>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.08.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - IV Runda Kwalifikacyjna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax - Dynamo Kijów
Typ: powyżej 2,5 bramki

Kurs: 1.99
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Jedna z najbardziej ciekawszych i wyrównanych par eliminacji IV rundy w tym roku .
Obydwa zespoły maja ochotę na kawałek tortu , jakim jest uczestnictwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów , i obydwoje będą starali się strzelic po przynajmniej jednym golu , co powinno zaowocować gradem bramek w tym meczu , z co za tym idzie , bedzie szykowało nam się niezłe widowisko . Obstawiam na większą ilość bramek w meczu .
✅99

 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Mol Vidi - AEK
Typ: 2
Kurs: 2,35
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Najpierw myślałem dziś o czymś w stronę Dynama Kijów w Amsterdamie, ale ostatecznie mecz ten postanowiłem odpuścić i skupię się na rywalizacji węgiersko-greckiej. Kursy na przyjezdnych są moim zdaniem zawyżone i wynikają tylko z tego, że nie grają przed własnymi kibicami. AEK to w porównaiu do Mol Vidi ekipa dużo wyższej klasy. Wgrzy co prawda zaskoczyli eliminując Łudogorec, ale Dudelange i Malmo to nie są ekipy najwyższych lotów. Wygranie dwumeczu z Celtikiem w wykonaniu AEK robi moim zdaniem większe wrażenie. Przyjezdni to zespół ze sporą ilością uznanych piłkarzy w składzie, a gospodarze do fazy grupowej Champions League po prostu nie pasują. Te 2,35 wystawine na gości przez Totolotek to moim zdaniem najciekawszy dziś typ, bo w dwóch pozostałych meczach szedłbym jednak prędzej w underdogów, ale wielkiej pewności nie mam.
✅135
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Armenia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ararat-Armenia - Gandzastar
Typ: Gandzastar

Kurs: 3.41
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie bede sie tu mega rozpisywal.
1.Ararat beniaminek, wygral co prawda jeden mecz lecz to byl mecz z drugim beniaminkiem ligi i to chyba jedyny powod ze kurs na nich jest jaki jest.
2.Gandzastar 3 miejsce w zeszlym sezonie i udzial w LE, solidny wystep z Lechem Poznan.
3.Kurs od wczoraj polecial z @6.08 na @3.41
Tyle w temacie tego meczu
Powodzenia
⛔100
 
verno 644K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 1liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: ŁKS Łódź - Mielec

typ: bts+over 2.5
kurs: 2.35
Bukmacher:STS
Analiza: Dzisiaj mamy dosyć 2 równe ekipy które potrafią strzelać mimo że początek sezonu tego nie pokazuje, myślę że już weszli w mecze i zaczną grać i co najważniejsze strzelać. Na dziś przygotowałem bts/over 2.5 gdyż wypatruję tutaj wyrównanego meczu podobnych ekip które chcą podbić miejsce w tabeli, mimo że na 5 spotkań w tym sezonie obie ekipy tylko raz zrobiły over 2.5 to dalej uważam to za ciekawy bet i według mnie częściej linie overowe są pokrywane w meczach gdzie grają równe ekipy niż faworyt-dog, jak na moje będą tutaj 2 wyniki, 1:2 lub 2:1 meczyk 50-50 i przy wyniku 1-1 skuteczniejsza ekipa weźmie 3 pkt.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - IV Runda Kwalifikacyjna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Videoton FC - AEK Athens FC
Typ: Videoton FC powyżej 2,5 kartek

Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Jestesmy juz na takim etapie rywalizacji w Lidze Mistrzow, ze o odpuszczaniu i graniu na pol gwizdka mowy byc nie moze dlatego typuje przynajmniej 3 kartki w strone gospodarzy dzisiejszego meczu. Presja na dobry wynik u Videotonu bedzie przede wszystkim u siebie mimo ze nie graja na wlasnym obiekcie. AEK to druzyna zdecydowanie mocniejsza od Wegierskiej ekipy tak wiec wyciagniecie korzystnego rezultatu bedzie nie lada wyzwaniem. Trzeba bedzie kasowac za wszelka cene niebezpieczne ataki Grekow co wiazac sie bedzie z kartkami. Gram ten bet glownie za sprawa sedziego, ktory poprowadzi dzisiejszy mecz. Bedzie nim Włoch Gianluca Rocchi ze srednia 5.10 zoltka na mecz. Jest to jeden z moich ulubionych arbitrow pod katem grania na kartki ze wzgledu na duza liczbe wreczanych zoltek plus gosc naprawde sie nie ceregieli i jak trzeba ukarac jakiegos zawodnika to go po prostu karze. Pozytywne wrazenie na mnie wywarl glownie na mundialu w Rosji kiedy byl odgorny przykaz aby nie dawac kartek pilkarzom a on mial to w nosie i kartkowal tak jak zawsze. Videoton jesli tutaj nie wyciagnie pozytywnego wyniku to w Grecji nie bedzie czego szukac dlatego ostro powinno byc od poczatku do konca dzisiejszego meczu.
✅115
 
P 30

pricelid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Stoke City - Wigan Athletic
Typ: 2.drużyna zdobędzie goli +1.5
Kurs: 2,88
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Dzisiaj nie chciałem nic na siłę, ale nie chciałem też dawać czegoś nudnego i &quot;pewnego&quot;. Padło na Wigan i ich zdobycz bramkową. Tak jak ostatnio przejrzałem transfery. Stoke co prawda straciło Xherdana Shaquiriego, ale ich wyprawa na rynek transferowy w moim odczuciu zakończyła się pełnym sukcesem. Najciekawsze według mnie wzmocnienia to Tom Ince i Benik Afobe, gracze ograni zarówno na boiskach Championship jak i Premier League. Nie są to jacyś snajperzy strzelający na zawołanie, ale razem po trzech kolejkach mają 3 bramki. Są po prostu solidni. Stoke nie poczyniło natomiast prawie żadnych ruchów w formacji defensywnej, w moim odczuciu delikatnie tutaj stracili. O transferach Wigan nie będę się rozpisywał, bo w moim odczuciu nie zmieniło się tam praktycznie nic. To czy czerwony czy niebieski pachołek będzie leżał na boisku treningowym nie ma żadnego znaczenia. Koniec z zakupami, teraz pora na aktualną formę. Trzy mecze to zdobycz 2 i 4 punktów odpowiednio dla gospodarzy i dla gości. Jeżeli Stoke chce od razu wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii to nie może rozpoczynać sezonu od porażki i dwóch remisów. Wigan natomiast ostatnio w Premier League było 5 lat temu i w międzyczasie lawirowało między Championship a League One, i nadal nie zapowiada się, żeby mieli zamiar wrócić do swojej Ekstraklasy. Sezon zaczęli jednak lepiej od swoich dzisiejszych rywali, bo od zwycięstwa, porażki oraz remisu. Do tej pory w każdym meczu udało im się też przekroczyć linię, na którą stawiam. Stoke natomiast dwa na trzy razy straciło przynajmniej dwie bramki. Jedyne co mnie martwi to, że ten mecz, w którym stracili tylko jednego gola był właśnie kiedy byli w roli gospodarza. Na koniec warto też spojrzeć na rys historyczny spotkań między tymi zespołami. Co prawda ostatnie spotkania rozegrali kiedy Wigan było jeszcze w Premier League, ale widać, że lubili strzelać sobie bramki. Dodatkowo polecam typ na +2.5 bramki w meczu, jak ktoś jest odważniejszy to +3.5. Warto też obserwować jak będzie wyglądał początek meczu i na live wchodzić z typem powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie. Powodzenia ????
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Young Boys-Dinamo Zagrzeb
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,86
Bukmacher: fortuna

Witam! Dzisiaj zapraszam Was na czwartą i ostatnią rundę eliminacji Ligi Mistrzów, gdzie na własnym stadionie YB będzie podejmowało Dinamo Zagrzeb. Ja celuję tutaj w over bramowy. Dlaczego? YB bardzo dobrze rozpoczęli sezon - 4 wygrane i 4 zwycięstwa... są szczególnie piekielnie mocnym rywalem na swoim własnym stadionie. Sądzę, że uda im się zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Muszą zrobić sobie zaliczkę przed rewanżem w Chorwacji, a Dinamo będzie chciało ustrzelić przynajmniej jednego gola na wyjeździe, żeby potem mieć łatwiej w owym rewanżu, który zostanie rozegrany na ich własnym obiekcie. Moim zdaniem w tym meczu zobaczymy sporą liczbę bramek. Ja próbuję over 2,5.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;!
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US OPEN (kwalifikacje)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hemery - Bachinger
Typ: (Dokładny wynik meczu 2-1 dla Bachingera)
Kurs: 3.85
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Niemiec w tym spotkaniu jest wyznaczony przez bukmacherów jako faworyt spotkania. Ja zdecydowałem zagrać po wysokim kursie na Bachingera ze wygra mecz ale w trzech setach. Typ mocno ryzykowny ale czuje ze Hemery ugra przynajmniej seta. Bachinger zaczal kariere na podobnej pozycji a teraz aktualnie ja utrzymuje. Po statystykach widac ze Bachinger lubi rozgrywac spotkania trzy setowe m.in zwyciestwo z Ymerem oraz Majrzakiem. Po takim kursie decyduje zagrać w jego strone. Wyczuwam spotkanie trzy setowe i tego sie trzymam. Szykuje sie turniej Wielkoszlemowy kazdy zawodnikow chce znalezc sie w pierwszej rundzie. Hemery na pewno tego meczu nie odpusci i tutaj powalczy. Bachinger jest w stanie grac z czolowymi zawodnikami wiec dzisiaj stawiam na niego. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
R 653K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: MOL Vidi - AEK
Typ: remis
Kurs:
3,00
Bukmacher Expekt
Analiza:


Szukamy kolejnego remisu i wahałem się pomiędzy tym spotkaniem, a Ajaxem. Patrząc na statystyki meczów pucharowych Ajaxu i ich aktywność ofensywną zrezygnowałem. Postanowiłem znowu wybrać Węgrów w ich pucharowej przygodzie. Kurs na remis niski, ale analizując poprzednie mecze obu ekip takie rozstrzygnięcie wydaje się być możliwe, choć dziwi wysoki kurs na Greków. AEK w ostatnich 5 meczach aż 3 remisy i 2 spotkania z jednobramkowymi zwycięstwami. MOL też 3 remisy w 5 meczach, a patrząc dalej 6 remisów w 10 spotkaniach z czego 4 mecze to spotkania w LM. Może dzisiaj poprzez analogię padnie kolejny remis, ale nie wyobrażam sobie awansu Węgrów do kolejnej fazy. Grecy przyjadą nie przegrać, aby u siebie na gorącym terenie pokonać rywali. MOL chyba nie będzie miał wystarczających środków do ogrania rywali. W mojej opinii można pokusic się o 0:0 za drobne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom