>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Rosja MHL
Spotkanie: Krasnaya Armiya - Dinamo-Shinnik
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: sportingbet
Szczerze to specjalista od nizszych lig hokeja rosyjskiego nie jestem i najprawdopodobniej nie bede, jednak szukajac ciekawych spotkan na dzien dzisiejszy rzucilo mi sie w oczy mecz druzyn Krasnaya i Dinama Shinnik. Zacznijmy od tego ze w klasyfikacji generalnej ligi oba zespoly dzieli dosc znaczna roznica punktowa, gospodarze dzisiejszego spotkania zajmuja obecnie 12. miejsce z dorobkiem 64 pkt. w 48 spotkaniach, natomiast goscie radzili sobie do tej pory duzo lepiej przez co zajmuja pewne 6. miejsce z drobkiem 73 pkt w 43 spotkaniach. Gospodarze na wlasnym terenie spisuja sie dosyc przecietnie, 10 zw i 10 porazek w 23 spotkaniach, goscie na wyjazdach rowniez 10 zw w 23 spotkaniach.
Co wazne obie druzyny rywalizowaly rowniez wczoraj i w spotykaniu tym padl wynik 3-4 dla Dinama, goscie wygrali dzieki dobrej 3. tercji gdzie przegrywajac juz 3-2 zdolali w ciagu minuty zdobyc 2 gole. Poza tym zespoly spotykaly sie jeszcze 2 krotnie, odnoszac po jednym zwyciestwie.
Powodem dla ktorego zainteresowalem sie tym spotkaniem jest kurs na gosci jaki wystawil sportingbet, pozostali bukmacherzy daja kursy okolo 2.80-2.90 i wg mnie to jest bardziej rozsadne, jednak skoro tak no to mysle ze nie warto nie sprobowac. Goscie sa na papierze lepszym zespolem, w ostatnich 7 spotkaniach poniesli tylko jedna porazke, wiec widac ze ich forma jest dobra i stabilna, mam nadzieje ze rowniez za kilka chwil potwierdza to swa gra.
⛔100
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Copa del Rey Spotkanie: Valencia CF – Real Madryt
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: bwin

Trzecia odsłona królewsko-walencyjskiego trójmeczu jaki mieliśmy w ostatnim tygodniu. Jest to rewanżowy mecz ćwierćfinału Copa del Ray, pierwszy mecz Real bezproblemowo (2-0) rozstrzygnął na swoją korzyść. Trenerzy obu ekip przykładają do Pucharu pełną wagę wystawiając najmocniejsze składy, ale to madrytczycy ustawili wynik już w pierwszej połowie po golach Benzemy i samobójczym Guardado. Tak się złożyło, że obie ekipy spotkały się również w ten weekend w La Liga na Mestalla i jest bardzo złowróżbny sygnał dla Valencii. Dominacja Królewskich w tym meczu nie podlegała żadnej dyskusji, już w pierwszych 10 minutach prowadzenie dał Higuain, a potem kompletnej demolki dokonali di Maria z Ronaldo, którzy strzeli po dwa gole i Real prowadził do przerwy 5-0. W drugiej już mocno zwolnili nie przemęczając się zbytnio, wynik już się nie zmienił, ale to pokazuje siłę Realu, który grają z topową ekipą na wyjeździe zupełnie ich zdemolował. Klasyczna manita na wyjeździe z takim zespołem jak Valencia musi robić wrażenie i skłaniać do wniosku, że Real powoli wychodzi z dołka. Zresztą mecze Realu na Mestalla zawsze obfitowały w grad bramek, dość powiedzieć, że 4 ostatnie mecze zakończyły się obfitymi zwycięstwami madrytczyków (0-5, 2-3, 3-6, 2-3) i mam przeczucie, że dzisiaj ta tradycja zostanie podtrzymana. Obie ekipy przystąpią do tego meczu osłabione. Mourinho ma problem z ustawieniem obrony wobec absencji Pepe i Ramosa, ale czy można w ogóle mówić o jakichś problemach, skoro zmiennicy grają świetnie a zespół od 4 meczy nie stracił gola? Bardziej dotkliwym wydaje się osłabienie Valencii przez uraz ich najlepszego strzelca Soldado. Choć każdy mecz jest inny, to wiele wskazuje, że dzisiaj będziemy świadkami podobnej dominacji Realu jaką widzieliśmy w sobotę. Dlatego stawiam na podtrzymanie tradycji wizyt Realu na Mestalla i overowe zwycięstwo gości.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - West Ham United
Typ: Występ drużyny - Arsenal 70-80 [specjalne - występy drużyn, wygra mecz = 25 pkt, remis = 10, bramka = 15, rozny = 3, czyste konto = 20, bramka przed 20 = 10, zolta = -5, czerwona = -15]
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza: Arsenal ma problemy od kilku spotkań, no ale jednak trudno się nie dziwić, ponieważ grali przeciwko takim ekipom jak City i Chelsea. Czyli z czołówkami tabeli. Generalnie ich gra nie stała na najwyższym poziomie, z The Blues dopiero w drugiej połowie zaczeli grać coś porządnego, bo pierwsza to była kompletna katastrofa. Tym razem czeka na nich West Ham, który na wyjazdach radzi sobie słabo. Kanonierzy muszą wygrywać tego typu mecze, czołówka odjeżdża i jest coraz mniejsze prawdopodobieństwo na czwarte miejsce. W głównej mierze problemy są z przodu, nie ma światowego napastnika który strzelałby regularnie bramki - Giroud powoli staje się niewypałem, a Walcott musi się jeszcze dużo nauczyć w napadzie. Sądzę, że dzisiaj absolutnie nie stracą punktów, ten mecz jest bardzo ważny dla gospodarzy, a West Ham raczej nie ma takich ambicji jak rywal, bo póki co trzymają się w lidze i zajmują bezpieczną lokatę. Licze trochę na łud szczęścia jeżeli chodzi o mój typ, ale myślę, że szansa jest duża. Arsenal najprawdopodobniej zdobędzie trzy punkty, jeśli oczywiście myśli o czołówce, kartek nie spodziewam się wielu z ich strony, na Emirates zwykle nie grają ostro, o rzuty rożne się nie martwie, bo zwykle mają ich sporo. Mało tego strzelenie bramki na początku spotkania dodatkowo wpłynie na dobrą grę Arsenalu, bo z pewnością lepiej się gra w momencie prowadzenia.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Puchar Narodow Afryki
Spotkanie: Maroko - Wyspy Zielonego Przyladku rzuty rozne
Typ: Over 12
Kurs: 4,50
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W drugim spotkanie fazej grupowej w grupie A spotykaja sie reprezentacje Maroko i Wyspy Zielonego Przyladku . W grupie A po pierwszych spotkanie, 4 reprezentacje maja po jednym punkcie i wciaz sie licza w walke o awansu. Ten fakt spowoduje ze dzis obie reprezentacje zagraja tak aby przed wszystkim uniknac porazki bo to moze znacznie utrudnic ich zadanie przed ostatnim spotkanie grupowym. W pierwszym spotkanie pilkarze z Maroka zagrali ofensywna pilka ale nie umieli pokonac bramkarza rywale. Rownierz pilkarze Wyspy Zielonego Przyladku niespodziewanie zaprezentowali przeciwko RPA ofensywna pilka. Mozemy sie spodziewac ze dzis w to spotkanie pilkarze obie druzyn zagraja ofensywnie i stworze wiele sytuacje w pole karny rywale. W takiej sytuacje nie raz obroncy obie druzyn beda musieli ratowac sytuacja wybijajac pilka poza linii bramkowej. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Marokiem i Wyspy Zielonego Przyladku zobaczymy powyzej 12 rzutow rozne.
⛔100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Copa del Rey
Spotkanie: Valencia CF – Real Madryt
Typ: azjatycki HC (R.Madyt -2,0)
Kurs: 4.25
Bukmacher: bet365
Znowu spotkanie pomiędzy Valencią a Realem Madryt. Nie mogę prejść obojętnie obok tego spotkania gdyż ostatnio stawiając over 4.00 przy wyniku 0-5 wpadło trochę grosza. Krystyna chyba chce pobić rekord największej ilości strzelonych bramek w roku i się trochę rozpędził. Niestety chciałem ponownie zagrać na over, ale buki się wyczaiły i na ten sam typ over 4.00 dają teraz tylko 2.80 w porównaniu do poprzedniego 3.55
No to zmieniamy taktykę i ramy na ahc w kierunku Realu. Historia lubi się powtarzać i powinni ich podobnie rozpykać ????
Oto przedstawiam kilka ostatnich meczy między tymi drużynami rozgrywanych w Valencii:
Valencia - R.Madryt 0:5 (2012/2013)
Valencia - R.Madryt 2:3 (2011/2012)
Valencia - R.Madryt 3:6 (2010/2011)
Valencia - R.Madryt 2:3 (2009/2010)
Valencia - R.Madryt 3:0 (2008/2009)
Typ ahc -2,0 Real kurs 4.25
bet365
P.S.
Myślę że goła 2 wchodzi jak w masło. W expekt można złapać po kursie 1.72
⛔100
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Maroko – Republika Zielonego Przylądka
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 3,2
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Druga seria spotkań, nadal twierdzę, że muszą zacząć padać &quot;rozstrzygnięcia&quot;. W pierwszym meczu co by nie mówić, dość niespodziewany i szczęśliwy dla Angoli remis z Marokiem. Tyle niewykorzystanych akcji, które Maroko miało... Powinno wygrać zdecydowanie wygrać tamto spotkanie. Teraz nie mogą już sobie pozwolić na żaden inny wynik niż zwycięstwo. Stawiam na rozwiązanie worka z bramkami, mając jednocześnie nadzieję, że dzisiejsze mecze w ogóle zainicjują niejako „strzelanie”. Maroko ma bardzo dobrą drugą linię i atak, El Hamdaoui z Fiorentiny, El Arabi z Granady (10 meczów w Granadzie i 4 bramki) Assaidi (Liverpool), Amrabat (Galatasaray), w pomocy Belhanda - podstawowy zawodnik Montpellier, poza tym zawodnicy z Ajaccio, Stade Brestois, Aston Villi i Getafe. Powinni Republice spokojnie „wsadzić” ze 2-3 bramki i jednocześnie zachować czyste konto. A kurs niezwykle atrakcyjny na handicap. Warto zaryzykować.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL
Spotkanie: Ak Bars Kazan - Metallurg Nk
Typ: over 6,5
Kurs: 2.65
Bukmacher: bwin
Analiza: W tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden i z pewnością Kazań wygra. Pytanie to jak wysoko. Gospodarze walczą o jak najlepsze rozstawienie w konferencji East. W tej chwili zespół ma na koncie 91 pkt. i zajmuje 2 pozycję. Goście jużdali sobie spokój z walką o playoffy i po prostu grają, aby dograć sezon do końca. O ich grze świadczą ostatnie mecze. Wyniki 1:6 z Dynamo Mińsk, 3:5 z Omskiem, 6:8 z Astaną, 3:4 z Vitiazem. Tzw. radosny hokej z wieloma bramkami, na co mam nadzieję i dzisiaj. Gospodarze co prawda tak bardzo otwarcie nie grają, co więcej gospdoarze posiadają najlepszą defensywęw całej KHL, tylko 91 straconych bramek. Ale to zasługa Barulina, a w takim meczu raczej będzie bronił Garipov. Gospdoarze tylko 12 wyników overowych dla takiej granicy/44 mecze. Goście 17 overów/44 mecze. Według mnie w zespole Kazania jest kilku niezłych grajków, typu: Pesonen, Zaripov, Morozov, u gości Bumagin też coś może ustrzeli. Granica wysoka, ale liczę na otwarty mecz i z jednej i z drugiej strony.
⛔100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Eurocup
Spotkanie: Cajasol - Lokomotiv Kuban
Typ: Lokomotiv Kuban -3,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: bwin
Analiza:
Jak co środę grane dziś będą moje ulubione rozgrywki Eurocup. Po przejrzeniu oferty odrazu rzuciło mi się w oczy wysoki kurs dany na rosyjską drużyne który stoponiowy w ciągu dnia malał. Bukmacherzy wg. mnie troche za dużo szans dają hiszpanskiej drużyny. Drużyna Cajasol to słaby zespół w tym sezonie , obydwa mecze w 2 rundzie przegrali w tym z naszym jedynym zespołem w 2 rundzie Zastalem oraz na wyjeździe wysoko przegrywając z równie osłabionym zespołem St.Petersburga który gra juz bez swojego gwiazdora P. Beverly. Drużyna rosyjka swoje 2 pierwsze mecze wygrała , w tym na wyjeździe roznica 14 pktow własnie z Petersburgiem który u siebie zniszczył cajasol 20 pktami. Jak dziś dla mnie pewne zwycięstwo Lokomotivu, nawet większe niż tylko 3 pktami. Pozdrawiam , Suchy ????
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Francji
Spotkanie: PSG - Toulouse
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: Bwin
Analiza:
Pojedynek w Pucharze Francji ma zdecydowanego faworyta, którym jest PSG. Paryżanie to obecnie najmocniejsza drużyna kadrowo w lidze. Świetnie też prezentują się w Lidze Mistrzów, co tylko potwierdza, że zależy im na dobrych występach na wielu frontach. Nie inaczej jest w przypadku Pucharu Francji, który zamierzają wygrać. Grając przed własną publicznością mają duże szanse na pokonanie Toulouse, które nieźle gra głównie na własnym parkiecie, ale na wyjazdach wygląda już gorzej. W zespole gospodarzy grają m.in. Zlatan Ibrahimović, Javier Pastore, Lucas Moura. Oprócz nich trener Paryżan ma jeszcze wielu innych klasowych zawodników w kadrze. Ma więc dużo większe pole manewru niż szkoleniowiec gości. Moim zdaniem PSG zagra na maksa i wygra pewnie w ciągu 90 minut, bo nie będzie chciało tracić sił na ewentualną dogrywkę, tym bardziej, że przed nimi kolejne mecze ligowe w walce o mistrzostwo.
✅55
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Francja Puchar
Spotkanie:Meaux-St. Etienne
Typ: over 2,5 bramki do przerwy
Kurs:5,20
Bukmacher:Sportingbet
Mecz pucharu Francji i spotkanie sporej sensacji czyli ekipy Meaux a drużyny z pierwszej ligi St. Etienne.Gospodarze w ostatniej rundzie sprawili sporą sensacje pokonując znacznie wyżej notowaną drużynę Stade Portelois 1-0 co jak na typowo amatorską drużynę było dużą sensacją.Dziś będzie jeszcze trudniej ponieważ na przeciwko staje jedna z czołowych ekip pierwszej ligi czyli poziom teoretycznie nieosiągalny dla gospodarzy.Patrząc na ten fakt jak i to że w poprzedniej rundzie goście zagrali dość ofensywnie czego efektem były trzy bramki do przerwy z drugoligowym Cane dziś ten over wydaje się dość ciekawym typem.Drużyna gospodarzy nawet w najsilniejszym składzie nie jest w stanie raczej za dużo nie zdziała choć patrząc na podejście St. Etienne do takich rywali mogą pokusić się o bramkę w pierwszej połowie gdy jeszcze będą mieli jeszcze siłę a do tego dorzucając klasę przeciwnika,uważam że over 2,5 w pierwszej połowie jest bardzo prawdopodobny
⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata Play-off
Spotkanie Dania - Węgry
Typ -Węgry
Kurs - 5
Buk - bet 365
Na dziś przygotowałem ciekawe starcie w Piłce Ręcznej.Pogromcy Polaków zagrają z Duńczykami. Dobrze wiemy że Duńczycy to solidna drużyna i umie wygrywać z dobrymi drużynami.Jednak w tym spotkaniu postanowiłem postawić na Węgry.Myślę że oni są nie doceniani a grają przecież wyśmienicie.Na turnieju przegrali z Hiszpanią i Chorwacja,jednak różnica porażki nie była aż tak wysoka.Widać że bukmacherzy definitywnie stawiają na Dunczyków,ale świetna passa kiedyś się kończy.W ostatnich meczach nie ponieśli żadnej porażki,wygrali 5 meczów.Myślę że mogą już być powoli zmęczeni.Pokonali między innymi słabe zespoły:Tunezję,Rosję, Macedonię i Chile.W pojedynkach między tymi drużynami bilans zwycięstw przeważa za duńczykami,wygrali 2 mecze i 1 wygrała ekipa Węgrów.Węgry nie są faworytami,więc nie ciąży na nich żadna presja,myślę że stać ich na zwycięstwo i zaskoczenie rywala.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
St. Truidense vs. St. Niklaas (PN - Belgia 2)
1 (-1.5 AH)
2.38
Pinn
Mecz ekip, które różnią się dość mocno klasami. St. Truidense miało walczyć o powrót na salony, jednak nie będzie im łatwo. Niemniej jeśli ten cel wciąż chcą osiągnąć to koniecznie muszą wygrywać w spotkaniach z tak słabymi rywalami. Goście jak w poprzednim sezonie rzutem na taśmę się wybronili, tak teraz idzie im jak po grudzie. Najprawdopodobniej szykuje się czarny scenariusz. Kadra gospodarzy została wzmocniona wypożyczeniami ze Standardu. Mendez i Zaris dołączyli do zespołu i ci dwaj kopacze mają pomóc w ofensywie zespołu. St. Niklaas bardziej pozbywa się kopaczy niż pozyskuje i to jest niestety spory problem. Widać, że tym razem i ich sięgnął kryzys. Kadra gospodarzy jest dużo silniejsza i w dodatku pełna, stąd też sądzę, że była ekipa JPL wygra to starcie i to w dość gładki sposób.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Puchar Króla
23.01.2013 21:30
Valencia - Real
Typ: ponad 4,5 gola
Kurs: 4.00
BetFair
Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Valencią a Realem padł wynik 2:0 dla drużyny z Madrytu. Tamto spotkanie wywołało sporo kontrowersji, Valencia uważała że została skrzywdzona, dziś czas na rewanż. Mamy za sobą spotkanie ligowe, w którym to Valencia została znokautowana, przegrali z Realem u siebie 0:5 a wszystkie bramki padły już przed przerwą. Uważam że dziś znów górą będzie Real, ponieważ jest po prostu zdecydowanie lepszą drużyną, jednak Valencia powinna dziś zagrać bardzo zdeterminowana by pokazać się z dobrej strony. Liczę że dziś nie tylko jedna drużyna będzie zdobywać bramki, choć gospodarze zagrają bez Soldado, to jednak chyba czas by osłabiona obrona Realu w końcu zakończyła mecz z jakąś straconą bramką, nie zagrają Ramos, Pepe i Marcelo. Szykuje się ciekawe spotkanie, Real w ofensywie ogromna siła, powinni wygrać a w meczu powinno paść sporo bramek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom