>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.04.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 23. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Barcelona-Gijon
Typ: Barcelona będzie prowadziła dokładnie 3 golami do połowy
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Barcelona na swoim stadionie gościła będzie drużynę Sportingu Gijon, Gospodarze grają o tytuł mistrza kraju goście natomiast o utrzymanie w lidze na sezon kolejny, wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Primera Divison. Sporting Gijon na pewno łatwo tutaj punktów nie odda w poprzedniej kolejce bowiem zdobył 3 oczka na swoim stadionie z zespołem Sevilli, która w tym sezonie nie gra dobrze na wyjazdach , Barcelona tez kilka swoich poprzednich spotkaniach zagrała na niskim poziomie roztrwoniła tym samym swoją sporę przewagę w lidze jak i odpadła z Piłkarskiej Ligi Mistrzów, moim zdaniem tutaj gospodarze wygrają do 0 ,ale max będzie to wynik 5:0 , myślę że sytuacja z La Coruni jaka miała miejsce w poprzedniej kolejce szybko się nie powtórzył i Sporting będzie zespołem ostrożniejszym z grze obronnej aniżeli drużyna Deportivo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vallecano - Real Madryt
Typ: Rayo więcej rożnych
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecze tych drużyn są niemal zawsze obfite w gole, a zawsze w akcje.
Rayo dalej niepewne pozostania w lidze i nie odpuszczą. Gola tu powinni wpakować. Ale z ich słabą defensywą Real może się rozstrzelać. Potrafili wpadkować 3 gole Villarrealowi, który w tym sezonie ma świetną defensywę.
Wszyscy pamiętamy ostatnie 10-2 na Santiago Bernabeu.
Szczególnie na stadionie Realu gole wpadają, myślę, że i Campo Vallecas 4 wpadną.
Ostatnie 4 mecze na stadionie Rayo: 0-1 ; 0-2 ; 2-3 ; 0-2. Pamiętam dobrze to ostatnie 0-2. Do teraz nie mam pojęcia jak tam wpadły tylko 2 gole! 5-6 spokojnie mogło wpaść!
Real na fali, więc trzech bramek od nich się spodziewam CO NAJMNIEJ!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, primera division
Data, godzina: 23.04.2016 16-00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Real Madryt
typ: Real -2.5
kurs: 3.10
buk: unibet
Analiza:
Zaskakują mnie kursy na ten mecz. Real dopiero co wrócił z bardzo dalekiej podrózy i wciąż liczą sie o mistrzostwo, choć jeszcze na początku kwietnia strata do Barcy to było aż dwanaście oczek. Dziś jest to ledwie jeden punkt i zwyciestwo może pozwolić na chwile wskoczyć na fotel lidera. I tę okazje moim zdaniem Królewscy wykorzystają, bo w małych derbach Madrytu będą grać ze słabiutkim Rayo. Gospodarze to bardzo wdzięczny rywal dla wielu ekip, bo jako nieliczny zespoł z całej ligi gra otwarty futbol, a co za tym idzie ich rywale maja więcej miejsca w ich strefie obronnej. Stąd defensywa Rayo jest najgorszą w całej lidze. A spory udział mają w tym właśnie Królewscy, którzy na Santiago Bernabeu wygrali aż 10-2. Dzis na pewno nie bedzie aż tak wysoko, ale moim zdaniem Real i tak pewnie zwycięży. Ostatnie tygodnie to ich dobra forma. Jedyną wpadkę jaką zaliczyli to fatalny występ w Wolfsburgu, gdzie przegrali 0-2, ale później z nawiązką odrobili straty i awansowali do półfinalu Ligi Mistrzów. I była to jedyna strata punktów od meczu z Atletico, bo pozostałe dziesięć meczy wygrali, w tym z Barcą na Camp Nou 2-1, a do tego rozbili Celtę 7-1, Getafe 5-1 czy Seville i Eibar 4-0. W wielkiej formie jest Ronaldo, który seryjnie zaczął strzelać bramki. W ostatnim meczu z Villareal co prawda gola nie strzelił, ale to i tak nie przeszkodziło pewnie wygrać Realowi 3-0. Rayo to zespół zdecdowanie z niższej półki i mało prawdopodobne był wstanie nawiązać wyrównaną walkę z zespołem Realu, ktory wciąż aspiruje do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Stawiam na pewne zwycięstwo Realu
100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, primera division
Data, godzina: 23.04.2016 16-00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Real Madryt
typ: Cristiano Ronaldo strzeli 2 lub więcej goli
kurs: 2,60
buk: Bet365
Na sobotę zdecydowałem się jednak na strzelca, moze kurs na dwa gole aż tak nie powala bo jest 2,60 ale to w końcu CR7 który strzela jak na zawołanie. W ostatnim meczu jednak nie strzelił nic, więc myślę że teraz poprawi dorobek bramkowy tym bardziej że goni go Suarez (30 goli zdobytych) a Cristiano Ronaldo tylko o jeden gol wiecej jak na razie (31) ....powodzenia
kiepska analiza
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina:hokej, nhl
Data, godzina: 23.04.2016 4:35
Spotkanie: LA Kings-SJ Sharks
typ: LA Kings (+dogr i kar.)
kurs: 1.71
buk:Bwin
Jest to czwarte spotkanie PO między tymi ekipami ze stanem rywalizacji 3-1 dla Sharks po bardzo emocjonujących meczach.W pierwszych dwóch starciach na hali LA niespodziewanie wygrały Rekiny, kolejne starcie a raczej dwa były rozgrywane na terenie Rekinów i tam pierwsze starcie wygrali Kings łapiąc kontakt rywalizacji, jednak drugie spotkanie to zwycięstwo Sharks i teraz Sharks jadą do Miasta Aniołów po awans o który tym razem na hali LA nie będzie tak prosto jak w pierwszych dwóch meczach.Obie drużyny są dosyć wyrównane, kończyli rundę zasadniczą na zbliżonych lokatach bez większych obaw o start w dalszych rozgrywkach, LA mimo wszystko jest dla mnie lepszą ekipą, nie są to jakieś wielkie różnice ale to dla mnie wystarczający powód by zagrać w tym meczu na Kings przy tym stanie rywalizacji.Jakoś nie wyobrażam sobie że LA odpadną już teraz oddając rywalizacje na własnej hali aż 4-1, tutaj mimo wszystko po stronie gospodarzy powinna być większa agresja, zawziętość w grze zdając sobie sprawę że to mecz o przeżycie, być może nie uda im się awansować dalej ale czuję że jeszcze zobaczymy kolejny pojedynek między Kings i Sharks, a mam nadzieje że nawet i więcej.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia - Premier League
Data, godzina: 16
Spotkanie: Live - Newcastle
Typ: Live (-1)
Kurs: 2,26
Buk: BaH
Proszę bardzo, po wczorajszym udanym typku i to nie byle jakim, wstawiam kolejny, moim zdaniem bardziej pewny niż większość Bayernów, Realów, czy Barcelon. Drużyna która w tym momencie nie ma jeszcze nic, absolutnie nic zagwarantowane zmierzy się z kimś, kto walczy o utrzymanie w BPL. Live ma do zyskania nawet LM, Newcastle jedynie,albo aż utrzymanie w w lidze. Mimo wszystko że jestem pijany stawiam na Live, że wygra dwoma bramkami, H2H mówi swoje. Klopp nie odpuśdci...
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle
Typ: Half time result 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bettson
Analiza: Pod wodzą Kloopa Liverpool zyskał na jakości i każdy jeden mecz gra piękną piłkę, ofensyfną, która dostarcza sporo sytuacji do strzelenia bramki. W jutrzejszym meczu zmierzą się z zespołem, który ma nowego trenera (nie dawno trenował Real Madryt), który przyszedł po to by zagwarantować utrzymanie Newcastle. Niestety jutrzejszy mecz nie dostarczy pkt Newcastle. Pewnym typem jest samo zwycięstwo Liverpoolu nad słabym Newcastle. Myślę, że do końca już sezonu Liverpool będzie zaskakiwał nas piękna ofensywną piłką mimo tego, że w lidze nie mają już szans na żadne trofeum. Co do wyniku połowy, po raz kolejny mam przekonanie, że Liverpool już od samego początku będzie nękał bramkę przeciwnika i za wszelką cenę będzie chciał już po pierwszej połowie mieć spokojną przewagę w wyniku, a patrząc na bramko szczelność Liverpoolu w ostatnich meczach jest to jak najbardziej możliwe.
Co do statystyk ciężko tu brać cokolwiek innego pod uwagę jak poprzednie kilka meczy, bo jak pisałem oba zespoły z nowymi trenerami i stylem gry.
✅105
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Brisbane Premier League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Mitchelton - Albany Creek
Typ: x2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie jestem dobry w opisywaniu swoich wyborów ale tu mam wsparcie w statystykach. Dwie drużyny środka tabeli ale cechuje je fakt że po rozliczeniu drużyn z meczy domowych i wyjazdowych widzimy że są to najgorsze drużyny w lidze na wlasnych stadionach i najlepsze na wyjazdach. Ostatnie spotkanie to remis 0:0 a na ta chwile Albany Creek jest w większym gazie. Typowa overowa liga ale tu mysle że nie padnie wiele bramek i kierując się wyjazdowa natura stawiam na gości.
100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics-Atlanta Hawks
Typ: Celtics wygra 1-5 punktami przewagi
Kurs: 4.45
Bukmacher: BAH
Analiza:
Czas odrabiać punkty i ratować miesiąc ;) Ostatnio było blisko pokonania Hawks na ich parkiecie,ale jednak brakło.Dziś liczę na podobny scenariusz co do końcówki meczu jednak liczę że wynik będzie koszystny dla C&#39;s tym razem.Uważam że te drużyny mają podobny potencjał jeśli chodzi o składy i trenerów,dziś może zabraknąć w Celtics Olynyka i napewno Bradleya,natomiast w Hawks-Splittera i być może Schrodera więc po stronie strat w miarę wyrównanie także.Gracze z Bostonu coś nie mają szczęścia do Atlanty bo w tym sezonie ciągle są prze nich ogrywani ale taki stan rzeczy myślę że dzisiejszego wieczoru zostanie przełamany,napewno pomoże w tym gorąca atmosfera stworzona przez fanatyków drużyny C&#39;s.Boston to ciągle młoda ekipa z fajnymi perspektywicznymi graczami no i czas coś ugrać w tych play offach ,bo w przypadku przegranej będą się powoli z nimi żegnać,Atlanta napewno łatwo meczu nie odda więc taki scenariusz jak zacięta końcówka i wygrana kilkoma oczkami,game-winnerem bądź osobistymi jest prawdopodobny.Powodzenia!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz vs Zagłebie Sosnowiec
Typ: Olimpia Grudziądz
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tak więc zacznę pierwszy mój typ w typach dnia. Mam nadzieję że pomogłem.Mówię od razu jestem z Grudziadza,lecz nie kibicuje Olimpii,lecz jutro upatruje w nich zysk.Myślę ze poradza sobie z Zagłębiem który ostatnio nie zachwyca swoją grą jak i wynikami. Olimpia faworyt meczu i myślę ze wygra to spotakanie. W tej kolejce nie doznali goryczy porażki i myślę ze dziś spokojnie pokonaja Zagłebie , a kurs jest do tego zeby grać. Wiem to 1 liga tym bardziej Polska , kazdy sie boi. Ale jak mówie Olimpia gra o utrzymanie i w rundzie wiosennej gra o wiele lepszą piłke. Zagłebie slabiutka runda wiosenna.
pomogłem? podziękuj ???? ) to motywuje
115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vallecano - Real Madryt
Typ: Lucas Vazquez strzeli gola kiedykolwiek
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 34 kolejce Real najprawdopodobniej bez Cristiano Ronaldo i pewnie zastąpi go albo Jese Rodriguez albo własnie Vazques! Jeden i drugi pewnie będzie zastąpiany i będzie miał swoją szanse ustrzelenia bramki przeciwnikowi! Ostatni mecz z Villareal Galaktycznii wygrali po bardzo dobrej grze właśnie Lucasa Vazqueza który to przypieczętował tą wygraną brameczką! Dziś wydaje mi się że coś ustrzeli gospodarzom i będzie chciał pokazać Zidanowi aby może i na niego postawić w Lidze Mistrzów ze City w nadchodzącym tygodniu! Powodzenia!
137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Atletico Madryt - Malaga
Typ: x2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
35 kolejka La Ligi w Hiszpanii! Gospodarze z Madrytu którzy zajmują drugie miejsce w tabeli z 79 pkt. tak jak Barcelona która to lideruje także z 79 pkt. ale z lepszą różnicą goli! Ale dziś najprawdopodobniej mogą się oszczędzać przed półfinałowym spotkaniem w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium, więc Malaga która to zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 42 pkt. może to wykorzystać jak zagra bez strachu i optymizmem że można tu ugrać dobry wynik :grin: a na pewno remis dla przyjezdnych będzie to bardzo dobrym wynikiem!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna;NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 15,30
Spotkanie: Hertha - Bayern
Typ: Bayern wygra i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam wszystkich ciepło. Na dzisiaj oferta ogromna i ja postanowiłem wziąć na łopatki mecz pomiędzy Herthą, a Bayernem . Bayern, który już jest o krok od mistrzostwa będzie się mierzył z Hertha , która realnie myśli o trzecim miejscu .JA spodziewam się bardzo zaciętego i owocnego w gole meczu i dlatego też proponuję grać zakład na to , że Bayern wygra i zobaczymy powyżej 2.5 gola. Patrząc na statystyki ostatnich meczy jak i starć head to head widac , że taki oto rezultat wchodził dość często i jest spora szansa , że też i tym razem wejdzie. Kurs na te zdarzenie całkiem fajny i myślę, że bardzo realny . Bayern bardzo będzie chciał wygrać ten mecz i myślę, że im się to uda i zobaczymy wiele bramek . Życzę powodzenia.
100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Typ: Górnik Łęczna strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gdy zobaczyłem ten mecz w ofercie, to się ucieszyłem, bo zapowiada się ciekawy mecz i mam nadzieje, że będzie można na nim trochę zarobić. Dobrze pamiętam ostatni mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna a Koroną Kielce. Górnik Łęczna wygrał wtedy na swoim boisku 3:2. Było to szalone spotkanie, w którym Korona Kielce szybko objęła prowadzenie 2:0. Jeszcze przed przerwą Górnik Łęczna doprowadził do remisu 2:2, a w drugiej połowie dołożyli jeszcze jednego gola i wygrali. Górnik Łęczna wygrał też z Koroną oraz strzelił w obydwu połowach w meczu w Kielcach wygrywając obie połowy wynikiem 1:0, a cały mecz 2:0. Łęczna bardzo dobrze sobie radzi z Koroną Kielce i mało który klub tak im leży.
100
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Segunda Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Leganes - Ponferradina
Typ: Leganes -1 (EH)
Kurs: 2.60
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W zasadzie za cały komentarz wystarczyłby rzut oka na ligową tabele. Leganes lider rozgrywek, walczący o promocję do Primiera Division, a ich przeciwnikiem zespół z Ponferrady okupujący dolne rejony tabeli. To byłoby jednak zbyt proste. Można dopisać kolejne szczegóły. Leganes fanstastyczne przed własną publicznością (swoją drogą z meczu na mecz przybywa sympatyków tej drużyny i jutro również mają licznie zjawić się na stadionie), gdzie przegrało w tym sezonie tylko raz (świetny bilans 10 wygranych, 6 remisów i 1 porażki - bramki 29-9). Jutro na pewno będą bardzo zmotywowani, by zmazać plamę na honorze, jaką jest niewątpliwie porażka w derbowym spotkaniu z Almeria. Chęć utrzymania pozycji lidera i atut własnego boiska to jedne z czynników, które na pewno przemawiają za ekipą prowadzoną przez Asiera Garritano, cieszącego się wielką estymą wśród miejscowych fanów. To człowiek, który w 2014 wprowadził Leganes na poziom Segundy Division, teraz ma okazję postawić kolejny krok i zrobić awans do Primiera Division. Trzeba przyznać, że Garritano nie ma jutro większych problemów z nieobecnościami. Za kartki pauzować będzie Pablo Insua (29/0) i jest to w zasadzie jedyne utrapienie, jeśli chodzi o absencje w dniu dzisiejszym (od marca kontuzjowany jest Albizua (18/0) na początku kwietnia wypadł ze składu Alberto Martin (24/0)). Wspominałem o świetnych domowych wynikach Leganes? Tak, to teraz wspomnę o fatalnych rezultatach w delegacji, jeśli chodzi o zespół przyjezdnych. To jedna z najsłabiej radzących sobie na wyjeździe drużyn, gorszym bilansem legitymuje się jedynie Llagostera. Ekipa Ponferrady może się &quot;pochwalić&quot; jedynie jednym zwycięstwem, jako gość. Ich bilans wyjazdowy to: 1-5-11 oraz bramki 9-27, co ciekawe jedyne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli właśnie z Llagostera, a miało to miejsce w październiku minionego roku. Od tego czasu rozegrali jako goście spotkań jedenaście (tylko liga) i przegrali siedem, a w czterech przypadkach zanotowali remis. Po części nie dziwię się takim wynikom osiąganym przez Ponferradine. Zmiany trenerów, odejście w zimą najlepszego strzelca Yuriego do Chin, przyczyniło się, że w pewnym momencie sezonu Ponferrada nie potrafiła strzelić gola przez przeszło 600 minut i notowała serię 11 spotkań bez zwycięstwa. Co razi w oczy to kompletny brak stylu tego zespołu. Dostrzegł to jeden z zawodników - Antonio Raillo, który po przegranym spotkaniu z Almeria w ostatniej kolejce (1-3) skrytykował grę zespołu, za co został odsunięty od zespołu. Atmosfera w zespole jest dość &quot;gęsta&quot;, a sprawy nie ułatwiają zawieszenia i kontuzje.
Jak donosi marca.com, jutro nie zagrają:
Por su parte, Fabri González cuenta con las bajas por lesión de Sergio Aguza (6/1*nowy nabytek), que apura su recuperación pero aún no ha podido ejercitarse con el resto del grupo, y de Acorán (33/3), así como las de los sancionados Jesús Berrocal (24/4), que cumplirá su último partido, e Ignasi Miquel (24/0), el segundo del ciclo de cuatro impuestos como castigo.
Además, también ha prescindido para el duelo ante el conjunto madrileño al guardameta Dinu Moldovan (9/0), el lateral Adán Gurdiel (18/0), titular en el último encuentro, y el también defensa Antonio Raíllo (9/0), todos ellos por decisión técnica, más sorprendente en el caso de éste último, indiscutible desde su llegada en el mercado invernal, pero que criticó el estilo de juego antes de recibir al Almería.
Głównie ważni zawodnicy, a trener Fabri nie ma raczej komfortu wyboru. Myślę, że w takim razie Leganes urasta do roli zdecydowanego faworyta i pewnie wypunktuje przyjezdnych. Kurs 1.53 na singla średnio mnie satysfakcjonuję . Z jednej strony świetne u siebie Leganes, walczące o awans i jedna z najskuteczniejszych ofensyw w lidze, z drugiej Ponferrada - z problemami kadrowymi, wewnątrz zespołu, fatalnymi wynikami wyjazdowymi i kiepską defensywą. Powinno być spokojne zwycięstwo gospodarzy.

Przewidywane składy:
Leganés: Serantes; Víctor Díaz, Mantovani, Bustinza, César Soriano; Timor, Ruiz de Galarreta, Gabriel; Omar, Szymanowski y Guillermo.
Ponferradina: Santamaría; Seoane, Alán, Pavón, Casado; Caiado, Basha, Jonathan, Álvaro; Melero y Jebor
160
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Dallas - Minnesota
Typ: Spezza gol
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie numer 5 w 1/8 finału play-off. Para którą opisuje to Dallas Stars z Minnesota Wild. Stars byli wg mnie wielkim, a może nawet największym faworytem wszystkich par play-off. Najlepsza i najbardziej bramkostrzelna druzyna konferencji zachodniej mierzyła się z 8 zespołem tej konferencji, który na dodatek na koniec sezonu zanotował aż 5 porażek z rzędu (+2 później z Dallas w play-off). Udalo im sie wygrac jednak jeden mecz ze Stars u siebie, drugi znow przegrali 2:3 i dzis ta seria moze sie zakonczyc co tez przewiduje. Wg mnie Dallas wygra ale kurs ok 1.85 jest zbyt niski bym zagrał na forum. Postanowilem wytypowac strzelca. 2 strzelec zespolu Seguin nadal nie gra, lider Benn jest oplacany po kursie 2.90 czyli nawet niezle, ale juz dalsi zawodnicy Spezza i Sharp sa placeni po kursach ok 4. Spezza w 1 meczu tych druzyn trafił co tez przewidziałem więc stawiam na niego po raz drugi. Wg mnie to on wlasnie zastepuje nieobecnego Seguina w grze ofensywnej. Jest jeszcze Eakin ktory wystapi w pierwszej piatce (kurs 5.10) ale on zdobyl 2x mniej bramek niz Spezza i wole postawic na bardziej doswiadczonego zawodnika.
285
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Czechy - Praga
Godzina: 10:00
Spotkanie: Dodin O. - Jorovic I.
Typ: 2:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Komuś się chyba mocno kursy pogibały na ten mecz.
Dla forum dałem typ na 2-0 ale kurs na czystą 1 także piękny 2.1 także polecam brać, jeśli ktoś woli mniejsze ryzyko.
Dodin zajmuje 154 miejsce a Jorobic 149 w rankingu WTA.
Obie miały bardzo dobry występ niedawno na nawierzchni TWARDEJ we Francji, tam Jorovic wygrała 2-1 w półfinale a potem wygrała turniej.
Dodin z kolei miała świetny turniej w Niemczech gdzie odprawiła Brengle, Robson i Pliskova Kr, przegrała oczywiscie z Suarez Navarro.
Jorovic od tamtego czasu nie pokazała nic specjalnego.
Co więc przemawia za moim typem i czemu uważam, że kurs na Dodin powinien być w granicach 1.4-1.6?
Teraz największy argument. Jorovic rozegrała na mączce UWAGA 4 mecze w swojej całej karierze!
Ostatni jej mecz przegrała z nonamem Pous Tio 2-0.
Moje pytanie więc jest następujące, dlaczego kurs na Dodin jest 2.1, mimo, że regularnie gra na nawierzchni ziemnej a Jorovic unika jej jak ognia?
Przekonamy się niedługo ????
Powodzenia
Edycja: niestety, pewien portal przekłamuje mecze, znalazłem, że Jorovic rozegrała znacznie więcej meczy na nawierzchni ziemnej a konkretnie 44 z tym, że w sezonie 2015 jej bilans był 7 wygranych na 6 przegranych a zawodniczki były nisko uplasowane. Mimo, wszystko jestem za swoim typem. Pozdrawiam

225
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Augsburg
Typ: 1
Kurs: 2.0
Buk: Bet365
Analiza:
Spotykają się dwie drużyny, które maja o co walczyć. Wolfsburg o europejskie puchary,Augsburg o ligowy byt.Drużyna spod znaku Volkswagena zajmuje 8 miejsce i jeżeli nie chce, aby mu 6 miejsce obecnie okupowane przez Mainz odjechało, musi ten mecz wygrać. Wydaje się, że ciężko im było pogodzić gre w lidze mistrzów z tą w lidze krajowej. Odpadli z Realem Madryt pokazując, że na swoim boisku są groźni (wygrali 2-0). Teraz nie pozostaje im nic innego, jak skupić się na walce w Bundeslidze. Augsburg 14 miejsce i tylko 2 punkty nad strefą spadkową, ale mają mecz mniej od 16 Bremy, która wczoraj przegrała z HSV. Także wydaje się, że to Wilkom będzie bardziej zależałobo mają więcej do stracenia niż Augsburg.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: R. Oviedo - Huesca
Typ: 1/obie nie strzelą gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj spotykają się drużyny, które walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie. Gospodarze mają szanse na bezpośredni awans, bo tracą tylko 4 punkty do 2. miejsca w tabeli ligowej, a do końca sezonu jeszcze 8 kolejek, natomiast goście walczą o utrzymanie, i dzieli ich tylko 1 punkt z miejscem &quot;bezpiecznym&quot;. Ogólnie na dole tabeli, jak i u góry jest duży ścisk, przez co na pewno walka będzie do ostatniej kolejki, bo nikt nie ma pewnego awansu, jak i nikt jeszcze nie jest pewny spadku - chociaż Bilbao B jest na razie na dobrej drodze do tego, bo aktualnie traci 9 punktów do utrzymania, więc tutaj jednak można by się pokusić o stwierdzenie, że najprawdopodobniej zespół nie utrzyma się w 2. lidze. Oviedo na własnym obiekcie to trzecia siła ligi, ich bilans to 10W-4D-2L, a jeżeli chodzi o bramki to do tej pory strzelili ich 27, a stracili tylko 14 (a więc mniej niż 1 gol na mecz). Huesca to najgorsza drużyna w lidze, która gra na własnym obiekcie, ale w meczach wyjazdowych radzą sobie znacznie lepiej, i w tej klasyfikacji zajmują 10. miejsce, ale wyniki też nie robią szału - 4W-8D-5L, a bilans bramkowy to 16 strzelonych oraz 19 straconych goli. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w sezonie, jak i w historii (a przynajmniej na to wskazuje flashscore) zakończył się wynikiem 0:1 dla dzisiejszych gospodarzy. Rezultat nie jest jakiś zachwycający, ale skoro w meczu wyjazdowym sobie poradzili, to dlaczego miałoby być inaczej u siebie, gdzie czują się znacznie lepiej niż na obcym terenie? W tym meczu wg mnie nie będzie niespodzianki, myślę, że goście skupią się na tych &quot;łatwiejszych&quot; meczach, które ich jeszcze czekają, i tam powalczą o punkty, bo dzisiaj będzie naprawdę bardzo ciężko.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom