>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Nigeria
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.45
Bukmacher: forBET
Analiza: Nasze Orły rozpoczynają ostatnią prostą przed Mundialem, dzisiaj przetarcie przed spotkaniem z Senegalem i sprawdzenie jak sprawdzimy się na tle zespołu z Afryki, Nigeria podobnie jak nasza ekipa wystąpi w czerwcowych Mistrzostwach Świata. Jest to aktualnie jedna z najlepszych afrykańskich drużyn i będzie to na pewno bardzo pożyteczny sprawdzian dla Naszej Kadry. Długo zastanawiałem się jak ugryź ten mecz, wiadomo serducho podpowiada, żeby grać na Polskę, jednak znając nasze problemy kadrowe jak kontuzje czy brak regularnych występów w swoich klubach niektórych podstawowych kadrowiczów oraz mając w pamięci niesamowity mecz Nigerii w listopadzie z Argentyną, gdzie ze stanu 0:2 wyciągneli na 4:2 uważam, że bramka dla gości jest bardzo pewnym typem, jednak Polska u siebie niesiona dopingiem jest też na pewno coś ustrzelić, tym bardziej, że w ostatnich dwóch meczach towarzyskich kibice nie zobaczyli żadnego gola w wykonaniu Polaków. Wiadomo, że jest to &quot;tylko&quot; mecz towarzyski i nie ma aż takiego ciśnienia jak w meczach o stawkę, ale komplet pubiczności we Wrocławiu myślę, że mocno zmobilizuje Naszych i zagrają na pełnym zaangażowaniu i zobaczymy w ich wykonaniu co najmniej 2 gole, ogólnie liczę na fajne widowisko i ostateczny triumf drużyny Nawałki 2:1. Powodzenia.
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Oberliga Bayern Nord
Godzina: 19:00
Spotkanie: Eltersdorf - Amberg
Typ: Eltersdorf -1.5ah
Kurs: 1.76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Gospodarze aktualnie zajmują drugą pozycję w tabeli. Zwycięstwo pozwoli im na objęcie prowadzenia w rozgrywkach. Na własnym obiekcie w tym sezonie zespół odnotował tylko jedną porażkę. Bez problemów kadrowych.
Goście to aktualnie najsłabsza ekipa w lidze. W ostatnich 9 spotkaniach zdołali wygrać tylko jedną potyczkę. Na to spotkanie kierują się bez kilku podstawowych zawodników. Zabraknie:
- obrońca Tischler
- obrońca Fischer
- obrońca Kojic
- napastnik Schlunik ( najlepszy strzelec )
Ponadto w klubie dwie długoterminowe absencje.
Podsumowując aktualną sytuację w tabeli oraz absencje przeciwników na kluczowych pozycjach drużyna Eltersdorf jest faworytem do wygrania minimum dwoma golami.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Argentyna-Włochy
Typ: obie drużyny strzela gola
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna

Witam! Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski Argentyny z Włochami. Co tutaj dużo pisać.. W całej historii spotkań pomiędzy obiema drużynami zawsze obie zdobywały bramkę. Tylko raz padl wynik 1-0 dla Włochów. Myśle, że dzisiaj tradycji stanie się zadość i obie drużyny zdobędą przynajmniej po 1 bramce. Obie ekipy dysponują bardzo silnymi kadrami, a piłkarze tacy jak Leo Messi, Higuain, Di Maria, Immobile czy Belotti będą niezwykle zdeterminowani do tego by coś ukuć.
Powodzenia ????
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie
Godzina: 19.30
Spotkanie: Eisbaren Berlin – Wolfsburg
Typ: Eisbaren Berlin/+6,5
Kurs: 4,25
Bukmacher: fortuna
analiza:

Eisbaren Berlin będzie chciało dziś zapieczętować awans do półfinału. Po 4 meczach prowadzą z Wolfsburgiem 3-1. Gospodarze oczywiście są faworytem. Ja zagram na liczbę bramek plus wygrana gospodarzy.. Patrząc na poprzednie mecze pomiędzy obiema ekipami, to over jest mozliwy. Tylko w poprzednim meczu na lodowisku w Wolfsburgu padł wynik dość underowy 3-1, wcześniej zawodnicy z Berlina na swoim lodzie pokonali Wilki aż 8-1. Jedyna wygrana Wolfsburga miała miejsce na ich domowym lodzie 5-2. W pierwszym meczu padł wynik 4-1.
Patrząc na mecze chociażby sprzed trzech lat, to na 14 meczów aż 5 kończyło się overami 6,5. Głównie liczę na bramki gospodarzy, którzy regularnie na swoim lodzie pokonują hokeistów Wolfsburga. Stawiam na 5-2.
Eisbaren Berlin zameldowali się w PO w 1/4 dzięki dobrej postawie w rundzie zasadniczej gdzie zajęli 2 miejsce. Wolfsburg musiał grać w 1/8 z Schwenninger. Po trudnych meczach udało im się awansować, lecz Berlin jest juz poza ich zasięgiem.
⛔100
 
D 15

dacewa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, mecze towarzyskie
Godzina: 13:20
Spotkanie: Mali-Japonia
Typ: Japonia -1.5 ha
Kurs: 2,40
Bukmacher: fortuna

Witam! Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski Mali z Japonią aż dziw, że jeszcze nikt nic nie wspomniał o według mnie dość łatwym spotkaniu dla Japończyków. Według zapowiedzi Japonia wyjdzie na ten mecz bardzo doświadczonym składem w którym średnia wieku piłkarzy wynosi aż 30.5 lat! Gdzie przy Mali 24,5 wygląda to bardzo ciekawie. W składzie Japonii zobaczymy takich zawodników jak Honda czy Osako na szpicy. Co do składu Mali nie widzę aby poradzili oni sobie z waleczną Japonią. Sam jestem bardzo co jest nam w stanie zaprezentować nasz grupowy rywal i myślę, że ze spokojem poradzą sobie z reprezentacja Mali nie przewiduje tak łatwego spotkania jak wczorajsze Walijczyków ale myślę, że ten handicap na spokojnie do pokrycia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA debel: Miami (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Irina Begu/Simona Halep - Bethanie Mattek Sands/Julia Georges
Typ: 1
Kurs: 2,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj kompletnie nie rozumiem tych kursów. Begu z Halep może nie są czołowym deblem w kobiecym tenisie ale rozumieją się świetnie i dla mnie to one w tym spotkaniu są faworytkami. Wpływ na to w głównej mierze ma powrót po ciężkiej kontuzji Mattek Sands. Jak każdy wie zawodniczka ta doznała bardzo ciężkiej kontuzji na zeszłorocznym Wimbledonie i po ponad półrocznej przerwie powróciła na korty tym turniejem. W singlu nie zdziałała nic przegrywając zaraz w 1 rundzie z Francuzką Cornet 0-2 (2-6 , 5-7). Potrzeba jeszcze dużo czasu i ogrania aby zawodniczka ta wróciła do swojej dyspozycji. W meczu singlowym było widać, że brakuje jej czucia i płynności i nie wierzę, że na debel będzie lepiej przygotowana. Powroty po tak długim czasie są zawsze trudne i myślę, że w deblu Amerykanka ze swoją partnerką Georges też nic nie ugrają. Halep ze swoją rodaczkę Begu rozumieją się świetnie i według mnie nie dają tutaj szans swym rywalkom. Jak dla mnie bardzo dziwne kursy i na Begu/Halep powinien być w granicach 1,60 góra 1,70 (oczywiście w mojej opinii). Nie pozostaje nic innego jak spróbować pograć na debel rumuński ;)
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - międzynarodowy mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Nigeria
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola 2/tak - obie drużyny strzelą, wygra Nigeria

Kurs: 7,9
Bukmacher: : fortuna

Witam Was, piękny piłkarski wieczór nam się szykuje, nietaktem byłoby nienapisać czegość o naszym narodowym teamie. Pierwszy mecz po zimowej przerwie i powiem, że moim zdaniem nie Polacy są faworytem tego meczu. Pierwsze ostrzeżenie dostaliśmy w zeszłym roku przegrywając z europejskim średniakiem - Danią 0:4. Listopadowe mecze z Meksykiem i Urugwajem nie przyniosły poprawy nastroju. Nigeria ostatnio może bez fajerwerków ale przypomne mecz z ubiegłego roku z Argentyną 4:2 win Nigeria. Należy dodać, że poza naszym asem Lewandowskim, który już za moment zacznie grzać ławkę w Realu to mamy sporo dylematów...


Obawiam się dziurawej obrony u nas, nie wierzę w Pazdana, nie mam zaufania do Cionka. Mało zgrani, Piszczek nieobecny. Ciekawe jak zagra Zieliński? Czy zobaczymy chociaż przez chwilę Białkowskiego? Myślę, że jedną bramkę strzelimy... Levy? Chyba tak...Nigeria, szybki wybiegany, mocny z graczami z angielskich klubów zespół. Myślę, że zaskoczy nas golem w pierwszych minutach. Zobaczymy. Poważny sprawdzian dla obu reprezentacji. Gdyby zapytać mnie o dokładny wynik to 1:2 ale całym sercem jestem za ... Do przodu Polsko oooo. Pozdrawiamy Wrocław. Gramy...
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Ronnie O&#39;Sullivan - Judd Trump
Typ: Match Centuries - Over 1.5
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Linia na tylko 2 setki z dwoma najlepszymi breakbuilderami w tym sezonie? Wchodzę w to bez namysłu. Ronnie najwięcej setek w tym sezonie (67, Trump tuż za nim (61), obaj forma w porządku, może nawet Trump nieco lepsza. W tym tygodniu już zdążyli dołożyć Ronie 4 setki, i Trump trzy sztuki. Dodatkowo nie ma raczej ryzyka że któryś z nich wyloguje się z meczu po pierwszym frejmie jak to zrobił Robertson wczoraj z Trumpem. Myślę, że 9-10 frejmów powinni pograć, szansa na to że przynajmniej 2 z nich to będą brejki 100+ jest spora, obaj dają sobie dużo szans, ale też rywalom w przypadku pudeł bo raczej starają się otwierać układy na stole niż odwrotnie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅71
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nijmegen - Graafschap
Typ: wynik/btts - Nijmegen/tak

Kurs: 2,7
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nijmegen to drużyna, która w bieżących rozgrywkach wyraźnie celuje w powrót do Eredivisie i jest na najlepszej drodze by ten cel osiągnąć. Najmocniejsi w lidze jeśli chodzi o domowe mecze, spośród 15 nie przegrali ani jednego (tylko 3 remisy). Graafschap z kolei jest jedną z lepszych ekip wyjazdowych. Jeśli wziąć pod uwagę same bramki to jedynie młodzieżówka Ajaxu strzela ich więcej w delegacjach. Sensownym typem jest granie zwycięstwa gospodarzy, którzy powinni ten mecz wygrać, jednak gościom nie można odmówić potencjału na chociaż jednego gola. Kurs na takie zdarzenie atrakcyjny. Nijmegen 10 razy z rzędu pokonywało swojego dzisiejszego rywala na własnym terenie. Ostatni pojedynek miał jednak miejsce w 2015 roku, no ale i tak sprawia to, że faworyt tego starcia jest jeden. Graafschap co prawda ma problemy ze strzelaniem na boisku NEC, ale są ostatnio skuteczni w delegacjach co potwierdza 12 zdobytych goli w 5 poprzednich wyjazdach ligowych. Gdybym miał się pokusić o dokładny wynik to 2:1 / 3:1 brzmi całkiem sensownie.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: NorwegiaAustralia
Typ: over 3.5
Kurs: 4.32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Australia już bez szalonego A. Postecoglou ale nie sądzę by ten styl Australijczyków uległ tak wielkiej zmianie, myślę że nadal ten zespół będzie miał bardzo mało jakości w defensywie, będzie się gubił i robił babole a tych przy tamtym trenerze było sporo bo grali bardzo wysoko z trójką z tyłu. Nowy opiekun ekip Van Marwajik też idzie w stronę gry trójką stoperów i wysokie granie zresztą ostatnie dwa lata spędził trenując reprezentację Arabii która grała ofensywną piłkę i mierzył się z Australią nie tak dawno stawiając na bramki i ich w dwumeczu było sporo. Na pewno wprowadzi coś nowego ale oglądałem nie raz mecze tej reprezentacji i jakoś zawsze te mecze były otwarte szczególnie towarzyskie nawet potrafiąc remisować z Niemcami 2:2.
Norwegowie po za wielkim turniejem nie zajmując dopiero czwarte miejsce w średniej grupie, dlatego ten mecz moim zdaniem potraktują poważniej by zaczynać budować coś nowego i odstawiać nogi nie będą czego rywal może unikać by nie pozbawić się na finały ważnych ogniw, tak więc mocno naciskać nie będą. No i tak patrząc na ten skład to jest dwójka młodych, nowych obrońców a w ataku wraca mocne nazwisko Kamara który szaleje w MLS. Jestem pewien że po nieudanych eliminacjach gospodarze potraktują ten mecz mocno poważnie a z takim podejściem będą mocno naciskać rywala które tego nie lubią, a Australia nie jest reprezentacją broniąco i swoje w ataku też zrobi.
✅332
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: MVV Maastricht - FC Eindchoven
Typ: Maastricht
Kurs: 1,77
fortuna
Z dzisiejszej oferty do analizy wybrałem pojedynek Eerste Divisie pomiędzy Maastricht a FC Eindhoven. Gospodarze są obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Na swoim obiekcie spisują się dosyć dobrze z 15 rozegranych spotkań przegrali tylko trzy (Graafschap 1-3, Ajax II 0-4, Fortuna Sittard 1-2). Ekipy te plasują się w pierwszej siódemce a Ajax II i Fortuna nawet w pierwszej trójce. Ostatnie ich pięć spotkań ligowych to tylko jedna porażka wyjazdowa z Fortuną Sittard 0-3, po za tym ograli Almere City i FC Utrecht II. Pozostałe dwa pojedynki to remisy z Volendaam oraz RKC Waalwijk. Najlepiej strzelał w tych spotkaniach 22-letnik belgijski napastnik Jonathan Okita (3 gole) który jest najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem 13 bramek. Przejdę teraz do rywali z Eindhoven, na chwilę obecną lokują się na 16 pozycji z dorobkiem zaledwie 34 pkt. Jeśli chodzi o ich mecze wyjazdowe to tylko trzykrotnie udało się im pokonać rywala (FC Utrecht II 2-1, AZ Alkmaar II 2-1, Waalwijk 1-0). Katastrofalna jest ich forma z ostatnich spotkań z siedmiu rozegranych wygrali tylko jedno z outsiderem FC II Utrecht i stracili w nich aż 20 bramek. Jak więc widać liczby przemawiają za gospodarzami i ja zdecydowałem się tym liczbom zaufać.
✅77
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja 3 liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Sannois - Creteil
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet

Typ że względu na postawę gospodarzy. Sannois to najbardziej remisowa drużyna w lidze, 14 remisow w 25 meczach, 7 w 13 u siebie w tym 4 remisy pod rząd w domowych meczach. Goscie na ostatnim miejscu ale z remisami w dwóch ostatnich meczach. Sannois jest faworytem ale remis jest mozliwy.
▶zwrot
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towrzystkie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Nigeria
Typ: Polska strz. +1,5
Kurs:
2,14
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami bardzo ważny sprawdzian, ten mecz da nam odpowiedź w jakim miejscu mniej więcej jesteśmy na prawie 3 miesiące przed mundialem.
Przede wszystkim mamy spore problemy w obronie, Pazdan się rozchorował tak samo Rybus, Bereszyński zmaga się z kontuzją do tego dochodzą problemy z bokami w pomocy, Kuba kontuzjowany, Peszko chory, Grosicki bez formy, Makuszewski wraca po kontuzji... Można by tak wymieniać jeszcze ale ja w dalszym ciągu jestem dobrej myśli,dlaczego? Już mówię.
Po 1 Nigeria nie jest dla mnie drużyną z topu... Oczywiście jest paru zawodników ze świetnych drużyn jak: Iwobi z Arsenalu, Moses z Chelsea, Iheanacho i Ndidi z Leicester. Jedynym powaznym osłabieniem jest brak J. Obi Mikela w środku pola w Nigerii.
My zagramy systemem 1-3-4-2-1, w bramce Fabiański bądź Szczęsny, w obronie Glik, Kamiński i Piszczek, w środku pola Krychowiak, Linetty, po bokach Kurzawa, Frankowski i z przodu Zieliński, Kownacki i Lewandowski.
Wiemy doskonale jak Polska gra z Lewandowski a bez Lewandowskiego... grają dużo lepiej i właśnie na to dziś liczę. Liczę głównie na Frankowskiego, który jest w rewelacyjnej formie i musi w tym meczu pokazać, że to On zasługuje na wyjazd oraz na Kownackiego, który w ostatnim roku zrobił kolosalne postępy...
Jakoś dziwnie spokojny jestem o ten mecz i stawiam, że strzelimy minimum 2 bramki a to bedzie dobrym prognostykiem na dalsze mecze.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Aregntyna - Włochy
Typ: Włochy over 1 azjan
Kurs: 2,06
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Dzisiaj dużo ciekawych meczy towarzyskich, a pierwsza zasada bukmacherki to trzymać się z daleko od tego typu zawodów, ale pokusa jest silna i trudno się powstrzymać ???? Włosi czekają już od 30 lat na zwycięstwo z Argentyną. Jeśli nie teraz to kiedy? Skład powinien być na prawdę bardzo dobry jeśli nawet nie wygrają tego meczu to spokojnie umieszczą piłkę chociaż raz w bramce rywali. Nie tak dawno nasz dzisiejszy rywal wpakował Argentynie 4 gole. Dlaczego Włosi nie mieliby trafić do siatki chociaż raz. Typ na czutkę, ale sądzę, że całkiem realny. No chyba Messi w pojedynkę nie zatrzyma ekipy Azzurri ???? Gram też niemców DNB oraz Angoli tak samo. Pozdrowionka!
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Spotkania Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Nigeria
Typ: 1 i over 3,5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacją Polski a Nigerią. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Przede wszystkim jest to bardzo ważne spotkanie dla zawodników którzy walczą o wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rosji. Gospodarze będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i to oni są drużyną która musi zagrać otwarcie w dzisiejszym spotkaniu. Szanse otrzymał Kownacki i to on stworzy duet z Lewandowskim. W mojej opinii taki duet w ataku będzie bardzo użyteczny i powinni oni strzelić kilka bramek w dzisiejszym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Biało Czerwonych którzy będzą dyktować warunki gry, jednak Nigeria z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 3:1
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spotkanie towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Nigeria
Typ: powyżej 21,5 fauli
Kurs: 1,7
Bukmacher: Totolotek
Szukałem typów na faule i Totolotek takowy wystawił. Nasz skład dzisiaj taki trochę stary, trochę nowy, paru zawodników ze sobą na tym poziomie zagra po raz pierwszy. Nie liczyłbym na jakieś super zrozumienie na boisku i wyćwiczone zagrania w ciemno. To tylko mecz towarzyski ale nikt nie lubi przegrywać nawet takich spotkań. Nasi grają u siebie i będą dążyli do zwycięstwa, wszak nie wypada przegrywać u siebie zwłaszcza w kontekście zbliżających się MŚ.
Patrząc na ostatnie dwa mecze towarzyskie Polaków pod koniec 2017 roku to w meczu z Urugwajem było 21 fauli (11-10), w meczu z Meksykiem 23 faule (13-10). Jak widać Polacy te 10 fauli spokojnie powinni zrobić.
Goście to też nie ogórki i w piłkę grać potrafią, ostatnio dotarli do finału Pucharu Narodów Afryki gdzie ulegli dopiero w finale gospodarzom turnieju piłkarzom Maroka.
Piłka afrykańska zawsze kojarzyła mi się z taką twardą, siłową walką, chaotycznymi zagraniami, wybijaniem piłki przez obrońców byle do przodu. I to właśnie linia obrony będzie miała dzisiaj do czynienia z Lewym, który jest szybki, dobry technicznie i myślę, że nie raz będą zmuszenie do popełnienia przewinienia właśnie na nim.
Jeżeli nasi zrobią swoją średnią czyli te 10 fauli to typ spokojnie powinien wejść bo liczę, że Nigeryjczycy popełnią faule w liczbie minimum 14.
✅70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom