>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.07.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Włochy
Typ: powyżej 179,5
Kurs:
1,74
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:

USA po bardzo ciężkim meczu wygrali 3:2 z Francją - prowadzili już 2:0 i wydawało się, że w 3 setach zakończą ten mecz jednak Francuzi się obudzili i doprowadzili do tie breaka. Włosi pokonali 3:0 Argentynę nie dając im żadnych szans jednak przez ogromne problemy Argentyny nie za bardzo patrzę na to spotkanie. Kursy są wystawione dla mnie zupełnie nie zrozumiale, zaledwie o 0,15 więcej niż w meczu z Argentyną...
Amerykanie na każdej pozycji mają graczy na światowym poziomie, tam nie ma pozycji słabszej każda jest świetna. Włosi to samo jednak na środku moim zdaniem ustępują Amerykanom. Włosi to zespół młody bardzo dobry ale ja nie uważam, że Włosi to maszyna do wygrywania.
Szkoda, że na samym końcu Amerykanom wypadł A. Russel bo co by nie mówić jest to osłabienie drużyny.
Mimo wszystko szykuje nam się kapitalny półfinał, over meczowy jest zaskakująco niski i w 4 setach śmiało powinni ten over przekroczyć.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael
Godzina: 19.30
Spotkanie: M. Haifa - Jerusalem
Typ: M. Haifa -1.5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: Źródło podaje handicap -1 azjatycki, czyli w przypadku 1-0/2-1/3-2 itd. jest zwrot, ja wklejam -1.5.
Źródło:

100

Brak analizy + zakaz podawania linków do blogów innych typerów + brak znajomości regulaminu //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +641
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Darts
Godzina: 21:10
Spotkanie: Aspinall - Cullen
Typ: Cullen
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-2023-15-23-lipca.168762/page-2#post-7201938
Analiza: A ja dziś pójdę trochę pod prąd ogólnym przewidywaniom co do tego spotkania. Aspinall jest faworytem co wydaje się być sprawa normalną, wyżej w rankingu, h2h na korzyść Aspinalla i wydaje się być zawodnikiem pewniejszym. Ja jednak uważam że ta seria która łączy obu zawodników, a mowa tu o 5 ostatnich meczach h2h gdzie Aspinall wygrywa 5:0, zakończyć kiedys się musi i ja wchodzę w to że stanie się to dzis. Cullen zagrał świetny mecz z Price, gdzie skazywany był na porażkę A mimo to utrzymał nerwy na wodzy i po świetnej końcówce meczu to on awansował dalej. Cullen w półfinale nie znalazł się przez przypadek, uważam że ma argumenty ku temu by zagrać w finale, wiadomo że takie mecze rządzą się swoimi prawami i tak naprawdę wydarzyć może się wszystko, ja jednak zaryzykuję i dam szansę Cullenowi który wystąpi w roli underdoga.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom