>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 23.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ptb 3

ptb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Heilbronn Challenger
Spotkanie: Arnaboldi A. - Kavcic B.
Typ: Blaz Kavcic wygra 2-0
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Podczas, gdy turniej pierwszego w tym roku Wielkiego Szlema wchodzi w decydującą fazę, w Niemczech rozgrywany jest Heilbronn challenger. Zainteresował mnie pojedynek Kavcica z Arnaboldim. Panowie 7 lat temu mierzyli się dwukrotnie i tyleż samo wygrywał Blaz, ale to było dość dawno. Niemniej jednak Chorwat ograł swojego dzisiejszego rywala 2:0 oraz 2:0. Aktualna dyspozycja obydwu zawodników wskazuje, że tylko jeden masz szansę awansować od 1/8 finału - Blaz Kavcic. Przede wszystkim gra on naprawdę fajny dla oka tenis - nieprzyjemny serwis i odważne zagrania, tym zyskał u mnie sympatię. Wrócił właśnie z AO, gdzie odpadł po meczu z Rogerem, przegranym 0:3, ale to w końcu Federer ( ugrał 9 gemów ). Niejednokrotnie ostatnimi czasy wygrywał z zawodnikami o klasę lepszymi od Andrei, trzymał swój serwis bez problemów i z raz dwa na set przełamywał rywala. Nie powinien mieć większych problemów z tenisistą z trzeciej setki rankingu, który w tym turnieju wygrał 2:1 z Fischerem, zawodnikiem dobrym na ITF czy słabej renomy challengery, a to było zaskoczeniem również u mnie. Toteż wątpię, żeby dziś ugrał choćby seta ze swym rówieśnikiem, ogranie Fischera już może zaliczyć do swych sukcesów, gdyż zazwyczaj nie jest w stanie przejść lepszych zawodników. Jedyne czego się obawiam to jego returnu, ale mam nadzieję, że Blaz dzisiaj utrzyma dyspozycję serwisową z meczu z Grzegorzem. Powodzenia!
⛔100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Koszykówk Euroliga
Cska Moskwa-Real Madryt
typ 2 -2,5
kurs 1,91
betgun
Real jedzie tym razem podbić Moskwę,jest to dosyc trudne zadanie ,ponieważ drużyna rosyjska należy do czołówki w Europie, a poztym jest chyba najlepiej broniącą drużyną na starym kontynencie!Jednak dzisiaj spotyka się z drużyną najlepiej atakującą,która w tym sezonie niszczyła wszystkich i wszystko na swojej drodze,dlatego myślę ,że ta &quot;przyjemność&quot; nie ominie Rosjan!Drużyna Cska nie ustrzegła się porażek w tym sezonie euroligi przegrywając z Fenerbahce i z Barceloną i co jest najbardziej zaskakujące w poprzedniej kolejce z Partizanem Belgrad :zoltakartka: !!!Troche mnie martwi,że naten mecz nie poleciał Carroll,jednak myślę ,że dadzą sobie radę bez niego i Sergio Rodriguez będzie rzucał &quot;trójki&quot; seriami!A swoją drogą ciekawostka Sergio to ciekawy przypadek -oglądając mecze Realu każdy może zauważyć ,że ten prawie nie schodzi z parkietu i biega za dwóch ,a nawet trzech,ale będąc kiedyś w NBA -szybko wrócił do Europy!- Nie wytrzymał tempa gry w tej lidze :razz:
⛔100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Berdych T - Wawrinka S
Typ: 3-1
Kurs: 5.00
Buk: bet365
Jak dla mnie, Berdych jest faworytem tego meczu. Czech świetnie gra w Melbourne, solidne podanie i regularny w wymianach, stracił tutaj póki co jednego seta z Davidem Ferrerem, gdzie jak sam napisał, grał kompletnie inny słaby tenis. Właściwie, Ferrer był jedynym który zdołał przełamać Berdycha (poza trzecim setem, Tomas przełamany tylko raz w 5 meczach). Solidna dyspozycja Czecha, a Ferrer w słabej dyspozycji był swietną rozgrzewką przed półfinałowym spotkaniem.
Zagra tam z Wawrinką, który ograł w 1/4 Novaka Djokovica, a co za tym idzie - z automatu pewnie stał się faworytem meczu z Tomasem. Czemu dla mnie nim nie jest? Mecz z Serbem wcale nie był taki jak rok temu, niższy poziom, a forma Nole znacznie niższa, co najlepiej było widać w dwóch ostatnich piłkach. Po takich wielkich meczach, często odpada się w następnej rundzie, zdarzało się to nie raz i wg mnie powtórzy dzisiaj. No i sprawa najważniejsza, Stanislas pod koniec meczu zaczynał mieć spore problemy ze skurczami nóg - te pięć setów poszło w mięśnie i ledwo ponad dzień odpoczynku z pewnością nie przywróci Szwajcarowi pełni formy.
Mecz o 9:30 polskiego czasu.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Khabarovsk – Ufa
Typ: over 6.5
Kurs: 3.33
Buk: Unibet
Godz. 09:00
Analiza:
Mecze na daleki Wschodzie mają swoją historię ale tutaj mimo wszystko zdecydowanym faworytem są goście. Khabarovsk czyli gospodarz tego starcia nie gra już o nic no może po za tym by nie zająć ostatniego miejsca na Wschodzie bo nad zamykającym tabele Novokuznetsk mają tylko dwa punkty przewagi. Ostatni przegrali siedem spotkań z rzędu i to wcale nie z mocarzami tej ligi. Do tego jeszcze dochodzi siedem underów rzędu to też dobry prognostyk. Przyjezdni zespół Ufa to czołówka ligi który na wschodzi walczy o czwartą pozycję, do czwartego Nowogrodu który grał wczoraj tracą dwa oczka, tak więc tylko komplet punktów da im powrót na tą lokatę. Ostatnie dwa spotkania bardzo prestiżowe przegrane 5:3 z Traktorem i 2:5 z Magni ale był to trudny okres dla nich i po tej przerwie powinni wrócić na ścieżkę zwycięstw. Gospodarze większość punktów zdobywa u siebie dwie a może nawet trzy bramki to na to ich stać tym bardziej że w pierwszym meczu na wyjeździe ta sztuka im się udała a ostatnie dwa spotkania tutaj wygrali 5:2 i 3:1. Ufa tak jak wspomniałem musi już odrabiać straty to czwartego Novgorodu a chyba nie muszę przypominać że ta lokata daje przywilej własnej tafli w dalszej fazie w ofensywie wyglądają bardzo ale to bardzo solidne i po ostatnich dwóch porażka będzie tutaj ostra gra z ich stronny. Z tego co widzę to na bramce u gospodarzy zobaczymy nominalnie drugiego bramkarza Jarvinena, z drugiej strony nie ma niespodzianki i zabroni Volkov. Na koniec dodam że u gości na liście kontuzjowanych jest trzech graczy defensywnych Koltsov, Proskhin i Sopel.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Hiszpania / Copa de Rey
- Atletico Madryt : Ath Bilbao
- czerwona kartka ? Tak
- 3.20 / Betsson

No to ja jak zwykle szukam czerwonej kartki ! W Copa de Rey pojedynek pomiędzy Atletico M a Ath Bilbao i tu właśnie w/g mnie powinno być czerwono , analizując sobie ten pojedynek znalazłem oczywiście w/g mnie dwa mocne argumenty które nakłoniły mnie w końcu na ten typ i tak :
1.- w H2H pomiędzy nimi w ostatnim czasie wyglądało to tak
- ostatni pojedynek 10 żółtych i w konsekwencji dwóch żółtych czerwona kartka .Przedostatni to 6 żółtych , wcześniejsze również 6 żółtek itd. itd. w sumie rzadko kiedy było mniej kartek a czerwienie się też parę razy zdarzały !
2. - Sędzia tego pojedynku David Fernandez Borbalan i jego bilans
- w Primera Division sędziował 12 meczy i pokazał 71 żółtych kartek i 3 czerwone a w Copa de Rey sędziował 2 mecze i pokazał 10 żółtych , a ogólnie w Copa de Rey sędziował 17 meczy i 72 żółte i 6 czerwonych , dlatego widać u tego pana że żółtymi nie oszczędza a dodając do tego że w meczach pomiędzy nimi jest sporo żółtych w jednym spotkaniu to nasuwa mi się jedno że dziś duża szansa na czerwony kartonik ale jak już zaznaczyłem to taka moja analiza i przemyślenia co do tego meczu !
⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Copa Del Rey - Piłka nożna
Atletico Madryt - Ath.Bilbao
BTS
2.02
Unibet
Na dziś spotkanie Pucharu Hiszpanii pomiędzy Atletico Madryt , które zmierzy się na Vicente Calderon z drużyną Athleticu Bilbao.Faworytem wg bukmacherów są gospodarze , którzy w lidze zajmują aktualnie 2 miejsce z dorobkiem 51 pkt i przewagą zaledwie punktu nad trzecim Realem , natomiast mają tyle samo punktów co Barcelona , jednak mają gorszy bilans bramek.Atletico ostatnio tylko zremisowało u siebie 1:1 z Sevillą , a wcześniej również remis tym razem bezbramkowy u siebie z Barceloną.Atletico świetnie zaczęło sezon 2013/14 lecz teraz sądzę ,że ten lekki dołek formy może się utrzymać i do końca sezonu nie zdołają być na pierwszym ani drugim miejscu w lidze gdyż grają praktycznie na wszystkich frontach tą samą 11-stką.Simeone za mało rotuje składem przez co piłkarze są zmęczeni i nie wytrzymują rozgrywania meczy co 3 dni.Dlatego sądzę , że Bilbao wykorzysta dziś ten lekki dołek ekipy z Madrytu i na pewno strzeli dziś gola na Vicente Calderon.Baskowie są w lidze na 4 miejscu ze sporą stratą do Realu , jednak nie walczą oni o 3 miejsce tylko raczej o 4 , które da im kwalifikacje do LM.Bilbao ostatnio pokonało u siebie Valladolid 4:2 , wcześniej ograli u siebie Almerię 6:1.Athletic u siebie gra wyśmienicie , ma 9 wygranych i 2 remisy.Dziś jednak grają na wyjeździe gdzie mają aktualnie 3 wygrane , remis i 5 porażek , jednak nie zmienia to faktu , że są w bardzo dobrej dyspozycji i nie strzelą dziś gola , bo ja myślę , że spokojnie powinni strzelić.Ostatnie spotkania na Vicente Calderon kończyły się wygranym Atletico Madryt i to do zera , jednak sezon sezonowi nie równy i sądzę ,że dziś obie drużyny strzelą bramkę i mecz zakończy się wygraną Atletico 2:1.Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
KHL, Rosja
13:00 Sibir Novosibirsk
- Traktor Chelyabinsk 60&#39; @ 2.09 Betsafe

Szykuje się bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Sibir będzie grał o podtrzymanie bardzo dobrej serii w meczach z Traktorem na własnym lodowisku, a v-ce mistrz Rosji cały czas walczy z jastrzębiami z Omska o 8.miejsce na wschodzie.

Sibir wraca do siebie po 4 wyjazdach (Slovan, CSKA, Ryga, Praga) i mam nadzieję że zdobędą dzisiaj komplet punktów w takim stylu jak na początku stycznia odprawiali z kwitkiem Atlanta, Loko (2x 3:1) i naszpikowane solidnymi zawodnikami SKA 4:0.

Jak to ma miejsce w przypadku Sibiru, warto również zainteresować się underem 4,5 po +1.73
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Jans-Ignacik / Zanevska wygrają @ 2,00 Bet365
Ryzykuję bardzo podając ten typ, jednak wydaje mi się, że po takim dobrym kursie trzeba spróbować. Klaudia Jans-Ignacik po urlopie macierzyńskim wraca do gry, nasza najlepsza deblistka w swojej karierze zagrała bardzo dużo spotkań w grze podwójnej, jest najlepszą z tej czwórki bezsprzecznie. Mimo ujemnego bilansu w deblu, wystarczy spojrzeć, że 3/4 z ostatnich jej spotkań to turnieje rangi WTA, a tam nie ma łatwych rywalek, mimo to w 2011 roku i 2012 potrafiła kilkukrotnie meldować się w finałach turniejów najwyższej rangi. W tym przypadku bilans może nas bardzo zmylić. Popatrzmy na przykład na Szwajcarkę Timeę Bacsinszky, świetny bilans, wygrane turnieje, jednak to wszystko nie jest miarodajne. Na poziomie ITF bardzo ciężko o stałe pary deblowe i tutaj wystarczy być dobrą singlistką aby pokonać pary, które się zgłaszają tylko i wyłącznie, żeby więcej pograć - a może coś namieszamy.
Dla pary Bacsinszky/Barrois jest to trzeci wspólny turniej, pierwsze dwa wygrane, tutaj kłopoty zaczną się w pólfinale. Nie będę przytaczać wyników podczas tych turniejów, które Panie wygrały bo połowy z przeciwniczek nie znam (!). Tutaj we Francji na inaugurację zagrały z dwoma Francuzkimi 18-sto latkami. Było bardzo blisko blamażum, po przegranym pierwszym secie 26, pojawiły się kłopoty, prawie do końca drugiego seta młode Francuzki utrzymywały tempo, wystarczyło jedno przełamanie i wszystko się posypało. To powinna być przestroga dla Niemki i Węgierki, skoro taka para sprawia duże problemy, to dzisiaj muszą się bardzo skupić. Maryna z Klaudią bardzo dobrze się wpasowały do wspólnej gry, w pierwszym spotkaniu były małe kłopoty ale jest to oczywiste skoro dziewczyny grały ze sobą pierwszy raz. Drugi mecz to już zdecydowane zwycięstwo w dwóch setach.
Bukmacherzy boją się zaufać Polce i Ukraince i na każde ich spotkanie kursy są dla mnie niezrozumiałe, dzisiaj Panie występują nawet w postaci under doga, co trzeba wykorzystać. Jak dla mnie na tą chwilę jest to mecz z serii 50/50, więc trzeba zagrać większy kurs bo większy potencjał drzemie w Klaudii Jans-Ignacik i Marynie Zanevskiej.
⛔100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, CHALLENGER - SINGIEL Heilbronn
Spotkanie: Michael Berrer - Benjamin Becker
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclic
Znowu stawiam podobnie jak wczoraj na Berrera, o samym Michale pisałem wczoraj http://forum.bukmacherskie.com/f154/tydzien-4-heilbronn-haui-bucaramanga-102504.html#post4185579, więc nie będę drugi raz tego pisał. Wczoraj Mertl zagrał świetny mecz, oglądałem kawałek spotkania i byłem zaskoczony jego grą, wygrał nawet jednego seta z Berrerem ale ostatecznie przegrał. Widać że Berrerowi bardzo zależy na zwycięstwie w tym turnieju, co pokazał w meczu z świetnie dysponowanym Czechem. Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu, jednak to forma Berrera mnie bardziej przekonuje, Becker jak narazie w tym roku wygrał zaledwie jeden mecz, z Chiundellim co według mnie jakimś specjalnym wyczynem nie jest. Początek spotkania o 16.30
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Chiny K
Spotkanie: Henan v Fujian
Typ: Henan wygra 1 seta
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Godzina : 12.30
Na dzisiejszy typ wybrałem dość egzotyczna ligę w żeńskiej siatkówce. W etapie przegranych spotkają się zespoły Henan i Fujian. Zdecydowanym faworytem do wygrania drugiego już meczu są goście, ale widzę tutaj szansę na zwycięstwo przynajmniej w jednym secie i mam nadzieję, że akurat w pierwszym. Tak było właśnie w pierwszym meczu jak grały przeciwko sobie. Nie tak zaś dawno, bo 14 stycznia zagrały na hali Fujian i mecz skończył się wynikiem 3:1 dla gospodyń, ale to przyjezdne wygrały pierwszego seta, sił starczyło jeszcze na kolejnego, bowiem przegrały, że inauguracyjna partia im leży i mam nadzieję, że dzisiaj także pokażą pazur od początku meczu tym bardziej, że zagrają u siebie.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Day R. - Maguire S.
Typ: Maguire
Kurs: 1,62
Bukmacher: PP

Krótki opis, ponieważ mecz za chwilkę się zaczyna. Maguire ostatnio (wczorajsze mecze i ost turniej) w dobrej formie. Przegrał ostatnio w turnieju tylko z Rakietą, co jest bardzo zrozumiałe, bo na Ranniego nie ma zawodnika jak jest w &#39;sztosie&#39;. Maguire wiec może ten turniej zaliczyć do udanych, gdzie mecz wcześniej wygrał z nr 1 rankingu Robertsonem. Ryana Daya nie widziałem ostatnio w akcji, patrzyłem więc tylko na wyniki. Wczoraj wszystko przegrał, nawet w meczu gdzie był faworytem, czyli formą pewnie nie olśniewa. Maguire jest mocny i nie sądzę, żeby przegrał cały mecz. Na Maguira też bym postawił w innych meczach dzisiejszych.
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Bucaramanga
Spotkanie: Farah/Cabal - Olivo/Schwartzman
Typ: Farah/Cabal
Kurs: 1,28
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Kurs jak widać znikomy, ale podaje typ bowiem a nuż ktoś potrzebuje jakiegoś betu do podbicia ako. Pojedynek pary tubylców kontra dwóch Argentyńczyków. Cabal z Farahem to właściwie para przynależąca do cyklu ATP. Zgrany solidny debel mający na rozkładzie pary z top 10 cyklu ATP (gdy tak się spojrzy na ich wyniki to aż roi się od super nazwisk). Skoro tutaj się pojawili to pewnie z myślą o wygranej na własnej ziemi. Za tydzień nie ma nic poza challengerami (od piątku rusza 1 runda Davis Cup), więc zapewne nie będzie dla nich problemem (kwestią wyboru czy grać jakieś kwale czy poświęcić się deblowi). Na ich tle grywający owszem debla Olivo i Schwartzman (nawet wspólnie - to ich 3 razem występ), wyglądają delikatnie rzecz ujmując &quot;mizernie&quot;. Na szybko podsumowując, żeby nie przeciągać bo nie ma się zbytnio rozwodzić - doświadczenie, umiejętności, zgranie i miejsce rozgrywania meczu wszystko przemawia za parą Cabal/Farah. Jak dla mnie idealny typ do jakiegoś dubla.
NIEREGULAMINOWY KURS
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Bowls
Spotkanie: Foster - Denison
Typ: Denison
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet 365
Dziś wracam do ulubionej choć mało znanej dyscypliny. Okazja jest duża bo własnie trwają Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie.
Na początek krótkie przypomnienie zasad gry w Bowls
Bowls – to dyscyplina sportu bliska pétanque i curlingowi. Pierwsze wzmianki na terenie Anglii pochodzą z XII wieku. W XIV wieku, wraz ze wzrostem popularności gry, została ona oficjalnie zakazana z obawy przed spadkiem zdolności bojowej u żołnierzy, zaś w stuleciach późniejszych udzielane były osobom prywatnym płatne koncesje. Oficjalne zasady sportu powstały w wieku XIX w Szkocji.
Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. &quot;bowls&quot;) w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej &quot;jack&quot; lub &quot;kitty&quot;. Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry. Punktacja jest przyznawana jednemu zawodnikowi w zależności od ilości jego kul znajdujących się bliżej celu niż najbliższa kula przeciwnika.
Dziś pojedynek drugiej rundy spotykają sie aktualny numer jeden światowego rankingu Szkot Paul Foster oraz zawodnik , ktory jest mi mało znany prawdopodobnie gra w bowls na trawie bo w hali w Super Serries nigdy go nie widziałem. Jedna gracze którzy nie grają na hali często posiadają bardzo wysokie umiejętności co pokazał Burnett , który pokazuje się na hali bardzo rzadko a wczoraj ograł Grega Harlowa. Dlatego uważam że Denison musi potrafić dużo zresztą na mistrzostwach już pokazał klasę pokonując nie byle kogo a Simona Skeltona 6 w rankingu. Natomiast Foster miał duże problemy w pierwszej rundzie wygrywając 2 - 1 (4-7, 10-3, 2-0) z Salamonem również malo znanym . Dlatego w tej dyscyplinie poziom jest bardzo wyrównany a o wygranej decyduje dyspozycja dnia. Ja dzis stawiam na niespodziankę i wygraną Denisona.
⛔100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Atletico- Athletic Bilbao
typ: over 11 roznych
kurs: 1.72
betsson
Dziś pierwszy pojedynek wyżej wymienionych w 1/4 Pucharu Króla. Faworytem dwumeczu jest oczywiscie ekipa z Madrytu, która rozgrywa najlepszy sezon od wielu lat. Oponentem będzie zespół z Bilbao. To bardzo solidna drużyna, która potrafi urwać punkty największym w lidze. Myślę, że na etapie 1/4 nie ma mowy o odpuszczaniu. To już na prawde parę meczy i można wygrać jakieś trofeum. Atletico to drużyna, która gra świetnie u siebie choć ostatnie 2 remisy z Barcą i Sevilla mogą sugerować jakiś minimalny spadek formy. W dzisiejszym meczu gospodarze nie mogą kalkulować tylko muszą wygrać, bo w rewanzu Bilbao na pewno postawi trudne warunki. Kto ogląda te 2 ekipy wie, że o rzuty rożne w ich wykonaniu nie jest trudno. Wiele akcji oskrzydlających, wiele strzałów.
Na 5 ostatnich meczów z udziałem Atletico ta linia nie była pokryta tylko raz( było 11 rzutów rożnych, także przy takiej linii mamy zwrot)
Bilbao na pewno jest w stanie ugrać 5-6 rzutów rożnych. Myślę, że można zaryzykować.
Polecam. Mecz o 21.00
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Asteras Magoulas ₋ Olympiacos Volos / @ 1.80 WilliamHill
Analiza: Lider na wyjeździe podejmuje drużynę z 12 miejsca. Olympiacos Volos
od 10 spotkań nie przegrali jeszcze. Spotkanie odbędzie się za chwilke, dosłownie
o 16:00, w dodatku Volos mają znakomity bilans bramek na wyjeździe 6/1/1.
Gospodarze tego spotkania od 4 kolejek pasmo niepowodzeń !
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Piłka nożna - Puchar Francji
23.01.2014 r. 18:30
Auxerre-Dijon @ 1 @ 2.45 William Hill
Gospodarze w tych rozgrywkach grają zdecydowanie pewniej, swoje mecze rozstrzygając bez większych problemów. Poza tym na własnym boisku są niepokonani od 26 lipca 2013 roku, kiedy to w towarzyskim meczu ulegli Chateauroux 2:3. Od tej pory na Stade l&#39;Abbé-Deschamps nie pojawiła się żadna drużyna, która znalazłaby sposób na gospodarzy. Dzisiaj też nie powinno się to zdarzyć, tym bardziej, że Dijon tylko w swoim pierwszym meczu w Pucharze Francji wygrało zdecydowanie, a poprzednie spotkanie to wymęczone 4:3 i to dopiero w rzutach karnych z dużo niżej notowanym zespołem AUB. W lidze Auxerre też gra zdecydowanie lepiej od Dijon, także zdecydowanie powinni dzisiaj wygrać gospodarze.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Donbass Donieck - SKA St.Petersburg
Typ: over 4.0 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
SKA gra bardzo ofensywnie zaraz po Barysie Astana są najskuteczniejszą drużyną, jeśli chodzi o bramki. Atak SKA jest piekielnie mocny nazwiska Kovalchuk, Tikhonov, Cervenka, Thoresen mówią same za siebie. Donbass u siebie gra bardzo dobrze, a SKA pomimo tego, iż posiada znakomity skład, to zdarzają się słabe występy a przykładem tego są mecze w Novosibirsku bądź Władywostoku. Dlatego też dziś zdecydowałem się nie grać na zwycięzcę mecze, lecz liczbę bramek. Bet365 oferuje nam linie 4.0 łącznie z dogrywką ! Tak, więc w przypadku remisu 2-2 automatycznie zakład jest wygrany. SKA na 47 meczów linie 4.0 pokrywała aż 35 razy. Obie drużyny w tym sezonie już raz spotkały się ze sobą, wtedy w Pałacu Lodowym kibice obejrzeli sześć bramek (Donbass win 4-2). Moim zdaniem najrozsądniejszy typ z tego spotkania.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka
mecz: Cska Moskwa-Real Madryt
typ: under 152,5
stawka: 1,70
Bukmacher: Milenium
Witam na dziś zaproponuje niestety w ciemno -152,5 w tym meczu taki typ wziąlem glównie po statystykach na wyjazdach druzyny gości oraz u siebie drużyny z Rosji również dlatego,że utkwil mi w pamięci 1 mecz Cska u siebie gdzie nie zdobyli nawet 70 pkt zaś co do drużyny gości rzadko na wyjeździe zdobywa 80 czy też 85pkt chociaż ostatnio rozstrzelali sie w meczu z Bayernem ponad 100pkt obie drużyny to byl mecz na takzwanym bez obrony jednak myślę,że dziś będzie inaczej Cska nie prezentuje sie jak Bayern.Bayern to bardziej ofensywna drużyna a Cska więcej defensywna myślę ,ze dziś to będzie mecz bardziej walki niż ciosów punkt za punkt Realowi wystarczy skromne zwycięztwo nie sądze by w dzisiejszym meczu starali sie o to by wygrać jak największą ilością punktów ???? KIEPSKA Analiza ,ale ważne żeby typ wszedl ????
⛔ 100
Regulamin
 
listimosza 6

listimosza

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Donbass- St.Petersburg
Typ: 1X
Kurs: 1,73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu zmierzy sie Donbass (5 miejsce konf. zachodnia) z wiceliderem tej samej konferencji i jednym z głównych pretendentów do tytułu. Mecz zbliża się nieubłaganie wiec powiem krótko, gra ekipy z Doniecka bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, wysokie wyjazdowe zwyciestwo z Astaną (6:2) oraz fantastyczna postawa w poprzednim meczu z Petersburgiem, również na terenie przeciwnika (wygrana 4:2) bardzo dobitnie dają do myślenia, poza tym Petersburg notuje często wpadki z teoretycznie słabszymi zespołami i nie jest w stanie ustabilizować wysokiej formy, poza tym grając na wyjazdach spisuje sie o wiele gorzej niz na własnej tafli, stawiam na wygraną Donbassu albo remis po regulaminowym czasie gry, wydaje mi sie ze ta druga opcja jest bardziej realna, powodzenia.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: FC Barcelona - Unicaja Malaga
Typ: under 148,5
kurs: 1,80
Bukmacher : Betathome
Na dzisiaj proponuje mecz Euroligi w którym under w tych meczach przy tej linii jest praktycznie zawsze. Są one nacechowane walką i straszną determinacją. Unicaja na pewno będzie starała sie powalczyć z Barcą, stawiając głownie na obronę bo tutaj mają szansę w innym wypadku w wymianie na szybkie akcje nie mają szans. Pojedynki bezpośrednie:
08.12.13ACBBarcelonaUnicaja67 : 7419.05.13ACBBarcelonaUnicaja57 : 5023.12.12ACBUnicajaBarcelona71 : 6922.04.12ACBUnicajaBarcelona57 : 8911.12.11ACBBarcelonaUnicaja72 : 62
Liczę na podtrzymanie dobrej passy i zakończenie spotkania wynikiem underowym. Goście to ekipa która bardziej skupia się na obronie, Barca z kolei z nimi dopasowuje się często do takiego stylu. Ważne spotkanie, tak więc na jakąs kanonadę punktową oraz nieprzemyślane i freestylowe akcje się nie nastawiam, raczej obrona i przemyślana taktyka, a ja będzie zobaczymy. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom