>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.10.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fenerbahce vs Ajax
Typ: Over 10 rzutów rożnych
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Fenerbahce rozpoczął LE bardzo źle, przegrali w pierwszej rundzie 3-1 u siebie z Molde FK, a w drugiej rundzie zdobyli remis z Celtic 2:2.
Z drugiej strony Ajax zaczął skromnie, w pierwszej rundzie tylko 2-2 u siebie z Celtic, który grał w 10 od 74. minuty, a w drugim meczu jedynie 1-1 z Molde FK.
Dla gospodarzy sporą stratą jest brak Volkan sen, ale tak że, prawdopodobnie nie wystąpią Bruno Alves i Nani bardzo ważni piłkarze.
Ale nie jest to do końca pewne info, i mg. wystąpić.
Ajax Amsterdam ma problemy bo prawdopodobnie nie wystąpią Milik i Yaya Sanogo a tak że, Serero.
Ajax Amsterdam wygrał wszystkie swoje poprzednie mecze przeciwko tureckim klubom.
Obie drużyny słyną z dość dobrego ataku, gospodarze mają w swoich szeregach nie zwykle dobrych i znanych piłkarzy ale, nie przekłada się to na skuteczność.
Jeśli gospodarze przegrają drastycznie zmniejszą swoje szanse na awans.
Z pewnością zaatakują od 1 min.
Goście mają szybkie boki, grają dobrą techniczną piłkę, mają dobrze zgraną paczkę, kreatywni piłkarze z przodu to maszynka do nabijania rr.
Obie drużyny powinny cisnąć od 1min. a to ich wyniki ( sumy ) zdobytych przez nich rr. w ostatnich 5 meczach ( Ajax na wyjeździe, Fener. u siebie )

Fenerbahce vs Akhisar Belediye ( Fener. 6 rr )
Fenerbahce vs Bursaspor ( Fener. 8 rr )
Fenerbahce vs Molde ( Fener. 5 rr )
Fenerbahce vs Antalyaspor ( Fener. 6 rr )
Fenerbahce vs Atromitos ( Fener. 4 rr )
Heracles v Ajax ( Ajax 5 rr )
Molde vs Ajax ( Ajax 7 rr )
Excelsior vs Ajax ( Ajax 5 rr )
Twente vs Ajax ( Ajax 6 rr )
Jablonec vs Ajax ( Ajax 11 rr )
Warto dodać jeszcze te mecze:
Celtic vs Fenerbahce ( Fener. 8 rr )
Ajax vs Celtic ( Ajax 6 rr )
Obie drużyny zbierają potężna ilość rr. więc czemu dzisiaj nie miały by ich nazbierać, tym bardziej że, to jest dość ważny mecz dla obu ekip.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sporting Lizbona vs Skenderbeu Korce
Typ: Sporting -1 (AH) / 1 połowa
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Przed nami 3 kolejka grupowej fazy LE.
Sporting trafil do bardzo ciekawej grupy H,gdzie sa jeszcze Lokomotiv Moskwa i Besiktas Stambul.
Niestety dla albanczykow grupa jest absolutnie poza jakimkolwiek zasiegiem.
Tylko 3 druzyny beda walczyc o awans,jedna z nich pozegna sie z europejskimi pucharami juz w fazie grupowej.
Na razie zarowno Lokomotiv jak i Besiktas prezentuja dosc solidna forme,tak wiec walka o 2 pierwsze miejsca bedzie bardzo ciekawa.
Prowadzi na razie Lokomotiv,ktory ma 6 punktow,tuz za nim plasuje sie Besiktas z 4 punktami.
Sporting ugral jedynie punkt i nie ma co ukrywac,ze dzisiaj beda chcieli odniesc pewne zwyciestwo.
Dwumecz z albanczykami musi zakonczyc sie zdobyciem 6 punktow,to absolutny priorytet jesli chodzi o wyjscie z grupy.
Pozniej Sporting zagra bardzo ciezki mecz w Moskwie a na koniec wszystko rozstrzygnie sie w Lizbonie w starciu z Besiktasem.
Sensacyjnie posade trenera w Sportingu objal jeden z moich ulubionych trenerow - Jorge Jesus.
Osobiscie nie mam pojecia dlaczego zamienil on Benfice na odwiecznego rywala...
Jak dotad pod jego wodza Sporting zajmuje pozycje nr.2 w lidze tuz za prowadzacym FC Porto,obie ekipy maja po 17 punktow.
Ogladalem skrot ostatniego ligowego meczu z Vitoria Guimaraes,spotkanie zakonczylo sie pogromem 5:1,Sporting od poczatku cisnal az milo bylo patrzec.
Sa w formie,graja u siebie z rywalem duzo slabszym od siebie,tak wiec czego chciec wiecej.

Ekipa gosci to oczywiscie najslabsza ekipa w grupie,niestety ale nie zajma lepszego miejsca niz czwarte.
W pierwszym meczu przegrali u siebie z Besiktasem 0:1,goscie byli druzyna lepsza i to byl najnizszy wymiar kary.
W drugiej kolejce grali w Moskwie z Lokomotivem i tam przegrali 0:2.
Teraz czeka ich kolejny ciezki rywal.
Nie ma co ukrywac,Skenderbeu w tej grupie jest tylko dostarczycielem puntkow,kto sie na nich potknie bedzie mial problem z awansem.
Skenderbeu w rodzimej lidze jest liderem,ale ma tyle samo punktow co Partizani Tirana.
Ekipa albanska miala szanse na gre w Lidze Mistrzów,w eliminacjach udalo im sie wyeliminowac Crusaders (6:4 w dwumeczu),pozniej wyeliminowali Milsami (4:0 w dwumeczu).
W nastepnej rundzie duzo lepsza okazala sie ekipa Dynama Zagrzeb,ktora wygrala dwumecz 6:2 i takim sposobem podopieczni Mirela Josa wyladowali w LE.

Sporting rowniez mial szanse na gre w LM,na drodze stanela ekipa CSKA Moskwa.
Pierwszy mecz Sporting wygral u siebie 2:1,w kontrowersyjnym rewanzu lepsza okazala sie ekipa CSKA,ktora w 85 minucie strzelila gola na 3:1 i tym samym awansowali do fazy grupowej LM.
Juz za pare dni derby Lizbony w lidze,nie sadze jednak,zebysmy byli swiadkami jakiejs niespodzianki tutaj,moim zdaniem pewnie wygraja gospodarze,ktorzy od poczatku powinni przewazac i atakowac bramke gosci.
Proponuje tez zagrac,ze Sporting strzeli gola w obu polowach po mniejszym kursie 1.50
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia - Bruggia
Godz: 21 05
Typ: Legia wygra do zera
Kurs: 3,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Aż dziwne ze nikt jeszcze nie wziął na rozkład spotkania Legii ???? Nowy trener mam nadzieje zadziała na mentalność piłkarzy, w lidze wypadli ostatnio bardzo przyzwoicie wiec moze i dzisiaj coś sie zmieni. Może wydawać sie to typ szaleńczy jednak myślę ze wart swojego ryzyka. Bruggia to ekipa która traci sporo bramek nie tylko w LE ale również w lidze belgijskiej i dzisiaj mysle ze straci kolejne no przynajmniej jedną. Legia natomiast jeśli marzy o awansie dalej musi dzisiaj wygrać i to bez dwóch zdań najlepiej wysoko nie tracąc bramki. Strzelać ma kto bo Nikolić jest w dobrej formie, strzela jak na zawołanie w lidze i pora aby zaczął również to czynić w Europie. Kurs fajny więc polecam grać, Belgowie to nie jest ekipa klasowa i Legie stać na wygraną do zera. Powodzenia;)
⛔ 100
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 19:00
- Lazio : Rosenborg
- Rosengorg strzeli over 0.5 gola
- 1.71 / Unibet
Dziś u mnie LE i mecz w grupie G pomiędzy liderem Lazio a ostatnim Rosenborgiem , powiem tyle że zdziwił mnie kurs na przynajmniej 1 bramkę ze strony gości i spróbuję to dzis zagrać , najpierw zajrzałem do lig w których grają , wiem że to całkiem inna bajka liga a puchary ale zajrzałem i tak Lazio jak na razie poza strefą pucharową a stosunek bramek na minus bo 11:13 , wiem że gdy grają na swoim to wygląda to o niebo lepiej bo 4-0-0 i 8:1 w bramkach ale to liga natomiast w LE w jedynym meczu który rozegrali u siebie wygrali ze St Etienne ale 3:2 tracąc dwie bramki , goście natomiast w lidze na 3 kolejki do zakończenia sezonu mają 9 pkt przewagi czyli praktycznie tytuł mistrzowski mają w kieszeni i mogą się skupić na LE i spróbować powalczyć o korzystne miejsce , patrząc na mecze Rosenborga w LE to widać że w meczach wyjazdowych spisywali sie wyjątkowo dobrze choćby np. ostatni pojedynek z St Etienne i remis 2:2 a wcześniejsze wyniki też napawają mnie optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem z Lazio bo w każdym pojedynku strzelali minimum jednego gola ba nawet wygrali 3:0 z Steauą Bukareszt tak więc trzymam kciuki dziś za Norwegami i po fajnym kursie daję na gola z ich strony !
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
godzina: 21:05
spotkanie: Midtjylland-Napoli
typ: 1X
stawka: 2.04
bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj przeglądam ofertę z LE .Mój wzrok zatrzymał się na meczu opisanym w poście.A więc dlaczego taki typ? zaglądając w statystyki można dostrzec ,że kopacze z Napoli dość często nie radzą sobie na wyjazdach ,często powija im się noga chodź ostatnie dwa wyjazdy wygrane z Legią a z Milanem 0:4 może robić wrażenie. Ostatnie 12 meczy na wyjeździe to wynik 3-4-5,czyli jak widzimy nie są tam jakimiś specjalistami jeżeli chodzi o grę w delegacji.Kończąc wydaje mnie się ,że dość częste wpadki w delegacji, gorący teren gospodarzy oraz mocni ,waleczni zawodnicy gospodarzy sprawią iż Napoli nie wygra tak to widzę w tym spotkaniu.A jak będzie przekonamy się wieczorem.Pozdr ;P
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: APOEL-Asteras T.
Typ: APOEL wygra i BTTS
Kurs: 4.75
Buk: Bet365
Godz: 19:00
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie cypryjskiego lidera tabeli APOEL Nicosia z greckim zespołem Asteras Tripoli w ramach Ligi Europejskiej.
Ekipa gospodarzy na chwilę obecną po dwóch rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie jedynie zero punktów i dwie porażki z zespołami Schalke i Sparta Praga.
Wg. mnie w tym spotkaniu gospodarze są faworytem bo w końcu coś powinni wygrać, tym bardziej iż rywalem będzie drużyna z greckiego środka tabeli (7 miejsce). Co prawda ostatnio pokonała Panonios 2-1, ale poprzednio przegrała z Levadiakos 1-2 oraz miała 2 remisy z Platanias i Xanti.
Gospodarze zdecydowanie prowadzą w swojej lidze - wygrała 4 ostatnie spotkania i to wszystkie do zera.
Dlaczego jednak stawiam na oba strzelą? Otóż, analiza przeciwnika wskazuje, że we wszystkich ostatnich meczach, także ze Spartą zawsze strzelał gola. Tylko w spotkaniu z Schalke nie strzelił, ale to przecież różnica klas.
Goście, jak zaznaczyłem powyżej są w słabszej dyspozycji, co prawda wywalczyli 1 punkt w spotkaniu ze Spartą, ale powiem szczerze że śmiem wątpić żeby tutaj mogli cokolwiek osiągnąć, stawiam na wygraną zespołu gospodarzy (kto wie czy nie do połowy jak i na koniec spotkania !), oraz dokładny wynik 2:1.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Molde - Celtic
Typ: X
Kurs: 3,58
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Witam, zacznę od tego, że dziś miał być typ z.....golfa;) Jednak byłem tak pewny swego a kurs nie był jakis szczególny wiec coś mnie tkneło i zrezygnowałem....Zamiast tego proponuję typ z Ligi Europejskiej, w grupie A Molde będzie dzis podejmować znany nam bardzo dobrze Celtic.
Molde jest po dwóch kolejkach liderem w tej grupie z czterema punktami bramki 4 - 2, Szkoci zaś na trzecim miejscu z dwoma punktami bramki 4 - 4.
W rodzimej lidze Molde dopiero na siódmym miejscu jednak ostatnio wygrali dwa mecze, a w lidze europejskiej radzą sobie bardzo dobrze: remis z Ajaxem 1-1 i wygrana na wyjeździe z Fenerbahce 1-3.
Celtic w pucharach ma problemy z wygrywaniem spotkań, zanotował jak dotąd dwa remisy po 2:2. Ogólnie w tej grupie na 8 spotkań jak dotąd padło 6 remisów. bramkowych remisów.
Uważam iż dziś jest wielka szansa na kolejny remis jednak mam pewne obawy czy będzie on bramkowy, zapowiada się twardy mecz walki i może się okazać że zobaczymy bardzo niewiele sytuacji podbramkowych dlatego wybrałem po prostu remis.
Czy tak będzie przekonamy się wieczorem.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie - Białoruś BIAŁORUŚ: Extraleague
Godzina: 18:00
Spotkanie: Novopolotsk - Dinamo U20
Typ: under 5.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet.com
Dzisiaj na przeciwko siebie staną dwie drużyny z dolnych rejonów tabeli - Novopolotsk to zespół który zajmuje dopiero 8 lokatę w tegorocznych rozgrywkach natomiast ich rywale są notowani o dwie pozycje niżej czyli na 10 miejscu. Obydwie drużyny do bramkostrzelnych nie należą ale cechują się bardzo dobrą obroną jak na poziom tamtejszej ligi . Na ostatnie pięć spotkań gospodarze wygrali tylko dwa natomiast pozostałe przegrali , ich rywale notują jeszcze gorsze wyniki z pięciu ostatnich spotkań komplet punktów przywiezli tylko raz. Czym kieruje się w wyborze dzisiejszego spotkania , co prawda goście notują praktycznie same porażki w tegorocznych rozgrywkach jednak nie są to porażki wysokie . Przeważnie średnia traconych bramek na mecz wynosi około 4 goli. Dzisiaj mecz wyrównany z perspektywy tabeli dlatego mój typ to under 5.5 z bardzo wysokim kursem jak na typy hokejowe w zakresie under.
✅ 80
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Viktoria Pilzno
Typ: BTS
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W stolicy Austrii miejscowy Rapid podejmuje dziś ekipę Viktorii Pilzno. Gospodarze są drużyną, która w tym sezonie nie ma problemów ze strzelaniem bramek, w 20 oficjalnych spotkaniach rozegranych do tej pory przez nich tylko dwa razy nie znaleźli drogi do bramki przeciwnika. We wcześniejszych analizach, w których typowałem mecze Rapidu wspominałem, że są zespołem nastawionym mocno ofensywnie, stąd też taka regularność ze strzelaniem goli. W ostatnim czasie przegrali dwa spotkania ligowe, oba po 2:1, dlatego dzisiaj liczę, że będą chcieli się jak najszybciej zrehabilitować i już od początku przejąć inicjatywę w meczu. Po drugiej stronie barykady mamy gości z Czech. Viktoria w 18 oficjalnych spotkaniach w tym sezonie nie strzeliła bramki również dwa razy. W swojej lidze dotrzymują kroku Sparcie z robiącą wrażenie serią 6 ligowych zwycięstw z rzędu. Spotykające się dzisiaj ekipy są kolejno na 1. i 2. miejscu w grupie E. Rapid ma komplet 6 pkt. a Viktoria 3 pkt. Spodziewam się dzisiejszego wieczoru ciekawego spotkania, ze sporą zaciętością i mam nadzieję, że również z bramkami po obu stronach.
Powodzenia.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian33 125

marian33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Rapid Wiedeń-Viktoria Pilzno
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Kolejny czwartek z Ligą Europy to już trzecia kolejka i sytuacja w grupach powoli zaczyna się rozjaśniać. Dziś na tapetę biorę grupę E i spotkanie jej lidera z ekipą numer dwa, obie ekipy jak dotychczas ograły Dynamo Mińsk i zmierzyły się z różnym skutkiem
z Villarrealem, Austriacy ograli Hiszpan na własnym stadionie 2:1 natomiast Czesi ulegli na wyjeździe tracąc jedną bramkę. Uważam że jest to kluczowy mecz w walce o awans i choć w lidze europy gospodarze spisują się jak na razie bez zarzutu to w dwóch ostatnich spotkaniach ponieśli porażki pierwszą z Salzburgiem a drugą z zamykającym wówczas tabele zespołem Wolfsbergera. Myślę że spore doświadczenie na europejskich arenach czeskiej drużyny oraz ostatnia zniżka formy biało zielonych sprawi że w tym ważnym spotkaniu goście będą w stanie urwać punkty faworyzowanym liderom.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Data, godzina: 23.10.2015 21-00
Spotkanie: Panathinaikos - Pinar Karsiyaka
typ: Panathinaikos - 6,5
kurs: 1,90
bet365
Analiza:
Rozkręcają się tegoroczne rozgrywki Euroligi. W Atenach spotkaja sie zespoły, które zaskoczyły swoją postawą w pierwszej kolejce. Gospodarze meczu niespodziewanie przegrali w Kubaniu z Lokomotivem aż 70-81, natomiast Pinar sensacyjnie wygrał z Barceloną u siebie 71-62. Koniczynki po zanotowaniu falstartu dzis muszą wygrać by zająć odpowiednio wysokie miejsce w tej dość wyrównanej grupie. Pinar to co prawda mistrz Turcji z zeszłego sezonu, ale to również absolutny debiutant w rozgrywkach Euroligi i nawet zwyciestwo z Katalończykami nie oznacza od razu ze ta ekipa może wyjsc z tej grupy. Prawde mówiąc to Barcelona jest sama sobie winna porażki w Turcji, bo drugą kwartę świetnie bronili, ale fatalnie rzucali (Pinar wygrał ją tylko 11-9). O zwyciestwie Pinaru zadecydowała trzecia kwarta wygrana aż 24-11 gdzie szalał pod koszem Gabriel. Wyłączenie od podań Cartera i Iversona (ale nie tych z Toronto i 76ers) środkowego od podań to już będzie połowa sukcesu. A wsród gospodarzy na pewno można liczyć na niezawodnego centra Raduljice, który był najlepszym zawodnikiem zespołu z Aten w meczu z Lokomotivem, a w poniedziałek walnie przyczynił się do zwycięstwa z odwiecznym ligowym rywalem - Olympiakosem. A z pewnością poniedziałkowe spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie i nie zawiódł oczekiwań kibiców. Choć to Olympiakos zaczął od wygrania pierwszej kwarty aż 32-18 to gospodarze pokazali ogromny charakter, bo juz do przerwy znacząco zniwelowali straty a pod koniec meczu prowadzili nawet dziesiecioma punktami. I moim zdaniem walka centrów powinna rozstrzygnąć w dużej mierze o zwycięstwie w tym spotkaniu, a lepszym centrem z pewnością jest Serb. Do tego trzeba pamiętać że wygrać w Atenach przy zywiołowej publice to również spore wyzwanie ( w zeszłym sezonie ulegały tu najmocniejsze ekipy Starego Kontynentu, czyli CSKA czy Real) tym bardziej dla debiutantów w Eurolidze. Do tego trzeba pamiętać, że na linii Turcja-Grecja zawsze stosunki były napięte i to jest widać nawet na arenie sportowej, gdzie kibice potrafią jak mało kto wywrzeć presje na przeciwniku. Moim zdaniem Panathinaikos jeśli juz na początku rywalizacji nie chcą sobie skomplikować sytuacji w grupie muszą dziś wygrać, tym bardziej ze juz w nastepnej kolejce czeka ich chyba najtrutniejszy wyjazd do Barcelony. Moim zdaniem dziś górę weźmie zdecydowanie większe doświadczenie gospodarzy. Stawiam na pewne zwycięstwo Panathinaikosu
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fiorentina-Lech
Typ: handi 0-3, typ Fiorentina
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja również jestem za wysokim zwycięstwem Fiorentiny. Gole mogą się przydać w końcowym rozrachunku, a nadarza się ku temu wyśmienita okazja.
Lech z Basel miał tylko 3 sytuacje bramkowe, 0 strzałów na bramkę, 2 rzuty rożne... Jak tu postraszyć rywala, z takim parciem na bramę ???? . Myślę,że Lech musi odpuścić i skupić się na lidze, aby odbić się od dna tabeli, tym bardziej, że nie grają przed własną publicznością. Szybki wp..l, do domu i przygotowania do wyjazdowego meczu już za 3 dni z.... Legią ????
Skoro Fiorentina z Atlantą była w stanie strzelić 3 gole,
to dlaczego z cienkim Lechem nie 4. Wiem, szaleństwo, ale kurs wyborny ????
⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Europejska
Fiorentina - Lech
Typ: BTS - Nie
Kurs: 1.75
Buk: Betfair

Godz 19:00
Za niedługo rozpoczyna się mecz więc nie będę się rozpisywał(dopiero dosiadłem kompa ;),wczoraj poszła kiepska analiza mimo trafionego typu cóż życie,nie rozpisałem się zbytnio),dzisiaj też kieruje się przede wszystkim intuicją i poniekąd zdrowym rozsądkiem,zawsze ale to zawsze życzę polskim klubom udanych startów w pucharach,ale z całym szacunkiem dla Lecha ich gra delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia i cóż..trudno uwierzyć,że Lech dzisiaj będzie prowadził grę,a co za tym idzie trafi coś w sito,dla mnie jest to na dziś największy pewniak,a jak nie wejdzie też nie będę płakał ;).

&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo
Ps.Z góry dziękuje za ewentualne &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Kurdeeeeeee spóźniłem się z typem 1 minutę ???? ((
Proszę o skasowanie mojego pierwszego posta i zostawienie tego
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fiorentina-Lech
Typ: 1 Połowa - 1 (-1) handicap europejski
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jadę po dzikości. Nie wierzę dziś w Pyry ani trochę. Nie postawiłbym na nich złamanego grosza.
Lech zagra dzisiaj bez swoich najjaśniejszych gwiazdek - Jevticia, Pawłowskiego, Arajuuri, Linettego i Robaka. Ten ostatni to w sumie nic nowego.
Typ, że włoski zespół wygra 1 połowę przynajmniej 2 bramkami jest według mnie bardzo realny. Wygrana 1 bramką da nam zwrot.
Fiorentina ostatnio w gazie. Ich zwycięską passę w Serie A przerwało dopiero Napoli. Ostatnie 7 meczów ligowych - LWWWWWW.
Dla porównania, ostatnie 7 meczów Lecha - LOOOOOL
Skład Lecha:
Burić - Kędziora, Kamiński, Dudka, Kadar - Trałka, Tetteh - Lovrencsics, Holman, Formella - Thomalla
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia - Bruggia
Godz: 21 05
Typ: A.Diaby strzeli gola
Kurs: 3, 34
Buk Bet at home
Analiza: Także już widać że Lech nie przegra a już na pewno nie z
handi....Lider Włoskiej z ostatnim w Polskiej,cały świat to gra a jak to wygląda każdy w pierwszej połowie widział. Diabeł nie śpi,wczoraj Benfika,we wtorek Bayern,dziś Fiorentina. Precyzja trafiania w te zespoły które są najbardziej przez typerów rozchwytywane i ustawianie ich wyników w prost proporcjonalnie odwrotnie niż typerzy całego świata nie pozwala na inną teorię niż siły nadprzyrodzone. I tak jest tydzień w tydzień weekend w weekend..... A wracając do Legii,Wszyscy dziś grają w Polsce Legie,bo się przełamała z Cracovią,jeżeli dokładali Lecha to może Legia i wejdzie,bo Lech i tak te kupony położy,ale liczę że są też single a wtedy x2..A na polskie ekipy szybki i silny afrykanin to najlepsza broń.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, WC u17
Spotkanie: NOWA ZELANDIA- SYRIA
godzina: 22:00
Typ: 1
Kurs: 4,00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po nieudanej przygodzie z LE, warto zwrócić uwagę na trochę egzotyczny pojedynek.
Obie reprezentacje przegrały swoje pierwsze pojedynki, choć Nowa Zelandia pokazała chyba troszkę z lepszej strony bo ugralaugralapszy wynik z faworytem grupy, jakim niewątpliwie jest drużyna Francji.
Za dużo nie mam co się tutaj rozpisywać bo mojamlodziko na temat takich mmłodzików znikoma, ale... kieruję sietutaj zdecydowanie sytuacją polityczną jaka panuje w Syrii. Wierzyć mi się nie chce , że ta młodzież ma głowę oraz warunki do treningów, chyba że telewizja kłamie, albo szkolą sie za granicami kraju.
Nie wiem jak.to wygląda, ale po takim,kursie warto spróbować.
POWODZENIA!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom