>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Korona Kielce- Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin DNB (zakład bez remisu)
Kurs:2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszym niedzielnym meczu naszej ekstraklasy , do Kielc zawita zespoł Miedziowych. Zespoł Oresta Lenczyk w ostatniej kolejce wygrał na własnym terenie z ekipą Górnika Zabrze 3:0 , natomiast Korona poległa na Łazienkowskiej 1:0. Drużyna z Lubina , przed przerwą zimową zdobyła tylko 17 punktów w 21 spotkaniach. W okresie przygotowawczym, trener dał ostro popalić swojej drużynie i dobrze przygotwał ich kondycyjne , czego brakowało na jasień. Wysoka wygrana z drużyną z Zabrza , dodala dużo pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Dobrą formę prezentuje napastnik Arkadiusz Piech , który co prawda bramki nie strzelił , ale zaliczył asystę i zgrywał dużo piłek do pomocników. W pomocy brylował Abwo(2 bramki ) który odrodził sie pod ręką Lenczyka. Widać ze drużyna jest zgrana i nie ma indywidualnych popisów poszczególnych graczy. Przejdę teraz do zespołu gospodarzy , którzy na swoim boisku potrafią pokonać każdego, w 3 ostatnich spotkaniach na swoim obiekcie , odnieśli 3 zwycięstwa. W Kielcach na jesień , mielismy wiele zawirowań , odejscie trenera Ojrzynskiego , z którym nie zgadzała sie drużyna , zatrudnienie Hiszpana na tą funkcje.
Co prawda drużyna Korony u siebie jest bardzo trudnym przeciwnikiem i nie jeden faworyt nie dał sobie tam rady , ale są rownież do ogrania , przykład zwycięstwo Ruchu 1:4 . Jeżeli ekipa z Lubina, zagra tak dobrze jak kolekje temu to powinna sobie poradzić z drużyna Korony. Kielce zajmują 12 miejsce w tabeli z 26 pkt , a Zagłębie z 21 oczkami , plasuje sie na miejscu 15. Moim zdaniem Lenczyk nakładł do głow zawodników nadzieje nawet na awans do grupy mistrzowskiej , co wedłu mnie jest możliwe , kibicie tej drużyny juz chyba przyzwyczaili sie ze 2 runda jest w wykonaniu Miedziowych dużo lepsza, tak jak w poprzednim sezonie gdzie byli na wiosne w pierwszej trójce. Podbudowana ekipa z Lubina , według mnie jutro zgarnie kolejny komplet punktów. Poniżej podam troche bardziej odważny typ
ZWROT
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rayo - Sevilla
Over 3
2,09
Pinnacle

O overze w meczu Rayo z Sevillą pisałem kilka dni temu w swoim temacie. Kursy poleciały w dól, ale dalej uważam, że jest to mecz godny uwagi. Rayo ma fatalną defensywę. Barcelona spokojnie mogła zrobić dwucyfrówkę, ale później chyba już żal im się zrobiło ekipy z Vallecas.
Goście w wybornej formie nie są, ale w swoich szeregach mają świetnych grajków, a taki mecz jak ten z Rayo, jest idealną okazją na odbudowanie formy. Liczę tu na gole z obu strony i naprawdę solidne widowisko, ale takie efekciarskie, dla niektórych może tandetne. Szkoda tylko, że mecz jest w południe. Jak dziś pamiętam ostatni mecz na tym stadionie i on był rozgrywany właśnie w południe. Miałem zagraną wtedy Sevillę, która miała i zmarnowała dwa rzuty karne, a przez 30 minut grali w przewadze jednego zawodnika.
Mam nadzieję, że w niedzielę, co moje, wróci do mnie.
Ten over jest pewniejszy niż śmierć i podatki!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Biegi narciarskie - 50 km stylem dowolnym mężczyzn, IO Sochi 2014
Spotkanie: Chris Andre Jespersen - Lari Lehtonen - Konstantin Glavatskikh
Typ: Chris Andre Jespersen
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj bieg mężczyzn ze startu wspólnego na 50 km. Od razu rzucił mi się ten zakład w oczy. Otóż jeśli chodzi o Norwega, to prezentuje się on solidnie w tym sezonie. Owszem trochę zawalił drużynie sztafetę, ale biegł klasykiem. Jeśli spojrzymy na wszystkie jego dłuższe i cięższe biegi w sezonie stylem dowolnym, to wygląda to całkiem przyjemnie. W Davos na 30km zajął 2 miejsce, ciężki etap w TdS na 35km - 4 czas biegu, wspinaczka pod Alpe Cermis 2 czas biegu. Jeśli porównać rywali, to Fin jest tłem dla Norwega, w każdym z tych biegów tracił sporo, najbliżej był na etapie TdS, gdzie na 35km stracił około 40 sekund. Jeśli chodzi natomiast o Rosjanina, to stratował on trochę mniej w tym sezonie, ale wystąpił w TdS i tam odpowiednio do Norwega tracił niespełna 50 sekund na etapie 35km, a we wspinaczce pod Alpe Cermis stracił już w granicach półtorej minuty. Dzisiejsza trasa także do najłatwiejszych nie należy, więc mając obraz tegorocznego sezonu i dokonań trójki zawodników swój typ kieruję w kierunku Jespersena.
⛔100
 
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyskie
Spotkanie: SK Brann - Aalesund
Typ: Aalesund
kurs: 2,50
Buk: Bet365
Analiza:

Spotkanie dwóch drużyn z Norwegii. Oba zaspoły grają w najwyższej klasie rozgrywkowej. Brann skończylo na miejsu ósmym, zaś Aalesund na miejscu czwartym. Niedawno grali między sobą sparing, który skończył się 1:1. Stawiam na te mecz ze względu na zawodników SK Brann wystawionych do dzisiejszego meczu. Trener wystawił juniorów plus tylko dwóch zawodników z pierwszej drużyny. Nie wystawia jedenastki z poprzedniego sparingu, którzy odpoczywają. Drużyna Aalesund pewnie będzie grać jak w każdym sparingu podobnym składem, zawodnicy pierwszej jedenastki, rezerwowi i paru młodzików. W takim zestawieniu dobrze sobie radzą w sparingach. Uważam, że opłaca się na nich zagrać, i że mają sporą szanse wygrać z młodzieżą ich przeciwników. Można poczekać pewnie gdzieś do godziny 13, żeby dowiedzieć się kogo wystawia już na pewno drużyna Aalesund, tylko nie wiadomo co wtedy z kursami.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Trabzonspor - Kayserispor / Trabzonspor wygra / 1.80 @ William
vs

Analiza: Okej, a więc o co chodzi.. Goście w tym meczu bez takich zawodników jak środkowy obrońca
Simic 7/0, kluczowy napastnik Yilmaz 16/3, którzy są kontuzjowani. Środkowy obrońca Sereno 13/1,
obrońca Khizanishvili 17/0, pomocnik Uludag 16/0, oraz napastnik Nobre 16/1 są zawieszeni.
Gospodarze zagrają bez pomocnika Zokora ,Malouda, oraz Bamba, lecz to są wg. mnie mało znaczące
braki w zespole. Trabzonspor w czwartek gra z Juventusem w Pucharze UEFA i nie wiem czy będą grać
w dzisiejszym meczu na 100 % swoich możliwości dlatego też z żadnym handicapem się nie wychylam.
Trabzonspor w roli gospodarza 7/3/1 tak więc elegancki bilans, ponad to drużyna Kayserispor zamyka
tabele ligową na 18 miejscu z dorobkiem 16 punktów po 21 kolejkach. Bilans na wyjeździe to 1/3/6.
Dobry kurs póki co do wyłapania ! ✅80​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Spotkanie: Panathinaikos - Ergotelis
Typ: Panathinaikos/Panathinaikos [HT/FT]
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O jak najlepsze miejsce w przedziale 2-5 walczy Panata a u siebie wygrywają mecz za meczem, także ten atut dla &quot;Koniczynek&quot; jest bardzo ważny. Ergotelis w środku stawki z przewagą ośmiu punktów nad strefą spadkową, ale o utrzymanie martwić się nie powinni. Do Aten przyjadą mocno osłabieni bo mają zagrać bez: Sarris (Obrońca 22M), Koroznis (Pomocnik 21M), Romano (Pomocnik 20M/2G), Diamantakos (Napastnik 19M/6G), Anastasakos (Napastnik 18M/6G). Poważne braki to i mocno ich szanse maleją, stawiam więc na gospodarzy a że kurs niski to gram HT/FT.

Ergotelis w ostatniej kolejce przegrał z OFI Heraklion 1:0 przed własną publicznością. W niedzielę mecz zdecydowanie cięższy bo na wyjeździe z lepszą drużyną. Choć ostatnie dwa mecze na boisku rywala wygrali skromnie po 1:0 to tym razem na stadionie Panathinaikos będzie im ciężko o choćby punkt. Ostatnie dziewięć spotkań między tymi drużynami wygrywały &quot;Koniczynki&quot; a w tym sezonie trzy razy - dwukrotnie w Pucharze Grecji i raz w lidze 2:0.
⛔100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Sacramento Kings - Boston Celtics
Typ: over 209,5
Kurs:3,85
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Do Kings wraca powoli Cousins czyli lider gospodarzy. Celtics B2b kontynuują swój road trip po NBA. Dzisiaj jadą do ofensywnego i zawsze groźnego u siebie Sacramento. Obie ekipy nie wiedza co to defensywa, i 80% swojej siły ładują w ofensywę. Zdecydowałem się zagrac większą linię na over w tym spotkaniu bo sądzę, że będzie to mecz z dużą ilością pkt. Obie ekipy lubią up tempo, akcje szybkie od kosza do kosza, często run &amp; gun. Sacramento narzuca szybkie tempo gry, Boston Celtics wczoraj stracił dużo sił, i nie sądzę żeby dzisiaj zdołał powstrzymać Cousins, Thomasa, oraz Gaya. W Bostonie poniekąd wyborowych strzelców za dużo nie ma, ale jest dobry młody trener, i dużo akcji po ponowieniach oraz często wchodzą pod kosz. Wrócił wreszcie Rondo co też jest plusem. Dzisiaj gram na over 209,5 w Unibet. Pozdrawiam i polecam.
⛔100
 
stanley-63 827,5K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
Eintracht Frankfurt : Werder Brema
czerwona kartka w meczu / Tak
4.00 / Unibet
Dziś zaglądam na Commerzbank Arena do Frankfurtu gdzie Eintracht podejmować będzie Werder Brema , niezwykle ważne spotkanie dla obu drużyn , Eintracht 13 z 21 pkt na koncie Werder 14 z taką samą ilością pkt jednak dużo gorszym stosunkiem bramkowym i spodziewam się ostrej walki o każdy metr boiska ze sporą ilością fauli a jak już jestem przy nieczystych zagraniach to obie ekipy w tym sezonie należą do drużyn najwięcej faulujących co przekłada się na ilość kartek i tak zespół Eintrachtu ma już na swoim koncie 50 żółtych kartoników a lireami jeżeli chodzi o kartki to wyróżnia się dwóch zawodników nr.1 to Carlos Zambrano który dziś wybiegnie w podstawowym składzie a ma na koncie już 9 kartoników i Johannes Flum z 7 kartkami którego też dziś zobaczymy , w zespole Werderu natomiast tych kartoników jest 48 żółtych i 1 czerwona , Werder też ma swojego zdecydowanego lidera pod względem kartek a jest nim Santiago Garcia z 9 kartkami który także dziś powinien wejść w podstawowej 11 . W pierwszym ich spotkaniu na Weserstadion w Bremie Eintracht wygrał zdecydowanie 3:0 a sędzią tego pojedynku był pan doktor Felix Brych który nie jest za bardzo hojny jeżeli chodzi o czerwone kartki u niego to musi być mocno brutalny faul , jednak w tym spotkaniu pokazał czerwony kartonik dla Franco Di Santo już w 26 min gry , dzisiejszy pojedynek poprowadzi natomiast pan Felix Zwayer który też nie jest zbyt hojny bo w 10 meczach które sędziował do tej pory w tym sezonie w Bundeslidze pokazał 37 żółtych 1 czerwoną w konsekwencji 2 żółtych i podyktował 3 rzuty karne , ja jednak liczę patrząc na &quot; liderów &quot; z kartkami w obu drużynach że dziś ta czerwień będzie wisieć w powietrzu i pan Felix ją pokaże no bo mecz niezwykle ważny o bardzo cenne 3 pkt !
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
23.02.2014 g. 17.30 Hannover- Bayern
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 2,26
Marathon
Stawka 4j

Cóż.... Schalke weszło Borussia Dortmund też to jedziemy dalej z koksem.
Dziś w Hannoverze na AWD-Arena miejscowi podejmują jeden z najlepszych klubów na świecie, Bayern Monachium. Bawarczycy pod wodzą Josepha Guardioli notują rewelacyjny sezon. W licze na 21 meczy aż 19 wygranych i tylko dwa remisy. Liderują w bundeslidze z przewagą 16 pkt, nad resztą stawki. Wczoraj i w piątek punkty zgubili BVB, Schalke i Leverkusen. Nie ma co ukrywać iż przy pozostałych do końca 12 kolejkach Bayern już może otwierać szampana z taką przewagą.
Hannover jesień miał tragiczną, jednak wiosną widać postęp, potrafili ograć M`gladbach i Wolfsburg. Nie od dziś wiadomo iż H96 to ekipa własnego podwórka, na 10 rozegranych spotkań notuja bilans 6-3-1. Czyli mniej porażek u siebie ma tylko Bayern.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to w bayernie zabraknie Holgera Badstubera, Ribery`ego, i Shaquiriego.
U gospodarzy nie zagra Felipe, Ya Konan, Cherundolo, Pander Hoffman.
Oglądając mecz Arsenalu z Bayernem ciężko ogólnie myśleć iż tak świetnie funkcjonująca maszynka jak Bayern może stracić punty z przeciętnym Hannoverem. Lecz Bawarczycy nie stracili punktów w lidze od 5 października. I to musi kiedyś nastąpić i sądze że może to być dziś. Jak pokazuje H2H Hannover nie jest wcale łatwym rywalem dla gwiazdy południa.
20.04.13 BUN Hannover Bayern 1 : 6
23.10.11 BUN Hannover Bayern 2 : 1
05.03.11 BUN Hannover Bayern 3 : 1
29.11.09 BUN Hannover Bayern 0 : 3
27.09.08 BUN Hannover Bayern 1 : 0
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Serie A
Spotkanie : Sampdoria - AC Milan
Typ : 1DNB
Kurs : 2.20 (!)
Bukmacher : Bet365
Witam, dziś zapraszam na mecz Serie A,Panowie, polecam grać Sampdorie DNB z Milanem, jak wiadomo Milan gra totalną kichę, Sampdoria ostatnio w ważnym meczu wyjazdowym wygrali derby z Genuą, odstępują Milanowi tylko na 4 &quot;oczka&quot; , ostatnie 3 mecze Sampdorii to 2 wygrane i porażka z Romą, czyli no pojechali poprostu zagrać bo to raczej była formalność jak było widać 3-0, Milan 1-1-1, ale dziś co najważniejsze przystępują do meczu praktycznie bez napastników. Braki Sampdorii : De Silvestri 23/2, Gastaldello 21/2, (i niepowołany) Falcone 0/0 więc braki niezbyt duże, zabraknie 2 obrońców, a teraz popatrzmy na drużynę Milanu, gdzie mamy &quot;szpital&quot; : Abbiati 17/0, Zapata 19/1, De Sciglio 11/0, Silvestre 4/1, Birsa 12/2, Cristatne 3/1, Balotelli 18/10, Robinho 18/3, El Sharaawy 4/0 Kurs 2.20 (!) grzech nie spróbować, chociażby singla!
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
/Pomogłem? Kliknij dzięki! ????
⛔100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Tauron Basket Liga
Spotkanie: Trefl Sopot- Energa Czarni Słupsk
Typ: Wynik handicap Trefl-5,5 (dogrywka brana pod uwagę)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z Ekstrklasy koszykarzy. Zaczniemy od gospodarzy, drużyna ciesząca się bilansem 14-4. Grająca ładną dla oka koszykówkę w tym sezonie jest naprawdę miłym zaskoczeniem. W zespole Trefla brak jakichkolwiek kontuzji a dodatkowo drużyna została wzmocniona litewskim skrzydłowym, który w ostatnim meczu pokazał, że nie będzie chłopcem od podawania ręczników tylko solidnym wzmocnieniem. Zespół Czarnych tak jak kiedyś już pisałem to zbieranina słabych polskich zawodników plus nędzni obcokrajowcy jedynie z mocno wybijającym się amerykaninem Tricem. Tu według mnie podobnie jak w meczu z Turowem Czarnych, Trefl powinien skupić się na ograniczeniu Trica i zwycięstwo w przedziale minimum 10 punktów padnie. Polecam ten typ bo naprawdę kurs jak i prawdopodobieństwo ze wejdzie w obu przypadkach jest wysokie.
Szczęścia!
pozdro
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Frankfurt – Werder Brema
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś na Commerzbank-Arena we Frankfurcie spotkanie ekipy, które mocno rozczarowują w 1.Bundeslidze. Eintracht wszak to ekipa, która wciąż gra w Lidze Europy i po pierwszym meczu (remis 2-2 z Porto na wyjeździe) są bliscy awansu do kolejnej fazy tych rozgrywek natomiast w rodzimej lidze zajmują odległe miejsce. Co prawda na wiosnę potrafili wygrać u siebie i z Herthą (1-0) i z Braunschweig (3-0) ale na wyjazdach przegrywali z Bayernem (0-5) i z Borussią Dortmund (0-4), gra w defensywie pozostawia więc sporo do życzenia. Jeśli chodzi natomiast o Werder to jest to ekipa, która w ostatnich 10 meczach ligowych wygrali tylko raz 4 razy zremisowała i 5 razy przegrali. Tu też podobnie jak w przypadku Eintrachtu problem jest w defensywie, bowiem w tych 10 meczach stracili 29 bramek (czyli prawie 3 bramki na mecz!).
Myślę, że dziś warto zagrać over 3.5 goli w tymże meczu. Eintracht zapewne dziś zagra nieco ofensywie, bowiem wraca do składu Pirmin Schwegler i będą starali się wykorzystać słabą grę Werderu w obronie. Werder natomiast również powinna mieć jakieś okazje na bramki bowiem również Eintracht nie gra nieomylnie w defensywie i można również bramkarza tej ekipy pokonać.
Jeśli chodzi o nieobecnych to według Kickera w ekipie gospodarzy nie zagrają: A. Özer, Anderson, Celozzi, Kittel i Stendera. Po stronie gości natomiast nie zagrają Strebinger, C. Röcker, Hunt, A. Stevanovic, P. Stevanovic i von Haacke.
Jeśli chodzi o ostatnie mecze między tymi zespołami to wyglądały one następująco:
14.09.13 BUN Bremen Frankfurt 0 : 3
11.05.13 BUN Bremen Frankfurt 1 : 1
08.12.12 BUN Frankfurt Bremen 4 : 1
08.04.11 BUN Frankfurt Bremen 1 : 1
13.11.10 BUN Bremen Frankfurt 0 : 0
Co prawda mieliśmy tylko jeden over 3.5 goli ale jeżeli popatrzymy jeszcze bardziej w przeszłość to padały w tych meczach takie wyniki jak 5:0, 0:5, 6:2 czy 4:1 więc co jakiś czas w meczach Frankfurtu z Bremą pada trochę bramek i mam nadzieje, że dziś właśnie takie spotkanie będzie miało miejsce tym bardziej, że jak już wspomniałem gra defensywna obu ekip pozostawia wiele do życzenia, a w obu ekipach są przecież zawodnicy, którzy są kreatywni jeśli chodzi o atak i potrafią zdobywać bramki, jak chociażby Petersen, Obraniak, Meier, Kadlec czy Aigner.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Holandia 1
Utrecht - Groningen
Over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy holenderskiej. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Utrecht i Groningen. Gospodarze w tym sezonie grają kiepsko. Zajmują dopiero 16 pozycje i wygląda na to, że do końca rozgrywek będą walczyć o utrzymanie. Goście na 9 miejscu i powalczą o baraże o LE. Typuję w tym meczu na bramkę w pierwszych 10 minutach meczu. Po pierwsze w meczach obu drużyn wpada sporo bramek. Średnia goli na mecz z udziałem utrechtu i Groningen to 3.40 gola. Po drugie Utrecht w tym sezonie w pierwszych minutach meczu (10 minutach) zdobył aż 6 goli co daje 18.2% wszystkich bramek tej drużyny. Goście z Groningen strzelili w pierwszych 10 minutach meczu w tym sezonie... również 6 goli. Co ciekawe w rundzie jesiennej kiedy spotkały się te 2 holenderskie ekipy pierwszy gol wpadł już w 2 minucie meczu! Dzisiaj moim zdaniem historia się powtórzy. Mój typ to over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka ,Włochy
Varese - Sassari
Typ: under 165,5
Kurs:1,85
Buk:
Bet 365
Witam, na dziś przygotowałem mecz ligi Włoskiej pomiędzy Varese a Sassari.....
Drużyna gospodarzy zajmuję 12 miejsce, natomiast goście przyjeżdżają z dorobkiem 22 pkt co daje im 6 miejsce....
Sassari jest najlepszą drużyną w lidze pod względem zdobywania oraz tracenia punktów na wyjeździe 821:815 ( na pierwszy rzut oka nie wróży to db, mojemu typowi).
Ostatni mecz obie drużyny grały parę miesięcy temu, wtedy padł wynik 105:74 ( Sassari)
Drużyna Varese na ostatnich 5 meczy wygrała tylko raz, prawdopodobnie w dzisiejszym meczu bardziej przyłożą się do obrony która jest priorytetem drużyny z Varese... ( nie maja zbyt szerokiej ławki jakiś dobrze ofensywnych graczy)
Co innego Sassari, które na wyjeździe lubi sobie porzucać...
Ale najważniejsze co mi wpadło w oko jest pewna zgodność Varese grając przed własną publicznością naprawdę gra bd, defensywną piłkę ( 2014) choć różnie jest to z wynikami. Co przy ofensywnej piłce Sassari może się okazać zgubne( straty itp.)
Również zauważyłem iż jeśli Varese gra u siebie z drużynami wyżej w tabeli w meczu nie pada jakaś olbrzymia ilość pkt...
Pewnie z początku bd wyrównany mecz, potem Varese przejdzie do defensywy...
Myślę że linia 165,5 jest trochę za duża...
Dodam jeszcze że przeczytałem na stronie jakiejś Włoskiej gazety że drużyna Varese bd starać się grać najlepszą defensywą w lidze ( powiedział trener gospodarzy)
i ja się z tym zgodzę oglądałem ostatnie 2 mecze i powiem że było dobrze tym bardziej że przeciwnikami nie byli byle kto...
MYŚLĘ ŻE LINIA JAKĄ WYSTAWIŁY BUKI JEST TROCHĘ ZA DUŻA....
⛔100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Bułgaria: A PFG godz.13:00 Botev Plovdiv - PFC Ludogorets
typ: 2
kurs: 2.10
Bwin
Krótka analiza: Stawiam na przyjezdnych, ostatnio mnie nie zawiedli w meczu z Lazio i mam nadzieje, że dzisiaj też dobrze pójdzie. Gospodarze rozegrali tylko jedno spotkanie kontrolne przed wznowieniem rozgrywek wygrywając ze Sionem(21.01.2014). U siebie są bardzo groźni(9-1-1) z 38 strzelonych bramek 31!! na własnym boisku. Jednak z Ludogorets jeszcze nie wygrali, i myślę, że dziś też się tak nie stanie bo goście w delegacji stracili tylko 5 bramek strzelając 20(9-0-2). Myślę, że goście dodatkowo uskrzydleni pokonaniem Lazio w Lidze Europejskiej są w stanie wywieźć komplet pkt. ⛔100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie:
Betis - Bilbao
Typ:
2
Kurs:
2,30
Bukmacher:
bah
Pojedynek drużyny walczącej o utrzymanie z drużyną która walczy o Ligę Mistrzów. Bardzo dziwi mnie tak wysoki kurs na Bilbao, ale nie narzekam tylko korzystam. Zacznijmy od gospodarzy. Najwięcej nie licząc Rayo straconych goli w lidze i najmniej strzelonych. Drużyna jest totalnie bez formy, ostatnie 5 meczy to aż 4 porażki i 1 zwycięstwo. W tych pięciu meczach zaliczyli aż trzy nokauty od Realu, Celty Vigo oraz Valencii. Dochodzi do tego spotkanie rozgrywane 3 dni temu w Lidze Europejskiej, gdzie grali podstawowi piłkarze Betisu, może nie wszyscy ale kilku się znalazło. Tak więc po 3 dniach przerwy znowu mecz, z bardzo mocnym zespołem gości. Athletic - 4 miejsce w lidze, walcząo Ligę Mistrzów. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli powiększyć przewagę nad drużynami Realu Sociedad i Villarreal. Od trzech spotkań drużyna z Kraju Basków nie potrafi wygrać. Dziś jest idealna szansa na przełamanie. Liczę że goście ją wykorzystają. Powodzenia.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie : Wisła - Cracovia
Typ: Wisła
Kurs : 1.75
Buk: Unibet
Derby rządzą się swoimi prawami - ale nie dzisiaj. Myślę,że to jeden z pewniejszych dzisiaj betów. Wisła w moim odczuciu jest zdecydowanym faworytem. Szukałem argumentu na Cracovię co by ostudzić moje emocje....ale nie znalazłem. W tym meczu wszystko przemawia za Wisłą. Po przyjściu Smudy i co za tym idzie małej reorganizacji kadrowej Biała Gwiazda gra bardzo dobrze. To nie jest już zespół, który &quot;przechodzi obok meczu&quot; Pod wodzą Franca każdy z zawodników daje z siebie max-a. Tak będzie dzisiaj.
Patrząc na składy obu zespołów Wisła w każdej formacji ma przewagę. Cracovia dzisiaj zostanie zdominowana w drugiej linii, &quot;szybkie skrzydła&quot; w postaci Sarkiego i Guerriero będą raz po raz rozbijać zasieki postawione przez podopiecznych Stawowego. Właśnie z bocznych sektorów boiska można się spodziewać największego zagrożenia pod bramką Cracovii. Do tego skuteczny Brożek i bardzo stabilna linia defensywy.....czego chcieć więcej...
A co po stronie Cracovii....szczerze ja nie widzę. Wiem,że niektórym osobom podoba się wizja gry Stawowego...miliony podań w szerz boiska...ale to może i ładnie wygląda ale nie przynosi żadnej korzyści.
Dzisiaj zresztą Cracovia nie będzie tak długo w posiadaniu piłki, więc nie będzie miała okazji do swojej Tiki Taki. Dzisiaj skupi się głównie na rozbijaniu ataków przeciwnika...Jednak spotkanie trwa za długo żeby Defensywa Cracovii nie popełniła dzisiaj żadnego błędu.
Tak więc ....win Wisły jak nic....Kurs 1.75 może i szału nie robi ale darowanemu koniu nie zagląda się do paszczy. :wink:
Polecam.
W dziale jest grafika ze składami obu zespołów...jak ktoś ma wątpliwości niech sobie zerknie.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: PSG wygra obie połowy
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Już o tym meczu było więc ja postaram się krótko. Toulouse w tym roku bardzo słabo gra u siebie. Na 3 mecze w tym sezonie 1 remis i 2 porażki (obie połowy przegrane). PSG w tym roku zagrało już 6 meczy na wyjedzie w lidze 4 wygrane i 2 remisy. Paryżanie są w formie co pokazali w meczu Ligi Mistrzów wygrywając pewnie 0:4 z Leverkusen. Dziś wydaje mi się, że będzie podobny scenariusz gdyż Paryżanom ostatnio dość łatwo gra się Stadium Muncipal. 3 ostatnie mecze to 0:4, 1:3, 0:2
⛔100
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Polska
Spotkanie-Korona-Zaglebie
Typ:2
Kurs:3.10
Buk:BAH
Analiza: Dzisiaj o 13 w Kielcach kolejna kolejka naszej ekstralasy. Gospodarze podejma Zaglebie. Wg mnie faworytem tego spotkania jest druzyna z Lubina majaca lepszy sklad i papiery na granie w pierwszej osemce. W pierwszym meczu goscie gladko wygrali 3-0 z Gornikiem ustalajac wynik juz w 20min. W Zaglebiu sa na pewno zawodnicy ktorzy moga zrobic roznice jak Piech, Kwiek, Blad czy strzelec dwoch bramek w ostatnim meczu David Abwo. Gospodarze w pierqwszym meczu przegrali z Legia. U ielczan nie zagraja Lenartowski czy Lisowski a Korzym czy Janota dopiero wracaja do treningow. Sadze ze sklad Zaglebia jest o wiele lepszy i licze na ich zwyciestwo
powtórzony typ
⛔100
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
Cabal J.S. / Farah R. - Marrero D. / Melo M. ::: 1 @ 2,25 ::: 3/10
Wynik:
Cabal i Farah w bardzo dobrej formie,po drodze ograli bardzo dobre pary deblowe,bez większych problemów.Przeciwko nim staną rozstawieni w tym turnieju z numerem 2 - Marrero i Melo,także dobra para,ale sądzę,że na tym turnieju w najlepszej dyspozycji jest para kolumbijska ????
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom