>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.04.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Allsvenskan
Spotkanie: Hacken - IFK Göteborg
23.04.2012 19:00
Typ: over 2.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 19 czeka nas spotkanie w Lidze Szwedzkiej pomiędzy zespołami Hacken i Goteborg. Historia potyczek między tymi zespołami ukazuje że możemy spodziewać się wielu bramek. Na ostatnie dziesięć spotkań, aż osiem kończyło się z więcej niż dwoma bramkami. Warto też odnotować, że w meczach kiedy gospdoarzem był Hacken, a było takich pięć, ZAWSZE padał over 2.5. Zważywszy na to, że jest to początek ligi, sytuacja w tabeli jest na razie mocno nie stabilna. Gospodarze z 7pkt plasują się na 6 pozycji, natomiast goście z 2pkt zamykają tabelę. Gospodarze w tej pierwszej fazie sezonu spisują się dobrze. Na cztery spotkania dwa wygrali, jeden remis i jedna porażka przed tygodniem. W dzisiejszym meczu na pewno będą chcieli udowodnić, że był to wypadek przy pracy,a ich dzisiejszego rywala odprawią z kwitkiem. Moim zdaniem w tym meczu należy spodziewać się dobrego widowiska. Goście, którzy potrzebują ligowych punktów, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą w dzisiejszym meczu. Mój typ 3:2
✅ 94
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, 2. Bundesliga, Niemcy, 20:15
Aachen - Frankfurt
Typ: Frankfurt
Kurs: 1,70
Bukmacher: Expekt


W ostatnim meczu 32. kolejki zmierzą się ze sobą Aachen oraz Frankfurt. Faworytem jest drużyna gości. Frankfurt w lidze zajmuje 2. pozycję, ciągle walcząc o tytuł mistrzowski i awans do Bundesligi. Frankfurt wygrał do tej pory 19 spotkań, 8 zremisował i 4 przegrał. W tych meczach zdobył aż 73 gole, tracąc ich 30. W poprzedniej kolejce rozgromili 4:0 Aue. Gospodarze natomiast są na ostatnim miejscu w tabeli. Praktycznie bez szans na utrzymanie w lidze. Do bezpiecznego miejsca tracą 7 punktów, a do końca sezonu pozostały już tylko 3 spotkania. Aachen na 31 spotkań ligowych wygrało zaledwie 4, 13 zremisowało i 14 przegrało. Tydzień temu ulegli 0:2 Duisburgowi. Sądzę, że zdeterminowany Frankfurt łatwo dziś pokona zniechęconych piłkarzy Aachen.
✅ 70
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Bundersliga
Spotkanie: Aachen-Eint.Frankfurt
Typ: over 3.5
Kurs: 2.8
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się ze sobą vice-lider zaplecza Bundersligi z zespołem zamykającym tabele. Teoretycznie patrząc gospodarze mają jeszcze cień szansy za wywalczenie utrzymania w razie zdobycia jakichkolwiek dziś punktów. Uważam więc, ze powinni być zmotywowani na dzisiejsze spotkanie. Ekipa z Frankfurtu może dziś z kolei zapewnić sobie pewny awans do Bundersligi w razie wygranej. Goście mają wysoki bilans bramkowy w spotkaniach wyjazdowych 35-20 (15 spotkań) co daję średnią goli w meczach wyjazdowych równą prawie 4! Dodam jeszcze, że w spotkaniach między tymi drużynami pada bardzo dużo bramek. W ostatnich 3 spotkaniach ligowych obu zespołów padło odpowiednio 7, 4 i 5 bramek. Widzę tu dość duże prawdopodobieństwo wejścia typu aczkolwiek tym bardziej ostrożnym proponuje over 2.5.
⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Wolverhampton Wolves - King&#39;s Lynn Stars
Typ: Wolverhampton Wolves -7
Kurs: 2,2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza :
Bardzo słaba oferta na najlepszą ligę Świata. Jednak wybrałem jeden typ który według mnie warto zagrać. Kurs bardzo wysoki i się dziwię dlaczego urósł do takiego stanu z 1,85. Mecz Wolverhampton Wolves kontra King&#39;s Lynn Stars. Dla mnie faworytem są gospodarze czyli Wilki. Obie drużyny mają po dwie dziury w składzie, u gospodarzy to Sówka i Aspgren u gości to Frampton i North z tego względu że Wilki są gospodarzem to cała czwórka zdobędzie mniej więcej po równo punktów, czyli w przedziale od 2-3. Wilki mają o wiele lepszych liderów Woffinden i Lindgren u siebie przegrywać nie będą. Do tego mamy Klindta który u siebie także potrafi jeździć. Druga linia to Proctor dzisiaj jadąc z 4 będzie czarnym koniem i liczę że te 9 punktów zdobędzie. Na rezerwie Wells który powinien ogrywać rezerwę gości. Goście mają mocną pierwszą parę Iversen i Nermark jednak liderzy Wilków powinni ich przywozić na 3-3. Druga para Korneliusen i Framptkn czyli przeciętnie na torze w Wolverhampton. Janowski bez błysku a na wyjazdach w Anglii po prostu słaby, Wolbert może trochę punktów narobić z rezerwy ale przy Wellsie wygląda gorzej. North tak jak pisałem statysta. Myślę że Wilki wygrają co najmniej 7 punktami i zgarną 3 punkty meczowe w tym spotkaniu.
✅ 120
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship Liga Angielska
Spotkanie: Leicester - West Ham United
Typ: Gole obu drużyn - TAK
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na dziś przygotowałem spotkanie dwóch mocnych ekip, ligi Championship.. Dlaczego tak uważam ? motyw mam prosty, Leicester u siebie potrafi strzelać jak na zawołanie, a West Ham nie ma meczu, w którym by bramki nie strzelił, czy to na wyjeździe, czy to u siebie..
Ostatnie trzy mecze między tymi zespołami wyglądają tak:
West Ham - Leicester 3-2
Leicester - West Ham 2-2
West Ham - Leicester 0-0 (tutaj wyraźnie nie poszło zawodnikom)
Ale to nic, wydaję mi się że spokojnie można postawić taki typ..
Leicester na 44 mecze ma 63 gole, a zespół gości ma tych goli 14 więcej..
Wszystkiego dowiemy się po meczu, albo i nawet w połowie, jak padną bramki ;)
Czekam na spotkanie pikantnych bramek i przede wszystkim obu zespołów.. !
________________________________________
Jeśli ci mówię, że jestem najlepszy, myślisz że się przechwalam. Jeśli ci jednak mówię, że nie jestem najlepszy, wiesz że kłamię . !
✅ 55
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Al Botola Maroko
Spotkanie: Raja Casablanca - Maghreb Tetouan
Typ: Over 2,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: W najwazniejszym spotkanie 26 kolejki Marokanskiej ekstraklsy Al Botola sptykaja sie Raja Casablanca i Maghreb Tetouan. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 45 punktow i zajmuja 3 pozycja w tabelii. Goscie maja jeden punkt wiecej i sa na drugiej pozycji w tabelii. Przed chwila lider zremisowalo bezbramkowo na wyjedzie co oznacza ze w tej chwili goscie traca tylko dwoch punktow do lidera kiedy gospdoarze traca ich 3. Widac wiec ze nie zabraknie dzis motywacje przed pilkarzami oba zespolow zeby osignac dzis dobry wynik, wywalczyc komplet punktow i objac prowadzenie. Pilkarze Raja wygrali 10 ostanich spotkanie ligowych przed wlasna publicznoscia i napewno dzis zrobia wszystko zeby przedluzyc ta wspaniala seria. Goscie sa bez zwciestwa od 3 spotkan, i chcac pozostac w gre w walka o tytul mistrza kraju to zapewnie dzis pilkarze z polnoc Maroko zrobia wszystko zeby przerwac ta nieciekawa seria. W 3 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5 gola, licze ze dzis stawka spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac tak samo skutecznie i nie raz poknywac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Raja Casablanca i Maghreb Tetouan padnie wynik powyzej 2,5 gola.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Osasuna Pampeluna - Malaga CF
Typ: X/X
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam.
Dziś wybrałem typ z najciekawszego moim zdaniem poniedziałkowego spotkania. W ramach dokończenia 34 kolejki Hiszpańskiej La Liga spotkają się dwie drużyny które walczą o europejskie puchary. A mianowicie o 21:00 zmierzą się Osasuna Pampeluna z Malagą. W ligowej tabeli sytuacja przedstawia się następująco. Aktualnie Osasuna okupuje 9 miejsce, ale jeżeli udało by się gospodarzą dziś zdobyć trzy punkty przenieśli by się na miejsce 6 czyli to które daje prawo gry w Lidze Europy. I analogicznie Malaga. Obecnie jest na miejscu 4, i jeśli dziś wygra nie przesunie się na pudło gdyż do trzeciej Valencii traci 4 oczka. Valencia ma ich 55, za to goście dzisiejszego pojedynku 51. Jeśli chodzi o ostanie mecze to :
15.04.12 PRI Betis Osasuna1 : 0
10.04.12 PRI Osasuna Espanyol2 : 0
07.04.12 PRI Vallecano Osasuna6 : 0
31.03.12 PRI Osasuna Real Madrid1 : 5
25.03.12 PRI Levante Osasuna0 : 2

15.04.12 PRI Malaga Real Sociedad1 : 1
12.04.12 PRI Villarreal Malaga2 : 1
09.04.12 PRI Malaga Santander3 : 0
01.04.12 PRI Malaga Betis0 : 2
25.03.12 PRI Espanyol Malaga1 : 2

Tak więc patrząc na tabelę oraz ostatnie mecze obu drużyn po takim kursie śmiało można za drobne spróbować remis do połowy/remis na koniec. Nie ma za wiele argumentów które by były przeciw mojemu typowi. Tak więc reasumując liczę na dobry spotkanie które rozpocznie się już za kilka sekund. Start zaplanowano na 21:00. Podział punktów mile widzinay.
✅ 400
 
F 0

florentino

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger - Sao Paulo
Spotkanie: Facundo Arguello/Agustin Velotti - Guido Andreozzi/Fernando Romboli
Typ: Arguello/Velotti wygra 2-0
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Turniej challengerowy tennisa w Sao Paulo, gdzie Facundo Arguello i Agustin Velotti zmierzą się z parą Guido Andreozzi i Fernando Romboli. Na samym początku przyznam, że oczekuję tutaj przekonywującego zwycięstwa pary Arguello i Velottiego. Fakt - może co prawda ostatnie ich mecze nie były idealnie rozegrane, ale z góry jestem przekonany, że ta para może razem sporo osiągnąć. Obaj tenisiści osobiście mają spory potencjał, w grze singlowej osiągają przyzwoite wyniki. Drugiej pary nie uznaję za taką która powinna dorównać, Andreozzi i Romboli to tenisiści singlowo o gorszych walorach. Myślę, że w sporym faworytem tego pojedynku jest Arguello i Velotti, który grają na swojej amerykańskiej ziemi, myślę, więc, że warto wejść w 2-0 po kursie @3,25. Początek o 21:45.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Argentina Nacional B
Spotkanie: Patronato Parana - Quilmes
Typ: powyżej 3 goli
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
W ramach trzydziestej kolejki argentyńskiej drugiej ligi ekipa Patronato Parana zmierzy się z Quilmes. Do końca rozgrywek (oprócz ww. meczu) pozostało 8 kolejek i goście, zajmując obecnie czwarte miejsce w tabeli wciąż mają realne szanse na awans, dlatego powinni zagrać ofensywnie i zacięcie walczyć o 3 punkty. Quilmes w pojedynkach wyjazdowych radzi sobie bardzo dobrze na tle innych zespołów – 6 zwycięstw, 5 remisów i tylko 3 porażki. W tym roku na 5 spotkań na terenie rywala 3 razy remisowali i 2 wygrali, w tym ostatnio zdemolowali zespół Atlético Tucumán, aplikując mu 4 gole. To zwycięstwo na nowo rozbudziły marzenia o grze w ekstraklasie, więc postarają się, aby wygrać dzisiaj i je urzeczywistnić.
Z drugiej strony Patronato Parana, czyli średniak ligowy - zajmuje 12. pozycję i o awansie nie mają co myśleć, a i spadek im nie grozi. Za pewne podejdą na luzie do dzisiejszego spotkania, nie będą starali narzucić szybkiego tempa, a jedynie czekać na okazje do kontry. Taka taktyka powinna zakończyć się powodzeniem i strzeleniem gola, gdyż na własnym obiekcie grają przyzwoicie i rzadko schodzą z niego pokonani. W spotkaniach Patronato Parana na ich stadionie pada średnio 3 bramki/mecz, czyli sporo - liczę, że obie ekipy zadbają, aby tą średnią utrzymać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom