>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.02.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina : 20:30
Spotkanie : Lube Civitanova - Azimut Modena
typ : Modena wygra 1 set i cały mecz
kurs : 4.20
Bukmacher : Fortuna
Mecz jak dla mnie typowo 50/50. Kursy zdecydowanie przeszacowane. Gdy parę miesięcy temu grano w Modenie kurs na gospodarzy wynosił ok. 1.65. Skąd nagle skok na granicę 3. Ostatnio lekka obniżka formy Modeny, to idzie łatwo zauważyć. Ale prawdą jest także gorsza gra Lube ostatnimi czasy. Kontynuują fenomenalną passę 18stu zwycięstw pod rząd. Do tego są niepokonani u siebie w lidze przez cały sezon. Każda passa się kiedyś kończy. Myślę, że będzie to dzisiaj. Mecz prestiżowy, grają dwie potęgi, jednakże prawda jest taka, ze Lube ma 1 miejsce w lidze bez względu na wyniki, a Modena 4 lub 5, więc i tak na 100 % w play offach zmierzą się z zespołem z Verony. Sportowo nic tutaj nie jest do wygrania. Dodać do tego należy że Modena ma pewne pierwsze miejsce w LM w swojej grupie, a Lube o to pierwsze miejsce dopiero będzie walczyć, co prawda mają jeszcze 6 dni i rywala z Berlina spokojnie powinni pokonać, ale na pewno nie mogą ich lekceważyć, bo przydarzyć się może powtórka wpadki, która miała miejsce w Berlinie.
Ostatnio Lube wygrało z Libercem, po meczu walki, gdzie wcale nie było widać różnicy poziomu sportowego. Mecz typowo na styku. Do tego parę dni temu dopiero po tie breaku ograli Veronę. Także widać, że forma raczej pikuje w dół.
Jeżeli porównać składy oby drużyn, to różnica w kursach, aż bije po oczach. Skład jak dla mnie lepszy minimalnie lepszy po stronie Modeny. Różnicę robią środowi i ich potężna zagrywka
Atakujący: Sokołow - Vettori remis
Przyjmujący : Juantorena, Cebulj - N&#39;gapeth, Petrić remis
Środkowi : Cester, Stankovic - Holt, Le Roux
Rozgrywający : Christenson - Orduna
Podsumowując mecz fifty fifty, zdarzyć się może wszystko. Wyrównane zespoły. Modena ma coś do udowodnienia po ostatnich wpadkach.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Fiorentina vs Borussia M&#39;gladbach
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
bukmacher: bet365
godz. 21.05
ANALIZA
Witam, dzisiaj krótko bo nie ma czasu za bardzo. Na dzisiaj typuję ilość goli w rewanżowym meczu pomiędzy Fiorentiną a Borussią M&#39;gladbach. W pierwszym spotkaniu padła tylko 1 bramka i zdobyli ją włosi, dzisiaj spodziewam się tych bramek minimum 3. Fiorentina u siebie strzela bramki co mecz i bardzo rzadko tylko 1, bo praktycznie aplikuje je rywalom po 2-3. Jednak lubią też tracić, może nie co mecz, ale tak w co 3 meczu zachowują czyste konto, więc też znaczy to, że nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia. M&#39;gladbach w meczach wyjazdowych praktycznie nie remisują, albo zwyciężają, albo przegrywają, więc praktycznie też co mecz zdobywają po golu, bądź też tracą. Goście praktycznie bez szans na awans w bundeslidze do strefy gwarantującej grę w pucharach europejskich, więc skupią się raczej na LE, a że pierwsze spotkanie przegrali dzisiaj będą musieli iść na całość i od pierwszych minut zaatakować, co zaowocuje otwartym i mam nadzieję bramkostrzelnym spotkaniem. W swoich ligach Fiorentina uległa w Mediolanie 2-1 z Milanem a takim samym wynikiem Gladbach przegrało u siebie z Lipskiem. Dzisiaj taki wynik dla jednych bądź drugich by mnie uszczęśliwił.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Genk - Astra
Typ: X2
Kurs: 2.40
Bukmacher: unibet
Dzisiaj gospodarze tego spotkania bez wielu kluczowych graczy m.in
Bizot M.(Kontuzja kostki)
Dewaest S.(Kontuzja)
Karelis N.(Kontuzja kolana)
Susic T.(Kontuzja kolana)
Vanzeir D.(Kontuzja kolana)
Wouters D.(Kontuzja stopy)
Wątpliwości są również co do występu kapitana drużyny belgijskiej. Dziś typowy under owy mecz. Rezultat z pierwszego meczu 2 -2 a więc nawet remis zagwarantuje awans i tak tutaj to widzę. Astra potrafi grać w piłkę i dobrze czuje się w ataku pozycyjnym. Jak dla mnie typowy mecz na remis.
GL!
⛔100
 
W 0

wiko

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ATP Debel, Rio de Janeiro
Godz. 23.45
Spotkanie:
Kubot L./Melo M.vs Peralta J./Zeballos H
Typ: 1
Kurs: 1.58 Betclic
Zeballos gra aktualnie z dolgopolowem, jest to 3 setowy dlugi pojedynek, zatem będzie zmęczony i nie zagra w pełni swoich możliwości, a on jest siłą napędową tego teamu. Z kolei Kubot ma juz lata swietności za sobą jednak w tym meczu widze spore value
to nie jest analiza: ⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom