>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.05.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Azja
Godz: 14:00
Spotkanie Guangzhou-Kashima
Typ: x
Kurs 3.85
Buk Forbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie Play-Off w Azjatyckiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Guangzhou na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Kashimy. Gospodarze są faworytem bukmacherów,ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, bowiem goście są zespołem poukładanym , który już w fazie grupowej grał dobrze, stwarzał sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych , nie przez przypadek potrafił wygrać swoją grupę, gospodarze tego spotkania natomiast zajęli 2 pozycję w tabeli. Moim zdaniem w tym spotkaniu obejrzymy bramki po obu stronach bowiem goście potrafią bramki strzelać na wyjazdach i mogą spokojnie tutaj zremisować, gospodarze natomiast wygrywają na swoim stadionie i rzadko tracą punkty , ale bramki tracą dosyć często, co moim zdaniem też nastąpi w tym spotkaniu, obie ekipy spotykały się ze sobą w roku 2015 dwukrotnie i za każdym razem padło minimum 3 bramki w meczu, myślę że tutaj może ich około 4 bowiem patrzyłem na poprzednie spotkania obu ekip to wygląda to bardzo pozytywnie. Stawiam na remis 2:2 po 90 minutach tego spotkania, co na pewno było b y swego rodzaju niespodzianką, ponieważ jak już wspomniałem ekipa gospodarzy jest faworytem do wygranej .
Błędny dzień (mecz 23.05)
Więcej niz jeden typ w tym samym dniu

⛔100
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Serie A
Godzina. 20:30
Spotkanie. Pescara - Palermo
Typ. X
Kurs. 3.80
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się pojedynek o pietruszkę
w najwyższej klasie rozgrywkowej Włoch czyli Serie A.
Obydwie drużyny już pożegnały się z ligą zajmując dwa ostatnie miejsca premiowane spadkiem. W ostatniej potyczce pomiędzy nimi padł bramkowy remis po 1:1, było to w ubiegłym roku.
Jedni jak i drudzy przygotowują się raczej do nowego sezonu, tak więc wydaje mi się iż trenerzy mogą rotować nieco składem tak aby móc sprawdzić ewentualne warianty z tymi co pozostaną...
Obie ekipy mają fatalny bilans bramkowy ponad -40 bramek, tak więc wątpię aby którakolwiek miała go dzisiaj mocno poprawić.
Forma gospodarzy przed własną publicznością identyczna jak Palermo w delegacji panowie mają po 4 porażki i jednym remisie wychodzi mi tutaj dzisiaj skromny remisik bez goli lub po 1:1.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
don-dolene 5

don-dolene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pescara Calcio - US Palermo
Typ: 2
Kurs: 3,6

Analiza:
To jeden z ostatnich meczy dzisiaj które jeszcze można postawić i warto coś spróbować zagrać. Dla mnie będzie to zakład w strone drużyny gości US Palermo. Parę szybkich argumentów dlaczego; primo nie ma co iść w racje jakichkolwiek statystyk bo to nie ma większego sensu, wiadomo że obie drużyny to spadkowicze które w sezonie nie pokazały nic nadzwyczajnego, jednak patrząc h2h w ostatnim czasie można zauważyć że drużyna gości lekko się obudziła co może oznaczać że w zespole coś się zmieniło. Palermo to zespół który kojarzy się, przynamniej mi z pierwszą ligą i z drużynami z górnej półki włoskiej ligi, natomiast drużyna gospodarzy to zespół który awansował i cały sezon tak na prawdę oddawał punkty praktycznie bez sprawiania problemów rywalom w lidze, nawet tym najsłabszym. Choć goście nie zachwycali nie można powiedzieć że oddawali mecze tak jak Pescara wielokrotnie przegrywając do zera bądź handicapem -1/-2. Jako gospodarze mają argument tego że grają u siebie i mogą powalczyć, jednak ostatnie mecze z nawiększymi drużynami w lidze i porażki z nimi mogły sprawić że zarówno piłkarze jak i kibice ten sezon już odpuścili. Palermo na ostatnie 15 spotkań tylko dwa razy nie strzelili gola. Dziś mają szanse udowodnić że nie byli najgroszą drużyną w lidze pokonując tych jeszcze słabszych, a na koniec sezonu w ostatnim meczu u siebie pokonać drużyne Empoli, która z kolei walczy o utrzymanie z Crotone i ma tylko punkt przewagi nad rywalami których czeka ostatni mecz w Rzymie z Lazio gdzie na pewno nie będą mieli łatwego meczu. Nie jest to typ warty dużych pieniędzy jednak jeśli ktoś lubi obstawiać mecze na koniec sezonu jest to ciekawa opcja, atrakcyjny kurs w granicach 3,6 gdzie szanse są 50/50, a remis tutaj raczej oznaczałby bardzo nudny mecz.
Nieregulaminowy zapis
Brak bukmachera

⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Premier Lig Irlandia
Zdarzenie: Finn Harps – St Patrick
Typ: I połowa over 1,5
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet
Kurs: 3.10
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 15 kolejki Irlandzkiej Premier Ligi, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 12 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli ekipa Finn Harps z 8 St Patrick. Gospodarze tego pojedynku aktualnie mają rozegranych 6 ligowych spotkań na własnym Finn Park gdzie zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 10. Goście natomiast rozegrali jak dotąd 7 ligowych spotkań na wyjeździe, w których to zdołali 1x zwyciężyć 4x zremisowali a 2x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 10. Gospodarze tego spotkania od dłuższego czasu nie mogą zwyciężyć w pojedynku ligowym a po raz ostatni miało to miejsce 14 kwietnia na wyjeździe gdzie pokonali 0:2 Derry City natomiast u siebie 25 marca 2:1 wygrana z Sligo Rovers. Goście natomiast sporo bramek tracą w pojedynkach wyjazdowych lecz też co ciekawe sporo strzelają przez co trudno stawiać ich w roli faworytów przed tym pojedynki. W mojej ocenie gospodarze poszukają tutaj przełamania chcąc za wszelką cenę odnieść zwycięstwo. Goście z kolei jak już w/w sporo bramek strzelają na wyjazdach dlatego też postanowiłem tutaj zaryzykować i pobrać 2 bądź więcej bramek już po I połowie meczu po bardzo dobrym kursie 3.10 w Unibet.
✅210
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom