmian, a nawet z bardziej overowymi zespołami w lidze nie było takich linii..
✅ 84
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie:Wisła Kraków - Górnik Łęczna
Typ: 1 i Obie strzelą
Kurs: 5.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz, w którym na pierwszy rzut oka najrozsądniejszym typem wydaje się remis.Ja jednak uderzam w Wygraną Wisły która miom zdaniem Wygra dziś wysoko.Nowy nabytek Wisły Ondrasek widać że ten Gość wpasuje się w polskie realia.We Wrocławiu miał troche pecha ale dziś napewno coś ustrzeli i Wisła wygra.Trener Pawłoski to naprawdę dobry fachowiec i po małym Falstarcie we Wrocku Dziś na pewno zagra o 3pkt bo tu niema co kalkulować Wisła jest w kiepskiej Sytuacji.Bardziej bym się obawiał bramki dla gości ale na 10 meczy wyjazdowych 7 razy zdobywali bynajmiej 1gola mam nadzieję że i teraz tak będzie i Zaryzykuje po wysokim kursie Powodzenia!
⛔ 100
 
kidinho 4K

kidinho

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Brazylia NBB
Godzina: 22:30
Spotkanie: Caxias do sul - Cearense
Typ: Caxias do sul + 11 pkt.
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza :
O Cearense pisałem trzy dni temu tak
Dyscyplina: Koszykówka, Brazylia NBB

Analiza:
Wieczorem na brazylijskich parkietach dojdzie do spotkania czerwonej latarni ligi z rewelacją rozgrywek, która nie zwalnia tempa. Cearense w formie. Ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i jedna porażka. Statystyka ta nie miała by większego sensu gdyby nie fakt, że wśród tych czterech zwycięstw były dwa bardzo cenne WYJAZDOWE skalpy. Z kwitkiem została odprawiona Brasilia (wtedy w niepełnym składzie i po wyczerpujących bojach w rozgrywkach Americas League ale zawsze groźna) oraz w ostatniej kolejce będąc sporym underdogiem jednym punktem ówczesny lider Flamengo. Jedyna porażka to ta z Mogi, które tego dnia okazało się za mocne fizycznie. W składzie czterech grajkow ze średnią punktową ponad 10 oczek. Dobre dzielenie się piłka owocuje sporą ilością asyst. Cearense w przeciwieństwie do swoich głównych rywali z czuba tabeli całą swoją uwagę może skupić na rozgrywkach krajowych, więc takie mecze trzeba wygrywać.
Wynik tamtego meczu to 69-79 dla Cearense. Co się zmieniło od tamtego czasu, że teraz idziemy w stronę beniaminka rozgrywek ? Otóż będzie to 5 mecz w ciągu 9 dni dla Cearense. Tym meczem kończą tourne i wracają na swoje śmieci gdzie już pojutrze grają z Rio Claro, które potrafi odpalić i zmobilizować się na lepszych przeciwników. Caxias jak już wspomniałem to beniaminek rozgrywek, rodzimi gracze. Pierwsza piątka punktuje ze średnią w granicach 8-12 pkt. A więc ciężar gry rozkłada się równomiernie. Brak jakości na ławce powoduje, że dużą część meczy przegrywają blow outem w jednej kwarcie. Najlepszym przykładem niech będzie ich bezpośredni grudniowy mecz który zakończył się zwycięstwem w roli gospodarza Cearenses 66:50 (3 kwarta wygrana 31:10) Jednak u siebie postraszyli w ostatnim meczu lidera Bauru przegrywając jednym punktem. Reasumując :
Za typem :
- zmęczenie Ceaense natężeniem meczy oraz podróżami
- przewaga hali dla gospodarzy
- potrzeba odpowiedniego dawkowania minut i sił u przyjezdnych
Przeciw :
- brak odpowiedniej jakości na ławce u gospodarzy
Liczę tutaj na zwycięstwo przyjezdnych 3-7 pkt co w pełni mnie satysfakcjonuje. Dla przypomnienia mecz wyjazdowy z Macae otwarty był z kursem 1.41 na zwycięstwo Cearenese a dzisiaj mamy na otwarciu 1.21.
✅ 73
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Rumunia 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pandurii – CS U Craiova
Typ: 1dnb
Kurs: 1,7
Bukmacher: betsson
Analiza:
Naprzeciw siebie stają drużyna z 5 miejsca z dorobkiem 12-7-5, 31:24 oraz drużyna z 8 miejsca z dorobkiem 8-6-10, 25:25. Gospodarze u siebie w lidze zagrali 12 spotkań, uzyskując bilans 7-3-2, 20:13. Goście zaś na wyjeździe uzyskali 4-2-6, 10:15. Gospodarze w ostatnich 8 spotkaniach u siebie wygrali 6, zaś goście na wyjazdach w ostatnich 8 spotkaniach przegrali 6. Warto dodać, że w ostatnich 3 wyjazdach w lidze nie strzelili nawet gola, a stracili ich 7. Po przerwie zimowej gospodarze wygrali na wyjeździe z drużyną z 6 miejsca 0:1, a goście wygrali na wyjeździe z drużyną z ostatniego miejsca 2:0. Patrząc na absencje zawodników, to u gospodarzy nie zagra środkowy obrońca Fernandes 21(0) i pomocnik Mrzljak 16(0), zaś u gości nie zagra pomocnik Madson 13(0) i lewy obrońca Bancu 19(2). Myślę, że atut własnego boiska, forma i chęć gonienia czołówki zadecyduje o zwycięstwie gospodarzy.
Zwrot
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli - Milan
Typ: 1, poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.7
Bukmacher: Expect
Napoli musi ostro walczyć, bo jest szansa, aby powrócić na fotel lidera po ostatnim bezbramkowym spotkaniu Juve z Bologną. Tracą tylko 2pkt, więc jest o co walczyć.Przeciwnik nie jest łatwy, Milan całkiem przyzwoicie radzi sobie na wyjadach, ale nie grał przeciwko tej klasy drużynie co Napoli od czasu meczu z Juvensusem, przegranym 0-1.Nie sądzę, aby wbili gola Napoli. Napoli pokonało Carpi 1-0, Villarealem przegrali tylko 1 bramką, w tym meczu nie przewiduję wielu bramek.Raczej 1 lub 2 do zera dla gospodarzy.
Powodzenia!
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Rumunia Liga 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Voluntari - Steaua Bucharest
Typ: Steaua Bucharest handicap -1
Kurs: 2.6
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj w Rumunii zostanie rozegrana zaległa kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju.Przedostatnia seria spotkań przed podzieleniem na grupę spadkowa i mistrzowska.Gospodarz 12 zespól w tabeli podejmuje 4 zespol rozgrywek , Voluntari z dorobkiem zaledwu 18 punktów w 24 meczach słabo prezentuje się w meczach u siebie dotychczas zdobyła tylko 9 oczek w spotkaniach na własnym terenie pod tym względem plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli.Przyjezdni ze strata 7 pkt do lidera maja dzisiaj szanse zbliżyć się w tabeli do swoich rywali.Steaua ostatnio dobrze prezentuje sie w spotkaniach ligowy ostatnie 5 rywalizacji to aż 13 pkt.Dzisiaj stawiam na gości liczę ze wyjdą z tego spotkania zwycięsko dodatkowo stawiam na przyjezdnym handi -1.
⛔ 100
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli - Milan
Typ: X i under 2.5 gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: Jetbull
Analiza:[B/]
Bezapelacyjne piłkarski klasyk na zakończenie 26 kolejki Serie A. Wicelider podejmuję 6 w tabeli, walczący o puchary Milan. Przyznam, że jestem nieco zaskoczony kursami jakie bukmacherzy ustawili na ten mecz, upatrują w gospodarzach zdecydowanego faworyta w tym meczu. W pierwszym meczu na SS padł wynik 0-4 dla gości, ale oczywiście nie ma co się sugerować tamtym spotkaniem. Milan od tamtego czasu zrobił kilka milowych kroków w górę i patrząc na rundę wiosenną jest to obecnie 3 drużyna tej ligi. Ostatnia porażka? 6.01 z Bologną na SS, wcześniej? 21.11 w Turynie z Juventusem, oba meczu przegrane w stosunku 1-0, a jeszcze wcześniejsza porażką to wspomniane 4-0 z Napoli. Myślę, że podopieczni Sinisy wcale nie są skazani dzisiaj na klęskę, owszem przyjeżdżają na niezwykle wymagający teren, ale wierzę że są wstanie wywieść choćby punkt, stać ich na to. Goście będą osłabieni brakiem Romagnoliego, piłkarz znalazł się w kadrze meczowej, ale Mihajlovic powiedział na konferencji prasowej, że jego podopieczny nie jest na 100% przygotowany to tego spotkania przez wysoką gorączkę, która dokuczała piłkarzowi przez kilka dni i rozpocznie mecz na ławce. Jest to o tyle istotny fakt, ponieważ Alessio to dyrygent jest chodzi o obronę w ekipie Milanu i najpewniejszy punkt w tej formacji. Cóż na środku będzie musiał zagrać Alex z Zapatą, a jak się spojrzy na siłę ofensywą gospodarzy to trzeba tylko się modlić, żeby żaden z nich nie popełnił jakiś rażących błędów.
Słówko o Napoli, ponieważ wyczytałem dość dziwne opinie o tym, że mają sporą przewagę punktową w lidze, mogą sobie odpuścić mecz i skupić się na LE (?!) Bzdura. Priorytetem Azzurri jest mistrzostwo Włoch, a fakt, że Juve potknęło się w piątek na pewno zwiększy dzisiaj motywację. LE nie jest dla Napoli, tam jest szansa dać pograć innym piłkarzom. Ich miejsce jest w LM, której powalczą w przyszłym sezonie.
Uważam, że obie drużyny zagrają dosyć uważnie w obronie, ale to nie powinno być bezbramkowe widowisko, mając w ataku Bacce i Higuaina muszą paść gole w tym spotkaniu. Osobiście liczę na podział punktów i wynik 1-1 ????
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom