>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.05.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 23. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -MS u-20
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Anglia - Gwinea
Typ:
1/+1.5 bramki
Kurs:
1,44
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Kurs nie jest jakiś powalający, ale z pewnością wejdzie. Mówi się, że pewniaków nie ma, ale są pewne mecze, które mają nawet przyzwoity kurs i tutaj właśnie uważam ten tym. Anglia to poukładana drużyna, co zresztą pokazują wyniki (odkuli się na Francji, skwitowali już Argentynę, zremisowali z Portugalią i w tamtym roku już dobrze poradzili sobie z USA). Gwinea nie ma tutaj szans, liczę na mocno 3:0 dla Anglii, co zresztą widać po buku (Kurs na to, że Gwinea strzeli bramkę sięga powyżej 2). Myślałem jeszcze nad 1 i over 2.5 za 1.80 - aczkolwiek taki wynik może być mniej pewny (tak jak pisałem wyżej, Gwinea raczej nie strzeli a od chłopaków z wysp dwie brameczki w tym meczy są bardziej pewniejsze od Korony dzisiaj).


Dyscyplina: Piłka Nożna - MS u-20
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Meksyk - Niemcy
Typ:
BTTS
Kurs:
1,63
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Kiepski start dla reprezentacji Niemiec z Wenezuelą, oraz zmęczenie dla Meksyku, które miało zaciętą walkę z Manuatu. Nasi Europejscy sąsiedzi muszą wywalczyć jakieś punkty, Meksyk nie może odpuścić przed ciężkim bojem z Wenezuelą. Wynik ciężko obstawić, bo mecz będzie naprawdę zacięty. Moim zdaniem typ krótki, mecz skończy się bramkami dla obu drużyn, nieważne w jakiej byliby kondycji (Meksyk nawet prowadząc wysoko ma predyspozycję tracić bramkę, natomiast Niemcy mimo żelaznej defensywy muszą wyjść na ten mecz ofensywnie, stąd BTTS).
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators-Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks wygra(łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Play Off w NHL są w tym roku naprawdę piękne.Co za mecze,co za serie!Predators są największą niespodzianką tego roku i podobno z całego grona drużyn z postseason dawano im najmniejsze szanse na wygraną-gdzie są obecnie?Czapki z głów,jeden mecz od Finałów.Anaheim mieli trochę lepsze notowania ale także świetnie sobie radzą i głównie ta wygrana seria z Oilers mnie do nich przekonała jako kandydata do tytułu.Wiadomo Edmonton nie był faworytem tamtej serii ale Ducks świetnie poradzili sobie z presją przy wyniku 0-2 po meczach u siebie i zrobili z tego pojedynku wielką wygraną nad świetnym młodym zespołem.Wielu świetnych graczy jak Getzlaf,Corey Perry ,Rakell czy Silfverberg dziś muszą zagrać swój optymalny hokej i wznieść się na wyżyny umiejętności i wrócić na mecz nr 7 do Anaheim.Wierzę że są w stanie to zrobić i jednocześnie myślę że Preds mogą po prostu nie udźwignąć presji i szansy jaka przed nimi stoi.Ducks to bardziej doświadczony zespół,takie mam wrażenie.Przekonamy się niedługo jak będzie,mecz już od drugiej w nocy naszego czasu.
⛔ 100
 
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Guanghzou - Kashima
Typ:
Guangzhou Evergrande win i Powyżej 3.5 gola
Kurs:
3.55
Bukmacher:
forbet
Analiza:


Dzisiaj na tapetę biorę pojedynek 1/8 AFC w którym lider chińskiej Super League podejmuje aktualnie 6 zespół J - League.
Obydwie ekipy awansowały do tego etapu rozgrywek w miarę pewnie ( Guanghzou - 2 m. , Kashima 1- m. )
Gospodarze dzisiejszego meczu imponują w ostatnim czasie serią 6 zwycięstw w rodzimych rozgrywkach , a wliczając wszystkie inne spotkania nie przegrali od 13 meczy.Goście natomiast dostali ostatnio lekkiej zadyszki przegrywając dwa ligowe pojedynki ( Kawasaki , Kobe ) i w nieco gorszych nastrojach jadą do Chin.
Patrząc na aktualną dyspozycję oraz możliwości kadrowe jednych i drugich nie sposób zwrócić uwagi na brazylijski duet Alan - Goulart po stronie Guanghzou strzelający jak na zawołanie ,wspierany przez reprezentanta Chin - Gao. Ta trójka w głównej mierze decyduje o zdobyczach bramkowych i punktowych gospodarzy i to z ich strony zapewne będzie groziło największe niebezpieczeństwo gościom. Myślę że Kashima ma dużo mniej atutów personalnych i jedynie szybki Suzuki zdaje się być głównym zagrożeniem z ich strony w moim odczuciu .
Obydwie ekipy spotkały się ze sobą w w tychże rozgrywkach wiosną 2015 r. , gdzie w domu lepsi byli Japończycy ( 2:1) , natomiast w analogicznym meczu górą gospodarze ( 4:3). Sądzę że dzisiaj będzie podobnie i Guanghzou wygra pewnie to spotkanie aplikując rywalowi kilka goli ( preferowany wynik - 3:1 ).

⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Polska
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kwidzyn - Azoty Puławy
Typ: 2
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Pierwszy mecz o 3 miejsce, faworytem jest ekipa z Puław która już w dwóch poprzednich sezonach zajmowała to miejsce, w tym roku skład ma jeszcze mocniejszy i nigdy tak mocno nie wyrażali się zawodnicy i trenerzy o awansie do finału, tego się zrobić nie udało ale obrona brązowych medali to minimum dla takich zawodników jak choćby Krajewski, Bogdanow, Bartek Jurecki, mają zdecydowanie mocniejszy personalnie skład, a oba mecze w rundzie zasadniczej wygrała ekipa Azotów:
Azoty Puławy 33:21 Kwidzyn
Kwidzyn 27:29 Azoty Puławy,
zresztą widać, że w naszej lidze jest coś takiego, że jest te 4 ekipy które niby są w tej czwórce ale jeżeli dochodzi do bezpośrednich starć danych ekip już są różnice znaczące, np w półfinałach czy zasadniczym gdzie Puławy miały stawiać się Płockowi, wyłapywały, w lidze Kwidzyn miał się stawiać Puławom, dostał dwa razy, Wisła Płock dostaje prawie zawsze od Vive, nie inaczej będzie tym razem, Azoty są lepsze i to wygrają, czym zrobią bardzo duży krok do brązowych medali.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 14:30
Spotkanie: Muang Thong Utd - Kawasaki Frontale
Typ: 2
Kurs: 2.01
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
witam
po krótkiej przerwie znów podaję typ, na dziś wybieram szybko rozgrywane spotkanie azjatyckiej ligi mistrzów między tajskim Muang Thong Utd a japońskim Kawasaki Frontale
zacznijmy od krótkiego przedstawienia sytuacji obu drużyn w rodzimych ligach. MTU jest po 16 kolejkach liderem na własnym podwórku, choć w czołówce jest ścisk (2 miejsce zajmuje mający tyle samo pkt Buriram, a 3 jest mający pkt mniej Chiangrai Utd)
mimo iż gospodarze dzisiejszego pojedynku w 16 meczach w tajskiej lidze zgromadzili na swoim koncie 34 pkt to postanowiłem postawić dziś przeciwko nim a oto dlaczego:
1) ich załamanie formy - nie dość, że nie wygrali od 4 meczów, to nawet nie zdobyli punktu - w 5 ostatnich meczach mają 4 porażki i 1 zwycięstwo. Są to 2 porażki u siebie z zespołami z 7-8 miejsc w lidze tajskiej, wyjazdowa porażka z zespołem z dolnych okolic tabeli i wyjazdowa porażka w lidze mistrzów w meczu o to kto zajmie pozycję lidera grupy z Kashima Antlers (nota bene nie tak dawnego przeciwnika Kawasaki)
2) owszem strzelają bramki, ale również zdecydowanie za dużo ich tracą, w meczu z Japończykami taka nieodpowiedzialna defensywa może się zemścić
3) mecze u siebie - w meczach gospodarskich Muang Thong są dopiero 8 zespołem ligi tajskiej mając 5 zwycięstw i 2 porażki (swoją pozycję w lidze zawdzięczają świetnemu bilansowi na wyjazdach)
Kawasaki Frontale zajmują natomiast 5 pozycję w lidze japońskiej z dorobkiem 22 pkt i 3 punktową stratą do liderującej Gamba Osaki. Przeciwnie do dzisiejszych rywali japończycy notują ostatnio rewelacyjną formą (4 ostatnie mecze to same zwycięstwa, rozpoczynający serię 5 ostatnich meczów to porażka z Cerezo na wyjeździe)
Kawasaki Frontale są drużyną lubiącą i umiejącą grać na wyjazdach toteż uważam, że są w stanie wypracować sobie dziś w Tajlandii solidny handicap w postaci zwycięstwa w pierwszym meczu 1/8 ligi mistrzów.
pozdrawiam i powodzenia
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 14:00
Spotkanie: Guanghzou - Kashima
Typ: Kashima over 1.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsze mecze 1/8 finału AFC LM , ja wybieram pojedynek Chińsko-Japoński a konkretnie Guanghzou &amp; Kashima , jak już kolega wyżej wspomniał o bramkach to ja pójdę także tym tropem i liczę na sporo goli . Parę dni wstecz udało mi się wytypować porażkę Kashimy z Kawasaki u siebie ale głównym motywem tego typu była słaba gra Kashimy u siebie i to się potwierdziło , wiem że AFC a J-League to dwa inne światy ale patrząc na grę gości w AFC to możemy sądzić iż jest odwrotnie bo u siebie 3 zwycięstwa a wyjazdy 2 porażki i zwycięstwo , ale patrzę pod względem goli i w każdym z tych trzech wyjazdów gola strzelili ba nawet wygrali w Korei z Ulsamem i to 4:0 stąd liczę że i dziś powinni się postarać o bramkę przed rewanżem za tydzień u siebie no i jak też kolega wyżej wspomniał o ich spotkaniu które miało miejsce 18.03.2015 a wynik 4:3 czyli szalony mecz a w doliczonym czasie gry padły dwa gole no i stąd u mnie over 1.5 gola ze strony Japończyków tym bardziej że Guanghzou u siebie w tej edycji AFC trochę rozczarowuje - 2:2 z Suwon Bluewings czy też 1:1 z innym reprezentantem Japonii Kawasaki Frontale !
⛔ 100
 
T 52

thedon

Użytkownik
Puig M. - Pliskova Kr.
Typ : powyzej 8,5 gemow w 1 secie
Kurs : 1,35
Godzina : 14:00 , Strasbourg (Francja)
Obie zawodniczki sa dosc zaawansowane technicznie.
Jedna jak i druga maja dobry serwis.
Mysle, ze ten kupon powinien spokojnie byc trafiony.
Stawka : 3/5
Nieregulaminowy zapis typu
Brak bukmachera
Kiepska analiza
⛔100
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
Dyscyplina: - Tenis Woman kwalifikacje French Open
Godzina 14:30
Spotkanie:Andreescu B.V- Tereza Smitkova
- Typ: 2 kurs 2.71
Bukmacher: Nazwa bukmachera 1xbet
Analiza:
Witam . To moja prierwsza analiza ,więc cóż od czegoś trzeba zacząć. Pod lupę wzięłem mecz tenis kobiet 1 runda kwalifikacji French Open kobiet pomiedzy reprezentantką Kanady Biancaa Andreescu i reprezentantką Czech Terezy Smitkowej. Reprezentantka Kanady jest młodą zawodniczką ma 17 lat i bedzię to jej pierwszy występ w tak ważnym turnieju ,osiagała sporę wyniki w juniorskim Wielkich Szlemach na kortach twardych.Na kortach ziemnych wygrała turniej Itf , ale to turniej mniejszej rangi i zapewne brakować będzie jej ogrania i może zjeść ją trema.Po drugiej stronie zawodniczka Czech która rozegrała na kortach ziemnych 77 spotkan z czego przegrala 56 . Jest starszą zawodniczką bardziej ograna w większych turniejach. Dwa lata temu przeszła tutaj pierwszą rundę a w kwalifikacjach nie odpadła jeszcze w pierwszej rundzie więc dlaczego miała by odpaść teraz ,ostatni mecz zagrała 14 maja a reprezentka Kanady 24 kwietnia co nie ma żadnego wpływu na moją ocenę. Ja zagram to za 1 tysiąć bo mam limity na 1xbet. Wiadomo zawsze jest ryzyko , ale wystarczy spojrzeć na mecze kwalifikacji ze faworyci wyraźnie odpadają . Powodzenia
✅ 171
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finland ,Veikkausliiga 2017
Godzina: 23.05.2017 - 17:30
Spotkanie: Mariehamn - Lahti
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witajcie typerzy, witajcie hejterzy, to znowu ja JustPositive. Dzisiaj mam dla was coś fajnego typ od mojego analityka prosto z Finlandii Mariehamn - Lahti. H2H na korzyść Mariehamnu , tabela przedstawia się następująco po 7 spotkaniach Mariehamn na miejscu 6 z 2w 4r 1p , Lahti 7 meczy 2w 3r 2p. Forma z ostatnich 5 meczy na korzyść Mariehamnu . Drużyna jest bardzo mocna moim zdaniem, często ruszają jak dziki w pierwszej połowie a czasami wyczekują i kończa przeciwnika zmasowanymi atakami w ostatnich 15 minutach spotkania. Są jak batman nigdy nie wiesz gdzie jest i co robi. Z której strony uderzy i jak się zachowa. To drużyna uniwersalna nastawiona na gre w piłkę .Dlatego też wierzę że dzisiejszy mecz będzie na ich korzyść! Pozdro :grin:
⛔ 100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA Nurnberg
Godzina: 15:30
Spotkanie: A.Riske - K.Flipkens
Typ: 2-0 w setach wygra A.Riske
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gram, ale się obawiam z prostego względu. Granie Alison Riske w roli faworyta na cegle i to jeszcze 2-0 w setach to musi być ZAWSZE zły pomysł. Ale tylko ta zasada/mysl przeczy temu typowi. Kursy spadają na Riske i bardzo słusznie. Zacznę od Flipkens. Kristen wygrala w pierwszej rundzie po zaciętej rywalizacji z dużo słabszą przeciwniczką, która wróciła po kontuzji. Widać że Kristen Flipkens nie przepada i nie potrafi grac na swoim poziomie na czerwonych kortach. Ponadto wyraźnie widać to po jej występach, ona po prostu unika tej nawierzchni przez całą karierę. Nie jest to zawodniczka ofensywy, czeka na błąd rywalki i przyspiesza w odpowiednim momencie. Mimo tego jej sposób gry i niczym &quot;skloszowe&quot; zagrania nic dają, ponieważ piłka zwalnia czy wręcz staje w miejscu i rywalka z takim zagraniem &quot;robi co chce&quot;. Alison Riske zaskoczyła i zagrała dobry mecz w pierwszej rundzie. Niby Yankeska ale dobrze sobie radziła i bardzo jej zależało na zwycięstwie. Riske nie potrafi grać tak jakby należało grać na cegle. Jednak jej mocny tenis się sprawdził wczoraj i dziś powinna mieć jeszcze łatwiej z Flipkens. Mertens sie wczoraj mocno postawiła, a Flipkens nie powinna w żaden sposób zagrozić Alison. Mi w tym typie przeszkadza jedynie to że Riske jest faworytka, a cegła to nie jej swiat, ale Flipkens jest w podobnej sytuacji. Powodzenia!
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - AFC Liga Mistrzow
Godzina: 17:00
Spotkanie: Persepolis vs Lekhwiya
Typ: Ponad 2,5 bramki
Kurs: 2,02

Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/8 finalu AFC. Dwie bramkostrzelne druzyny spotykaja sie dzisiaj w cwiercfinale. Obie druzyny czesto strzelaja bramki i to w duzych ilosciach. Brak jakichkolwiek abstencji w obu teamach. Uwazam ze mecz bedzie bardzo dynamiczny i warto zagrac over. H2H rowniez klaruje typ bardzo prawdopodobnym
3-0
0-3
Liga Mistrzow w Azji to rownie prestizowa liga jak europejska LM, wiec jest o co walczyc. Powodzenia
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: French Open (Francja) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 16:25
Spotkanie: Alexa Glatch - Tamara Korpatsch
Typ: 1
Kurs: 5,18
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie kwalifikacyjne kobiet do głównego turnieju Wielkiego Szlema we French Open. Według mnie kursy tutaj nieco przesadzone. Wprawdzie Alexa Glatch w ostatnim czasie trapiona jest kontuzjami i niedawno dopiero wróciła po kilku miesięcznej przerwie i co za tym idzie dopiero dochodzi do formy ale żeby z tą rywalką wystawić na nią aż tak wysokie kursy, to o tym przekonany nie jestem i próbuję tutaj iść w stronę zwycięstwa Amerykanki. Za Korpatsch napewno przemawia to, że z pewnością jest w wyższej dyspozycji niż jej rywalka i gra regularnie. Alexa z kolei ze względu na uraz mało w tym roku grała i może nie czuć za dobrze piłki a także niewiadomą pozostaje to jak będzie się po korcie poruszać. Faworytką w tym starciu bez wątpienia jest Niemka Korpatsch ale według mnie nie aż tak dużą jak wskazywałyby na to kursy. Młodsza Tamara powinna na korcie lepiej wyglądać od swojej starszej rywalki, bo i dużo więcej w tym roku grała ale ja mimo wszystko widzę tutaj szansę na niespodziankę. Jeśli tylko Amerykanka będzie dobrze serwować to ma szansę tutaj sprawić niespodziankę. Między obiema zawodniczkami nie ma jakiejś wielkiej różnicy, jedyną niewiadomą jest to jak Amerykanka czuje się i w jakiej jest dyspozycji po tej kontuzji. Ja tutaj postanowiłem zaryzykować i zagrać na niespodziankę, bo według mnie kursy tutaj są przesadzone i mam nadzieję, że uda się to wykorzystać. Podsumowując bez wątpienia faworytką tego pojedynku jest Tamara ale ja tutaj widzę jakiś cień szansy dla jej rywalki i próbuję tutaj niespodzianki ;)
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Benevento - Spezia
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Piąta drużyna sezonu, Benevento podejmuje ósmą Spezię. W meczach gości pada zazwyczaj mało bramek, w sezonie było ich zaledwie 72 (38-34), więc i dziś nie liczę na fajerwerki z obu stron, lecz na minimalne zwycięstwo gospodarzy. W regularnym sezonie Benevento wygrało 2 mecze ze Spezią u siebie 1-0 i na wyjeździe 3-1. Beniaminek ma wielką szansę na awans do Serie A i będą się starać, by to osiągnąć. U siebie Benevento ma stosunek meczy 13-6-2, a więc rewelacyjnie, z kolei Spezia na wyjeździe 4-8-9 czyli nie najlepiej. Obie drużyny w maju jeszcze nie przegrały, Benevento 3-1-0 8:3 Spezia 1-2-0 1:0. Ktoś awansować musi i liczę, że będą to gospodarze w regulaminowym czasie gry. Zastanawiałem się dziś jeszcze nad zwycięstwem Gaz Metan w lidze rumuńskiej, ale Serie B wydaje mi się pewniejsza.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie:
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy
Typ: Azoty -1,5
Kurs:
2,11
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Dziś oferta bardzo uboga i trudno znaleźć jakiś Typ Dnia godny polecenia, po dłuższym zastanowieniu się postanowiłem obstawić mecz piłki ręcznej o 3 miejsce.
Obie drużyny zostały rozbite w półfinałach, Kwidzyn rozbity został przez Vive Kielce w dwu meczu 45:55 natomiast Azoty rozbite zostały przez Wisłę Płock 50:62. Bardziej mnie zaskoczyła wysoka porażka Puław z Wisłą Płock aniżeli Kwidzyn.
Azoty pokonały dwukrotnie Kwidzyn w sezonie zasadniczym u siebie 33:21 i na wyjeździe 29:27. Dziś również stawiam, że Azoty wygrają minimum 2 golami.
W swoim składzie mają takich piłkarzy jak: V.Bogdanov (wiekowy ale w dalszym ciągu świetny bramkarz), P. Kuchczyński (skrzydłowy, były reprezentant Polski), P. Krajewski (skrzydłowy reprezentant Polski, który gra również na rozegraniu w zależności od potrzeb) M. Kubisztal, R. Orzechowski (obaj rozgrywający, byli reprezentanci Polski), K. Łyżwa, R. Przybylski, P. Masłowski (również wszyscy rozgrywający, wszyscy reprezentanci Polski), B. Jurecki (obrotowy, były reprezentant Polski nikomu chyba nie trzeba przedstawiać).
Na tle graczy Kwidzynia wygląda to naprawdę imponująco.
Nie wydaje mi się aby Azoty mieli jakiekolwiek problemy z wywalczeniem brązowego medalu.
Powodzenia.


⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Franca baraże o Ligue 2
Zdarzenie: FC Paris - Orleans
Typ: I połowa over 0,5
Godzina: 20:45
Bukmacher: forBet
Kurs: 1.65
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek barażowy którego stawką jest udział w przyszłym sezonie na Francuskich boiskach Ligue 2. Spotkają się tutaj gospodarze ekipa FC Paris z Orleans. Gospodarze tego meczu to 3 zespół Francuskiej National (odpowiednik 3 ligi), który rzutem na taśmę w ostatniej kolejce wskoczył na miejsce premiujące udziałem w tych barażach. Warto zaznaczyć dobrą postawę tej drużyny na własnym stadionie gdzie w 17 rozegranych spotkaniach stracili oni zaledwie 6 bramek. Co ciekawe nie wiele również ich zdobyli bo tylko 13. Goście natomiast tylko dzięki porażce 19 zespołu w tabeli (Red Star) utrzymali 18 pozycję, która premiuje udziałem właśnie w tych barażach. Trudno jednak cokolwiek pozytywnego napisać na temat wyjazdowej postawy zespołu Orleans, który stracił 37 bramek w 19 rozegranych pojedynkach co daje nam średnio 2 bramki stracone na każdy wyjazdowy pojedynek. W mojej ocenie lekkim faworytem tego pojedynku wydają się być niesieni dopingiem własnej publiczności gospodarze lecz nie można zapominać, że w dalszym ciągu to zespół z wyższej klasy rozgrywkowej. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę 1 bądź więcej bramek już po pierwszych 45 minutach spotkań z racji tego, że nikt tutaj nie będzie zainteresowany remis pozostawiając sprawę awansu bądź spadku do rewanżowego meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom