>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.12.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 22 grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes @ Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes &#39;60 (reg.)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Huragany na tle dotychczasowego sezonu spisują się dość przeciętnie, można nawet powiedzieć że słabo, ostatnio jednak zaliczyli kilka przebłysków. W niedzielę grali na wyjeździe z mocnymi na ogół Panterami i pomimo przegranego meczu w dogrywce, przeważali przez większość spotkania ,zabrakło jedynie skuteczności co konsekwentnie wykorzystali gospodarze tworząc pod koniec &quot;akcje na mecz&quot;. Ekipa z Karoliny najlepsze wyniki osiąga na swoim terenie i udowodnili to chociażby 16 grudnia, gdzie wygrali po bardzo ładnym widowisku z Vancouver Canucks. Kojoty z koleji to bardziej wyważony team i chociaż nie mają w swoich szeregach wielkich gwiazd to są bardzo zgrani i często udowadniają ,że mogą się liczyć z najlepszymi. Ja jednak tym razem dam szansę Huraganom, za którymi przemawia własny lód i na pewno lekkie osłabienie Kojotów, którzy po wczorajszej wygranej dziś muszą lecieć na kolejny mecz wyjazdowy do Karoliny.
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings vs Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks &#39;60 (reg.)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Obok tego meczu nie można przejść obojętnie. Mecz na szczycie, dwie czołowe drużyny Konferencji Zachodniej zdobywające najwięcej bramek w swojej grupie (Detroit 107; Vancouver 110) Spotkanie odbędzie się na tafli w Vancouver. Kibice Kanadyjczyków nie mogą ostatnio narzekać na formę swojej drużyny w meczach domowych. Mało który zespół może się poszczycić stratą tylko jednej bramki w ostatnich trzech meczach na własnej tafli. W Vancouver to nie wątpliwie zasługą dobrze zorganizowanej linii defensywnej i bramkarza Roberto Luongo który popisuję się bardzo dobrymi obronami strzeżonej przez niego bramki. Wypominając trzy ostatnie mecze warto wspomnieć, że oprócz tej jednej straconej bramki Canucks strzelili ich aż 15 (Minnesota 0:4; Colorado 0:6; Calgary 1:5) Skrzydła to też niewątpliwie drużyna która najlepiej spisuje się na własnej tafli, Jedak teraz przed nimi trudny mecz wyjazdowy. Poza domem Detroit spisuje się w kratkę trzy mecze wygrane i trzy porażki. Na pewno imponującym wynikiem jest pokonanie 1:4 Pittsburgh Penguins. Jedak w ostatnim meczu w Edmonton nie było już tak kolorowo, po dosyć wyrównanym meczu w 3T był wynik 2:2 dopiero w końcówce a dokładniej 15&#39; wynik na 3:2 ustalił Miller. Natomiast porażka z Predatorami 4:3 czy 4:2 z Colorado nie napełnia optymizmem aby Skrzydła mogły zagrozić rewelacyjnie spisującej się u siebie drużynie z Vancouver tym bardziej, że ich defensywa jest ostatnio w świetnej formie.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Luiz kartka TAK
Kurs: 3.05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Podejmować typowanie 1,X,2 to moim zdaniem trudna sprawa. Niby wszystko przemawia za Tottenhamem, jednak Chelsea to klasowa drużyna a do tego derby rządzą się swoimi prawami. Ja skupiłem się na ciekawym typie na kartkę dla środkowego obrońcy, Luiza. Warte odnotowania jest to,że David ostatnio pauzował właśnie za to,ze zebrał 5 kartek ;) Warte odnotowania jest to,ze Terry doznał kontuzji kostki na treningu. Jeżeli to prawda, Chelsea ma problem. Luiz dobry ale z gorącą głową do pary z Alexem nie wróżą dobrze.
Sędzią spotkania jest Howard Webb, pewnie będzie gorąco i będzie musiał studzić obie ekipy. Moim zdaniem Luiz wyłapie karteczkę.
Powodzenia.
⛔ 100
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Tottenham, Handicap 1:0
Kurs: 1,45
Bukmacher: bWin
Na dzień dzisiejszy wybrałem mecz 2 silnych druzyn angielskiej Premier Leauge: Tottenham i Chelsea. Stawiam tutaj na zwycięstwo Tottenham przy handi 1:0. Dlaczego?
Uważam,że poziom obydwu drużyn jest mniej więcej jednakowy, jednak za gospodarzami przemawia aspekt swojego boiska. Statystyka ligi również przemawia za gospodarzami - mają więcej punktów i zdobytych bramek. Tottenham nie awansował z grupy A w pucharze UEFA, więc morale mogą w zespole być różne. Historia już wczesniej pokazałe, że spotkania czołowych druzyn mogą skończyc się zupełnie nieoczekiwanie. Dlatego wsparłem wygraną gospodarzy handicapem 1:0. Możliwe, iż Chelsea przy dobrej grze obronnej zremisuje, a przecież nie chcielibyśmy przez taki obrót zdarzeń przegrac zakładu...
Statystycznie Chelsea wygrywała z Tottenhamem więcej razy, jednak nie można ślepo wierzyc w statystyki. Przynajmniej nie w czwartkowy wieczór!
✅ 45
 
@ 0

@dzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Spotkanie:
Tottenham - Chelsea
Typ:
Chelsea
Kurs:
2.65
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Generalnie trudny typ ale patrząc na ostatnie mecze Chelsea (głównie chodzi mi tutaj o spotkanie z Newcastle) ustabilizowało trochę formę a z kolei Tottenham tak jakby spuścił z tonu.Chelsea zdobywa punkty z drużynami z górnej części tabeli (Man.City, Newcastle) Do tego można dodać niesamowitą formę Daniela Sturridge&#39;a który strzela jak na zawołanie.Jeżeli chelsea chce włączyć się jeszcze do walki o mistrzostwo to musi ten mecz wygrać.Moim zdaniem spotkanie będzie bardzo wyrównane ale chelsea zwycięży.Pozdrawiam
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Kędzierzyn Koźle - Trentino
Typ: Trentino (-2.5)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Witam po raz drugi dziś. Jednak typ będzie już na jutro. Tym razem nie z piłki nożnej a z piłki siatkowej. O godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie między polskimi graczami - Kędzierzynem a włoskimi przedstawicielami a mianowicie Trentino. Faworytem jak i wg. mnie tak i wg. bukmacherów są goście. I tutaj nic nie podlega dyskusji. Czyli pozostaje nam dyskusja nad rozmiarami tego ewentualnego zwycięstwa gość. Na dokładny wynik gospodarze płacą aż 2.9 ! Wg. mnie jest to dobry bet po dobrym kursie. Wracając do szans obu drużyn to, w tabeli sytuacja wygląda następująco : Polacy zajmują pierwsze miejsce w grupie z kompletem zwycięstw. Posiadają 8 punktów. Wygrali dwa mecze po 3 i jeden ( właśnie z Trentino ) za 2 punkty. Włosi zajmują rzecz jasna drugie miejsce z jednym punktem mniej. Myślę że porażka w pierwszym meczu obu drużyn była dziełem zlekceważenia przez Włochów Kędzierzyna. Jutro już liczę na pewne 0:3 gości.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - KNVB Beker
Spotkanie: FC Twente - PSV Eindhoven
Typ: x
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dość wysoki kurs na remis jak na mecz pomiędzy dwiema baaaardzo dobrymi drużynami, reprezentującymi tak zbliżony poziom na chwilę obecną w Holandii. No właśnie ja postanowiłem, między innymi z tego powodu postawić tak, a nie inaczej w wyżej wymienionym meczu. Teraz konkretnie. Goście ostatni raz na wyjeździe z Twente wygrali w 2005 roku natomiast warto wymienić ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami:
29.10.2011 Twente - PSV 2:2
02.04.2011 Twente - PSV 2:0
26.01.2011 Twente - PSV 1:1
30.10.2010 PSV - Twente 0:1
20.03.2010 PSV - Twente 1:1
09.08.2009 Twente - PSV 1:1
08.03.2009 Twente - PSV 1:1

Widzimy, że w najbliższej przeszłości drużyny te głównie ze sobą remisowały. Dodam, że obie drużyny wystąpią jutro w najmocniejszych składach z poważnym nastawieniem do meczu i będzie to o tyle zacięty mecz, że po 90 minutach gry będzie remis
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna 1 liga Australia
Spotkanie: FC Sydney – Adelaide United
Typ: I połowa gospodarze -1,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 12 kolejki Australijskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli zespół FC Sydney z 9 Adelaide United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 4 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili również 7. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zremisować a 2x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki a stracili 10. Gospodarze tego spotkania po słabym okresie w ostatnim czasie zaczęli grać zdecydowanie lepiej zdobywając 7 punktów w 3 ostatnich kolejkach. Goście natomiast zupełnie nie radzą sobie w ostatnich występach 1 punkt w 3 kolejkach 8 straconych bramek 1 strzelona co pokazuje w jakiej dyspozycji jest Adelaide. Reasumując myślę, że jeśli gospodarze rozpoczną ten mecz w szybkim tempie to ich przewaga momentalnie się zarysuje co powinno zaowocować 2 bramkowym prowadzeniem do przerwy.
⛔ 100
 
J 11

juper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Chelsea London
Typ: Chelsea London do przerwy
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety czysty typ już jest zajęty ale mogę chyba zagrać na handi -0,5.
Ekscytujący dla mnie mecz, bo jestem wielkim kibicem obydwu drużyn. Chyba bardziej elektryzujące derby Londynu mam w przypadku potyczki Spurs i Arsenalu gdzie w grę dodatkowo wchodzą derby dzielnicy Londynu ( Tottenhamu ) ????
Skłaniam się tutaj do pewnej wygranej Chelsea, dlaczego?
Chelsea po remisie z Wigan, gdzie totalnie zlekceważyli przeciwnika musi ten mecz wygrać by utrzymać się blisko czołówki a szczególnie ManC, które zapewne ogra u siebie Stoke. Tutaj o lekceważeniu mowy już być nie może. Tottenham u siebie jak dotąd 6 zwycięstw i jedna porażka ale jakże dotkliwa, bo aż 1-5 z City, ale to było dawno i nieprawda.. ???? Chelsea na wyjazdach bilans 4-2-2. Przegrali pamiętny mecz z QPR i ManU. Ostatni remis z Wigan był dziełem przypadku ten drugi odnotowali na samym początku rozgrywek ze Stoke. Normalnie dałbym tu remis ale jedyną bardzo istotną rzeczą, która przekonuje mnie, że jutro Chelsea wygra są sprawy personalne.
Do składu The Blues wraca Ramires a kontuzja achillesa Terrego nie jest na tyle poważna by zawodnik nie mógł jutro wystąpić. Gorzej wygląda sprawa u Spurs. Na 100% nie wystąpi Aaron Lennon, bardzo ale to bardzo wątpliwy jest występ Garetha Bale&#39;a, który skręcił kostkę. Adebayor nie trenował we wtorek z powodu kontuzji stopy. Występ Defoe i Kinga także stoi pod znakiem zapytania. Każdy kto choć trochę interesuje się angielską piłką nożna wie ile dla tego zespołu znaczą ci piłkarze.
Wszystkie te informacje wyczytałem z tej oto strony http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/team-news-211211.html?utm_source=facebook&amp;amp;utm_medium=social-media&amp;amp;utm_campaign=team-news-211211
Zapewne pojawi się kilku niedowiarków, lecz oficjalna strona Spurs jest jak najbardziej wiarygodnym źródłem informacji.
Wszystkie te czynniki skłoniły mnie do zagrania typu na Chelsea. Grają pełnym składem z chęcią odgryzienia się za głupi remis z Wigan a Spurs bez swoich gwiazd niewiele będzie mogło zrobić w tej potyczce.
Powodzonka!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kams95 1

kams95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: Superliga
Spotkanie: Trabzonspor - Orduspor
Typ: Trabzonspor
Kurs: Bwin
Bukmacher: 1,50
Analiza:
W tym sezonie Trabzonspor zbyt dobrze nie gra, po rozegranych 16 meczach Trabzonspor zdobył zaledwie 21 punktów. Orduspor też w aktualnym sezonie nie gra najlepiej ,bo w 16 meczach zdobył tylko 17 punktów. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:1 dla Trabzonsporu.
W ostatnich pięciu meczach Trabzonspor zdobył tylko 1 punkt, natomiast Orduspor zdobył 0 punktów.
Kiepska analiza.
 
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Chelsea London
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za pozno sie obudzilem i nie moge zaggrac na chelsea, wiec Over..
White Hart Lane dojdzie do konfrontacji Chelsea z Tottenhamem.
Sześć lat minęło od ostatniego zwycięstwa Chelsea na stadionie Tottenhamu. W ubiegłym sezonie padł wynik remisowy 1-1.
DA TU Mecz FT RU
18/12/11 PL Tottenham - Sunderland 1-0 R16
15/12/11 LEUG Shamrock Rovers - Tottenham 0-4 R6
11/12/11 PL Stoke - Tottenham 2-1 R15
03/12/11 PL Tottenham - Bolton 3-0 R14
30/11/11 LEUG Tottenham - PAOK 1-2
17/12/11 PL Wigan - Chelsea 1-1 R16
12/12/11 PL Chelsea - Man City 2-1 R15
06/12/11 LMGE Chelsea - Valencia 3-0 R6
03/12/11 PL Newcastle - Chelsea 0-3 R14
29/11/11 CC Chelsea - Liverpool 0-2 Ć
Zarowno chelsea jak i tottenham to druzyny strzelajace duzo bramek. w lidze na 15 meczy Obie te druzyny zanotowaly po 12 meczy powyzej 2.5 bramek, i po 6 razy powyzej 3.5 bramek. Nie ma co tutaj sie rozpisywac czy wygra chelsea, czy tottenham meczy bedzie równy z duza iloscia bramek i dlatego moj typ na Over ????
⛔ 100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja - Superliga
Spotkanie: Trabzonspor - Odunspor
Typ: powyżej 2,5 gola.
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jutrzejszym meczu tureckiej ligii zmierzy się Trabzonspor z Odunspor. Obie drużyny są w dole tabeli i będą walczyć o punkty, dlatego myślę że spotkanie będzie zacięte. Ponadto drużyna Odunspor w ostatnich meczach popisuje się dobrą skutecznością jak na tą drużynę i oczywiście Trabzonspor gra w tym sezonie u siebie bardzo słabo. Dlatego myślę że 3 bramki powinny paść w tym meczu.
Kiepska analiza.
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Philadelphia Flyers
Bukmacher: bwin
Typ: X
Kurs: 4.10
Analiza:
Sporo kontuzji po stronie Flyers, ale dziś do składu wraca najlepszy strzelec w NHL Claude Giroux, który opuścił cztery ostatnie spotkania Philadelphii i ostatnio drużyna Flyers spisywała się gorzej. Ale zacznijmy od gospodarzy. Dallas Stars od jakiegoś czasu radzą sobie bez Burisha (podstawowy skrzydłowy) i Lehtonena (podstawowy bramkarz). Na czas kontuzji Lehtonena szanse dostał Andrew Raycroft, ale jej nie wykorzystał (średnio puszczał 3.53 gola na mecz) i zastąpił go młody Richard Bachman, który spisuje się o wiele lepiej (2.25). Poza tym sytuacja kadrowa Stars jest co najmniej dobra. Dallas bardzo ustępuje przeciwnikom pod względem gry ofensywnej, a w obronie są podobni, więc logicznym jest że stawiam na gości i to oni są małym faworytem tego spotkania. Co ciekawe większość z tych pojedynków była underowa i decydował 1 gol. Dlatego może dziś remis? Może, ale wraca Giroux więc jakoś jestem bardziej pewny tego typu. Spotkania bezpośrednie to 5 wygranych Flyers, 3 remisy i 2 wygrane Dallas, ale bardzo dawno temu. Tylko raz zdarzyło się, że jedna z drużyn wygrała więcej niż 1 bramką, więc może to być zacięte spotkanie i stawiam że dojdzie tu do dogrywki.
⛔ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, AHL
Spotkanie: Grand Rapids Griffins - Abbotsford Heat
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
We czwartek o 1 w nocy zagrają ze sobą 12 i 3 drużyna Konferencji Zachodniej. Gospodarze dotychczas rozegrali 28 meczy, z których 12 zakończyło się ich zwycięstwem (4 po dogrywce) i 16 porażką (3 po dogrywce). Zanotowali przy tym bilans bramkowy 84:87. Dla porównania, goście czwartkowego spotkania, którzy dotychczas rozegrali 29 spotkań, 19 z nich wygrali (6 po dogrywce) i 10 przegrali (2 po dogrywce). Pierwsza statystyka na korzyść gości, pora na kolejną.
Grand Rapids Griffins na własnej tafli rozegrali dotychczas 13 meczy, z których 6 wygrali (2 po dogrywce) i 7 przegrali (1 po dogrywce), przy czym zdobyli stracili po 45 bramek. Abbotsford na własnej tafli grają też na tak niskim poziomie jak ekipa Grand Rapids Griffins, ale w tym spotkaniu to oni wystąpią w roli gości, a trzeba powiedzieć, że w tej roli czują się świetnie, wręcz wyśmienicie. Są najlepszą drużyną konferencji jeśli chodzi o grę na wyjazdach. W dotychczasowych 17 spotkaniach wygrali 14 krotnie (4 po dogrywce) i przegrali tylko 3 razy, a przy okazji zanotowali bilans bramek 49:35. Kolejna, bardzo dobra statystyka dla Abbotsford Heat.
Ostatnia sprawa o jakiej chcę wspomnieć to aktualna forma obu zespołów. Otóż gospodarze czwartkowego spotkania w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 wygrane (1 po dogrywce) i 3 porażki (także 1 po dogrywce), a także strzelili 11 i stracili 15 bramek. Dla porównania Abbotsford Heat w ostatnich 5 spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa (1 po dogrywce) i jedną porażkę po dogrywce) przy czym strzelili 14 i stracili 8 bramek. Kolejna statystyka na korzyść gości.
Podsumowując drużyna Abbotsford Heat &quot;wygrała&quot; w każdej z 3 statystyk na których opieram swoje typy. Mam nadzieję, że wygrają i tego życzę im i wszystkim, którzy mają zamiar na nich postawić.
Powodzenia ;)
⛔ 100
 
snice 457

snice

Użytkownik
Colorado Avalanche - St.Louis Blues
Typ:Under 5
Kurs:2.15 Bet365
Spotkanie 9 z 24 zespołem ligi.Nutki ostatnio w bardzo dobrej formie która była spowodowana bardzo seria spotkań u siebie a ta drużyna jest wyśmienita na własnej tafli.Na wyjazdach raczej są ekipą nastawioną na żelazną defensywę i nie kwapią się do ataku.Aż 73% ich spotkań na wyjeździe zakończyło się Underem 5.5 a 9/15 zakończyło się Underem 5 w tym że ostatni Under 5.5 miał miejsce 31 Października z Oilers a więc kawał czasu.Avalanche to ekipa również preferująca defensywny styl gry na własnej tafli (68%).Grają raczej w kratkę co jest spowodowane ich formą która jest bardzo chwiejna.Obrona radzi sobie dosyć dobrze i tylko dlatego nie przegrywają wszystkiego a atak cierpi na brak skuteczności...
Lista Wykluczonych przez kontuzje
Colorado:Jones(F),Kobasew(F),Mueller(F),Olver(F),Quincey(D),Wilson(D),Yip(F)
Blues: Crombeen(F),Huskins(D),McDonald(F),Sobotka(F)
zwrot
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
VS

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Copa del Rey
Spotkanie: FC Barcelona v Hospitalet
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Kolejna zmagania Barcelony tym razem w Copa del Rey . Po dwóch pewnych wygranych (po 4:0) w Klubowych Mistrzostwach Świata na ich drodze stanie trzecioligowy Hospitalet. Barca na pewno zagra bez kontuzjowanego Villi gdzie w jego miejsce Pep powołał Isaac Cuenca, który ma go zastąpić do końca sezony. Pep dał odpocząć niektórym zawodnikom pierwszego składu m.in. zabraknie Keity, Abidala oraz Alvesa w ich miejsce powołał z Barcelony B - Cuenca, Montoya, Sergi Roberto, Tello, Dos Santos i Rafinha. Jak widać prawdopodobnie Barca wyjdzie w wymieszanym składzie, ale nawet w nim wie jak się gra w piłkę i nie pozwoli drużynie gości nażucić swojego stylu gry, tym bardziej, że grają przed własną publicznością.

Liczę na pewne zwycięstwo Barcy i na dużą ilość bramek.

Powodzenia !!!
✅ 65
 
kmwtw 1

kmwtw

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - Nhl
Spotkanie: Chicago - Montreal
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chicago gra ostatnio bardzo dobrze wygrało 4/5 spotkań . Natomiast Montreal wygral aby 2/5 spotkań co jak na ta drożynę nie wróży dobrej formy . Najbardziej mnie ciekawią statystyki pomiędzy tymi 2-ma drużynami mianowicie Chicago wygrało 2 mecze natomiast Montreal 5 lecz gospodarze wygrali te 2 spotkania w ostatnich 5 meczach i co najważniejsze oby dwie druzyny wygrywały wszystkie mecze u siebie. Wydaje mi się że Chicago przed własną publicznością poraz kolejny wygra
✅ 90
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Tottenham : Chelsea
Typ : over 4,5
Kurs : 5,50
Bukmacher : bet365
Godzina : 21.00
Analiza :
Derby Londynu na zakończenie roku zapowiadają się bardzo ciekawie.
Ta kolejka ogólnie jest obfita w bramki, tylko Liverpool rozczarował, a takto wszyscy sobie trochę postrzelali a więc liczę na to że dzisiaj dwie drużyny z Londynu też sie pobawią w dobre strzelanie i w dobrą walkę na boisku.
Tottenham jest obecnie przed Chelsea na trzecim miejscu mimo iż ma jeden mecz rozegrany mniej od Chelsea to wyprzedzają ich o dwa punkty.
Do liderów tracą 10 oczek ale mają o dwa mecze rozegrane mniej tak więc teoretycznie mogą to być nawet tylko cztery oczka.
Z LE mimo walki już odpadli a więc nie mają się o co martwić i mogą się w pełni skupić na lidze.
Chelsea zaś nie ma tak lekko, w lidze jest czwarta, w LM jest dalej ale to oznacza dodatkowy wysiłek a więc z jednej strony jest to nie za dobre.
Należy jednak uważać na nich zawsze, szczególnie że jest to jedyna drużyna która ograła w lidze Manchester City a to coś znaczy.
Derby Londynu zawsze są mocne i z przytupem i nie inaczej będzie dzisiaj - będzie walka i będą gole bo obie drużyny mają ogromną siłę w ataku.
W tym sezonie gospodarze raz mieli wynik którego dziś oczekuję za to Chelsea aż trzy razy a więc nie jest tak źle.
W historii było już 21 pojedynków z takim wynikiem a więc średnio mniej więcej co sześć spotkań, za to nie było takiego wyniku już od spotkań sześciu a więc dzisiaj wynika mi z moich obliczeń że pora na wielkie strzelanie.
Polecam
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Puchar
Spotkanie: FC Eindhoven - Vitesse
Typ: over 1.5 gola - 1 połowa
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj do ciekawego spotkania dojdzie w Eindhoven, gdzie miejscowy FC podejmie całkiem dobrze prezentujący się w tym sezonie w Eredivisie zespół Vitesse. FC Eindhoven już sporo czasu czeka powrót do Eredivisie (bodajże od 1977 roku grają w II klasie rozgrywkowej). W tym sezonie jest ogromna szansa na awans. Może już nie chodzi o bezpośredni awans, bo Zwolle już raczej nie powinno oddać prowadzenia. Ale walka o baraże zapowiada się na prawdę nieźle. Vitesse na jesieni prezentowało się całkiem nieźle. Zagadką dla wszystkich jest jak trafią z formą po przerwie. Ale póki co dzisiaj pozostaje walka w Pucharze Holandii.

Oba zespoły do tej pory spotkały się tylko raz w historii w oficjalnym spotkaniu. Było to spotkanie również pucharowe. Mecz w 2007 roku zakończył się zwycięstwem gospodarzy z Eindhoven 4:2.

Dzisiaj ze swojej strony widzę również bardzo zacięte spotkanie. Gospodarze będą chcieli przypomnieć o sobie i na pewno tanio nie oddadzą skóry. Vitesse dobrze zakończyło rundę i dzisiaj w walce o puchar również również nie mają kompletnie nic do stracenia. W takich meczach jak ten drużyny z niższych lig ogromnie się motywują i próbują walczyć z najlepszymi.
Osobiście liczę na powtórzenie wyniku z przed 4 lat i kilka bramek w meczu. Za gospodarzami przemawia na pewno fakt, że grają przed własną publicznością. A obie drużyna jak już zdążyliśmy zauważyć w całkiem dobrej formie jeśli chodzi o potyczki ligowe.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom