>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.03.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 22 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Montreal Canadiens @ New York Islanders
Godz: 00. 00
Typ:
Montreal Canadiens OT ML
Kurs:
1,7 7
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś zainteresowało mnie spotkanie Islanders - Canadiens. Swoje pieniądze zamierzam powierzyć ekipie z Kanady ale czy dobrze robie sam nie wiem :razz:. Po pierwsze jest to 3 starcie obu ekip w tym skróconym sezonie. Oba poprzednie starcia wygrali gracze Islanders w stosunku 4:3 OT (21.02) i 6:3 (05.03). Dlaczego właśnie mój wybór pada na Montreal? Ano dlatego że &quot;Wyspiarze&quot; nigdy w historii nie zanotowali sweep&#39;u przeciwko Canadiens! Najbliżej tego byli w kampanii 1993/94 gdy zanotowali 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Mało tego biorąc pod uwagę jeszcze poprzedni sezon to drużyna z Nowego Yorku odnotowała 3 zwycięstwa z rzędu przeciwko Canadiens. Niesądze aby dobrze dysponowani w tym sezonie goście pozwolili sobie na 4 z rzędu porażkę z jedną z najsłabszych ekip w lidze. Tym bardziej że aspiracje na ten sezon mają spore. Są przecież 4 siłą całej ligi! Ekipa &quot;Habs&quot; napewno będzie podrażniona ostatnią porażką w dogrywce na własnych śmieciach z Buffalo. W bramce Canadiens zobaczymy dziś Carey&#39;a Price&#39;a, który z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za ostatni kiepski występ przeciwko Islanders, gdy na 23 strzały aż 5 krążków wylądowało w jego sieci. Po stronie gospodarzy w bramce Kevin Poulin. Także go &quot;Habs&quot; go!!!

✅ 77
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Ottawa Senators -Boston Bruins
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Mimo iż Ottawa w 5 ostatnich spotkaniach u siebie z Bostonem przegrywała, były to porażki minimalne, myślę że Ottawa jest na fali zwycięstw u siebie jak i na wyjeździe i w końcu dokopie Bostonowi. Boston ostatnie 2 mecze przegrał na wyjeździe z rywalami podobnej ranki jak Ottawa, kolejną przesłanką do wygranej Ottawy jest tylko 3 punktowa przewaga Bostonu w tabeli nad Ottawą. Sam stawiam na Ottawe za 50 zł. Mam nadzieje iż wszystkie moje przewidywania bez problemu się spełnią.

⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
TYP: 2
KURS: 3,20
BUK: William Hill
Analiza:

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Sacramento z zespołem Minnesota. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie niski kurs a na zespół gości tai wysoki. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gości w tym spotkaniu jest realne bo gospodarze grają w kartkę i jeden mecz wygrywają a kolejny przegrywają.
W konferencji zachodniej gospodarze tego meczu znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 24 zwycięstw oraz 44 porażek. Na własnym boisku rozegrali w tym sezonie 33 mecze w których to 18 meczy wygrali i 15 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak źle nie grają lecz również u siebie w kratkę się prezentują. Na wyjeździe grają tragicznie ponieważ rozegrali oni 35 meczy w których 6 meczy wygrali i 29 meczy przegrali. A więc jak widać jedynie co przegrywają. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wygrali 3 mecze i dwa mecze przegrali. Warto dodać że Sacramento przegrało u siebie z Milwaukee ale np. ostatnio wygrali u siebie z Los Angeles Clippers. A więc jak widać raz mogą wygrać a raz przegrywają.
Natomiast goście tego meczu w lidze w konferencji zachodniej znajdują się na 12 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 42 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 32 mecze w których to 16 meczy wygrali i 16 meczy przegrali. A więc i równo u siebie wygrywają i przegrywają. Natomiast na wyjeździe idzie im troszkę lepiej niż zespołowi gospodarzy. Rozegrali oni 33 mecze w których to 7 meczy wygrali i i 26 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe jakoś super nie grają lecz liczę że ten mecz wygrają. W ostatnich 5 meczy wygrali oni 2 mecze i 3 mecze przegrali.
Moim zdaniem goście ten mecz mogą wygrać i sądzę że jednak się przełamią i dlatego stawiam na to lecz jest to bardzo duże ryzyko.

⛔ 100
 
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie:
Chicago Bulls - Portland Trailblazers
Typ: Portland Trailblazers (+6.0)
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza: Brooklyn wczoraj pokazało klasę, więc przejdźmy do ubogiej trochę oferty z dzisiejszej nocy. Pod lupę wziąłem spotkanie Chicago z Portland gdzie znowu bukmacherzy zaskakują mnie swoim typowaniem wraz z dobrym kursem i handicapem. Moim zdaniem faworytami w tym meczu są goście a jeśli nawet nimi nie są, to nie przegrają większą ilością punktów niż 6! Dlaczego? Przejdźmy do statystyk. Ostatnie mecze Trailblazersów to przegrana z Milawukee siedmioma punktami, przegrana z 76ersami jednym punktem, wygrana z Detroit jedenastoma punktami, wygrana z Knicksami(!!) piętnastoma (!!) punktamii przegrana z Grizzlies pięcioma punktami. Jeżeli już przegrane, to minimalnie. Przejdźmy tylko do meczów wyjazdowych: Milawukee jak już wspomniałem, 76ers jednym punktem, przegrana z New Orlean Hornets dwoma punktami, WYGRANA Z SAN ANTONIO SPURTS dwudziestoma punktami i przegrana z Memphis sześcioma punktami. Jak widać zaliczają oni upadki i wzloty na wyjazdach. Ostatnie 2 mecze to swego rodzaju porażki, teraz liczę na wzlot, czyli na przerwanie złej passy. Przejdźmy do gospodarzy - grają oni naprawdę dobre spotkanie u siebie, gdy tylko przychodzi na ich parkiet godny rywal, gdy natomiast przychodzi ktoś z dolnej części tabeli, zawalają sprawę.
To jest najgodniejszy typ z dzisiejszej nocy ;)


✅ 90
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - Belator
Spotkanie: Dave Jansen – Marcin Held
Typ: 2
Kurs: 2,31
Bukmacher: Pinnacle
Witam,
W nocy z czwartku na piątek walka, która elektryzuje chyba wszystkich fanów polskiego MMA. Najlepszy polski lekki walczy w finale turnieju wagi lekkiej organizacji Bellator. Jako pierwszy Polak w historii może być mistrzem MMA amerykańskiej organizacji!
Walka miała się już odbyć w grudniu. Ale Marcin nie został wpuszczony do kasyna w którym miała odbyć się walka. Marcin nie miał skończonych 21 lat a od takiego wieku wpuszczają do kasyn w Stanach. Takie kwiatki nie tylko w Polsce :) Walka została przełożona po raz drugi na początku tego roku.
Marcin w tym czasie został najmłodszym posiadaczem czarnego pasa BJJ w Polsce. Pas otrzymał od głównego trenera klubu Gracie BarraViniciousa Magalhaesa. Tak więc nie była to nominacja od Polaka „po koleżeńsku”.
Marcin Held (15-2) ma zaledwie 21 lat. Swoją karierę zawodową zaczął w wieku 16 lat. Jego dwie porażki to: Łukasz Sajewski w 2010 i Michael Chandler w 2011 (obecny mistrz wagi lekkiej Bellator) w swoim debiucie w amerykańskiej organizacji. Od porażki z Chandlerem Marcin zanotował 5 zwycięstw. Koronną techniką Marcina jest dźwignia na nogę. 8 ze swoich 15 zwycięstw wygrał przez poddanie (czyli 50%). Na co dzień trenuje w London Shootfighters.
W ćwierćfinale pokonał Murada Machaeva (11-1). Wygrał przez jednogłośną decyzję. Marcin wygrał dwie rundy. Był faworytem e tamtej walce (kurs 1,7 i 2,15 na Rosjanina). W półfinale pokonał przez poddanie (dźwignia na nogę) doświadczonego Amerykanina Richa Clementiego (45-22). W tamtej walce nie był faworytem (Held – 2,17 i Clementi – 1,77). Plułem sobie w brodę bo miałem postawić na Marcina ale nie miałem konta na Betsafe a tylko tam znalazłem kurs (nie chciało mi się założyć). Teraz już założyłem 
Teraz Dave Jansen (18-2). Również jest asem parteru. 10 z 19 zwycięstw przez poddanie (ponad 50%). Dwie porażki pod rząd w organizacji WEC w 2010. W Bellator 5 zwycięstw. W ćwierćfinale pokonał Magomeda Saadulaeva (14-2) prze gilotynę. W półfinale niejednogłośnie pokonał na punkty Brazylijczyka – Ricardo Tirone (15-4).
Na niekorzyść Marcina działa to, że przygotowywał się na walkę w grudniu i tak naprawdę jest cały czas w sztosie. Oby nie był przetrenowany i nie wysiadł kondycyjnie w walce. Ale w takiej samej sytuacji był Jansen.
Druga sprawa to sędziowie. Wiadomo, że wszędzie sędziowie sprzyjają swoim. Jansen to Amerykanin, gala odbywa się w Stanach, skład sędziowski będzie z tego kraju. Jeśli walka będzie wyrównana i dojdzie do decyzji to boję się, że sędziowie będą faworyzować Jansena. Liczę, że Heldzik rozstrzygnie walkę przed czasem i urwie nogę Amerykaninowi.
Podsumowując może nie jestem obiektywny bo kibicuję Polakowi ale Marcin pokazał, że może pokonać bardziej doświadczonych zawodników. Stójka nie jest mocną stroną żadnego z zawodników ale Marcin ciągle się rozwija i zobaczymy o ile polepszyła się jego stójka od listopada. Bardzo ciekaw jestem jaki game plan wymyślą trenerzy i czy zawodnicy będą go realizować. Myślę że Jansen będzie próbował prowadzić walkę w stójce, bronić obaleni i liczyć na decyzję.
2,17 na Marcina – grzech nie zagrać!
Pozdrawiam


⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Izrael - Portugalia
Typ: Portugalia
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam! Na jutro polecam spotkanie pomiędzy reprezentacja Izraelu a Portugalii. Chyba nikogo nie dziwi mój typ ;) Portugalia na czele z CR7 na pewno wygra ten mecz. Portugalczyk jest w świetnej formie, strzela bramki(tak jak powinien), jego Real pokonał w Lidze Mistrzów Man. Utd a teraz na pewno &quot;ukradnie&quot; izraelczykom 3 pkt. Udowodni że zasługuje w tym roku na miano najlepszego z najlepszych ;) A teraz nie podniecajmy się Ronaldo tylko podejdźmy do tematu ogólniej. Obie drużyny mają po tyle samo punktów(7). Obecnie w lepszej sytuacji jest Izrael, gdyż ma lepszy bilans bramkowy. To duża motywacja dla portugalczyków ;) Zawodnik Izraelu (Hemed) zajmuje obecnie 1 miejsce do co il. strzelonych bramek ex aequo z 2 innymi zawodnikami. Portugalia ma swojego zawodnika(Postigo) dopiero na 7 miejscu w owym rankingu. Portugalczycy są lepiej zgraną drużyną, mają większą motywację oraz... Są po prostu lepsi. Grają w czołowych klubach na świecie. Formę Portugalii potwierdzają także kursy u bukmacherów. Czyli nie pozostaje nic innego, jak kibicować zawodnikom z Europy!! ;)

⛔ 100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Football
Spotkanie: Adelaide Crows vs Essendon Bombers
Typ: Over 188.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 22.III.2013 godz. 10.40
Analiza:


No nareszcie rusza ulubiona liga Funta, czyli australijskie AFL..
Pierwsze spotkanie nowego sezonu więc typ nieco loteryjny..
Faworyt w tym meczu to rzecz jasna Adelaide Crows, powinni lekko ogarnąć 100 pkt w meczu.. Pytanie tylko brzmi czy Essendon będzie w stanie dotrzymać im kroku?..
Nastroje w ekipie Bombers są faktycznie bombowe.. Bo niewiadomo kiedy to wszystko wybuchnie..
Mają przekichane już na starcie nowego sezonu, Bombersi nie dość, że z nazwy brzmią groźnie to i jeszcze grzeją na boku.. ???? Bodajże 10 graczy tej drużyny ma obecnie toczone postępowanie w związku z podejrzeniem o stosowanie środków dopingujących.. (Niekoniecznie chodzi tu o
..)
Pewnym jest, że ktoś za to beknie.. Zapewne nie skończy się tylko na zawieszeniach i karach finansowych dla klubu i pilkarzy..
Jeśli zostaną zostaną odjęte punkty to Essendon ma pozamiatane w kontekście Play Off w tym sezonie..
Ale póki co żadne wyroki nie zapadły i sezon trzeba rozpocząć.
Na gazie czy bez stać ich by powalczyć.. W zeszłym sezonie przegrali czterema punktami..chyba 100:104..​
Funt pograł grubiej TT na Adelaide over 88,5 ale na buku ktorego Typy Dnia nie uznają, więc tutaj tylko over meczowy..
Pzdr..
Powodzenia..

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Typ: połowa/koniec meczu : Portland Trail Blazers/Portland Trail Blazers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Forma Chicago Bulls począwszy od początku lutego jest po prostu bardzo słaba. Ta drużyna teraz dużo częściej przegrywa niż wygrywa. Słabiutko spisuje się ofensywa Byków, przez co oglądanie ich meczów to męczarnia. W ostatnim spotkaniu Bulls przegrali po dogrywce z Denver Nuggets, ale to, że w ogóle do tej dogrywki doszło zawdzęczają mierzącemu niewiele ponad 170 cm Robinsonowi, bo on zagrał rewelacyjny mecz, szczególnie w końcówce. W tamtym meczu Denver było jednak wyraźnie lepsze. Jeśli chodzi o Portland, to oni potrafią się zmobilizować na mecze z wielkimi, popularnymi klubami, a Bulls do takich drużyn należą pomimo fatalnej formy. Portland niedawno rozgromili 105:90 New York Knicks i co ważniejsze roznieśli na wyjeździe 136:106 San Antonio Spurs, w drugiej połowie zdobywając aż 79 punktów. Portland rozegrało też dwa dobre mecze z Memphis(podobny styl gry do Bulls, ale o poziom wyższy), jednak ulegli nieznacznie. Uważam, że Portland ma spore szanse wygrać z będącyi w kryzysie Chicago Bulls.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje mistrzostw Świata
Spotkanie:polska -Ukraina
Typ:Oferta Specjalna Lewandowski Strzeli Bramkę i Polska Wygra
Kurs:4,50
Bukmacher :William Hill
Analiza:Na dzisiejszy typ wybrałem Mecz Eliminacji Pomiędzy Polską a Ukrainą jak wiadomo ten mecz dla naszej reprezentacji jest piekielnie ważny potrzebujemy tego zwycięstwa aby realnie myśleć o awansie do MŚ.Jak do tej pory po 3 rozegranych spotkaniach zajmujemy 3 lokatę z 5pkt po zwycięstwie nad Moładawią i 2 remisach z Anglią i Czarnogórą .Natomiast reprezentacja Ukrainy bardzo źle zaczełą Elimincje jak do tej pory 2 remisy i 1 porażka co daje im aktualnie miejsce przedostatnie w tabeli.Drużyna naszej reprezentacji jest nieprzewidywalna i według mnie lepiej się koncentrują w meczach z silniejszymi rywalami co można było widać w spotkaniu z Anglią gdzie mogliśmy wygrać.Do tego dochodzi atut własnego boiska gdzie nasi kibice są 12 zawodnikiem na boisku.Teraz coś Robercie w ostatnim czasie spływa na niego bardzo duża fala krytyki że w klubie strzela a reprezentacji nie ,otóż moim zdaniem jutro pokaże że jednak to nie prawda w obecnej chwili jak dla mnie jest w kapitalnej dyspozycji ostatni mecz z Freiburgiem gdzie strzelił 2 bramki i przy jednej asystował przekonał mnie że to jednak świetny piłkarz .Reasumując Myślę że jutro wygramy bo szanse mamy duże skład wydaję się być najlepszy jaki może obecnie być ja osobiścię licze że Robert się przełamie a Nasze Orły wygrają jutrzejsze bardzo ważne spotkanie. Kursik bardzo kuszący i wart ryzyka.
Do Boju Polska !!!
PZdr

⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: New York Rangers - Florida Panthers
Typ: Rick Nash strzeli gola w reg time
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsson
Jeszcze koło 12 kurs na strzeleni gola przez nasha wynosił 2.95. teraz jest znacznie mniejszy, ale w mojej ocenie wciąż opłacalny. Pantery ostatnio zagrały bardzo dobry mecz z Caroliną i sprawiły spora niespodzianke wygrywając aż 4-1 na wyjeździe. Dal mnie nie jest to jakaś oznaka nagłego wzrostu formym tylko raczej trafienie na zły dzień przeciwnika. Carolina grała bowiem b2b, ponieważ dzień wczesniej przegrała 2-1 z Rangersami po dogrywce więc sporo sił stracili. Pantery lubią w takich okolicznościach sprawić niespodziankę, pare tygodni temu ograli 5-2 na wyjeździe Lotników, którzy dzień wczesniej ograli w klasyku Pingwinów. Patery jednak nie mają tej regularności i jakości, aby tak dobrze grać seriami. Dzisiaj powinni swoje stracić, mimo że Strażnicy osttanio nie rozpieszczają w ofensywie, ale myślę, że dzisiaj się to odmieni. Drużyna ta jest bardzo uzależniona od Nasha, któy jak trafiał jakis czas temu to wygrywali wszystko jak leci. Ostatnio się zaciął i zaliczyli kilka porażek pod rząd. Ostatnie 2 spotkania jednak wygrali, a Nash strzelił w meczu z Diabłami, wygranym 3-2. Jak Strażnicy mają dzisiaj zainkasować komplet to Nash musi staną cna wysokości zadania i w moim mniemaniu stanie. Pantery nie mają tej jakości w defensywie, aby go upilnowac. Nash świetnie gra w kontrze oraz w PP. Oddaje sporo strzaów, najwięcej ze swojej drużyny, jest niezwykle aktywny i ciągnie ten wózek ile może. Pantery dzisij minimum te 3 sztuki powinny straciś, a jak tamj się stanie to wielce prawdopodobne, ze Nash strzeli gola. No bo mto jak nie on?

⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL Spotkanie: Los Angeles Kings – Dallas Stars
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betclik
Analiza:
W piątek, o godzinie 3:30 czasu polskiego, w Staples Center spotkają się zespoły z Los Angeles i Dallas. Gospodarze jutrzejszego pojedynku znajdują się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 36 punktów i bilansem bramkowym 88:76. Goście okupują drugą część tabeli – 11 miejsce i 29 punktów na koncie przy bilansie bramkowym 76:88.
Królowie na własnej tafli są drugim najlepiej grającym zespołem w lidze, tuż za Anaheim Ducks. W 15 rozegranych spotkaniach zanotowali 12 zwycięstw (tylko jedno po dogrywce) i 3 porażki (także jedna po dogrywce). Los Angeles Kings może pochwalić się największą ilością strzelonych bramek na własnym lodowisku – 53 – przy 31 straconych.
Gwiazdy z Dallas na wyjazdach spisują się bardzo przyzwoicie. W piętnastu dotychczasowych pojedynkach wygrali siedmiokrotnie (2 razy po dogrywce) oraz przegrali ośmiokrotnie (raz po dogrywce). Legitymują się bilansem bramkowym 40:42
W ostatnich pięciu spotkaniach w lepszej dyspozycji są gospodarze, którzy w tym czasie zanotowali 3 wygrane i 2 porażki (17:13 w bramkach). Dallas Stars zdołali wygrać tylko jedno spotkanie przy 3 porażkach w regulaminowym czasie gry i jednej po dogrywce (9:21 w bramkach).
Jeżeli chodzi o formę Królów w Staples Center to ostatnie 5 pojedynków rozstrzygnęli oni na swoją korzyść strzelając średnio 4,2 i tracąc 1,4 bramki na mecz. Gwiazdy w pięciu ostatnich wyjazdowych pojedynkach zdołały wygrać dwie potyczki i polegli trzykrotnie (13:16 w bramkach).
Ostatni pojedynek pomiędzy zespołami z Los Angeles i Dallas odbył się ósmego marca, kiedy to przyjezdni dość wysoko ograli Kings w stosunku 2:5. Patrząc jednak na dyspozycję w ostatnich meczach i chęć rewanżu za dotkliwą porażkę stawiam na wygraną gospodarzy.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

konopa94

Użytkownik
Piłka nożna- Mecze międzynarodowe.Kwalifikacje na Mistrzostwa Świata 2014 Brazylia
Liechtenstein-Łotwa 2 (1,70)
Ani gospodarz ani Łotwa nie grają pięknej piłki, lecz uważam, że Łotwa mimo wszystko nie powinna przegrać z takim państwem jakim jest Liechtenstein. Na 15 meczów u siebie 2 wygrali (Andora,Litwa) i raz zremisowali(Finlandia) reszta w łeb także myślę, że nie powinni zdobyć ani punktu w tym meczu.
Słowacja-Litwa 1 (1,54)
Tutaj tylko napiszę,że Słowacy grają przed własną publicznością, mają szanse na awans oraz to, że Litwa nie wygrała na wyjeździe od 2010 roku.
Szwecja-Irlandia 1 (1,50)
Szwedzi, zdecydowany faworyt. Potrafią u siebie wygrać z mocnymi przeciwnikami(Anglia,Francja) i biją się o awans, w sumie Irlandia także, lecz analizując ich mecze na wyjeździe to mają wygrane, ale z przeciwnikami słabymi takimi jak(Wyspy Owcze,Kazachstan) dlatego myślę, że sobie nie poradzą ze Szwedami.
Izrael-Portugalia over 2,5 (1,97)
W ostatnich 5 meczach Izraela u siebie padają co najmniej 3 bramki. Jest to mecz o przysłowiowe 6 punktów, dlatego uważam, że padnie sporo bramek. Wszyscy wiemy, że Portugalia to klasa sama w sobie i powinna nastrzelać tych bramek, przy czym Izrael może ładnie skontrować. Za taki kurs,myślę, że warto zagrać .
Macedonia-Belgia obie strzelą:tak (1,95)
Myślę, że Belgia to wygra, ma bardzo dobrą kadrę, Hazard jest w gazie i Belgowie na pewno coś ukują. Myślę, że nawet sam Hazard coś strzeli, Lukaku może też , lecz nie mowa tutaj tylko o Belgach. Macedonia u siebie od ostatnich 5 meczy za każdym razem strzela chociaż bramkę(za sprawą Pandeva z Napoli) on też myślę, że sam coś sobie wypracuję i strzeli a nie grali ze słabymi przeciwnikami bo z Danią,Słowenią,Serbią,Chorwacją,Litwą. Kursik też jest bardzo przyjemny, także można się skusić
Irlandia Pln.-Rosja 2 (1,51)
Bardzo ładny kursik, a Rosja jak wygra to ma zapewniony awans, także myślę, że będą chcieli wygrać i mieć już to zapewnione. Irlandia u siebie remisuje z takimi śmiesznymi zespołami jak Azerbejdżan Luksemburg i Finlandia w ostatnich 3 meczach, gdzie Rosja jest co najmniej o klasę od nich lepsza. Kursik również bardzo przyjemny
Mołdawia-Czarnogóra 2 (1,57)
Nie będę tutaj dużo pisał, Czarnogóra jak wygra będzie o krok od awansu, mają formę a Mołdawia to Mołdawia, nie oszukujmy się oni nic nie grają. Mecz dla Czarnogóry bardzo ważny, dlatego się zepną i to wygrają Mołdawia ma teoretyczne szanse na awans, ale tylko teoretyczne bo wiadome jaką oni piłkę grają.
kurs:35,76 (jak dla mnie ekstra)

W TYPACH DNIA podajemy typy singlowe.
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. MŚ 2014
Spotkanie: Polska - Ukraina (+1)
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam. Jutrzejszy mecz może się okazać dla naszej reprezentacji najważniejszym w całych el. MŚ 2014. Nasza reprezentacja musi go wygrać i sądzę, że jest to w stanie zrobić w stosunku co najmniej dwubramkowym. Co by nie mówić mamy kadrę najsilniejszą od paru (może nawet parunastu) lat. Nasze trio z Dortmundu kroczy na podbój Ligi Mistrzów, Boruc świetnie sobie radzi w Premier League. Do tego mamy paru młodych zawodników, którzy zapowiadają się na prawdę nieźle (Krychowiak, Łukasik). Stanowimy kolektyw i to jest naszą siłą. Do tego gramy u siebie. 57 tysięcy gardeł musi ponieść naszych do zwycięstwa. Mecz może toczyć się na wynik przypuśćmy 1-0 a wtedy wystarczy jedna kontra i już mamy wynik handicapowy. Ukraina w eliminacjach na razie gra przeciętnie a do tego zagra w osłabionym składzie. Nie zagra przede wszystkim (moje subiektywne zdanie) ich największa gwiazda - Jewhen Konoplianka. Nasi jak dla mnie w najmocniejszym składzie. Spodziewam się wyniku 2-0 lub 3-1 dla naszych. Polecam !
PS Jutro widzimy się na Narodowym ????

⛔ 100
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka Austria
Spotkanie Gmunden- Oberwart Gunners
Typ1
Kurs1.65
Bukmaher STS
Zespół Gospodarzy przegrał ostatnio dwa mecze z BC Vienna, czyli z klubem który jest najlepszy nie tylko pod względem sportowym, ale także finansowym. Gospodarze ogólnie przegrali 4 z ostatnich 5 meczy, ale tylko dwa mecze grali na swoim Terenie. Trzech zawodników, Arnold, Opland i Brown mają średnią 15 ptk na mecz. Zespoły te spotkały się trzy razy. Na wyjeździe Gmunden przegrało minimalnie dwa razy, a u siebie wygrali 14 ptk. Warte podkreślenia jest to że Gmunden u siebie wygrał 10 meczy przegrywając tylko dwa. Goście natomiast mają bilans 5-7 na wyjeździe gwiazdą zespołu jest Boxley, który rzuca średnio 18.7 ptk na mecz. Najlepszy zawodnik zespołu gości i najlepszy strzelec ligi Hinson odszedł z drużyny i właśnie to skłania mnie do postawienia na zespół Gmunden. Uważam że własna hala, chęć przerwania złej passy i brak najważniejszego gracza w zespole gości sprawią że Gospodarze wygrają ten mecz. Powodzenia.

⛔ 100 (nieregulaminowy bukmacher)
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , el. MŚ 2014 godz.20:45
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: http://sports.williamhill.com
Analiza:
Na piątek spotkanie w którym nasza ukochana Polska zmierzy się na Narodowym z reprezentacją Ukrainy.Myślę , że mamy lepszą reprezentację niż zespół gości , dodatkowo oni są osłabienie jednym z ich najlepszych graczy , tak więc powinniśmy to wygrać ???? . Ukraina jeśli chodzi o eliminacje nie radzi sobie dobrze , przegrała z Czarnogórą i to u siebie 0:1 , notabene my z nimi zremisowaliśmy na wyjeździe 2:2 , oprócz tego drużyna naszych sąsiadów zremisowała z Anglią , tak jak my 1:1 , ale stracili punkty z Mołdawią remisując tylko 0:0 , a my z nimi wygraliśmy 2:0.Tak więc widać , że jak na razie nasza drużyna lepiej się w tych eliminacjach spisuje niż nasz piątkowy przeciwnik.Podsumowując spodziewam się jutro zwycięstwa Polaków , gdyż są oni według mnie i wielu innych faworytami w jutrzejszym spotkaniu , polecam również stawianie na Roberta Lewandowskiego , który ma taką formę w Bundeslidze , że w reprezentacji też powinien coś strzelić ???? , mój typ to 2:0.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????

⛔ 100
 
T 13

tuja

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - USA - NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Typ: 1 (- 6)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jak w każdy czwartek NBA nie rozpieszcza ilością spotkań . Z dzisiejszego trio wybrałem spotkanie , które wydaje mi się najpewniejsze . Ekipa ze stani Oregon dziś w nocy gości w stanie Michigan . Koledzy przedemną wskazują na wygraną Portland. Ja jednak pozwole sobie się z nimi nie zgodzić . Chicago w poniedziałek przegrała w dogrywce , ale tylko jednym punktem z bardzo silnym ( moi prywatni faworyci do wygrania konferencji zachodniej ) Denver Nuggets . Koledzy piszą , że to tylko dzięki dobrej grze Nate&#39;a Robinsona . Trudno się z nimi nie zgodzić . Nie zapominajmy jednak , że zagra on także dzisiejszej nocy . Resztą zespołu także zagrała dobry mecz ( m.in. Deng 21 punktów , Balinelli 18 oraz Joakim Noah , który był bliski triple duble ze statami 14 punktów , 12 zbiórek i 6 asyst ) . Nie da się zaprzeczyć , że ostatnimi czasu Byki nie mają formy , ale według mnie zespół Blazzers nie jest aż tak groźny , a ich gra na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia . Co prawda pokonali Knicksów , ale byli oni zdziesiątkowani kontuzjami kluczowych zawodników , zaś ostatnio ulegli 49ers , która według mnie jest ekipą znacznie słabszą niż Byki .

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - New Jersey Devils(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
22.03.2013 00:05
Analiza:
Trochę sympatyzuję za Diabełkami i dziś na nich liczę.Mam wielką nadzieję i mam także nadzieję że ona się spełni że goście pokonają Carolinę tak wysoko jak oni ostatnio diabełki.Nie szło im w tamtym spotkaniu ulegli wysoko bo aż 6 do 3.dziś może tak wysoko z bramkami nie będzie ale sądze że i tak NJ są w stanie wygrać minimum dwoma golami i pomścić ostatnią porażkę.wtedy Hurricanes byli w formie i mieli bardzo dobry czas do wygrywania.Od paru spotkań ich fart się skończył i od czterech spotkań nie wygrali spotkania.mam nadzieję że jeszcze pociągną do piątej porażki z rzędu.A takie serie w NHLu jak wiemy także się zdarzają. NJ także nie zaciekawie obecnie bo trzy potażki z rzędu.Oba zespoły są w dołku ale myśle że dziś chęć zemsty za ostatni blamaż przewazy na korzyść diabłów.wygrają te spotkanie minimum dwoma golami.wcześniejsze spotkania między tymi zespołami pokazały ze nie ważna jest tafla .kazda z drużyn potrafi wygrać na obcym terenie.Jak na razie Devils przegrali dwa spotkania z Caroliną ostatnie.Ale w zeszłym roku dali radę ich pokonać az 0 do 5 na ich tafli.dziś może nie będzie tak wysoko ale tak ze 0 do 3 myślę że wystarczy.mam nadzieję że za dużo nie pozwolą w tym spotkaniu dla gospodarzy.Strzelają dużo ale brakuje im skuteczności.Gospodarze w dołku więc mam nadzieję że dzisiejsze spotkanie jest na przełamanie dla gości.

✅ 300
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. MŚ 2014
Spotkanie: Lichtenstain - Łotwa
Typ: Drużyna 2 wygra obydwie połowy
Kurs: 4.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Oby dwie drużyny dzieli piłkarska przepaść i to nie dlatego, że reprezentacja Łotwy to tacy klasowi piłkarze, tylko tak marnie grają w futbol zawodnicy księstwa. Wiadomo, Lichtenstain to bardzo małe państwo, z jeszcze mniejszą ilością obywateli. W tym kraju nie wymaga się sukcesów w grze reprezentacji kraju. Każdy remis, obojętnie z kim uważa się za sukces, a ewentualne zwycięstwo to już narodowe święto. Przez ostatnie prawie siedem lat, drużyna ta wygrała u siebie czterokrotnie, w tym raz z Andorą;). Siedem lat na wyjazdach, to z kolei jedno zwycięstwo z San Marino (0:1) i dosłownie kilka remisów. To obrazuje nam poziom gry zawodników z Ks. Lichtenstainu.
Natomiast Łotwa do piłkarskich gigantów napewno nie należy, ale w piłkę grać potrafią. Grają w kratkę, potrafią łatwo przegrać, ale i mogą również sprawić niespodziankę. W zeszłym roku to Polacy męczyli się z nimi, wygrywając zaledwie 1:0, był to mecz co prawda towarzyski, ale wynik jak najbardziej prawdziwy.
Co do tych eliminacji, Lichtenstain na 4 mecze stracił 14 bramek, strzelając zaledwie jedną Bośniakom, dlatego pewnie, że prowadzili oni już 5:0 i zaczęli myśleć o końcowym gwizdku, dodam, że było to spotkanie rozgrywane w Lichtenstainie.
Gospodarze, nie mają jak zwykle, żadnych szans nawet na choćby baraże. Goście teoretycznie mogą jeszcze awansować, warunkiem są wygrywane mecze, szczególnie z takimi rywalami. Przed meczem nie powinni być zmęczeni, lot trwał zaledwie dwie godziny, temperatura plus 12 stopni. Osobiście martwi mnie stan murawy, na stadionie w Vaduz może być grząsko, to może utrudniać zdobywanie bramek. Wydaje mi sie jednak, że trener gości Aleksander Starkov ustalił odpowiednią strategię na swoich rywali, szczególnie ich defensywę, a warunki atmosferyczne i tak Łotyszy z reguły nie rozpieszczają.
Reasumując, jeżeli Łotysze myślą o awansie, takie mecze wygrywać po prostu muszą, następne spotkania u siebie, ale już trudniejsi rywale z Bośnią-Hercegowiną na czele.

⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - E3 Prijs Vlaanderen
Spotkanie: Sep Vanmarcke - Nick Nuyens
Typ: Sep Vanmarcke
Kurs: 1,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Tylko ten typ na E3 Prijs Vlaanderen. Belgijskie klasyki jakoś ciężkie do typowania w tym roku. Tutaj też obsada jest bardzo słaba i ciekawe co pokażą zawodnicy. Jutro ma padać deszcz co na brukach jest bardzo istotne. Dlaczego gram w ten sposób? ano dla tego:
Ostatni raz czułem się dobrze, gdy wygrywałem Ronde van Vlaandere [2011] - mówi w &quot;Sporza&quot;. - Nie mogę włączyć zasilania. Kondycyjnie jestem przygotowany, ale moje nogi nie poruszą się właściwie. Poniżej pasa mam wszystko zablokowane. Powtarzano mi, że góra rok, a wszystko wróci do normy. Nie wróciło.

- Jestem bardzo nieszczęśliwy - dodał. - Klasyki coraz bliżej. Od sukcesu we Flandrii nie ścigałem się zbyt wiele. Najpierw złamany nadgarstek, następnie biodro. To więcej niż stracony rok.
Czyli tak zawodnik który ubiegły sezon stracił na leczeniu kontuzji, do tego jutro deszcz więc będzie miał pewne obawy, może nawet się wycofa, co w tym roku robi często bo na Strade Baniche się wycofał, a na Tirreno-Adriatico na pierwszym etapie nie potrafił jechać razem z kolegami w TTT. Vanmarcke to król ubiegłorocznych klasyków, w tym jeszcze nie wstrzelił się ale to jest kwestia czasu. Rok temu w tym wyścigu był 5, dwa lata temu był 4. W tym roku obaj jechali na Omloop Het Nieuwsblad tam przyjechali w jednej grupie ze stratą 6 minut, ale tam Sep miał kłopoty z rowerem. A tamta strata obrazuje obecną formę Nuyensa i jego obecną dyspozycję.

Więcej informacji w dziale kolarstwo, zapraszam ;)
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom