>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.02.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Godzina - 18:00
Spotkanie - Piast G : GKS Bełchatów
Typ - czerwona kartka - tak
Kurs - 3.50
Buk - Betsson
No to ja znowu do znudzenia idę w czerwień i tak zacznę od pana Szymona Marciniaka który będzie sędziował to spotkanie , pan Szymon pokazał w tym sezonie zaledwie jedną czerwoną kartkę i było tu już dawno bo w 4 kolejce kiedy sędziował spotkanie pomiędzy Lechią i Lechem tak więc sporo już czasu upłynęło od tej czerwonej bo jak wiemy ten kolor pojawia się u niego raczej często i żeby nie być gołosłownym to w poprzednim sezonie pokazał ich 10 a ogólnie to pokazał 42 takie kartoniki tak więc w/g mnie nadszedł czas na kartkę nr 2 w tym sezonie , teraz bilans w/g klubów i tu mecze z udziałem Piasta a było ich 4 i pan Szymon pokazał 11 żółtek i 2 czerwone i mecze z udziałem GKS tych meczy było 7 i 33 żółte i 2 czerwone i w sumie 4 czerwienie w/g mnie super i teraz mecze pomiędzy nimi pokazują że należą do raczej bardzo ostrych starć bo np ostatni pojedynek ( ligowy nie mam tu na myśli meczu pucharowego z tego sezonu ) tu w Gliwicach to 30 kolejka poprzedniego sezonu , sędzią także pan Szymon Marciniak i 10 żółtek a w konsekwencji drugiej żółtej w 58 min Matej Izvolt ( Piast ) opuszcza plac gry , mecz z 15 kolejki tego samego sezonu w Bełchatowie , arbiter także znany z dużej ilości pokazanych czerwieni pan Tomek Musiał i w meczu są 4 żółtka i bezpośrednia czerwień itd. itp a dziś uważam że bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn bo tu jest bezpośrednia walka o awans do grupy tych lepszych i w/g mnie będzie ciekawie ale i bardzo ostro dlatego trzymam kciuki za pana Szymona bo a nóż mu się jakiś faul będzie nadawał na czerwoną kartkę ! OBY !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Primera Division
20:45
Levante - Granada
Granada
4,03 Pinnacle

Na samym początku pragnę zaznaczyć, że spotkanie i typ bardzo ryzykowne.
W dzisiejszym spotkaniu na damym dole tabeli 19. Levante podejmuje 18. w tabeli Granadę. Obydwie ekipy grają tak, jakby chciały a nie mogły. Żaby ostatnio rozbiły u siebie Malagę az 4-1, ale nie ma większych przesłanek ku temu, żeby dzisiaj powtórzyły swój wyczyn. Obydwie drużyny dzisiaj bez kilku ważnych dla siebie zawodników.


Osłabienie dosyć poważne i szczerze mówiąc mimo tego, że dla obydwu ekip ten mecz ma potężny ciężar gatunkowy, to nie spodziewam się zbyt ciekawego widowiska. Granada ostatnimi czasy nie przegrywa, gra całkiem dobrze w obronie i a jeżeli nie wygra dzisiaj z Levante, to szansa na wyjazdowe zwycięstwo im się szybko nie trafi. Trzeba dzisiaj liczyć przede wszystkim na El Arabiego, który w niczym nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu. Mimo osłabień obydwie drużyny prezentują na tyle wyrównany poziom, że kurs 4.03 w pełni mnie satysfakcjonuje i zachęca do lekkiego zagrania tego spotkania.
⛔ 100
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia Liga I
Spotkanie: Pandurii - Craiova
Typ: X / 1 (do przerwy / koniec meczu)
Kurs: 5.00
Godzina: 19.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po przerwie wznawiamy mecze w lidze rumunskiej. Dzis o 19.30 Pandurii podejmie u siebie druzyne Craiova. Gospodarze plasuja sie na 12 pozycji , zas goscie na 6 miejscu. Craiova w 2015 roku rozegrala juz dosc sporo meczy towarzyskich i prezentowala sie naprawde solidnie - w tym dwukrotne zwyciestwo po 2:1 z Jagiellonia oraz Wisla Krakow.
Co do Pandurii to rozegrali oni tylko ostatnio mecz pucharowy i odniesli zwyciestwo 2:1 nad Dinamo Bukareszt.
Wracajac jednak do rozgrywek ligowych to oba zespoly spotkaly sie w ubieglym roku i mecz zakonczyl sie wtedy wynikiem 1:1.
Dzis Pandurii jednak zagra na swoim stadionie i napewno beda chcieli sie pokazac z dobrej strony po tej dlugiej przerwie.
Obserwujac lige rumunska raczej nie spodziewam sie duzej ilosci goli - do przerwy remis a na koniec stawiam na wygrana gospodarzy.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godz: 21:00
Spotkanie: Cagliari - Inter M.
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 24 kolejce Serie A zmierzą się ze sobą zespoły Cagliari i Interu Mediolan. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż gospodarze są na miejscu spadkowym i mają 3 punkty straty do bezpiecznej lokaty, natomiast goście grają coraz lepiej i wciąż są zainteresowani walką o europejskie puchary. Ja w tym meczu zdecydowałem się zagrać powyżej 2,5 bramki ponieważ wg mnie żadna ze stron nie będzie zainteresowana podziałem punktów i spodziewam się otwartego meczu. Drużyna G. Zoli w ostatnich 6 spotkaniach zawsze zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Co prawda zespół R. Manciniego nie miał tak długiej serii strzeleckiej, ale za to w 3 ostatnich grach pokonali bramkarzy rywali aż 8 razy. Ogólna średnia bramek z udziałem Cagliari wynosi 3,1 a na własnym stadionie dokładnie 3 gole na spotkanie. Inter ma również niezłą średnią bramkową wynoszącą 2,9, a w meczach wyjazdowych 2,4. W poprzedniej rundzie Cagliari niespodziewanie rozgromiło Mediolańczyków na ich stadionie 4-1, zatem dzisiaj na pewno Inter będzie chciał się zrewanżować, a biorąc pod uwagę obecną skuteczność obu zespołów myślę, że obejrzymy przynajmniej 3 bramki. Absencje: Cagliari - Balzano (16/0). Inter - Handanovic (bramkarz 23/0), D&quot;Ambrosio (11/0), Nagatomo (10/0).
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Tenis ATP, Acapulco
Godz: 23:00
Spotkanie: S. Groth - A. Dolgopolov
Typ: 2:0 Groth
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Samuel od jakiegoś czasu bardzo dojrzał jako tenisista, ze swoim potężnym serwem może powalczyć z każdym. Dolgo trochę pod formą, słabo na AO ze względu na kontuzję, po której chyba nie może dojść do siebie. Ostatni mecz 1:2 z Youngiem zagrał mocno średnio. Myślę, że może mieć problem z Grothem dzisiaj i bardziej bym się upierał w stronę Kangura. Polecam 2:0 po ciekawym kursie, warto zaryzykować z Dolgopolovem w tej formie. Nie złapał jeszcze rytmu meczowego w tym sezonie, w przeciwieństwie do Sama, poza tym na twardej nawierzchni ciężko będzie przełamać Australijczyka.
⛔ 100
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Turcja- Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce - Akhisar Belediye
Typ: Fenerbahce - 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy 3 ekipę tureckiej ekstraklasy z zespołem Akhisar , które obecnie zajmuje 14 lokatę . Gospodarze mecze grają przed swoją publicznością co jest na pewno dużym atutem. Fenerbahce grają przed własną publicznością w tym roku jeszcze nie przegrało (8-2-0) , zaś dzisiejsi gości grają na wyjazdach fatalnie ich bilans to 2-0-7 . Gospodarze jeśli odniosą dzisiaj zwycięstwo to wskakują na fotel lidera. Na pewno będzie do duży zastrzyk motywacji . Bezpośrednie pojedynki również na korzyść gospodarzy . Moim zdaniem dzisiaj gospodarze wygrają co najmniej jedną bramką .
⛔ 100
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anderlecht U19 - Barcelona U19
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Anderlecht obecnie jest w gazie i jak dla mnie jest dość duza niespodzianka w tym turnieju. Zaja 1 miejsce wyprzedzajadz 2 w tabeli, angielski klub arsenal z którym wygrał dwa razy w tabeli. Przypadek? U siebie sa bardzo mocni i grozni. Strzelili 12 bramek i stracili 3 na 3 spotkania. (wszystkie 3 wygrane) Barcelona? hmm. Jak dla mnie to rozczarownie. Ledwo ledwo wyszla z grupy. Na wyjezdzie ledwo ledwo z najsłabszym w tabeli apoelem wygrali 2 do 3. Apoel stracil 19 bramek i strzelil 3. Z czego 2 barcelonie. Kurs bardzo zachecajacy. &quot;Faworyci&quot; nie są faworytami.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27

mlody160

Użytkownik
dyscyplina: tenis ziemny, WTA, Acapulco (Meksyk)
spotkanie: Karatantcheva S. (Bul) - Hradecka L. (Cze)
typ: 2
kurs: 1.61
buk: bet365
Dzisiaj o 23:00 rozpocznie się ciekawy pojedynek w kwalifikacjach do turnieju w Acapulco. Obydwie tenisistki w tych kwalifikacjach prezentują się bardzo dobrze. Jednak w przeciągu całego sezonu to Czeszka spisuje się o wiele lepiej od swojej rywalki. W Auckland dotarła do 1/8 finału (jej rywalka odpadła w kwalifikacjach), Austrlian Open Hradecka zagrała w 1/16 finału ( rywalka odpadła w kwalifikacjach).
Przypomnijmy, że w tym sezonie Czeszka odniosła zwycięstwo z A. Ivanovic (Australian Open) i s.Kuznetsovą, potrafiła również nawiązać równorzędną walkę z taką zawodniczką jak R. Vinvi (Rio de Janeiro)
Wydaje mi się, że dzisiejsze zwycięstwo zawodniczki z Czech jest przesądzone. Dla odważnych polecam obstawić 2:0 po kursie 2.60
✅ 61
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Acapulco 2015 (Meksyk)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Groth Samuel-Dolgopolov Aleksandr
Typ: 1 handicap + 2.5 gemów
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Kolejny raz idę w kierunku Grotha, czasem może ślepo ale nie raz handicap gemowy załatwiał sprawę. Jeśli chodzi o formę zawodników to jeden jak i drugi tenisista nie gra na swoim odpowiednim rytmie. Dolgopolov tourne po Australii zaczął kiepsko ponieważ odpadł w II rundzie Brisbane z Klizanem 1:6, 7:6, 7:6, podczas Australian Open odpadł z Loernizim 6:4, 6:3, 6:2, na hali w Memphis odpadł od razu z Tomicem 6:1, 7:5 no i ostatnio pozytywne osiągnięcie to dotarcie do ćwierćfinału w Dalary Beach pokonując po drodze mało groźnych rywali tj. Gabashvili 7:6, 6:3, Smyczka 6:2, 6:4 i odpadł z Toungiem 2:6, 6:3, 6:4.
Oczywiście plusem są wygrane ponieważ w strefie mentalnej zawsze to jest przewaga. Aleksandr ma talent do gry w tenisa tak samo jak Fognini lecz często zawodzi głowa i przegrywa wygrane mecze. W przeszłości był 13 rakietą świata,a teraz jest 33 także jakiś tam regres pod tym względem wystąpił. W tym turnieju dwa razy doszedł do półfinału, najpierw w 2011 a kolejno w 2014 roku. Także ma pewną ilość punktów do obrony. Ukrainiec jest na pewno tutaj faworytem ponieważ ma szerszy wachlarz zagrań ale nie zapomnijmy, że on czuje się najlepiej na nawierzchni ziemnej.
Groth natomiast najlepiej czuje się na nawierzchni twardej,a nie na halach tak jak twierdzi wiele ludzi. Zgadza się iż pod dachem jego serwis jest groźniejszy niż na hardzie ale na twardej nawierzchni czuje się bardziej komfortowo pod względem poruszania się,a w jego przypadku ma to ogromne znaczenie. Owszem niby ma więcej tytułów pod dachem,ale on sam twierdzi,że na nawierzchniach twardych czuje się znacznie lepiej. Jeśli chodzi o jego serwis to jest on piekielnie groźny na każdej nawierzchni. Ostatnio dał d**y w meczu z Lu gdzie mógł wygrać cały mecz w dwóch setach lecz w drugim secie gdzie serwował na zwycięstwo połamał się i w konsekwencji później przegrał trzeciego seta,a więc cały mecz. Australijczyk w przeciwieństwie do Dolgopolova w tym sezonie pokonał Hewitta, Lu czy urwał Seta Raonicowi więc pokazał się z dobrej strony.
W wymianach oczywiście przewagę będzie mieć Aleksandr i jeśli on sam nie dostanie kontuzji mózgu,a Samuel się nie połamie to może zobaczymy tie breaki. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Dolgopolov 1:0. Panowie grali ze sobą raz podczas Wimbledonu w 2014 roku. Pamiętam ten mecz doskonale gdzie w większości przypadków w najważniejszych momentach Groth był mijany jak słup soli. Tutaj mamy inną nawierzchnię, moim zdaniem Groth może powalczyć w tym meczu i tak też stawiam. P.S Jeśli ktoś twierdzi,że Sam nie zrobi postępów wystarczy zobaczyć na jego ranking tegoroczny a np. z przed dwóch lat, tak samo proponuję obejrzenia kilu meczów w internecie.
⛔ 100
 
G 0

gamal80

Użytkownik
Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godz: 21:00
Spotkanie: Cagliari - Inter M.
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis grubo wchodze w mecz Cagliari - Inter. Inter po pucharowym meczu gdzie stracil trzy gole nie sadze aby wyjechal bez staraconego gola . Nie jest to regula ze traci gole na wyjazdach ale obrona pozostawia wiele do zyczenia. Z kolei Cagliari niezbyt sobie radzi zarowno na wyjezdzie jak i u siebie jednak w domu lubi strzelac takim zespolom jak inter. Cagliari w domu bramki 12-21 inter na wyjezdzie 13-16. Stawiam na sporo goli a przynajmniej po jednym .
Powtórzony zakład ⛔ 100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Dubai
Godzina: 23.05
Spotkanie: Groth Samuel-Dolgopolov Aleksandr
Typ: 1:2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Grotha bym jednak nie demonizował. Rozwinął się ostatnio, to fakt, ale jedyne co może zwojować, to wygrać seta i napsuć Dolgopolovowi trochę krwi...
Myślę, że kilka osób z forum za mocno napatrzyło się w weekend na Karlovica i jego mecze, które wygrywał właściwie serwisem. Przeciwnicy byli wściekli z bezradności. Groth i Karlović to jedynie pozornie ta sama półka. W przypadku Grotha jest siła, gorzej z kierunkami serwisu i ogólnie – z kryciem kortu. Poza tym obycie, doświadczenie, taka ogłada tenisowa. Musi się jeszcze trochę po tenisowych salonach powycierać.
Dlatego wszystkie atuty są w rękach i - tu się zgodzę – głowie Dolgopolova. Jest tenisistą lepszym technicznie, szybszym – wszystkie atuty są po jego stronie. Seta pewnie odda, jak to on, a potem zacznie pogoń i cel osiągnie.
Boję się jedynie rwanego meczu. Ukrainiec lubi poprzebijać, rozbujać grę, otworzyć sobie kort, a weź tu z Grothem, strzelcem na raz, poprzebijaj... W jego interesie jest skracanie gry. W tym może szukać swojej szansy.
Dlatego bez szaleństw w stawkowaniu, ale gdybym miał wskazać zwycięzcę, to na pewno bym nie pokazał palcem na Australijczyka.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom