>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.01.2024 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dyscyplina: CS, E-Sport
Godzina: 17:00
Spotkanie: Team Vitality - Astralis
Typ: 2:0
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: Analiza:

Dziś spotkanie, na które najbardziej czekam. Niesamowita gra Navi robi wrażenie, pięknie Zywoo oraz apEX graja razem, po spotkaniu z OG, które naprawdę zdominowali uważam, że wyciągną z tego spotkania łatwe 2:0. Dzis co prawda przeciwnik bardziej wymagający, jednak myślę, że TV z pewnością da radę wygrać (kurs na samo spotkanie też ciekawe bo 1.32, zawsze można dograć do AKO). Oczywiście możemy spodziewać się tu sytuacji również 2:1 dla TV, jednak ja postawie śmiało na 2:0 po ostatnim spotkaniu z OG. Co do przeciwników TV, gdzie grali z Falcons, nie byłem do końca zachwycony ich grą. Mimo wygranej 2:0, nie jest dla mnie to taki sam poziom jak VIT teraz.

Link do analizy musi być z działu tematycznego, a nie z działu z Kuponami, jeszcze do czasu rozpoczęcia możesz zgłosić o zmianę linku jak skopiujesz ten post do odpowiedniego działu, w przeciwnym wypadku nie będzie punktów za dodanie linku //Waldi1979

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska Tauron Hokej Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia - Sanok
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-hokeja-na-lodzie-2023-2024-białoruś-szwajcaria-wielka-brytania-i-inne.166100/page-6#post-7240811
Analiza: Nasze krajowe podwórko. Coś czuję, że tutaj będzie ostre strzelanie. Cracovia już zapewniony awans play off Sanok czerwona latarnia ligi o nic nie gra. Wesoły hokej?? Mam nadzieję. Craxa w ostatnich 5 meczach 3 razy kręciła over 6,5 potrafili zrobić 5-6 z Unią ale też baty z Katowicami 0-7. Sanok 2 razy w ostatnich 5 meczach dzisiejszy typ ale h2h to już jest niezłe strzelanie bo mamy 4/5. ostatni mecz między nimi to 7-1 dla Craxy na wyjeździe. Pytanie jak obie drużyny podejdą do tego meczu mam nadzieję że gospodarze u siebie będą chcieli się sprężyc nie wiem jak goście ale zobaczymy. Mam nadzieję na gole. Powodzenia:)

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Holandia - Portugalia
Typ: Holandia wygra 1 pol
Kurs: 3,10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-mężczyzn-niemcy-10-01-28-01-2024.170085/post-7240813



Hej, dzis bardzo wazny mecz dla Portugalii, tego meczu nie wypada im przegrac. Holandia bez szans na awans, ostatnia w grupie jest skazywana na porazke. Czy oby napewno? Na MS w 2022r, Holandia pokonala Portugalie po kursie 13/4, podobnym do dzisiejszego. Ja ide w wygrana Holandii w 1 polowie. Uwazam, ze Portugalia, wyjdzie do meczu z przeswiadczeniem, ze ten mecz musza wygrac. Moze to ich w 1 polowie lekko zblokowac, bo wiadomo presja jest duza. Wiadomo Portugalia moze sie zagotowac, I w mecz nie wejsc zbyt dobrze. Miewali takie mecze, czesto rowniez odwracali wynik spotkania na swoja korzysc, swoja dynamika, I nieustepliwoscia. Jakosci tez nie mozna im odmowic. Zapewne maja lepsza druzyne niz Holandia, ale nie zawsze lepsza druzyna wygrywa mecz na tych ME ;) Holandia ma lidera Steina, ktory moze nieco pokrzyzowac szyki faworytom z Portugalii. Jak dla mnie kurs na Portugalie to zadne value. Powodzenia

310
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3846
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Chorwacja
Godzina 17:00
Spotkanie : Dinamo Zagrzeb : Lok. Zagrzeb
Typ : Dinamo wygra / obie strzelą
Kurs : 2.85
Bukmacher : ETOTO
Post w dziale : orum.bukmacherskie.com/threads/chorwacja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157387/page-2#post-7240842


Derby Zagrzebia i nie powinno wiać nudą , Dinamo ma 7 pkt straty do Hajduka ale też dwa mecze mniej rozegrane ale dziś liczę na 3 pkt gospodarzy , Lokomotiv co prawda nie ma zbytnich szans na TOP 3 ale nie znaczy to że dziś przejdą obojętnie obok tego meczu , na wyjazdach nie błyscza bo na 9 meczy 2-3-4 i br 8:7 ale jak spojrzymy do H2H to aż od 7 meczy zawsze jest BBTS a bardzo częstym wynikiem jest 2:1 dla Dinama i na taki wynik bym liczył w tym spotkaniu .

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gambia - Kamerun
Typ: obie strzelą
Kurs:
2,15
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: Analiza:

Pora na ostatnią kolejkę w grupie C gdzie zdecydowanie dzieli i rządzi Senegal z kompletem zwycięstw. Za nimi jest Gwinea z dorobkiem 4 punktów dalej Kamerun z 1 i Gambia 0. Obie drużyny na pewno nie tak sobie wyobrażały początek turnieju, Gambia jeszcze bez strzelonej bramki jednak uważam, że dziś jest pora aby strzelić gola. W bramce Kamerunu dziś nie zobaczymy A. Onany. Kamerun bardzo słabo zaledwie remis z Gwineą gdzie grali w 11 na 10 przez całą połowę. Z Senegalem byli bez szans 1:3 przegrywając.
Dziś uważam, że obie drużyny zagrają nieco ofensywniej, nie ma już czego bronić a tak naprawdę nawet 3 miejsce dać może awans więc i Gambia jeszcze ma szanse.
Kurs na BTTS jest naprawdę bardzo dobry dlatego ja go pobieram razem w dublu z win Senegal.

215
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2658
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Carabao Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Middlesbrough
Typ: obie drużyny strzelą / liczba goli; NIE i over 1,5

Kurs: 2,57
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...iej-efl-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/page-2
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 planowane jest starcie w ramach Carabao Cup pomiędzy zespołami Chelsea i Middlesbrough. Warto zaznaczyć, że Chelsea jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Gospodarze są zdeterminowani, aby zapewnić sobie awans do finału tego turnieju.

W kontekście rywalizacji o europejskie puchary w tym sezonie, Chelsea musi odnieść pewne zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Po pierwszym meczu wyjazdowym mają jedną bramkę straty do odrobienia. Drużyna gospodarzy planuje dzisiaj agresywne ataki, aby osiągnąć ten cel.

Problemy Chelsea w bieżącym sezonie są niezaprzeczalne, ale jedyną szansą na awans do europejskich pucharów jest zdobycie jednego z krajowych pucharów. Moim zdaniem dzisiejsze widowisko przyniesie kibicom emocje, a gracze obu drużyn zagrają ambitnie. Chelsea, według mojej oceny, ma lepszych zawodników, dlatego stawiam na nich.

Oczekuję, że Chelsea będzie dążyć do odzyskania zwycięskiej formy, a moim typem jest ich zwycięstwo 3:0 po interesującym spotkaniu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Celta Vigo – Real Sociedad
Typ: poniżej 6,5 kartki
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-króla-w-sezonie-2023-2024.169722/page-3#post-7240911
Analiza:
Już kiedyś było w typach na temat meczów o Puchar Króla, że jednak emocje sa tam mniejsze niż w rozgrywkach ligowych i sędziowie dzięki mniejszemu zaangażowaniu piłkarzy rzadziej wyciągają kartki. Dlatego w dzisiejszym meczu w tych rozgrywkach typuje under 6,5 kartki. W H2H było ostatnio 3Ż, 3Ż. Co prawda wcześniej było zatrzęsienie kartoników, ale liczę, że właśnie rozgrywki pucharowe spowodują, że piłkarze odpuszczą i nie będzie ostrej gry.

149
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2455
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom