>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 22. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:05

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers
Typ: Milwaukee Bucks -5 pkt AH OT
Kurs:
1.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Kolejny bet na plus więc jedziemy dalej. Na jutro 1 bet o sporej szansie na powodzenie choć jest to moja pięta achillesowa. Mowa o Kozłach które po prostu nie lubie stawiać i nie potrafie ich rozgryźć.....spieprzą mi kupon czy stawiam przeciwko czy na nich więc proszę o ostrożne granie na Milwaukee jutro o 1 polskiego czasu ???? . Spotkanie rozgrywane w hali BMO Harris Bradley Center gdzie przyjeżdzają w road tripie Los Angeles Clippers. Dla podopiecznych Doca Riversa będzie to 4 porażka z rzędu i 3 wtopa w meczach on road w tym tygodniu. Nie ma co się oszukiwać ale LAC przechodzi przebudowę. GM gości oddając CP3 i Blake&#39;a Griffina dał sygnał, że z tych All Starów nie zbuduje nic dobrego na lata a na pewno na pierścień.Obecny roster LAC wygląda mizernie, nie powinni w najmniejszym stopniu zagrozić nawet tak chimerycznym Kozłom. Z powodu kontuzji wypadają 3 kluczowych graczy jak Avery Bradley, Danilo Gallinari i Beverley . LAC może nie tankuje ale jest obecnie po prostu na dużo niższym potencaje osobowym i kadrowo od swoich rywali. Do tego wyjazdy zdecydowanie im nie służą i nie ma tam tylu strzelb aby zagrozić choćby przeciętnie spisującym się ekipom w NBA. Mimo iż oba zespoły są na tym samym niemal poziomie 0.529 % zwyciestw to różni ich sporo. Już dziś powiem, że LAC nie mają najmniejszych szans obecną kadrą na fazę PO. Milwaukee natomiast mają przewagę nad 9 seedem z Detroit Pistons i powinni spokojnie piąć się w górę z tymi zwycięstwami.
Gospodarze kadrowo i po obu stronach parkietu na spory plus patrząc na ich rywali. W wyśmienitej formie jest Giannis, do tego takie nazwiska jak Erick Bledsoe, Khris Middleton czy Jabari Parker dały już się poznać z ogromnego potencjału jaki w nich drzemie. Podobnie jak talent Henson jako Rim Protector .
Bardzo ważnym tutaj czynnikiem powinno być spotkanie b2b u LAC którzy grali wczoraj w Minnesocie z Leśnymi Wilkami na dość sporym tempie . Oczywiście przegrali 123 :109 i dziś mogą to czuć w nogach. Trio LAC które oddaje najwięcej rzutów w meczach to obecnie Lou Williams, Tobaias Harris (ex MAGIC), Austin Rivers ????
Wg mnie LAC nie ma potencjału na walkę i to jeszcze w meczu b2b z tak dobrze poukładanym zespołem jakim obecnie jest Milwaukee Bucks.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 12:35

Spotkanie: Chiny - Walia
Typ: handicap (1:0) - 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Zacznijmy od tego, że ten mecz sam w sobie nie jest meczem towarzyskim, tak jak jest wszędzie napisane, lecz jest to turniej organizowany przez Azjatów. Zaczyna się on od razu od półfinałów, zwycięzca zagra w poniedziałek w finale przeciwko komuś z pary Urugwaj - Czechy. Przechodząc do samego meczu, Walia jest indywidualnie lepszym zespołem. Mają nowego trenera, wieloletniego reprezentanta tego kraju, jest on wręcz legendą - Ryan Giggs. Będzie to jego debiut więc będzie chciał wypaść dobrze, by kupić sobie trochę zaufania. Przegranie w pierwszym meczu byłoby odbierane jako klęska. Dodatkowo zapowiedział on, że Bale dostanie sporo czasu na boisku, bo w klubie sporo czasu przesiedział na ławce z powodu kontuzji. Ten zawodnik oczywiście również będzie dawał z siebie wszystko, ponieważ będzie chciał sprawdzić sam siebie. Natomiast gospodarze nie mają większych sław w składzie, nie są zbyt spójną drużyną. Podczas ostatnio rozgrywanych Mistrzostw Azji Wschodniej zanotowali porażkę i dwa remisy. W obu zremisowanych meczach byli drużyną zdecydowanie gorszą, a rywale nie byli mega wymagający (chociażby Korea Północna). Ryan Giggs nie będzie się zadowalał jednobramkową wygraną w debiucie, a fakt, że jest to turniej, a nie zwykły mecz towarzyski doda zapału zawodnikom. Z fartem! ;)
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina ;Pilka nozna.Brazylia;Campeonato Brasiliense 2018
Godzina;00.30
Spotkanie;Gama-Luziania
Typ;X
Kurs;3.70
Bukmacher;BAH
Analiza;
Gama jest wg.bukmacherow sporym faworytem z kursem na bah 1.55,ale...
Czysta statystyka;
Gama zremisowala 3z10 swoich ostatnich meczy
Luziania zremisowala ...7z10 swoich ostatnich meczy
Od marca 2016r te ekipy graly z soba 6 razy a remis byl...5 razy ???? z czego dwa razy w marcu br.
⛔100
 
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: hokej
Godzina: 00:00
Spotkanie: Pittsburgh - Montreal
Typ: Pittsburgh -1.5 ha
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pittsburgh ma jeszcze szanse na trzecie miejsce w konferencji ale może być i na miejscu 8 także motywacja jest. Wczoraj wpadka z islanders a serię porażek takiej ekipy nie wierzę.Brak jakichś znaczących kontuzji. A Montreal w tym sezonie wiadomo - dramat. Długa lista kontuzji a do bramki po miesiącu wraca Price co jest dla mnie główna przyczyną zagrania tego typu.Forma w tym sezonie fatalna jak i cały Montreal. A po tak długiej przerwie może złapać szybko ze 3-4 gole i zjechać do szatni.Na to właśnie liczę.Powodzenia!
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Elite League U20
Godzina: 14:30

Spotkanie: Czechy - Włochy
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Forbet
Analiza: Wychodzę z założenia, że reprezentacje młodzieżowe składają się z zawodników jeszcze nie do końca okrzesanych i ukształtowanych. To też trudniej z tego powodu o dyscyplinę, brak błędów, solidną defensywę. Sporo jest indywidualności, każdy chce się pokazać. Obie drużyny mają podobny potencjał. W obecnych rozgrywkach jedni i drudzy strzelali najwięcej bramek (po 12). Mecze z ich udziałem są obfite w gole, Czesi w każdym spotkaniu kręcili overowy (2,5) wynik, Włosi dokonali tego w 4 z 5 prób, no ale under przytrafił się z totalnie underową Holandią (koneserzy 0:1 lub 1:0). Także jeśli nic dziwnego się nie wydarzy to zarówno nasi południowi sąsiedzi jak i popularni Makaroniarze postrzelają sobie i powinniśmy być świadkami co najmniej 3 bramek.
⛔100
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00

Spotkanie: Dania - Panama
Typ: Pierwsza połowa/spotkanie - Dania
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna

Wybrałem jedno z jutrzejszych towarzyskich spotkań, które wydaje mi się dobrym typem. Dania to zespół o wielu cechach, które tworzą z nich naprawdę mocny zespół. Są agresywni, silni, mają niezawodnego Eriksena i tworzą zgrany zespół. Czy Eriksen jutro wystąpi - nie mam pojęcia. Wiem natomiast, że to mecz towarzyski i trener będzie chciał zapewne przećwiczyć różne elementy gry, a sami Duńczycy nie będą tak agresywni, jak zazwyczaj. Mimo wszystko grają z zespołem, który także jedzie na MŚ, aczkolwiek są zdecydowanie słabsi od Danii, ich bronią jest ambicja, szybkość i nieprzewidywalność - co na pewno może zaskoczyć rywala. Mimo to, uważam, że Dania to bardzo dobrze poukładany zespół, spokojny, pewnie siebie i potrafiący grać dobrą piłkę - przykładem są mecze eliminacyjne. Ogólnie uważam, że Duńczycy na MŚ mogą być groźni i pokazać swoją zadziorność. W pewnym momencie ich defensywa szwankowała, ale ten problem został rozwiązany. Dziś to mocny zespół, zobaczymy jak ze stabilnością formy i ich przygotowaniem motorycznym. Pozdrawiam.
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins

Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet

Zacznę od tego, że HOKEJ to jedna wielka loteria, tutaj każdy może wygrać z każdym, więc każdy typ jest obarczony dużym ryzykiem. Ja spróbuję tym razem postawić na ekipę Boston Bruins, która w tym sezonie znakomicie sobie radzi. Znakomicie walczą o tytuł lidera ligi w konferencji wschodniej. Są tuż za BŁYSKAWICAMI, jednak rozegrali oni o 2 pojedynki mniej niż obecni liderzy. Wysoki kurs kusi, jednak wszystko się może zdarzyć. Ekipa z Bostonu jak dotąd 45 pojedynków wygranych przy 29 wygranych ich przeciwników. Gospodarze obecnie 10 pozycja w konferencji zachodniej z małymi szansami na pozycję lidera. Boston świetnie sobie radzi zarówno na swojej tafli jak i w roli gości, więc liczę mocno na ich wygraną, gdyż podoba mi się ich gra w obecnym sezonie. ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Brazylia Campeonato Relegation
Godzina: 00.30
Spotkanie: Guarabira - Cajazerense
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Mistrzostwa stanu Rio. W tym spotkaniu nie zdziwi mnie zaden wynik, co jeszcze bardziej sugeruja kursy.
Zostaly 2 mecze i w tej grupie kazdy moze zajac pierwsze jak i ostatnie miejsce, bardzo wyrownany poziom o czym swiadcza bilanse bramkowe obu druzyn, kolejno 5:3 i 3:5.. remis jest tu rownie prawdopodobny jak i wygrana obu druzyn, po takim kursie oplaca sie zaryzykowac.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Buffalo Sabres- Arizona Coyotes
Typ: over 5,5

Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna

Powiem szczerze, ze kurs jest zachęcający abym zagrał powyższy typ.
Zespól Sabres nie bardzo ustępują swoim rywalom i dziś trudno wskazać kto jest faworytem tegoż spotkania. Sabersi potrafią zagrać bardzo dobrze z zespołami z TOP i z nimi wygrać, aby w następnym spotkaniu z typowym przeciętniakiem dostać baty. To co z kolei reprezentują Kojoty to odbicie lustrzane Buffalo. Oba zespoły, które ostatnio były tak beznadziejne, miały w listopadzie kilka dobrych pojedynków, takich jak 9 bramkowy thriller w ich wykonaniu.
O dziwo zespoły w zeszłym roku były prawie w tym samym miejscu w tabeli co dziś i w ich marcowym spotkaniu również zobaczyliśmy 9 bramek, gdy Buffalo wygrało 6-3.
Buffalo w domu powinni wygrać, ale graja na własnej arenie słabo jedyne co przemawia na ich korzyść to H2H 12-3 . Kojoty zapewne tez dziś coś ustrzelić a nawet być może zawalczyć o WIN dla Toccheta, którego matka niedawno zmarła i właściwie nie zagrał on w poprzednim meczu z Płomieniami. Natomiast Ekman-Larsson ma dziś na pewno powód do zdobycia gola.
Patrzac na te argumenty biore dziś over w ich spotkaniu.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami 2018 - Tenis
0:30
Donaldson J. - Baghdatis M.
Baghdatis M.
1,99 w 1xbet

Dość nieduże mam przekonanie do tego typu, ale jest kilka faktów przemawiających za Baghdatisem. Marcos już na Indian Wells zaprezentował się całkiem nieźle, wygrał tam 5 meczów, ale grał od kwalifikacji. Z Raonicem poddał mecz walkowerem bo zachorował.
W Miami dostał dziką kartę, facet kręci się na 103 miejscu w rankingu, a turniej jest wielki więc warto postarać się i wskoczyć do rankingowej setki, bo zaraz zacznie się tourne na mączce gdzie Baghdatis raczej nie wielbi cegły.
Jared Donaldson na własnych śmieciach, 21-lat, ostatni mecz wieczoru. Moje podejście do młodszych zawodników zapewne dobrze już znacie. Przyznam szczerze, że ten Donaldson facet umiejętnie jest dla mnie niezauważalny, a on kręci się w okolicy 50 miejsca. Na IW wypadł blado, a tutaj rok temu dotarł od kwalifikacji aż do 4 rundy więc uwaga.
⛔100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - AHL
Godzina: 03:05

Spotkanie: Tucson Roadrunners - San Jose Baracude
Typ:
1/ - 6,5
Kurs: 2.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ja z braku pomysłu celuję w spotkanie AHL. Jak już wspominałem, że AHL oglądam rzadko.
Gospodarze w Konferencji Zachodniej zajmują 1 lokatę, goście 14.
Oczywiście najrozsadniejsza wydaje się być czysta 1 po kursie 1.85.
4 na 5 ostatnich spotkań h2h kończyły się wynikiem under 6,5. Ostatnie - rozegrane dziś zakończyło się wynikiem 4:0. Liczę na podobny wynik oraz grę &#39;bez spiny&#39; 3 godz. po północy. Powodzenia.
Gdyby ktoś znalazł ofertę, że Mario Kempe strzeli to proszę o info i serdecznie polecam.
⛔100

 
R 644,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Urugwaj, Pierwsza Liga Apertura
Godzina: 20:00
Spotkanie: Racing Montevideo – Club Nacional
Typ: 2 (-1) AH
Kurs:
2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
7 kolejka w Urugwaju w ramach Apertura – czyli Turnieju Otwarcia – pierwszej części rozgrywek ligowych. Gospodarze po 6 kolejkach zdobytych 7 punktów, a goście w tym samym czasie zdobyli aż 15 oczek, notując 1 porażkę przy 5 zwycięstwach. Jak dodatkowo spojrzymy w H2H to aktualnie 5 kolejnych zwycięstw Club Nacional, wcześniej remis i kolejna seria zwycięstw Club Nacional. Ostatnie zwycięstwo Racingu mało miejsce w roku 2012. W ramach rozgrywek Clausura gospodarze zajęli 12 miejsce a goście 3. Wydaje mi się, że Club Nacional wyraźnie pokona Racing i wskoczy na drugie miejsce w tabeli .
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej/NHL
GODZINA: 2:30
Spotkanie: Calgary Flames- Ananheim Ducks
Typ: 2/-5,5 gola
Kurs : 4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj pod lupę bierzemy spotkanie dwóch walczących o play offy ekip, Ananhaim w bardzo dobrej formie natomiast Calgary boryka się z problemami. Strzelają bardzo mało bramek, obrone także mają &quot;dziurawą&quot;, natomiast Calgary ma bardzo solidną defensywe, a ktoś mądry kiedyś powiedział, że gdy z tyłu zagra się dobrze to z przodu zawsze coś wpadnie, w przypadku Ducks jest to święta prawda, w ostatnich 5 meczach zdobyli 14 bramek co daje średnia 2,8 bramki na mecz. Nie jest to imponujący wynik w porównaniu z innymi ekipami NHL z czołówki. Myślę, że Ananhaim wyjdzie odważnie na to spotkanie i pokaże kto zasługuje na gre w play offach, a kto nie, oprócz dużej motywacji dochodzi do tego świetna forma, myślę, że to w zupełności wystarczy aby pokonać Calgary
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej , Czechy, Play off
Godzina : 17:30
Spotkanie : Pilzno - Olomouc
Typ: Pilzno (-1,5)
Kurs : 1.94
Bukmacher: fortuna
Stan serii 3-1. Pilzno wygrało sezon zasadniczy w Czechach prezentując szybki, ofensywny, forecheckingowy hokej. W play off zaliczyli falstart przegrywając pierwsze spotkanie u siebie po karnych. Dzień konia miał Zbynek Irgl. Indianie wracają jednak do poziomu gry z sezonu zasadniczego. Potwierdzili to wygrywając 3 kolejne spotkania. Wydaje mi się,że dzisiaj Pilzno u siebie zamknie serię. Olomouc złapał zadyszkę w ostatnim meczu i nie wierzę,że będą w stanie przeciwstawić się Pilznu na ich terenie.
Różnica w potencjale i jakości gry tych ekip jest jednak spora. Liczę na co najmniej 3 bramki skodówki i najlepiej punktujących graczy sezonu Mertla i Gulasa.
Zapraszam do działu :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/page-11#post-6627774
Pozdrawiam ????
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00

Spotkanie: Chicago Bulls - Denver Nuggets
Typ: Chicago +6.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Denver przegralo wyjazdowo z Dallas 7 marca oraz ostatnio z najgorsza druzyna w lidze czyli Memphis, tym samym praktycznie przekreslili w tym roku swoje szanse na play offy, bo przed nimi dosc trudny terminarz. Nie wiem na kogo miejsce by mieli wskoczyc, bo raczej w konferencji zachodniej teamy z pierwszej osemki moga sie tylko pozamieniac miejscami. Takze Denver ani nie musza niczego tutaj udowadniac ani szczegolnie sie spinac, wiec nie sadze by rozniesli Chicago na ich wlasnej hali. Pokusilbym sie nawet tutaj o czyste zwyciestwo bykow lecz typ konkursowy, a po wczorajszym nieudanym typie trzeba tutaj wrzucic bardzo prawdopodobny typ. Chicago ostatnio przegralo roznica 6 pkt z Cavs, czy tez Clippers, takze nie sadze by goscie odniesli tu jakies spektakularne zwyciestwo. Powodzenia;)
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Honduras
Godzina: 02:00
Spotkanie: Real Espana vs Platense
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Under 2,5 w tym meczu po takim kursie jest ryzykowny , ale jest tutaj spore value .
Gospodarze nie zachwycaja , malo strzelaja . W tym sezonie nie klei im sie gra .Czesto padaja undery .
Platense tez nie czuje sie dobrze na wyjazdach.
⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami USA
Godzina: 17:30
Spotkanie: Makarova - Pliskova Karolina
Typ: Pliskova win
Kurs: 1.63 (superoferta)
Bukmacher: Fortuna
Krótko. Pliskova może nie jest w swojej najwyżej formie i bezpośrednie pojedynki przemawiają na korzyść Makarovej (3:0), ale to Pliskova jest lepszą zawodniczką, przynajmniej jeśli chodzi o singla. Ostatnio w turnieju Indian Wells odprawiała z kwitkiem kolejne rywalki i zatrzymała ją dopiero rewelacja turnieju i zwyciężczyni - Naomi Osaka. Miała odpowiednią ilość czasu na odpoczynek, przygotowanie się na Miami i na pewno zepnie tutaj dupsko, gdyż broni ona półfinału z zeszłego roku. Makarova jak to Makarova - świetna deblistka. Co poza tym? Poza tym wykazuje się ogromną regularnością i sukcesywnie wygrywa w pierwszych turniejowych rundach, żeby odpaść w drugiej. Od Października 2017 pojawiła się na 8 turniejach i w 6 odpadała właśnie w drugim swoim pojedynku, robiąc w międzyczasie przerwy na 2 porażki w pierwszych rundach (Moskwa, AO).
Powodzenia;)
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Magdeburg (-1,5 bramki handicap)- Flensburg
Typ: 1
Kurs: 1,59

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Mecz na szczycie w Bundeslidze o wielką stawkę. Lowen odjechało w tabeli i drużyna, która straci dziś punkty, znacznie oddali się od zdobycia tytułu. W sumie to i tak Lowen jest murowanym faworytem niemal.
Jednak walka trwa.
Ten sezon to dla Flensburga ostatni gwizdek na zdobycie trofeum bo czekają zespół wielkie zmiany kadrowe i ciężko raczej spodziewać sie sukcesów natychmiast po gruntownej przebudowie. Ostatnio w niezłej są dyspozycji, tak jak i gospodarze zresztą.. Czeka kibiców bardzo ciekawy,wyrównany myślę pojedynek.
O ile niełatwo przewidzieć końcowy wynik to nie przypuszczam, żeby Magdeburg we własnej hali (wielki atut) poniósł zdecydowaną porażkę. Typ wygląda tak,że mogą nawet przegrać 1 bramką..
Ewentualnie mecz można &quot;ugryżć&quot; na over bramkowy w meczu..
Powodzenia
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami USA
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radwańska - Van Uytvanck
Typ:
DW 0:2
Kurs: 4,00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Van Uytvanck wygrała z K.Bondarenko 6:7, 7:5, 6:1 więc wygląda na zmotywowaną i nastawioną ofensywnie. Agnieszka niestety forsuje swój defensywny tenis który już nie przystaje na obecne czasy WTA. Twarda nawierzchnia też nie będzie sprzyjać defensywie - Isia jakoś nie pracuje nad wzmocnieniem uderzeń i ataku.
To jest WTA gdzie wszystko jest możliwe - statystyki nie grają więc bierzemy wyższy kurs a jak wygra nasza to też będziemy się cieszyć ????
pozdrawiam ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom