>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplia: Tenis ATP Bukareszt
Spotkanie: Kamke T. - Mathieu PH.
Typ: Kamke
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:0 dla Niemca Kamke + lepsza forma w chwili bieżącej. Kamke ostatnio grał kilka spotkań na ziemi i jest w w ciągu gier. W ostatnich tygodniach pokonywał m.in Melzera, Del Potro czy Kavcica. Przegrał kwale w Monte Carlo z Hutą Galungiem, ale wydaje mi się, że jest lepiej przygotowany do gry na mączce niż Francuz, który póki co, zagrał tylko 1 mecz na tej nawierzchni (porażka z Volandrim w Maroku), a poza tym przegrał 5 ostatnich meczów z rzędu na różnych turniejach i nawierzchniach.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dysycplina: Pilka Nozna, LM
Spotkanie: Bayern - Barcelona
typ: Over 2.5 gola
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.85
Data: 23:04 g 20:45
Na dzisiaj wybralem typ z polfinalowego meczu LM. Na Allianz Arena w pierwszym meczu polfinalowym LM spotkaja sie Bayern Monachium i FC Barcelona. Faworytem wg bukmacherow jest zepsol gospodarzy z Monachium ja jednak wieksze value upatrzylem w typie na ilosc bramek w tym spotkaniu. Obydwie druzyny sa wg mnie aktualnie najbardziej bramkostrzelnymi druzynami w europie i obydwie preferuja ofensywna gre. Zarowno barcelona jak i Bayern lubia utrzymywac sie przy pilce i oddaja bardzo duzo strzalow. Watpie aby jedna czy druga druzyna ustawila sie z tylu i grala na skromne zwyciestwo poniewaz zarowno Bayern jak i Barcelona chca zapewnic sobie dzisiaj jak najlepszy i najwyzszy wynik. W jednym meczu spotkaja sie tacy bramkostrzelni gracze jak Robben, T. Müller, Ribery - Gomez, Xavi, Iniesta - Messi - Pedro, Villa. Stawiam na bardzo ofensywny mecz, duzo strzalow i duzo goli. Spore value w over 2.5.
✅ 85
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów
Spotkanie: Al-Gharafa - Al Ahli SC
Typ: over 2.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Mecz na szczycie w grupie C azjatyckiej Ligi Mistrzów. W Doha piłkarze Al Gharafa zmierzą się z ekipą Al Ahli, która awans do fazy pucharowej ma zapewniony, a o ten walczyć będą miejscowi.
Dla gospodarzy – podopiecznych Habiba Sadeka będzie to bardzo ważne spotkanie, bowiem w zakończonych rozgrywkach ligowych w Katarze spisali się słabo, zajmując ostatecznie dopiero 6. lokatę (brak awansu do AFC Champions League). W czwartek na zakończenie sezonu pokonali niżej notowany Qatar SC (2-0), a jedną z bramek zdobył Harry Kewell. Swoje występy na krajowym podwórku kończą również kluby z Arabii Saudyjskiej, które w najbliższy weekend czeka ostatnia kolejka. Al Ahli swojej 5. pozycji nie poprawi i także nie zobaczymy tej ekipy w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Natomiast przed kilkoma dniami zremisowali ligowy mecz z Al Nasr (2-2).
Jedni i drudzy będą grali o zwycięstwo, więc liczę na otwarte spotkanie. W pierwszym meczu padł wynik 2-0, ale były to początki – inauguracja rozgrywek i zupełnie inne podejście. Teraz tej koncentracji może zabraknąć, zwłaszcza w szeregach gości, którzy i tak mają zapewniony awans.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Enisey Krasnoyarsk - BC Khimki
Typ: BC Khimki -10.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Koszykówka - Rosja Superliga - Sezon zasadniczy
Dzisiaj trochę odmiany. Nie zagram na przedziały tylko handicapem. Spowodowane jest to przekonaniem powodzenia wybranego typu. Mimo, że zespół BC Khimki gości na Sport Complex Ivana Yarigina, to nie ulega wątpliwości, że jest zdecydowanym faworytem. Świadczy o tym przebieg Rosyjskiej Superligii, jak również historia bezpośrednich spotkań. Krótka analiza matematyczna:
STAT. Z OSTATNICH 2 LAT:
BK - EK 102:72
EK - BK 71:93
BK - EK 90:69
Podsumowanie: średnia z trzech spotkań handicap -24,0
Statystyki pokazują jednoznacznie. Zespół Enisey Krasnoyarsk nie potrafi grać z BC Khimki.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 33

kovalem

Użytkownik
Spotkanie: Brechin - Stranraer
Typ: over 2,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem na dzisiaj mecz ze Szkocji, dywizja 2. Gospodarze podejmują drużynę, która potrzebuje pkt by nie spaść ( reforma rozgrywek ). Wybrałem over, ponieważ sądzę że obie drużyny strzelą kilka bramek. Dlaczego ? Goście potrzebują pkt, czyli muszą strzelać gole. Zakładam, że i gospodarze coś dorzucą. Brechin w ostatnim 5 meczach, w 4 u siebie strzelał co najmniej 2 gole.
Drugą przyczyną dla overu jest H2H. Widać po nim, że drużyny lubią ze sobą grać, pada dużo bramek, np. ostatnio 3-2 dla Stranraer. Ostatnią przyczyną dla której zagram over są ostatnie trzy mecze gości. Nie zrobili oni overa w 3 meczach, co patrząc na tę ligę jest bardzo rzadkie i dziwne. Liczę na przełamanie serii i kilka bramek.
✅ 50
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Dysycplina: Pilka Nozna, LM
Spotkanie: Bayern - Barcelona
typ: X
Bukmacher: TOBET
KUR:3,41
szybko i na temat:
Barca bez Puyola i Mascherano czyli dwóch leciwych obrońców
Bayern bez Krosa, MAndzukica, którego zastąpi Gomez bądź Pizzaro ,czy będą w stanie skopiować swoje wyczyny z meczów z średniakami z bundesligi,szczerze w to powątpiewam.
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami to 4 zwycięstwa Barcy i jeden remis, bilans bramkowy 12:1....
Zgadzam się z Lahmem mówiącym, że to już inny Bayern, ale gdzieś ten niekorzystny bilans będzie tkwił w podświadomości gospodarzy.
Spotykają się z pewnościa dwie najlepsze obecnie jedenastki na świecie, które zagrają z komfortem mistrzowskich tytułów w tym sezonie, wydaje mi się , że rywalizacja rozstrzygnie się dopiero w Katalonii . W Barcelonie zagra na pewno Messi, oszczędzany ostatnio w lidze. Oba zespoły dziś powinny coś trafić, w mojej opinii trafią po równo i mecz zakończy się bramkowym remisem
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Barcelona over 57,5% posiadania
1,95

Bardzo korzystna linia i bardzo atrakcyjny kurs. Zgadza się, Bayern wydaje się być pewny swego, wszyscy w tym klubie są świadomi, w jakiej dyspozycji znajduje się ten zespół, ale nie sądzę, by mieli &quot;usiąść&quot; na Barcelonie, stwarzać sytuacje po grze w ataku pozycyjnym. Według mnie gospodarze będą przeprowadzać szybkie akcje z wykorzystaniem skrzydeł, próbując jak najszybciej dostarczyć piłkę tym najbardziej ofensywnie nastawionym graczom. Obrona Bayernu jest bardzo silna, Barcelonie nie będzie łatwo dziś atakować i przewiduję długie rozgrywanie piłki, w oczekiwaniu na jakieś kluczowe podanie. Niemcy to nie Barcelona, która stara się dopieścić każdą akcję. Ich styl jest całkiem inny, a mur obronny Bayernu tylko będzie napędzał posiadanie na korzyść nowych Mistrzów Hiszpanii.
✅ 95
 
archiee93 83

archiee93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzow
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Barcelona
Typ: Bayern (-1)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czytajac typy powyzej nie mam pojacia czy ogladacie inne mecze Barcy niz ja i czy wogole ogladacie mecze Bayernu. Wiadomo, Barca jest uwazana za najlepsza druzyne na swiecie, przynajmniej w ostatnich latach ale o pilce ktora obecnie gra Bayern wszyscy najwyrazniej zapominaja. Poprzedni sezon Bayernu byl wysmienity do czasu roztrzygniec, przegrana finalu LM ,finalu DFB Pokal oraz 2 raz z rzedu przegrana liga. Nie zapominajmy takze o przegranym finale LM z Interem 3 lata temu. To wszystko spowodowalo ze ten klub zyskal obecnie niesamowita determinacje i sile. Dzis sie dowiedzielismy ze od nastepnego sezonu Bayern zasili M.Gotze, wiemy takze kto bedzie ich szkoleniowcem. Monachijczycy sie odradzaja i to wlasnie oni beda w najblizszych sezonach potega w Europie. Przeanalizowalem dokladnie ostatnie 25 meczy Bayernu oraz Barcelony. Oto jak to wyglada &quot;na papierze&quot;. Bilans Bayernu: 24 wygrane i 1 porazka przy bilansie bramek 80-12. Bilans Barcelony: 15 wygranych, 6 remisow i 4 porazki przy bilansie bramek 65-28. Nie mowie oczywisice ze bedzie to bardzo latwe zwyciestwo, ale Barcelona stracila ten blask z lat poprzednich, gdzie jeszcze trenerem byl Pep Guardiola. Niemcy natomiast to &quot;cos&quot; nabywaja. Moje skromne zdanie jest takie ze jesli Bawarczycy &quot;sami ze soba&quot; nie przegraja, to moga sie pokusic o 2 bramkowa zaliczke przed wyjazdem na Camp Nou.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: Bayern powyżej 42.49% posiadania piłki.
Kurs: 2.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wraca liga Mistrzów, a razem z nią szlagierowe półfinały. W pierwszym meczu o dziwo Barcelona nie jest w roli faworyta. Dla mnie i dla wielu innych pewnie jest to zrozumiałe, gdyż każdy widzi jaką formę prezentuję Bayern, lecz zawsze buki w roli faworytów stawiają Barce - stąd moje zdziwienie. Może nauczka po Milanie zapadła im w pamięć? Oglądałem mecz Bawarczyków w ligowym spotkaniu z Hannoverem i mimo, że mają zapewnionego Mistrza kraju, mimo że kilka dni później mają mecz z Barceloną i mimo tego, że Hannover grał u siebie i wciąz miał szanse na gre w Europie, to Bayern ich zmiażdzył, pokazał im miejsce w szeregu. Bez najmniejszego braku motywacji podeszli do tego spotaknia. Ich gra kleiła się od 1 do ostatniej minuty.
Dodatkowa warto spojrzeć na drogę obu zespołów do 1/2 finału. Bayern nie stracił gola w dwumeczu z Juventusem. Barcelona natomiast w 1/8 i w 1/4 do ostatniej minuty drżała o końcowy wynik. Nie widzę dziś innego dominanta w meczu jak ekipy z Niemiec. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: Drużyny zdobedą gola: tylko Bayern
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Bayern posiada bardzo dobrą ofensywę i nie sądzę, aby goście dali radę strzelić nawet jedną bramkę. Fakt, że ostatnich 2 meczach Bayern starcił 2 bramki, lecz nie grali oni na 100% i wiedzieli, że tracąc nawet 3 czy 4 i tak wygrają te spotkania. Uważam, że dzisiaj jest o co grać i nie dadzą wielu szans Barcelonie na przebicie się przez ich obronę. Poza tym (jak już ktoś w tym temacie to napisał) Barcelona to już nie to samo co kiedyś. Dla mnie to dobra drużyna, lecz bez ich najdroższego strzelca M, to nie najlepsza drużyna, która ledwo wygrywa spotkania ze średniakami ze swojej ligii (nie mówiąc o remisach, których u nich jak na taką poprzeczkę dużo). Wiem, że jest to dość ryzykowny typ, ale wg mnie Hiszpanie mają małe szanse na remis, a co dopieroo na strzelenie bramki.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: bayern vs Barca
typ: rzuty rożne hdcp: Bayern -1
kurs: 1,83
bukmaher: bet365
ANALIZA, witam. szukałem czegoś z wysokim kursem na ten mecz i czegoś pewnego, miało być na Bayern -1, miałobyć, że tylko bayern strzeli (już analize miałem przygotowaną, ale konkurencja nie śpi). z takich typów z wysokim kursem, które dzisiaj będą miały miejsce to zwycięstwo Bayernu na rogi i to z hcp -1. Bayern zawsze zwycięża na kornele (wyjątek półfinał pucharu niemiec z woilkami) Barca, w tym meczu będzie kulała piłkę od nogi do nogi, jak będzie okazja to zaatakują, ale zbytnio bym się nie nastawiał na kornele katalończyków, co innego wynika z gry Bayernu, gdzie odpalą swoje skrzydłą i ataki z bocznych sektorów boiska, a takie w sporej części kończą się rzutami rożnymi... Bayern wygrał na rogi wyraźnie z juventusem w obydwu spotkaniach. często gram na rogi monachijczyków i tylkowspomniany mecz z Wolsburgiem mnie zawiódł, wtedy jednak Bayern nie forsował tempa i dawał pograć trochę w środkowej części bosika, dzisiaj bayern będzie atakował, a jeżeli ataki Bayernu to tak jak wspomniałęm skrzydłowi + boczni obrońcy, czyli Alaba i Lahm. na koniec życzę powodzenia, wszystkim co grają w stronę Bayernu, bo to oni dzisiaj powinni być wygrani, a ja pluję sobie w brodę, że analizy nie przygotowałęm wczoraj wieczorem na Bayern -1 z handi (szacun Archiee 93)
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern – Barcelona, godz.: 20:45
Barcelona over 57,5% posiadania piłki
Kurs: 1,95
Buk: expekt

analiza:
  • granie piłką, posiadanie piłki to filozofia od wielu wielu lat implementowana do głów zawodników FCB wszyskich kategorii wiekowych; łącznie z 9-cio latkami z dawnej La Masia,
  • nie będę szukał i pisał stats dot. possession % - są one zazwyczaj dużo wyższe + LM &amp; stats FCB w La Liga BBVA mogą nie być istotnie komplementarne,
  • Bayern jest w niesamowitej formie i boję się, że Barca będzie musiała gonić wynik, a robią to spokojnie, bez pośpiechu wymieniając mnóstwo podań, co sprzyja overowi,
  • Barca będzie bardzo chciała strzelić bramkę/bramki away, a wiadomo jak duże może mieć to znaczenie, co też jest na + tego betu.

Z reguły nie gram na masówki (buki zaniżają kursy etc.), ale to wg mnie jest perełka + kurs dość istotnie zawyżony.
PS. Zachęcam do przeczytania postu by Nolito w tym samym dziale, ponieważ nie chciałem powielać jego argumentów, z którymi się zgadzam.
+++ $ życzę &amp; mam nadzieję, że pomogłem.
⛔ 100
typ powtórzony​
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 liga Czech.
Spotkanie: Banik Ostrawa - Vysocina Jihlava.
Typ: 1.
Kurs: 1,90.
Bukmacher:
bWin.
Analiza: Niestety nie wyrobiłem się wcześniej i koło nosa przeszedł mi pewniak dnia w postaci rosyjskiego Matallurga Kuzbas, pozostała natomiast szansa zainkasowania na Baniku. Przy dobrym kursie... Dlaczego Banik? Bo widmo degradacji piłkarzom z Ostrawy zagląda głęboko w oczy. A &quot;jedenastka&quot; z Jihlavy, mimo że przeciwnik nie wygodny, to jednak do ogrania. Tym bardziej, że Banikowi wyraźnie leżał w poprzednich sezonach. Poza tym gospodarze mają serię czterech kolejnych porażek, w których nie strzelili nawet gola (!). Dziś spodziewam się ich przełamania, a bohaterem powinien zostać Milan Baros, który już raz poprowadził Banika do cennej wygranej - z Hradec Kralove zdobywając hat-tricka.
Jak mawiają specjaliści: każda passa musi się kiedyś skończyć. Doświadczenie ligowe ostrawian powinno wziąć górę, a spokojna ligowego bytu Vysocina powetuje sobie dzisiejszą wpadkę w następnej kolejce, gdzie podejmie Dukle :grin:
Moje TyPy
5 typów: 2 ✅ 3 ⛔
✅ 90
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Hiszpania: Segunda Division
Spotkanie : Kecskemeti - Győr
Typ : Győr
Kurs : 1.90
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Kecskemeti zajmuje 11 miejsce w tabeli z 31 punktami bilans bramek 27:30 u siebie 12:13.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,jeden remis,jedna porażka.Remis z Honved 0-0,wygrana z Ujpest 1-0,wygrana z Lombard Papa 2-0,przegrana z Pecsi 2-0,wygrana z Kaposvar 3-2.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 6:4.
Győr zajmuje 1 miejsce w tabeli z 52 punktami bilans bramek 45:19 na wyjeździe 18:11.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwa remisy.Remis z Lombard Papa 1-1,remis z Videoton 1-1,wygrana z Pecsi 2-0,wygrana z DVTK 2-0,wygrana z Siofok 2-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 8:3.
Osłabienia kadrowe
Kecskeméti TE: Ebala (0/0 pomocnik), Patvaros (13/1 obrońca), Kovacs (0/0 napastnik), Mogyorosi (5/1 obrońca)
Győri ETO:Nie mają żadnych osłabień wraca jedynie Patkai(20/0 pomocnik)
Dziś trener gospodarzy zapowiada że zmieni skład zespołu.Między sobą zagrali 9 razy , gospdoarze wygrali 3 razy , raz padł remis, a goście wygrali 5 razy.Ostatni wynik to 5:1 dla Győr.Dziś liczę na powtórkę że też wygrają a kursy już mocno spadają.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja Superliga
Spotkanie: MSK Zilina - FC Nitra.
Typ: hdp 0:1 - 1
Kurs: 2,20.
Bukmacher:
BAH.

Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie słowackiej superligii pomiędzy zespołami MSK Zilina - FC Nitra. Oba zespoły w ostatnim czasie grają w kratkę. Zilina w ostatnich 5-ciu spotkaniach 3 razy remisowała, raz przegrała i raz wygrała. Goście natomiast trzy razy wygrali, raz zremisowali i raz przegrali. Zilinie brakuje siedmiu punktów do pozycji gwarantującej miejsce w europejskich pucharach. Drużyna gości broni się natomiast przed miejscem spadkowym. Zilina w ostatnich 5 spotkaniach u siebie dwa razy remisowała i trzy razy przegrała. Goście na 5 ostatnich spotkań na wyjazdach trzy razy przegrali raz zremisowali i raz wygrali. W moim odczuciu jeżeli Zilina nie chce stracić tego sezonu to musi zacząć wygrywać mecze z zespołami z dołu tabeli. Dodatkowo biorąc pod uwagę ostatnią serię spotkań u siebie myślę, że będą chcieli pokazać, że jednak w piłkę grać potrafią i wygrają dzisiejsze spotkanie różnicą dwóch goli.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Węgry, NB I
Spotkanie: Kecskemeti - Gyor
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Godz. 18:00
Analiza:
Spotkanie które zakończy 34 kolejkę w rozgrywkach w Węgierskiej NB I.
Ekipa gospodarzy Kecskemeti z dorobkiem 31 punktów zajmuje jedenastą pozycję w lidze. Jak do tej pory wygrali osiem spotkań, siedem zremisowali i doznali ośmiu porażek. Do końca sezonu pozostało jeszcze siedem spotkań. Utrzymanie w lidze mają zagwarantowane, ciągle natomiast zachowują szansę na europejskie puchary do trzeciej ekipy MTK Budapest tracą jedenaście oczek. Jeśli chodzi o bramki to jakiejś rewelacji nie ma ale tragedii też 27 bramek zdobytych przy trzech więcej straconych co daje nam średnią 2.5 (10 overów/13 underów). Jak na Węgry u siebie radzą sobie słabo bilans 3-5-3, bramki 12:13. Ostatnio niezła forma w pięciu spotkaniach przegrali tylko raz, trzy razy wygrali i zanotowali jeden remis.
Goście to lider rozgrywek który pewnie zmierza po tytuł, w tej chwili mają na koncie 52 punkty i o dziesięć wyprzedają wicelidera. W 23 spotkaniach przegrali tylko jedno spotkanie!, siedem zremisowali i wygrali piętnaście. Mają najlepszy atak w lidze 45 razy znajdowali drogę do bramki rywali (średnio prawie dwie bramki na mecz), przy 19 straconych – średnia 2.8. Większość punktów pogubili na wyjeździe 6-4-1, bramki 18:11 a i tak jest to najlepszy wyniki ligi w tej klasyfikacji.
Głównym powodem dla którego zwróciłem uwagę na ten typ to seria underowa, która dotyczy obu ekip wynosząca tyle samo spotkań czyli po cztery, chyba pora na przełamanie. Gospodarze jeśli myślą jeszcze realnie p pucharach muszą dziś wygrać, lider natomiast kroczy po tytuł z jedną porażką na koncie i będą chcieli taki bilans utrzymać, wobec tego powinno to być spotkanie w którym bramek nie zabraknie a bezpośrednie starcia tylko to potwierdzają. Na jesień Gyor rozgromił swojego dzisiejszego rywala 5:1, rok temu po zwycięstwie każdej z ekip 2:0 i 4:0. Trzy sezonu temu bardzo bramkowy remis 3:3 i 4:0. Ogólnie tak patrząc na H2H to można się dopatrzyć jakiegoś układu między tymi ekipami a to tylko powinno pomóc typowi, nawet bez tego czuje tu minimum trzy bramki.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blackpeerl 19

blackpeerl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Węgry, NB I
Spotkanie: Kecskemeti - Gyor
Typ: Kecskemeti
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Godz. 18:00
Analiza: Spotkanie lidera ligi Gyori (z dziesięcio-punktową przewagą nad rywalami) ze średniakiem Kecskemeti plasującym się na bezpiecznej jedenastej pozycji w tabeli z trzydziestoma punktami. Mecz zapowiada się spokojnie i przyjemnie dla kibiców, bez presji z żadnej ze stron. Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn można stwierdzić że nie będzie w tym meczu szału i parcia na bramkę ze strony gości. Myślę że Kecskemeti jest w stanie wyjść z tej potyczki zwycięsko po ostatnich dobrych meczach. Co do gości to po wypowiedziach trenera można stwierdzić że wyjdą mieszanym składem lub da pograć rezerwie więc szykuje się duża szansa dla gospodarzy po całkiem przyjemnym kursie.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Carreno-Busta P. v Bellucci T.
Typ: Bellucci T.
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Druga runda turnieju w Barcelonie, trzeba skorzystać z tejże promocji. Bellucci według mnie poskromi dziś groźnego (?) ostatnimi czasy jak &quot;lew&quot;, Carreno-Bustę. Przebojem wbił się do turniejów ATP, tutaj pomogła mu w tym dzika karta. W pierwszej rundzie pokonał Robina Haase, który od kilku tygodni zalicza regres formy. Brazylijczyk w I rundzie miał wolne. Teraz przystępuje do pojedynku z Pablem jako potencjalny faworyt. Carreno-Busta jednak jeszcze nie należy do czołówki. Pokazuje to mecz chociażby z Haider-Mauerem, gdzie trafia na nieźle dysponowanego gracza z poziomu CH i zaczynają się kłopoty. Bellucci do tej pory gra słabo i mało. Na clay&#39;u rozegrał pięć spotkań z czego tylko jeden wygrał. Jednak fakty faktami. Przegrywał z zawodnikami lepszymi niż Hiszpan, może poza Schwartzmanem. Carreno-Busta ze stali nie jest, pięćdziesiąt oficjalnych spotkań w ciągu nie całych czterech miesięcy organizm odczuję, jeszcze w jego przypadku jest to pewne bo jeszcze niecałe pół roku temu był plasowany w ósmej dziesiątce rankingu, więc raczej nie traktował tego zbyt poważnie. W 2013r. zalicza ogromny progres formy i jest już bardzo wysoko jak na jego umiejętności. Dziś nie da rady, solidnemu Bellucciemu, który wie jak grać na clay&#39;u - przede wszystkim lubi grać na mączce, najlepsze wyniki tutaj osiągał więc z całym szacunkiem do młodego Hiszpana - przeciwnikiem dla Thomaza Bellucciego on nie jest. Oczywiście gra u siebie, jest w formie to może mu pomóc. Jednak umiejętności są tutaj najważniejsze i one przemawiają za Brazylijczykiem, polecam!
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium – FC Barcelona AHC (0:1,5)
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: bet365

Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się niebywały piłkarski spektakl – drużyna Mistrza Niemiec 2012/2013 Bayern Monachium podejmie na Allianz Arenie FC Barcelonę – niemalże Mistrza Hiszpanii tego sezonu w Primiera Division. Półfinał Ligi Mistrzów godny finału…

W losowaniu półfinałów Ligi Mistrzów, które odbyło się w Nyonie sierotką był były reprezentant Holandii Ruud van Nisterlooy. To on miał za zadanie dokonać losowania półfinałów CL. Za jego sprawą w ½ finału zagrają ekipy z Monachium i Barcelony.

Goście to lider Primera Division: z trzynastopunktową przewagą nad Realem i szesnastopunktową nad Atletico. Ostatni mecz FCB wygrała u siebie z Levante ledwie 1:0 po bramce Fabregasa w 84. minucie. Wcześniej Barca na wyjeździe ograła Zaragozę 0:3, dzięki bramce Thiago oraz 2 trafieniom Tello. Tito Vilanova wystawił rezerwowy skład w tym meczu ligowym – obok Xaviego, Alvesa i Fabregasa ogrywali się zawodnicy z ławki. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów Barcelona zremisowała w Lidze Mistrzów z PSG 1:1. Mimo, iż Barca grała swoją grę, PSG wychodziło z licznymi kontrami. Częste przechwyty w środku pola oraz umiejętne utrzymywanie się przy piłce zaowocowało równowagą, nie tyle w posiadaniu piłki, co sił na boisku. W 50. Minucie po jednej z kontr PSG objęło zasłużone prowadzenie – po podaniu Ibrahimovicia do siatki trafił Pastore. Villanova postawiony pod ścianą wprowadził Leo Messiego na boisko, który dodał jakości ofensywie Barcelony. W 71. Minucie Pedro po drużynowej akcji zdobył gola strzałem z dystansu, ostatecznie ustalając wynik meczu. Mimo, iż PSG nie przegrało ani jednego meczu i było drużyną równorzędną, strzelając taka samą liczbę bramek, odpadło z Ligi Mistrzów

Bayern rozjechał w ćwierćfinale Juventus aż 4:0 w dwumeczu. W lidze spisuje się rewelacyjnie – 26 zwycięstw po 30 kolejkach, tylko jedna porażka, 89 strzelonych bramek, tylko 14 straconych. Ostatnie mecze logowe Bayernu to wygrana 4;0 z Norymbergą, aż 6:1 z Wolfsburgiem oraz 1:6 w Hanowerze. Ekipa z Bawarii przypomina walec który rozjeżdża każdą przeszkodę, wgniatając ją bezlitośnie w ziemię. Ostatnia porażka Bayernu to pojedynek z Arsenalem – mimo, iż ekipa Wengera wygrała 2:0 nie awansowała do następnej fazy CL.

Mecz poprowadzi jeden z najlepiej ocenianych sędziów w Europie – Węgier Viktor Kassai.

W zespole Juppa Heynckesa zabraknie Toniego Kroosa, Mario Mandzukicia oraz Badstubera. Villanova nie skorzysta z Javiera Mascherano i Carlesa Puyola. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji będzie Lionel Messi – mecz z PSG uświadomił wielu kibicom i obserwatorom, że w meczach o wielką stawkę brak Messiego jest ogromnym problemem dla Dumy Katalonii.

Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Martinez, Schweinsteiger - Robben, Mueller, Ribery - Gomez
Barcelona Valdes - Alves, Pique, Bartra, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez

Dla obu ekip będzie to najważniejszy mecz w ostatniej części sezonu – ligowe podwórko jest już opanowane, czas wszystkie siły rzucić na ten pojedynek. Obstawiam zwycięstwo Bayernu dwoma bramkami.
⛔ 100
typ powtórzony
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bayern - Barcelona
Draw and 10-12 Corners and Under 4 Cards
@ 26.00
WilliamHill

Pewność siebie niektórzy użytkowników mnie przeraża. Widzą tylko to co chcieliby widzieć, a odrzucają inne argumenty. Myślę, że to już jest taka faza LM, gdzie nie ma drużyn z przypadku i każdy wynik w obu spotkaniach jest możliwy.

Wolę sobie coś postawić na luźno bez specjalnej spiny, że akurat ma to wejść. Poszukałem więc jakiegoś trebla meczowego i wybrałem. Draw and 10-12 Corners and Under 4 Cards. Zaraz napiszę czym kierowałem się przy poszczególnych typach.

1x2 to w dużym stopniu sprawa subiektywna. Bayern jest mega mocny, jest faworytem, ale już kilka razy była taka sytuacja &quot;grali jak nigdy, przegrali jak zawsze&quot;. Skład naprawdę mają silny, w dzisiejszym spotkaniu na pewno strzelą gola, dwa? Przy takiej obronie Barcelony nie może to ujść na sucho. Stałe fragmenty gry też powinny być po ich stronie, bo wielu zawodników z awizowanego składu potrafi zdobywać gole głową. Początkowo też próbowałem poszukać właśnie takiego zakładu, że Bayern strzeli gola głową, ale nigdzie go nie było. Pamiętam, że kiedyś Bet At Home oferował takie zakłady.

Bilans wyjazdowy Barcelony w meczach wyjazdowych LM nie jest świetny. Jest to jakiś problem już od kilku sezonów, gdzie Barcelona na wyjazdach głównie remisowała. Pamiętam przełom sezonu 08/09 i 09/10, gdzie Barca chyba w 5 czy 6 meczach z rzędu na wyjazdach notowała remisy (w tym jeden z Bayernem 1:1). Dziś ich wygrana również jest dla mnie mało prawdopodobna. Bayern na papierze jest jeszcze silniejszy. Mają realną szansą na triumf w LM (jakby wcześniej nie mieli). Tu akurat sprawa wyniku jest kwestią indywidualną i ciężko kogoś do tego przekonać. Ja typuję remis.

Rzuty rożne powinny być na styku. Bayern będzie dążył do uzyskania jak największej liczby stałych fragmentów gry. Skrzydłami grają dobrze i agresywnie i myślę, że ta liczba rzutów rożnych na nich (5,5?) jest również do pokrycia. Barcelona z tymi rożnymi to często jednak loteria, ale nie mają z nich korzyści wiec jakoś nie palą się o ich wywalczenie w przeciwieństwie do innych drużyn które z nimi grają. Garść statystyk z ostatnich spotkań LM Bayernu u siebie i Barcelony na wyjazdach:

Bayern - Juve 12 rożnych
Bayern - Arsenal 7 rożnych
Bayern - BATE 9 rożnych
Bayern - Lille 13 rożnych
Bayern - Valencia 12 rożnych

PSG - Barcelona 11 rożnych
Milan - Barcelona 7 rożnych
Spartak - Barcelona 8 rożnych
Celtic - Barcelona 9 rożnych
Benfica - Barcelona 12 rożnych

Jak widzimy szału nie ma i mega overów tu nie widzimy. Sam w sumie też nie wiem do końca czym się kierować przy typowaniu rzutów rożnych, więc można powiedzieć, że jest to trochę typ na wyczucie. Coś pomiędzy, coś na styku..

W kartkach też głównie kierują się ku overowi ze względu na niską linię i sędziemu, który czasami lubi kartki pokazywać. Nie wiem tylko czy ten mecz faktycznie będzie taki ostry. Tu raczej nie ma żadnych pobudek tak jak np w GD. Skład Bayernu też jest trochę inny. Nie ma tam kilku zawodników, którzy lubili dostawać kartki. W Barcelonie natomiast nie zagra Mascherano, Adriano i Puyol, a oni naprawdę lubili łapać te kartki. Tu kultura gry może wziąć górę i czuję mega czysty mecz. Barca gra raczej na mega spokoju, a to jest pierwszy mecz gdzie drużyny będą podchodzić do rywala z dużym respektem.

Na koniec tylko dodam, że tu ciężko jest naprawdę wytypować coś dobrego. Wolę spokojnie usiąść sobie przed telewizorem i obejrzeć świetny mecz nie stresując się o zakład. Wiele nie ryzykuję a po takim kursie warto to pobrać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom