>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football Ligue 1
Godz: 20:30
Spotkanie: Nice vs. Reims
Typ: Nice (-1)
Kurs: 2,75
Buk: b365
Dzis wstapie na dość grzaskie grunty, czyli na lige francuską. Sklania mnie do tego bardzo przyzwoita postawa Nicei w tym sezonie - caly czas w walce o podium i lige mistrzów. Ostanio remis na Lyonie oraz pewne wygrane kilka kolejek ( poza meczem z PSG).
Przeciwnik na drugim końcu tabeli w walce o utrzymanie; w ostatniej kolejce wykonali ciekawy manewr przegrywając z ostatnia Troyą, ktora juz dawno spadla...
Licze ze na swoim boisku Nicea bedzie chciala mocno zaakcentować i potwierdzić swoj udział w walce o LM i pewnie wygra z himerycznym Reims
175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Stuttgart
Godzina: 18:30
Spotkanie: Laura Siegemund - Roberta Vinci
Typ: Laura Siegemund DW: 2:0
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Stuttgartu zmierzą się Niemka Laura Siegemund(71 WTA) oraz Włoszka Roberta Vinci(8 WTA). Poziom gry Laury na tym turnieju jest naprawdę świetny, gra tutaj turniej życia. Zwycięstwa bez straty seta nad Hercog, Pawliuczenkovą, a na deser nad Simoną Halep(oddając jej zaledwie trzy gemy) muszą robić wrażenie. Siegemund świetnie się czuje w wymianach, co w dzisiejszym meczu będzie szalenie istotne. Vinci w wymianach również jest mocna, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Zdecyduje jednak forma Niemki i to ona powinna zejść z kortu jako zwyciężczyni, sprawiając kolejną sensację.
Szkoda tylko iż nie złapałem wcześniejszych kursów, ponieważ bardzo spadły. Na 2:0 bylo nawet 4,95.
250
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Godz : 20:30
Spotkanie : HSV : Werder
Typ : czerwona kartka w meczu
Kurs : 4.80
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Co tu dużo mówić , bardzo ważny mecz dla obu drużyn które jeszcze nie są pewne czy w przyszłym sezonie będą w Bundeslidze a na dodatek DERBY !
Gospodarze co prawda na miejscu 12 ale gdy dziś przegrają to rywal który jest na miejscu barażowym zrówna się z nimi pkt , z drugiej strony to gdy wygrają zwiększą aż do 6 pkt przewagę , i tak to w skrócie można napisać , ja osobiście liczę na sporo fauli i oczywiście mój ulubiony kolor czerwony , sędzią jest Manuel Grafe który co prawda nie za często sięgał w tym sezonie do kieszeni po akurat ten kolor karteczki i w 15 meczach które sędziował pokazał dwie takie kartki ale to są bardzo ważne DERBY ! w rubryce pana Manuela &quot; bilans w/g klubów &quot; mamy coś takiego : mecze z udziałem Hamburga 4 bezpośrednie kartki czerwone dla nich i 2 dla rywali natomiast z udziałem Werderu : 4 dla nich ( 2 w konsekwencji dwóch żółtek i 2 bezpośrednie ) a dla wyali 0 , i co dla mnie osobiście przemówiło to te bezpośrednie kartki 4 po stronie HSV i 2 Werderu , no i w H2H przeczytamy że czerwień była pokazana nie raz ba , nawet dwie w jednym spotkaniu i przeważnie tutaj na Volksparkstadion w Hamburgu !!!
⛔100
 
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Godz : 20:30
Spotkanie : HSV : Werder
Typ : OBIE STRZELĄ
Kurs : 1,60
Bukmacher : BET365
Analiza :
Nordderby. W Niemczech do derbów podchodzi się na poważnie. Nikt dziś nie będzie odstawiał nogi co przewiduje bukmacher dając zaledwie 1,66 na powyżej 4,5 kartek. Ja jednak pójdę w inną stronę - oba zespoły strzelą bramkę.
Po Werderze widać było w meczu z Bayernem , że myślami są już w Hamburgu. Werder chce uciec ze strefy spadkowej dlatego zagra dziś o 3 punkty bo niewiele ma do stracenia.
Z drugiej strony do składu HSV wraca Nikolai Muller , który sporo wnosi do drużyny. Na mecz gotowy jest również Lassoga. Obaj ci zawodnicy mogą dziś sporo namieszać i wierzę , że ktoś z tej dwójki wciśnie dziś bramkę.
Werder jest dobrą drużyną do gry pod over 2,5 ale dziś wybieram obie strzelą jako niemal pewniak. Kurs nie zachwyca ale na pewno komuś się przyda.
Pozdrawiam
60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Football Ligue 1
Godz: 20:30
Spotkanie: Nice vs. Reims
Typ: Nice i powyżej 2.5 goli w meczu
Kurs: 3.00
Buk: betsson
Ok, Nicea podejmująca drużynę, która beznadziejnie spisuje się na wyjazdach - z ostatnich 10 meczów wygrała tylko raz. Ostatnia kolejka to szczyt żenady - porażka z pewnym już spadkowiczem 2:1... To jest niewytłumaczalne. Nicea postawiła się Lyonowi, który kontynuował passę zwycięstw u siebie, ostatecznie remisując. Ben Arfa ma spore szanse na postrzelanie sobie dzisiaj. Goście nie powinni stanowić zagrożenia w dzisiejszym meczu i 3:0 biorę w ciemno. Ostatnie kolejki Nicei wyborne. Szczególnie te u siebie.
100
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Stuttgart
Godzina: 18:30
Spotkanie: Laura Siegemund - Roberta Vinci
Typ: Powyżej 2,5 seta
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Początkowo chciałem zagrać Laure+1,5, ale kurs był dużo niższy jak ten który gram, a do tego jest dowolność kto tego 3 seta ugra. Ktoś wyżej grał na 2:0 Siegmund, ja myślę jednak że nie będzie aż tak łatwo, ale na seta ją w zupełności stać. W obie strony zresztą Vinci też słabo w tym turnieju nie wygląda. Ograła Goerges i Marakową(ten 2 mecz obejrzałem). Wygrana Siegmund z Halep mnie nie przekonuje, wiadomo że Halep od dawna już bez formy, w tym roku bilans 10-9 (coś tu nie halo jak na top 6). SIegmund w Stuttgarcie nie miała jeszcze okazji powalczyć w 3 setach, sądzę że już najwyższy czas. Jest to pierwszy turniej Vinci na cegle w tym roku przed RG, więc musi być walka!
100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Evian - Le Havre
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Oba zespoły mają o co walczyć ponieważ sezon zbliża się ku końcowi, a sytuacja w tabeli wskazuje, że każda kolejna strata punktów może się dla dzisiejszych rywali zakończyć tragicznie w skutkach. Le Havre jest na granicy awansu do Ligue 1, a Evian balansuje na krawędzi i są coraz bliżej spadku do trzeciej klasy rozgrywkowej. W takiej sytuacji chyba ryzykowne byłoby czekanie na ruch rywala i trzeba wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce jeśli nie chce się przegrać sezonu. Zwłaszcza, że ostatnie wyczyny obu zespołów nie dowodzą jakoby zależało im na końcowym sukcesie i dziś w końcu powinno to się zmienić, przynajmniej na korzyść jednej z drużyn. Evian nie wygrało meczu od 5.02, zaś Le Havre pozostaje bez wyjazdowej bramki od 13.02. Te statystyki pokazują w pełni marazm z jakim walczą obie drużyny, gości usprawiedliwia przynajmniej wysoka ligowa pozycja, gospodarzy absolutnie nic. Ich ostatnie 2 domowe mecze z przeciętniakami Tours oraz Sochaux zakończyły się wynikami 0:0. Jeśli dziś nie zostanie podjęte ryzyko i kolejny raz Evian da nam pokaz braku ambicji i zaangażowania, to będą mogli zacząć żegnać się z ligą. Reasumując - sądzę, że dziś obie drużyny pokażą, że chcą, że się nie boją otworzyć, że mają wolę walki, a trener gospodarzy ustawi ich bardziej ofensywnie, nawet jeśli mieliby ten mecz przegrać. Po prostu nie mają wiele do stracenia.
✅100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Espanyol Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walka w środku tabeli w lidze hiszpańskiej zapowiada się ciekawie. Ostatnie pięć spotkań gospodarzy to trzy zwycięstwa, remis i porażka - jednym słowem idzie im świetnie. Espanyol natomiast wygrał tylko raz, dwa razy zanotował remis i dwa razy porażkę, a na wyjazdach nie idzie im szczególnie dobrze. Stawiam, że Las Palmas są obecnie w lepszej formie od zespołu ze stolicy Katalonii i dlatego obstawiam dzisiaj ich zwycięstwo, choć widzę jakieś szanse w typowaniu tego spotkania na remis, ale mój tym na dzisiaj w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy.
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Espanyol
Typ: remis
Kurs: 3,3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny mecz z udziałem Las Palmas, w którym obu drużynom remis jest na rękę.
Las Palmas już na 99% pewne utrzymania. Espanyol 3 punkty mniej i jeszcze walczu o pozostanie w lidze.
W większości przypadków drużynie walczącej o utrzymanie remis jest dobrym wynikiem, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. O zwycięstwa za wszelką cenę walczy się u siebie.
Las Palmas zdecydowanie zdejmuje nogę z gazu. Pierwszym takim sygnałem był mecz z Deportivo, gdzie mogli stracić nawet z 5 goli przy dobrych wiatrach. Wygrali 3-1. Dziwny to był mecz ????
Nadal są tu faworytem, ale coś mi się nie wydaje by zagrali tak dobry mecz jak np z Realem Madryt gdzie byli bardzo aktywnym zespołem. We wtorek w meczu z Betisem przynudzali. Zresztą Betis też. Nie padł tam remis, bo zepsuła to czerwona kartka jeszcze z pierwszej połowy. Patrząc na przebieg całego meczu, śmiem twierdzić, że gdyby nie ta czerwo to na 70-80% ten remis by wpadł. Betis był nieco lepszy w pierwszej połowie, ale w czasie gry w przewadze wcale nie zrobili sobie dużej przewagi. Statystyki mówią inaczej, bo w 2 połowie 12 do 2 w strzałach. Ale może tylko ze 2 lepsze. Nie zależało im za wszelką cenę by wygrać. Ale wiadomo, zawsze fajnie zgarnąć 3 punkty skoro jest okazja. Taka się trafiła i na koniec 1:0 - w 83 minucie.
Tu Las Palmas jest faworytem, jak już wspomniałem, bo grają u siebie. A to u nich da się zauważyć bierność.
Faworytem gospodarz, który gra pasywnie w ostatnich trzech meczach. Im nawet porażka nie przeszkadza. Z drugiej strony Espanyolu też nie stać chyba na wygraną. Nie są w formie.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godz : 20:30
Spotkanie : Hamburg - Werder
Typ : Kartki w spotkaniu over 6.5 (ż-1,cz-2,ż/cz-3)
Kurs : 4.27
Bukmacher: Bah
Średnio co drugi mecz między tymi drużynami kończy się powodzeniem mojego dzisiejszego typu. Wg mnie taki kurs na to spotkanie to ogrooooomne value. Przy obecnej sytuacji punktowej w tabel myślę, że to spotkanie będzie wyglądało nad wyraz nieczysto. Stanley u góry dał również dobry typ, który polecam, ale mimo wszystko ja pogram GRUBO swój, mimo ciut mniejszego kursu. Obie drużyny biją się o zostanie w Bundeslidze, co tu więcej mówić, po prostu kto wygra ten mecz będzie o wielki krok bliżej osiągnięcia celu, a dla Werderu 3 punkty w tym spotkaniu mogą okazać się bezcenne, także bez względu na przebieg spotkania over kartkowy na to spotkanie jest wg mnie zdecydowanie optymalnym rozwiązaniem.
Jak już mówiłem - czekam z niecierpliwością na meczyk i biję brawo z pierwszej połowy, w której mam nadzieję, że połowa mojego typku gładko siądzie, a w drugiej tylko dopełnią formalności.
Grajcie póki warto ????
327
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia-Cracovia
Typ: Under 2.5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Spotkanie lidera z 3 drużyną naszej rodzimej Ekstraklasy. Nie kwestionowany hit 33 kolejki. Obie drużyny mają najlepsze ofensywy w lidze (po 59 bramek na mecz) dlaczego więc typuję tu under?
1)Obie ekipy zdjęły nogę z gazu.
Krakowianie na wiosnę wygrali tylko 3 mecze z 11. Dla kandydata na europejskie puchary to śmieszny wynik. Żeby było śmieszniej te 3 zwycięstwa wystarczyły do utrzymania 3 miejsca w tabeli! Odkąd odszedł Rakels coś w ataku siadło i nie chce piłka wpadać z taką regularnością jak wcześniej.
Legia dopiero popada w lekki kryzys. Na przestrzeni 3 ostatnich spotkań strzeliła zaledwie 1 bramkę (nie straciła żadnej, o tym też warto pamiętać). Jak wiemy za gole odpowiadają tam głównie para Nikolic-Prijovic. Ten pierwszy to absolutnie największa gwiazda naszej ligi. 25 bramek w 32 meczach to naprawdę kozacki wynik, lecz na wiosnę Węgier(Serb!) troszkę zwolnił tempo (4/11). Nieco lepiej wygląda tu Szwajcarski Zlatan, aczkolwiek ten w ostatnich dwóch meczach spieprzył więcej setek, niż Kwaśniewski potrafi wypić na jednym posiedzeniu.
2)Legia to najlepsza obrona w lidze (28 straconych). Aż 3 potencjalnych kadrowiczów w obronie (Jędrzejczyk, Pazdan, Lewczuk)
3)Hity w naszej lidze bardzo często zawodzą. Piłkarze skupiają się bardziej na obronie, jeżeli znają potencjał rywala w ataku. Nie widzę tu jakiejś wymiany ciosów, spodziewam się raczej nudnego 1-0 dla którejś z ekip.
W związku z powyższym under 2.5 z kursem większym niż na over (co jest rzadkością w naszej lidze) wydaje się rozsądną propozycją na dzisiejszy wieczór
Powodzenia ;)
100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cuprum Lubin-Czarni Radom
Typ: DW 3:0
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:Coraz blizej konca miesiaca dlatego bede szedł w coraz bardziej ryzykowne typy i licze ze sie to opłaci.Dzis do Lubina przyjeżdżają siatkarze z Radomia.Ide w typ 3:0 dla gospodarzy ,ponieważ na własnej hali grają bardzo dobrą siatkówke i z meczu na mecz pod koniec sezonu było widac ze sie rozkręcają.Ostatni mecz miedzy soba zagrali w Radomie dokładnie tydzień temu gdzie w miare gładko pokonali gospodarzy 3:0.Cuprum bedąc gospodarzem spotkała sie ostatnio z Czarnymi dokładnie 13 dni temu gdzie znowu górą byli gospodarze.Kurs na czyste zwycięstwo to około 1,4.Ja ide w DW 3:0 tak jak w ostatnich meczach bo je oglądałem i ewidentnie dla Czarnych Cuprum nie leży ciężko sie na nich im gra.Powodzenia!!!
100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel, PGE Ekstraliga
Godz : 19.30
Spotkanie : Unia Leszno - Ks Toruń
Typ : 1
Kurs : 2.40
Bukmacher: Bet365
Mistrz Polski z zeszłego sezonu powalczy dziś o pierwsze punkty z ekipą z Torunia. Gospodarze nie są faworytem tego meczu ze względu na kontuzje, przed sezonem wypadł Emil Sayfutdinov, poobijany jest też Peter Kildemand ale zapowiada dzisiaj jazdę i walkę mimo połamanych żeber. Słabo prezentują się Piotr Pawlicki oraz Tobiasz Musielak, juniorzy też nie są żadną gwarancją pkt, wszystko przemawia za rywalami w tym meczu jedyny atut gospodarzy to może być dziś ich tor i kibice. W takim meczu każdy pojedzie na 101% zwłaszcza z klubem z Torunia gdzie zawsze były napięte stosunki. Wielu ekspertów typuje dziś niespodziankę i mecz na przełamanie dla Unii, myślę podobnie, że albo Unia wygra rzutem na taśmę ten mecz albo go srogo przegra, typ trochę ryzykowny ze względu na okoliczności ale takie typy na przekór wszystkiemu najczęściej wchodzą ????
140
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Freiburg vs Duisburg (II bundesliga)
Typ: Petersen strzeli w dowolnym czasie (freiburg)
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
godz. 18:30
Analiza.
Mecz za pół godziny, ale nie mogłem wcześniej sporządzić analizy. Obecny król strzelców- tyle samo bramek co Terodde z Bochum, czyli 19 i zapowiada się walka do samego końca. Zwycięzca meczu patrząc na tabelę może być tylko jeden, ale goście potrzebują punktów jak tlenu, bo teoretycznie mogą się jeszcze utrzymać, ale w tych 4 meczach, które pozostały muszą punktować, więc nie mają nic do stracenia i podejrzewam, że wyjdą nastawieni ofensywnie i zapowiada się bramkostrzelny mecz, tym samym jest szansa na gości na kontry, a w kontry kończy przeważnie napastnik, (czyli Petersen). Nawet jak goście będą grali bezpiecznie i zachowawczo to Freiburg jest drużyną, która bramki potrafi strzelać i Petersen powinien się do tego przyczynić. Ciekawe warianty to over 2,5 po 1,72. over 1,5 freiburga za 1,5 idealny do dubelka.
Powodzenia i pozdrawiam
80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Hamburger SV - Werder Bremen
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś rozpoczyna się 31 kolejka Bundesligi. w Hamburgu bardzo ważne spotkanie w dole tabeli gdzie miejscowy HSV zajmujący 12 m-ce podejmować będzie 16-ty (gra w barażach o utrzymanie) Werder z Bremy. Mój typ w kierunku gości gdyż ostatnio są w lepszej formie od gospodarzy. ostatnie 5 spotkań w lidze prezentują się następująco:
HSV 1-0-4 wygrana na boisku ostatniego w lidze Hannoveru.
Werder 1-1-3 wygrana 3:2 z Wolfsburgiem przegrana z Bayernem 5:0 oraz z Dortmundem 3:2. Zespół gospodarzy ma tylko 3 pkt-y więcej od gości i przy dzisiejszej wygranej goście dalej będą mogli wyjść z strefy zagrożonej.
Ostatnie 5 spotkań na terenie HSV kończyły się raz zwycięstwem gospodarzy raz gości (4:0, 1:3, 3:2, 0:2, 2:0) wypada na to że dziś górą powinni być goście.
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Godz: 20:30
Spotkanie: Nice - Reims
Typ: Nice i poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 3,60
Buk: Expekt
Analiza:
Obydwie drużyny na czwarym miejscu, z tym, że Reims od dołu tabeli nad strefą spadkową. Nicea walczy o puchary. Po piętach depczą jej St.Etienne, Lille i Rennes. Na pewno wyjdą zdeterminowani, bo kiedy wygrywać, jak nie u siebie (ostatnio 3 wygrane), w dodatku grając z drużyną, która na wyjazdach gra kiepsko. Uważałbym jednak z hurraoptymizmem i typowaniem handi. Należy pamiętać, że Nicea z ostatnią drużyną w tabeli Troyes wygrała u siebie tylko 2-1, do przerwy remisując 1-1, decydującą bramkę zdobyli w 72 minucie. Nieco wcześniej przegrali z Bastią 0-2. W H2H ostatnio 1-1, wygrana Nice 1-0, bezbramkowy remis i wygrane Nice i Reims po 1-0, także widać, że szaleństwa nie ma, jeżeli chodzi o over Nice. Jednak powinni to wygrać.
260
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Evian - Le Havre
Typ: powyzej 3.5 gol
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W spotkanie kolejki 34 Francuskiej Ligue 2 spotykaja sie Evian TG i Le Havre. Gospodarze tego spotkanie maja 32, zajmuja spadkowa 18 pozycja i traca tylko 2 punktow do bezpiecznej strefie. Goscie maja 55 punkt, zajmuja wysoka 5 pozycja i traca tylko jeden punkt do 3 pozycji ktora daje awansu do Ligue 1. Pilkarze Evian nie wygrali u siebie od 4 spotkan kiedy ich rywale nie zdobyli komplet punktow na wyjezdzie od 3 spotkan. Wchodzimy w decydujacej fazy rozgrywek i kazde punkt moze byc kluczowym na koniec sezonu. Mozemy sie spodziewac ze pilkarze obie druzyn zrobia dzis wszystko co w ich mocy zeby przerwac swoja zla seria i dzis wywalczyc waznych 3 punktow. Remis w to spoktnie tak naprawde nikogo nie urzadza, wobec tego jest szansa ze bedzie walka o korzystny wynik do konca spotkanie. W 2 ostatnich spotkan pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 3.5 gola. przed nami wazny spotkanie zarowno dla gornej czesci tabelii jak i jej dolnej. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Evian i Le Havre padnie wynik powyzej 3.5 gola.
100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna Holandia 2
Godzina : 20.00
Spotkanie : Helmond-Oss
Typ ; over 3.5
Kurs : 1.90
Bukmacher : unibet
Analiza :
Dzis piatek wiec czas na najbardziej overova lige , czyli Holandie 2. To juz 35 przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Dla niektorych ekip bedzie to ostatni mecz na wlasnym boisku , wiec okazja by dobrze i efektownie sie pokazac przed kibicami. Wlasnie w takiej sytuacji jest Helmond , jak i druzyna gosci ktorzy za tydzien juz zakoncza sezon. Mysle , ze dzisiaj Helmond jeszcze bardziej sie odblokuje ( srednia 3 gole w ich meczach domowych ) , i zagraja efektownie. Goscie z Oss sie dostosuja ( srednia wyjazdowa z ich meczy 3.5). Gramy dzis dla kibicow....wiec widze tu over 3.5. Ciekawe czy we wszystkich 9 meczach kolejki beda overy 2.5....to juz sie zdarzalo i to nie tak rzadko.
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Botswana Premier Lig
Godzina: 20:00
Spotkanie: Green Lovers – Township Rollers
Typ: 1X
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek Premier Lig Botswana w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 13 pozycję w tabeli zespół Greek Lovers z liderem Township Rollers. Gospodarze tego meczu aktualnie rozegrali 14 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo a 10x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 16 bramek a stracili 32. Goście natomiast mają aktualnie za sobą 14 wyjazdowych pojedynków ligowych w których to 8x zwyciężyli a 6x zremisowali strzelając przy tym 20 bramek a stracili 4. Zdecydowanym faworytem w tym meczu zdają się być goście lecz z małym ale. Gospodarze wciąż nie są pewni ligowego bytu na przyszły sezon mając aktualnie przewagę 1 punkt nad 14 Motlakase a co z tym idzie bardzo potrzebują każdego choćby 1 punkt. Druga sprawa aktualny wice lider Orapa United traci do lidera 4 punkty grając dzisiaj od 19:00 swoje spotkanie i co ciekawe jeśli przynajmniej zremisuje Orapa wówczas Township również będzie mogło zremisować co pozwoli im już dzisiaj świętować na kolejkę przed końce mistrzowski tytuł bez potrzeby wygranej. Reasumując wydaje mi się, że kurs jest mocno przesadzony i chodź z racji dużo wyższego miejsca w tabeli faworytem są goście to jednak inne czynniki mogą sprawić, że mecz ten może zakończyć się niespodziewanym rozwiązaniem stąd mój typ na podwójną szansę w kierunku gospodarzy po bardzo dobrym kursie który znaleźć możemy w bet365. Szczegółowe statystyki tabeli oraz wyników WWW.soccerway.com/national/botswana/premier-league
ZWROT
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zaksa-Resovia
Typ: 1 handicap 0-9,5 punktów
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:Witam dzis tak jak wczoraj lece w strone Zaksy wczoraj zagrali znakomity mecz i bardzo łatwo wygrali 3:0.Wczoraj poszedłem w handicap 0-6,5 na Zakse i bardzo łatwo weszło.Dzisiaj daje handicapa 0-9,5 punktów dla Resovii ale i tak według mnie Zaksa da radę.Ostatnie 3 mecze między nimi wygrała Zaksa mecz zaraz a emocje coraz większe.Myśle że tak jak wczoraj Zaksa gładko wygra.Kursy na zwycięstwo bardzo małe tylko około 1,30 bo po wczorajszym meczu są duże oczekiwania ze strony kibiców Zaksy.Dla odważniejszych polecam zagrac DW 3:0 dla Zaksy.Wczoraj Resovia zagrała bardzo słabo i brakowało im tego czegoś.Dziś także uważam że nie dadzą rady i szybko Zaksa odskoczy i będzie po meczu.Myśle ze przy dobrych wiatrach Resovia ugra max 1 seta.Powodzonka!!!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom