>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.04.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - 1st Division
Godzina: 13:45
Spotkanie: Skive - Koge
Typ: 1 (draw no bet)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz z drugiej ligi duńskiej gdzie 2 w tabeli Skive podejmie 6 w tabeli zespół Koge. Musze powiedziec ze bardzo zaskoczyły mnie kursy na to spotkanie. Skuve jest wyzej, walczy o awans z kolei Koge jest w srodku tabeli. Do tego Skive jest solidne na własnym boisku gdzie zdobywa wiekszosc puntkow do tego na 12 spotkań wygrywajac az 10! Do tego gra bardzo regularnie. Koge z kolei to zespol bardzo przecietny co prawda tylko 3x przegral na wyjezdzie ale i tylko 3x wygrał. Zespol bardzo remisowy. Jesli bukmacher daje mi tak duzy kurs na gospodarzy ktorzy graja solidnie i w razie remisu zwraca stawke to wydaje mi sie to bardzo atrakcyjnym kursem. Jakie jest prawdopodbienstwo ze zespół ktory na 13 meczy wygral tylko na wyjedzie wygra z zespolem ktory na 12 meczy tylko 2 przegral. Oczywiscie wszystko jest mozliwe ale tutaj kieruje sie prawdopodobieństwem i statystyką.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Real -1HA
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na wstępie napiszę, że nie jestem kibicem żadnej z drużyn.
Gran Derbi to za każdym razem inny mecz. Często jesteśmy świadkami indywidualnych umiejętności. Nierzadko podczas meczów Barcelony i Realu dochodzi do kontrowersji, które dodają pikanterii oraz ostrości w samej grze.
Dziś stawiam na Real ze względu na kilka aspektów. Nie sa drużyną lepszą od Barcelony, ale nie są także ekipą słabszą. Od wielu lat ich poziom jest wyrównany.
Gram na Real gdyż presja wyniku będzie dziś ciążyć na drużynie Enrique. Barcelona traci do Realu 3 punkty i mają jeden mecz więcej. Łatwo policzyc, że jeśli dzis goście nie wywalczą trzech punktów, to ewentualna strata do lidera wzrosnąć może do 9 punktów. Wtedy już będzie po emocjach do konca sezonu.
Myślę, że Real dzis pokona Barcelonę gdyż ich morale są w danym momencie na wyższym poziomie. Awansowali do 1/2 LM, gdy Barcelona zakończyła udział w tych rozgrywkach porażce 0-3 z Juventusem. Real wie, że jeśli dzis nie wygra to wciaz będzie faworytem do końcowego zwycięstwa w Primiera Division.
Gram na Real gdyż dziś nie wystapi trio MSN, a raczej jego ostatni element - Neymar. Spotkałem się z opiniami, że w tak ważnym meczu może to byc wzmocnieniem Barcelony. Absurd. Neymar to klasa światowa i każdy jego brak obniża wysokie loty ofensywy Blaugrany o jakieś 33%.
Real jest podbudowany zwycięstwem z Bayernem. Zagrają dziś z polotem i będą chcieli udowodnić wyższość Realu nad odwiecznym rywalem (w tym sezonie).
Stawiam na 3-1 dla Realu.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Super Liga grupa mistrzowska
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Radnicki Nis - FK Vozdovac
Typ: 2
Kurs: 5,95
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo mnie w tym spotkaniu zdziwiły kursy ale o tym za chwilę na początek tabela grupy mistrzowskiej:

Oba zespoły o nic już nie grają i jest to mecz o pietruszkę więc tym bardziej kursy wystawione przez buki na to spotkanie mnie dziwią. Dla mnie jest to mecz 50/50 a nawet z lekkim wskazaniem na gości ze względu na absencje u gospodarzy o czym będzie na koniec i stąd wolę spróbować zagrać na wygraną Vozdovac. Gospodarze u siebie zanotowali 7 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki, natomiast Vozdovac na wyjazdach ma bilans 7 zwycięstw, 1 remisu i 7 porażek. Dla obu drużyn sezon skończony, udało im się awansować do grupy mistrzowskiej ale nie mają tutaj szans na walkę o europejskie puchary więc trzeba tylko dograć te kilka spotkać i udać się na urlopy. Próbowałem się tutaj czegoś doszukać dlaczego na gości jest tak duży kurs ale jedyne czym chyba buki się tutaj kierowały wystawiając takie liczby, to chyba to, że Vozdovac nigdy nie wygrał na wyjeździe z tym, zespołem. Jednak zawsze musi być ten pierwszy raz i liczę, że dzisiaj ta sztuka im się uda ???? Ostatnie wyniki między tymi zespołami:

Na koniec jeszcze kilka słów o nieobecnych na to spotkanie. Kadrowo w lepszej sytuacje są goście, bo u nich nie ma problemów z absencjami i wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera. Jeżeli chodzi o zespół Radnicki Nis to oni zagrają dzisiaj bez obrońców Zivkovicia (14 występów w tym sezonie) i Volkova (6 występów w tym sezonie) a wątpliwe są występy pomocników Tomicia (8 występów w tym sezonie) i Stojanovicia (26 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie) i czy ostatecznie któryś z tych zawodników zagra będzie wiadomo przed samym meczem ale skoro to mecz o nic to wątpię, że trener gospodarzy będzie z nich korzystał. Według mnie buki popełniły błąd wystawiając takie kursy, bo oba zespoły sąsiadują w tabeli mają zbliżony potencjał , o nic już nie walczą i raczej myślałem, że kursy będą tutaj zbliżone. Skoro tak to wolę iść w stronę drużyny na którą jest dużo wyższy kurs.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Anglia, Premier League
Godzina: 17.30
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Typ: BTTS
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza
Typ na to spotkanie nasuwa się od razu - BTTS to coś co trzeba dzisiaj zagrać. Kurs fajny, bo 1.73 czyli idealnie żeby zaatakować singlem czy nawet dorzucić do jakiegoś ciekawego dubelka. Zacznę może od bramki dla gospodarzy, tutaj problemu być nie powinno. Podopieczni Kloppa strzelają praktycznie każdemu przeciwnikowi w lidze, a tym bardziej zrobią to Crystal Palace, które po nowym roku zaczęło grać dużo lepiej w obronie jest to jednak zasługa głównie Sakho wypożyczonego z Liverpoolu. Dziś on jednak nie zagra przez co obrona &quot;Orłów&quot; powinna być dużo łatwiejsza do sforsowania przez ekipę &quot;The Reds&quot;. Forma brazylijskiego duetu Firmino-Coutinho w ostatnich tygodniach wygląda bardzo dobrze i póki co nikt nie tęskni za Sadio Mane, którego zabraknie do końca sezonu. Jeżeli chodzi o bramkę dla gości to tutaj także jestem spokojny, bo każdy kto śledzi Premier League widzi jak mocno przypomina ona szwajcarski ser. Przed tym mecze bardzo dużo było mówione o tym, że nie będzie mógł zagrać żaden ze stoperów. Wygrali oni jednak walkę z czasem i podobno Lovren jak i Matip będą mogli zagrać. Nie mniej jednak LFC straciło już 40 goli w tym sezonie co pokazuję, że mają oni najsłabszą defensywę w całym top6. &quot;Orły&quot; od momentu kiedy przejął je &quot;Big Sam&quot; grają dużo lepiej także w ataku co pokazuję seria 7 ostatnich spotkań z przynajmniej 1 golem, gdzie tacy bramkarze jak Courtious, Schmeichel czy Cech musieli wyciągać pilkę z siatki przynajmniej po 2 razy. Do tego Benteke, który gra solidny sezon w CP wraca na Anfield, gdzie się zupełnie nie sprawdził. Jak na moje będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Obie strzelą gram jednak do jakieś taśmy dorzucę jeszcze wygraną LFC razem z BTTS&#39;em, bo po prostu LFC ostatnio wygrywa nawet jak nie gra dobrze. Punkty nadal trzeba zbierać żeby zapewnić sobie miejsce premiowane grą w LM, a przecież piłkarsko gospodarze są dużo lepszą drużyną.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Armenia - Pierwsza Liga
Godz: 15:00
Spotkanie: FC Shirak - Alashkert FC
Typ: FC Shirak
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 24 kolejkę ligową do Armenii.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Gyumri City Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Shirak Gyumri a w gości przyjedzie zespół Alashkert Football Club Yerevan.
FC Shirak w swoich 23 ligowych meczach zdobył 43 punkty co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej zaś Alashkert FC plasuje się na 2 miejscu w najwyższej klasie rozgrywkowe w Armenii ze zdobytymi 45 oczkami w swoich 23 spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie w ty sezonie 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 12-9 natomiast goście w delegacjach 8 wygranych, 2 remisy oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 22-8.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły mają jeszcze szansę na mistrzostwo Armenii w tym sezonie ligowym zresztą goście obecnie są mistrzem z tamtego sezonu ligowego i każdy chciałby ich ogrywać i się na nich motywuje, tak więc moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy ale też z innego powodu gdyż jeśli chcą powalczyć jeszcze o mistrza tego sezonu ligowego to muszą u siebie pokonać zespół gości co jest możliwe w tym spotkaniu.
⛔100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Crystal Palace
Typ: 1/BTS
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Liverpool ma szanse aby umocnić się na trzecim miejscu, a żeby to zrobić musi wygrać dzisiejsze spotkanie z drużyną Crystal Palace. Sądzę, że dziś zobaczymy sporą ilość bramek chodź by dlatego, że obie ekipy mają o co grać, Liverpool jak wspomniałem a Palace jest tylko 4 punkty nad strefą spadkową, będzie im zależeć aby powiększyć przewagę. Liverpool u siebie przegrał tylko raz, 11 razy wygrywał i 4 razy dzielił się punktami strzelając 41 bramek i tracąc 16. Warto odnotować, że dziś nie zagrają Mane - najlepszy strzelec 13 bramek w tym sezonie oraz Henderson. W składzie gości bez istotnych nieobecności. Ostatnie 5 bezpośrednich tych drużyn to 3 wygrane Liverpoolu i 2 Crystal Palace, w każdym z tych meczów padł BTS i wygrywała jedna z drużyn. Myślę, że dziś się to nie zmieni i Liverpool wygra a obie drużyny strzelą bramkę, w przypadku Liverpoolu nie powinno być problemu a jeżeli chodzi o gości myślę, że dziś ich najlepszy strzelec Benteke przyczyni się do strzelenia przynajmniej jednej bramki.
⛔100
 
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ dyw. IA
Godzina: 19:30
Spotkanie: Polska-Ukraina
Typ: Polska
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Polska po kiepskim wczorajszym przegranym meczu z Koreą Południową 4:2, podejmie dzisiaj Ukrainę. Ukraina wczoraj również przegrała z Węgrami 5:3. Są to dwie najsłabsze ekipy na tych MŚ. Polska nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, gdyż Ukraina to jedyna reprezentacja, którą powinniśmy pokonać, bez większych problemów. Następnie zostają reprezentację Węgier, z którą możemy powalczyć, Austrii - która jest bardzo dobrze dysponowana i Kazachstanu - głownym faworytem do awansu do elity. Uważam, że Polacy dzisiaj zagrają na miarę swoich możliwości i wygrają ten ważny mecz.
✅91
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy, Bundesliga
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Schalke - Lipsk
Typ:
Lipsk(-1)
Kurs:
4,4
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Szybko bo dopiero wróciłem a mecz za parę chwil. Początkowo miał być czysty win Lipska jednak taki typ już został podany więc gram handi. Lipsk jest w tym sezonie w wyśmienitej formie. Idą jak burza i mają jeszcze niewielkie szanse na tytuł. Schalke ma w nogach 120 minut w środku tygodnia. Myślę, że to duży plus dla Lipska. Dodatkowo sytuacja kadrowa również nie napawa optymizmem. Braki: Baba, Naldo, Neumann, Goretzka. Schalke obecnie na 11 pozycji, dość bezpieczna pozycja w lidze na pewno dużym atutem jest własne boisko jednak myślę, że Lipsk powinien ograć dzisiejszych gospodarzy. Proszę o wyrozumiałość-mecz za parę minut. Pozdrawiam
⛔
100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Juventus vs Genoa
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 23.03.2017/20:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Uah0OxPc/#szczegoly-meczu
Analiza:
Do końca sezonu Serie A pozostało do rozegrania sześć spotkań. Juventus jest bliski mistrzostwa, mają 8 pkt-ów przewagi nad Romą, są w półfinale Ligi Mistrzów, zespół wydaje się być kompletny. Stracili najmniej bramek ze wszystkich zespołów. Po pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu z FC Barceloną na 99% byli pewni awansu. Wygrali 3-0, rewanż został zakończony bezbramkowym wynikiem. Zagrali ustawieniem 4-2-3-1. Pjanic, Pjaca dziś nie zagrają. W spotkaniu na Camp Nou to Stara Dama miała 4 sytuacje bramkowe. Dziś nie spodziewam się emocji w tym spotkaniu. Genoa ma 6 pkt-ów przewagi nad strefą spadkową. Nie jest to bezpieczna pozycja, ale dziś zespół przyjezdnych jest osłabiony brakiem Izzo, Pinilla, Rigoni. Genoa po pięciu porażkach z rzędu w ostatniej kolejce zremisowała 2-2 z Lazio. Za wyjątkiem ostatniego bezpośredniego starcia zakończonego zwycięstwem Genoa 3-1 dość niespodziewanie w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padały niskie wyniki, zazwyczaj 1, 2 zero dla Juve. Dziś po zmęczeniu Ligą Mistrzów, byciu myślami w półfinale spodziewam się zwycięstwa skromnego 1-0-powodzenia
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina; Pilka Nozna Hiszpania
Godzina; 20.45
Spotkanie; Real.M-Barcelona
Typ; Real.M strzeli powyzej 2,5 gola
Kurs; 3,40
bukmacher; totolotek
Analiza;
Czy dzisiaj Barca zakonczy swoj slaby sezon? Mysle, iz tak, w lidze tak. Krolewscy wbija im noz do trumny by sie nie musieli juz meczyc do konca sezonu. Pozostanie im Puchar Krola na koniec maja z Alaves. Gdzie jest dzisiaj Real, a gdzie jest Barca wszyscy wiemy. Mecza sie Katalonczycy swoja gra, oj mecza. Bardzo dziurawa jest ta ekipa, bardzo rozciagnieta, bardzo slabo zbilansowana miedzy obrona a atakiem. Graja juz trzeci sezon w prawie nie zmienionym skladzie, tam juz chemii nie widac, trzeba przewietrzyc szatnie, oj koniecznie. Mentalnie Real tez na dzisiaj jest wyzej, widac ze ta gra sprawia im przyjemnosc. Dzis Barca bez Neymara, Vidala a kolderka krociutka, wartosciowych zmiennikow nie widac. Katalonczycy nie wykorzystuja nawet limitu 3 zmian, Enrique spojrzy na lawke, wzruszy ramionami i graja dalej. Real jest twardy, zorganizowany, zmotywowany, na dzis dwie polki wyzej od Barcy. Pewny win Krolewskich. Obstawie powyzej 2,5 bramki Realu, jeszcze wisi w totolotku po 3,40. To jest dobry kurs.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lyon v Monaco
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Dziś nie tylko oczy piłkarskiego świata będą zwrócone na Gran Derby, również we Francji mamy hit tej kolejki, Lyon podejmuje doskonałe, wyśmienite i fenomenalne Monaco, które idzie po podwójną koronę? Ale by zrobił psikusa Paryżanom. Ja jak i za pewne wielu kibiców na to liczę. Monaco po kapitalnych spotkaniach gra w półfinale ligi mistrzów, pokonał już takie drużyny jak Manchester City i Borussię Dortmund. Monaco ma 3 punkty straty do PSG ale ma 2 spotkania rozegrane mniej, więc formalnie to Oni mogą prowadzić o 3 punkty na 4 kolejki przed końcem sezonu. Lyon praktycznie już w tym sezonie w lidze Francuskiej o nic nie gra, zajmują Oni 5 miejsce do 4 tracą 1 punkt + mają 2 mecze rozegranych mniej ale to wciąż jest tylko pozycja na ligę Europejską. Jedyna szansa wygrać ligę europy i wystąpić w lidze mistrzów w następnym sezonie. Są na to spore szanse gdyż awansowali już do półfinału i zagrają tam z Ajaksem o wielki finał. Tak jak wspomniałem Lyon o nic już nic gra i sam trener to powiedział, że teraz pozostaje już im się skupić tylko i wyłącznie na lidze europy a w lidze Francuskiej będą składem rotować i być może właśnie stanie się to także i w tym meczu. Nie zapominajmy, że Lyon rozegrał we czwartek 120 minut z Besiktasem w Turcji. W Lyonie nie pewni występu są: N. Fekir, R. Ghezzal, A. Lacazette co by było sporym osłabieniem i E. Mammana zaś w Monaco nie zagra G. Boschilia i nie pewni występu są: G. Carrillo, D Sidibe oraz P. Nguinda Ndiffon. Monaco ma super paczkę z młodziutkim Mbappe, którego chce pół europy i naszym K, Glikiem który jest nie do przejścia w tym sezonie. Oczywiście jest jeszcze 9 świetnych zawodników. Stawiam dość odważnie na Monaco. Powodzenia.
✅200
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 22:15
Spotkanie: Huila - Atletico Nacional
Typ: 2 i no btts
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
15 w tabeli Huila podejmuje lidera ligi kolumbijskiej Altetico Nacional.
Gospodarze u siebie mają bilans 3-1-2 i bramki 6-5.
Co prawda Huila ostatnio prezentowała się nieźle, wygrała z Petrolerą (7) i America DeCali (6), ale teraz przyjdzie się im spotkać z drużyną, która zdecydowanie prezentuje wyższy poziom.
Altetico jedzie ostro,na 12 rozegranych spotkań 10 zwycięstw i 2 remisy. Bramki UWAGA 24-4.
Dla odważnych wygrana Atletico do zera, po kursie
H2H:
16.10.16 LA Atl. Nacional Huila 4 : 0
01.05.16 LA Huila Atl. Nacional 0 : 1
26.07.15 LA Huila Atl. Nacional 0 : 2
Najlepszymi strzelcami są Moreno (5 goli) i Uribe (4 gole) i na ich skuteczność dzisiaj liczę.
Lider traci bardzo mało bramek, dlatego podwyższam kurs ze zwykłej dwójki do 2&amp;no btts po super kursie 3,25.
✅225
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom