>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.08.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 22. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 811,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska LOTTO Ekstraklasa
Godz 18:00
Spotkanie : Korona : Wisła
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.00
Betsson
Analiza :
Korona miejsce 13 , Wisła miejsce 16 i nie sądzę że w obu drużynach jest wesoło stąd mecz zapewne będzie obfitował w sporo fauli , sędzią w tym meczu jest Bartosz Frankowski i co tu dużo mówić chyba odpowiedni arbiter na ten mecz , pan Bartek w tym sezonie sędziował 5 meczy a to jego dorobek - 17 żółtek 1 czerwień i 1 karny , inna rubryka pana Bartka pod nazwą w/g klubów mamy coś takiego - mecze z udziałem Korony 42 żółtka 3 czerwone - mecze z udziałem Wisły - 53 żółte 3 czerwienie ( wszystkie dla Wisły no i powtórzę to co napisałem że Wisła w dołku atmosfera fatalna i nerwy puszczają , dla mnie czerwień ma bardzo duże szanse aby ją pokazać a że takie typy lubię i czasami wchodzą to tu ją stawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Typ wstawiony w imieniu TommyTSW:

Dyscyplina: piłka nożna, EK
Data: 22.08/18:00
Spotkanie:Korona-Wisła
Typ: over 5,5 kartek
Kurs: 2.22
Bukmacher:Betano
Analiza:

Wisła przyparta do muru na ostatnim miejscu w tabeli będzie desperacko poszukiwała punktów z Koroną, w kolejny piątek trudne spotkanie ze Śląskiem a punkty w tym meczu będzie trudniej zdobyć niż w Kielcach.
Żółto Krwiści są na 13 pozycji tak więc w wypadku wpadki bardzo do tego dna się przybliżą, w wypadku wygranej odbiją się znacznie tak więc na pewno w tym meczu nie braknie ostrej gry, zresztą każde mecze pomiędzy Koroną i Wisłą są zacięte i ostre.Spotkania tych drużyn to częsty festiwal kartek.
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania
Godzina : 22:00
Spotkanie Valencia-Las Palmas
Typ: Valencia wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie kończące nam 1 kolejkę obecnego sezonu w Primera Division. Valencia na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Las palmas. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie z niżej notowanym od siebie zespołem, Las palmas na wyjazdach w poprzednim sezonie grało z różnym skutkiem, czasem nawet punktowała , Valencia na swoim boisku na pewno szybko będzie chciała objąć prowadzenie żeby w późniejszych fazach spotkania grało im się już łatwiej. Gospodarze na swoim stadionie nigdy nie przegrali z zespołem Las Palmas, obie ekipy w poprzednich sezonach grały ze sobą 4 razy, dwa razy wygrali gospodarze i dwukrotnie padły podziały punktów, w dniu jutrzejszym Valencia powinna spokojnie sobie poradzić z zespołem , który moim zdaniem na swoim stadionie jest znacznie lepszy aniżeli na wyjazdach, stawiam tutaj na wynik 1:0 do połowy oraz 2;0 na koniec spotkania,.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superilga , kolejka.6
Godzina: 19:00
Spotkanie: Esbjerg - Odense
Typ: over 2.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1. W poniedziałkowy wieczór wybieramy się do Danii na mecz drużyn z dolnej części tabeli.
2. Gospodarze aktualnie zajmują ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem bramkowym 4:14 . W lidze rozegrali jak dotąd 5 meczów: 0 zw., 1 rem., 4 por. :
a) 2 mecze u siebie:
Esbjerg – Kopenhaga 0:4
Esbjerg – Aarhus 2:2
b) 3 mecze na wyjeździe:
Broendby – Esbjerg 4:0
Viborg – Esbjerg 2:1
Aalborg – Esbjerg 2:1
Esbjerg jest aktualnie 1 z 2 drużyn , których wszystkie mecze zakończyły
wynikiem przynajmniej 3-bramkowym, ze średnią bramek na mecz 3,6 ,
3. Goście są na 8.miejscu z bilansem bramek 7:5 oraz 1 zw. , 4 rem. , 0 por.
Również rozegrali 5 meczów , a ich wyniki to: 0:0 , 2:2, 2:2, 0:0 i 3:1
4. Dlaczego over 2,5 w tym meczu ?
a) Esbjerg w obu meczach u siebie zanotował wyniki 0:4 i 2:2
b) Odense w obu meczach wyjazdowych ugrał 2 wysokie remisy:
Lyngby - Odense 2:2
Aalborg – Odense 2:2
c) Bezpośrednie starcia w Superlidze obu drużyn to bardzo bogata historia , która sięga aż 1999 roku, od kiedy grają one nie przerwanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.
- Esbjerg w tym czasie rozegrał u siebie 25 meczów z drużyną Odense
- padło w nich w sumie 86 goli (bilans 48:38 dla Esbjerg), co daje
śr. 3,4 bramki na mecz,
- w 15 meczach padły przynajmniej 3 bramki ( 60% over 2,5)
- aż w 22 meczach strzelono przynajmniej 2 bramki, a wiec w 7 zabrakło tylko 1 gola do pokrycia linii 2,5.
- Gospodarze strzelili przynajmniej 1 bramkę w 21 meczach
- Goście strzelili przynajmniej 1 bramkę w 15 meczach
- bilans meczy to: 11 zw. Esbjerg, 4 remisy i 10 zw. Odense.
5. Podsumowując:
Jak widać, w meczach z udziałem tych drużyn, padało sporo bramek. Również początek tego sezonu obfituje w dużą ilość goli. Esbjerg jak dotąd nie wygrał jeszcze żadnego meczu , natomiast Odense nie przegrało . Patrząc na same statystyki z tego sezonu można kierować się bardziej w stronę zwycięstwa Gości, jednak historia mówi Nam , iż Gospodarze również potrafią wygrywać z dzisiejszym przeciwnikiem. Ja jednak liczę na wymianę ciosów oraz , że któraś z drużyn odniesie zwycięstwo, a w meczu padną co najmniej 3 brameczki.
Stawiam na wyniki: 2:1 lub 3:1 dla jednych bądź drugich
POWODZENIA !!!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EK
Data: 22.08/18:00
Spotkanie:Korona-Wisła
Typ: Wisła wygra (remis zwrot)
Kurs: 1.91
Bukmacher:williamhill
Analiza:Obie drużyny nie spisują się w tym sezonie, Wisła gra tak słabo jak w zeszłych rozgrywkach i wydaje się że znów nie awansuje do topowej ósemki. Nie pamietam kiedy wygrali mecz ostatnio poza fuksiarskim pucharem więc może jutro wreszcie Biała Gwiazda zwycięży? Korona także gra fatalnie ale udało im sie wygrać np z Lechem Poznań i zajmują obecnie 13 miejsce w naszej lidze z bilansem bramek 8:10 Wisła jak już wspominałem wcześniej jest na ostatnim miejscu z bilansem bramek 5:10. Zanosi się na ciekawy mecz bo jak wiemy obie drużyny grają ze sobą bardzo ostro tak jak kolega wyżej pisał możemy mieć tu także sporo kartek. Ja naprawdę lubie grać gdy komuś nie idzie, grać na zwyciestwo ekip które nie grają za dobrze, każda bowiem seria ma swój koniec mam nadzieje że jutro to właśnie wislacy będą cieszyc sie z trzech punktów i będą mogli opuscic ostatnie miejsce w tabeli. Pożyjemy zobaczymy, szczerze najpewniejszy jest tu remis ale patrząc na statystykę remisów w tej kolejce było już sporo więc jutro stawiam na Wisełkę a jak bedzie remis to będę miał zwrot, myśle że warto zagrać mój typ jutro!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Norwegia, Division 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mjondalen - Sandefjord
Typ: over 2.5 i obie drużyny strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Nie od dzisiaj wiadomo, że norweska liga obfituje w bramki. Zacznijmy od średniej bramek, które padły w 20 meczach zagranych w tym sezonie przez obie drużyny. W przypadku drużyny gospodarzy średnia ta wynosi 2.8 (over 2.5 w 10 meczach), a gości aż 3.0 (over 2.5 w 13 meczach).
Z 10 ostatnich meczach drużyny gospodarzy w połowie meczy padł wynik overowy, nie jest to oszałamiający wynik, ale ich ostatnie spotkanie zagrane z drużyną Asane zakończyło się wynikiem aż 1:4. Jednak nie skupiajmy się aż tak na drużynie Mjondalen. Mecze drużyny gości to prawdziwe widowiska pełne bramek. We wszystkich ośmiu ostatnich meczach Sandefjord padły przynajmniej 3 bramki! Łącznie padło w ich aż 29, co daje ponad 3,6 bramki na mecz!
Najważniejsza dla mnie jest jednak historia spotkań obu drużyn. W ciągu ostatnich 6 lat drużyny spotkały się 11 razy. Aż w 9 z nich padły przynajmniej 3 bramki, a łącznie padło ich 42, co daje 3,8 bramki na mecz! W 8 z nich strzelały obie drużyny! 5 z tych spotkań odbyło się na terenie dzisiejszego gospodarza i - uwaga - wszystkie pokryłyby over 2.5, a w 4 strzelały oba teamy!
Myślę, że i dzisiaj ten mecz zapisze się mocno na kolejnych kartach pełnej bramek historii spotkań Mjondalen i Sandefjord ⚽⚽⚽
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Nikaragua primera devision
Godzina: 2.00
Spotkanie: Juventus Managua - Real Esteli
Typ:wynik do przerwy Real Esteli
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Anazliza :
Dzisiaj próbuję czegoś egzotycznego za spokojną stawkę bo typ opieram tylko na obserwacji tabeli.Goście po dwóch kolejkach na pierwszym miejscu z 2 wygranymi i bilansem bramek 13/1 w dwóch meczach.Pokonali na wyjeźdze Sebaco 1:6 i u siebie Nandasmo 7:0.
Dzisiejsi rywale Juwentus Managua mają po trzech meczach 2 zwycięstwa i jedną porażkę przy bilansie bramkowym 3:2.
Bukmacherzy nie specjalnie mają w ofercie tą ligę ja znalazłem tylko w Bet365 ale z bardzo ograniczoną ofertą na handicapy .Więc postanowiłem zagrać dziś prowadzenie gości do przerwy po fajnym kursie ale za spokojną stawkę.Te 13 bramek w dwóch meczach robi wrażenie do tego w obu meczach gracze Realu Esteli prowadzili już po pierwszej połowie.Liczę że dzisiaj podtrzymają tę passę.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: ACS Poli Timisoara - CSU Craiova
Typ: obydwie drużyny strzelą gola i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.85
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Niestety wczorajszy typ nie wszedł przez brak jednej bramki choć należał się karny dla Napoli za faul na Zielińskim (kopnięcie w głowę przez rywala). Szkoda, ale dzisiaj też jest dzień. Zapraszam do analizy!
Po pierwsze, z Półwyspu Apenińskiego przenosimy się do południowo-wschodniej części Europy, a mianowicie do Rumunii, w której także często pada sporo bramek. W meczu dzisiejszym biorą udział ekipy o zbliżonych możliwościach, jednak faworytem są goście. Wynika to głównie z niskiej formy zespołu Poli Timisoara, ale także z faktu, że sezon piłkarze tej ekipy rozpoczynali z minusowymi 14 punktami, a po rozegraniu 4 spotkań nadal mają na koncie minus 14 punktów co sugeruje, że są w beznadziejnej dyspozycji. Wyniki tych meczów prezentują się następująco: 2-1, 1-3, 3-1, 0-5. Jak widzimy każdy mecz kończył się Ich wysoką porażką, jednak warto zauważyć, że w każdym z nich stwarzali całkiem dużo sytuacji strzeleckich i tylko w ostatnim nie udało się strzelić choć jednego gola. W pierwszym meczu oddali 10 strzałów (5 celnych) i strzelili 1 gola. W drugim oddali 5 strzałów (4 celne) i również 1 raz trafili do siatki. W trzecim oddali 6 strzałów (3 celne) i także strzelili 1 gola, a w ostatniej kolejce choć wysoko polegli to w meczu oddali 11 strzałów (aż 7 celnych), a do tego dorzucili 9 rzutów rożnych. To pokazuje, że choć są w nieciekawej sytuacji to starają się walczyć w każdym meczu i choć nie zawsze udaje się strzelić gola to stwarzają sporo sytuacji. Dzisiaj również nie stoją na straconej pozycji i właśnie ze względu na swoją kryzysową sytuację na pewno rzucą się do ataku od pierwszej minuty. W związku z tym uważam, że mogą strzelić gola i nie widzę ku temu przeciwwskazań.
Po drugie, warto napisać kilka zdań o aktualnej formie ekipy dzisiejszych gości skoro wiecie już co nie co o dyspozycji gospodarzy. Otóż jest to drużyna grająca do tej pory skuteczną piłkę i zdobywająca punkty. Dzięki temu zajmuje po 4 meczach 3 miejsce w tabeli (3 zwycięstwa, 1 porażka). Rezultaty tych spotkań przedstawiają się następująco: 2-1, 2-1, 1-2, 2-0. Jak widzimy każdy mecz z udziałem piłkarzy ekipy CSU Craiova był wyrównany o czym świadczą podane wyniki, a jedynej porażki doznali w meczu wyjazdowym w kolejce nr 1. Można zatem stwierdzić, że Ich dzisiejsze zwycięstwo jest całkiem prawdopodobne, jednak czy zagrają na zero z tyłu?
Po trzecie, na uwagę zasługuje fakt, że gracze dzisiejszych gości grają skuteczniej w obecnych rozgrywkach na swoim stadionie, gdzie odnieśli 2 zwycięstwa. Na wyjeździe natomiast nie dość, że doznali jak dotąd jedynej porażki to jeszcze Ich bilans bramkowy to 3 gole strzelone i 3 gole stracone. Zatem nie wydaje mi się by dzisiaj zachowali czyste konto po raz pierwszy w sezonie, gdyż rywale choć są w beznadziejnej sytuacji to w każdym z dotychczas rozegranych spotkań atakowali i dążyli do strzelania goli. Aż 3 razy na 4 udało się zrealizować ten cel choć nie przyniosło to żadnych punktów. W związku z tym najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje się być zwycięstwo zespołu CSU Craiova oraz przynajmniej 3 gole w meczu, a w tym przynajmniej 1 dla ekipy ACS Poli Timisoara. Uważam, że to możliwe.
Po czwarte, pewnie niektórzy z Was zastanawiają się dlaczego zatem moim głównym typem nie jest zwycięstwo gości i pow. 2,5 gola w meczu. Wynika to z wyników spotkań bezpośrednich kiedy ANI RAZU nie mieliśmy do czynienia z wygraną zawodników CSU Craiova na wyjeździe. Odbyły się tylko 4 spotkania między tymi drużynami w historii. Ich wyniki to: 1-1, 1-1, 1-0, 2-2. Na obiekcie dzisiejszych gospodarzy padły dwa remisy. Najpierw 1-1 w 2015, a potem 2-2 w 2016 roku. Co ciekawe, wszystkie 4 mecze odbyły się w ciągu dwóch ostatnich lat, więc można na ich podstawie wyciągać poprawne i obiektywne wnioski. Świadczą bowiem w jakimś stopniu o aktualnej dyspozycji choć oczywiście nie są najważniejsze. Dla mnie jednak oznaczają, że mecze dzisiejszych rywali są wyrównane i zacięte. Z kolei na stadionie outsidera zawsze padały gole z obydwu stron i ani razu mecz nie zakończył się wygraną którejś z drużyn. To wszystko powoduje, że zwycięstwo gości nie jest wcale przesądzone i znacznie bezpieczniej jest postawić tu na ilość goli.
Podsumowując, zdaję sobie sprawę, że dla niektórych typ proponowany przeze mnie może wydawać się ryzykowny. Według mnie jednak jest to typ warty podjęcia ryzyka. Przede wszystkim gospodarze potrzebują punktów jak powietrza, a z dzisiejszym rywalem zazwyczaj radzili sobie nieźle. Ponadto w 3 z 4 dotychczas rozegranych spotkań ligowych strzelali 1 gola i stwarzali sporo sytuacji podbramkowych. To pokazuje, że jeszcze nie złożyli broni i dzisiaj również będą starali się o bramkę. Poza tym opierając się na danych meczowych z obecnego sezonu warto zauważyć, że to drużyna preferująca ofensywny styl grania co nierzadko kończy się wysoką porażką, ale też strzelonym golem. Kończąc chciałbym podkreślić, że w ŻADNYM dotychczas rozegranym meczu bezpośrednim na stadionie dzisiejszych gospodarzy nie zdarzyło się by któraś z ekip nie strzeliła choć 1 bramki. Co ciekawe, za każdym razem padał remis i dzisiaj także powinniśmy się z tym liczyć, gdyż ekipie gości nie gra się na stadionie gospodarzy zbyt dobrze.
Z innych typów proponuję przynajmniej 2 gole dzisiejszych gości (@1.75) lub chociaż 1 gol gospodarzy (@1.90). Powodzenia!
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Valencia - UD Las Palmas
Typ: 2
Kurs: 4,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Obie drużyny w tamtym sezonie zadziwiały, z ta różnicą, że Las Palmas jako beniaminek na plus natomiast Valencia mocno na minus. Na koniec sezonu Las Palmas był na 11 miejscu a Valencia oczko niżej na 12 pozycji. W bezpośrednich pojedynkach ligowych między tymi zespołami w tamtym sezonie u siebie Las Palmas wygrał 2-1 a na wyjeździe było 1-1. Las Palmas miało w tamtym sezonie bardzo ciekawy skład, który w przerwie po sezonowej udało się praktycznie w całości zachować. Ci liderzy w zespole pozostali i myślę, że w tym sezonie drużyna z Wysp Kanaryjskich może być jeszcze groźniejsza. Warte odnotowania jest jedynie to, że klub opuścili wypożyczeni Wakaso i Willian Jose a do klubu dołączyli między innymi Lemos i Livaja z Rubina Kazań, Helder Lopes z Pacos de Ferreira czy Boateng z Milanu Jeżeli chodzi o Valencię to tutaj doszło w przerwie przed sezonem do dużo większych przetasowań w składzie. Z klubu odeszli między innymi Andre Gomes do Barcelony, de Paul do Udinese, Barragan do Middlesbrough czy Fuego do Espanyolu. Ściągnięci zostali natomiast Nani z Fenerbahce, Medran z Realu Madryt czy Montoya z Barcelony. W sparingach oba zespoły notowały częściej korzystne rezultaty ale na takie mecze nie ma co patrzeć. Wszystko zweryfikuje dzisiejszy mecz w jakiej formie są piłkarze obu drużyn. Jeżeli chodzi o absencje to w dzisiejszym meczu u gospodarzy nie zagrają napastnik Rodrigo, obrońca Siqueira i nowy nabytek Nani. W Las Palmas z kolei nie zobaczymy w tym meczu pomocników Castellano, Hernana i nowego nabytku Heldera Lopesa, napastnika Tany i nowego obrońcy Lemosa. Ja tutaj liczę na niespodziankę, bo Las Palmas posiada mocne argumenty by ją sprawić. Już w tamtym sezonie wiele razy goście tego meczu pokazali, że z teoretycznie mocniejszymi zespołami są w stanie walczyć na równi a Valenci nie uważam za murowanego faworyta w tym meczu i jak najbardziej doświadczeni tamtym sezonem piłkarze Las Palmas mogą stąd dziś wywieźć 3 punkty.
✅342
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Galatasaray - Kardemir
Typ: Handicap 0:1 - Galatasaray wygra
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Ikona Tureckiej ligi gra z beniaminkiem. Siłę oraz fakt, że przygotowanie do sezonu było barrdzo dobre gospodarze pokazali już zdobywając Super puchar (0:0 w reg, 1:1 dogr, 0:3 karne) pokonując Besiktas. Galata ma dodatkowo coś do udowodnienia - poprzedni sezon był fatalny - skończyli rozgrywki na 6 pozycji. Dlatego myślę ten sezon muszą potraktować poważnie już od pierwszego meczu. Trzon zespołu pozostał, i powinniśmy go zobaczyć dziś na boisku - Muslera, Snejder, Chedjou, Inan czy Kaya powinni z łatwością poradzić sobie z dzisiejszymi gośćmi. Zespół Kardemir jest beniaminkiem ligowym. Do Super Ligi awansował z 2 miejsca. Co prawda dokonał on kilku wzmocnień:
Abdou Traore (powrót z wypożyczenia) - Konyaspor
Valeria Gaman -Astra Giurgiu
Musampha Yatabare - Trabzonspor
Andre Poko - Bordeaux
Dejan Lazarevic - Chievo Verona
Ale nie byli to kluczowi piłkarze w swoich klubach.
Sparingi obu zespołów wyglądały następująco:
Galatasaray:
remis Thun 1:1
wygrana Zurich 3:0
remis Young Boys 1:1
wygrana Aarhus 3:1
przegrana Manchester United 2:5
Kardemir:
przegrana Dan Haag 0:2
remis Heracles 0:0
przegrana Konyaspor 2:3
wygrana Adanaspor 3:0
pozdrawiam
m
⛔100
 
geloe 20

geloe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mężczyźni - Indonesia, Indonesia Soccer Championship A

Godzina: 13:00

Spotkanie: Mitra Kukar F.C. - Semen Padang F.C.

Typ: x2

Kurs: 1.90

Bukmacher: unibet

Analiza:

Mecz z cyklu egzotyka: spotkanie kończące 16 kolejkę Indonesia Soccer Championship A sezonu 2016.
Dziś 13 drużyna ligi indonezyjckiej Mitra Kukar F.C. podejmuje zespół Semen Padang F.C. plasujący się na pozycji 6.
Dzisiejsi gospodarze to &quot;mistrzowie&quot; remisów w tegorocznych rozgrywkach w/w ligi - z 15 rozegranych spotkań Si Naga Mekes zremisowali 8-krotnie, przy 3 zwycięstwach i 4 porażkach (17 punktów). Bilans bramek 19-18 (+1).
Goście, o ile zwyciężą dzisiejsze zawody, mają szanse na uplasowanie się na 3 pozycji po 16&#39;ej kolejce. Jak wspomniano wyżej drużyna z Pedang znajduje się obecnie na 6 pozycji po 8 zwycięstwach, 2 remisach i 5 porażkach (26 punktów). Bilans bramek 23-13 (+10).

Dotychczas oba zespoły spotkały się 2-krotnie, jednak w meczach &quot;bez stawki&quot; (mecze przygotowujące do sezonu 2016):
2015.12.15 Semen Padang (2-1) Mitra Kukar (club friendly);
2016.01.24 Semen Padang (1-2) Mitra Kukar (club friendly).

Myślę, że dużą rolę odegra dziś napastnik zespołu Kabau Sirah, brazylijczyk Marcel Silva Sacramento, który jest współ-vice-liderem strzelców ligi indonezyjskiej (11 zdobytych bramek, razem z hiszpanem Pablo Rodríguez&#39;em z zespołu Madura United F.C.). Do współ-liderowania brakuje mu 1 bramki.
Po drugiej stronie, najlepszy strzelec zespołu gospodarzy, napastnik Marlon Da Silva De Moura (również brazylijczyk), jak do tej pory zdobył 5 bramek.

Niestety, z dotychczasowych spotkań, zespół gości słabo spisuje się w meczach wyjazdowych: 0 meczy wygranych, 2 zremisowane, 5 przegranych; stąd mój typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2 Liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: Emmen - Almere
Typ: over 3,5
Kurs: 2.64
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram wyłącznie na statystykach pomiędzy tymi dwoma zespołami.
FC Emmen - Almere 1 : 4
Almere - FC Emmen 4 : 1
FC Emmen - Almere 5 : 6
Almere - FC Emmen 4 : 0
Almere - FC Emmen 2 : 3
Jak widać bramek pada sporo. Poprzedni sezon drużyny zakończyły odpowiednio na miejscach 7 i 8 więc pozom prezentowali zbliżony. Pojedynki, które widać powyżej miały miejsce w przeciągu ostatnich 12 miesięcy więc dużo się nie zmieniło. Dla mniej odważnych polecam na podbicie typ powyżej 2.5 po kursach 1.50-1.60.
W obecnym sezonie Almere jeszcze nie wygrało meczu i po 3 spotkaniach z bilansem
0-1-2 zajmuje 18 miejsce, natomiast Emmen w tym sezonie już wygrało, zremisowało i poznało gorycz porażki. Trudno wskazać zwycięzce więc gram na bramki. Dla bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze. Ja liczę na bramkowy remis 2-2. Pozdrawiam
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: kornery over 12,5
Kurs: 3,4
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj zapraszam na godz. 18:00 na ostatnie spotkanie 6 kolejki Ekstraklasy. Do Kielc przyjeżdża krakowska Wisła. Bukmacherzy, tak samo jak i ja, nie widzą zdecydowanego faworyta tego spotkania. Remis bardzo prawdopodobny jednak sytuacja obu drużyn w tabeli nie pozwoli dzisiejszym rywalom na spokojne granie na 0 z tyłu. Zarówno Korona jak i Wisła powinny atakować. Punkty potrzebne obu ekipom jak woda rybie. Zakładam ataki z obu stron co najprawdopodobniej powinno dać nam sporo kornerów. W jednej jak i drugiej drużynie mamy szybkich skrzydłowych, którzy powinni &quot;hasać&quot; po bokach do końcowej linii kończąc akcje dośrodkowaniami. Kiełb i Philipchuk w Koronie oraz Małecki i Boguski w Wiśle mogą obijać obrońców przeciwnej drużyny. Dodatkowym atutem, który skłonił mnie do gry w kierunku kornerów jest ich bezpośrednia statystyka:
Kor - Wis 8:7,
Kor - Wis 6:3,
Wis - Kor 8:4,
Wis - Kor 5:10,
Kor - Wis 5:8;
Jak widać wyżej obie ekipy w swoich bezpośrednich pojedynkach starają się atakować a co za tym idzie nabijają dość sporo kornerów. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie i powinniśmy zobaczyć sporo rożnych. Normalnie gram over 10,5 ale dla konkursu zagram trochę ryzykowniej. Pozdrawiam
✅
240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour, New Haven
Godzina: 21:30
Spotkanie: Evgenia Rodina - Maria Sakkarią
Typ: Maria Sakkari DW: 2:0
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Maria Sakkari, to wielki talent greckiego tenisa, niedawno wskoczyła do pierwszej setki. Na podstawie dotychczasowego rozwoju Jej kariery, przypuszczam iż docelowo znajdzie się w Top 30, być może nawet wyżej. Warto stawiać na takie zawodniczki, gdy buki jeszcze ich nie doceniają z racji rankingu.
Dodatkowo wygląda na to ,iż ten turniej(a dokładniej nawierzchnia) wyjątkowo Jej pasuje. Potwierdzają to wyniki w trzech meczach z takimi zawodniczkami jak Watson, Lucic-Baroni oraz Giorgi gdzie nie straciła nawet seta.
Wszystkie w/w tenisistki cęnię o wiele bardziej od Rosjanki.
Uważam że przed Greczynką łatwy mecz o ile tylko utrzyma obecny poziom gry.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Magnitogorsk – CSKA Moskwa
Typ: over 5.5
Kurs: 3.27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nowy sezon hokeja rozpoczniemy w Rosji, na starcie od razu hit i ubiegłoroczna powtórka z finału a więc pojedynek mistrza Magnitogorska z CSKA Moskwa.
Gospodarze postawili na pełną stabilizację kadry, nikt ważny nie ubył i nikt znaczący nie przybył, to ma być recepta na powtórzenie sukcesu z przed roku. Tak więc w ofensywnie znowu będzie oglądać tą fantastyczną trójkę atakujących Kovar –Mozaykin – Zaripov to jak zwykle jest gwarancja bramek. Poprzedni rok i runda zasadnicza to najwięcej bramek strzelonych przez Magni w Konferencji, swoje po stronie strata też zrobili.
W CSKA więcej zmian ale nadal to ekipa mega mocna, odszedł Radulov tego napastnika będzie trudno zastąpić, raczej na dobre to zespołowi nie wyjdzie. Zespół ma jednak inne ciekawe warianty w ofensywie, w grach kontrolnych pokazywali dobry hokej w ataku. Oczywiście ich największą bronią była defensywa ale z racji początku rozgrywek muru się nie spodziewam.
Początek sezony i tutaj wszystko się może zdarzyć ale ja myślę że tutaj będzie wobec tego zdecydowanie więcej luzu na tafli, nie będzie to przynajmniej mam taką nadzieję starcie z cyklu play-off czyli byleby nie stracić. Początek sezonu to też brak rytmu a to najbardziej odbija się na grze w defensywie, bo jakość tych ekip tkwi w ataku. Kursy na bramki bardzo wysokie i zobaczymy jak to się rozpocznie. Wydaje mi się też że może tu być ostro bo CSKA na pewno będzie chciało się zemścić za finał, a wiadomo im więcej kar tym więcej szansa na bramki.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Celta Vigo - Leganes
Typ: -1.75 Celta
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Anazliza :
Świetnie spusująca się w zeszłym sezonie Celta podejmuje beniaminka Leganes.
W zeszłym sezonie zdobyła 6 miejsce, przed Sevillą.
Celta już bez Nolito,ale kupili Sisto z Midtjylland z Danii.
Jej styl się raczej nie zmieni,liczę, że w tym meczu zagrają otwartą piłkę i wygrają to spotkanie pokrywając mój handi.
W tym sezonie będą grali również w Europejskich pucharach, także gra na kilku frontach może okazać się męcząca.
Tym bardziej już dzisiaj muszą zacząć zbierać punkty.
Ich dzisiejszy rywal jeszcze 3 lata temu grał w 3 lidze, dzisiaj grają w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale będą mieli trudne zadanie, aby się utrzymać z lidze.
Jasne, że pieniądze nie grają ,ale piłkarze wyceniani na góra 2mln, a niektórzy na 0.3mln (Bustinza) i 0,8mln (Mantovani), to raczej na naszą ligę, a nie Hiszpańską.
Celta zagra dzisiaj bez podstawowego bramkarza Rubena Blanco (kontuzja kolana), ale nie powinno to spowodować, że będą grali bojaźliwie, przeciwnie, będą chcieli trzymać piłkę z dala od swojego pola karnego, a zapewne i szybko zdobyć gola
⛔100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IZRAEL: 2 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: H. Petah Tikva - Netanya
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fajny mecz się szykuje w drugiej lidze Izraelskiej. Gośce spadkowicz z najwyższej ligi, na pewno będą chcieli szybko powrócić do grona najlepszych, ale nie to skusiło mnie do postawienia tego meczu. Głównie chodzi o drużynę gospodarzy która licencję na grę na zapleczu pierwszej ligi Izraelskiej dostała dopiero kilka dni temu, raczej nie są zbytnio dobrze przygotowani na pierwszy mecz sezonu. Ważniejsi gracze opuścili zespół. Zespół który do ostatnich chwil nie wiedział na jakim szczeblu rozgrywek się znajdzie, w dodatku w okrojonej kadrze nie może być dobrze przygotowany do sezonu. Więc dzisiaj zmierzy się najsłabsza drużyna ligi z jedną z lepszych, w dodatku gościu muszą zdobywać punkty od początku bo zaczną sezon z ujemną ilością punktów.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambuur vs De Graafschap
Typ: Over 2.5 + BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Wczoraj Falkenberg zremisowal 1:1 z Gefle przez co typ nie wszedl....Zabraklo jednej bramki co moze dziwic,poniewaz po 27 minutach bylo juz 1:1....Za rok beda kaleczyc juz w drugiej lidze.
Dzisiaj przechodzimy do rozgrywek w ofensywnej Holandii.
Rok temu obie ekipy graly w najwyzszej klasie rozgrywkowej,nie dali rady jednak w Eredivisie przez co ostatecznie musieli pogodzic sie ze spadkiem.
Jest to 4 kolejka i na razie tylko Venlo bylo w stanie zdobyc komplet punktow.W gronie faworytow do awansu sa zarowno Cambuur jak i De Graafschap a takze Breda.
Cambuur jak na razie szalu wielkiego nie robi - porazka na ianuguracje,potem remis i teraz wymeczona wygrana.

De Graafschap z kolei pokonal u siebie wysoko Eindhoven 4:1,potem przegral na wyjezdzie z Den Bosch 1:2 i w ostatniej kolejce ponownie wygral dosc pewnie u siebie tym razem z Utrechtem II 3:1.

W Eredivisie obie ekipy graly totalny piach w defensywie,De Graafschap stracil w 34 meczach 66 bramek natomiast Cambuur az 79.
Teraz poziom jest juz znacznie nizszy,tak wiec zapewne az tylu goli nie straca to jednak wciaz nie sa to zelazne defensywy co juz moglismy zaobserwowac w trwajacym sezonie,gdzie Cambuur stracil w 3 meczach 3 gole a De Graafschap 4.
Jesli chodzi o ofensywe to Cambuur strzelil tylko 3 bramki jednak okazji mieli zdecydowanie wiecej jednak brakowalo im skutecznosci,De Graafschap z kolei strzelil juz 8 goli.

Moze smiesznie to zabrzmi,ale bedzie to pokaz sily w Eerste Divisie.
Obie druzyny kiedy juz ze soba graja,to ogladamy bramki :
W ostatnich 16 ligowych meczach bts zostal pokryty 11 razy,padlo w nich 47 bramek.
Nie sa to druzyny grajace defensywnie,tak wiec gole raczej pewne.
⛔100
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: BTS
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza : Zacznę od tego, że kurs jest nędzny to fakt. Ale wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy dużo bramek zarówno z jednej jak i drugiej strony. Korona ostatni raz nie strzeliła bramki w meczu z Zagłębiem, a Wisła z Arką (przypadek?) i to obie ponad miesiąc temu. Obie drużyny mają kim strzelać, osobiście typuję wygraną Korony (jakieś 3:2) a biorę pewniejszy typ moim zdaniem po 1,61 żeby podreperować swój udział w typach dnia ;) nie radzę tego grać all in, raczej jest to do jakiegoś dubelka moim zdaniem bardzo dobre. Wiadomo, Polska liga i cuda na kiju się zaczynają dziać więc trzeba być ostrożnym. Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom