>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 16:00
Spotkanie: Darian King - Nicola Kuhn
Typ: 2
Kurs: 2,49
Bukmacher: 1xbet✅
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego na kortach twardych w Miami. King to kwalifikant, który po drodze do turnieju głównego wygrał najpierw z Hiszpanem Carballes Baena 2-1 (2-6 , 6-2 , 6-4) a następnie z Amerykaninem McDonaldem 2-1 (2-6 , 6-4 , 6-4). Jego dzisiejszy rywal Hiszpan Kuhn dostał od organizatorów dziką kartę i dzięki temu nie musząc grać kwalifikacji widzimy go w turnieju głównym. Faworytem w tym spotkaniu jest zawodnik z Barbadosu, który zajmuje lepsze miejsce w rankingu ATP a także ma z pewnością więcej doświadczenia na amerykańskich kortach. Ja jednak spróbuję w tym spotkaniu niespodzianki i pogram w stronę Kuhna, który jest młodym zawodnikiem ale z bardzo dużym talentem. Myślę, że Nicola będzie chciał się organizatorom odwdzięczyć tym, że przyznali mu dziką kartę i zagra najlepiej jak tylko potrafi. Wprawdzie doświadczenie przemawia za Darianem ale myślę, że większy talent ma Hiszpan i tylko czekać aż w pełni eksploduje i jego awans do pierwszej setki rankingu ATP to tylko kwestia czasu. Kuhn swoją grę opiera nie na sile a na inteligentnej grze. Gra kątowo a przy tym bardzo dokładnie i myślę, że King będzie miał z taką grą dziś sporo problemów. Ostatnie 2 turnieje Nicola zakończył bardzo szybko, bo w challengerze w Bergamo odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z Francuzem Lestienne przegrywając 0-2 (6-7 , 4-6) i w tamtym tygodniu na turnieju w Drummondville przegrał z Amerykaninem Hiltzikiem 0-2 (4-6 , 3-6). Jednak dzisiaj myślę, że zagra już dużo lepiej. W Drummondville musiał oswoić się z nowym kontynentem więc myślę, że to też miało wpływ na jego porażkę. Teraz w Miami jest już od dłuższego czasu i myślę, że już zdążył się w pełni zadomowić i nie może się już doczekać spotkania na turnieju takiej rangi. Wprawdzie zdecydowanie lepiej radzi sobie ten chłopak na cegle ale tutaj w Miami te korty twarde są dość wolne więc myślę, że odnajdzie się na nich bez problemu i jak najbardziej jest w stanie pokonać takiego zawodnika jak Darian King. Zawodnik z Barbadosu to solidny gracz na amerykańskie korty ale bez jakiejś wielkiej przesady. Ma z pewnością doświadczenie po swojej stronie ale z kolei Kuhn według mnie oczywiście posiada większy talent i na ten talent dziś właśnie postawię.
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: hokej KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: CSKA - Jokerit
Typ: CSKA/+4,5
Kurs:
3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ ryzykowny, gdyż CSKA ma bardzo dobrą defensywę. Ale w mojej opinii warty zagrania. Ogólnie polecam czysty win CSKA.
CSKA zapewne dziś zamelduje się w półfinale. Po 4 meczach prowadzą 3-1 i nic nie wskazuje na to, by Jokerit było dziś w stanie wygrać na lodowisku w Moskwie. W każdym z czterech spotkań przeważali zawodnicy CSKA. Zwłaszcza kiedy grają u siebie potrafią zdominować rywala. Tak też było w meczach z Jokerit. Pierwsze spotkanie 4-0 i 30-18 w strzałach, drugie spotkania to 2-0 dla CSKA i 38-26 w strzałach. Następne dwa mecze odbyły w Helsinkach na lodowisku Jokerit – najpierw górą byli gospodarze wygrywając 2-1 po dogrywce (strzały 26-34). Dwa dni temu również w Helsinkach wygrali już Rosjanie 2-1. Tam również oddali więcej strzałów.
CSKA traci bardzo mało goli. W rundzie zasadniczej stracili zaledwie 89 goli, co było najlepszym wynikiem ze wszystkich drużyn. Jeśli chodzi o ofensywę, to w ilości strzelonych goli ustępują tylko Petersburgowi. Nie odnotowałem absencji w żadnej z drużyn.
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bahrajn - Palestyna
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Na dzisiejszy dzień proponuję zagrać spotkanie z oferty meczów towarzyskich. O godzinie 17:00 odbędzie się towarzyskie starcie reprezentacji Bahrajnu i Palestyny. W tym spotkaniu upatruję zwycięstwo Palestyńczyków, jako drużyny, która w meczach reprezentacyjnych bardzo dobrze sobie radzi. Na 18 ostatnich spotkań Palestyna przegrała tylko jeden mecz. Warto zwrócic uwagę na fakt, iż w czerwcu ubiegłego roku obie drużyny rozegrały mecz, w którym zwyciężyła na wyjeździe Palestyna wynikiem 0:2. Drużyna Bahrajnu również ma imponującą serię meczów bez porażki na własnym stadionie, jednak właśnie tylko z zespołem z Palestyny, reprezentacja tego kraju poniosła porażkę. Niestety nie odnalazłem szczegółowych informacji odnośnie absencji zawodników z podstawowego składu, jednak po analizie H2H zdecydowanie zagram typ, który wydaje się bardzo prawdopodobny a jednocześnie poprzez dość wysoki kurs warty ryzyka.
Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Elite League U-20
Godzina 18:00
Spotkanie : Polska U-20 : Anglia U-20
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 1.80\
Bukmacher : Unibet
To prestiżowe spotkanie pomiędzy Polska a Anglią odbędzie się w ramach turnieju Elite League czyli nie jest to zwyczajny towarzyski mecz , Polacy zajmują w tej elicie przedostanie 7 miejsce natomiast Anglicy są na miejscu 2 ale nie to chyba najważniejsze , najważniejsze jest ot iż wokół tego spotkania robi się doprawdy dobra atmosfera , nie tak dawno Polsce przyznano organizację MŚ do lat 20 w 2019 roku czyli za rok i dziś na stadionie w Bielsku co możemy przeczytać na portalach ma zjawić się komplet widzów czyli mecz może obejrzeć nawet 15 tyś widzów , i gdyby to okazało się prawdą to liczę że biało-czerwoni pokażą się z jak najlepszej strony i jakąś bramkę z naszej strony powinniśmy liczyć bo wydaje mi się że mecz powinni wygrać Anglicy , patrząc na gole to nasze orły mają bilans w tym turnieju 6:11 i niestety te stracone to jeden z najgorszych wyników natomiast Anglicy bilans 13:3 i tu strzelone stawiają ich na miejscu nr 1 tak więc nie ma co ukrywać że Anglicy nie jedna dziś powinni strzelić zresztą młodziki z Anglii są potęgą co udowodnili w ubiegłym roku sięgając po mistrzostwo świata U-20 i ME U-19 , w tym turnieju rywalizują z młodymi Niemcami o wygranie tego turnieju , tracą do Niemców zaledwie 1 pkt , ostatni mecz przegrali właśnie z nimi 2:1 , co do naszych to ci akurat ostatni mecz również rozegrany u nas w Polsce przegrali z Portugalczykami 1:2 tak więc liczę na przynajmniej 3 bramki w tym spotkaniu !
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dania- Panama
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po tym kursie zagram ten typ.
Dania wygrała z Polską aż 4:0, jednak ostatni mecz towarzyski Duńczyków pokazał, że sporo słabsze ekipy niż Polska, są wstanie ulokować im piłkę w siatce. 15.01 Jordan niespodziewanie wygrał z Danią 3:2.
Dzisiejszy mecz będzie rozgrywany w Skandynawii i niewątpliwie gospodarze będą chcieli zatrzeć złe wrażenie i podejdą stosunkowo poważnie do rozgrywki.
Panama w ostatnim czasie prezentuje się nieźle, ale gdy rywal ma stosunkowo uporządkowaną grę, jak np. USA, gubią się i masowo tracą bramki (porażka 4:0 z USA).
Spodziewam się przekonującej wygranej Duńczyków, ale nie wykluczam jakiegoś gola ze strony gości. Liczę na over 3.5.
Powodzenia ! ????
⛔100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA Miami
Godz: 17:30
Spotkanie: Makarova - Pliskova
Typ: Pliskova dw. 2-0
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betrally
Analiza:
To co robila Rosjanka w meczu z Bacsinszky to był kabaret. Timea Bacsinszky prezentuje forme amatorki obecnie. Szwajcarka grała jedynie swoim talentem (nie każdy to zrozumie), a do jakiejkolwiek dyspozycji za którą można pochwalić wiele jej brakuje. Makarova meczyla caly czas bułe, a gdy zawodzil serwis i bomba z forehandu, to prezentowała się jak kłoda. Pliskova źle zagrała na Indian Wells, to Osaka ją zdominowała i dyktowala cały czas własne warunki gry. Pliskova ma ochotę na dobry wynik i taka Makarova nie jest jej wstanie w niczym zagrozić, nie dziś, nie w Miami. Makaron może dziś robić co najwyżej za wycieraczkę (Pliskova wytrze o nią buty)
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Friedrichshafen - RV Berlin
Typ: powyżej 180,5
Kurs:
1,70
Bukmacher: forBet
Analiza:

Czas na mecz rewanżowy i dwu-mecz tak naprawdę jeszcze nie jest rozstrzygnięty.
Berlin u siebie uległ ale tylko 2:3 i w rewanżu jeszcze wszystko jest możliwe.
Ostatnio obie ekipy grały ze sobą w lidze Niemieckiej i Friedrichshafen wygrał u siebie 3:1 ale ten mecz był bardzo wyrównany, łącznie obie ekipy zdobyły aż 194 punkty.
Oczywiście faworytem są gospodarze i są delikatnie lepszym zespołem ale czy wygrają 3:0 ? Śmiem wątpić, a taki over 180,5 punktów powinien dość gładko wpaść w 4 setach a całkiem jest możliwe, że ponownie obejrzymy mecz 5-setowy.

Obie ekipy są gotowe w pełnym składzie i jest to też bardzo dobra wiadomość dla owego typu.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje ME U21
Godzina:
20:00
Spotkanie: Węgry U21 - Cypr U21
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1,50
Bukmacher: forBet
Analiza:
S
potkanie trzeciej i czwartej drużyny w tej grupie eliminacyjnej. Węgry do tej pory 2 zwycięstwa i 2 remisy, Cypr 2 zwycięstwa i 4 porażki. Cypryjczycy nie są chłopcem do bicia; wygrali u siebie z Turcja a w wyjazdowym meczu z liderem grupy Belgia przegrali tylko 2:3. W pierszym meczu tych druzyn na Cyprze wygrali Wegrzy 2:0 ale w statystykach meczowych dominacji nie bylo widac. Faworytem dzis są gospodarze ale goście mogą sprawić niespodziankę w postaci remisu. Jeśli wygrają Węgry zwrot stawki.
▶zwrot
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, PHL- Play Offy (finał).
Godzina: 18:00.
Spotkanie: GKS Tychy - GKS Katowice.
Typ:
Zwycięstwo gospodarzy.
Kurs: 1.47.
Bukmacher: Totolotek.
Analiza: Witam. Dziś kolejny dzień zmagań w finałach rozgrywek na narodowym podwórku. Spotkają się dwa górnicze kluby, co nie jest niespodzianką. Goście dzisiejszego spotkania dość łatwo poradzili sobie z wyeliminowaniem Cracovii, a Tyszanie równie gładko (4-1 w meczach) pokonali dość wymagającego rywala z Podhala. Co przemawia za typem? Wystarczyło zobaczyć pierwszy mecz, w którym gospodarze byli o poziom lepsi od swojego rywala, co zostało udokumentowane na tafli wynikiem 5-0! Ciekawostką jest też seria 10 wygranych z rzędu u siebie hegemona PHL. Nie wyobrażam sobie w dzisiejszym spotkaniu innego rezultatu niż zwycięstwa gospodarzy. Tajemnicą pozostaje jedynie rezultat. Pozdrawiam.
✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Macerata - Skra Bełchatów
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs:
2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Skra jedzie do jaskini lwa.. Ale jedzie walczyć! Nie ma nic do stracenia, Lube da się pokonać - był taki mecz w 2015 roku, gdzie Polacy zniszczyli gospodarzy, aż 3:0.. Dzisiaj obydwie drużyny w nieco innym miejscu, ale Skra nie jest aż taka bez szans ! Uważam, że seta mogą jak najbardziej ugrać! Pierwszy mecz przegrali po pięknej walce tylko 2:3.. Liczę na początkową dominację Włochów co doprowadzi do rozluźnienia i zrywu bełchatowskiej Skry.. Polacy nawet jeśli przegrywają to bardzo rzadko zdarzają się mecze 0:3.. Dzisiaj mam nadzieję, że będzie podobnie. powodzenia
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna szwajcaria
Godzina: 20:30
Spotkanie: kadetten-suhr
Typ: kadetten -4,5

Kurs: 1.75
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj slabsza oferta od wczorajszej ale cos zaryzykujemy.kadetten w ostatnich latach wygrywa lige ale w ostatnich meczach zalapali zadyszke i moze byc roznie.dzisiaj maja latwiejszego przeciwnika i uwazam ze w pierwszym meczu play-off pokaza ze nadal sa bardzo silni.dobrze graja u siebie,a dzisiejszy przeciwnik bardzo im lezy-notorycznie z nimi wygrywaja.kadetten powinien wygrac wszystkie mecze z suhr,a czy dzisiaj wygra 5 bramkami to czas pokaze-troche duze handi ale buk mniejszego nie oferowal-typ ryzykowny bo suhr lubi powalczyc ale ja licze na mistrza na wlasnym boisku.pozdrawiam
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - Premier League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Peter Wright - Raymond van Barneveld
Typ: over 11.5 legów w meczu.
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Kolejne mecze Premier League w popularnych rzutkach, gdzie dzisiaj m.in zobaczymy mecz na szczycie pomiędzy MVG, a Michaelem Smithem. Ciekawie zapowiada się też mecz Petera Wright&#39;a z Raymondem van Barneveldem, którego postanowiłem troszkę przeanalizować. Szkot ostatnio w nie najlepszej formie, gdzie chociażby tydzień temu dostał baty od wówczas jeszcze lidera Michaela Smitha 7:1. Peter w tym meczu nie rzucił ani jednego maxa, Jego średnia wyniosła zaledwie 82 punkty na trzech lotkach, a na checkoutach tylko 20% (1/5). Jeszcze wcześniejsza kolejka to taki sam wynik i to z Suljoviciem. Zawodnikiem, który gra bardzo dziwnie, ale jak widać skutecznie. W tamtym meczu udało się Wrightowi rzucić 180&#39;s, a średnią też na poziomie 91 oczek nie przekonał kibiców do siebie. A przecież to jest numer 2 w rankingu. Z Austriakiem miał na c/o 25%, ale to tylko 1/4 wyzerowań. I to tylko D4, a więc całkowicie na improwizacji. Peter w końcu musi się obudzić, bo zostało jeszcze kilka kolejek i lista zawodników skróci się o 2 miejsca. jedno z nich właśnie zajmuje Szkot. Ale ma niewielką stratę, więc myślę, że dzisiaj zagra na wyższym poziomie. Co do rywala - najbardziej doświadczony gracz w lidze - Holender Raymond van Barneveld raczej nie odpuści takiego co by nie było prestiżowego meczu i będzie chciał także zdobyć komplet punktów. Jak na razie jest w samym środku tabeli i jego mecze są bardzo wyrównane. Świadczy to nawet jego bilans (-3) w legach. Dla porównania taki Michael van Gerwen ma +19 czy ostatni Gerwyn Price -14. RVB wie, jak zagrać, aby w razie wyższej formy Szkota zatrzymać go i w miarę trzymać dystans do niego. Dla mnie całe spotkanie może zakończyć się nawet remisem, ale zakład też obejmuje wyniki 7:5 dla któregoś z zawodnika. Myślę, że po kursie 2.07, który można znaleźć na LV BET warto zagrać. Oczywiście jest to też sport i możemy zobaczyć kolejny pogrom, chociaż myślę, że trzeci raz z rzędu w tej fazie ligi nie powinno takowego być. Powodzenia!
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA KOSZYKÓWKA: Energa Basket Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Polski Cukier Toruń - Ostrów Wielkopolski
Typ: Ostrów Wielkopolski zwycięstwo
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś o godzinie 19:00 czeka nas pojedynek odpowiednio 3 i 4 siły Energi Basket Ligi. Gospodarze dzisiejszego spotkania (Polski Cukier Toruń ), w ostatnim czasie nie grzeszą formą, ostatnie dwa rozegrane mecze to dwie porażki. O ile klęska ze znajdującą się na 6 miejscu w tabeli Rosą Radom może nie być rozpatrywana w kategorii niespodzianki, o tyle już porażka ze Startem Lublin może dziwić. Pierniki z Torunia zanotowały ewidentną zniżkę formy co według mnie skrzętnie wykorzysta ich dzisiejszy rywal. Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego na ostatnie 5 rozegranych meczów zanotowała tylko jedną porażkę i to nie z byle kim, a właśnie liderem obecnych rozgrywek: Anwilem Włocławek.
Przechodząc do podsumowania:
W mojej opinii ostatnio prezentowana forma obydwu drużyn wskazuje, iż realnym faworytem w tym meczu jest drużyna z Ostrowa, a nie jak wskazują to kursy Pierniki z Torunia. Z pocałowaniem ręki pobieram kurs na zwycięstwo Ostrowian wynoszący 2,70 ????
⛔100
nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Miami
Godzina:
22:15
Spotkanie: Garcia - Riske
Typ: (Handicap +1.5 seta Riske)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Riske wygrana z Linette pokazała klase przegrywając pierwszego seta dość znacząco a jednak wygrała w trzech setach. Wygrana z Dodin i Jabeur. Takie wyniki uzyskała tutaj w Miami. Jesli chodzi o Garcia przegrana w dwóch setach z Kerber w Indian Wells oraz wygrana z Bradyci Gavrilova. Oglądałem mecz z Gavrilova i w tym meczu Gavrilova miała sporo szans których nie wykorzystała. Riske to bardzo dobra zawodniczka mimo iz ostatnie wyniki tego nienpokazuje. Czuje dzisiaj na zacięty mecz i wygranie przynajmniej jednego seta przez Riske. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅92


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom