>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22 Sierpnia 2010r (Niedziela)

Status
Zamknięty.
travism 190

travism

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Niedzielę - 22 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wklejam na prośbę użytkownika adqs

Tomasz Adamek - Michael Grant
Typ: Over 5.5 rundy
Kurs: 1.55
Buk: Tobet


W nocy z soboty na niedzielę w Prudential Center w Newark swoje rękawice skrzyżują Tomasz &quot;Góral&quot; Adamek i Michael &quot;Big&quot; Grant.
Sam Polak podkreśla, że ważne w tej walce będzie zadawanie ciosów na korpus w pierwszej jej części, co ma osłabić Amerykanina. W pierwszej części pojedynku przewaga szybkości Adamka może nie być aż tak widoczna, i Adamek nie będzie mógł tak swobodnie zadawać ciosów swoimi ulubionymi kombinacjami - &quot;dwa lewe proste, prawy, zejście&quot;. Tomek dużo pracował nad swoją gardą, obroną. Mówi , że odkąd przeszedł do wagi ciężkiej, mniej ciosów przyjmuje na gardę , a znacznie więcej rusza głową, czy odchodzić.
Moim zdaniem Tomek będzie starał się zniwelować różnicę w zasięgu ramion właśnie chodzeniem wokół rywala i szybko zadawanymi ciosami.
Z czasem różnice będą się zacierać (zasięg ramion) a niektóre zwiększać (szybkość) i to pozwoli w moim przekonaniu zakończyć Tomkowi walkę w okolicach 8-10 rundy.
✅ 55
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Fulham - Manchester United
Typ : 2
Kurs : 1,50
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Fulham od 17 lipca wygrał tylko 1 spotkanie. 1 wygrał, a 4 zremisował. Widać, że nie są jeszcze w formie. Za to Manchester większość spotkań przedsezonowych gładko wygrywał. Mecz o Tarczę Wspólnoty z Chealse wygrał 3-1. Na inauguracje wygrał z solidną Newcastle 3-0. Ewidentnie jest w wysokiej formie. Fulham na inauguracje zremisował 0-0 z Boltonem. Mecz co prawda na wyjeździe, ale Manchester jest na fali wznoszącej po udanym początku sezonu. 2 mecze, 6 strzelonych bramek, tylko 1 stracona i 2 pewne zwycięstwa. 3cie jak najbardziej w zasięgu i myślę, że tak właśnie się ten mecz zakończy - zwycięstwo Manchesteru.

⛔ 100
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia
Typ: Cracovia strzeli
Kurs: 1,75
Bwin

Lech po zwycięstwie z Dniepro ( czy aby bukmacherzy nam nie pomógli i nie przekręcili tego meczu - zarobili sporo kasy; sugerowałem to przed tamtym meczem, że może się tak zdarzyć i obstawiłem x2 ...co o tym meczu sądzicie?) podejmuje Cracovię. Cracovia w ostatnich czterech meczach w Poznaniu zawsze strzelała bramkę. Lech w tak zwanych meczach przyjaźni z reguły prezentuje się słabiej, a poza tym wystąpi jeszcze osłabiony brakiem Bosackiego i Garncarczyka i będzie się oszczedzać na mecz rewanżowy z Dnipro. Cracovia właściwie w każdym meczu coś strzela ( ostatni mecz bez bramki - 30 kwietnia 2010 mecz z Bełchatowem). Oglądałem ich mecze ze Śląskiem i Legią i prezentują się solidnie, stwarzają dużo sytuacji. Są podrażnieni pechowo przegranym meczem w Warszawie i nie trzeba ich specjalnie mobilizować. Poza tym widać już rękę trenera Ulatowskiego. Myślę, że Lech nie wygra tego meczu, ale pewniejszy wydaje mi się kurs - całkiem niezły 1,75 - że Cracovia strzeli. Zwycięstwa Lecha z Dniepro bym nie przeceniał, bo tak jak już wspomniałem ten mecz mi &quot;śmierdział&quot;.

⛔ 100
 
S 0

siepacze

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - Manchester United
Typ : Manchester United EH - 1
Kurs:2.57
Buk: Tobet

Fulham - Manchester United

Witam. Na dzisiaj polecam mecz Manchesteru z Fulhamem. Zaczynając od drużyny z Fulhamu... wypada korzystnie w starciach z czerownymi diabłami. Ostatnie dwie wizyty
do Fulham zakończyły się dla podopiecznych sir Alexa Fergussona porażką, jednak zawsze musi nadejść czas przełamania - przecież nic nie trwa wiecznie.
Fulham zmieniło managera - następcą Roya Hoghsona został Mark Hughes. W poprzednim meczu Fulham nie zachwycało, spotkanie zakończyło się jedynie remisem.
Nie obędzie się także bez problemów kadrowych - główny napastnik Andy Johnson nadal nie zagra ze względu na kontuzję kostki. Ponadto nowy nabytek Philippe
Senderos i Kamara również są kontuzjowani. Występ Konchesky i Schwarzera są niepewne, tak więc jest kilka luk.

Manchester jest zdeterminowany, aby zdobyć trofeum mistrza Anglii i z pewnością podejdzie do tego meczu na poważnie. Co prawda borykają się z niewielkimi kadorwymi
problemami (Anderson, Ferdinand, Hargreaves), ale w tej drużynie z pewnością są piłkarze, którzy mogą ich zastąpić. W poprzednim spotkaniu czerwone diabły pokonały
Newcastle aż 3:0. Warto wspomnieć, że United bardzo dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych - w poprzednim seoznie mieli najlepszy bilans uwzględniający mecze
na wyjeździe 11 wygranych, 3 remisy ,5 porażek. Ostatnie 12 meczy to 10 zwycięstw Manchesteru i 2 Fulgamu. Scholes i Giggs wrócili do formy sprzed lat i preżywają
tzw. drugą młodość.

Podsumowując, uważam, że Manchester w końcu pokona FUlham na ich terenie, i to co najmniej przewagą dwóch bramek. Skład, motywacja, ambicje i pewność siebie
przemawiają na korzyść podopiecznych sir Alexa Fergussona. Pondato każdy z tych piłkarzy to wielki talent cieszący się uznaniem na całym świecie.
Myślę, że grzechem byłoby nie zaryzykować Manchesteru z EH -1 po takim kursie. Pozdrawiam

⛔ 100
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Venlo vs Den Haag
Typ: Venlo wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

W minionym sezonie Venlo zrobiło (na mnie) pozytywne wrażenie. Początek dla beniaminka był doskonały, przez cały sezon dzielnie walczyli. Można było na nich nieraz zarobić. Wejście w nowy sezon nie było tym razem spektakularne, tym bardziej, że skład jest osłabiony. Nie mniej Venlo nie dało się Nijmegen przegrywając tylko 1:0 na wyjeździe, by później wygrać u siebie 1:0 z Heraclesem (na którym też nieźle się zarabiało). Venlo potrafi grać dobre mecze u siebie, liczę więc tym razem na zwycięstwo, które zmotywuje piłkarzy do ciężkiej pracy by osiągnąć więcej. A skoro Vitesse i przyjezdna Roda pokonały Den Haag (oby dwa wyniki 3:1) to i gospodarze powinni sobie z nimi poradzić. Liczę więc, że gospodarze nie zlekceważą rywala, potraktują mecz poważnie i wygrają.

⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: FC Dallas v Chivas USA
Typ: FC Dallas i powyżej 2.5
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zdecydowałem się na ten typ, ponieważ widząc to co robi FC Dallas na własnym stadionie nie można grać inaczej. Ostanią porażke w Dallas ponieśli w maju w meczu z Los Angeles Galaxy. Warto przypomniec ostatnie wyniki tej drużyny, tydzień temu pokonali 3:1 na wyjezdzie zespół z Waszyngtonu, poprzednio w takim samymy stosunku pokonali Philadelphie Union. Natomiast drużyna Chiwas ma za sobą dwa słabe mecze porażka 2-1 z Toronto, oraz bez bramkowy remis z Seattle. Na koniec spojrzenie na tabele, FC Dallas zajmuje 4 lokate, i bardzo prawdopodobny start w play-offach. Chivas to 3 zespół od końca, trudno będzie im o gre w wyżej wymienionej fazie rozgrywek
ligi MLS.

⛔ 100
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Cracovia
Typ: Cracovia Kraków powyżej 1.5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moim zdaniem hit kolejki, Lech mistrz Polski podejmie przy ul. Bułagarskiej Cracovie. Typ głównie uzasadniam tym, iż mistrzowie Polski są po wyczerpującym meczu z Dnipro, a przeciez w czwartek kolejny mecz przed nimi. Uważam, że wybiorą takie wariantyby bardziej postawić na mecz w pucharach, niż ten z Cracovią. Drużyna z Krakowa, co prawda jeszcze bez punktów w tym sezonie, ale mysle że teraz je zdobędą. Są po bardzo dobrym meczu z Legią i jeszcze lepszym ze Śląskiem, gdzie strzelili 2 bramki. Warto przypomniec ostatnie wyniki, tych drużyn z meczy przy Bułgarskiej. Zawsze strzelali bramki,
poza meczem w 2005 roku. Teraz ta drużyna wydaje się jeszcze silniejsza, a przedewszystkim trener, Pan Ulatowski wydaje mi się być jednym z większych specjalistów w lidze. Niestety jest już pewnie pod presją Profesor Filipiak, oczekuje jak najlepszych wyników. Szykuje się ciekawy pojedynek z dużą ilością goli.

⛔ 100
 
snadek 809

snadek

Użytkownik
Spotkania: Moss - Alta
Typ: 2DNB
Kurs: 2,15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W ostatniej kolejce spotkań w norweskiej drugiej lidze Moss wygrało na wyjeździe z Sandnes 2:1. Wcześniej mieli serię 6 spotkań bez zwycięstwa. W ostatnich sezonach Moss grało solidnie na swoim podwórku jednak w tym sezonie radzi sobie lepiej na wyjeździe. Statystyki w tym sezonie w domu to 2-1-5, bramki 7-14.
Ponadto w zespole gospodarzy nie zagrają:
Halvard Simonsen (Def) kontuzja
Fabien Vidalon (Def) i Niklas Heia (Def) są wykluczeni.
Kapitan Markus Ringberg (Mid/Att) odszedł z klubu.
Moss zaczęło ten sezon z powaznymi problemami finansowymi, z drużyny odeszło wielu zawodników, a klub zgodnie z oczekiwaniami broni się przed spadkiem.

Po drugiej stronie mamy drużynę Alta, która ostatnio radzi sobie bardzo dobrze tj. wygrali na wyjeździe z Tromsdalen 2:0 i u siebie rozgromili Mjondalen IF 7:3. Statystyki Alta na wyjeździe to 2-2-5 i bramki 8-19.
Obie drużyny spotkały się ze sobą nieco ponad miesiąc temu, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 dla Alta.

Można też spróbować czystą 2 po o wiele większym kursie:smile:
Pozdrawiam:smile:

⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: Rosenborg vs Molde
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: Expekt


O godzinie 20:00 rozpocznie sie spotkanie ekstraklasy norweskiej pomędzyRosenborgiem Trondheim i Molde.Gospodarze są liderami ligi z dorobkiem 46 punktów, ekipa Molde zajmuje 13 pozycje z 20 punktami. Goscie potrzebują punktów żeby zająć bezpieczną lokate, jednak Rosenborg jest drużyną znaczącą nietylko na krajowym podwórku ale także w Europie.
Gospodarze nie przegrali ani jednego meczu ligowego w tym sezonie. Goscie nie zdołali odnieść zwycięstwa na boiskach rywali.
W pierwszym mczu midzy tymi drózynami na boisku Molde, Rosenborg odniósł zwycięstwo 2:1. Patrząc na statystyki meczy u siebie i na wyjeżdzie to Rosenborg powinien wygrać i to przekonywująco.
Stawiam na 2:0 dla Rosenborga.

✅ 60
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - Manchester United
Typ: Over 2,5 goli
Kurs: 2,01
Bukmacher: Betsafe
Ten mecz zostanie rozegrany dopiero w niedzielę, lecz już teraz piszę analizę i typuję to spotkanie do kuponu, iż kursy na ten mecz mogą diametralnie spaść do weekendu. Czerwone Diabły bardzo dobrze zaczęły sezon kapitalne zwycięstwo z Newcastle podniosło Sir Alexa na duchu, świetna gra całego zespołu, to co robił Nani i niezniszczalny Scholes to przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Zagadką jest Wayne Rooney, nie strzela bramek, Ferguson zdjął go w drugiej połowie meczu derbowego, widać że dzieje się z nim coś niedobrego. Fulham swój inauguracyjny mecz zremisowali bezbramkowo z Boltonem, uważam, że w meczu 2 kolejki również nie pokonają bramkarza rywali, jak będzie przekonamy się dopiero w niedzielę.

✅ 101
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Eupen - Genk
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin
Analiza:

Witam. W 4 kolejce w belgijskiej Jupiler League dojdzie do potyczki pomiędzy przedostatnią w tabeli drużyną Eupen, a niespodziewanym liderem rozgrywek zespołem Genk. Cóż, Eupen na razie nie zachwyca, przegrała wszystkie mecze do tej pory. 4:1 z Anderlechtem, 1:0 z Westerlo, 2:1 z Gent.
Goście w stracili tylko 1 bramkę dotychczas, aplikując przeciwnikom aż 11.
Wygrana 2:1 z Antwerp, 4:0 z Gent i 5:0 z Charleroi nie pozostawia złudzeń, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Myślę, że goście wygrają co najmniej różnicą dwóch bramek, także śmiało można obstawiać na nich również w handicapie.

✅ 70
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Lech poznać - Cracovia Kraków
Typ:1
Kurs:1.78
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Jutro dokończenie III kolejki Ekstraklasy. Lech podbudowany zwycięstwem na Ukrainie. Do tego własne boisko, właśni kibice. Co prawda początek sezonu kiepski, ale mój typ tak na przełamanie złej passy, która w końcu musi nastąpić, bo nie oszukujmy się, mimo straty Lewandowskiego to nie jest klub który będzie się bił o środek tabeli. W Lechu nie zagrają na pewno Bosacki i Gancarczyk, niepewny występ Wichniarka. Wraca za to Wojtkowiak. Nie będzie to na pewno Lech w całej okazałości, ale skoro dali radę z Dniepro, to czemu nie z Cracovią? Z kolei pasy będą mieć w pamięci - nie boję się tego określenia - frajersko przegrany mecz na Łazienkowskiej. Jest to drużyna nieskuteczna, a bramki strzeże zawodnik bardzo chimeryczny, któremu często zdarzają się proste błędy. To wszystko skłania mnie do postawienia na Lecha, tak jak piszę, na przełamanie, a okazja ku temu dość dobra.

✅ 78
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
spotkanie: Montpellier- Caen
typ: Całkowita liczba goli gośi powyżej 1.5
kurs: 4.00
buk: gamebookers
analiza:
Witam!!!
Jutro dokończenie III kolejki najwyższej francuskiej ligi. Naprzeciw siebie staną
niespodzianka ostatniego sezonu Montpellier oraz rewelacja tego sezonu Caen.
Faworytem wg bukmacherów są gospodarze ale kursy na gości stopniowo spadają. Niby gospodarze w zeszłym sezonie tylko 3 razy u siebie przegrywali ale to nie oznacza że jutro wygrają. Caen po zwycięstwie na wyjeździe z Marsylią 2-1 nabrało pewności siebie. Jeśli do tego dodać jeszcze domowe zwycięstwo z Lyonem to już powinni jutro bez najmniejszych przeszkód ograć gospodarzy. Zwłaszcza to pierwsze zwycięstwo z Marsylią na Stade Velodrome dało wiele do myślenia. Głównie właśnie z tego powodu gram ten typ. Ale dlaczego nie czystą &quot;2&quot;? Ano dlatego że jak wspominałem Montpellier w zeszłym sezonie tylko 3 razy przegrywało. Caen gra bardo odważnie i dlatego właśnie wygrywa z największymi. Wreszcie dzieje się coś nieoczekiwanego w Ligue1. Właśnie ta gra Caen powinna jutro przynieść żniwo w postaci 3 punktów. Ale ja myślę że spokojnie strzelą 2 bramki. Zresztą historia spotkań z Montpellier na ich stadionie (biorę pod uwagę ostatnie 5 meczów jest za tym moim typem. 2 zwycięstwa gospodarzy remis oraz 2 wygrane gości, oraz fakt, że Caen aż 3 razy zdobywało co najmniej 2 bramki. Typ może trochę szalony ale warty grania,
pozdrawiam zilzil

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Spotkanie Gyor : MTK Budapeszt
Typ 2
Kurs 4,35
Unibet

Faworytem chyba tylko i wyłącznie dla buka jest gospodarz Gyor. Nie wierzę w to aby Gyor był w stanie wygrać ten mecz. Remis może ale zwycięstwo ? Nie ma szans.
W ostatniej kolejce Gyor przegrał ze średniakiem na wyjeździe Vasas Budapeszt 1:2, jedyne zwycięstwo w lidzę odnieśli u siebie z jednym z najsłabszych zespołów Siofok. Do tego trzeba pamiętać, że Gyor w czwartek walczył w Europejskich pucharach ulegając Dinamo Zagrzeb 2:0. MTK swoje mecze wygrywa ale gra z zespołami słabymi 4:2 z Keckemet 2:1 na wyjeździe z Kispest Honved, a w ostatniej kolejce porażka z Fehervarem. Podsumowując, Gyor tego meczu nie wygra nadal ma pewne szanse zagrania w Europejskich pucharach i zapewne będzie chciało te szanse wykorzystać, więc ligę będą musieli choć na tę kolejkę odpuścić.

⛔ 100
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
Czy Neven Subotic otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
typ:Tak
kurs: 4.50
buk: expekt

Analiza:

Broussia Drotmund, w której w tym sezonie będzie grało 3 Polaczków ( o ile Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski wywalczą miejsce w pierwszej jedenastce ) jak do tej pory tylko Łukasz Piszczek gra na prawej obronie.. Jeśli chodzi o mecz pierwszej kolejki bundesligi głównym faworytem jest zespół gości którzy w poprzednim sezonie po rundzie jesiennej byli na pierwszym miejscu w tabeli. Ostatecznie po zakończeniu sezonu zajęli 4 miejsce tuż za drużyną z Dortmundu. Obie ekipy w ostatnim tygodniu dały próbkę swoich możliwości, kolejno w Pucharze Niemiec i eliminacjach Ligi Europejskiej, pewnie i wysoko pokonując swoich rywali. W poprzednim sezonie po mimo wygranej Borussii na własnym stadionie 3:0 , po dosyć dramatyczny meczu.... Niedzielne widowisko poprowadzi Florian Meyer - ten sam, który sędziował wspomnianą, wiosenną potyczkę... Furorę w Dortmundzie robi za to Japończyk Kagawa - ściągnięty latem ze swojej rodzimej ligi. To jednak nie te transfery, a powrót do Bundesligi Michaela Ballacka był jedną z najważniejszych informacji tego lata w Niemczech. 33-letni pomocnik po kontuzji, która wyeliminowała go z Mundialu, wrócił już do zdrowia oraz powoli do optymalnej formy, co potwierdził w meczu czwartkowym w Lidze Europejskiej.Wszystko wskazuje więc na to, że będziemy świadkami niezwykłego widowiska. Obie drużyny stawiają na ofensywny futbol i obie w tym sezonie są uznawane za te, które mogą pomieszać w planach Bayernowi. Która z nich lepiej rozpocznie sezon 2010/2011? Tego dowiemy się już w niedzielę o godz 17:30. Ja jednak myślę, e to drużyna Aptekarzy będzie mądrze i rozsądnie atakowała, za czym to środkowi obrońcy Subotić i Hummels będą mieli dużo pracy przy szybkich i ofensywnych graczach Bayeru. Oczywiście liczę na bardzo udany sezony drużyny Borussii ze względu na naszych rodaków.! Jednak po pierwszym spotkaniu z Borussia, która dysponuje słabą obroną. Subotic i Hummels będą mieli problem w powstrzymaniem dobrze grających ofensywnych pomocników bocznych Bayeru, co za czym idą faule i wole dla drużyny gości. Mam nadzieję, że moja wizja się sprawdzi w 100 % i to drużyna gospodarzy będzie drużyną, która będzie dyktowała tempo w tym meczu. Jednak środek gości na czele z Ballackiem z Renato Augusto, Kießlin i Derdiyok spowoduje, że obrońcy gospodarzy Borussii Dortumnd zaczną popełniać błędy i Subotić dostanie żółty kartonik od sędziego...Kontrataki są najgorszą rzeczą jaką mogą się przytrafić drużynie gospodarzy. Dobre podanie od Ballacka otwierające drogę do bramki może spowodować faul w defensywie przez Amerykanina Subotićia. Jest to dość ryzykowny typ, ale mając na myśli dobrze obsadzonych ofensywnych pomocników, przy kontratakach Bayeru może ten tym wejść. Wszystko zależy jak mecz się ułoży, ale mam nadzieję, że linia ofensywna zepchnie Borussie Dortumd do obrony, za czym obrońca gospodarzy zarobi żółty kartonik po kolejnym konratraktu gości...

⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Zdarzenie: Tomasz Adamek - Michael Grant
Typ: over 8,5
Kurs: 2,20
Buk: bet365
Analiza:

Już za kilka godzin na ring wyjdzie nasz najlepszy obecnie bokser wagi ciężkiej Tomasz Adamek. Góral, który stawia pierwsze kroki w nowej kategorii będzie walczył z Michaelem Grantem, dawnym pogromcą Andrzeja Gołoty w walce o mistrzostwo świata.
Bardzo bym chciał, żeby Adamek znokautował szybko Granta. Jednak wydaje mi się to mało prawdopodobne. Grant pomimo tego, że ma 38 lat cały czas jest bokserem szanowanym w światowym boksie. Potrafi wiele i na pewno łatwo się nie podda.
Tomasz Adamek wyglądem nie przypomina boksera najcięższej kategorii wagowej. Jest dużo lżejszy, za to szybszy. Właśnie szybkość to jego atut, co pokazał w niedawnej walce z Areolą. Jednak jak na wagę ciężką nie ma jeszcze nokautującego uderzenia. Owszem, jego serie robią na przeciwnikach spore wrażenie, ale zazwyczaj Adamek punktuje po prostu konsekwentnie i skutecznie swoich rywali. Tak było w poprzedniej walce z Areolą, walka z Andrzejem Gołotą miała inny przebieg, ale nasz wielki zawodnik po prostu był kompletnie nieprzygotowany do walki.
Wydaje mi się, że Adamek w dobrym stylu przeboksuje 12 rund i wypunktuje Granta. Stawiam over 8,5 rund po kursie 2,20 w bet365.

✅ 120
 
S 0

szczupi

Użytkownik
mecz: Sochaux vs Lille
typ:drużyna 1 zachowa czyste konto (Lille nie strzeli gola)
kurs 3.75
buk:bet365
analiza:
Zespół Lille w ten czwartek rozegrał ciężki wyjazdow mecz w eliminacjach do ligi europejskiej co zkolei odbije się na ich formie, w dodatku okazał się bardzo nieskuteczny(nie strzelił ani jednej bramki).Za to Sochaux miało wiele czasu na regeneracje swoich sił i tym samym może skuteczniej bronić swojej bramki.A kurs na ten zakład wydaje się być bardzo interesujący(najwyższy na rynku).

✅ 275
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Polska (w Tajwanie)
Typ: Totals - suma punktów Więcej niż 160,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Dzisiaj zakończą się turnieje kwalifikacyjne World Grand Prix 2010. Znamy już wszystkich uczestników turnieju finałowego w Chinach, są to oprócz gospodyń Brazylijki, Polki, Amerykanki, Japonki i Włoszki. Mecz Brazylii z Polską jest o pierwsze miejsce w rundzie eliminacyjnej ponieważ obie ekipy mają na swoim koncie taką samą ilość punktów (21) i tylko dzięki mniejszej ilości setów straconych prowadzą Canarinhos.
Według mnie najlepszym typem na to spotkanie to over 160.5 punktów. Jak łatwo wyliczyć trzeba do tego 4 setów i mimo, że bukmacherzy Polkom wielkich szans z Brazylijkami nie dają (kurs 8.00) to ja uważam, że wcale nie będzie to łatwe 3:0 dla Canarinhos. Polki stać na ugranie przynajmniej jednego seta ponieważ podczas WGP grają jak na razie wyśmienicie, nawet mając już pewny awans nie dały szans Tajwanowi i Portoryko. Owszem ktoś powie, że Polki miały łatwy kalendarze eliminacji bo nie grały czy to z Chinkami czy Włoszkami czy Holenderkami czy wreszcie z Brazylijkami ale ja powiem tak z Niemkami i USA też trzeba umieć wygrać.
Brazylijki jak na razie graja fantastycznie ale przecież nasze zawodniczki również, według mnie nasze panie stać na ugranie seta, może dwóch. Kto wie jak podejdą do tego spotkanie mając pewny awans? Może trener zdecyduje się dać odpocząć podstawowym zawodniczkom przed turniejem w finałowym? W polskiej ekipie na to bym nie liczył ponieważ dla Złotek jest to bardzo prestiżowy mecz w którym będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, dla Brazylijek nie koniecznie.

⛔ 100
 
B 79

brauner

Użytkownik
Spotkanie: Azarenka V. - Zvonareva, Vera
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: Tobet
22.08 17:00


Azarenka w drodze do półfinału bez straty seta wyeliminowała Ukrainkę Katerynę Bondarenko, Rosjankę Marię Kirilenko, Chinkę Na Li oraz Francuzkę Marion Bartoli. Niestraciła nawet seta.
Jej forma jest wyśmienita.
Zvonareva gra bardzo nierówno.
Azarenka, która w tym sezonie dwukrotnie pokonała Zwonarową.

0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom