>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Kohlschreiber P. - Goffin D.
Kohlschreiber P. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 5/10

Z tego co donosi Niemiec, potwierdza, że czuje się coraz lepiej i jest gotowy na turniej w Miami który osobiście zapowiada dość mocno. Przeciwko Paire na Indian Wells nie był jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji to teraz liczę na niego bo przeciwnik najniższych lotów.
Goffin przeszedł dalej po meczu z Robinem Haase, ale to Holender na własne życzenie i przez &quot;kontuzje&quot; przegrał mecz. W pierwszym secie Haase wypuścił prowadzenie 5:2, drugiego seta wygrał, a w trzecim pojawiła się informacja o kontuzji. Tak jak już wcześniej pisałem, Goffin to jest aktualnie zawodnik o jakieś dwie półki niżej od Kohlschreibera. Gdyby nie kontuzja Niemca zapewne mielibyśmy kursy w granicach 1,20. Dziś liczę na dobry występ Philippa, a Goffin to może już jest spakowany na turniej we Francji w Le Gosier który wygrał rok temu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ATP MIAMI 3 runda
Isner- Dodig 1.55 STS 6/10
cóż Isner ostatnio przegrał z Hewittem, który nie jest w takiej złej formie. Big John po kontuzji gra średnio, dotarł do półfinału w San Jose i Delray Beach i pokonał po drodze między innymi Andersona. W Iw przegrał z Hewittem ale wierze że ta porażka była spowodowana po prostu słabszym dniem. Serwis na pewno nie odegra tutaj aż tak wielkiej roli, ale powinien troszkę pomóc Amerykaninowi. Dodig prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. W IW przegrał dopiero z samym Federerem. W meczu z Lacko Dodig przełamał rywala 7 razy a sam dał się przełamać 4 razy. Panowie łamali się niczym panie spoza setki rankingu . Wiadomo że Isner jest lepszy zawodnikiem ale jest zdecydowanie w nie najlepszej dyspozycji, Dodig wręcz przeciwnie, ale uważam że Isnerowi nie wypada drugi raz z rzędu odpaść w 2 rundzie przed swoją publicznością. Do tego ostatni mecz Chorwata też bardzo wiele mówi o jego formie. Uważam że Isner wygra ten mecz i awansuje do 3-ciej rundy.
⛔100/Nieregulaminowy bukmacher
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski U21
Spotkanie: Polska - Litwa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
bwin
Dzisiaj w Siedlcach dojdzie do towarzyskiego meczu miedzy naszą &quot;olimpijską&quot; reprezentacją a Litwą. Po wczorajszej klęsce podopiecznych Waldemara Fornalika liczę na to że młodzież zagra na poziomie i nie da szans dzisiaj rywalom z Litwy. Na obiekcie z którego na co dzień korzysta drugoligowa siedlecka Pogoń zobaczymy takich zawodników jak chociaż by ofensywny pomocnik Rafał Wolski grający obecnie w Fiorentinie, Marcin Kamiński który ma na koncie kilka występów w tym sezonie w barwach Lecha Poznań czy Piotr Zieliński z Udinese. Jak zauważamy są to gracze ofensywni. Ponadto są w kadrze zawodnicy z Ekstraklasy i I ligi polskiej i kilku z zagranicznych klubów. Ci &quot;zagraniczni&quot; oprócz wymienionych wyżej to: Daniel Dziwniel (Kikcers Offenbach) i Kacper Przybyłko (FC Koeln). Można powiedzieć że wymienione nazwiska są znane kibicom. Co to może oznaczać przy tak niskiej randze spotkania ? Można spodziewać się indywidualnych popisów poszczególnych zawodników bo jak już wspomniałem te najbardziej znane nazwiska to linia ofensywna a jak popisy to może i grad bramek na który liczę. Mecz ten jest elementem przygotowań do zbliżających się Eliminacji do Mistrzostw Europy do lat dwudziestu jeden i to tez jest argument przemawiający za tym że każdy będzie chciał się pokazać selekcjonerowi aby wybrał go na najbliższe czerwcowe mecze eliminacyjne. W ekipie gości wart zauważenie jest środkowy obrońca występujący na co dzień w kadrze Lazio Rzym Aurimas Vilkaitis. Sam wybieram się na stadion a że dzisiaj w Siedlcach mroźna pogoda to liczę na to że ten mecz mnie rozgrzeje, padnie dużo goli i wygrają nasi, w przeciwieństwie do wczorajszej porażki kadry.
✅70
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
Dyscyplina: p.nożna
Spotkanie: Cracovia - GKS Katowice
Typ: Obydwie strzelą gola? TAK
Kurs: 1,95
Buk: bwin
Analiza:
Witam.Hehe wczorajsze przepuszczenia o naszych się sprawdziły tak jak i mój typ ???? Dziś coś na spokojnie Cracovia podejmuje GKS,spotkanie zapowiada się ciekawie,Pasy od początku rundy zgromadziły 4 pkt wygrywając u siebie 1:0 i na wyjezdzie 1:1 remisując,Pasą brakuje motoru napędowego którym był Straus (kontuzja) ale za to zaczyna strzelać Dudzic bo Zieliński na razie nie pokazał nic,Stawowy po spotkaniu w Gdyni na pewno coś zmieni bo gra Cracovii często wyglądała słabiutko.Co do gości dobre spotkanie rozegrali z Wartą pokonując ją 0:2 i dziś na pewno będą chcieli zagrać dobre spotkanie dla swoich kibiców którzy w dużej ilości zasiądą na stadionie, mój typ wyniku to 1:1 powodzenia! ????
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Glasgow Rangers- Stirling Albion
Typ: X2
Kurs: 7,0( Bet365)

Może ten typ jest szukaniem na siłę niespodzianki, ale warto spróbować moim zdaniem. Wszystko przez mocno przetrzebiony skład Rangersów i wiele absencji w tym spotkaniu ważnych zawodników:

- Andrew Little( 25/22- najskuteczniejszy napastnik- na zgrupowaniu kadry Irlandii Północnej),
- Dean Shiels( 21/7- kontuzjowany),
- Francisco Sandaza( 15/2- zawieszony w tym tygodniu przez klub),
- David Templeton( 18/10- kontuzjowany),
- Lewis McLeod( 20/3- kontuzjowany),
- Ian Black( 23/1- zawieszony za kartki).

W związku z tym trener Rangers zapowiedział, że McCulloch( 21/15), najskuteczniejszy po Little&#39;u zawodnik klubu, zagra w tym spotkaniu na środku defensywy.
Glasgow Rangers mają już praktycznie awans z pierwszego miejsca w kieszeni: 20 pkt przewagi nad drugą drużyną na 7 kolejek do końca rozgrywek.
W ostatnim spotkaniu u siebie, Rangers sensacyjnie przegrali 1-2 z niżej notowanym od Stirling zespołem, Annan( 8. miejsce).
Dzisiejszy rywal Rangers, Stirling słabo gra na wyjazdach: 1-3-9. Jednakże u siebie, nie tak dawno( 26.02.) zdołali urwać punkty Rangersom( 1-1).
W ostatniej kolejce zaś rozgromili na własnym stadionie East Stirlingshire aż 9-1! Była to najwyższa porażka ostatniej drużyny w tym sezonie. Wynik ten na pewno podbudował morale piłkarzy Stirling Albion przed przyjazdem na Ibrox.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, I liga
spotkanie: Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia
typ: Arka
kurs: 2.7
bukmacher: Expekt
analiza:
W poprzednim spotkaniu z Miedzią Legnica zespół Bogdanki miał ogromne problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Grali w przewadze 3 zawodników, bo Bany, Bartczak i Wolczek wylecieli z boiska za czerwone kartki, a nie zagrażali bramce strzeżonej przez Olka Ptaka.Mecz z Arką powinien zaspokoić apetyty nawet najbardziej wybrednych kibiców piłki nożnej. Piłkarze z Gdyni w rundzie rewanżowej rozegrali już 2 spotkania. Wygrali w Poznaniu z Wartą 1:0 i zremisowali u siebie z faworytem do awansu zespołem Cracovii Kraków 1:1. Gospodarze u siebie grają u siebie bardzo, bardzo dobrze. Mają imponujący bilans 7-1-1, a ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane i 1 remis. Taka passa musi się w końcu skończyć. Myślę, że dokona tego równie genialna na wyjazdach Arka. Biorąc pod uwagę spotkania z rundy jesiennej nie przegrali ostatnich 5 spotkań w goli gości, wygrywając 3 ostatnie. Poprzednie spotkanie obu ekip zakończyło się zwycięstwem drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Sikorę wynikiem 2:0. Jest coś jeszcze, co podpowiada mi żeby zagrać na piłkarzy z Gdyni. Otóż mają oni możliwość trenowania na normalnym boisku trawiastym, podczas gdy ich rywale nie. To wielka przewaga, bowiem gospodarze mogą odczuwać pewien dyskomfort i ich akcje wcale nie muszą być do końca udane. Jeśli MZKS myśli jeszcze o walce o awans do Ekstraklasy to liczą się tylko i wyłącznie 3 pkt. Początek o 15:00.
⛔100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Gabrine Muguruza
Typ: Muguruza +5,5 gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wozniacka jaka jest każdy wie, jakimś cudem doszła do finału w Indian Wells, po drodze tracąc seta z Cornet, tie-break w meczu z Petrovą, walkower z Azarenką, 3 setowy pojedynek z Kerber i sromotna przegrana z Szarapową w finale. W ostatnim meczu z Pliskovą męczyła się prawie 2,5 godziny w 3 setowym pojedynku. Hiszpanka natomiast ostatnio jest bardzo w formie, z ostatnich 10 spotkań przegrała zaledwie dwa i to z Kerber i Williams, a pokonując min. Rybarikovą, Makarovą i Pavluchenkovą. W dzisiejszym spotkaniu z Caroline powinna trochę namieszać.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

shaq81

Użytkownik
Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka-Liga Polska
Spotkanie:Jastrzęsbski Węgiel-ZAKSA Kędzierzyn Kozle
Typ:1
Kurs:2,20
Bukmacher:bet-at-home
Analiza: Stawiam na Jastrzębski, gdyż uważam, że Jastrzębski wygrał już pierwszy mecz z Zaksa i prowadzi w tej rywalizacji 1-0. Zaksa w finale ligi mistrzów grała fatalnie, będą podłamani i nie prezentują wysokiej formy więc Jastrzębie powinno wygrać myślę 3-1. Ale stawiam ostrożnie na wygrana drużyny z Jastrzębia.

Kiepska analiza. 2 Typ
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: I polska liga - piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - GKS Katowice
Typ: goście strzelą
Kurs: 1.75
Buk: Expekt
Analiza:
GKS ma w składzie kilku naprawdę doświadczonych zawodników - Fonfara, Pitry, Rekles, Kowalczyk, Gancarczyk... to najbardziej znane nazwiska z Ekstraklasy, a jest jeszcze paru niezłych kopaczy. W ich pierwszym meczu w rundzie wiosennej obstawiałem że gładko oblecą ŁKS vel. ex-Turki ;) Okazało się że wywiezione z Łodzi 3 punkty były prawdziwym sukcesem - na murawie walka była wyrównana. Troszkę mnie to zdziwiło i zaniepokoiło odnośnie formy Katowiczan - czyżby zamieszanie z Wojciechowskiem odbiło się na ich grze? Ale już w drugiej kolejce lekko ograli Wartę Poznań i chyba wskoczyli na swój normalny tor [lekko ponad średnią]. Zainkasowane 6 punktów to mecze wyjazdowe. Dziś kolejny wyjazd, tym razem do Krakowa.
Gospodarze - pretendenci do awansu spisują się na razie dość przeciętnie. Mizerna wygrana z Okocimskim na własnym obiekcie i remis 1-1 w Gdyni... Coś się jeszcze nie poukładało po przerwie zimowej. Krążą plotki o spółdzielni itp. ale jak na razie to chyba zwyczajne bajki.
Na GKS kurs jest bardzo zawyżony i myślę że to jest pewne nieporozumienie. Cracovia nie jest aż takim faworytem aby kurs na gości był 5.00!! Poprzednie dwa mecze obu ekip wskazują na to że będzie to spotkanie raczej underowe... możliwe ale to nie stoi na przeszkodzie by GKS ukąsił gospodarzy, którzy radzą sobie dość przeciętnie, jeśli nie słabo.
Spodziewam się w tym meczy kolejnego remisu 1-1 lub jednobramkowej wygranej GKS&#39;u. Jednak najbardziej prawdopodobnym wydaje mi się typ na gola gości...
⛔100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - League One
Spotkanie: Hartlepool - Walsall
Typ: Walsall
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Hartlepool zajmuje 23 miejsce w tabeli mają 32 punktów bilans bramek 33:61 u siebie 16:24.Forma na ostatnie pięć spotkań dwa remisy,trzy przegrane.Przegrana z Oldham 3-0,przegrana z Coventry 1-0,remis z Yeovil 0-0,remis z Colchester 0-0,przegrana z Doncaster 3-0, bilans bramek formy 0:7.
Walsall zajmuje 9 miejsce w tabeli mają 60 punktów jeśli dzisiaj by wygrali mieli by 63 punkty i by zajęli 6 miejsce czyli motywacja jest.Forma na ostatnie pięć spotkań.Remis z Crawley 2-2,wygrana z Tranmere 2-0,remis z Swindon 2-2,wygrana z Shrewsbury 3-1,wygrana z Carlisle 3-0,bilans bramek formy 12:5.
Gospodarze w pięciu spotkaniach nie strzelili nawet jednego gola ,a goście strzelili aż 12 bramek.Między sobą zagrali 17 razy.Gospodarze wygrali cztery razy,remis padł 6 razy,a goście wygrali 7 razy.Dzisiaj liczę na wygraną gości.
⛔100
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
młodegowilc
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Calgary Flames
Typ: Columbus Blue Jackets -1.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Kurtki zaliczają bardzo udany sezon jak narazie. Skazywani przez wszytskich na pożarcie przed sezonem, z łatka najsłabszej ekipy mieli punktować tylko sporadycznie i nie liczyć się absolutnie w walce o play-offy. Oni jednak grają na bardzo dobrym poziomie, nie zaliczają ostatnio w ogóle wpadek, punktowali w osttanich 11 meczach! NIe jest to bynajmniej przypadek, już we wcześniejszcyh meczach prezentowali bardzo dobrą grę na wyjazdach gdzie mierzyli się z bardzo dobrymi ekipami i w żadnym nie zostali jakoś szczególnie rozbici i we wszystkich nawiązywali wyrównaną walkę, a grali chociażby z Królami, 2 razy z Hawks, z Kojotami czy z Nutkami. W ostatnim czasie mieli łatwiejsze przeprawy, wiekszośc na własnym terenie i bardzo dobrze się prezentują. Bardzo dobrze radzi sobie Bobrovsky w bramce, cała defensywa stoi na wysokim poziomie, powracali zawodnicy kontuzjowani i teraz brakuje tylko Wisniewskiego. W defensywie rewelacja, w przodzie szału nie robią, ale to wynik raczej skupienia się głównie na obronie. W ostatnim meczu jednak strzelili 4 bramki Predators i mam nadzieje, że będą kontynuować dobra grę w przodzie. Rywalem bedzie teraz Calgary, które punktuje głównie u siebie i to też jakoś bez specjalnej regularności. W delegacjach grają fatalnie, wygrali tylko 3 mecze z 13 i mają bilans 29-48 w bramkach czyli tracą prawie bramki na mecz średnio. W dodatku dzisiaj grają b2b, ponieważ wczoraj rywalizowali z Nashville, z którymi przegrali 5-3. dzisiaj biorąc pod uwagę zmęczenie gości, swietna postawę gospodarzy zwłaszcza w defensywie i słabość wyjazdową Calgary jak najbardziej zaufam Kurtkom.
✅220
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Europa , Towarzyskie , godz.15:30
Spotkanie: Fc Koper - Udinese
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: http://www.bet365.com
Analiza:
Na dziś towarzyskie spotkanie klubowe pomiędzy Fc Koper , które u siebie podejmie zespół Udinese .Faworytem wiadomo są goście , którzy na co dzień grają w Serie A , natomiast drużyna gospodarzy rywalizuje z klubami z ligi słoweńskiej tak więc poziom między tymi ligami jest chyba widoczny już po samej nazwie.Zespół Fc Koper w lidze jest 4 miejscu i jego ostatnie meczy to 4 remisy i porażka , więc słabo.Ekipa Udinese zajmuje w lidze 9 miejsce i walczy jeszcze o europejskie puchary lecz ta walka będzie ciężka , bo tracą aktualnie 6 punktów do miejsca promującego grę w LE.Tak więc towarzyski mecz jednak Udinese na pewno postara się o zwycięstwo , jestem tego pewny , zespół ten ma większy poziom umiejętności , więcej gwiazd i generalnie to drużyna , która takie spotkanie powinna łatwo i pewnie wygrać , nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo gości.Mój typ to 0:3 .

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Puchar ligi islandzkiej spotkania
Spotkanie: Thor Akureyri v Keflavik
Typ: over 4,5
Kurs: 2.625
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie islandzkiego League Cup. Przeglądając mecze w pucharze Islandii można wywnioskować tylko tyle, że pada tam mnóstwo goli. Spodziewam się przynajmniej 5 goli właśnie w meczu między Thor, 7 zespołem w grupie 3 i 6 ekipą tej grupy Keflavikiem. Gospodarze zanotowali w pucharze następujące wyniki: 4:2, 3:5, 2:2 i 0:8. Goście po 4 grach mają bilans bramkowy 11:10. Wygrali np. 6:1 z Leiknir Reykjavík, ale przegrali też 2:6 z KR. Poza tym jeszcze 2 remisy 2:2 i 1:1. Według mnie w tym spotkaniu 4-5 goli powinno paść. Jak widać obie ekipy grają wesołą piłkę, zresztą w innych meczach też mnóstwo goli. Widać więc, że to są raczej rozgrywki, w których defensywa nie jest najważniejszą sprawą. Nawet w lidze w meczach między tymi zespołami 3-4 gole były zawsze, tym bardziej w pucharze liczę na bardziej otwartą grę i brak zaangażowania w grę obronną.
⛔100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, I liga
spotkanie: Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia
typ: X
kurs: 3,10
bukmacher: Bet365
Dzisiaj Sobota nas nie rozpieszcza,ale cóż zrobić.O godzinie 15.00 dojedzie do pojedynku miedzy dwiema drużynami z środka tabeli.Nie sądzę aby stać ich było na coś więcej niż pozostanie nadal w I lidze.Dzisiaj obstawiam remis .Na własnym stadionie Bogdanka ma znakomity bilans 7 zwycięstw,1 remis i 1 porażkę.W poprzednim spotkaniu z Miedzią można było mieć wątpliwości co do gry gospodarzy.Grali oni w przewadze,kilka werdyktów z którymi można się nie zgodzić,ale to jest własnie Polska piłka. Wszystkiego można się spodziewać.Arka na wyjazdach 4 zwycięstwa,3 remisy i 2 przegrane.Ostatnio dobra passa na wyjazdach bez przegranej.

Pojedynki bezpośrednie: BOGDANKA ŁĘCZNA - ARKA GDYNIA
29.04.12 LIG Bogdanka Łęczna Arka Gdynia 2 : 1
19.08.06 EKS Bogdanka Łęczna Arka Gdynia 1 : 0
04.04.06 EKS Bogdanka Łęczna Arka Gdynia 1 : 1
22.03.03 LIG Bogdanka Łęczna Arka Gdynia 1 : 0
07.04.02 LIG Bogdanka Łęczna Arka Gdynia 1 : 1
W H2H Arka jeszcze nie wygrała w Łęcznej i na przełamanie się nie zanosi.Obie ekipy znajdują się na dość solidnym poziomie.Wiadomo Bogdanka w roli faworyta,ale czy wykorzystają atut własnego boiska?Moim zdaniem raczej nie.Nie będę pisał,że to mecz walki bo większość meczów na zapleczu naszej Ekstraklasy ma taki charakter.A czy Arka może pokusić się o 3 pkt.Jakoś mnie ten typ nie przekonuje.Dobre postawy w ostatnich meczach oraz ich bilanse kuszą mnie na postawienie remisu w tym spotkaniu.Myślę,że na za drobną kwotę można zaryzykować.
⛔100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Jastrzębski (0:1,5)
Kurs: 3.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Koniec miesiąca się zbliża i tabela na naszym forum wyraźnie pokazuje że trzeba ostro zaatakować. Wydaje mi się że Jastrzębski jest dziś faworytem. Własna hala, publiczność, świeżość i przewaga psychologiczna to atuty nie do końca sportowe, ale na pewno w sporym stopniu wpłyną na dzisiejsze losy spotkania. Zaksa na pewno ma w nogach wyjazd do Omska, który miał miejsce tydzień temu. Długa męcząca podróż i dwa trudne mecze. W tym samym czasie Jastrzębie grało towarzysko z Resovią. Jastrzębianie wygrali obydwa spotkania, mimo tego że nie były to mecze o stawkę, o czymś to jednak świadczy. Oglądając Zaksę w LM zauważyłem że jest problem z &quot;ucieczką z trudnego ustawienia&quot;. Gdy stracą 2-3 punkty z rzędu mechanizm gry się zacina i wkradają się bardzo proste błędy, jak choćby początek trzeciego seta z Zenitem. Kluczem do wygranej Jastrzębia będzie zagrywka. Zaksa z gorszym przyjęciem traci bardzo dużo ze swojej wartości. Oczywistym jest że wtedy środek odpada, ale skrzydłowi Ruciak i Fonteles preferują szybką grę a na podwójnym lub potrójnym bloku sobie nie radzą, zwłaszcza Michał. Moim zdaniem rywalizacja przeniesie się do Kędzierzyna przy wyniku 0-2 dla &quot;pomarańczowych&quot;.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis; ATP- Miami
Spotkanie: Milos Raonic- Guillaume Ruffin
Typ: Raonic -1,5 seta
Kurs: 1,45
Bukmacher: Pinnacle
Meczem, który mnie dziś zainteresował jest pojedynek Kanadyjczyka Milosa Raonica z Francuzem Guillaume Ruffinem.
Ten mecz wygląda na starcie zawodników, których dzielą przynajmniej dwie klasy. Jeśli dodamy do tego nawierzchnię to może nawet więcej. Kanadyjczyk to zawodnik bardzo dobrze serwujący, ustawiający sobie grę właśnie atomowym pierwszym podaniem, jednym z najlepszych jeśli chodzi o zawodników z czołówki ATP. W dodatku jest on obecnie w bardzo dobrej formie. W wygranym turnieju w San Jose nie tylko nie stracił seta, nikt nie odebrał mu podania, ale w czterech meczach jego rywale nie mieli ani jednego break-pointa. Z tak grającym rywalem nikt nie miałby szans, chyba że w tie-breaku. Dzisiejszy przeciwnik Kanadyjczyka to zawodnik młody (ten sam rocznik co Raonic) grający jednak na wolniejszych nawierzchniach. Przeszedł eliminacje w Miami gdzie jednak musiał zagrać trzysetówkę z Ignatikiem i Violą. W pierwszej rundzie turnieju głównego Francuz ograł faworyta Copila. Teraz jednak zadanie będzie dużo trudniejsze, bo Raonic to zdecydowanie inna sportowa klasa. Nie sądzę by Ruffin miał jakąkolwiek szansę, bo do tie-breaków raczej nie dojdzie, a więc mimo iż kurs jest niski sądzę, że jest opłacalny.
✅45
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Spotkanie towarzyskie
Spotkanie: Francja - Norwegia
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: NordicBet
Analiza:
Dziś dzień spotkań reprezentacyjnych kobiet i ciekawie zapowiada się powyższy mecz. Naprzeciw siebie stanie reprezentacja trójkolorowych, dwukrotne wicemistrzynie świata i drużyna aktualne mistrzynie świata, aktualne mistrzynie olimpijskie oraz wicemistrzynie europy. Tytuł są po stronie Skandynawek, ale to akurat nie będzie się dziś liczyło, bo to mecz towarzyski i wszystko zależy jak poszczególne drużyny do tego podejdą.
Patrząc na ostatnie spotkania obu ekip (5) lepiej w nich w nich wypadła drużyna Norweżek, która wygrała 3 spotkania, a jedno przegrała po dogrywce. Nawet jeśli byśmy rozpatrywali tylko ostatnie spotkania z tego roku, to Francuzki mają bilans 1-1, a Norweżki 2-0:
Francja 25 - 24 Dania
Francja 21 - 23 Rosja
Dania 24 - 40 Norwegia
Norwegia 29 - 22 Rosja
Jak widać zarówno dzisiejsze gospodynie jak i przyjezdne grały swoje spotkania z tymi samymi ekipami, ale podopieczne Þórir Hergeirsson oba wygrały.
Według mnie to też nie będzie miało wpływu na dzisiejsze spotkanie. Dziś może się liczyć fakt, że Francuzki potrafią grać i wygrywać z Norweżkami i to, że będą grały u siebie (według livesports).
W 3 z ostatnich 5 spotkań z tarczom wychodził Francuzki, a wszystkie te spotkania wygrały na wyjeździe.
Jak na moje dziś Francuzki wyjdą motywowane podwójnie oraz będą niesione dopingiem kibiców i mogą zgotować mini niespodziankę. Dobry betem jest też zagranie dodatniego handicapu na Francuzki.
⛔100/ Nieregulaminowy bukmacher
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 LIGA POLSKA
Spotkanie: Bogdanka vel Górnik Łęczna- Arka Gdynia
Typ: obie strzelą bramkę/ TAK
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Krótko bo za chwilkę mecz.
Dzisiaj Arkę czeka daleka wyprawa do Łęcznej, wbrew pozorom to nie będzie łatwe spotkanie dla zawodników Arki i ja raczej bym uważał na ślepe stawianie ciężkiej kasy w ich stronę. Nie zapominajmy,że w Łęcznej się gra bardzo trudno i nie wygodnie. Drużyna Bogdanki to zespół własnego podwórka, ich bilans u siebie jest bardzo dobry (7-1-1).
Arka na wyjazdach radzi sobie również dobrze. Więc ja zdecydowałem się na typ,że obie drużyny strzelą bramkę. Uważam,że dzisiaj zobaczymy dość otwarte spotkanie z wieloma podbramkowymi sytuacjami, z których padnie parę bramek. Jedną jak i drugą drużynę stać jest na strzelenie gola w dzisiejszym spotkaniu. Polecam :smile:
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Piłka nożna , I liga
Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia
Typ: 2DNB
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill)

Arka do Łęcznej wyjeżdża bez większych osłabień. Kontuzji brak, za kartki też nikt nie pauzuje. Inna sytuacja jest w Łęcznej. Jak pisałem w zapowiedzi spotkania, w drużynie gospodarzy zabraknie Velkjo Nikitovića oraz Tomasza Midzierskiego. Osłabienia spore i Arka powinna to wykorzystać. Gdynianie na wyjazdach prezentują się przyzwoicie , kontynująć serie 3 zwycięstw z rzędu. Jeżeli wystrzegą się błędów indiwidualnych jakie miały miejsce w meczu z Cracovią o punkty dla gości jestem pewien. Zawodnicy Bogdanki w miniony weekend pauzowali. Czy będzie miało to wpływ na ich postawę? Bardzo możliwe. Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00.
⛔100
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
Piłka Ręczna EHF CUP Mężczyźni : Motor Zaporoże - Rhein Neckar
Typ : Motor Zaporoże
Kurs : 3.10
Buk : Bwin
Stawka : 9/10

Rhein ma zapewniony awans i pierwszę miejsce dlateg dziś zagra B składem ! Kursy w ciągu 6 h spadły z 8 na 3.10. To jeszcze dobry kurs do zagrania a więc śpieszmy się !
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom