>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.06.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę- 22 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Spotkanie: John Higgins - Matthew Stevens
Typ: John Higgins 6:3
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365

Nie robią na mnie wrażenia 40+ i 50+ Stevensa. Na Johnie tym bardziej nie zrobią. Może i dziś Szkot nie zagrał dobrego meczu z Perrym, ale w sumie też nie musiał bo Anglik grał takie dno, że w ogóle cudem pokrył ten over 6,5. Stevens jest słaby, no.. co tu dużo więcej mówić. Tak chaotyczny, że aż nie da sie oglądać tego jak on gra. Wiadomo, to nie jest przeciętniak, bo dwa wicemistrzostwa świata, czy Masters nie wygrywa się przypadkiem, ale Walijczyk nigdy nie będzie topowym snookerzystą globu. Półfinał w tym turnieju to szczyt możliwości. Poza tym no.. kogo on ograł? Lu Ning, Liang Wenbo, Peter Lines, David Morris - śmiechowo. I on ma powalczyć z Higginsem? Bez przesady. Nie gram handicapów za pieniądze, bo taki kurs, zaskakująco duży w zupełności mi wystarcza. Nic tylko grać. Spodziewałem się 1,25 max. Kurs z Bet365. Myślę jednak, że wysokie zwycięstwo Szkota jest niezagrożone i jeżeli ktoś lubi wyższe kursy to śmiało może spróbować dokładnego wyniku sugerującego pewną wygraną Johna.
⛔ 100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Wuxi Classic Snooker
Robert Milkins - Neil Robertson
Robert Milkins +2.5
1.72
Bet365
Analiza:
Z dwóch półfinałów wybrałem ten, ponieważ kursy na Johna i jego zwycięstwo nawet z pokaźnym handicapem są relatywnie niskie.
Milkins i Robertson grali ze sobą tylko dwa razy wg Cuetracker.net w oficjalnych spotkaniach. Niedawno (w maju) wygrał 10:8 Milkins, poprzedni pojedynek miał miejsce w 2005 roku i wtedy Robertson wygrał 5:0, ale to co było 8 lat temu nie ma żadnego znaczenia. Milkins to niewygodny zawodnik i Robertson będzie musiał się z nim nieźle nadroczyć by go pokonać - kompletnie nie widzę jednostronnego widowiska.
Ponadto Milkins mając w pamięci świeże zwycięstwo nad Robertsonem nie będzie kompletnie czuł przed nim respektu i zagra normalne spotkanie, a że jego forma z miesiąca na miesiąc rośnie to ugranie 4 partii nie powinno stanowić większego problemu. Oczywiście w kluczowych momentach spotkania - gdy zrobi się wynik 4:4 albo 5:5 - doświadczenie i ogranie Neila może wziąć górę i on to spotkanie wygra, dlatego wolę bezpieczny handicap niż liczenie na &quot;niespodziankę&quot; i zwycięstwo Anglika. Jak ktoś lubi ryzyko to 1/10j na Milkinsa warto spróbować, ale nie więcej, ponieważ nie wydaje mi się by Neil mając półfinał i ewentualny finał z Higginsem w zanadrzu nie powalczył do końca i nie sięgnął po swoje wszystkie umiejętności.
Przy okazji nie polecam grania na Stevensa nawet z handicapem w meczu z Higginsem, ponieważ John jest w bajecznej formie i z taką skutecznością grającemu w kratkę Walijczykowi nie wróżę sukcesów.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Eastbourne
22.06.2013 14:00
Hampton - Vesnina
typ: 1
kurs: 2.38
buk: Pinnacle
Finał kobiecego turnieju w Eastbourne. Spotkają się w nim młoda amerykańska tenisistka Jamie Hampton z doświadczoną już, choć tylko (albo i aż) o 4 lata starszą.
Hampton znajduje się w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Dobrze zaprezentowała się już podczas Roland Garros, gdzie wyeliminowała m.in. Kvitovą i dotarła do 1/16 finału. Następnie przyszedł turniej w Birmingham, gdzie najpierw wygrała z Hsieh, by w kolejnej rundzie przegrać po trzy setowym boju ze swoją rodaczką Keys. Tutaj do Eastbourne musiała przebijać się przez kwalifikacje, gdzie pokonała Carreras, Arrubarrenę-Vecino i Dąbrowski. W pierwszej rundzie trafiła na Isię i pokonała ją w dwóch setach. Kolejna runda to zwycięstwo z Hsieh i dobrze ostatnio dysponowaną Safarovą, choć wydawało się, że na trzeciej rundzie zakończy swój pobyt w Eastbourne. Przegrywała już 7:6 5:4 przy serwisie Czeszki, ale zdołała odłamać i wygrać drugiego seta w tie-breaku i następnego 6:4. W półfinale trafiła na dobrze grającą tutaj Wozniacki i pomimo przegrania 1 seta zdołała odwrócić losy meczu.
Vesnina dobrze czuje się na trawie. W tamtym sezonie jednak odpadła w 2 rundzie Wimbledonu oraz 1 w Eastbourne przegrywając z Kerber. Tutaj wydawać by się mogło, że dwie pierwsze rundy były dla niej najtrudniejsze, gdyż w obu stoczyła trzy setową walkę, najpierw z Ivanovic, a potem z Heather Watson. W kolejnej rundzie wyeliminowała faworytkę numer 1 po odpadnięciu Radwańskiej, czyli Chinkę na Li. W półfinale nie miała żadnych problemów z pokonaniem Belgijki Yaniny Wickmayer oddając jej zaledwie 2 gemy.
Obie zawodniczki dobrze się tutaj prezentują. Lepiej w moich oczach wypada Hampton, która dodatkowo dysponuje dobrym serwisem. Według mnie kursy na Amerykankę są zawyżone i ja postanowiłem z tego skorzystać. Jak wyjdzie zobaczymy...
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Eastbourne
Spotkanie: Gilles Simon vs Feliciano Lopez
Typ: Lopez (-1,5 gema)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Finał turnieju na kortach trawiastych w brytyjskim Eastbourne gdzie Hiszpan Feliciano Lopez podejmie Francuza Gillesa Simona.Losowanie tak chciało że kilka dni później obaj zawodnicy zagrają ze sobą w 1 rundzie Wimbledonu.Tu już nie ma kalkulacji czy warto odpuszczać przed Wielkim Szlemem bo i tak się nie dostanie więcej czasu wolnego więc jest o co walczyć.Może to być mecz o podbudowanie sobie morali przed wcześniej wspomnianym starciu w Wimbledonie.Przejdźmy teraz do jutrzejszego meczu.Zacznijmy od faworyta czyli Lopeza.Hiszpan po nie za dobrej pierwszej części sezonu na trawie zaczyna grać swój stary dobry tenis.Zaczął od Londynu gdzie zaprezentował się bardzo dobrze zachodząc do półfinału gdzie przegrał z Marinem Cilicem.Tutaj w Eastbourne jeszcze bez straty seta a na rozkładzie tacy zawodnicy jak Nieminen, Monaco, Verdasco czy też bardzo groźny i dobry tutaj na grassie Dodig z którym dziś Lopez uporał się w 2 setach.Oglądałem ten mecz i muszę przyznać że Lopez zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.W 1 secie przeczekał nawałnicę Dodiga który jeśli trafiał swoim 1 podaniem to łatwo wygrywał swoje gemy co doprowadziło do tie-breaka gdzie lepszy był Hiszpan.W 2 secie Chorwat nie miał już nic do powiedzenia a Feliciano rozkręcał się z piłki na piłkę czym odebrał Ivanowi ochotę do gry.To co rzuca się w oczy to bardzo dobra skuteczność wygrywanych piłek po obu serwisach.Po 1 serwisie dziś z Dodigiem Lopez zaliczył 79% wygranych piłek, natomiast po 2 podaniu aż 86% skuteczności.W Eastbourne tenisistom przeszkadza wiatr ale ja zauważyłem że Hiszpan nie zwraca na to większej wagi i dziś ten wiatr chyba bardziej przeszkadzał Dodigowi.Przejdźmy teraz do rywala Hiszpana czyli Gillesa Simona.Trzeba sobie powiedzieć że Francuz to zawodnik nie grający zbyt pięknego tenisa, rzadko nadaje tempo grze ale jest dość skuteczny przez co jest wysoko w rankingu ATP.Tutaj na razie bez straty seta ale rozegrane tylko 3 mecze do tego z przeciętnymi graczami.Najpierw męczył się z Edmundem z którym wygrał po dwóch tie-breakach.Potem z Tomicem także wygrał 2-0 ale również nie obyło się bez problemów.Dziś natomiast pokonał Włocha Seppiego i było to chyba jego najpewniejsze zwycięstwo.Jak widać te nazwiska nie powalają i myślę że Lopez miał dużo trudniejszą drabinkę a do finału awansował dużo łatwiej.Hiszpan na pewno będzie chciał pokazać Francuzowi że może go zaskoczyć na Wimbledonie za kilka dni.Obstawiam jego zwycięstwo do którego dokładam lekki handicap gemowy który w przypadku wygranej Lopeza nie ma szans żeby nie wszedł.Kurs całkiem niezły a przy takiej grze obu panów mam wrażenie że jutro może się to skończyć po 2 setach w stronę Lopeza.
⛔ 100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Almeria - Girona
Typ: 1
Kurs: 1,65
WilliamHill

Już jutro o godzinie 20:00 czeka nas decydujące starcie w fazie Play Off , którego stawką jest awans do Primera Division. Gospodarze jutrzejszego spotkania byli faworytami do bezpośredniego awansu od samego początku, jednak przy biernej postawie między innymi sędziego oddali awans zawodnikom Villarreal, w ostatniej kolejce sezonu. W barażach również kolorowo i łatwo nie było. Efekt? Dwa remisy z Las Palmas , dwie stracone bramki w 85 minucie i wymęczony awans w dogrywce dzięki świetnej postawie najlepszego strzelca Charlesa.
W pierwszym meczu obu ekip padł wynik 1:0 dla Almerii dzięki czemu to Girona musi jutro zaatakować. Taka sytuacja powinna odpowiadać gospodarzom ,którzy swym doświadczeniem powinni skutecznie to kontrować i tym sposobem zapewnić sobie awans. Girona to dużyna ,która zdecydowanie leży Almerii i jutro powinna zostać pokonana.
✅ 65
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: mlb,Baseball
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Atlanta Braves(-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2.89
Bukmacher: Pinnacle
22.06.2013 02:10
Analiza:
No dziś na noc bardzo bogata oferta w tą amerykańską grę.na dziś typuję pewne zwycięstwo gości czyli drużynę Atlanty Braves. Wczoraj nie zachwycili przegrywając z Mets u siebie.dziś jednak sądzę że będzie o niebo lepiej i pewnie podążą w dzisiejszym spotkaniu do zwycięstwa.Miotacze » Peralta W. [MIL] (4-8), Teheran J. [ATL] (5-3).U gospodarzy miotacz nie zachwyca.Ostatnio gospodarzom udało się tylko raz wygrać z najsłabszą drużyną w lidze.wczoraj męczyli się strasznie ale nawet w doliczonym czasie nie potrafili wygrac tego spotkania, ulegli 7 do 4.dziś myślę że także nie będą mieli za dużo do powiedzenia z tzrecią drużyną w tabeli.Goście jak dotąd wygrali 43 meczy a gospodarze zaledwie 29.Czyżby dziś miało by być ich 30 zwycięstwo? Nie sądzę i dlatego też stawiam na gości którzy robiją ich w pył.Powodzenia Waleczni!!!
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic 2013
Spotkanie: John Higgins v Matthew Stevens
Typ: John Higgins -2.0 Kurs: 1.82
Bukmacher: bet365

Skład drugiego półfinału Wuxi Classic wygląda bardziej oldscholowo, ale nie mniej ciekawie. Obaj gracze skorzystali z faktu, że dolna połówka drabinki okazała się dużo słabsza, a szybkie wyloty faworytów sprawiły, że zarówno dla Johna jak i Matthew ćwierćfinały okazały łatwiejsze niż zwykle. John ciągle poszukuje swojej najlepszej formy, ale wydaje się, że zmierza w dobrym kierunku, co pokazał już w tym tygodniu. Przede wszystkim Szkot lepiej punktuje w tym turnieju, a to przekłada się na więcej okazji na łatwe frejmy w jednym podejściu. Zaliczył już dwie setki (138, 116), jedną prawie setkę (97) i kilka breaków robiących (80, 75, 70, 70). Oczywiście grze Higginsa jeszcze daleko do ideału, pojawiają się błędy, ale między czerwonymi ciągle można na nim polegać. Nie można tego powiedzieć o Walijczyku, którego najwyższy break w trzech ostatnich meczach to 68, a większość nie przekraczało 50. Taka niezbyt imponująca forma w budowaniu breaków oznacza, że prawie każda partia meczów Walijczyka przeradzała się w przepychankę na odstawnych, a w takiej grze Higgins ciągle jest świetny. Dla mnie Higgins jest zdecydowanym faworytem tego półfinału, snooker Stevensa jest ciągle zbyt nieregularny, by realnie zagrozić wracającemu do wysokiej formy Szkotowi. Tym bardziej, że John ma z Walijczykiem bardzo dobry bilans w turniejach rankingowych: cztery ostatnie mecze dla Szkota, zwykle wyraźnie, a ostatnia porażka miała miejsce 11 lat temu.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5

dzodzo68

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Eastbourne
Spotkanie: J. Hampton - E. Vesnina
Typ: J. Hampton wygra 2-0
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Wczoraj typowałem Hampton w starciu z Wozniacki. Oglądając mecz ani przez moment nie zwątpiłem w rezultat spotkania. Caroline sprawiała wrażenie kompletnie bezbronnej, a Hampton traciła punkty jedynie po swoich błędach, które według mnie w głównej mierze spowodowane były silnym wiatrem. Amerykanka w tym turnieju i ogólnie na trawie w tym roku, prezentuje się wybitnie. Sposób w jaki zdobywa punkty jest genialny - akcje wypracowane od początku do końca, bardzo dużo winnersów. Vesnina szczerze mówiąc nic wielkiego w tym turnieju nie pokazała, a wygrana nad Ivanovic, która grała wtedy pierwszy mecz na trawie w tym roku nie wiele znaczy.
Podsumowując, Hamton na prawdę zasłużyła na wygraną w tym turnieju. Od momentu kwalifikacji do chwili obecnej prezentuje się znakomicie, potrafi radzić sobie w trudnych momentach, które są nieuniknione w trakcie spotkań. Jeżeli nie będzie dziś wiało na korcie w Eastbourne, to o typ jestem spokojny.
⛔100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar konfederacji
Spotkanie: Japonia - Meksyk
Typ: 1X
Kurs: 1.45
Godzina: 21:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jeżeli miałbym porównać obie drużyny to jedna wkłada całe swoje serce i wszystkie siły w walce o zwycięstwo, każdą piłkę, natomiast drugiej jest to jakby obojętne. Oczywiście tą pierwszą drużyną jest Japonia, która nie dawała sobie w kaszę dmuchać w meczu z Brazylią, ale była nieskuteczna w wykończeniu akcji, a w kolejnym meczu przeciwko Włochom mało co nie sprawiła sensacji.
Z drugiej strony mamy Meksykanów, którzy właściwie tylko truchtają po boisku, bo poza Santosem i Hernandezem tam ciężko kogoś innego wyróżnić w ofensywie. W meczu z Włochami poza prezentem w postaci karnego nie pokazali nic, podobnie było w meczu z Brazylią(tyle, że bez karnego).
Zastanawiałem się nad BTS, bo jednak Japończycy mogą opaść z sił po 70-75 minucie i dać sobie jakiegoś gola wbić(zwłaszcza, że to nie jest rewelacyjna defensywa), ale wybrałem najbezpieczniejszą opcję, czyli drużyna, która potrafi walczyć z silniejszym rywalem do końca z podpórką.
Z ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami zwycięsko wyszli Samurajowie wygrywając 2:1. Dzisiaj jaki wynik będzie - nie wiem, ale na pewno nie wygrają Meksykanie.
Powodzenia!
⛔100
 
X 36

xpertx

Użytkownik
Mahut Nicolas - Wawrinka Stanislas
Typ: Mahut Nicolas
Kurs: 3.71
Buk: Pinnacle.
Czyste value. Kurs na Francuza totalnie zawyżony. Gramy na trawie i to, że dzieli ich 200 miejsc w rankingu nie ma żadnego znaczenia. To jest secyficzna nawierzchnia na któej trzeba potrafić grać i Mahut to właśnie potrafi w przeciwieństwie do Wawrinki. Bilans Mahuta na trawie 79/44. Fenomenalny. W tym sezonie jeszczce go śrubuje. W Queens odpadł szybko, ale trafi na świetnego Murraya, ale w Hertogenbosh wygrał jak dotychczas 7 meczów, tracąc tylko 1 seta. Świetnie gra serv and volley czyli styl który na trawie przynosi najlepsze efekty. Wawrinka na trawie grać nie potrafi. To jego 1 w kerierze finał na tej naiwerchni. On nie czuje tego kortu. To, że zaszedł tak daleko, zawdzięcza głównie nieporadności swoich rywali a nie dobrej grze własnej. Teraz trafia na 1 poważnego rywala i nie wróże mu sukcesu, bo sam popełnia sporo prostych błędów. Wyrównane kursy nie były by tutaj błędem, a tak to mamy ładną promocję.
✅271
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 12

charli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar konfederacji
Spotkanie: Włochy - Brazylia
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Godzina: 21:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Ostatnia kolejka fazy grupowej Pucharu Konfederacji - Grupa A, mecz między gospodarzami turnieju - reprezentacją Brazylii a drużyną Włoch, obie ekipy mają już zapewniony awans do dalszej fazy, obie prezentują miły dla oka szybki, ofensywny futbol. Jako, że istnieje dość spore prawdopodobieństwo obustronnego wystawienia zmienników - którzy na tym poziomie niekoniecznie są osłabieniem - skłaniam się do według mojej oceny najpewniejszego typu na ten pojedynek - BTS.
Pod uwagę brałem również: Neymar strzeli+Brazylia wygra, czyste zwycięstwo Brazylii, over 2.5 oraz liczba kartek UNDER 3.5
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 810,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J2-League
Spotkanie - Gainare Tottori : Giravanz Kitakyushu
Typ - Giravanz Kitakyushu
Kurs - 2.50
Buk - Sportingbet
Analiza :
.... dzis znowu gra J2-League dlatego skupiłem się na tej lidze . Wybieram spotkanie dwóch drużyn które w tym sezonie walczą o być albo nie być i na dzien dzisiejszy są na dwóch ostatnich bezpiecznych jak na razie pozycjach i tak : gospodarze piłkarze Gainare Tottori zajmują ostatnią pozycję bezpieczną czyli 20 , na ich koncie po 19 spotkaniach tylko 17 oczek a bilans to 4-5-10 przy bramkach 21:27 i po swoim ostatnim spotkaniu kiedy to na własnym obiekcie polegli 3:4 z drużyną Gifu która jest oczko niżej czyli 21 miejsce chyba są podłamani , do przerwy prowadzili 3:2 jednak druga połowa należała do gosci i ostatecznie porażka zresztą w bardzo ważnym spotkaniu , ogólnie Gainare Tottori na swoim terenie ma bilans 2-3-4 bramki 8:15 . Teraz czas na gosci którzy są na miejscu 19 z dorobkiem 19 pkt czyli dwa więcej od rywala i dzis nadaza się okazja aby tą przewagę zwiększyć do 5 pkt co już pozwala na trochę spokoju no ale trzeba ten mecz wygrać . Giravanz Kitakyushu ma bilans po 19 kolejkach 4-7-8 bramki 16:30 natomiast w meczach wyjazdowych 2-3-4 i 8:14 czyli podobnie jak gospodarze u siebie , w moim typie patrzę na ich H2H które pokazuje że gosciom dobrze się gra z Gainare Tottori zresztą popatrzmy jak było dotychczas tylko 4 razy stawali na przeciw siebie i bilans to 1-0-3 bramki 3:4 natomiast na boisku Gainare Tottori 0-0-2 i bramki 1:3 , w poprzednim sezonie sytuacja była podobna do tej i Gainare Tottori do konca musiało walczyć o utrzymanie i się udało sezon zakończyli na miejscu 20 natomiast Giravanz Kitakyushu sezon zakonczył na wysokim 9 miejscu no i w tym sezonie 2012 w obu ich spotkaniach lepsze okazuje się Giravanz Kitakyushu najpierw wygrywa u siebie skromne 1:0 a na wyjezdie 2:1 i dzis po cichu liczę na cos podobnego , jak będzie przekonamy się niebawem ! Pozdrawiam !
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Milan, 13:30 22.06
Andrej Martin - N. Gombos
typ: 2-0
2,20
bet365
Analiza
Dzis polfinalu challengera w Mediolanie, a naprzeciw siebie, w jednym z nich dwoch Slowakow, rewelacja ostatnich tygodni, Andrej Martin zagra z Gombosem. Z racji na kwalifikacje do Wimbledonu obsada challengerow troche slabsza niz zawsze, stad tez moze udzial Gombosa w tej rundzie. Slowak duzo czesciej wystepowal w turniejach rangi ITF, z uwagi na swoj niski jeszcze ranking. Nie jestem w stanie powiedziec wiele na jego temat, poza tym, ze to nie jest chyba jeszcze poziom challengerowy. Martin w ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze. Wygrywal challengera w Mexico City, był w cwiercfinale w Koszycach, dwukrotnie pokonywal Starace, typowego ziemniaka, a wiec gra na cegle nie jest mu obca. Obaj panowie w przeciagu roku spotykali sie dwa razy, na hardzie i na cegle, dwukrotnie wygrywal Martin bez straty seta, dzis powinno byc podobnie.
⛔100
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina - Beach Soccer
Spotkanie - Szwajcaria - Portugalia
Typ - 1
Kurs - 2.15
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Dzisiaj kolejny mecz z okazji Europejskiej Ligi Beach Soccera. Zmierzą się w niej Szwajcarzy z Portugalczykami. Mój typ to Szwajcaria po bardzo dobrym kursie 2.15. Dlaczego? W poprzedniej etapie tego turnieju oglądałem ich mecze, przegrane (m.in 5-3 z Polską), ale wg. mnie grali dobrze. Nie dawno rozgromili Francję 12-4. Pokazali, że należą do europejskiej czołówki tego sportu.
Portugalia natomiast w mojej opinii stoi w tym pojedynku na straconej pozycji. W poprzedniej edycji turnieju męczyła się z Białorusią ostatecznie wygrywając 2-1. Potem co prawda pokonała Niemców(5-1) oraz Rosję (7-4) ale nie zachwycała swoją grą, to raczej rywale mieli gorszy dzień.Owszem było kilka efektownych akcji, ale myślę, że to nie wystarczy na dobrze dysponowaną Szwajcarię. Portugalia ostatnio przegrała z Hiszpanami (4-3).W ostatnim meczu pomiędzy dzisiejszymi rywalami zwycięsko wyszli Szwajcarzy wygrywając bodajże 7-4, dlatego stawiam dziś na nich.Typ trochę ryzykowny, ale kto nie ryzykuje, szampana nie piję :razz:
✅115
 
igus 34

igus

Użytkownik
Włochy - Brazylia
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar konfederacji
Spotkanie: Włochy - Brazylia
Typ: neymar strzeli jako pierwszy i brazyliia wygra
Kurs: 5.00
Godzina: 21:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam , na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie miedzy drużynami które sa liderami swojej grupy .Brazylia to głowny kandydat do wygrania rozgrywek graja ofensywna piłke miła do ogladania , głowna gwiazda drużyny jest nowy nabytek mistrza hiszpani Neymar jak do tej pory gra on wysmienicie i z pewnoscia bedzie walczyl o króla strzelców ;).Włosi bedą trudnym przeciwnikiem każdy zna siłe defensywna drużyny ze słonecznej itali która uważana jest na jedna z najlepszych na świecie , warto też wspomnieć o rywalu wspomnianego Neymara jakim jest ballotelli .Zapowiada sie niezly dla oka mecz który moim zdaniem bedzie bardzo wyrównany z lekka przewaga brazylii. ???? Dzisiaj typuje dosyc ryzykowny typ jakim jest strzelenie przez neymara bramki i wygrana brazylli kurs warty ryzyka . Również polecam wygrana brazylli , bts - obie strzela , over 2,5 .
ps.Mój pierwszy post wiec prosze o wyrozumiałość Pozdrawiam ????
⛔100
 
sumik09 8

sumik09

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Wawrinka, S vs Mahut, N
Typ: Powyzej 22,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Starcie faworyzowanego bez powodu Wawrinki i Mahuta. Dlazego bez powodu ? Poniewaz kazdy skupia sie na rankingu, ktory nie do konca oddaje gre tych zawodnikow. Francuz czesciej gra w deblach, co napewno swiadczy o tym ze ma wspanialy wolej. Na RG prawie otarli sie z Llodra o wygrana z bracmi Brayan. W singlach radzi sobie nie najgorzej, a juz na trawie ponad przecietnie. Typ gry serve and volley ktory prezentuje jest swietny. Ciezko go bedzie przelamac, Wawrinka rowniez nie jest amatorem, wiec latwo nie pojdzie, ale napewno nie bedzie gral tak dobrze jak na maczce. Wyczuwam tu 3 sety. Z tego co mi sie wydaje odziwo h2h na korzysc Mahut&#39;a, ale nie jestem tego pewny. Licze na zaciety mecz, przynajmniej 1 tie-break i 3 sety. Ale co z tego wyjdzie, to nie wiem.
⛔100
 
M 7

misza19

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie: Rosja vs Włochy
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Expekt
Analiza: W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta, ale ja postanowiłem zagrać na Rosjan. Z prostego powodu, ewentualna porażka sprawi, że Sborna praktycznie straci szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, które gwarantuje udział w Final Six WL. Oczywiście, potem można zawsze liczyć na wyjście z drugiego miejsca, ale myślę, że Rosjanie nie chcą bawić się w takie kalkulacje i zrobią wszystko, aby w końcowej klasyfikacji wyprzedzić Italię.
Obecnie pierwsze miejsce w grupie B zajmują właśnie Włosi (z bilansem 5-0), na drugim znajdują się Rosjanie (4-1) i to te drużyny będą walczyć o prymat w grupie. Tuż za nimi znajdują się niby jeszcze Serbowie, ale siatkarze z tego kraju w ostatnim czasie znacznie obniżyli loty i nie mają szans w rywalizacji z wyżej wymienionymi drużynami. Dość powiedzieć, że w tym roku przegrali w Rosji dwukrotnie po 0:3.
Wróćmy jednak do dzisiejszego meczu. Będzie to rewanż za wczorajszy mecz, który zakończył się zwycięstwem graczy z Półwyspu Apenińskiego 3:1. Dziś jednak powinni wygrać Rosjanie, głównie przez to co napisałem powyżej, ewentualna porażka sprawi, że stracą oni szanse na awans z pierwszego miejsca, bo trudno przypuszczać, że Włosi dwukrotnie przegrają w konfrontacjach z słabą Serbią oraz Iranem. Natomiast zwycięstwo Sbornej zmieni wszystko, decydujące będą najprawdopodobniej sety oraz małe punkty. Decydować może też atut własnego parkietu, Rosjanie nie mogą sobie pozwolić na dwie porażki na własnym terenie.
Przypomnę też, że w tym roku rozgrywane są tylko dwa spotkania pomiędzy danymi drużynami, a nie cztery, jak do miało miejsce wcześniej, dlatego Rosjanie nie będą mieli szans na ewentualne zrewanżowanie się we Włoszech. Muszą wygrać dzisiaj.
Jak ktoś chce, można też śmiało zagrać na handicap (1,5), ponieważ ewentualne zwycięstwo Rosjan 3:2, tak naprawdę, wiele im nie da. Wówczas to oni dalej będą liderem grupy, ponieważ otrzymają punkt za porażkę w tie-breaku.
✅85
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: siatkówka plażowa, Grand Slam Rzym
spotkanie: Fijałek/Prudel - Cerutti/Rego
typ: 1
kurs: 2,50
godz: 14:00
bukmacher: Pinnaclesports
analiza:
przed nami spotkanie ćwierćfinałowe turnieju rangi Grand Slam w Rzymie. Do rywalizacji stają najlepsza obecnie polska para, czyli Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel oraz srebrni medaliści igrzysk z Londynu, Brazylijczycy Cerutti i Rego. Oba duety spotkały się w ćwierćfinale wspomnianych igrzysk kiedy to po dramatycznym meczu i błędach sędziów wygrali Brazylijczycy, jednak od tego czasu notują oni, a konkretnie Rego spadek formy co wydaje się oczywiste bo jest to zawodnik zaawansowany wiekowo. Polacy natomiast budują formę na MŚ w Starych Jabłonkach co nieźle im wychodzi bo tydzień temu w Hadze wygrali ze swoimi dzisiejszymi rywalami i liczę na to, że dziś również wygrają.
⛔ 100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Wyścigi koni, Royal Ascot
Spotkanie: Royal Ascot, koń: Nocturn
Typ: Pierwsze, drugie, trzecie lub czwarte miejsce
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dziś o godzinie 16:25 ma rozpocząć się jedna z sześciu zaplanowanych na dziś gonitw w Royal Ascot. Mój typ dnia na dziś to miejsce w TOP4, które oferuje William Hill dla konia Nocturn. Myślę, że zakład jest w miarę pewny i typ jak najbardziej przemyślany. Koń ten jest jednym z kilku faworytów nawet do wygrania tego wyścigu. W ostatnich swoich gonitwach spisuje się naprawdę świetnie. W ostatnich swoich 8 gonitwach aż w 7 zakończył swój udział najdalej na drugiej pozycji! Mam nadzieję, że dziś podtrzyma doskonałą formę i uda mu się zakończyć gonitwę na któreś z pierwszych czterech pozycji, a kurs jak najbardziej zachęca.

Ostatnie 4 gonitwy i wyniki:
 08 Jun 13 Nmk 6GF C2Hc 19K 9-4, miejsce: 1/14 (nse Enrol 9-0) p 3/1 William Buick
 15 May 13 Yor 6GS C2Hc 16K 8-9, miejsce: 2/15 (½L Mass Rally 9-3) p 4/1F William Buick
 06 May 13 Wdr 6GF C4Hc 4K 9-7, miejsce: 1/10 (nk Blue Jack 8-13) p 2/1F Graham Lee
 22 Apr 13 Wdr 6Gd C3Hc 7K 8-13, miejsce: 1/15 (nse Poole Harbour 9-5) p 4/1F William Buick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom