>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.05.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Roland Garros 2016
Godzina: 14:00 - Mocne opady w Paryżu już od wczoraj
Spotkanie:
Klizan M. - Daniel T.
Typ: Klizan M.
Kurs: 2.83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Taki kurs na Klizana to aż grzech nie spróbować zagrać. Martin to niezwykle dobry zawodnik, ale też nierówny, w tym roku jakoś w lutym wygrał 500 w Rotterdamie broniąc przez drogę bodajże 7 piłek meczowych. Później zagrał jeszcze na 2 Mastersach w Stanach Zjednoczonych i w Miami skreczował, od tego czasu nie grał. Jednak on na mączce jest mocnym zawodnikiem, rok temu bilans 11-10, dwa lata temu 13-4 w ATP. Myślę, że już z jego zdrowiem jest wszystko dobrze na najważniejszym turnieju w roku z nawierzchnią ziemną.
Taro Daniel to hmm nie oszukujmy się zawodnik z okolic 100 rankingowej, raczej poziom Challenger niż ATP. Jeżeli Słowak wyjdzie na korty bez problemów to tu nawet może paść wynik 3:0 czy 3:1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby - Viborg
Typ: Brondby -2.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Gospodarze walczą o europejskie puchary. Goście nie grają o nic i widać to po ostatnich wynikach - 3 porażki. Brondby w niezłej formie dla odmiany z trzema kolejnymi zwycięstwami. Trzy spotkania do końca, więc nie można sobie pozwolić na błąd, jeśli chce się wystąpić na arenie międzynarodowej, a w Brodnby chcą tego. Ostatnie trzy spotkania ligowe między tymi zespołami - wszystkie wygrane przez Brondby do zera (ostatni raz przegrali z Viborgiem 11 potyczek wstecz). Historia, zaangazowanie w cel, atut własnego boiska - wszystko przemawia za Brondby. Do tego dodajmy absencje w szeregach gości: Deblé (23/5) i Grønning (26/0) pauzują za kartki; natomiast Osama Akharraz (16/3), Mikkel Vestrgaard (2/0) i Jeroen Veldmate (9/1) nie zagrają z powodu kontuzji. Warto jeszcze zauważyć, że Viborg gościł na stadionie Brondby 21 razy - z czego przegrał 15 razy (1 raz wracał &quot;z tarczą&quot;). Nic rozsądniejszego na dziś nie sposób znaleźć

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, niemcy bundesliga baraże
Data: 23.05/20:30
Spotkanie: Nuremberg-Eintracht
Typ:over 4,5 kartek
Kurs:1.6
Bukmacher: unibet
Analiza:

Jest to rewanżowe spotkanie, w pierwszym meczu padł remis 1-1 co by nie patrzeć trochę pechowy dla EF gdyż byli zdecydowanie lepszą drużyną, mieli kilka idealnych okazji także zaraz przed gwizdkiem a bramkę którą stracili padła po samobójczym trafieniu.Według mnie w dalszym ciągu faworytem do awansu jest Eintracht ale tym razem zadanie będzie o wiele trudniejsze, gdyż jednak obie ekipy to u siebie stanowią o większej sile a właśnie w dzisiejszym meczu to gospodarze wyjdą z lepszego położenia, bezbramkowy remis tworzy na graczach z Frankfurtu presję, aczkolwiek już nie muszą aż tak bardzo uważać na tyły muszą przede wszystkim strzelać gole, aby awansować koniecznie muszą strzelić gola nawet kosztem jej utraty bo to już im daje dogrywkę.
Gospodarze zapewne będą od początku skupiali się na przeszkadzaniu i wyprowadzaniu kontrataków, emocji jak i brutalnych fauli, nerwów, na pewno nie braknie mecz jest w końcu o kogoś być albo nie być więc idę w tym meczu na kartki, wcale bym się nie zdziwił gdyby doszło do dogrywki.

✅ 60
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Gefle IF - AIK Fotboll AB
Typ: 2 i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich. Muszę przyznać, że moje typy rzadko kiedy nie wchodzą zdecydowanie. Częściej zdarza się, że brakuje naprawdę niewiele. Na dzisiaj wybrałem mecz, który według mnie ma jednego faworyta. Jest nim oczywiście drużyna gości, która wróciła na właściwe tory i w ostatnich spotkaniach pokazuje dobrą dyspozycję. Można zauważyć, że piłkarze tego zespołu stwarzają sporo sytuacji podbramkowych, ale również nie udaje się Im wystrzec błędów w obronie co powoduje, że tracą gole. W efekcie, mecze z udziałem AIK są pełne okazji, strzałów, goli i emocji. Ich dwa ostatnie zwycięstwa na wyjeździe to: 2-3 z Hacken (8.05.16), 2-3 z Falkenbergs (20.05.16). By bardziej Was przekonać do swojego typu napiszę, że ostatnie 3 mecze na wyjeździe z dzisiejszym rywalem AIK wygrało dokładnie tym samym rezultatem (1-2). Nie muszę Wam wyjaśniać dlaczego, ale taki wynik w dzisiejszym meczu spowoduje, że typ okaże się trafiony. A Gefle? Jaki to typ drużyny? Grają bardziej defensywnie czy ofensywnie? W jakiej są formie? Chcecie poznać odpowiedzi na niniejsze pytania i dowiedzieć się więcej o tym meczu? Zapraszam do dalszej części analizy! Gefle to zespół będący aktualnie w nie najwyższej dyspozycji. Świadczą o tym wyniki tej drużyny w meczach domowych. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to ostatni raz wygrali na własnym stadionie z Brommapojkarna w Pucharze krajowym 4-2., które odbyło się 27.02.16. Z kolei ostatnie zwycięstwo w lidze odnieśli 31.10.16 (2-1) z Atvidabergs, czyli z klubem, który w poprzednim sezonie zajął ostatnie miejsce w tabeli i został zdegradowany do drugiej ligi. Od tego spotkania rozegrali 5 spotkań ligowych u siebie i tylko w dwóch zdobyli 1 punkt, zaliczając trzy porażki. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dwa ostatnie mecze Gefle na Stromvallen. Obydwa kończyły się wysokimi porażkami (2-6 z Goteborg, 0-4 z Orebro). Tak wysokich porażek doznali z zespołami z czołówki, a do tego grona można również zaliczyć Ich dzisiejszego przeciwnika - AIK. Kolejna wysoka porażka jest bardzo prawdopodobna, ale według mnie są w stanie także coś strzelić. Łącząc wszystkie argumenty stwierdzam, że warto ten typ umieścić na własnym kuponie, a jeśli ktoś nie wierzy w dzisiejszą skuteczność piłkarzy można postawić na zwycięstwo gości. Życzę wysokiej wygranej na dobry początek tygodnia!

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brondby - Viborg
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Witam. Dziś po raz szósty w tym miesiącu mój Typ Dnia będzie dotyczył ligi duńskiej, na której według mnie da się najwięcej zarobić. Poprzednie typy wszystkie celne, więc dlaczego nie kontynuować serii.

Dziś przed własną publicznością zagra pretendent do gry w europejskich pucharach - Brondby z jednym z najsłabszych zespołów w lidze - Viborgiem.
Gospodarze bijący się z Aalborgiem o ostatnie miejsce w rozgrywkach europejskich na przyszły sezon stają przed wielką szansą na odskoczenie Aalborgowi, bowiem wczoraj zespół z Jutlandii niespodziewanie przegrał przed własną publicznosciom z Esbjergiem 1:2. Jeżeli dziś podopieczni Aurieliusa Skarbaliusa pokonają Viborg, na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek będą mieć 5 punktów przewagi nad kolejnym zespołem w tabeli. Aż grzech nie wykorzystać takiej szansy, zwłaszcza grając zespołem dla którego ten sezon już sie skończył. Viborg jest na trzecim od końca miejscu, a mając już zapewnione utrzymanie, trener próbuje nowych ustawień oraz daje wiecej szans zawodnikom którzy tych szans w tym sezonie otrzymywali mniej. Widać to oczywiście po składzie jaki wystawiają na ostatnie mecze, ale przede wszystkim widać to po osiąganych wynikach. W trzech ostatnich kolejkach trzy porażki, tylko dwa gole przy 7 straconych. Gospodarze wprost przeciwnie, w trzech ostatnich kolejkach -trzy zwycięstwa i to nie z byle kim bo między innymi z Randers czy Nordsjelland.
Jeżeli chodzi o H2h to można powiedzieć że Viborg dla zespołu ze stolicy to idealny rywal. Ostatnie cztery spotkania to cztery zwycięstwa Brondby bez straty gola, a ostatni raz kiedy Viborg cieszył się ze zwycięstwa nad dzisiejszym rywalem to był rok 2006, a więc 10 lat temu. Nie sądzę, aby dziś Brondby pozwoliło rywalowi na cokolwiek w tym meczu. Spodziewam się jednostronnego meczu i pewnego zwycięstwa gospodarzy. Powodzenia!

⛔ 100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jak mozna pisać takie głupoty dotyczące Brondby... Przecież Brondby ma juz kwalifikacje do europejskich pucharów... Przypomnę, ze finał Pucharu Danii wygrała FC Kopenhaga, która będąc mistrzem powoduje, ze 5 drużyna ligi ma kwalifikacje do Ligi Europejskiej. A to oznacza, że Brondby ma 8 pkt przewagi nad Randers na dwie kolejki przed końcem... Najpierw z podstawami sie zapoznać, a potem innym typy podawać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jak mozna pisać takie głupoty dotyczące Brondby... Przecież Brondby ma juz kwalifikacje do europejskich pucharów... Przypomnę, ze finał Pucharu Danii wygrała FC Kopenhaga, która będąc mistrzem powoduje, ze 5 drużyna ligi ma kwalifikacje do Ligi Europejskiej. A to oznacza, że Brondby ma 8 pkt przewagi nad Randers na dwie kolejki przed końcem... Najpierw z podstawami sie zapoznać, a potem innym typy podawać!

Masz racje, pomyliłem się, przepraszam za błąd.
Mimo tego faktu, nadal uważam że ten typ ma bardzo duze prawdopodobieństwo trafności
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo FF - Falkenbergs
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Witajcie, dziś wybieram Szwecję, a dokładnie idę w stronę bramek. Fajne spotkanie się zapowiada z tego względu, iż spotyka się drużyna dobrze grająca z przodu oraz drużyna tragicznie grająca z tyłu. Malmo to zdecydowanie kandydat na mistrza w lidze szweckiej więc takie spotkania jak dzisiaj muszą i powinni wygrać strzelając przy tym sporo bramek. Drużyna gości, to kandydat do spadku, póki co na koncie mają 1 zwycięstwo, 1 remis, oraz 8 porażek, dziś dostaną lanie aż miło. Ja uważam, że to spotkanie zakończy się wynikiem 4:0/4:1/5:1. Więc warto to pograć, bo gospodarze nie przez przypadek mają już w lidze strzelonych 21 bramki, więc ofensywa jest w dobrej formie, typ polecam.


⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Niemcy Bundesliga baraże
Data: 23.05/20:30
Spotkanie: Nurnberg- Frankfurt
Typ: awans gospodarze
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bettson

Analiza: Od kiedy w 2009 roku w Bundeslidze postanowiono po długiej przerwie wrócić do rozgrywania baraży tylko 2-krotnie zespołom z niższej ligi udawało się w 2 meczu pokonywać przedstawiciela 1 Bundesligi. Ciekawostką jest fakt, że jedynym zespołem z 2 Bundesligi , któremu się to dwukrotnie udało była..Norymberga. Dziś gospodarze po raz 3 w ostatnich latach staną przed szansą awansu do Bundesligi, a ich rywalem będzie Frankfurt. Nie widziałem pierwszego ze spotkań, jednak z pomeczowych statystyk i skrótów można wywnioskować, że Frankfurt był wybitnie nieskuteczny i w zasadzie zmusił gości do rozpaczliwej obrony. Oczywiście zawodnicy z Norymbergi mieli tak nikły procent posiadania piłki również z powodu przyjętej przez ich trenera taktyki i faktu, że po szczęśliwym zdobyciu bramki skupili się wyłącznie na obronie korzystnego wyniku. U siebie ich gra będzie musiała wyglądać nieco inaczej, formacja ofensywna będzie musiała się ożywić i przejąć część ciężaru gry na siebie , bo w innym wypadku może to się skończyć dla gospodarzy tragicznie. Z jednej strony wydaje się być wątpliwym 3 kolejne zwycięstwo w barażach Norymbergi, zwłaszcza w kontekście tego jak marnie zaprezentowali się w pierwszym meczu. Z drugiej zaś mecz jest meczowi nierówny i Frankfurt musi zapłacić jakąś karę za swoją nieskuteczność w 1 spotkaniu dwumeczu. Poza tym ich wyjazdowa postawa w tym sezonie Bundesligi woła o pomstę do nieba. Mecz niezwykle trudny do typowania, choć na logikę po pierwszym meczu to Frankfurt wydaje się być jego zdecydowanym faworytem. W futbolu jednak 1+1 nie zawsze daje 2 i sądzę że przy pomocy szczęścia gospodarze kolejny raz zameldują się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom