>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.02.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 22. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv M. - Nicea
Typ: Lokomotiv
Kurs: 2.31
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie które zdaje się być formalnością. Oczywiście istnieje pewne ryzyko związane z wynikiem pierwszej potyczki (Lokomotiv 3:2) , niemniej zaryzykuję. Jak już wspomniałem Rosjanie przywieźli zwycięstwo w związku z tym nie ma musu na wygrywanie w domu , jednak nie sądzę by Nicea traktowała super poważnie mecz rewanżowy i realnie myślała o awansie. Ostatnie kilka tygodni to seria ich niepowodzeń (0-1-4) głównie w lidze , widać gołym okiem że forma pikuje w dół , i to co było mozolnie budowane wcześniej może zostać bardzo szybko zaprzepaszczone. Sądzę ze priorytetem na chwilę obecną jest powrót na właściwe tory w rodzimych rozgrywkach i na tym głównie skupią swa uwagę sztab szkoleniowy i piłkarze Nice.
Gospodarze u progu sezonu ligowego prócz wygranej we Francji rozegrali kilka sparingów z różnym skutkiem (1-4-2) aczkolwiek nie wyciągałbym daleko idących wniosków. W Moskwie gra się ciężko przyjezdnym , zważywszy na warunki termiczne panujące aktualnie (ok. -12 C) i nie tylko . Gdy dołożymy do tego braki kadrowe po stronie przyjezdnych i raczej eksperymentalny skład sądzę że powtórne zwycięstwo Lokomotivu jest całkiem realne.
✅131




 
Otrzymane punkty reputacji: +42
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Lipsk-Napoli
Typ: 2
Kurs: 4.60
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskiej Ligi Europy, moi zdaniem największa niespodzianka pierwszej serii gier, gdzie Napoli na swoim terenie zostało pokonane przez drużynę z Lipska. Goście byli gorsi praktycznie pod każdym możliwym względem od zespołu Niemieckiego , prowadzili co prawda ,ale po zdobyciu bramki cofneli się do głębokiej defensywy, stracili następnie 3 bramki no i teraz trzeba zapierdzielać w rewanżu żeby to co się straciło odrobić , według mnie jak goście poważnie podejdą do tego spotkania to są w stanie na spokojnie odzyskać to co stracili w pierwszym spotkaniu, mają bardzo mocny skład i spokojnie powinni zawalczyć o awans choć na pewno łatwo im to nie przyjdzie, bowiem gospodarze mają sporą zaliczkę i w tym meczu mogą się nastawić na grę z kontry, Napoli w poprzednich meczach ulegało tylko Feyenoordowi oraz Manchesterowi City, gospodarze notowali znacznie więcej wpadek na swoim stadionie, przegrana z Herthą, Besiktasem oraz remisy z Hamburgiem oraz Mainz. Moim zdaniem jutro zobaczymy kawał dobrego futbolu i sporo bramek bowiem goście muszą się otworzyć jeśli chcą zagrać dalej.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Calgary Flames
Typ: 1

Kurs: 2.01
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Vegas Goldden Knights jest obecnie liderem konferencji zachodniej ligi NHL. Domowy bilans drużyny Vegas jest imponujący. Na 29 meczy na czysto wygrali 17. Ogólnie wynik domowy prezentuje się 17-5-2-5. Ich przeciwnikami będzie ekipa z 10 miejsca w lidze czyli Calgary Flames. Calgary, o dziwo jest drugie pod względem meczy wyjazdowych 12-5-5-7. Także mamy tutaj pojedynek w zasadzie najlepszej drużyny domowej z vice-liderem wyjazdów. Formy oby drużyn w ciągu ostatnich 5 meczy podobne. Gospodarze 3-0-0-2, goście 2-0-1-2. W poprzednim spotkaniu bezpośrednim wygrało Vegas 4-2. Sądzę, iż w tym spotkaniu atut gry przy własnych ścianach odegra decydującą rolę.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 80

krzysiek1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: AC Milan - Ludogorets
Typ: 1
Kurs:
1,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w Mediolanie powinno przynieść pewne zwycięstwo gospodarzy. Co prawda nie spodziewam się wysokiego wyniku (wg mnie 1:0) bo po strzeleniu 3 goli w pierwszym meczu Włosi mogą być już pewni awansu. Dlatego liczę spokojnej wygranej, aby umilić wieczór kibicom i też nie stracić sił przed ważnymi meczami w lidze. Co przemawia za moim typem:
- Milan na małej fali: 4-2-0 w ostatnich sześciu meczach,
- Goście przyjeżdżają już tylko żeby rozegrać pro forma ten przegrany pojedynek w pierwszym mecz,
- Ludogorets na wyjazdach w LE jest po prostu przeciętne.
W czwartkowy wieczór jest to jeden z bezpieczniejszych typów. Inny wynik niż wygrana Włochów będzie sensacją. Zważywszy na kalendarz Milanu spodziewam się spokojnej gry ze strony gospodarzy i skromne zwycięstwo.
✅45
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia, Mistrzostwa Stanu Rio Grande do Norte
Godzina: 01:00
Spotkanie: ABC – Santa Cruz de Natal
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Pierwsza kolejka drugiej rundy Mistrzostw stanu Rio Grande do Norte. W pierwszej rundzie ABC zajęło pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 6-0-1 i 16:4 w bramkach, na własnym stadionie zaliczyli 3-0-0 i 4:0. W historii obie ekipy rozegrały ze sobą trzy spotkania i wszystkie zakończyły się zwycięstwem ABC. Ostatnie w styczniu tego roku na wyjeździe 1:0. W poprzednim sezonie druga runda również zakończona zwycięstwem ABC z 6 wygranymi i 1 porażką, a Santa Cruz na 6 miejscu z 8 punktami w 7 meczach. Sądzę, że w tym sezonie będzie podobnie i ABC nie będzie miało problemów przede wszystkim w meczach na własnym stadionie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubaj
Godzina: 12:30
Spotkanie: K. Pliskova - A. Kerber
Typ: Kerber (krecz = zwrot)
Kurs: 1,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek dwóch czołowych zawodniczek kobiecego tenisa. Kerber wróciła do dobrej gry po zeszłorocznym nieudanym sezonie i dla mnie to ona jest faworytką tego meczu. Oglądałem w tym roku kilka meczów Andżeliki i naprawdę imponuje swoimi zagraniami. Powoli wraca do formy sprzed dwóch lat, kiedy to była liderką rankingu.
Czeszka w ostatnim meczu stoczyła 3-setowy bój z Suarez Navarro, a wcześniej porażka z młodą Amerykanką Bellis, więc widać, że forma nie jest na najwyższym poziomie.
Kerber zaś według mnie jest faworytką całego turnieju i powinna poradzić sobie z Czeszką. Nie idę w dokładny wynik 2:0, bo mimo nie najlepszej formy, Karolina to również świetna zawodniczka i stać ją na ugranie jednego seta.
Bilans bezpośrednich meczów na twardej nawierzchni to 5:2 dla Kerber.
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon kobiety, sztafeta 4x6km, IO
Godzina: 12:15
Spotkanie: Białoruś - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ponownie biathlon i fajny kursik na Czeszki w parze z Białorusią. Ostatnio typ z biathlonu już księgowałem, ale niestety Peiffer pokazał, że każdą przewagę można roztrwonić. Jutro idę w stronę Czeszek, które w mojej opinii są niedocenione przez buka i powinny być wyżej niż ich przeciwniczki. Owszem Białorusinki mają wielką gwiazdę Domrachevą, której tutaj strasznie nie szło, ale w końcu stanęła na podium i zdobyła srebro w biegu ze startu wspólnego. Czeszki natomiast mają Vitkovą, która zdobyła brąz w sprincie. Uważam, że pozostałe zawodniczki obu drużyn, są na bardzo zbliżonym poziomie, z tym że im krótszy dystans, to moim zdaniem szanse Czeszek wzrastają. Zdecydowanie widać po wynikach, że na dłuższych dystansach Białorusinki zajmują przeważnie lepsze miejsca, ale sztafeta to 4x6km, więc dystans iście sprinterski. Uważam że szanse są 55-45 na korzyść naszych południowych sąsiadek dlatego korzystam z niedoszacowania ich przez bukmachera. W ostatnich bodaj trzynastu występach obu sztafet Białoruś była lepsza tylko raz i nie sądzę, żeby jutro miał być ten drugi.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Biathlon
Godz: 19:00
Spotkanie: Sztafeta Kobiet
Typ: Niemki nie wygrają
Kurs: 2.75
Bukmacher: fortuna
Wielu powie,żebym się puknął w łeb,bo przecież Niemki są murowanym faworytem do złota. Na papierze tak i to zdecydowanie,ale to jest turniej olimpijski. To jest Biathlon i wystarczy gorsza dyspozycja dnia jednej z zawodniczek, presja, gorsze warunki na strzelnicy...jest sporo czynników w tej dyscyplinie. Przykładem może być mixt,gdzie też Niemcy byli murowanym faworytem do medalu, a skończyło się poza podium przez gorszą dyspozycję Peiffera
Każda ze sztafet będzie walczyć na maxa i po takim kursie muszę spróbować zagrać przeciwko mocno faworyzowanym Niemką ;)
Pozdrawiam ????
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - AbuDhabi Tour
Godzina: 09:00
Spotkanie: Danny van Poppel - Phil Bauhaus
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Forbet
Dziwny był wczorajszy finisz na 1. etapie. Pociąg Quick Step z prawej strony i wczesny atak Ewana spowodował, że bardzo chaotycznie to wyglądało. Dziś przed metą czekają zakręty, które powinny sprawić, że nie będzie aż takiego tłoku na mecie. Van Poppel zmienił Sky na Lotto Jumbo przed sezonem i w sumie to chyba będzie zmiana na korzyść. Tam nie miał prawie w ogóle okazji finiszować, a chociażby na Tour de Pologne pokazał, że potrafi. Tutaj na zmianę z Groenwegenem może obstawiać wyścigi. Sezon zaczął świetnie bo od wygranej etapowej na Walencji i kosmicznie długi sprint. Potem jeszcze 3. miejsce i drugie, tuż za plecami Ewana, na klasyku w Almerii. Wczoraj na finiszu został bez pomocy zespołu, który dziś powinien się poprawić. Do tego popełnił błąd, bo próbował przeskoczyć na prawo do pociągu Vivianiego, a za chwilę musiał znów wracać do prawej strony i to był koniec walki o zwycięstwo. Pary w nogach jednak nie brakuje, co było widać. Bauhaus nie mógł go wyprzedzić i musiał przechodzić z drugiej strony. Phil to młody kolarz, który potrafi powalczyć o zwycięstwo etapowe ale na razie to nie tyle codzienność ile wyjątek. W Australii nieźle sobie radził ale wczoraj jak popatrzyłem na obu na finiszu to Poppel wydaje mi się być o wiele mocniejszy.
✅60
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: TFF 1. Lig - Kolejka 23
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Boluspor - Erzurum BB
Typ: 1 (handicap eu 0-1)
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
dziś bardzo ryzykownie , co prawda uważam gospodarzy za faworytów tego pojedynku jednak handinap na moje oko to 50 /50 szans. Analizując sportowo wydaję mi się,że gospodarze powinni pradzić sobie i zgarnąć 3 pkt. Goście zdecydowanie lepiej sobie radzą u siebie , na wyjazdach coś strzelą często jednak kończą spotkania porażką lub remisem (1 win na wyjeździe w sezonie). Nie jest to słaba drużyna lecz zdecydowanie lepiej gra im się w domu.
Boluspor ładnie pokazał się też w meczach pucharowych u siebie :
Boluspor 2-1 Akhisar Belediye
Boluspor 4-1 Kasimpasa (łacznie 7-2 w dwumeczu)
Pozdrawiam.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaKorea Południowa, Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 09:00
Spotkanie: Daejeon KGC – Expressway Co
Typ: Daejeon KGC
Kurs: 3,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo krótko bo do spotkania kilka minutek. Ostatni mecz 3:0 na korzyść Expressway, jednak na własnym obiekcie, a w tej lidze ma to spore znaczenie, ponieważ w styczniu to KGC ograło Expressway u siebie 3:2. U siebie gospodarze mają bilans 7:6, a goście wyjazd 9:4, jednak drużyna lidera ligi nie jest w swojej optymalnej formie. W ostatnich 4 meczach poza zwycięstwem nad KGC zanotowali domową porażkę z IBK 0:3 oraz 2 wymęczone zwycięstwa z dwiema najsłabszymi ekipami ligi. Podsumowując bo brak czasu: Oczywiście że faworytem są goście, ale warto zaryzykować.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna M, bundesliga
Godzina:19.00
Spotkanie: Magdeburg-Goppingen
Typ: Magdeburg hand -3,5
Kurs:1,74
Buk: fortuna
Bundesliga. Magdeburg jest zespołem przynajmniej o poziom lepszym w tym sezonie. Pokazuje to również tabela. Mają zdecydowanie lepszych zawodników w kadrze i grają o zupełnie inne cele w lidze. Nie widzę tutaj innego wyniku jak win gospodarzy. W związku z tym, że grają u siebie, co jest bardzo dużym atutem, nie przewiduję tutaj nerwowej końcówki meczu- stąd typ na handicap..
Polecam również molteni/zeballos-bellucci/sa- 20 wynik. 2,37 kurs
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Lipsk-Napoli
Typ: Napoli zdobędzie +1,5 gola
Kurs: 2,49
Godz: 19:00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Czas na rewanżowe spotkanie Lipsk-Napoli. Podopieczni Sarriego będą musieli stanąć na głowie, żeby odrobić straty z pierwszej potyczki. Wyjdą zapewne z ultraofensywnym nastawieniem i za wszelką cenę będą chcieli odrobić straty. Potrzebne 2 gole zdobyte i 0 straconych. Ciężko będzie spełnić oba warunki, ale pierwszy powinien zostać spełniony. Ma kto strzelać: Callejon, Mertens czy Insigne nie raz pokazywali swoje możliwości. Powodzenia!
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie: Atalanta - Borussia Dortmund
Typ: Awans - 1
Kurs: 2,53
Buk: Fortuna
Analiza:

Wczoraj tragedia na moim typie w tym dziale... i przepraszam każdego kto zagrał bo dostałem kilka powiadomień o polubieniach mojego typu... Na pocieszenie mogę powiedzieć, że też umoczyłem cały kupon tym jednym typem, pozostałem czyli BTTS Shaktar - Roma i Remis w drugiej połowie w Sevilli mi siadły...
Ale dość tłumaczeń, dziś typ trochę na czuja i wiarę w słowa trenera Atalanty. Atalanta wywalczyła jak dla mnie bardzo korzystny wynik w pierwszym meczu, wpakowanie dwóch bramek w Dortmundzie pozwala im bardzo realnie myśleć o awansie, a z tego co doczytałem to właśnie Liga Europy jest ich celem, a bynajmniej jak najdłuższa gra w niej. Trener Atalanty jasno powiedział w jednej z konferencji przed meczem Serie A, że Atalanta nie jest drużyną która może sobie regularnie pozwolić na grę w Europie, więc mają zamiar cieszyć się grą w tym sezonie jak najdłużej dla samych siebie jako piłkarzy ale i dla kibiców.
W zasadzie tyle z jakiejś mojej analizy, nie wiadomo jak Borussia potraktuje tą Ligę Europy, po odejściu Kloppa i włączeniu się do gry Bundesligowej RB Lipsk Borussia nie jest już takim hegemonem pewnym gry w Lidze Mistrzów co sezon, muszą o to ciężko walczyć, więc może tutaj upatrują pewnego awansu i przy okazji wygrania trofeum, ale równie dobrze mogą mieć podejście jak topowe włoskie hiszpańskie czy angielskie kluby i zwyczajnie &quot;zlać&quot; ten &quot;pucharek&quot; na rzecz ligi.
Dla mnie kurs na Atalantę zawyżony więc próbuję w to uderzyć, chociaż dziś tez mały wariacik idzie na LE i ten typ do niego dołączam, nigdy na logikę mi LE nie siadała na kuponach więc pora na delikatne odrealnienie od logiki.
Pozdrawiam i z fartem kuponów życzę ;)
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkowka Czechy 1 liga kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olomouc - KP Brno
Typ: Olomunc -15,5 pkt handi punktowe
Kurs: 1,90
Bukmacher: forBet

Dziś czeska siatkówka w kobiecym wydaniu. Spotkanie rundy zwycięzców pomiędzy Olomouc i KP Brno. Kursy na handi punktowe w tym meczu idą systematycznie w górę, jeszcze wczoraj na fortunie można było łapać handi -13,5 po 1,7, a aktualnie handi z podobnym kursem przesunęło się tam na linię 16,5 pkt. Na Forbet można znaleźć jeszcze proponowane przeze mnie handi.
Gospodynie to druga siła w czeskiej siatce i chyba jedyna drużyna która może zawalczyć z Prostejovem. Całość gry ciągnie reprezentantka kraju Struskova. W rundzie zwycięzców Olomounc jak na razie łatwe winy po 3-0 z Ostravą i Sokołem, porażka 2-3 z Prostejovem i wygrana na wyjeździe odniesiona 20 lutego 2018 z dzisiejszym rywalem 3-2. Wynik może i wyrównany ale jak spojrzymy na małe punkty to Olomouc wygrał 109-91. Wszystko to dzięki wygranym wyraźnie setom do 14 i 16 oraz tajowi do 11.
KP Brno to drużyna która mocno awansowała w stasusie czeskiej siatki dzieki ubiegłorocznym playoffom, w których atakując z piątego miejsca zdobyły brązowy medal (Olomouc to vicemistrz). W tym sezonie grają nieźle i zajęły w sezonie zasadniczym trzecie miejsce. Ostatnie mecze w ich wydaniu to jednak dramat. Oprócz wspomnianej porażki z Olomoucem uległy po 1-3 z Libercem i Ostravą oraz 2-3 z Prostejovem.
H2H z tego sezonu przemawia wybitnie za gospodyniami:
- wspomniane 3-2 z 20 lutego;
-18 stycznia 2018 Brno - Olomouc 0-3 (małe punkty 63-75);
-16 listopada 2017 Olomouc - Brno 3-0 (75-50)
Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Marseille 2018
15:30
Muller G. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 gema
1,82 w 1xbet

H2H 2:5 z lat 2003 (pierwszy mecz Futures) do 2016, ostatnie ich 4 spotkania to wygrana Mahuta z czego aż 3 to finały! Ale to było szmat czasu temu, jednak czy to coś zmienia? Obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, więc można spodziewać się zaciętego meczu.
Do tego kto jak kto, ale Mahut to taka &quot;cicha woda brzegi krwie&quot;. Potrafi zmobilizować się mecz kiedy potrzeba, ostatnio w Rotterdamie zagrał z Tsongą aż 3 tie-breaki. Na podobny mecz liczę i dzisiaj, bo gra przecież u siebie. Muller może mieć cały czas przecież diabły przeszłości, a przecież wiadomo, że tenis w zdecydowanej większości to głowa.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
D 83

disek

Użytkownik
Napoli odpuszcza LE , wiadomo.. Trener o tym mówił, widać po składzie, mają jeden punkt nad Juve, więc grają wyłącznie o lige! ????
Jeśli chodzi o dziś
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00

Spotkanie: Lazio - FCSB
Typ: BTTS/+2,5
Kurs: 2.56

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym dwumeczu jestem za drużyną z Rumuni, nie wiem dlaczego, w rozgrywkach grupowych bardzo kibicowałem Rumunom oraz drużynie z Pilzna, z którą grali w grupie ???? często na nich stawiałem, w pierwszym meczu z Lazio również stawiałem na ekipę z Bukaresztu. Steaua jeśli chce awansu musi strzelić bramkę we Włoszech, przyjeżdżają z zaliczką gola u siebie, co w przypadku strzelenia przez Lazio zmusza do dogrywki, moim zdaniem ekipa gości do rewanżu podejdzie ze sporą agresją i wbiją bramkę jeszcze w pierwszej połowie tak jak to miało miejsce podczas meczu na własnym boisku ???? . Co tyczy się ekipy gospodarzy, uśmiech na twarzy fanów Lazio wywołuje fakt, że Immobile znów trafia do siatki (ostatni mecz w lidze), Lazio u siebie jest silne, strzela bramki, podejrzewam że wyżej wspomniany Immobile wpisze się na listę strzelców również w meczu LE. Jak wiadomo jeśli goście strzelą bramkę na wyjeździe, Lazio będzie musiało wbić 3 gole dla awansu, co według mnie spowoduje, iż padnie więcej niż 2,5 bramki, stąd mój zakład. Pozdrawiam!
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Zenit Petersburg : Celtic
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Powinno być ciekawie na Saint-Petersburg Arena , Zenit podejmować będzie Celtic który przyjeżdza z 1 bramkową zaliczką uzyskaną u siebie 1:0 , jednak uważam że Zenit jest tutaj zdecydowanym faworytem i powinien awansować do 1/8 finału , Zenit od fazy grupowej gra w LE i po fazie grupowej z bilansem 5-1-0 i br 17:5 awansował z 1 miejsca natomiast Celtic odpadł z fazy grupowej LM w której praktycznie nie miał nic do powiedzenia patrząc oczywiście na ich bilans 1-0-5 i br 5:18 tak więc widać że nie szło im dobrze , ja jednak liczę że samo spotkanie będzie obfitowało w mnóstwo fauli i kartek co zresztą obie drużyny pokazały już w pierwszym meczu w Szkocji , w tym meczu sędzia Damir Skomina pokazał aż 10 żółtek po 5 dla obu drużyn stąd liczę że tu na Saint-Petersburg Arena będzie podobnie a czerwień jest bardzo prawdopodobna , Unibet na over 5.5 żółtek daje zaledwie 1.86 stąd u mnie czerwień !
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Zenit Petersburg : Celtic
Typ : Zenit -2 ah
Kurs : 5.1
Bukmacher : Unibet
Witam was po przerwie troche odpuscilem luty ale moze to i lepiej troche odpoczynku od internetow dobrze robi.
Dzis ide w latwe zwyciestwo gospodarzy. Dlaczego przedewszystkim ptrzac na to jak wygladala wczoraj Roma przy temperaturze przy -8 stopniach bodajrze. A dzis w Petersburgu -13(pdczuwalna moze dojsc do -20) plus mozliwe opady sniegu. Dodatkowo ciezki teren gdzie zawsze gosciom sie ciezko gra. Zenit imial u siebie ograc w fazie grupowiej tutaj Sosiedad 3-1 wiec mysle ze bedzie umial i Celtic. No i mysle ze skromne zwycietwo Celticu w pierwszym meczu tez da skrzydla gospodarza i dzis wygraja 2-0 a jesli Celtic pozwoli i nawet 3-0 i dlatego zabezpieczam sie azjatyckim handi.
Z Fartem.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom