>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.07.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 22. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 577,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Cracovia
Typ: Lechia - hc 1.0
Kurs: 2.40
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

W drugiej kolejce ligowych zmagań , Lechia podejmuje Cracovię i widzę tutaj łatwe zwycięstwo gospodarzy. Po trosze spróbuję przybliżyć mój punkt widzenia.
Gospodarze na inaugurację pokonali w Płocku Wisłę 2:0 . Byli drużyną lepszą , o dziwo po czerwonej kartce dla Furmana ( Płock ) dało wyczuć się lekkie rozprężenie i niektórzy z zawodników opuścili sektory boiska za które byli odpowiedzialni jak twierdzi szkoleniowiec Piotr Nowak. Teraz wracają na własna arenę gdzie nie przegrali w meczu o punkty od 30.04.17, na dodatek zachowując czyste konto. Te passe chcą podtrzymać o czym wspomniał szkoleniowiec. W drużynie panuje dobra atmosfera , nikt nie narzeka na wieksze urazy i trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników. W ubiegłym sezonie Lechia pokonała Cracovie dwu krotnie ( dom 4:2 ).
Nieco inaczej sytuacja wyglada w Cracovi. Po domowym remisie z Piastem 1:1, trener jak i piłkarze nie moga byc zadowoleni tym bardziej ze mogli to spotkanie nawet przegrać .Piast był lepsza drużyna wctym meczu. Jak twierdzi Michał Probierz zawodnicy nie potrafią utrzymać właściwego tempa gry przez cały mecz , zbyt długie przestoje moga drogo kosztować . Zawodnicy maja za sobą ciężki tydzien w którym rozegrali zwycięski sparing ze Stała Mielec ( 2:0) , oraz dwu krotnie cieżko trenowali..Moze braknac dzisiaj świeżości , wszystko z myślą o dobrym przygotowaniu do dalszej części sezonu. Niestety z kadry wypadł Deleu narzekający na uraz, wolne dostali także mlodzi zawodnicy jak Strozik, Gawle, Lucjusz, Ochal.
Dla Probierza to wyjątkowy mecz gdyż jak wiadomo prowadząc Lechię jakis czas temu zostal zwolnionyza słabe wyniki. Zapewne bedzie chciał odgryz sie teraz dobrym występem drużyny i ewent. punktem lub punktami ale uważam ze w chwili obecnej jest to nie możliwe. Oglądając spotkanie jednych i drugich w 1 kolejce gołym okiem widać ze Cracovia jest na innym etapie przygotowań i brakło czasu do zrealizowania założonych zadań czego nie kryje sam trener. W związku z tym przewiduje pewne zwycięstwo Lechii , wiecej jak jednym golem.
Alternatywnym zakładem także Lechia 1/+2.5...@ 2.10....
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk-Cracovia
Typ: 1/1
Kurs: 2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Druga kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Gdańska Lechia na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Cracovii, gospodarze w swoim pierwszym spotkaniu ligowym bez większych problemów wygrali 0:2 z zespołem Płockiej Wisły, teraz również są faworytem do zdobycia kompletu punktów z zespołem z Krakowa, który na wyjazdach nie ma co się oszukiwać grać w piłkę potrafi słabo, bowiem nie wygrał spotkania od lutego tego roku, gdzie udało mu się pokonać 1 ligowy już zespół z Chorzowa od tamtego czasu Cracovia na wyjazdach grała 11 razy zanotowała 8 porażek oraz 3 podziały punktów, jest to wynik beznadziejny.
Lechia natomiast jest zespołem , który na swoim stadionie jest bardzo groźny , potrafi strzelać tutaj sporo bramek i gra nieźle w destrukcji , spotkanie w Płocku tylko uświadomiło mi że Lechia tym razem od samego początku idzie po grę w europejskich pucharach i ma na to spokojnie szanse bowiem znów natłok meczy Legii oraz Lecha mogą wykorzystać gdańszczanie , którzy mają tylko grę na krajowym podwórku. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy oraz dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Meksyk, Apertura
Godzinna: 04:00
Spotkanie: Tijuana – Cruz Azul
Typ: over 2.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cruz Azul już opisywałem kilka dni temu w meczu towarzyskim, w którym się nie udało ale dziś idę w ten sam wariant. Powtórzę kilka słów z tamtego typu dlaczego bramki, sprawa jest prosta opiekunem ekipy od zeszłego roku jest Paco Jemenez trener ultra ofensywny, którego ekipy bardzo wysoko bronią, z mocną wysunięta linią defensywną i pressingiem. Kto zna się trochę na piłce ten nie raz słyszał o Vallecano w Hiszpanie i ich grze. Ciąg do gry ofensywnej ten trener ma ogromny, muszę przyznać że w tym pierwszym etapie sezonu w Meksyku myślałem że będzie to mega overowa ekipa ale tak nie do końca była, ale dla mnie ten zespół jak i sam Paco cały czas się wszystkiego uczył o tej lidze, ale i tak było kilka tych klasycznych meczy tego trener czyli sporo bramek strzelonych przy sporej liczbie straconych czyli bardzo otwarte mecze. Dlaczego z tym rywalem powinny być właśnie bramki i otwarty mecz. Tijuana zwycięzca etapu Clausura, najbardziej skuteczny zespół w lidze który jako jedyny osiągnął granicę 30 bramek , wobec naprawdę słabej postawy w defensywie tylko pięć ostatnich ekip w lidze miały gorszy bilans bramek straconych byli najbardziej overową ekipą ze średnia 3.1 bramki na mecz. Ten bilans bramek pokazuje że grają otwartą piłkę. Dziś w defensywie też nie powinni przekonywać bo z tego co czytałem nie zagrają kluczowi defensorzy Corona, Orozco. Wracając jeszcze do ekipy Cruz Azul to oni w poprzednim sezonie właśnie na wyjazdach mieli tą średnią bramek zdecydowanie wyższą niż w domu.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: Piast
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pogoń totalnie zawiodł w poprzednim meczu przegrywając z Wisłą 1-2 na własnym stadionie grając o wiele gorzej od Wiślaków. Natomiast Piast grał bardzo dobrze w Krakowie i gdyby Vassiljev wykorzystał rzut karny Piast z pewnością mógłby się cieszyć z 3 punktów które by wywieźli z Krakowa. Piast nie bez powodu jest w tym meczu faworytem i choć w składzie zabraknie kontuzjowanego Badii są w stanie grać tak jak w końcówce poprzedniego sezonu. Natomiast piłkarze Pogoni zagrali bardzo słabo, a drużyna nadal ma problemy z kontuzjami, Adam Frączczak, który wrócił do treningów może nie być gotowy do gry w spotkaniu z Piastem. Stawiam na wynik 3-1 dla Piasta i myślę, że powinni zdominować u siebie Pogoń.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja , 1 liga Allsvenskan
Godzina: 16:00
Spotkanie: Malmo FF - Jonkopings
Typ: Jonkopings wygra
Kurs: 7.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Niektórzy patrząc na kurs pomyślą sobie - oszalał, fantazjuje. Nie tym razem. Lipiec wypadł marnie, ostatnie dni przynoszą same wtopy. Zrobiłem sobie dzień przerwy i analizując sobotę znalazłem ciekawy mecz. Przejdźmy do meritum. Malmo FF całkiem niedawno odpadło z Vardarem w Skopje w el. do ligi mistrzów.. co ciekawe według wielu ekspertów to była spora niespodzianka. Mecz toczył się w ogromnym upale, piłkarze wylewali ostatnie siły żeby coś urwać ba po pierwszej połowie nawet prowadzili 0-1.. niestety Vardar sprawił niespodziankę a przygoda Malmo z pucharami się skończyła gdy w 2 połowie Vardar wbił im 3 bramki. Na pewno piłkarze z Malmo po tym niepowodzeniu są rozwaleni emocjonalnie. Humory na pewno nie dopisują a i fizycznie też na pewno odczuwają to spotkanie do tej pory. Wydawać by się mogło jednak , że Jonkopings , który jest typowym średniakiem szwedzkiej ligi nie ma szans , tym bardziej , że nigdy w Malmo nie wygrali.. coś jednak w tej drużynie ostatnio ruszyło - w szczególności na wyjazdach ,ostatnio fajnie w kontratakach pokazali się w meczu z Ostersunds - pogromcą Galatasaray w el. ligi europy.. mecz wtedy zakończył się wynikiem 1-1 i Jonkopings było blisko zdobycia upragnionych 3 pkt.. Jutro drużyna Jonkopings zagra bez kompleksów, 3 pkt są w końcu w zasięgu ręki, na pewno przeanalizowali sobie porażkę Malmo i ich błędy w Skopje , jutro całkiem możliwe , że dojdzie do kolejnej mega niespodzianki , zresztą jeśli nawet Malmo przegra dalej będą liderem.. gorsze momenty , kryzysy zdarzają się każdemu zespołowi , mam nadzieję , że jutro też Malmo się potknie... Powodzenia !
⛔100
 
A 22

adamjsk7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: LOTTO Ekstraklasa ⚽
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa-Korona Kielce
Typ: Legia Warszawa -1,5 HA
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Korona Kielce wielu nowych zawodników i trener oraz wiele kontuzji (J. Kiełb,R. Dejmek ,E. Diaw,Dani Abalo,B. Kwiecień, N. Katcharava), fatalna forma na wyjazdach , mecz z Zagłębiem zagrany poprawnie ale bez jakiś fajerwerków zabrakło skuteczności żeby zdobyć jakieś punkty. Legia bez Radovicia i Jodłowca, myślę że forma Mistrzów Polski jest zwyżkowa. Argumenty są po stronie Legionistów własne boisko, piłkarze,atmosfera na stadionie. Po pierwszym meczu , w którym legioniści ulegli ekipie z Zabrza muszą udowodnić, że będą się bić o mistrza i mam nadzieję, że jutro udowodni to pokonują Koronę u siebie minimum dwoma bramkami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Luverdense - Parana
Typ: over 2.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Forbet
Analiza: Mecz pomiędzy 18 Luverdense a 10 Paraną. Pomimo takiej różnicy nieznacznym faworytem tego spotkania jest Gospodarz. Uważam że Parana łatwo się nie podda i mecz będzie zacięty z kilkoma bramkami. W dotychczasowych spotkaniach na stadionie Luverdense raz padł wynik 3-2, raz był remis 2-2, oraz raz był wynik 2-0 i raz 0-2. Myślę że Luverdense będzie chciało poprawić swoją sytuację w tabeli. Stawiam tym razem na gospodarzy 2-1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ????Scheveningen challenger, semifinal, clay
Godzina: 14:00
Spotkanie: De Bakker T. - Garcia-Lopez G.
Typ: De Bakker T. (Ned)
Kurs: 2.26
Bukmacher: fortuna
De Bakker(465) wraca,gra u siebie i pokazuje dobry tenis. Był już ATP top 40. Ostatnio świetna dyspozycja, wygrał z Hasse(42),Belottim(242) i będącym w formie utalentowanym Tsitsipasem (167).Mam wrażenie,że Holender chce wrócić w dobrym stylu na światowe korty i w holenderskim turnieju ma okazję się pokazać. W 2015 zagrał tutaj w półfinale
GGL(163) mnie ostatnio nie przekouje. Na mączce zawsze grał najlepiej.W 2006 wygrał ten turniej,ale to już nie ten gracz co kilka lat temu. Miał tutaj łatwą drabinkę Griekspoor(298),Gonzalez(178),Van De Zandschulp(338),mimo tego stracił 2 sety. Dla ostrożnych zdecydowanie proponuję seta De Bakkera ;) H2H 2-2
ZWROT
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 17:30
Spotkanie: Słowacja - Estonia
Typ: Suma w secie z najwyższą liczbą punktów-poniżej 47,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam. Dzisiaj znowu Estonia ???? poprzednie trzy typy na plus więc mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie. Ciekawy zakład znalazłem w lvbet. Najwyższa liczba punktów w secie poniżej 47,5 to według mnie okazja. I to dosyć duża. Żeby typ nie wszedł w jednym z setów musiałby być wynik do 23 lub wyższy co moim zdaniem jest bardzo mało prawdopodobne. Estonia ciągle w grze o awans, wczoraj zacięty mecz z Niemcami i pomimo przegranych dwóch pierwszych setów udało im się wygrać następne dwa i wywalczyć cenny punkt. I w tak wyrównanym meczu tylko jeden set miał powyżej 47,5 punktów. Estonia dzisiaj musi szybko rozprawić się ze Słowacją bo jutro czeka ich decydujący mecz z Belgią który wyłoni zwycięzce turnieju. Nie widzę dzisiaj możliwości by Słowacy zdobyli w którymś z setów więcej niż 22 punkty. Oczywiście mogą wygrać jednego seta ale wtedy Estonia nie może zdobyć więcej niż 22 punkty. Statystycznie Estończycy rozegrali w tym turnieju 12 setów i tylko w dwóch było więcej niż 47,5 punktów. Jak dla mnie bet dnia.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Japonia - J-League
Godzina : 12:00
Spotkanie : C.Osaka vs Urawa
Typ : Urawa
kurs : 2,25
Bukmacher : totolotek
Analiza :
dzis odbedzie sie jedno spotkanie w japonskiej J-League pomiedzy C.Osaka a Urawa.Gospodarze spotkania zajmuja po 18 kolejkach 15 pozycje z dorobkiem ( 4-4-10 ) i bramkami 16:28. U siebie w 8 spotkaniach zdobyli 14 punktow ich bramki to 9:8.Jest to druzyna grajaca niezle u siebie strzelajaca ale i tracaca bramki natomiast na wyjezdzie graja duzo gorzej nie odniesli bowiem zwyciestwa a przegrali az 8 razy na 10 spotkani. U siebie prezentuja w miare niezla obrone ale atak jest w ich wykonaniu slabszy.Obie druzyny spotkaly sie 23 razy Osaka wygrala 7 spotkan 5 remisujac i 11 razy schodzila z boiska pokonana.Oststni mecz rozegrany w marcu tego roku zakonczyl sie ich porazka 3:1 ( grali wtedy na wyjezdzie ).W dzisiejszym spotkaniu beda mieli ciezko z zajmujaca 8 miejsce w tabeli Urawa.
Urawa na 18 meczy zgromadzila 29 punktow ( 9-2-7 ) i bramki 43:30.Na wyjazdach 10 punktow na 9 meczy co nie jest powalajacym wynikiem.Jednak druzyna prezentuje dobry atak i w miare solidna obrona .Jak pokazuja statystyki Urawa malo spotkan remisuje bo tylko 2 razy mecze w ich wykonaniu skonczyly sie takim wynikiem.Biorac pod uwage powyzsza analize tych zespolow postanowilem zagrac zwyciestwo Urawy z dosc niezlym kursem.
pow. i pozd.
kiepska analiza (pomylone statystyki)
 
P 0

priestos

Użytkownik
Dyscyplina: PGL Kraków 2017 Counter Strike Global Offensive
Godzina: 13
Spotkanie: North vs Virtus Pro
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza: Witajcie jako, że jest to mój pierwszy typ prosiłbym o wyrozumiałość. Ogólnie zaznaczę fanem VP nie jestem ale patrząc na ich grę w fazie grupowej można na nich postawić. Chłopaki się ogarnęli wygrali trudny pojedynek z C9 i mają wielką szansę na dojście do finału jeśli pokonają o 13 North. Z tą drużyną im nie idzie wie to każdy fan CSa. Lecz jest to BO3 a w tej formie Virtusi są strasznie mocni. Można postawić na nich normalnie lub więcej niż 2.5 mapy. Pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Cracovia
Typ: Lechia -1.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: : unibet
Analiza :
Spotkanie to poprowadzi Szymon Marciniak, który obecnie jako jedyny polski sędzia ma uprawnienia do prowadzenia meczów z pomocą systemu VAR. Można więc być pewnym, że dzięki videoweryfikacji nikt nie zostanie skrzywdzony (a to w poprzednim sezonie przytrafiało się Lechii) niesłusznie zdobytym golem czy czerwoną kartką. Z tego co wyczytałem, trener Lechii Piotr Nowak ma do dyspozycji tych samych piłkarzy co w meczu wyjazdowym z Wisłą Płock, wygranym przez gdańszczan 2:0. Lecia udowodniła tym samym, że nawet grając bez kilku ważnych zawodników (np. Peszko, Wolski, Vitoria, Wojtkowiak) potrafi pewnie wygrać na obcym terenie.
Cracovia natomiast start w lidze miała niezbyt udany, remisując tylko u siebie 1:1 z Piastem Gliwice. Kibice Cracovii liczą na to, że nowy ekscentryczny trener Michał Probierz poniesie klub znacznie wyżej niż zeszłosezonowe miejsce w ogonie tabeli i walka o utrzymanie. Póki co nie wygląda na to aby Cracovia miała grac o czołowe lokaty w ekstraklasie, więc w meczu z Lechią Gdańsk skazuję krakowian na wysoką porażkę. Powodzenia!
Powtórzony typ
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 19
Spotkanie: Smith-West
Typ: West więcej 180
Kurs: 2.65
Bukmacher: : 1xbet
Analiza :
Spotkanie dwóch darterów w którym zdecydowanym faworytem jest Smith, który koniec poprzedniego roku jak i początek tegoo przechodził kryzys jednak w tej chwili się odbudował. West raczej ostatniego okresu nie może zaliczyć do udanych bo w ostatnich 10 meczach wygrał 2 razy. Smith słynie z rzucania dużej ilości 180 jednak nie widzę powodu żeby też nie uznać za takiego Steva Westa który że jest słabszym darterem niż Smith ale 180 rzucać on potrafi i nie widzę, żadnych powodów by faworyzować w tej statystyce Smitha.
✅165
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Gatineau (Kanada), twarda
Godzina: 22:30
Spotkanie: Alexander Sarkissian - Denis Shapovalov
Typ: 2
Kurs: 1,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowy mecz na tym turnieju. Wczoraj w ćwierćfinale stawiałem na zwycięstwo Shapovalova z Fabbiano i Kanadyjczyk mnie nie zawiódł i tak jak w tamtym roku osiągnął półfinał. Myślę, że ma dużą szansę awansować do samego finału, bo jego rywal Amerykanin Sarkissian nie jest w jakiejś wybitnej formie i jak najbardziej Denis jest w stanie ograć tego rywala. Pisłaem już wczoraj o tym więc powtórzę się jeszcze raz ;) Shapovalov w Gatineau czuje się bardzo dobrze i w tamtym sezonie awansował tutaj do półfinału, w tym turnieju już wyrównał wynik z przed roku a dodatkowo w tym roku wygrał tutaj turniej z seri futures więc widać, że lubi tutaj grać i czuje się tutaj bardzo dobrze. Jego rywal Sarkissian do jakiś wybitnych nie należy i słabo sobie w tym roku radzi. Wczoraj Kanadyjczyk miał o wiele trudniejszego rywala i zdołał wygrać, to dzisiaj myślę, że tym bardziej wygra i awansuje do tego finału. Widać, że bardzo mu tutaj zależy aby zajść jak najwyżej a i może wygrać cały turniej. Alexander jak wspomniałem bez rewelacji i myślę, że zakończy udział w tym turnieju tym spotkaniem. Faworytem według buków jest młodszy tenisista Shapovalov i ja jak najbardziej się z tym zgadzam. Myślałem, że kurs będzie ciut niższy ale 1,41 na zwycięstwo Kanadyjczyka to bardzo dobry kurs i biorę go jak najbardziej.
✅41
 
E 0

eltondzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Japonia 2.liga)
Godzinna: 11:30
Spotkanie: Verdy - Kamatamare
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Piszę bardzo szybko i krótko - zostało 15min do meczu.
Verdy - drużyna, która jest jedną z lepszych drużyn u siebie w 2. lidze japońskiej gra z najgorszą drużyną wyjazdową, która wszystko przegrywa. Statystyki są porażające.
Nie ma co się zastanawiać. Pewniak na dobrym kursie!
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia-Korona
Typ: Legia/ powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 1,5
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dzisiaj zapraszam do stolicy na druga kolejkę naszej polskiej Ekstraklasy. Legia po porażce 3-1 z Górnikiem z pewnością pędzie chciała się &quot;odkuć&quot; i przypieczętować dzisiejszy mecz zwycięstwem, ponadto przed własna publicznością powinni zapakować kilka piłek do siatki(stad ocet 1,5). Korona prezentuje na wyjazdach słaba formę a wygrana Mistrza Polski w tym meczu to tylko formalność. Myśle że spokojnie możecie wykorzystać ten typ jako dodatek do jakiegoś AKO lub nawet zagrać solo za duża stawkę.
Powodzenia!
Jesli pomogłem lub spodobał Ci sie mój typ to kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kazachstan, Pierwsza Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aktobe – Kaisar
Typ: Aktobe wygra do zera
Kurs: 2,70
Bukmacher: forBET
Analiza:
Na dziś proponuje mecz w nieco egzotycznej lidze Kazachskiej, a jak silnej to zweryfikuje środowy mecz pomiędzy Legią a Astaną. Choć Astana swoim poziomem przewyższa resztę ligi. Ale przedmiotem analizy nie jest Astana a Aktobe (pięciokrotny mistrz Kazachstanu po 2000 roku). W tym sezonie gospodarze grają słabo i znajdują się w strefie spadkowej i to ostatni dzwonek walki o grupę mistrzowskąâ€“ do końca rozgrywek zostało im 3 mecze. Co do statystyk Aktobe u siebie gra słabo stosunek meczy 2-2-5 bramki 10-13, na wyjeździe jest podobnie 2-2-6 bramki 10-15. Niemniej w ostatnich meczach widać znaczną poprawę odnieśli 2 zwycięstwa i 1 remis. Goście natomiast obecnie zajmują 6 miejsce – ostatnie, które gwarantuje grupę mistrzowską. Goście wygrali ostatni mecz (z 10 drużyną z 12) i tym samym zakończyli serie 6 meczy bez zwycięstwa. Statystyki gości prezentują następująco u siebie 5-3-3 bramki 12-11, na wyjeździe 1-2-6 bramki 3-9. Patrząc na mecze bezpośrednie to gdy Aktobe było gospodarzem na 11 meczy wygrał 8 a 3 zakończyły się remisem. Ale nie to jest najistotniejsze (bo trzeba pamiętać, że gro tych meczy odbył się za czasów, gdy Aktobe dominowało w lidze), lecz to że na 11 meczy goście strzelili tylko 2 bramki a jak dodamy do tego statystykę tego sezonu ( na wyjeździe strzelone 3 bramki na 9 meczy) plus to że Aktobe jeśli chce uniknąć walki o utrzymanie musi po prostu ten mecz wygrać. To wydaje się że typ wygranej gospodarzy bez straconej bramki jest wielce możliwy. Stawiam wynik 1-0, może 2-0.
⛔100
 
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chiny, Superliga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Chongqing Lifan vs.Tianjin Teda
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: fortuna
Analiza:
18 kolejka Chińskiej Super Ligi. Dzisiejszy typ dość odważny, bo to przełamanie serii trwającej 16lat! Zagram na solidny Chongqing Lifan, mająca passe 3 zwycięstw z rzędu plasuje się na 7 pozycji, natomiast Tianjin Teda ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.Drużyna gości na wyjazdach zdobyła tylko jedną bramkę, nie wygrywając ani jednego spotkania.Gospodarze na własnym boisku strzelili 8 bramek i tyle samo stracili.W ostatniej kolejce gospodarze pokonali wyżej notowany Hebei (4 miejsce). H2H po stronie gości, jednak gospodarzą udało się wygrać rok temu w wyjazdowym spotkaniu 2:3, także w lipcu.
✅94
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Dyscyplina: :piłka nożna Denmark - Superligaen
Godzina: 16:00
Spotkanie: ⚽ Randers FC - FC Copenhagen
Typ: remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: forBet
Druga kolejka duńskiej Superligaen. W inauguracji nowego sezonu obydwie ekipy zaliczyły remis. Liczę tu na brak zwycięstwa faworyta, co nie bedzie jakąs wielka niespodzianką wg mnie i kurs na 1X w granicach 1.55 nie poraża w związku z tym. Randers nie przegrało z mistrzem u siebie od sezonu 13/14 (2 wygrane i trzy remisy). Ligowy średniak dosyć solidnie grający u siebie. Przed sezonem cztery mecze towarzyskie wygrane. Ostatnie spotkanie rozegrane tydzień temu. I to jest drugi argument dla mnie za typem, bo jak wiadomo goście po środowym meczu w eliminacjach LM z Ziliną mogą być lekko zmęczeni. Dodatkowo w perspektywie maja wyjazd do Macedonii już we wtorek aby walczyć w nastepnej rundzie LM.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom