>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.12.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Watford
Typ: West Ham powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.13

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Zaczyna się ciężki okres dla zespołów z angielskiej Premier League - czyli trzy mecze ligowe w przeciągu tygodnia. Dzisiejsi gospodarze czyli West Ham zacznie go starciem z Watfordem. Zespoły gdy spojrzymy na ligową tabelę są do siebie zadziwiająco podobne jeśli chodzi o liczby. Mają tyle samo punktów - 24, i taki sam rozkład zwycięstw, remisów i przegranych - (7/3/7). Jedynie co się niewiele różni to bramki - West Ham 25/25 - Watford o dwie strzelone mniej. Patrząc na same statystyki zapowiada się więc zacięty mecz. Ostatnia forma zespołów mogłaby jednak wskazywać na coś trochę innego, bo West Ham po kiepskim początku rozkręca się coraz bardziej, mają teraz serię 4 zwycięstw z rzędu i grają coraz lepiej. Watford natomiast po świetnym początku złapało w ostatnim czasie dołek, wiele razy przegrywając i remisując. Teraz widać światełko w tunelu po remisie 2 tygodnie temu z Evertonem, i wygraną z Cardiff tydzień temu. Ja w tym meczu spodziewam się dużo walki. A że oba zespoły przyzwyczaiły nas ostatnio do strzelania jak i tracenia wielu bramek spodziewam się ich też i tutaj. West Ham jednak prezentuje ostatnio znacznie lepszą formę, szczególnie nasz bramkarz Łukasz Fabiański jest w świetnej formie. Podobnie formacja ofensywna - między innymi Snodgrass i Chicharito weszli ostatnio na wysoki poziom strzelając kilka bramek. Choć bardziej bym się skłaniał do gospodarzy to nie wiem jak ten mecz się skończy. Dlatego biorąc pod uwagę statystyki próbuję typu na ich co najmniej 2 bramki w tym meczu.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Angers - Marseille
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś trochę później ale jestem ???? i jak zwykle skupiam się na rzutach rożnych. Do rzeczy. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 4 rzuty rożne natomiast Goście wykonali ich 6,8. Mecze bezpośrednie - na 5 spotkań w 3 linia została pokryta. Sprawdzałem też mecze w lidze i Gospodarze przekroczyli tą linię w 31.3% wszystkich meczy za to Goście w 56,3%. Marseille pokazała nie raz, że sama wykręca taką linię więc liczę na ich grę i odrobinę szczęścia aby znów przed świętami zarobić ???? Powodzenia !!
✅ 87
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus Turyn - AS Roma
Typ: Juventus i poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.4
Bukmacher: lvbet

Na papierze wygląda to na fajne spotkanie, ale przyjrzeć się bliżej obu zespołom, to może być nudny do bólu mecz. Stara Dama słusznie uznawana jest za faworyta. Hegemon włoskich boisk nie doznał jeszcze w tym sezonie porażki. Jednak ich gra wygląda bardzo minimalistycznie. Potencjał w ofensywie nie jest odpowiednio wykorzystany.
Patrząc na Romę ich gra wygląda przeciętnie. Każdy pewnie pamięta Romę z poprzedniego sezonu, ale tamta drużyna i obecna nie maj nic wspólnego ze sobą. Jest to cień drużyny z poprzedniego sezonu.
Stara Dama ze średnią dwóch goli na mecz.Nie jest to jakiś &quot;łał&quot; wynik, ale za to tracą bardzo mało bramek.
Patrząc na H2H, to Juventus ostatni raz strzelił więcej niż jedną bramkę w 2014 roku.
Roma z pewnością będzie szukać jakiś okazji z kontr lub stałych fragmentów gry, a Juventus większość meczu przeczłapie szukając jednej bramki, a później bronić wyniku.
✅ 240
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - klubowe mistrzostwa swiata
Godzina: 17:30
Spotkanie: real - al-ain
Typ: real -1,5
Kurs: 1.52
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy final klubowych mistrzostw swiata w ktorym zagra real z al-ain.pierwsza druzyne kazdy zna i wie co potrafi zrobic ze slabszym przeciwnikiem,wczesniej poradzili sobie z japonska kashima gladko 3-1.dzisiaj maja wedlug mnie slabszego rywala,ktory w polfinale zrobili niespodzianke wygrywajac z river plate w karnych.jest to dodatkowy czynnik,ktory sklania mnie do zagrania handi-sa bardziej zmeczeni.real w polfinlae zagrali w dobrym skladzie wiec niezlekcewazyli rywala i uwazam ze dzisiaj takze podejda na powaznie bo to dla klubu prestiz,trofeum,pieniadze i jak by nie patrzyc promocja.miedzy klubami jest ruznica klasy jak nie dwoch i uwazam ze kurs na to spotkanie jest dobry i warty uwagi.pozdrawiam
✅ 52
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayern
Typ: powyżej 19,5 fauli
Kurs: 2,05
Bukmacher: etoto
Analiza:
Moją uwagę zwróciła bardzo niska linia na to spotkanie. Jak tylko przejrzałem staty z ostatnich 5 spotkań rozegranych w lidze pomiędzy tymi drużynami we Frankfurcie to trochę się zdziwiłem. Za każdym razem linia ta została przekroczona i to bez problemu:
28 (16-12)
29 (18-11)
27 (13-14)
35 (21-14)
28 (10-18)
Obecnie gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli i tracą 6pkt do dzisiejszego rywala. Jak wiadomo przed tym sezonem trenerem Bayernu został N. Kovac, który wcześniej prowadził właśnie Eintracht i z tego co pamiętam to nie odbyło się to bez małego zgrzytu. Chyba chodziło o moment poinformowania o tym a było to przed finałowym spotkaniem Pucharu Niemiec, który ostatecznie wygrał Eintracht (w tym spotkaniu było 30 fauli).
Patrząc na wystawioną linię i ostatnie statystyki to aż nie wypada tego nie zagrać. To jest tylko po 10 fauli na każdą drużynę a spodziewam się, że sami gospodarze mogą zakręcić się w okolicach 15 fauli.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: MKS Będzin - Trefl Gdańsk
Typ: MKS Będzin
Kurs:
3,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzin rozegrał już 6 pojedynków u &quot;siebie&quot; i w każdym meczu zdobywał minimum 1 seta a grał z mocniejszymi drużynami niż Gdańsk - ONICO, Jastrzębski, ZAKSA, Zawiercie, Katowice, Lubin.
Z Jastrzębie, z Zawierciem i Katowicami przegrali 2:3 po naprawdę bardzo wyrównanej walce.
Na Gdańsk spadły bardzo nisko kursy po euforii i zwycięstwie 3:0 w Lidze mistrzów gdzie chyba nikt się nie spodziewał, że wygrają aż tak łatwo no ale jak dla mnie to już kurs mocno poszedł w dół i nie warto grać tak niskiego kurs.
Ja idę w stronę gospodarzy, którzy mają papiery aby dziś wygrać ten mecz.
⛔ 100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 18.30
Spotkanie: Cardiff- Manchester United
Typ: Obie strzelą i +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy Cardiff i Manchesterem United. Cardiff mimo słabego początku zaczyna powoli grać coraz lepiej. Ostatnio ma własnym boisku odnieśli trzy zwycięstwa. W meczach domowych zazwyczaj zdobywają przynajmniej jedną bramkę. Potrafili postawić się takim drużyną jak Arsenal (2 zdobyte bramki) czy Liverpool (1 zdobyta bramka). Myślę, że mają potencjał żeby w tym spotkaniu powalczyc z nadal rozbitym Manchesterem. Co do gości to choć z ich formą bywa różnie to wydaje mi się, że pod wodzą nowego trenera będą chcieli odkupić swoje winy za tyle przegranych meczów. United ma przecież nadal bardzo dobrą kadrę i sporo piłkarzy bramkostrzelnych. Stawiam w tym starciu na waleczny mecz w którym padną gole z obu stron.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Poznań - Gorzów
Typ: Gorzów(-20.5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przewaga Gorzowa ogromna i wypadaloby zbic.
Poznan w lidze 1-9, bilans fatalny.. Last match dziewczyny przegraly z Ostrowem i to juz jest wrecz kompromitacja.. Fakt, nie grala wowczas Davis, a tylko 4 minuty na parkiecie spedzila Matovic, ale do cholery, Poznan z tym slabym zespolem mial pod koniec 3q jak pamiętam +15!
Taka porazka nawet mimo brakow wygląda fatalnie, tyle.
Dzis Davis jest juz w skladzie Poznania, ale niestety nie ma Matovic 10.1PPG, 3.9RPG, 2.1APG i to jest ogromny problem, ktory rywal taki jak Gorzow spokojnie powinien wykorzystac.
Gorzow w lidze 6-4, ale personalnie ten zespol miazdzy Poznanianki i tez to jaka przewage dziewczyny maja nad tymi slabszymi widac juz bylo w starciach z innymi z dolu tabeli.. Z Siedlcami skonczylo sie na +34, z Ostrowem na +58.
Tutaj +30 tez mnie nie zaskoczy, szczegolnie przy absencji Matovic u gospodyn, wiec takie handi biore z pocalowaniem reki.
✅ 84
 
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Rumunia
Godzina: 19:00
Spotkanie: FCSB - Cluj
Typ: REMIS
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Mecz a raczej typ na który czekałem od miesiąca ???? naprawdę hehe mecz siedział mi w głowie długi czas Stawiam na remis. Dlaczego? Napisze krótko i mam nadzieję że administracja mnie zrozumie.
Zmierzy się lider z wiceliderem Ich ostatnie sześć meczy to same remisy z czego aż pięć to dokładne wyniki 1:1. Podział punktów obojgu tu pasuje. Oby podtrzymali układ!!
Kiedy kilka dni temu siedziały na poziomie 3,05 z czego dziś spadki na 2,65 - 2,80

POLECAM!!!
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: FCSB (Steaua) - Cluj
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mecz na szczycie, wicelider podejmuje lidera. Gospodarze do tej pory 12 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Goście 12 zwycięstw, 7 remisów i tylko 1 porażka. W h2h 6 ostatnich spotkań tych drużyn zakończyło się remisem. Liczę na wyrównany mecz i podtrzymanie tej serii. Lekkim faworytem ze względu na własne boisko są gspodarze, jeśli wygrają mamy zwrot stawki.
⛔100
 
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division B - 2
Godz: 20:15
Spotkanie: CD Calahorra - CD Tudelano
Typ: CD Calahorra
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Segunda Division B - 2 na La Planilla zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 18 serii gier miejscowe Club Deportivo Calahorra a w gości przyjedzie zespół Club Deportivo Tudelano.
CD Calahorra w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 23 punkty co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast CD Tudelano plasuje się na ostatniej 20 pozycji w hiszpańskiej Segunda Division B - 2 zdobywając 14 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 16-11 zaś goście na wyjazdach 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 3-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają nieźle powiem więcej nawet dobrze i przegrali na swoim terenie tylko z Langreo i najlepszym w delegacjach vice-liderem tabeli ligowej Mirandes a goście na wyjazdach jak i w całych rozgrywkach to najgorszy zespół do tego na wyjazdach wogule im nie idzie i moim zdaniem to gospodarze wygrają to spotkanie i dopiszą sobie do tabeli komplet 3 punktów.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom