>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.02.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: San Marino - Andora
Typ: over 3.5
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wreszcie. Doczekaliśmy. San Marino zagra z Andorą. Dwie legendy europejskiej piłki zmierzą się po raz pierwszy.
To oczywiście inny futbolowy świat. Każda z tych ekip powinna mieć w papierach w UEFA wpisane handi +4.5. W obu mikropaństwach każdy wygrany mecz jest jak Mistrzostwo Świata, remis to wygranie grupy eliminacyjnej, mecz, w którym strzela się bramkę to zwycięstwo, a każda przegrana różnicą mniejszą niż 5 goli to remis.
Ten mecz zmienia wszystko. Po raz pierwszy w dziejach bukmacherki Andora jest faworytem, a San Marino mocnym underdogiem. Handi nie tylko nie zaczyna się od 4.5, ale wynosi +0.5 dla SM. W całej tabeli kursów nie znajdziesz nic powyżej 41.00.
A co z typem? Obie ekipy mają szanse na rewolucję. Do tej pory największym osiągnięciem bramkowym obu ekip w jednym meczu było strzelenie 2 goli. San Marino Zrobiło to dwa razy, na wyjeździe: 20.08.2003 w meczu towarzyskim z Lichtensteinem (2:2) i 14.08.2012 w meczu towarzyskim z Maltą (2:3). Rewolucja nr 1 - jest szansa po raz pierwszy w historii strzelić dwa gole w meczu rozgrywanym na własnym stadionie. Andora miała tak trzy razy: 26.04.2000 w meczu towarzyskim z Białorusią (2:0), 2.09.2000 w eliminacjach MŚ z Cyprem (2:3), 17.04.2002 w meczu towarzyskim z Albanią (2:0). Te mecze z kolei odbyły się w domu, więc rewolucja nr 2 - Andora może po raz pierwszy w historii strzelić 2 gole na wyjeździe. Rewolucja nr 3 i 4 - obie ekipy mogą po raz pierwszy strzelić 3 gole w jednym meczu. Oczywiście każda z ekip ma niepowtarzalną szansę by odnieść 2. (SM) lub 4. (Andora) zwycięstwo w historii, ale nie sądzę, by po zdobyciu gola ktokolwiek skutecznie zamurował pole karne, bo ani jedna, ani druga ekipa tego nie potrafi. Zresztą obie ekipy wraz z kibicami zbyt przyzwyczaiły się do traktowania każdej zdobytej ramki jak narodowego święta, by teraz nagle coś się zmieniło. Wiem, że zagrają tu mistrzowie nieporadności i nieskuteczności, ale moim zdaniem większa będzie nieporadność i nieskuteczność w obronie. 2:2, a jeszcze bardziej 3:1, całkiem prawdopodobne, zwłaszcza po takim kursie.
⛔100
 
L 5

lmessi0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 18:45
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: handicap 1:0
Kurs: 2.15
Bukmacher: betathome
Analiza:
Witam, mój pierwszy typ na tym forum także mam nadzieję że będzie też szczęście pierwszego razu.
Można by powiedzieć banalny typ jaki często ryzykuje się oodstawić mianowicie real bądź Barca na wyjeździe handicap kurs ponad 2 i można powiedzieć jest pewniaczek, jednak obserwując w tym przypadku h2h obu drużyn można zauważyć że Real ma prawie zawsze bardzo ciężkie przeprawy w Valenci, to skąd mój typ i do tego na handicap? Jak już zdążył zauważyć kolega wcześniej Valencia bardzo zawodzi w tym sezonie, w 22 spotkaniach stracili 40 bramek !! Real to natomiast powrót Bale a przede wszytskim fakt że nie mogą tracic punktów Barca niedługo pożegna się z LM, prawdopodobnie wygra puchar króla i będzie mogła skupić się tylko na lidze, a każda wpadka realu może dawać motywację Barcelonie do odrabiania strat natomiast wprowadzać nerwy w szeregi realu.
Myślę że dzisiaj spokojnie sobie poradzą z Valencia i do tego Bale znowu coś ustrzeli, POWODZENIA !!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina : 20:45
Spotkanie : FC Porto - Juventus Turyn
Typ: DW 0:0
Kurs : 6,50
Bukmacher : Całoroczny
Analiza :
-

Witam,
mocno się się dziś zastanawiałem co ugryźć, bo z jednej strony jest 2 portugalaska (w której spodziewam się małej niespodzianki), a z drugiej strony LM (i to zarówno europejska jak i azjatycka - na których można mocno podreperować punkty, bo kursy są ciekawe)
Już miałem w końcu zacząć, podobnie jak inni paswić się na Leicester, że przegrają bez 1 gola (ale uznałem, że kurs na to [2,20] jest zbyt niski aby kopać leżącego, więc postanowiłem wróciś jednak do portugalskiego FC Porto.
Bałem się jedynie, że konflikt między rozsądkiem (wygrana Juwentusu) a sercem, że jednak Porto ! będzie zbyt silny.
Dobre recenzje tego spotkania (z którymi się się zgadzam, no może poza tym, że padnie chyba chyba jednak mało goli!) przedstawili Lucas i Matrix.
Niewiele tu można dodać - ale poszukując dobrych kursów, znalazłem taką oto perełkę, która jak sądzę ma spore szanse powodzenia.
Wszyscy podkreślają (ja także!), że Porto nie ma co tak szybko skazywać na pożarcie przez turyńczyków. Porto to silna i bardzo ofensywna drużyna, grająca mocną piłkę, a u siebie jest groźna - sądzę, że od pierwszych minut spotkania będą mocno parli na połowę gości, tak że Juwentus szybko będzie musiał przejść do strategii obronnej. Nawet, gdybym nie typował na 0-0, to sądzę, że mogła by w I połowie paść bramka, a dopiero tak jak to przewidywał Matrix, Juve wyrówna w II połowie i FT 1-1.
Ale skoro już ten typ padł, ja będę bronił swojego - Porto będzie &quot;cisnąć&quot; (i sądzę, że turyńczycy są na to przygotowani. Dlatego właśnie ten 1 gol nie padnie !
Naczelna zasadą będzie nie dać wbić sobie żadnej bramki - aby nie dawać punktów przeciwnikowi, a w Turynie już sie policzymy !!!
Dlatego, pomimo, że od ostatniego spotkania obu drużyn minęło już 15 lat z okładem, sądzę, że sytuacja może być bliźniacza.
0-0 w Portugalii i piękne zwycięstwo w Turynie, jako droga do bycia MISTRZEM !.
A jak będzie zobaczymy ???? - powodzenia :grin: - kursem chyba nikt w tym spotkaniu mnie już nie przebije :razz:
⛔100
 
smok1910 22

smok1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Juventus
Typ: Handicap -1 Juventus
Kurs: 5,00
Bukmacher: Sts
Analiza:
Witam na dzisiaj proponuję wszystkim dość realny handicap po bardzo dobrym kursie co widać wyżej. Jest to pierwszy mecz obydwu drużyn a dodatkowo Juventus jest drużyną przyjezdną więc myślę że będą chcieli już w pierwszym meczu zapewnić sobie spokój na spotkanie rewanżowe i wygrać ten mecz różnicą 2 bramek na co ich stać gdyż drużyna Porto jest drużyną nie oszukujmy się dużo słabszą i awansowała z 2 miejsca ze zdecydowanie najsłabszej grupy ligi mistrzów tego sezonu . Co prawda obie drużyny są w gazie i wygrywają prawie wszystko jak leci ale nie ma sie co oszukiwać liga włoska jest sporo lepszą ligą od portugalskiej a i sam Juventus jest drużyną z lepszym składem i według mnie prezentuje się dużo lepiej więc myślę że warto skorzystać z tak wysokiego kursu bo jest to bardzo realne że spotkanie zakończy się wynikiem np 0-2 lub 1-3 na korzyść gości. Jeśli mój typ okazał się trafny i skorzystałeś z niego daj + to motywuje. Powodzenia Wam i sobie ;)
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER: :MINUS:100
a szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport ESL Pro League, mecz nr 1
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Natus Vincere - North
Typ: North

Kurs:
2,20
Bukmacher:
Bet365
Kolejny dzień z rozgrywkami ESL Pro League. Mecz nr 1 pomiędzy Navi i North odbędzie się na mapie wybranej przez North - Cobblestone. Kurs jaki zaproponował nam bukmacher, w moim odczuciu, jest kompletnie nieadekwatny do ryzyka. Duńczycy dobrze czują się na Cobblestone, w przeciwieństwie do Ukraińców, którzy zazwyczaj ją banują. Polecam!
ZWROT 0jk
 
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ - Mecz towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie:
San Marino - Andora

Typ: 1/2
Kurs: 20.73
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Liga Mistrzów? Liga Europejska? Zaległy mecz Realu z Valencią? O nie, nie... Dzisiaj czeka nas arcyciekawy mecz międzypaństwowy! Mecz który jedni i drudzy pragną wygrać, a także mecz który wstydem byłoby przegrać. W dodatku jest to świetna okazja żeby zdobyć upragnionego gola, którego obie ekipy nie za często strzelają. Obydwa zespoły pragną coś dzisiaj udowodnić światu. Co więc zrobić? Jak to mówią najlepszą obroną jest atak i przypuszczam że dziś obie głodne sukcesu ekipy będą dążyły do strzelania bramek. Myślę że drużyna San Marino wyjdzie na prowadzenie w pierwszej połowie i w tej euforii broniąc się dotrwa do przerwy. Mimo to Andora, która stanie przed obliczem klęski jaką niewątpliwie mimo wszystko byłaby porażka z San Marino weźmie się do roboty i wraz ze słabnącą kondycją wirtuozów Reprezentacji San Marino w drugiej połowie rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść. Tego rodzaju typy to trochę bardziej loteria niż czysta analiza, ale w tym meczu taki scenariusz jest dość mocno prawdopodobny i z takim kursem może warto spróbować? Ogólnie dla mniej ryzykownych over 2,5 po kursie 2.50 też niczego sobie i powinien ładnie usiąść;)
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto vs Juventus
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Kolejny dzien z Liga Mistrzow.
Wczoraj znakomite widowiska w Anglii i Niemczech,dzisiaj raczej juz tylu bramek nie bedzie.
Obie druzyny ostatnio regularnie wygrywaja,tak wiec ciezko wskazac zdecydowanego faworyta,chociaz na papierze jest nim Juventus.
Smoki po porazce z Moreirense i bezbramkowym remisie z Pacos de Ferreira zanotowaly 6 zwyciestw z rzedu.
Jesli chodzi o mecze w tegorocznej Lidze Mistrzow,to podopieczni Nuno Santo trafili do niezbyt elitarnej grupy jak na te rozgrywki.Grupe wygral Leicester,ktory zdobyl 13 punktow,drugie Porto ugralo 2 punkty mniej,trzecie miejsce zajela Kopenhaga z 9 punktami a najslabsza ekipa okazal sie Club Brugge,ktory nie zdobyl nawet punktu.

Juve podobnie jak Porto cieszy sie ostatnio seria zwyciestw.
Od porazki 1:2 z Fiorentina na wyjezdzie podopieczni Allegri&#39;ego wygrali 7 spotkan z rzedu pokonujac m.in.Lazio,Milan czy Inter.
Grupa H zostala zdominowala przez Stara Dame,ktora nie miala zadnego problemu z awansem.
Juventus zdobyl 14 punktow nie przegrywajac zadnego meczu,druga byla Sevilla,trzeci Lyon a najslabszy bez niespodzianki okazal sie chorwacki zespol Dynama Zagrzeb.

Ostatnio taki pojedynek mmielismy okazje ogladac w 2001 roku,czyli dosc dawno,wowczas w pierwszym meczu Porto bezbramkowo zremisowalo u siebie a nastepnie w Turynie lepsi okazali sie gospodarze,ktorzy wygrali 3:1.
Raczej blizej obu ekipom bedzie do tego pierwszego wyniku.
Porto nie jest juz tak silne jak jeszcze jakis czas temu.
Patrze na ich ostatnie &quot;wazne&quot; mecze na stadionie Smoka - zawitaly tu ekipy Bragi,Leicesteru i Sportingu,poza tym reszta to druzyny z przekroju &quot;ogorkow&quot; a i tak szalu z nimi nie bylo.
Porto wygralo z Braga 1:0 strzelajac gola w 90 minucie,ze Sportingiem wygrali 2:1,ale gdyby nie interwencja Casillasa w doliczonym czasie gry...Poza tym Sporting sprawial wrazenie lepszej ekipy,zwlaszcza w drugiej polowie.No i na koniec Lester,ktory jakims cudem polegl tu 0:5 no ale Juve to nie Lester,nie maja takiej dziurawej defensywy,tak wiec nie spodizewam sie tutaj wielu goli ze strony gospodarzy.
Rzadko gram remisy,ale tutaj go wlasnie typuje i wynik underowy,na ktory kurs jednak jest za niski aby grac.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Spotkanie: FC Porto vs Juventus Turyn
Typ: Juventus over 1,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
godz. 20,45
ANALIZA
Witam, po wczorajszych wyczynach w LM dzisiaj kolejne emocje i mam nadzieje bramkostrzelny mecz zobaczymy w Porto na Estadio do Dragao. Stawiam tutaj na świetnie dysponowany Juventus, który dzisiaj na pewno będzie starał się wypaść jak najlepiej i będzie szukał okazji do zdobycia goli, a to potrafią, przywołując ich ostatnie 5 wyjazdowych spotkań to w 4 przypadkach zdobyli po minimum 2 gole, tylko z Fiorentiną zdobyli 1 gola, Porto natomiast u siebie nie jest jakąś twierdzą, co prawda zdobywają u siebie punkty, ale bramki też lubią tracić, a nie oszukujmy się, że Juventus na co dzień gra w silniejszej lidze i wg mnie lepiej są przygotowani, bo Porto nie dość, że w lidze ma na dobrą sprawę 2 rywali z którymi toczą się walki o mistrzostwo a i w LM miał też w miarę łatwych rywali, więc na dobrą sprawę to jest ich taki porządny sprawdzian, z którym wg mnie się nie uporają. Juventus jest liderem Włoskiej Serie A i ma sporą przewagę, więc spokojnie mogą skupić się na LM (a ta pozycja oddaje jeszcze jak silni są bianconeri w tym sezonie) Porto natomiast na drugim miejscu w Lidze Portugalskiej i będą musieli stoczyć ostry bój z Benficą o Mistrza. Dzisiaj Juventus powinien już może nie zapewnić, ale na pewno przybliżyć się do kolejnej rundy.
Powodzenia i pozdrawiam
✅175
 
mrthreepoint 24

mrthreepoint

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Leicester
Typ: Gracz, który strzeli - J. Vardy
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Pewnie część widząc ten typ popuka się po głowie i powie, że Leicester nawet nie strzeli bramki. I sporo w tym racji, ale każdy kij ma dwa końce. Sevilla jest zdecydowanym faworytem i raczej nie będzie miała problemu, by wygrać dwumecz. Sytuacja Leicester jest obecnie tragiczna, grozi im spadek z Premier League, odpadli z Pucharu Anglii. Właśnie dlatego uważam, że ta Liga Mistrzów jest dla nich ostatnią deską ratunku na uratowanie własnego wizerunku. Claudio Ranieri w końcu przyznał, że zbyt długo wierzył w to samo ustawienie i czas coś zmienić. Leicester może nie wygra, ale bramkę zdobędzie, a strzeli ją ten, w którego kibice wierzą najbardziej, czyli Jamie Vardy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Azoty Puławy - Wisła Płock
Typ: Powyżej 58,5
Kurs: 2,95
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym przygotowałem bardzo ciekawe spotkanie z naszej rodzimej superligi. Moja propozycja na ten mecz to opcja overowa na najwyższą linię jaka obecnie jest dostępna po bardzo atrakcyjnym kursie który obecnie widnieje w granicy 3,00. Zarówno gospodarze jak i goście przyzwyczaili nas do rzucania dużej ilości goli w lidzę. Gospodarze w ostatnich kilku meczach rzucają średnio około dwudziestu dziewięciu bramek na mecz, a ostatnie mecze najlepiej potwierdzą moje słowa, na początek sezonu ograli Meble Wójcik 21:30, następnie wygrali z Zagłębiem Lubin 28:30, kolejno wygrali z Chrobrym Głogów 29:24 i wreszcie w ostatnim meczu ograli Kwidzyn 27:29, jak widać są ostatnio w świetnej formie i mimo że faworytem jest drużyna z Płocka to na pewno tanio skóry dziś nie sprzedadzą. Jeśli chodzi o drużynę Wisły to jak dobrze wiemy jest to drugi najsilniejszy klub w naszej lidze zaraz po Vive, dlatego wiem że to oni będą narzucać szybkie tempo gry co zapewni pokrycie mojej wysokiej lini, a gospodarze do tego poziomu się dostosują. Na początek wygrali z Górnikiem Zabrze 27:29, później rozgromili Gwardie Opole 21:39, wysoki wynik padł również w meczu grupowym Ligi Mistrzów z Flensburgiem gdzie we własnej hali przegrali 30:37, następnie wygrali z Legionowem 26:17, a w ostatnim meczu LM ograli dumnych Duńczyków z Bjerringbro 28:25. Oba kluby są w wyśmienitej formie ostatnio, a w ligowej tabeli dzielą ich zaledwie trzy punkty, dlatego gospodarze za wszelką cenę będą chcieli tutaj urwać punkty wicemistrzom polski. Uważam, że mecz będzie szybki bramka za bramkę co zaowocuje wysokim wynikiem overowym.
⛔100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: FC Porto vs Juventus Turyn
Typ: Juventus wygra i Higuain strzeli
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Godzina: 20:45
Analiza:
Dziś dojdzie do spotkania w Lidze Mistrzów, pomiędzy Porto, a Juventusem. Obie ekipy ostatnio w dobrej formie, lecz liga włoska, a liga portugalska to dwa trochę inne poziomy.
W Porto przystąpi do tego meczu najmocniejszym składem. W drużynie Juventusu zabraknie Barzagliego i Bonucciego co jest delikatnym osłabieniem drużyny.
Porto mimo słabej grupy dopiero w ostatnim meczu zapewniło sobie awans do dalszej gry w LM. Skromne wyniki u siebie wygrana 1-0 z Club Brugge i remis z Copenhagą no i wygrana z Leicester 5-0, lecz wydaje mi się, że lisy po prostu oddały ten mecz.
Juventus już takiej łatwej grupy nie miał, ale zaskoczenia nie było i wyszli z pierwszego miejsca.
Co do Higuaina to myślę, że dzisiaj strzeli gola w lidze włoskiej ma 19 goli i jest ex aequo z Edinem Dżeko, zaś w lidze mistrzów na 3 gole.
Myśle, że drużyna Massimiliano Allegriego dzisiaj wygra i Gonzalo Higuain strzeli gola.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Kosz, Champions League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ludwigsburg - Maccabi Rishon
Typ: Maccabi Rishon
Kurs: 4,35
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Ludwigsburg przędzie słabo w lidze, analogicznie jak Rosa Radom po zdobyciu vice mistrzostwa. http://www.oddsportal.com/basketball/germany/bbl/standings/ 4 porazki w 5 ostatnich meczach. Goście też nie szaleją ze wygrywaniem. http://www.oddsportal.com/basketball/israel/super-league/standings/. 3 zwycięstwa i 2 porażki w ostatnich 5 meczach. Jak dla mnie po 1 meczu gdzie Ludwigsburg wygrał 83 - 66 jest czas na mecz w którym wszystko może się zdarzyć. ja obstawiam zwycięstwo gości. POZDRAWIAM i życzę powodzenia.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Flensburg vs Hannover
Typ: Pierwsza połowa Hanover
Kurs: 5,50
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 22.02.2017/19:00
Analiza:
Zaraz rozpoczyna się spotkanie w niemieckiej piłce ręcznej. Lider Bundseligi w ciągu 14 dni rozgrywa piąte spotkanie. Szans na dobre rozpoczęcie przez Hanover upatruję w słabszym rozpoczęciu spotkania przez gospodarzy. Flensburg jest liderem, ma trzy punkty przewagi nad Kiel. Dotychczas zanotowali tylko jedną porażkę w lidze. W sobotę przegrali z PSG pomimo, że do przerwy prowadzili trzema bramkami. Schmidt, Mahe, Eggert to na tych zawodników przyjezdni muszą zwrócić uwagę. W lidze goście zajmują szóstą lokatę. Jeszcze w 2016r. notowali serię trzech wygranych z rzędu, natomiast w tym roku jeszcze nie wygrali. Czas to poprawić. W ostatniej kolejce przegrali z Rhein-Neckar różnicą czterech bramek. Bohm, Olsen jeżeli dziś odpalą będzie dobrze. Z pewnością handicap dodatni do gry. Bilans nie jest korzystny dla Hanoveru, ale zdarzały się mecze, w których potrafili zremisować z tak utytułowanym zespołem, do gry, powodzenia
⛔100
 
zerowycs 27

zerowycs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Leicester
Typ: gospodarze +1,5 zoltych kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsafe
Analiza: 5/6, tyle razy Sevilla otrzymala 2 zolte kartki lub wiecej w meczach LM 2016/2017. Mysle, ze i tym razem gracze z Andaluzji nazbieraja kartonikow. Za wszelka cene beda chcieli dzis uzyskac korzystny rezultat. Czuja presje i na pewno beda chcieli przerywac wszystkie grozne akcje, w srodkowym sektorze, wiec beda faulowali, wiec beda dostawac kartki. Mysle, ze hiszpanski zespol za sprawa tego, ze sa faworytami tego spotkania i wiedza o tym beda chcieli zakonczyc spotkanie z czystym kontem, wiec nieczysta gra bedzie tutaj czasami wskazana.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mlody5-123793 5

mlody5-123793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Leicester
Typ: Leicester lub remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Nie będę się rozpisywał, Leicester w kepskiej formie w lidze , jedyna szansa na sukces która im zostaje w tym sezonie to Liga Mistrzów. Drużyna bardzo dobra , praktycznie taka sama jak w tamtym roku która zdobyła tytuł mistrza Anglii. Jedyne co im brakuje to motywacja , Liga Mistrow to dla nich cos nowego i beda chcieli pokazac sie z najlepszej strony zeby udowodnic ze ich zeszłoroczny sukces nie był przypadkiem.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Szkocja – Puchar FA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Hibernian - Hearts
Typ : Hibernian wygra
Kurs : 2,40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Hibernian zagra z Hearts. Hibernian występuje o klasie niżej od Hearts i pomimo to wydaje mi się faworytem tego meczu. Jest to mecz powtórka w pucharze Szkocji w pierwszym był wynik 0:0. Co ciekawe oba te zespoły w 2016 roku grały ze sobą na tym samym etapie rozgrywek w pierwszym meczu był remis a w drugim 1:0 wygrał Hibernian. Czyli historia się powtarza, ale to zobaczymy w trakcie meczu. Ponadto Hibernian u siebie na ostatnie 5 meczów zanotował 3 wygrane i 2 remisy, a Hearts na wyjeździe 3 porażki, remis i wygrana. Więc biorąc pod uwagę te statystyki uważam że Hibernian wygra ten mecz.
✅140
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy Serie A1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Latina
Typ: Latina
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 20:30 w ramach rozgrywek ostatniej kolejki sezonu Vibo Valentina podejmie u siebie zespół Latiny, który to ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, gra na stałym i równym poziomie i dzisiaj jest również zdecydowanym faworytem. Beniaminek jest w rozsypce, pokazało to ostatnie spotkanie przegrane z Sorą 3-0. Dziś mamy do czynienia z zamaskowaniem kursów poprzez to że Vibo gra u siebie, jednak nie sądzę, aby to miało jakiś wpływ na wynik tego spotkania. Gospodarze wygrali na ostatnie 8 spotkań tylko jedno z Padovą po wymęczonym meczu 3-2.
H2h jest również na korzyść Latiny która triumfowała 4 razy na ostatnie 5 spotkań.
Potencjał i doświadczenie to kolejny fakt który stawia Latine w lepszym świetle i według mojej opinii dzisiaj doświadczenie i aktualna forma, zdecyduje o losach meczu. Vibo ma bardzo młodą kadrę przeważnie wygrywa tylko z drużynami z samego dołu tabeli chociaż tak jest wspominałem ostatnio przegrali z 12 w tabeli Sorą. Dziś nie przewiduje ich zrywu
Jak dla mnie 75%-25 % tak powinny przedstawiać się szanse obu ekip. Tutaj ponownie duże duże value, a kurs 2,30 zachęca.
GL!
⛔100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów,
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Leicester
Typ: Pierwsze 10 minut - Wynik - Sevilla
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tym razem nie będę przedstawiał żadnych statystyk. To mój pierwszy miesiąc w typowaniu, oczywiście nieudany, ale nie przejmuję się tym za bardzo, najważniejsze, że wyciągnąłem już pewne wnioski i od przyszłego miesiąca będe grał już trochę inaczej, a teraz te ostatnie kilka dni lutego postaram się grać tylko duże kursy, licząc, że coś wejdzie i końcowy wynik nie będzie taki fatalny ????
Jak wiadomo - Sevilla jest faworytem tego spotkania, choć kilka miesięcy temu zdania były bardzo podzielone. Leicester gra fatalnie w lidze oraz pucharach. Jedyne co im pozostało to LM, w której do tej pory spisywali się bardzo dobrze. Naprawdę chciałbym, aby wywieźli pozytywny rezultat z Hiszpanii i będę im kibicował. Mimo to muszę być realistą, za mistrzami Anglii nie przemawia kompletnie nic, więc stawiam, że bardzo szybko stracą gola, kurs jest dobry, gol strzelony w pierwsze 10minut całkiem prawdopodobny, wiec czemu nie spróbować ? Oczywiście można zagrać za jakieś grosze, a dla mnie tym razem punkciki w zabawie w zupełności wystarczą ????
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER MEN - DOUBLES: Morelos (Mexico), hard - 1/8-finals
Godzina: 22:45
Spotkanie: Arevalo M. / Galdos S.-Gomez A. / Patino L.
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Mecz za niespełna 30 minut. Więc analiza będzie krótka przepraszam. W Meksyku cuda na kiju się dzieją. Arevalo to zawodnik, który notuje bardzo dziwne wyniki. Ostatnio mega dziwny mecz z Paviciem. Ostatecznie przegrał. Wątpie, żeby tu chciał dalej grać. Pewnie też będzie się kończyło w super tiebreaku. Na takim poziomie sportowym bardzo niskim. Nie faworyzowałbym żadnej pary na poziomie 1,2-1,3. Powtarzam cuda na kiju się dzieją w Meksyku. Dziś dajmy na to Samper przegrywa 2-0 gładziutko. Patino jako gospodarz liczę że zostanie popchnięty do drugiej rundy. !! Powo. Nie szaleć że stawką bo różnie może być.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom