>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.01.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
O 6

ogram-sts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough - Nottingham
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher:
Analiza: Dzisiaj ciekawy mecz, Middlesbrough lider kontra trzynaste Nottingham.
Middlesbrough ma baardzo duże szanse na bezpośredni awans do BPL z pierwszego miejsca w tym sezonie, za to Nottingham jest na 13 miejscu i gra tak sobie, obecnie passa 11 meczów bez porażki ale w końcu muszą przegrać, i myślę, że stanie się tak dziś. Bilans nottingham na wyjazdach: 2W, 6R, 5P bilans bramkowy 9:13
Bilans Middlesbrough u siebie: 10W,2R, 1P bilans bramkowy 20:2. Middlesbrough posiada naprawde mocną ekipę, z którą według mnie spokojnie zdołałby utrzymać się w BPL. Pierwsze skrzypce grają tam między innymi tacy zawodnicy jak Steward Downing znany z występów w Premier League w Liverpoolu i West Hamie, z przodu mamy Kike oraz Stauniego którzy świetnie się uzupełniają. Dodatkową motywacją dla graczy Middle jest fakt, iż mają jeden mniej rozegrany mecz niż reszta ligi i przy zwycięstwie odskoczą drugiemu Hull na 5 oczek. Typ warty grania, wątpie by tu stało się coś niespodziewanego
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔ 100
 
hrabia-kaczula 0

hrabia-kaczula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG - Anders
Typ: 1+under2,5
Kurs: 2.87
Analiza:
PSG powinno wygrać ten mecz bez problemu, zakładam, że zrobi to bez straty gola (bilans wyjazdowy gości to 12:9 w 10 meczach). Łatwo zauważyć, że nie strzelają i nie tracą zbyt wiele. Może to poskutkować niską wygraną PSG, które na swoim boisku straciło jedynie 6 bramki.
Ostatnie dwa mecze w lidze to tylko 2 bramki strzelone Bastii i 1 strzelona Toulouse. 0 straconych. Typ do poważnego rozważenia. Podobnie jak mecz w lidze egipskiej, nad którym trochę się zastanawiałem Ittihad- Al Ahly under 2,5 za 1.66. Padło jednak na PSG. Oby skutecznie :)
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔ 100
 
J 9

j00dm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- MISTRZOSTWA EUROPY
Godzina: 18:15
Spotkanie: Francja-Chorwacja
Typ: 1 FRANCJA
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet365
Witam, podchodzę do tego spotkania czysto statystycznie co moim zdaniem wychodzi mi na dobrze w tym turnieju. Francja po przegranej z nami musi wygrać juz wszystkie mecze aby myśleć o półfinale. Ostatnio rozgromili Macedonie(tak wiem duzo niższy poziom jednakże dawała o sobie znać choćby w meczu z naszą reprezentacją). Dla odważniejszych mozna pokusić sie o -2,5 dla Francji. Powodzenia
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 2
13:30
QPR - Wolves
Over 3.5 gola
4.30
Unibet

Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie otwierające 28 kolejkę spotkań w Championship. O 13:30 zmierzy się ze sobą zespół QPR i Wolves. Gospodarze spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwań i plasują się dopiero na 15 pozycji w tabeli. Goście są o kilka oczek wyżej - 10 miejsce po 27 meczach. Typuję w tym pojedynku na over 3.5 gola. Po pierwsze zerknijmy na bezpośrednią rywalizację między tymi dwoma angielskimi drużynami. Ostatnie 3 spotkania między nimi kończyły się wynikami 2:3, 1:2 i 0:3. Jak widać w każdym z tych meczy nie brakowało goli i jeden raz została przekroczona linia 3.5 gola. Po drugie ekipa gości w ostatnim czasie notuje sporo wysokich wyników, zdobywają jak i tracą sporo goli. Ostatnie dwa ligowe mecze Wolves to wyniki 1:3 z Cardiff i 3:2 z Fulham. Jeśli chodzi o przekrój całego sezonu to ekipa Wolves zaliczyła 8 meczy na 27 gdzie wpadały minimum 4 gole, a gospodarze mieli takich meczy 7. Dzisiaj moim zdaniem na stadionie QPR kibice zobaczą kilka bramek. Liczę na ofensywny mecz i strzeleckie popisy nowego gracza ekipy wilków - Michała Żyro. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 12
Spotkanie: Lepchenko - Zhang
Typ: Lepchenko (-5,5)
Kurs: 3,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chinka sprawila ogromna sensaje eliminujac Halep ale w mojej opinii dzis konczy sie jej przygoda z AO. I tak 3 runda to jej najwieksze osiagniecie w karierze a trzeba pamietac, ze ma juz 27 lat. zagrala tu juz 5 spotkan a i wczesniej nie oszczedzala sie po Nowym Roku. Lepchenko wyrownala wynik z 2015 roku. Jest duzo bardziej doswiadzcona, wyzej notowana i zapewne mniej zmeczona. Panie maja za soba 1 mecz bezposredni i gora byla Amerykanka (2014 Eastbourne). Dzis zwyciestwo Zhang byloby dla mnie duzo niespodzianka.
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League North
Godzina: 16:00
Spotkanie: North Ferriby - Brackley
Typ: North Ferriby (-1) (handicap europejski)
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet

Dzisiaj główkowałem jaki tu mecz wziąć pod lupę ponieważ ciekawych spotkań grania z handicapem jest sporo jednak wybrałem mecz pomiędzy North Ferriby a zespołem Brackley. Dziś będę pisał krótko i rzeczowo dlaczego taki typ. Gospodarze są na drugim miejscu w tabeli, do lidera Solihull tracą cztery punkty jednak na pewno ambicje drużyny są na tyle duże, że chcą awansować właśnie z pierwszego miejsca dlatego muszą wygrywać. Po ostatnim meczu morale drużyny wzrosły, ponieważ wygrali oni właśnie z liderem i to jeszcze na ich terenie 1:3! Tym razem czeka ich łatwiejszy mecz z dziewiętnastą drużyną ligi, która ucieka przez miejscami spadkowymi. Jeszcze chce dopowiedzieć że drużyna North Ferriby na swoim stadionie tylko raz odniosła porażkę z piątą drużyną Nuneaton, po za tym wygrali dziewięciokrotnie i trzykrotnie zremisowali. Ich bilans bramkowy wynosi 31:8 (co daje na mecz 2,4 : 0,6). Teraz parę słów o drużynie Brackley - wspominałem, że jest to drużyna, która ucieka przed spadkiem, ostatni mecz pewnie wygrali u siebie 4:0 z siedemnastą drużyną w lidze. jednak na wyjazdach drużyna jeszcze ani razu nie wygrała - pięć razy remis i siedem razy porażka (porażki głównie z drużynami z wyższej półki, a remisy z drużynami znajdującymi się w dolnej części tabeli). Ich bilans bramkowy na wyjazdach to 7:17 (na mecz 0,6 : 1,4). Patrząc na statystyki mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy, a wynik będzie krążył koło wyniku 2:0 , 3:0, dlatego dziś troszeczkę bezpieczniej.
Zwrot
 
B 8

baldrick

Użytkownik
TSG HOFFENHEIM - BAYER LEVERKUSEN
godzina 15:30
typ: Rzuty rożne powyżej 10 @2.4 Bet365

Widzę tu bardzo fajny becik, na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań padło: 18, 13, 11, 8, 18 rożnych. Według mnie wieśniacy w końcu zaczną walczyć o utrzymanie, ostatnie ich mecze nie były tragiczne, ofensywa strzelała, za to obrona zawalała głupie błędy, na pewno nad tym popracowali, 1 mecz mają u siebie i mają ciężkiego przeciwnika, zespoły zagrają mądrze i myślę, że TSG będzie starało się nie dać rozpędzić bayerowi i będą szczelniej pilnować dostępu do bramki, co może skutkować sporą liczbą rożnych, przy okazji sami potrafią trochę nabić.
Zły zapis ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Malaga - Barcelona
Typ: Weligton (Malaga) otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson.
Analiza:
36-letni Brazylijczyk, który w Maladze gra ładnych parę lat, zaczął ostatnio regularnie zakładać opaskę kapitana. A taki ktoś i to obrońca musi trzymać wszystko w ryzach. Akurat w tym sezonie nie było go chwilę z racji kontuzji, opuścił też Copa del Rey, a w meczach w których grał kartkowany był tylko raz. Natomiast nie można powiedzieć, że jest to zasada i grzechów w przeszłości nie popełniał. W poprzednim sezonie mimo, że wykluczył go na kilka spotkań uraz kolana to zdążył być zawieszony za kartki aż 3-krotnie (!) Włącznie z czerwonymi nazbierał ich 17, co jest szokującą wartością.
2 lata temu uzbierał 6 &quot;żółtek&quot; i jedno zawieszenie, mimo, że z grubsza przez połowę sezonu był nieobecny z racji poważnej kontuzji.
Barca mimo, że pewnie bez Neymara oraz z Messim w niepełnym wymiarze, znów będzie przy piłce, przeprowadzając ataki. Pokazali to już w Pucharze Króla w Bilbao, na trudnym terenie i w podobnym zestawieniu. Jakoś trzeba będzie ich zatrzymywać. Większość ekspertów przewiduje jednak trudną przeprawę i okolice remisu. A takie zacięte gry sprzyjają nerwowości i kartkom. Katalończycy w ostatnich 3 spotkaniach z Malagą strzelili zaledwie jednego gola (!) A zespół gospodarzy ostatnio poprawił grę.
Boquerones jako ekipa są również w górnej części tabeli ligi hiszpańskiej jak chodzi o kartki. W ostatnich 5 grach ich średnia to 4/mecz. Weligton jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywanego jak zwykle zagra w wymiarze 90 min.
W swoich 3 poprzednich grach przeciw zwycięzcy LM otrzymał 2 żółte kartki, a wtedy kiedy nie miało to miejsca, zszedł z kontuzją po 20-kilku min.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Heerenveen vs Willem II
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Ciag dalszy zmagan w Eredivisie.
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Abe Lenstra w Heerenveen.
Gospodarze tego pojedynku fatalnie powrocili do rodzimych rozgrywek przegrywajac na wyjezdzie ze Zwolle az 2:5.
Kibice zgormadzeni na stadionie IJsseldelta ogladali prawdziwy mecz pilki noznej a nie klepanie w obronie.
Od samego poczatku obie ekipy byly skupione na atakach,dzieki czemu pierwszy gol padl juz w 12 minucie po strzale Marcelisa.
Do przerwy Zwolle prowadzilo 2:0,jednak tuz po rozpoczeciu drugiej polowy goscie strzelili gola kontaktowego.Niestety dla nich 3 minuty po golu kontaktowym czerwona kartke zobaczyl van den Berg i bylo praktycznie pozamiatane zwlaszcza,ze gospodarze wcale nie zamierzali poprzestac na dazeniu do dalszych atakow.
Pozniej Heerenveen strzelil jeszcze bramke grajac w oslabieniu,jednak 5 goli gospodarzy zrobilo swoje.

Willem II to sasiad w tabeli.Jak na razie do fryzow brakuje im 2 punktow.
Gracze z Tilburga rowniez nieudanie powrocili do rozgrywek przegrywajac na wyjezdzie z Nijmegen 0:1.
Jedyny gol w tamtym meczu padl po rzucie karnym wykonanym przez Santosa w 20 minucie.
Czerwona kartke w koncowce zobaczyl van der Struijk i tym samym zalatwil sobie na dzisiaj wolne.

Obie ekipy na podobnym poziomie,dzisiaj obie zagraja oslabione.
Mecze pomiedzy Heerenveen a Willem II oglada sie fajnie,poniewaz zarowno jedni jak i drudzy lubia sobie strzelac bramki.
W ostatnich 12 meczach bylo az 11 btsow i padlo az 55 bramek !!
W tym sezonie Willem II zremisowal u siebie z Heerenveen 2:2.
✅ 61
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:05
Spotkanie: Rayo Vallencano - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: [Unibet]
Analiza:
Na Estadio de Vallecas w Madrycie przedostatnie w tabeli Rayo Vallencano podejmie zespół plasujący się aktualnie na 5.miejscu czyli Celtę Vigo. Mimo, że w tabeli obie ekipy obecnie dzieli przepaść to zwycięstwo drużyny przyjezdnej wcale nie jest tak oczywiste jak mogłoby się zdawać, ba wydaje się, że to gracze Rayo są według bukmacherów minimalnym faworytem tej potyczki. Ja jednak liczę, że Celta będzie potrafiła zagrać swoją piłkę i to jednak gracze Eduardo Berizzo zdobędą komplet oczek.
Dlaczego to przedostatni zespół w lidze wydaje się być minimalnym faworytem? Otóż Celta jak wiemy w ostatnim czasie zmagała się z problemami kadrowymi. Kontuzjowani byli czołowi gracze, a z drużyny odszedł Augusto Fernández. Wydaje się jednak, że pomału wszystko wraca do normy, wciąż co prawda kontuzjowany jest Andreu Fontŕs, mało prawdopodobny jest również występ Nolito, a także kontuzja eliminuje z gry Marcelo Díaz, nowy nabytek sprowadzony tej zimy z HSV ale to by były jedyne osłabienia na dzisiejszy mecz. Dziś zapewne zobaczymy od pierwszej minuty Claudio Beauvue sprowadzonego z Lyonu i myślę, że na papierze maja naprawdę szansę na wygranie tego spotkania. Jak wiemy sytuacja kadrowa Celty odbiła się również na wynikach tej drużyny bowiem przegrali 3 mecze ligowe (z Bilbao, Malagą i Atletico Madryt) ostatnio jednak wygrali bo ciężkim boju z Levante, oraz zremisowali z Atletico w Pucharze Króla).
Minimalnym faworytem Rayo jest również dlatego, że w poprzedniej kolejce dość niespodziewanie zanotowali bardzo dobry wynik w starciu z Valencią (2-2 na wyjeździe), gdzie długo byli drużyną lepszą i zapowiadało się nawet, że mogą wygrać ten mecz. Rayo więc co jakiś czas potrafi zanotować korzystny wynik, jednak częściej przegrywa, stąd takie a nie inne miejsce w tabeli. Dziś gospodarze będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Cobeno, Eberta, Rata, Tono, Embarba i najprawdopodobniej Amaya. Jak więc widzimy zdecydowanie więcej osłabień w dniu dzisiejszym jest po stronie Rayo, liczę, że Celta będzie potrafiła to wykorzystać i zdobędzie 3 punkty na Estadio de Vallecas.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Premier League
16:00
Sunderland vs. Bournemouth
Typ: Bournemouth over 1,5 gola
Kurs: 2,45
Buk: Betsson
Do przedostatniej druzyny w tabeli przyjezdza beniaminek aktualnie z 15 miejsca. Sunderland jest druzyna z najgorsza obrona w premier league (45 straconych goli), natomiast Bournemouth nie jest jakos bardzo bramkostrzelne (26 bramek w 22 meczach) ale mysle ze gdzie jak nie tu moze ta statystyke poprawic. Forma gosci szczegolnie z koncowki roku calkiem niezla (pokonanie MU czy Chelsea); w ostatniej kolejce pewna wygrana z Norwich 3:0 a takze wynik z rundy jesiennej 2;0 u siebie z Sunderlandem sprawiaja, ze widze w druzynie Bournemouth faworyta w tym meczu i mam nadzieje ze strzela co najmniej 2 gole
⛔ 100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Norwich - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:Na Wyspach Premier League nie zwalnia tępa, od razu wpadł mi w oko pierwszy mecz tej kolejki, spotkanie Norwich i FC Liverpool. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:45 czasu polskiego. Na portalach bukmacherskich faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w tym spotkaniu jest drużyna FC Liverpoolu i zupełnie mnie to nie dziwi... Ostatnie mecz pomiędzy tymi zespołami, we wrześniu 2015 roku zakończył się remisem 1 do 1 ale wcześniejsze 5 spotkań pewnie wygrywał FC Liverpool. Co prawda w ostatnich spotkaniach za równo jedni jak i drudzy nie spisywali się dobrze, ale Norwich przegrało ostatnie 3 mecze z rzędu i wątpię w ich przełamanie dzisiaj przeciwko The Reds. Stracili w tych meczach aż 9 bramek zdobywając tylko 1. FC Liverpool w ostatnich trzech meczach natomiast doznał porażki, remisu i wygrał w ostatnim meczu z Exeter 3 do 0. Moim zdaniem Liverpool jeśli marzy jeszcze o włączeniu się do rywalizacji o miejsce w 4, i szanse rywalizacji w LM, musi wygrywać takie mecze jak ten dziś z kandydatami do spadku.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Bieg Pościgowy
Godzina: 15:30
Spotkanie: S.Schempp
Typ: V
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po przerwie spowodowanej chorobą do pełnej dyspozycji wraca Simon Schempp. Odpuścił on kilka turniejów dlatego też spadł na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu świata, ale już wczoraj w biegu sprinterskim udowodnił że wraca do wielkiej formy wygrywając bieg do tego też bardzo dobrze spisuje się w Anterselvie pokazując to w zeszłym roku oraz dwa lata temu wygrywając bieg sprinterski oraz bieg pościgowy dlatego jestem dobrej myśli i sądzę że również w tym roku wygra te dwa biegi.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Monchengladbach - Dortmund
Typ: Borussia Monchengladbach DNB
Kurs: 4,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
ierwszy mecz w Bundeslidze po dłuższej przerwie, zmierzą się ze sobą dwie drużyny z czołówki ligi. Naprawdę, nie rozumiem w jaki sposób można wystawić takie kursy na gospodarzy. Po pierwsze, po tak długiej przerwie bez gry, często dochodzi do niespodzianek więc granie na faworytów, grających na wyjazdach raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Po drugie, BVB jest druga, ale BMB jest na czwartym miejscu więc z jakiej okazji goście są aż taki faworytem? Zwłaszcza że przecież grają na wyjazdach. Po trzecie, z 6 ostatnich mecz pomiędzy tymi drużynami, to Monchengladbach wygrała aż cztery, ostatni raz Dortmundem przegrali u siebie w 2009 roku. BMB wygrała u siebie z Bayernem, w Lidze Mistrzów pokonali Seville i zremisowali z Juventusem. W ostatnich pięciu meczach na wyjazdach, Borussia przegrała aż trzy razy. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego że to Borussia jest na papierze lepsza, że mieli lepsze wyniki w meczach towarzyskich ostatnio ale nie zmienia to faktu że jest bardzo duże value na dzisiejszych gospodarzy.
⛔ 100
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Livingston - Falkirk
Typ: Falkirk i powyżej 2.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj bogata oferta i ja znalazłem ciekawe spotkanie w drugiej lidze Szkockiej. Wicelider Falkirk musi gonić Rangersów a dziś kolejna niezła okazja do zdobycia trzech punktów gdyż rywalem będzie drużyna Livingston. Gospodarze to przedostatnia drużyna w tabeli i dość powiedzieć że na 10 spotkań u siebie przegrali siedem. Dwa remisy i tylko jedno zwycięstwo nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem zwłaszcza że goście nieźle punktują na wyjazdach. Falkirk w lidze na wyjazdach przegrał tylko jedno spotkanie i to z liderem.
Pięć ostatnich spotkań między tymi drużynami na stadionie Livingston to 4 zwycięstwa gości i 3 razy pokryty over 2.5. Łatwo zauważyć że goście lubią tracić bramki na wyjazdach dlatego dzisiaj skłaniałbym się ku wynikowi 1:2. Jeżeli padną bramki w pierwszej połowie to powinno pójść dobrze i końcowym rezultatem będzie zwycięstwo Falkirk a po takim kursie warto zaryzykować.
⛔ 100
 
D 2

darczas

Użytkownik
Piłka nożna - Premier League
13:45
Norwich City - Liverpool
Typ - Najwięcej rożnych 2
Kurs - 1.53
Unibet
Analiza:
Dziś Norwich u siebie podejmie niezachwycający ostatnio Liverpool. Faworytem tego spotkania oczywiście jest drużyna gości ale przez to, że The Reds gra ostatnio w kratkę postanowiłem skupić się na rzutach rożnych. Liverpool jak wiemy nabija ich niemało. W ostatnich 5 ligowych meczach tylko raz nie miał więcej rożnych niż przeciwnik. Było to w meczu z Sunderlandem. Sprawdźmy w takim razie jeszcze drużynę gospodarzy. Norwich w ostatnich 5 ligowych spotkaniach ani razu nie nabił więcej cornerów niż swój rywal. Sądzę wobec tego, że typ jest bardzo prawdopodobny a kurs na to wydarzenie jest bardzo zadowalający. Polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Stoke
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, wracamy do ligi Angielskiej gdzie Leicester który w tym sezonie zachwyca i skacze pomiędzy 1 a drugim miejscem w tabeli podejmie Na własnym obiekcie ekipę Stoke.
Stoke zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli oraz niezbyt ciekawe statystyki ostatnich pięciu spotkań.
Leicester który bije się z Arsenalem o lidera ligi musi wygrać dzisiejszy mecz i liczyć na jutrzejszą porażkę Arsenalu z Chelsea.
Leicester podejdzie do tego spotkania mocno zmotywowany i nie wyobrażam sobie że przegra to spotkanie.
Pomoglem lub grasz mój typ ? ;) Kliknij Podziękuj!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 42

polska12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Totenham Hotsupur
Typ: Palace over 4.5 RR
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet 365
Witam serdecznie w mojej kolejnej analizie, dzisiaj zająłem się analizą derbowego meczu na wyspach.
Orły kolejne spotkanie muszą obyć się bez super skrzydłowego Bolasie, Gayle oraz Sako, Koguty natomiast bez poważniejszych osłabień: Mason,Pritchard, N&#39;Jie.
Forma Palace w ostatnich tygodniach jest tragiczna, bilans 0-8 oraz 2pkt ugrane, to daje do myślenia. W lidze nie odnieśli zwycięstwa od 19 grudnia. Moim zdaniem gra ofensywna bez Yannicka stanęła w miejscu, owszem pozostał jeszcze w kadrze meczowej Zaha, lecz to mnie nie przekonuje.
Totenham jednak jest na innym biegunie, po cichu na White Hart Line mówi się o top3, na wyjezdach grają fajną ofensywną piłkę, lecz częst o przciwnicy się murują, młodym chłopcom z Londynu jednak brakuje doświadczenia oraz tempa akcji w takich meczach, Lamela, Eriksen, Kane do maszynka do nabijania kornerów.
Dzisiejsze spotkanie powinno być walką Palace o przełamanie złej passy, zawodnicy gospodarzy nie grali pucharu w tygodniu, mieli więcej czasu na taktykę i przeanalizowanie rywala. Natomiast jednak Totenham chcąc osiągnąć to top3 musi takie mecze jak ten dzisiejszy wygrywać. Liczę na ofensywną grę obu zespołów, jednak goście mają o wiele większy potencjał, scenariusz będzie podobny do wymienionego już przezemnie meczu z Lisami.

Przechodząc do suchych ligowych statystyk :
bilans RR Totenhamu na wyjazdach - 4:4, 5:3, 4:7, 3:6, 7:6
bilans RR Palace u siebie - 5:7, 7:4, 8:4, 7:5, 11:2
H2H Palace gospodarz - 4:6, 3:7,
H2H Spurs gospodarz - 6:5, 2:12, 5:11

Liczę w dzisiejszym spotkaniu na over Orłów, linia ustawiona na tym poziomie kusi do zagrania. Powodzenia
⛔ 100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough - Nottingham
Typ: Middle over 1.5 gola
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Kolejna kolejka 2 ligi angielskiej więc ja standardowo znowu typ w stronę Middle. Jak widać w tym sezonie piekielnie trudno jest wywieźć jakiekolwiek pkt z Riverside Stadium obecnie udało się to tylko Fulham, Birmingham i Bristol City. Gracze Boro grają fenomenalny sezon awans do PL to chyba tylko kwestia czasu, ostatnio rzeczywiście jakieś słabsze występy zaczynając od porażki w pucharze z Burnley ale tam nie grali pełnym składem, Stuani, Adomah, Downing, Kike, Leadbitter, Gibson i Nsue siedzieli na ławce, kolejny mecz to wygrana na wyjeździe z Brentford, a później porażka z Bristol już druga w tym sezonie co mnie troszkę zaskoczyło. Boro u siebie dużo strzela i mało traci jak już kiedyś pisałem najlepsza defensywa ligi 20 strzelonych 2 stracone, goście nie najlepiej na wyjazdach 2/6/5 bramki 9:13 do tego dzisiaj będą dość osłabieni brak defensywnego pomocnika Vaughana, który pauzuje za czerwoną kartkę, warto dodać, że David Vaughan w tym sezonie w każdym meczu wychodził w pierszym składzie, do tego dochodzi brak obrońcy Jokica, nie zobaczymy też najlepszego strzelca Nottingham Nelsona Oliveiry, który nabawił się jakiejś kontuzji i z tego co widzę, to nie wystąpi w dzisiejszym meczu. Niepewny jest też występ kolejnego środkowego napastnika gości, zmiennika Nelsona czyli Brita Assombalongi, w takim układzie goście bez klasycznej 9 w ataku, a przeważnie wychodzili systemem 4-2-3-1 więc ich trener ma pełne ręce roboty przed meczem z Middle. Myślę, że warto też pograć jakieś handi -1 na gospdoarzy.
⛔ 100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Crystal Palace ostatnio ma duże problemy ze strzeleniem gola ponieważ w składzie brakuje Yanika Bolasiego który napędzał tą drużynę do wygrywania spotkań. Teraz mają bardzo duże problemy aby wygrać spotkanie nawet zdobyć 1pkt. Tottenham jest aktualnie w świetnej dyspozycji. Ostatni zaliczyli udany rewanż z Lisami w Pucharze Anglii wygrywając z nimi 2:0. W lidze 4 miejsce i ciągle walczą o wyższe cele. Powinni wykorzystać dobrą dyspozycję swojego lidera Harego Kane i rozprawić się z osłabionymi &quot;Orłami&quot;. Również dodam, że Orły lepiej spisują się na boisku rywala aniżeli przed własną publicznością.


✅ 115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom