>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Szwecja Allsvenskan
Godzina : 17:30
Spotkanie : Djurgarden : Helsingborg
Typ : over 2.5 i obie strzelą
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :

1/3 sezonu w Allsvenskan za piłkarzami , gospodarze po wspaniałym początku kiedy to wygrali pierwsze trzy mecze teraz od 4 do 10 kolejki zanotowali 6 porażek i jedno zwycięstwo i w konsekwencji są tuż nad kreską z zaledwie 2 pkt przewagi nad zagrożonymi , u siebie zanotowali 2 zwycięstwa i 2 porażki , goście w nieco lepszej sytuacji bo na miejscu 8 ale z przewagą zaledwie 3 pkt nad dzisiejszym rywalem , jedno co się rzuca w oczy to stosunek bramek obu ekip i tak Djurgarden 14:15 a Helsingborg 15:19 i jak widać formacje obronne nie są w obu drużynach przeszkodą do zdobycia bramki stąd też liczę że uda się obu drużyną zdobyć przynajmniej po bramce a ich wspólne mecze podpowiadają że też sporo bramek pada H2H tutaj w Djurgarden 10-4-2 i br. 33:20 co daje nam średnią 3.31 gola na mecz a 75% meczy kończyło się overem 2.5 stąd też po całkiem dobrym kursie 2.10 idę w tym kierunku !

⛔ 100
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy
Godzina: 19:15
Spotkanie:
Finlandia - Kanada
Typ: Remis
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Podobno nic dwa razy się nie zdarza, tak więc myślę że Finlandia tym razem nie wygra z Kanadą. Jest to finał, ostatni mecz, wszystko zdarzyć się może. Myślę że emocje będą do samego końca, na pewno nie będzie to jednostronny pojedynek tak jak w grupie gdzie Finlandia wygrała 4:0.
Czyli skoro Finlandia nie wygra, to może Kanada? Kanada na pewno postawi się Finlandii ale czy są na tyle mocni (lepsi od Finlandii) żeby wygrać? Nie sądzę, szansę w tym meczu widzę 50 na 50, więc skoro prognozy remisowe to i ja liczę na to że będzie w tym meczu remis.

⛔ 100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 13:00
Spotkanie: Randers - Midtjylland
Typ: Powyżej 9 rożnych
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dziś w ramach 31 kolejki w Lidze duńskiej o godzinie 13:00 rozegrają pomiędzy sobą spotkanie - dwie dobrze grające drużyny. Goście nadal walczą o czołową lokatę w lidze i marzy im się gra w lidze europejskiej, jednak dzisiejsze spotkanie do łatwych należeć nie będzie. Obie drużyny grają fajny ofensywny futbol, a drużyna Midtjylland gra ciekawą formacją, bo raz gra (4-1-4-1) co oznacza, że swoje ataki opierają głownie na skrzydłach, oraz też grają klasycznym ustawieniem (4-2-4-2), nie wiem jak dziś będzie z formacją i ustawieniem, ale wydaje mi się, że w tym meczu drużyna gości swoje ataki będzie opierać głównie na skrzydłach, a jak wiemy jeśli tak są tworzone sytuacje, to rożne też są. Drużyna gości w dzisiejszym meczu już nie walczy o nic, ale gra u siebie i zechce na pewno się dobrze pokazać, ciekawe jest też to, że Randers u siebie nabija sporo rożnych, więc summka summarum i powinno być ich sporo. powodzenia!
Błędny dzień
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Roland Garros
Spotkanie: Mugurudza - Schmiedlova
Godz: 14.30
Typ: Tiebreack w meczu Tak
Kurs: 6.
Bukmacher: bet365
Analiza:
To do zagrania za bardzo brobne bo szanse są dosyć znikome ale kurs na Tiebreacka w tym meczu wystawili bardzo zacny więc pobieram.Wyniki Schmiedlovej w tym roku są poprostu poniżej jakiejkolwiek krytyki.W szesnastu meczach osiągneła 3 zwycięstwa w tym jedno cenne w styczniu w sydney nad Baczyński i końca złej passy nie widać.Ostatni mecz przegrała z Friedsam 2:0 ale w drugim secie 7:5.Podobnie było w meczu wczesniejszym z Mugurudzą w Madrycie gdzie również Schmiedlova przegrała 2:0 i również w drugim secie poległa 7:5.Ale ten drugi set był bardzo zaciety , przełamywały się obie i Słowaczka miała gem pointy na 6 do 6 ale ich nie wykorzystała.
Reasumując w tym sezonie Anna Karolina zdecydowanie gorzej niż w poprzednim ,
do tego H2H z Mugurudzą paskudne 4:0 dla Hiszpanki (i w żadnym meczu Schmiedlova nie ugrała nawet seta) , choć w ostatnim meczu tym z Madrytu trzeba jej oddać że w drugim secie prowadziła z Mugurudzą wyrównaną walkę.
DO ZAGRANIA ZA DROBNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Sevilla FC
Typ: 1. połowa Barcelona HA -1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Finał Pucharu Króla. Miałem okazję oglądać Liverpool - Sevilla w finale LE, i śmiem twierdzić, że gdyby nie te dwa prezenty od zawodników The Reds Palanganas po prostu nie wygrałoby trzeci raz z rzędu owego pucharu. Na mnie drużyna, którą prowadzi Emery nie zrobiła pozytywnego wrażenia, dopiero przy wyniku 1:2 ich gra mogła się podobać, bo do tej pory była kopanina. Sevilla wyjazdowe mecze ma słabe, potwierdził to też mecz z Liverpoolem, który przegrał na własne życzenie. Co do samej Barcelony, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać na jakim poziomie i co potrafi zrobić na boisku z przeciwnikiem. Dzisiaj wg mnie będzie to dość jednostronny mecz, Blaugrana walczy o podwójną koronę, i zapewne ją zdobędzie. Sevilla osiągnęła w zasadzie już swój cel w finale zapewniając sobie granie w Lidze Mistrzów, Barcelona już to ma przez wygranie ligi. Mecz trochę o pietruszkę, ale Katalończycy zawsze chcą jak najwięcej - i trudno się dziwić. Stawiam, że będzie to łatwe zwycięstwo Barcelony, a prowadzić będą już w 1. połowie meczu, mam nadzieję, że dwoma bramkami, bo po prostu ich na to stać, ale dobrze jest się zabezpieczyć zwrotem. Polecam także typ na co najmniej 2 gole Suareza, widziałem, że Betano wystawiło na to kurs 3,0, a to nowość jak na jego gole w tym sezonie.

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Super Liga
Godzinna: 09:30
Spotkanie: Guangzhou R&amp;F - Changchun Yatai
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo pechowy tydzień za mną, który mam nadzieję uda się dobrze zakończyć. Pozostajemy w strefie azjatyckiej a dokładnie w Chińskiej Super Lidze, w pierwszym Niedzielnym spotkaniu Guangzhou R&amp;F będzie podejmować przed własną publicznością Changchun Yatai. Gospodarze byli zespołem który jeszcze nie tak dawno aspirował do walki o tytuł, jednak trochę się posypało, szczególnie przed rokiem kiedy to bili się o utrzymanie. W tym roku nie będzie powtórki, dla mnie to solidny zespół środka stawki, który z biegiem czasu będzie grał coraz lepiej bo rewolucja w składzie była. Jest to ekipa która stawia na ofensywną piłkę, świetnie czują się w kontrze, znacznie gorzej jest jak muszą prowadzić grę wówczas dużo problemów sprawia im gra w defensywie a dziś mecz w który m przynajmniej do wyjścia na prowadzenie trzeba będzie grać atakiem pozycyjnym. Mają jednak odpowiednią jakość by sobie z tym poradzić ofensywa przebudowana z bardzo mocnymi nazwiskami - dwójka Brazylijczyków Bruninho oraz Renatninho, Australijczyk Gainnou oraz Szwed Svensson, wszyscy przybyli przed sezonem do ekipy i byli kluczowi graczami w poprzednich zespołach. Goście zamykają ligową stawkę jako jedyna ekipa bez zwycięstwa a stawka zaczyna uciekać, nawet dopisane trzy punkty w dzisiejszym starciu nie dadzą awansu. Postawią na odważną grę a mają w swych szeregach gracza z instynktem strzeleckim Moreno, który ma na koncie pięć bramek. Tym bardziej jestem pewien że będzie to odważny zespół z jeszcze jednego powodu są po serii z wielkimi rywalami z którymi w gruncie rzeczy nie można było się tak otworzyć a pokazali na tle słabszych rywali że potrafią strzelać mam tu na myśli chociażby starcie z Teda zremisowane 4:4. Przekonuje mnie też do typu historia bezpośrednich starć bardzo bogata w bramki przed rokiem tutaj 2:2, dwa sezony temu 3:1.

⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie - Liga Europejska Play Offy
Godzina: 14:30
Spotkanie: FC Utrecht - Heracles Almelo
Typ: FC Utrecht i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich! Na dzisiaj wybrałem rewanżowe spotkanie w ostatniej fazie Play Off do Ligi Europejskiej w Holandii. Pierwszy mecz odbył się kilka dni temu i zakończył bramkowym remisem 1-1. Ponadto było to spotkanie wyrównane, typowy mecz walki, w którym żadna z drużyn nie chce przegrać. Jeśli chodzi o FC Utrecht to zespół ten podobnie na wyjeździe zagrał z PEC Zwolle w poprzedniej rundzie kiedy zremisował na wyjeździe 0-0 by w rewanżu na własnym stadionie znokautować, rozbić wręcz przeciwnika i awansować dalej (5-2), po pierwszej połowie prowadząc już 3-0. Widać zatem, że FC Utrecht jest na Stadion Galgenwaard niezwykle groźne i to drużyna bramkostrzelna. W tym momencie warto przejść do aktualnej dyspozycji dzisiejszych rywali. W ostatnich 10 meczach domowych FC Utrecht padały przynajmniej 2 gole. Z potentatami ligi zazwyczaj przegrywali, ale z drużynami trochę słabszymi odnotowywali zdecydowanie korzystniejsze rezultaty. Jednak koncentrowanie się na tych wynikach mija się z celem, ponieważ liczy się przede wszystkim mecz już w barażach kiedy to rozbili PEC Zwolle. To te spotkanie jest najważniejsze, gdyż odbyło się już w barażach, w których stawka jest wysoka i jest nią awans do kolejnej rundy lub odpadnięcie z dalszej części rywalizacji. Choć teoretycznie poprzedni przeciwnik FC Utrecht był na tym samym poziomie, a bukmacherzy przewidywali dwa wyrównane spotkania, to tylko w meczu pierwszym gole nie padły. W rewanżu bowiem padło ich aż 7. Dzisiaj możliwe, że będzie podobnie, gdyż to ostatni mecz sezonu, a FC Utrecht gra u siebie. Wygrana wydaje się być przesądzona, a awans może dać nawet remis 0-0, jednak biorąc pod uwagę takie czynniki jak: własne boisko, stadion zapełniony po brzegi swoimi kibicami, FC Utrecht na pewno nie zagra defensywnie, będzie dążył do strzelenia szybko gola i do gry jaką lubi najbardziej, czyli gry z kontry. W formacji ofensywnej ma graczy w formie, którzy strzelają dużo goli. Mam tu na myśli np. Francuza Sebastiana Hallera, który w rundzie zasadniczej zdobył aż 17 goli i zaliczył 4 asysty. Ponadto wspierany Holendrami Barazite i Boymans można powiedzieć, że gole padną na pewno. Jeśli chodzi o spotkania bezpośrednie między FC Utrecht a Heracles Almelo to na boisku dzisiejszych gospodarzy drużyny zagrały ze sobą 6 razy od 2011 roku. W każdym z tych meczów padały chociaż 2 gole, a ostatni wynik z listopada 2015 roku to 4-2 dla FC Utrecht. Pomijając fakt, że liga holenderska jest jedną z najbardziej overowych w Europie, dzisiaj gole powinny paść w dużej ilości. Heracles musi atakować od początku, bo tylko zwycięstwo pozwoli Im zagrać w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Z kolei FC Utrecht u siebie jest niebezpieczne i grając z kontry, może ze dwa razy ukąsić, ale ze względu na to, że defensywa nie jest monolitem, najprawdopodobniej też coś straci. Kurs na ten typ wydaje się być bardzo atrakcyjny. Życzę wszystkim wysokich wygranych i powodzenia!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: P.Nozna - towarzyski
Godzina: 18-00
Spotkanie: Portoryko-USA
Typ: USA do przerwy/na koniec
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem w jakim skladzie wystapia Stany ale Portoryko powaznym rywalem nie jest. Ostatnie ich mecze to porazki m.in. z Grenada, Gujana Francuska czy remisy z Curacao i Bermudami. USA przygotowuja sie bardzo powaznie do Copa America i nawet jesli dzis zagra drugi garnitur nie powinni mmiec tu zadnych problemow!

✅ 80
 
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Armenia, Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gandzasar - Banants
Typ: Gandzasar
Kurs: 5.5
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Muszę przyznać, że zupełnie nie rozumiem tego kursu. Przez przypadek trafiłem na to spotkanie, ale wydaje mi się, że jest szansa na wejście. Drużyna gospodarzy tego spotkania jeszcze w tym sezonie nie przegrała meczu u siebie, notując 7 zwycięstw i 6 porażek. Za to Banants na wyjeździe zgarnął tylko 13 punktów. Po zapoznaniu się z tabelą można stwierdzić, że obie drużyny grają o &quot;pietruszkę&quot;. Liczę, że Gandzasar będzie chciał godnie pożegnać się z kibicami. Dużo buków już wycofało ten mecz, wiadomo ryzyko spore, ale jednak zagram to w ramach konkursu. Powodzenia!

⛔ 100
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - French Open - Women
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Pawliuczenkowa, Anastasia v Sorribes Tormo, Sara
Typ: Sorribes Tormo, Sara
Kurs: 2 ,666
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Pawliuczenkowa faworytką buków chyba w dużej mierze z przyzwyczajenia. Rosjanka od miesięcy pod formą, długie serie przegranych, po przesiadce na korty ziemne nie jest lepiej. Oczywiście, były to konfrontacje na poziomie WTA z uznanymi zawodniczkami, ale i tak taki regres formy nie buduje pewności siebie przed szlemem. Młoda Hiszpanka to przedstawicielka stylu bym-bum, w stylu Muguruzy, czyli wysoka, grająca mocno i płasko z linii końcowej. Kwalifikacje przeszla śpiewająco bez straty seta, choć trzeba przyznać, że rywalki specjalnie nie przeszkadzały (Paszek, Foretz, Jorovic). Ale przetarcie na kortach Rolanda Garrossa już ma, jest w gazie, myślę, że może sprawić sporo problemów dołującej Rosjance. Tym bardziej, że ma z nią dobre wspomnienia, rok temu w Charlestonie ograła ją po kreczu w 2 secie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS

⛔ 100
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Sevilla FC
Typ: powyżej 5.5 kartek w meczu
Kurs: 1.61
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dzisiaj mamy spotkanie finałowe Pucharu Hiszpanii. Obie drużyny mogą zaliczyć ten sezon do udanych - Barcelona wygrała sezon w Hiszpanii, Sevilla trzeci raz pod rząd wygrała Ligę Europy. Mimo wszystko smaki na kolejne trofeum nie upadły, zarówno Barca jak i Sevilla będą chciały postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Ostatni mecz sezonu, nikt nie będzie się oszczędzać, na murawę wybiegną podstawowe jedenastki. Spodziewam się gryzienia murawy przez wszystkich zawodników i sporo kartek. Pewniakiem na kartkę jest dla mnie Kryśka, nie dostał w finale LE, nie wierzę żeby nie dostał żółtka w dwóch meczach pod rząd.
Finał poprowadzi Carlos del Cerro Grande z Madrytu.

W bezpośrednich meczach w latach 2015/2016 było 5, 7, 4 i 7 kartek.

Rok 2016 w wykonaniu sędziego dzisiejszego meczu (niestety nie mogę wrzucać jeszcze img)


Podsumowując myślę że linia 5.5 będzie przebita i to lekko.

Pozdro

Powtórzony typ

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 0

picassiak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 16:00
Spotkanie: Young Boys - Basel
Typ: obie strzelą, wygra Young Boys
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie na szczycie w lidze szwajcarskiej. Wicelider Young Boys podejmuje lidera z Basel.Young Boys na ostatnich 10 spotkań u siebie wygrało 9, jedyny remis z Grasshoppers 1-1. Basel przegrało ostatnio z Luzern 0-4. Między drużynami jest 4 punkty różnicy. W przypadku wygranej gospodarzy będzie to 1 punkcik. W lidze szwajcarskiej pada wiele bramek z obu stron. W tym meczu przewiduję zwycięstwo gospodarzy, ale nie do zera
Basel ma 14 punktów przewagi nad Young Boys i zapewniony już tytuł mistrzowski.Jest to przedostatnia kolejka, bardziej polecam Zurich :] Pomyłka rzecz ludzka ;)
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Godzina: 12:45
Spotkanie: Kei Nishikori - Simone Bolelli
Typ: Simone Bolelli, Hand. Setów: +2,5
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszym dniu French Open zmierzą się Japończyk Kei Nishikori(6 ATP) oraz Włoch Simone Bolelli(116 ATP). Na pierwszy rzut oka typ może wydawać się dziwny, jednak istnieją pewne przesłanki ku temu, aby Simone ugrał seta z Nishikorim. Wymienię tutaj dwie główne. Otóż Simone gra rzadko, ale jeśli jest zdrowy potrafi grać ładny tenis. W ub. r. tutaj, łatwo ograł Darcisa i Troickiego nie tracąc nawet seta, odpadł z Davidem Ferrerem po pieciosetowej walce, prowadząc już 2:1! Później posypał się, ugrywając jednego gema.
Simone potrafi postawić się wielu tenisistom, z Japończykiem grał dwukrotnie(oba mecze rozgrywane na Wimbledonie- 2014, 2015)przegrywając oba mecze w stosunku 2:3. W 2014 dzieliły go zaledwie dwie piłki od wyrzucenia z turnieju Nishikoriego.
Oczywiście trawa i mączka zupełne przeciwieństwa, Kei jest troszkę mocniejszy na mączce, jednak to są trzy sety. Jeden słabszy Keia i typ wchodzi, a kurs bardzo przyjemny.
_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, Liga Regionalna Central
Godzina: 16:00
Spotkanie: Annabichler - Lafnitz
Typ: Lafnitz (-1 HE)
Kurs: 2,75
Bukmacher: unibet


Analiza:

Najlepsze ligi piłkarskie skończyły sezon, trzeba więc szukać typów w słabszych ligach. Na dzisiaj taki znalazłem w 3 lidze Austriackiej w grupie centralnej. Annabichler podejmie u siebie Lafnitz. Jest to ostatnie spotkanie 28 kolejki. Już rozstrzygnięte jest kto awansuje do 2 ligi, również znane są zespoły które spadają z ligi. Jedną z drużyn są gospodarze, którzy zajmują aktualnie ostatnią pozycję z zaledwie 16 punktami na koncie. W sezonie wygrali zaledwie 4 spotkania i tyle samo zremisowali i aż 19 spotkań przegrali, tracąc przy tym aż 79 bramek co daje średnio aż 3 stracone na mecz. Do słabo w ofensywie i tylko 21 strzelonych goli. Środek sezonu w ich wykonaniu wyglądał nieźle, jednak ostatnie miesiące to po prostu katastrofa. Przegrywali praktycznie mecz za meczem. Do tego wszystkie spotkania bardzo wysoko. Ich ostatnie przegrane mecze: 8:0, 7:1, 4:1, 0:6, 3;1, 0:2, 5:0, 1:6. Z kolei uch rywalem jest Lafnitz, które aktualnie zajmuje miejsce 9, zdobyli do tej pory 42 punkty z bilansem brakowym 55:50. Co ciekawe mimo miejsca w środku tabeli to są trzecią najlepszą ofensywą ligi! Tylko lider i wicelider strzelili więcej bramek. Goście chociaż nie mają żadnych szans na awans jak i na spadek to mają jeszcze o co walczyć. Mogą na koniec sezonu skoczyć nawet na podium. Jednak do tego potrzebne są 3 wygrane i liczyć że zespoły wyżej pogubią trochę punktów. Jednak jeśli zwycięża 3 razy to bez wątpienia awansują o kilka pozycji bo straty nie są duże. Lafnitz miał bardzo słaby początek sezonu. Przegrywali bardzo dużo meczy. Druga część sezonu wyglądała zdecydowanie lepiej. Wygrali aż 9 z 13 meczy, notując remis i tylko 3 porażki. Stawiam więc dzisiaj na wygraną gości. Na pewno będą chcieli awansować o kilka pozycji w tabeli. Są w bardzo dobrej formie. Spotykają się natomiast z najsłabszą drużyną ligi, która jest pewna spadku i gra po prostu beznadziejnie. Stawiam, że wygra Lafnitz 3-4 bramkami.

✅ 175
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/piłka nożna
Godz/18,15
Spotkanie/Anglia-Turcja
Typ/obie strzelą
Kurs /2,15
bukm/Sportingbet
Analiza
Obie drużyny sprawdzają formę przed ME.Rotacje w składach,chęć pokazania się zawodników z jak najlepszej strony.Mecz w którym również nikt nie będzie chciał złapać kontuzji.
Ostatnie 8 meczy obu drużyn
Anglia-6w/0r/2p i tylko w jednym z nich nie strzelili gola 0-2 z Hiszpanią
Turcja-6w/2r/0p i też w jednym nie strzelili gola 0-0 z Grecją
Turcy ostatnio w formie,kurs ok1,4 na Anglię nie warty grania.Myślę,że trenerzy dadzą pograć chłopakom i nikt nie będzie murował własnej bramki.Anglicy przegrali z Holandią 1-2 u siebie,turcy pokonali ich 3-0.Kurs warty ryzyka.Przewiduję mecz z dużą ilością bramek

✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aalborg - Esbjerg
Typ: Aalborg (-1 EH)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Na 3 mecze do końca sezonu drużyna gospodarzy skomplikowała sobie granie jak nikt inny. Mając spokojną przewagę 3pkt i zapewnioną gre w lidze europy, przegrali ostatnie 2 spotkania i teraz to oni musza gonic rywali, którzy odskoczyli na kilka oczek. Oczywiście sezon nie jest stracony ale trzeba wygrac najblizsze mecze zeby zachowac szanse na 3 lub 4 miejsce na koniec. Nie mogli chyba lepiej trafić na przeciwników. Drużyna Esbjergu ma juz pewne utrzymanie i totalnie odpuscila sezon. Stala sie swoistym dostarczycielem punktów dla druzyn walczacych o najwyzsze cele. Ostatni raz wygrali mecz ligowy ponad 50 dni temu a ostatnie 4 porazki9 z rzedu, w których typ bylby trafiony w 3 przypadkach mówi samo za siebie. Stawiam tutaj na wysokie zwycięstwo gospodarzy ponieważ po pierwsze: są podrażnieni po dwoch porazkach, po drugie grają z druzynaktóra odpuscila juz sezon, po trzecie są zmotywowani walką o europejskie puchary i po czwarte graja mecz przed wlasna publicznoscia. Od wrzesnia do marca Aalborg u siebie nie przegral zmiatajac z ziemi wszystkich ktorzy przyjezdzali, byly to wsyokie zwyciestwa jednak ostatnio troszke spuscili z tonu. Mam jednak nadzieję, że tym meczem wrócą na właściwe tory i nie wypadną z walki o LE. Dodatkowo mozna przypomniec ze Esbjerg wygral ostatni mecz ligowy na wyjezdzie w sierpniu zeszlego roku! Zaryzykuje tutaj zwyciestwo gospodarzy przynajmniej 2 bramkami poniewaz uwazam ze nie odpuszca do samego konca i beda chcieli (sami dla siebie i kibicow) zafundowac sobie kanonade. Przeciwnik idealny, kursy zachęcają. Dla mniej odważnych oczywiscie czysta 1 z kursem 1.4 i moze to byc swietny typ do jakiegos dubelka lub podbicia kursu na tasmie. Polecam serdecznie!

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Roland Garros 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Karlovic I. - Montanes A.
Typ: Montanes A.
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2007-2011, czyli baaardzo dawno. Obaj są grubo po 30, Karlovic ma 37 lat na karku, jeszcze rok temu coś tam potrafił zaskoczyć dobrą grą, ale w tym roku moim zdaniem wypada bardzo słabo, do tego mnóstwo razy już skreczował. Tylko 2 zwycięstwa z Stambułu na 9 porażek to bardzo kiepski wynik. Facet ma ponad 2 metry i jego największą bronią jest serwis, jednak na mączce traci dużo na znaczeniu. Do tego Ivo lubił zawsze szybko kończyć akcje, a na kortach ziemnych trzeba rzeźbić te swoje punkty.
Z drugiej strony mamy Montanesa który wyjątkowo gra od paru ładnych sezonów w 95% na mączce. Ostatni okres gdy grał coś więcej na hardzie to były lata 2010-2011. Może nie jest on jakimś zawodnikiem na topie w tym momencie bo kręci się w okolicach 100 rankingowej to jednak w tym sezonie zrobił już ładny wynik np. w Casablance gdzie doszedł do półfinału turnieju. French Open to przecież turniej #1 jeżeli chodzi o korty ziemne więc uważam, że będzie mocno się starał w tym meczu żeby wygrać.
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, na dziś postanowiłem podjąć się analizy finału Pucharu Króla Hiszpanii, w którym zmierza się zespół Barcelony z Sevillą.

Kolega wyżej pisał że ten mecz nie ma większego znaczenia dla oby zespołów oraz &quot;jest o pietruszkę...&quot;. Ja się z tym nie zgadzam, ponieważ Copa del Rey w Hiszpanii to bardzo prestiżowy puchar, którego twarzą jest sam Król.

Na drodze do wielkiego finału Barcelona wyeliminowała w znakomitym stylu takie zespoły jak Valencia, Athletic Bilbao czy Espanyol. W tych meczach i przez cały sezon odpowiedzialność za strzelanie goli brali na siebie wielkie &quot;Tridente&quot;: Neymar, Luis Suarez oraz Leo Messi. To trio w tym sezonie strzeliło już ponad 90 goli. Dziś za zadanie zatrzymać tych wspaniałych zawodników będzie spoczywać na barkach głównie Grześka Krychowiaka. Krycha jest kluczową postacią w układance Unaia Emery&#39;ego i bardzo dużo zalezy od postawy Polaka na boisku. Po wyleczonej kontuzji nie ma już śladu, ale Grzesiek nie doszedł jeszcze do stuprocentowej formy, co może mieć opłakane skutki w pojedynku z taki zawodnikami jak Messi, Suarez czy Neymar.

Obie ekipy już w tym sezonie zdobyły po jednym trofeum (jeżeli liczymy Superpuchar Europy do poprzedniego sezonu). Katalończycy triumfowali w rozgrywkach ligowych, natomiast Sevilla w środę po pięknym i emocjonującym spotkaniu ograła Liverpool 3:1 i wzniosła puchar za zwycięstwo w Lidze Europejskiej po raz trzeci z rzędu. Piłkarze z Andaluzji rozegrali znakomite spotkanie w środowy wieczór, dali z siebie 100% i było widać w końcowych minutach jak oddychali już sercem, bo płuca juz dawno nie działały. W ostatnim kwadransie zaczęły już łapać skurcze mięśni. Po takim spotkaniu i w końcówce tak wyczerpującego sezonu, grając co trzy dni Sevilla wytrzyma fizycznie to spotkanie. Piłkarze Luisa Enrique, po odpadnięciu z Champions League, do końca rozgrywek grali luźno i bez starty sił. Widac to po wynikach w lidze. 8:0 z Deportivo, 6:0 z Gijon, 2:0 z Betisem, 5:0 z Espanyolem i 3:0 z Granadą. 24 strzelone bramki i zero straconych. Fenomenalny wynik.

Sevilla przez cały sezon gra znakomicie w ataku, a w obronie jest wiele mankamentów, które przysporzyły już Sevilli w tym sezonie dużo problemów. Podejrzewam że będzie to widoczne w dzisiejszym spotkaniu, gdzie Barcelona będzie stroną przeważającą, a Sevilla bedzie przez większość czasu musiała się bronić i liczyc na szybkie kontrataki. Z przodu będzie można liczyć na Gameiro, który jest w znakomitej formie, oraz na Vitolo. Po drugiej stronie pomocy zagra zapewne bohater z meczu z Liverpoolem Coke, który w tym meczu będzie miał więcej zadań defensywnym niż tych ofensywnych.

Myslę że dziś po drugie trofeum sięgnie zespoł ze stolicy Katalonii i to będzie przekonywujace zwycięstwo na podmęczonych zawodników z Andaluzji. Spodziewam się gry do jednej bramki i wyniku w okolicach 2-3:0. Sam Gameiro i Vitolo to zbyt mało na taką potęgę jaką jest niewątpliwie Barcelona

Przewidywane składy:

SEVILLA:
Rico - Mariano, Carrico, Rami, Escudero - Krychowiak, N&#39;Zonzi - Vitolo, Banega, Coke - Gameiro

BARCELONA:
ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Iniesta, Busquets, Rakitic - Neymar, Suarez, Messi.

Stadion: Vincente Calderon

⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Finał PP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vive - Wisła
Typ: 1 połowa, zakład bez remisu, Wisła
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finał Pucharu Polski, mega gratka dla kibiców szczypiorniaka. Wszystko wskazuje na to że puchar poraz kolejny zdobędzie Vive - istny hegemon w Polskim szczypiorniaku. Obie ekipy wygrały wczorajsze mecze i tak jak się wszyscy spodziewali poraz kolejny dojdzie do &quot;świętej wojny&quot; . Co mnie podkusiło do tego typu? Wisła żegna się ze swoim trenerem oraz z kilkoma zawodnikami i ma ostatnią szanse na wywalczenie jakiegos trofeum, zawodnicy dadzą z siebie po 110% by utrzeć nosa odwiecznemu rywalowi i zemścić się za trzy majowe porażki. VIVE od kilku lat zdobywa wszystko co się da na krajowym podwurku lecz dziś zapewne najważniejsze będzie dla nich by nie złapać urazów, kontuzji i stracić jak najmniej sił przed final four LM. Wiadomo, że ławka rezerwowych Wisły jest dużo słabsza od ławki kielczan i obawiam się że to może zadecydować o końcowym sukcesie Vive, jednak wierze iż do przerwy będący jeszcze w pełni sił Wiślacy będą minimalnie lepsi, wierze że od 1 minuty rzucą na szale wszystkie siły by dopiąć swego.
100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis RG
Godzina : 15.20
Spotkanie : Karlovic-Montanes
Typ ; Karlovic - 1.5 seta
Kurs : 2.80
Bukmacher ; unibet
Analiza :
37 letni Chorwat Ivo Karlovic kontra 36 letni Hiszpan Albert Montanes. Nie , to nie bedzie mecz weteranow powyzej 35 lat , tylko mecz Wielkoszlemowego turnieju na kortach w Paryzu. Najlepszych 128 zawodowcow globu , i co moze niektorych zdziwi tez beda grac w sekwencji best of 5. Chorwat nie przepada za gra na cegle na 820/150 meczy rozegranych na tej nawierzchni , Hiszpan sie urodzil na maczce z 950/790 meczy na ziemi. Chorwat zmagal sie z kontuzja kolana , powrocil na korty w kwietniu i nie wygladalo to najlepiej , porazki z Sousa i Poulline raczej planowe , timing przy uderzeniach fatalny. Potem przyszedl Istambul i Chorwat sie wstrzelil , zaczal dzialac serwis , wystrzelal Granollersa i Lajovica , przegrywajac 2 tie breaki z Dimitrowem. Potem 3 tb z Kudla i porazka z Gulbisem , ktory oczywiscie jest lepiej wyszkolony technicznie od Chorwata. Ma dobra reke , czy dobra reke ma Montanes? Nie sadze , Hiszpan bedzie biegal biegal przebijal przebijal potem znowu biegal i znowu przebijal...tylko z kim? To nie bedzie mecz z Kovalikiem , Bagnisem czy innym Volandrim , to bedzie mecz z Karlovicem , czyli Hiszpan sie nie rozpedzi bo tu gry nie bedzie. Jedno , dwa uderzenia i po akcji. Ivo ma serwis , bedzie tez ryzykowal drugim , bedzie trzymal serwis. Montanes sobie nie pogra bo tu nie bedzie wymian , bedzie musial uwazac przy swoim podaniu by go Ivo nie przelamal bo moze byc po secie. Tak , Karlovic gra nieporadnie , odgrywa slabe pilki , nieraz martwe na srodek kortu ale to Montanes bedzie musial myslec co z nimi zrobic , Ivo potrafi przyspieszyc z fh , czy zagrac slajsa z bh i pobiec do siatki i wywrzec presje. Gra bedzie rwana i Hiszpan sobie nie pogra , jego najwieksze atuty Ivo bedzie przerywal , tak jak pisalem Montanes nie ma dobrej reki by pyknac taktycznie Chorwata. Korty staly sie ciezsze po opadach , mimo wszystko ide pod prad i przeciwko typowemu ziemniakowi na serwis bota na cegle. Win Karlovic.
180
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom