>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bjorn Fratangelo - Marcel Granollers-Pujol
Typ: Marcel Granollers-Pujol DW: 2:0
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach słonecznego Miami zmierzą się Amerykanin Bjorn Fratangelo(134 ATP) oraz Hiszpan Marcel Granollers-Pujol(73 ATP). W ostatnim czasie Marcel wprost imponuje formą, wygrał 7 meczy z rzędu, w tym sześć bez straty seta. Kilka z tych zwycięstw odniósł nad zawodnikami nie gorszymi od Fratangelo, pokonał: Mische Zvereva, Lukasa Rosola, Ivana Dodiga oraz Aljaza Bedene. W kwalifikacjach do obecnego turnieju ograł na sucho Millota i Sarkissiana. Frantangelo również w ostatnim czasie gra przyzwoicie. Jednak nie przeceniał bym tego wygranego seta z Nole, w tamtym meczu to Djokovic miał chwilowy kryzys. W kwalifikacjach natomiast Bjorn strasznie sie męczył z Vasselinem.
Uważam, iż Marcel podtrzyma znakomitą passę zwycięstw i zejdzie dzisiaj z kortu jako zwycięzca.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - mistrzostwa Europy - U21 kwalifikację
Godzina: 18:00
Spotkanie: Malta U21 - Czarnogóra U21
Typ: Czarnogóra ha - 1,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzien wybrałem spotkanie kwalifikacji do mistrzostw europy U21 między Maltą a Czarnogórą.
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się sensacyjnym bezbramkowym remisem, gdzie mimo 18 sytuacji bramkowych Czarnogórcy nie mogli pokonać bramkarza rywali.
Nie ma się co skupiać na statystykach, bo w grupie wiekowej U21 wszytsko się zmienia diametralnie - zawodnicy, forma drużyny, nastawienie psychiczne piłkarzy może być zależne od danego dnia.
Czarnogóra nie jest piłkarskim potentatem, lecz na tle Malty powinni sobie poradzić.
Młodość nastawiona jest na sukces. Jeśli wpadnie jedna bramka, wpadnie i druga.
Czarnogórcy chcąc awansować do rundy zasadniczej muszą mecze ze słabszymi przeciwnikami wygrywać zdecydowanie. Myślę, że typ ma dużą szanse powodzenia.
zwrot
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Serbia
Typ: Polska/over 3,5
Kurs: 7,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mecz niby towarzyski, ale myślę, że bardziej dla Serbów. W polskiej ekipie jest mega rywalizacja przed EURO. Do turnieju zostało kilka miesięcy, a Nam pojawią się kolejne alternatywy na kolejne pozycje. Dzisiaj każdy musi pokazać się z jak najlepszej strony, żeby przybliżyć swoją szansę do wyjazdu. Z przodu w klubach świetnie się spisują Lewandowski, Milik, Teodorczyk. Myślę, że tych dwóch ostatnich będzie walczyło o pierwszą &quot;11&quot;. W linii pomocy to samo. Dużo zawodników wróciło do polskiej Ekstraklasy, żeby być w trybie meczowym i bliżej selekcjonera. Myślę, że polacy dzisiaj zagrają na 200%, a Serbowie..? Serbowie zagrają po prostu ofensywnie. Ich braki składowe zostały już wymienione tutaj kilka razy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna mecz towarzyski
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Lewandowski strzeli więcej goli: Lewandowski vs Mitrovic
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Widzę iż wyżej chłopaki już wykorzystali najpopularniejsze zakłady na mecz Polski z Serbią w Poznaniu. Bardzo mi zależało żeby mój zakład dotyczył tego konkretnego meczu, ponieważ na żywo obejrzę go dziś z trybun i takie przedsięwzięcia dodadzą temu meczowi smaczku w moim odczuciu. U bukmachera Unibet znalazłem bardzo ciekawy zakład, który według mnie powinien z dużym spokojem się sprawdzić. Pojedynek strzelecki, obok Luisa Suareza najlepszego napastnika świata z wielkim Serskim talentem, który ostatnio gra bardzo słabo. Robert Lewandowski, jest ostatnio w znakomitej formie, jest kluczową postacią Bayernu Monachium i w pojedynkę potrafi przesądzać o wyniku meczu, zaś Aleksandar Mitrovic po wspaniałym sezonie w Anderlechcie gdzie został królem strzelców Belgijskiej Ekstraklasy przeszedł do Premier League, aby podbić angielskie boiska, ale jak na razie wychodzi mu to srednio. W rozgrywkach ligowych zdobył jedynie 6 goli, co na snajpera takiej klasy i w takim klubie to marny wynik. Jego vis-a-vis w tym pojedynku w ligowych rozgrywkach zdobył 25 goli, dodatkowo 9 trafień zaliczył w Lidze Mistrzów i 2 razy &quot;ukąsił&quot; w DFB Pokal.
Co prawka mecze reprezentacji to inna sprawa niż spotkania klubowe, ale warto się odnieść do takich statystyk, choćby żeby sobie ustalić skale talentu, umiejętności i instynktu strzeleckiego obu Panów.
Nasz Reprezentacja jest w bardzo dobrej formie. W dobrym stylu zakwalifikowaliśmy się na Mistrzostwa Europy, zaś Serbowie w stosunkowo słabej grupie nie poradzili sobie kompletnie i Euro obejrzą przed telewizorem. Reprezentacja Serbii chce zbudować na nowo swoją kadrę, aby powalczyć o awans na MŚ. Trener pozbył się już dwóch znaczących ale niewygodnych piłkarzy (Dusan Tadic i Nemanja Gudelj). Dla Serbów to początek żmudnej selekcji a dla nas to szalenie ważne spotkanie, jeden z ostatnich sprawdzianów przed turniejem we Francji. Dlatego, fakt różnicy postrzegania tego meczu w sensie rangi wpłynie znacząco na nastawienie zawodników, co da nam na pewno okazje do strzelenia kilku goli w tym spotkaniu. Dodatkowo wpływ na powodzenie tego typu może mieć fakt że Robert jest kapitanem naszej kadry a to wpływa na to że bierze On więcej na siebie i czuje się odpowiedzialny za kadre. Moim zdaniem typ powinien wejść bez większych problemów. Powodzenia!
zwrot
 
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Liga Mistrzów m
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kiel - Szeged
Typ: 1 (HA -4,5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, Na dzisiaj wybrałem rewanżowe spotkanie półfinału LM w piłkę ręczną.
Pod lupę wziąłem dwa świetne kluby; pierwszy niemiecki Kiel oraz Węgierski Szeged.
Wg mnie zdecydowany faworytem są Szczypiorniści z Niemiec, którzy mają w składzie takich graczy jak Duvnjak czy Klein.
W swoich ligach obie ekipy świetnie sobie radzą, Kiel jest drugie (ma do rozegranie jeszcze jeden mecz, który może im pozwolić na awans na 1 msc) a Szeged na 25 meczy wygrał 24!
Jest to spotkanie rewanżowe, w pierwszym meczu węgrzy wygrali 33-29, zatem Kiel potrzebuje wygrać co najmniej 4 bramki i więcej strzelić na wyjeździe. Znając wartość tego spotkania liczę na zwycięstwo 7-8 bramkami drużyny niemieckiej.
W ostatnich 5 latach 5ciokrotnie te ekipy się spotykały i 3 razy górą było Kiel, nigdy nie polegli u siebie, wygrywając 9cioma i 10cioma bramkami.
Do tego na 25 meczy u siebie 23 wygrane Kiel. Stawiam grubo ;-) powodzenia
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia – WSL 1 Women
Godzina: 20.00
Spotkanie: Manchester City K - Notts County K
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1.90
Bukmacher: Otobet
Analiza:

W cieniu meczy towarzyskich pierwszych reprezentacji dziś zostanie rozegrana 1 kolejka angielskiej ligi kobiet a w jednym ze spotkań zagrają drużyny Manchesteru City i Notts County.
Gospodarze tego pojedynku w poprzednim sezonie zajęli 2 miejsce i w tym też są zaliczani do faworyta tych rozgrywek. Zawodniczki Manchester City mają serię 12 kolejnych meczy bez porażki ,gdzie tylko w 3 meczach zachowali czyste konto i raz nie strzelili bramki. Zawodniczki przyjezdne w poprzednim sezonie zajęły 5 miejsce mając na koncie po 14 kolejkach 4 zwycięstwa,
3 remisy i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 20-20. Zawodniczki Notts County mają serię 6 kolejnych meczy bez zwycięstwa i dziś raczej zanotują kolejną porażkę. Goście w meczach wyjazdowych są bardzo skuteczni bo na 7 ostatnich meczy tylko raz nie strzelili bramki. Patrząc na mecze pomiędzy tymi drużynami to w roku 2015 w 2 meczach obie drużyny strzeliły bramki więc i dziś liczę na powtórkę.
⛔ 100
 
wisnia1812 6

wisnia1812

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Polska- Serbia
Typ: Serbia over 3,5 Rzuty rożne
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem bardzo fajna pozycja dostępna w Unibet wiadomo Polska nie jest Hiszpania i nie ma 80% posiadania piłki a Serbia to nie San Marino maja w składzie ofensywnego Kolarowa i Ljalicia wysokich Ivanovica Matica i Maksimovica wiec możliwe ze trener bedzie kazał swoim piłkarzom tworzyć jak najwięcej okazji do wykonywania rzutów rożnych gdzie upatrują swoje szanse na zdobycie bramki. Dodatkowym plusem jest obecność w kadrze Wawrzyniaka, ponieważ jeśli on wejdzie to można spodziewać sie jakiegoś klopsa.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, 1 Dywizja, Dania.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Silkeborg IF - Vendsyssel
Typ: Silkeborg IF
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Prezentuję mecz, który można określić derbami Jutlandii.
Gospodarze w minionym sezonie spadli z Superligi, gdzie zajęli ostatnie miejsce z koszmarnymi statystykami. Goście od 2010 roku są na tym poziomie rozgrywek, drugim najwyższym w Danii. Gospodarze zajmują 5 a goście 2 miejsce w tabeli. Ci drudzy, chyba po raz pierwszy w historii klubu mają szansę awansu do elity. Silkeborg też ma realne szanse na promocję. Nie jest to więc mecz o pietruszkę!
Silkeborg: miejsce 5 21 8-8-5 br.27:22, u siebie: 11 4-4-3 br.11:9. Średnia goli na mecz – 2,33.
Vendsyssel:: msc. 2 21 10-6-5 br. 27:22, wyjazd: 10 4-3-3 br. 10:10. Średnia goli na mecz – 2,33.
Over/under 2,5: Silkeborg 8:13. a Vendyssel 7:14.
W lepszej formie są miejscowi, przyjezdni na wiosnę mają wyraźną zadyszkę, przegrali 3 mecze pod rząd. Zresztą końcówka jesieni też była dla nich słaba:
Silkeborg: 6; 3-2-1 11:5, w domu: 3 2-1-0 7:3.
Vendsyssel 6 1-1-4 4:9, wyjazd: 3 0-1-2 4-9.Gospodarze w zimowym oknie transferowym pozbyli się 2 nieistotnych pomocników, skaperowali napastnika z Norwegii, który raptem w roku 2015 strzelił 1 bramkę. Dla nowego pracodawcy w 3 meczach nie punktował. Istotną informacją o zmianie kadrowej na dzisiejszy mecz jest brak ważnego obrońcy o nazwisku Gamelby z powodu czerwieni w ostatnim meczu. W podstawowej 11 pojawia się regularnie 14 nazwisk. Najlepszy strzelec zdobył 5 bramek – Thomsen, a 4 – Scheel.
Vendsyssel z kolei pozbył się 2 nieistotnych napastników, przyjęto jednego. Dotąd w 2 meczach nie strzelił jeszcze bramki, ale w sezonie strzelił ich 6. W podstawowej 11 powtarzaa się regularnie 13 nazwisk. Najlepsi strzelcy zdobył po 4 bramki: Hansson i Okosun.
Statystyka H2H preferuje w 5 rozegranych spotkaniach gospodarzy: 3-1-1 br. 9:3, w mieście Silkeborg rozegrano 2 mecze: 1-0-1 br. 3:2. Zawsze padły 2 albo 3 bramki.
W obu drużynach najwięcej bramek strzelają nominalni pomocnicy, obie też charakteryzuje dążenie do posiadania piłki. Statystyki wskazują, że rzadko są w jej posiadaniu mniej niż przeciwnicy. Te dane są nieco lepsze dla Silkeborga. Za to we wspólnych meczach dotąd dominowali piłkarze miejscowi: 3 razy 60%-40%, raz było 50-50 (i wygrana Vendy 3:0), z 1 meczu nie mam statystyk.
Statystyki rzutów rożnych z meczy obu drużyn w tym sezonie wskazują, że tylko 4 razy wykonywano w nich mniej niż 6. Gdy drużyny te spotykały się ze sobą było od 6 do 9. W meczach gospodarzy 13/19 razy było 10+ rogów, u gości 10/23. Gospodarze u siebie tylko 2 razy wykonali ich mniej niż przyjezdni.
Zdecydowałem się typować w tym meczu zwycięstwo Silkeborga, ze względu na aktualną formę, dane historyczne i statystyczne. Wszystkie te przesłanki faworyzują wskazany klub. Również miejsce rozgrywki będzie ich atutem, chociaż publika na tym 9-tysięcznym stadionie liczy zwykle tylko 1 do 2 tysięcy widzów. Myślę, że w trakcie meczu, w sprzyjającej sytuacji można się pochylić nad rożnymi. Pozdrawiam, nie wtopcie tak ja wczoraj w Serbii! Danię typuję na naszym forum po raz pierwszy!
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 21:40
Spotkanie: Bouchard E. - Hradecka L.
Typ: Hradecka L.
Kurs: 4,48
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Hradecka zaprezentowała się z dobrej strony w meczach na IW. Dobry mecz w 2r z Makarovą. Dużo kątowych zagrań, trzymanie piłki w korcie, dobry serwis. Rosjanka musiała się napracować aby zdobyć punkt.Bouchard jest nie przewidywalna, final w Kuala Lumpur, 3r na IW, pokonałą Stepens. Jednak w grze Kanadyjki nie widać polotu oraz uśmiechu po wygranych akcjach, spuszczona głowa, nie ma radości. Powoli wraca albo próbuje wrócić do dobrej formy sprzed kontuzji. Jej gra już teraz wygląda na prawdę poprawnie ale niestety zdarzają się jej przestoje w grze co w dzisiejszym meczu możę być decydujące.
✅ 348
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Polska over 2.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj widzę masówka na Polaków. Ja również idę w stronę Biało-Czerwonych. Serbia w rozsypce, eliminacje nie wyszły im całkowicie. Na wyjazdach zdobyli tylko 4 punkty w swojej grupie. Czytałem, że piłkarze odmawiają gry w reprezentacji ze względu na szkoleniowca. Zobaczymy dziś co pokażą ci co jeszcze chcą grać. Ostatni swój mecz Serbia rozegrała w listopadzie, w którym uległa w towarzyskim spotkaniu 4-1 Czechom. Ciekawostką jest, że Polska w sparingu ograła naszych południowych sąsiadów 3-1.
Jeśli chodzi o naszą reprezentacje, to chyba wszystko zostało napisane przez kolegów wyżej. Reasumując nasi chłopcy będą chcieli się pokazać przed selekcjonerem. W kadrze nie brakuje nowych twarzy (Salomon, Wolski), a pozostali &quot;weterani&quot;, którzy grali w eliminacjach nie mogą być w 100% pewni wyjazdu. Mimo, to liczę na nasz duet napastników Milik-Lewandowski, bo w sobote z Finalndią Nawałka pewnie już kilak roszad zrobi. Typuję pewne 3-0.
⛔ 100
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Dyscyplina: Czeska liga hokeja
Godzina:
18:20
Spotkanie:
Sparta Prague - Zlin
Typ:
-1.5 typ 1
Kurs:
1,80
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Na dzis wybrałem mecz czeskiej ligi hokeja.Sparta praga podejmuje na swojej tafli zlin. Stan seri play-off to 3-1 dla dzisiejszych gospodarzy. Ostatnie mecze to:
22.03.16 Zlin Sparta Prague 1 : 4
20.03.16 EXT Zlin Sparta Prague 2 : 3
17.03.16 EXT Sparta Prague Zlin 0 : 4
16.03.16 EXT Sparta Prague Zlin 4 : 1
Jak dla mnie ostatni mecz tej serii, wiec typuje w hc na gospodrzy.
✅ 80
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Godzina: 20,45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Polska i BTS
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie towarzyskie spotkanie międzynarodowe pomiędzy
drużynami Polski i Serbii. Jest to ostatnia szansa dla niektorych zawodników, aby pokazać się trenorowi
Nawałce i udowodnić, że zasługują na miejsce w kadrze na Euro. Uważam, że każdy z zawodników da z
siebie wszystko i fakt, że gramy przed właśną publicznością pozwala nastawić się optymistycznie
co do tego meczu. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie jedną wielką wojną i patrząc na fakt że
Serbowie różnież posiadają kilka ciekawych nazwisk w swojej kadrze, m.in Ivanović oraz Matić
zachęca to do obejrzernia tego spotkania. Moim zdaniem gospdoarze będą starali się zdominować
dzisiejsze spotkanie, jednak przeciwnicy również prezentują podobny poziom dlatego ciężko będzie
wskazać jednoznacznego faworytwa w tym spotkaniu. Polska dysponuje dobrym zespołem, w drużynie
panuje wspaniała atmosfera i myśl o każdym nadchodzącym zgrupowaniu napawa każdego zawodnika
chęcią przybycia na nie. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie rozegrane pod dyktando Polaków
jednak Serbowie również mają argumenty aby kilka razy zagrozić naszej bramce. Mój typ to zwycięstwo
Polski 2:1
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Miami ATP
Godzina: 20.00
Spotkanie: Pospisil-Schwartzman
Typ: Schwartzman
Kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Analiza:
Vasek jakos nie moze sie odnalezc od poczatku sezonu. Nie wygral jeszcze dwoch meczow z rzedu....czy przelamie sie w Miami? Mial na to dwa tygodnie czasu...serwuje na poziomie 50 procent , jego dwojka moze byc obijana przez Argentynczyka , nie daj boze nie wyjdzie z 40.
Schwartzman wiemy , typowy clayowiec , ale w erze dzisiejszego tenisa to juz nie ma , az takiego znaczenia. Bedzie biegal do wszystkiego , a przy malym procencie jedynki Vaska beda wymiany , a Diego tez potrafi postraszyc z prawej strony....beda sie panowie lamac , jednak o to jedno przelamanie z przodu bedzie Argentynczyk....
⛔ 100
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 1
Kurs: 2,61
Bukmacher: BAH
Analiza:

Nie bede sie rozpisywal bo i tak nic nowego nie wniose. Serbia w eliminacjach to byla tragedia. Jezeli od tamtego czasu nic sie nie zmienilo to po prostu dzis nie maja z nami szans. Nasza ekipa za to jest w gazie, zawodnicy chca sie pokazac Nawalce i zlapac sie do pierwszego skladu na Euro. Motywacja jest, wiec i wynik powinien za tym pojsc. Wiekszosc typow juz obstawiona, dlatego zagram na naszych do przerwy.
✅ 161
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Pierwszy gol / Arek Milik
Kurs: 5.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czekałem aż podadzą składy i wychodzimy do tego pojedynku prawie w podstawowym składzie , mnie interesowało czy od pierwszej minuty zagra Arek Milik i tak się stało tak więc idę w stronę gola tego zawodnika , jak wiemy w klasyku Eredivisie gdzie Ajax pokonał obrońcę tytułu PSV i to na ich terenie 2:0 Arek potwierdził iż jest w bardzo dobrej formie i zdobył gola a był to gol nr.1 w tym meczu , nie raz już Arek w tym sezonie otwierał wynik spotkania stąd też liczę że i dziś coś ustrzeli , koledzy wyżej w najdrobniejszych szczegółach rozpracowali ten mecz w analizach i z mojej strony nic dodać nic ująć jedyne co mi pozostało to bramka ze strony Arka
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Serbia powyżej 1.5 bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wszyscy jak do tej pory stawiali na Polskę w każdych możliwych kwestiach więc zagram na przeciw gdyż wiem że Serbia to jest dobry zespół który bramki strzelać umie.Proszę mi nie odejmować pkt za kiepską analizę gdyż ten typ nie da oprzeć się żadnej analizie bo niby na podstawie czego niby?.Powodzenia
⛔ 100
 
popusgraj 2

popusgraj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: 2
Kurs: 3.42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wszyscy czekają dziś na zwycięstwo Polaków.Ja jako jedyny postawie dziś na Serbie.Jako Polak powinienem stawiac na Polske ale dziś cos tak czuje ze slaba passa Serbi dzisiaj się skończy.Polacy jak i Serbowie wyszli silnymi składami.W drużyna Serbii będzie dziś bardzo zmotywowana i licze wlasnie na nich.Wszyscy dzisiaj typujący już rozpisali cały mecz i nie mam nic do dodania.Niby Polacy w gazie... ale to jest futbol i nie takie mecze reprezentacje przegrywały.Ciekawa dziś będzie dyspozycja naszych obrońcow.Stawiam na wynik 1:2.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Miami
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sakkari - Begu
Typ: Handicap gemów (-1,5) - Begu
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny amerykański Masters przed Nami. Mecz pierwszej rundy Pań i spotkanie obok którego nie mogę przejść obojętnie. Myślę, że będzie to mecz, w którym w końcu przełamie się Rumunka i pokona pewnie Greczynkę, która jest na początku swej tenisowej przygody i nie jest jeszcze ograna w tego typu turniejach. Irina z kolei ma już za sobą bardzo dobre występy w podobnej randze turniejów, aczkolwiek ten rok zaczął się dla niej niespecjalnie. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka w Challenger San Antonio. Odpoczęła i dziś ma doskonałą szansę by odwrócić kartę i awansować do kolejnej rundy. Obie Panie dzieli w rankingu prawie 100 miejsc ale nie ma to dziś większego znaczenia. Uważam, iż Begu wyciągnęła wnioski z dwóch porażek w Stanach i nie wtopi dziś trzeci raz z rzędu. Jeśli zaprezentuje choć część ze swojej siły i precyzji, nie będzie miała dziś problemów by wspiąć się na wyższy szczebel turniejowej drabinki. Panie spotykają się po raz pierwszy, jest więc możliwość przejęcia prowadzenia w bezpośredniej rywalizacji.
✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom