>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.11.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 22. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Indie / Super League
Godzina : 15:00
Spotkanie : Goa - Bengaluru
Typ: under 2.5
Kurs: 2.51
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Spotkanie na szczycie ligi hinduskiej. Liderujące Goa ( 7m / 16 pkt) podejmuje drugie w tabeli Bengaluru ( 5 m / 13 pkt). Biorąc pod uwagę liczbę rozegranych spotkań do zdobyczy punktowych to goście powinni liderować gdyż rozegrali 2 mecze mniej. Patrząc na dotychczasowe potyczki przyjezdnych w lidze, w oczy rzuca się mała liczba straconych goli. Bilans bramkowy 10:4 wskazuje na uważną grę w defensywie. Owszem wyjazd do lidera który straszy bilansem 21:7 ( średnio 3 zdobyte gole na mecz) może budzić pewien niepokój , ale to właśnie w takim meczu należy potwierdzić dobrą grę obronną. Obie ekipy grają mocno overowo w tym sezonie , jednak w bezpośredniej konfrontacji ten trend nie musi zostać podtrzymany.
W dwóch dotychczasowych potyczkach obu ekip w ub. sezonie zanotowano z goła odmienne rezultaty. Najpierw w analogicznym spotkaniu Goa wygrało 4:3 by w rewanżu uznać wyższość gości przegrywając 2:0. Zapewne ten pierwszy mecz jak i obecna forma strzelecka obydwu drużyn wyznaczyła w pewnym sensie kursy na linię bramkową 2.5 , ale tak jak pisałem wcześniej nie musi być to wymierne , a kierując się obserwacją i doświadczeniem wiem że często w takich pojedynkach nie pada zbyt wiele goli.
Reasumując , wiem że typ ryzykowny i trochę pod prąd ale próbuję wejść w linię poniżej 2.5 gola w tym meczu licząc na dobrą defensywę gości .
⛔100
 
stanley-63 811,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Baraż
Godzina 19:00
Spotkanie : AFC Eskilstuna : Brommapojkarna
Typ : AFC Eskilstuna over 1.5 gola
Kurs : 3.00
Bukmacher : Unibet
Czas na walkę dla jednych o awans dla drugich o pozostanie w Allsvenskan , rewelacyjnie spisująca się AFC Eskilstuna która na koniec sezonu w Superettan zanotowała bilans 13-15-2 i br 40:16 podejmować będzie Brommapojkarna która zakończyła sezon z bilansem 8-2-20 i bramki 25:64 , na pierwszy rzut oka widać różnicę ale wiadomo w piłce nie ma 100% faworytów stąd mecz zapowiada się całkiem ciekawie , ja jednak liczę że gospodarze zagrają tak jak podczas całego sezonu i wygrają to spotkanie , w tym sezonie Eskilstuna u siebie 9-6-0 i br 27:7 , na mnie robi wrażenie stąd liczę że stać ich na przynajmniej dwie bramki w tym meczu no i nie ukrywam że kurs na to także robi na mnie wrażenie stąd over 1.5 gola w stronę gospodarza !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina 01:30
Spotkanie : Tampa-Florida
Typ : 2
Kurs : 3.20
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać niespodziankę w najlepszej lidze hokejowej czyli NHL. Tampa Bay, będąca na chwilę obecną na drugiej pozycji w konferencji wschodniej z bilansem 29 punktów na swoim koncie podejmowała będzie we własnej hali drużynę Floridy Panthers , która tych punktów zgromadziła zaledwie 19. Gospodarze oczywiście są w tym starciu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ale Tampa wcale nie prezentuje się ostatnio rewelacyjnie. Tylko w poprzednich 5 spotkaniach gospodarze zanotowali aż 3 porażki i 2 mecze zdołali zwycieżyć, goście natomiast w 5 spotkaniach wygrywali 3 krotnie i notowali 2 porażki. Florida potrafiła stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych i myślę że nie inaczej będzie również w tym spotkaniu , 7 bramek wbitych ekipie Ottawy Senators na pewno robi wrażenie tym bardziej iz miało to miejsce w hali zespołu z Kanady. Tampa co prawda jest zespołem, który tylu goli nie traci , ale myślę że goście spokojnie mogą tutaj powalczyć o korzystny rezultat pomimo tego że nie daje się im w tym starciu zbyt wielu szans. NHL jest tak nieprzewidywalne że każdy może ograć każdego , w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Vassilevskiego oraz Palata, za to nie wiadomo czy zagrają : Paquette, Stralman, natomiast u goście najprawdopodobniej wystąpią bez takich nazwisk jak: Brown,Mackenzie,McGin,Trocheck. Mój typ na koniec spotkania to wynik 2:3 dla zespołu z Florydy.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina 01:30
Spotkanie : Detroit - Boston
Typ : Pastrnak strzeli 2+
Kurs : 5.5
Bukmacher : fortuna
Opis:
Kiedyś już podawałem Davida jako strzelca i nie zawiódł tej nocy też mam taką nadzieję główno dowodzący strzelec i na tę chwilę jest królem strzelców, ma na koncie najwięcej bramek ze wszystkich, jeszcze w październiku w spotkaniu między tymi drużynami Pastrnak strzelił aż 3 bramki. na przełomie 2017/2018 Boston wygrał 4/4 spotkania między sobą a mecze były przeważnie z dużą ilością bramek co wspiera typ David potrafi w zdobyć bramkę nawet z niczego jest w doskonałej formie choć w ostatnich 2 grach nie strzelił to do 3 razy sztuka wie jak strzelać przeciw Red Wings, można próbować też na przynajmniej 1 bramkę ale ja zdecydowałem się na odważniejszą opcję. Powodzenia.
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaSzwecja, baraż o awans do Allsvenskan
Godzina: 19.00
AFC Eskilstunda - Brommapojkarna
Typ: Eskilstunda (ah+0) wygra
Kurs: @ 2.16
Bukmacher: Unibet
Gospodarze trochę na własną prośbę muszą walczyć w playoff o awans do Allsvenskan. Przez większą cześć sezonu byli liderami ligi ale końcówka im zupełne nie wyszła, choć nie przegrali w ostatnich 10-ciu meczach ligowych. Jednak ich zmorą były wówczas remisy. Zanotowali ich aż siedem co zaowocowało stratą pięciu punków do drugiej pozycji oznaczającej bezpośredni awans a przypomnę dla tej ekipy był to cel numer jeden po spadku w poprzednim sezonie z najwyższej klasy rozgrywkowej. Teraz stają przed szansa awansu ale poprzeczka jest trochę wyżej ustawiona, choć w meczach z Brommapojkarna zazwyczaj szło im bardzo dobrze.
Brommapojkarna cieszyła się statusem zespołu Allsvenskan tylko przez sezon. Teraz co prawda mają szanse w barażach na utrzymanie ale ich ostatnie wyniki nie są zbyt optymistyczne. Co prawda w ostatnich dwóch meczach ligowych zgromadzili komplet punktów, ale żadne to pocieszenie bo zagrali te dwa spotkania z ekipami którym w zasadzie już na niczym nie zależało, bo Elfsborg miał już wcześniej zapewnione pozostanie w lidze, a Trelleborgs dawno temu już spadł z ligi. Wcześniej ich wyniki nie były najlepsze bo tak należy nazwać bilans 8-2-20. Stracili najwięcej bramek w lidze (64), co nie wystawia dobrego świadectwa ich defensywie.
Oba mecze będą na pewno walką od pierwszej do ostatniej minuty.
Wiadomo, że dobrze jest zapewnić sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem. Generalnie delikatnym faworytem dla mnie jest zespół gospodarzy, bo defensywa gości była dziurawa jak Szwajcarski ser, więc widząc, że Brommapojkarna jest nie zbyt doceniany przez rynek idę tutaj za wyższym kursem licząc,wysprzedany do ostatniego miejsca stadion będzie małym handicapem dla gospodarzy w tym meczu.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina : Hokej - NHL
Godzina 01:00
Spotkanie : Capitals - Blackhawks
Typ : Capitals &#39;60
Kurs : 2,12
Bukmacher : Fortuna
Zespół ze stolicy wraca na Capital One Arena po niespodziewanie dobrej serii wyjazdowej w której uzbierali 6/8 punktów. Powrót zawieszonego jeszcze w okresie przedsezonowym Toma Wilsona wyraźnie pozytywnie wpłynął na zespół - dla nie wtajemniczonych ciekawostką może być, że Wilson - mimo brutalnego stylu gry - jest ulubieńcem członków zespołu i jego obecność bardzo dobrze wpływa na morale. Kolejnym pozytywnym aspektem jest prawdopodobny powrót kontuzjowanych Kuznetsova i Oshiego, którzy są ważnymi ogniwami pierwszej i drugiej formacji ofensywnej. Po zmianie trenera poziom gry Caps na początku sezonu nie zachwycał, ale od jakiegoś czasu zespół wygląda coraz lepiej - pewniej w obronie i co najważniejsze - popracowali i poprawili grę w osłabieniu co do tej pory wyglądało fatalnie. Trener powoli też rezygnuje z ciągłego rotowania składem co daje w efekcie stabilniejszą grę. Jak co sezon w świetnej dyspozycji jest skrzydłowy - Alex Owieczkin. Plasuje się na drugiej pozycji klasyfikacji strzelców. Liczę na jego klasyczną już bramkę w przewadze z lewego bulika. Dobra współpraca Ovi&#39;ego z Wilsonem i Backstromem może dzisiaj przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Problem może stanowić forma bramkarzy, chociaż mam wrażenie, że Holtby powraca do formy z zeszłorocznych Play Offów. Jeśli chodzi o gości to po zmianie trenera przyszedł postęp - 4/6 punktów w serii trzech spotkań domowych robi dobre wrażenie. Blackhawks mają kim straszyć w ataku - Toews, Kane, DeBrincat, Anisimov, Saad - klasowi zawodnicy. Goście wydają się wychodzić z kryzysu, ale jak mówiłem wcześniej - podobnie jest z zespołem z Waszyngtonu. Co ciekawe, w spotkaniach bezpośrednich obu ekip najczęściej wygrywają gospodarze, a Blackhawks grają na wyjeździe najgorzej w lidze. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe miało miejsce 21/10 czyli równo miesiąc temu. Przegrali sześć spotkań w delegacji z rzędu. Caps niestety nie radzą sobie najlepiej u siebie w obecnym sezonie, ale ostatnie pięć spotkań na Capital One Arena z Jastrzębiami zakończyło się zwycięstwami Stołecznych. Powodzenia!
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
kosz, NBA
01:30
Boston - NYK
NYK przegrają maksymalnie 7 punktami (AH -7,5)
kurs: 3,75
Unibet
NYK są dzień po dniu- wczoraj dali się ograć u siebie 4 punktami Portland. Dziś liczę że powtórzą dobrą grę jak wczoraj. Taki wysoki kurs na to zdarzenie bo Boston wygrywali mecze z NYK często +21
https://s5.sir.sportradar.com/unibet/pl/2/season/55467/h2h/3422/3421/match/15331682.
Pozdrawiam
link do wyniku https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/boston-celtics-new-york-knicks-hYJxuHh1/#1X2;2
✅275
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Zamalek - El Daklyeh
Typ: gol gości
Kurs: 1.80
Bukmacher: Forbet
Analiza: Lider tabeli Zamalek zagra u siebie z 9-tą drużyną El Daklyeh. O tym jak bardzo ta liga jest wyrównana wspomniałem w poprzednio rozpisywanym typie. Dla przypomnienia wystarczy spojrzeć w tabele egipskiej Premier League - w oczy od razu rzuca się niewielka różnica punktowa między poszczególnymi drużynami.
Zamalek jak na lidera przystoi gra dobrze u siebie, ale zdarza mu się tracić u siebie dość często bramki. Jeśli chodzi o same mecze domowe, to w 5 dotychczasowych spotkaniach domowych w lidze stracił 4 bramki. W przypadku gości można wyróżnić na pewno efektowną passę 7 meczów ligowych z rzędu z przynajmniej jednym golem, czyli we wszystkich dotychczasowych wyjazdach z tego sezonu.
Biorąc pod uwagę ich dyspozycję i mimo wszystko nie najlepszą defensywę liderów - liczę na podtrzymanie dobrej passy gości i zdobycie gola w kolejnym spotkaniu.
Godny polecenia wydaje się także po prostu BTS, bo Zamalek najprawdopodobniej strzeli bez większych problemów, jednak wybieram minimalnie bezpieczniejszą opcję. Przewidywany wynik 2-1 / 3-1 dla Zamalek
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston vs NYK
Typ: Boston i under 217,5 pkt
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie lubię obstawiać tego Bostonu bo strasznie falują. Ich forma w każdym meczu jest inna i jest to trochę problem w tym sezonie. Chociaż jakoś bym się tym nie przejmował bo to dopiero początek, a trenera mają genialnego. No ale bez żartów, tutaj już muszą wygrać. NYK grają dzień po dniu gdzie mocno walczyli z Portland. Sił powinno braknąć i liczę po prostu że Boston się z nimi łatwo rozprawi a potem będzie kontrolował wydarzenia. Mam nadzieję, że wybiją im zdobywanie punktów. Nie powinni pozwolić na rozwinięcie skrzydeł Knicksom. Boston ma 2 porażki z rzędu po kiepskich meczach i myślę, że teraz zatrzymają NY poniżej 100pkt. U siebie takie mecze trzeba odbębnić i tyle. Mam nadzieję, że obędzie się bez niespodzianki. Pozdrawiam!
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia-New Orleans Pelicans
Typ: Davis over 27,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam jutro z rana czeka Pelikanów bardzo ciezka przeprawa bo Phila u siebie gra bardzo dobrze i od 9 domowych spotkań nie przegrali meczu.Pelikany ostatnio spisuja sie dobrze notujac serie 3 zwycięstw z rzędu.Na 7 ostatnich meczy przegrali tylko jedno spotkanie z Minnesotą.Mój typ na to spotkanie to over 27,5 kosza w całym spotkaniu Davisa po kursie 1.82 w Fortunie.Jezeli goscie mysla o zwyciestwie to Anthony musi zagrac bardzo dobre zawody bo jezeli zagra słabo to nie mamy o czym tutaj mówic.Ostatnio z San Antonio Spurs rzucił 29 koszy,z Denver aż 40 i New York Knicks.Jest ostatnio bardzo dobrze dysponowany i dzisiaj nie bedzie miał tak łatwo jak w poprzednich meczach ale licze ze pociagnie swoja ekipe do zwyciestwa.H2h na 5 ostatnich spotkan w 3 wygrywala ekipa Philadelphi.Licze na overowe spotkanie i latwe pokrycie overu punktowego przez gwiazde Pelikanów.Powodzenia!
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia - New Orleans
Typ: Davis + Embiid under 53,5pkt
Kurs: 1.93
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Kurs może nie powala, ale też jest bardzo ryzykowny. To bardziej typ na &quot;czuja&quot; niż podparty jakąkolwiek analizą. Patrząc na wyniki obu drużyn, każdy śmiało bierze over, ale ... obie drużyny mają bardzo dobrych obrońców. Po przyjściu Butlera ich obrona według mnie wygląda może nie najlepiej w lidze, ale powinni być w top 7 obron. Pelikany lubią grać szybko i dużo rzucać, a ich główną armatą jest Davis i tak jak kolega wyżej wspomniał, jest w bardzo dobrej formie. Ostatnio rzucił 29 pkt z SAS, ale Gasol ma swoje lata i nie nadąża za tak ruchliwym centrem. Davis bardzo dużo daje także po stronie broniącej i jest najlepszym obrońca w swojej drużynie. Po drugiej stronie na pozycji Centra mamy Embidiego, czyli główną armatę Sixers, ale dziś gra przeciwko Davisowi. Nie będę expertem jak powiem, że Embidii i Gobert to najlepsi obrońcy w lidze jeżeli chodzi o Centra. Przebicie się przez nich graniczy z cudem i naprawdę muszą mieć fatalny mecz, żeby pozwolili na dużo innym graczom. Obaj dziś będą odpowiadać za siebie, obaj to znaczy Embidii i Davis. Mam wrażenie, że stracą bardzo dużo sił w obronie i skuteczność w ataku może być problematyczna. Statystyki z tego sezonu mówią, że piszę tutaj głupoty, bo przecież Embiidi rzuca średnio 27.9 pkt na mecz, a Davis 27,6 pkt na mecz a ostatnia forma obu graczy jest świetna, dodatkowo wchodzisz w statystyki a tam każdy mecz over 220 minimum, a jakby było mało to buki najmniejszą linie wystawiają dziś na 230pkt. Ktoś mi powie: Skoro mają drużyny rzucać po 115pkt to przecież będą ciągnąć ich liderzy, a ja odpowiem, że dzisiaj wiedzą co ich czeka, a rolę liderów mogą przejąć Butler z Simmonsem u gospodarzy i Holiday z Miroticiem (Randlem) u gości. Typ na czuja, ale myślę, że żaden dzisiaj nie przebije nawet granicy 30pkt, a może nawet 25pkt. Obaj są młodzi i szybcy, obaj nadążają za rywalem, a jedynym minusem typu jest fakt, ze Davis potrafi rzucać za 3pkt. Ale przecież jest Simmons i Butler oni wyjdą i zabezpieczą tą strefę. Ja dzisiaj nie widzę tutaj overu, a typ ryzykowny, ale jak się bawić to się bawić ???? Życzę wszystkim udanej nocy, bo jest w czym wybierać ????
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
Typ: Leafs w regulaminowym czasie
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lecimy z kolejna nocka z NHL . Dzis z kolei oferta jest bogata i jest z czego wybierac. Dosc dlugi czas zastanawialem sie na ktory mecz postawic jednak wybor padl na mecz miedzy Hurricanes a Leafs.
Toronto gra swietnie , notuja cztery zwyciestwa z rzedu i prowadza w Konferencji Wschodniej z 30pkt.
Co przyciaga wzrok ? A to ze Toronto swietnie radzi sobie na wyjazdach , poniesli zaledwie 1 porazke z Boston Bruins gdzie srogo polegli az 5:1.
W ostatnim meczu wygrali 4:2 z Kurtkami choc juz po pierwszej tercji mieli do odrobienia dwie bramki. Pomimo braku Matthewsa wciaz radza sobie bardzo dobrze.
Jesli chodzi o Caroline graja w kratke , 10 miejsce z 21pkt na koncie. Ostatni mecz wygrany ze slabymi Devilsami 2:1 , wczesnie porazka z Jackets az 1:4 . Jak poradza sobie w kolejnym meczu na swojej tafli ? Sadze ze w tej chwili Leafs jest na fali i pokaza rowniez w tym meczu jak dobrze radza sobie na wyjazdach .
Dziwi mnie ze nikt nie opisal jeszcze tego meczu dlatego korzystam z szansy i typuje na gosci ! ????
Do konkursu podaje typ odwazniejszy na wygrana Toronto w reg. czasie bo kurs zacheca i grzech nie skorzystac , po za tym patrzac na ich mecze to raczej unikaja dogrywek i staraja sie rozstrzygac mecz w podstawowym czasie.

POLECAM!!!
⛔100
 
ferguson2 675,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San antonio spurs vs Memphis Grizzlies
Typ: San Antonio Spurs
Kurs: 1.61
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wybitnym specjalista nie jestem w tej dziedzinie co prawda lecz San Antonio Spurs zawsze należała do ekipy, która nie odpuszczała nawet na chwilę. Teraz mają trochę gorszą serię z uwagi na mecze wyjazdowe oraz kontuzje w zespole. Jednak patrząc na statystyki, to widać ze dużo lepiej radzą sobie w roli gospodarza. Tam są twardzi i nieustępliwi. Na pewno ogromny wpływ ma trener Popovich na ich postawę. Muszą jednak poprawić jakość gry, aby polepszyć bilans, który nie gwarantuje im nic na ten moment. Moim zdaniem idealny moment na przełamanie dzisiejszej nocy dla San Antonio Spurs.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Niemcy Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: THW Kiel - Füchse Berlin
Typ: Handicap Füchse Berlin + 6,5
Kurs:
1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Faworyt tego spotkania raczej znany ???? Ale dlaczego taki typ ? Uważam, że Gospodarze mimo, że są faworytem i lecą na fali nie będą w stanie wygrać tak dużo ilością pkt. Kiel średnio w tym sezonie trafiał 29,3 goli na mecz a tracił 24 Berlin strzelał średnio 27,1 a tracił 25,5 więc w tych liczbach nie ma takiej różnicy bramek jak nasz handi. Do tego Kiel na 5 ostatnich spotkań w Bundeslidze tylko w jednym przebił różnicę bramek o 7 a Goście przegrywając ostatnio prawie wszystko też nie tracili do żadnego zespołu takiej ilości bramek. Zobaczmy jeszcze mecze bezpośrednie, 5 ostatnich spotkań tych drużyn i tylko jedno z nich w 2016 roku zakończyło się większą stratą niż 7 goli Berlina. Uważam typ za bardzo realny ponieważ jedna jak i druga drużyna ma o co walczyć i w tym przypadku jedna jak i druga drużyna będzie pilnowała swojej defensywy i unikała głupich błędów bo każdy gol będzie na wagę wygranej. Powodzenia !!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Liga Mistrzow kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Novara - Budowlani Łódź
Typ: Novara -19,5 pkt handi
Kurs: 1,77

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kobieca liga mistrzyń rozpoczyna swoje zmagania. Budowlane szlify w tych rozgrywkach zdobywały w zeszłym sezonie. Bilans tych meczów jest niestety tragiczny, łodziankom nie udało się nawet zapunktować, a wiele setów przegrywały różnicą ponad 10 pkt.
W tegorocznych rozgrywkach trafiły do słabszej grupy, ale moim zdaniem ich skład jest również słabszy niż sezon temu. Odeszły Grobelna, Kąkolewska, Grajbel. Teraz doszła do tego kontuzja Julii Twardowskiej co sprawia że dużo czasu dostaną takie zawodniczki jak Kędziora i Łyszkiewicz. W konfrontacji z bombami posyłanymi przez Egonu może dać to marny efekt. Jak narazie dobrze prezentują się zagraniczne zawodniczki Budowlanych, co być może pomoże uniknąć kompromitacji. O Novarze już kiedyś pisałem...w tym roku wpompowano tam duże pieniądze. Do Egonu doszła Nizetich, Velijkovic. Wszystko wskazuje na gładkie 3:0
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Portugalia- puchar
Godzina: 21:45
Spotkanie: Benfica- Arouca
Typ: Arouca strzeli gola
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W 1/16 Taça de Portugal (Puchar Portugalii) zmierzą się ze sobą faworyzowani piłkarze Benfici z drugoligową Aroucą.
W tym spotkaniu oczywistym faworytem jest drużyna z Lizbony, jednak ich forma w ostatnim miesiącu pozostawia wiele do życzenia. Od momentu porażki z Ajaxem w Lidze Mistrzów, przyszły 3 kolejne mecze bez zwycięstwa (z Belenenses (0-2), z Moreirense (1-3) i w rewanżu z Ajaxem (1-1).
Przełamującym meczem okazała się wygrana 3-1 z Tondelą w lidze portugalskiej, jednak ich forma w dalszym ciągu jest bardzo nierówna, a przerwa reprezentacyjna to moment w którym zespoły czołówki często tracą najlepszych piłkarzy w najbliższych meczach przez kontuzję czy też po prostu wymuszony odpoczynek.
W przypadku gości nie ma aż tak dużych problemów związanych z reprezentacją, a fakt że grają z Benficą może ich tylko jeszcze bardziej zmobilizować, w końcu oni nie są aż tak bardzo zobligowani do awansu jak wielokrotny mistrz Portugalii.
W tym spotkaniu spodziewam się dużo większej inicjatywy i posiadania po stronie gospodarzy i przynajmniej kilku sytuacji ze stałych fragmentów czy kontrataków u gości, które przyniosą im gola za którego bukmacher wystawia bardzo ładny kurs 2.44, który jest warty ryzyka.
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Brazylia / 1 liga /Serie A
Godzina : 23:00
Spotkanie ; Vasco Da Gama - San Paulo SP
Typ : San Paulo
kurs :2,75
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Mecz pomiedzy Vasco a San Paulo zapowiada sie niezwykle ciekawie. Vasco po 35 meczach zajmuje w tabeli ligowej odlegle 15 miejsce z 39 punktami ( 9-12-14 bramki 39 :47 ).Grajac u siebie na 17 meczy 29 punktow ( 8-5-4 bramki 27:23 ) i maja serie 5 nie przegranych spotkan ( 3 remisy i 2 zwyciestwa ).Ich ostatni domowy mecz to remis 1:1 z Atletico Paraneanse.Natomiast zespol gosci San Paulo zajmuje w tabeli 5 pozycje z 62 punktami ( 16-14-5 bramki 46:31 ).Jak widzimy zespol ten bardzo malo remisuje.Ich ostatnie spotkanie wyjazdowe to wlasnie remis 1:1 z Corinthians Paulista.W zespole gospodarzy zabraknie napastnika Rildo ktory znow zlapal kontuzje w ostatnim meczu ( powrot po kontuzji na 3 mecze i znow uraz wykluczajacy go z gry ).
Oba zespolu spotykaly sie 27 razy z czego Vasco wygralo 4 razy , 8 razy padl remis a 15 spotkan wygralo San Paul .Ostatnie spotkanie to wygrana San Paulo 2:1.Mysle wiec ze i dzis zespol pokusi sie o zdobycie kolejnych 3 punktow w meczu wyjazdowym oraz awans w tabeli ( do 2 Flamengo traca na razie 4 punkty. Flamengo gra z Gremio Porto Alegrense 4 pozycja ).Wiec dla San Paulo dzisiejszy mecz jest niezwykle wazny dla ich sytuacji w ligowej tabeli.
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzyń
Spotkanie: Chemik Police - CSM Bukareszt
Typ: powyżej 181,5
Kurs:
1,95
Godz: 18:00
Bukmacher: forBET
Analiza:

Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, ECS Finały
Godzina: 20:30
Spotkanie: Team Liquid - North
Typ: Team Liquid
Kurs: 1,50
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Kurs 1,50 do grania solo to raczej się nie nadaje, ale do dubelka może będzie dla kogoś jak znalazł. Spotkanie zespołów, które różni co najmniej jedna klasa rozgrywkowa. Liquid gra na najwyższym światowym poziomie, w pełni zasłużenie znajduje się w Top3 aktualnie, natomiast North wciąż puka i kuka do paczki drużyn Tier 1, jednak to wciąż za wysokie progi. Owszem format spotkania BO1 sprawia, że te różnice się trochę zacierają i słabszy zespół ma nieco większe szanse. Przechodząc do Liquid to nie wyobrażam sobie, że odpuszczą taktycznie pierwszej spotkanie, by zachować jak najwięcej na dalszą fazę. Przy porażce w meczu otwarcia zostaje mecz o wszystko na drugi dzień i ręce mogą zadrżeć i można bardzo szybko pożegnać się z turniejem. Moim zdaniem z całej ósemki drużyn na ECS to North obok C9 wygląda najsłabiej i po prostu muszą z nimi wygrać zawodnicy Team Liquid. Moim zdaniem faza banowania map przebiegnie następująco: TL na pewno banuje overpassa, traina, natomiast North cache i dd2. Zostaje inferno, mirage i nuke, z czego mirage na pewno trafiłoby na konto Liquid, a na nuke i inferno daje po 70% szans Amerykanom. Kursy więc poprawnie wystawione na to zdarzenie, dyspozycja dnia też będzie ważna. Mam także pograne osobno, że TL wygra cały turniej po kursie 4,00 i myślę, że nie zawiodą, a w całej puli jedynie Astralis może stanąć na drodze tak solidnie, pod względem umiejętności, wyglądającej drużynie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom