>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 23. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina:
2:45
Spotkanie:
Fluminense - Santos
Typ: oba zespoły strzelą gola
Kurs:
1,95
Bukmacher:
bet365
Przed własną publicznością gospodarze rozegrali do tej pory 4 mecze w lidze. Strzelili 5 bramek a stracili 3 bramki. CO ważne - jeszcze nie przegrali na własnym stadionie. A podejmowali m.in. Corinthians (1:0) oraz Gremio (1:1). Satos na wyjazdach w 5 meczach strzelił 4 bramki tracąc 5. Odnotował 1 wygraną, 1 remis i 3 porażki. Ale na plus Santosu zasługuje seria 3 wygranych z rzędu przerwana w poprzedniej kolejce przez Atletico. Podsumowując - pewny jestem że Flumi coś strzeli, a mam też nadzieje że Santos z Gabrielem i Bueno w ataku też coś ustrzeli.
Po inne typy/propozycje, lub po prostu dyskusję zapraszam do działu z ligą brazylijską.
Pozdrawiam
m
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na trawie (Międzynarodowe, Hockey Champions Trophy, Kobiety)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Argentyna - Nowa Zelandia
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: BaH
Analiza:
Dziwi mnie tak wielki kurs na Argentynę. W meczach tych pada bardzo mało bramek, granica 3/4
Argentyna w ostatnich 5 spotkaniach wygrała aż 4 razy, zaś Nowa Zelandia, tylko 1.
Ogólnie mecze obu drużyn są na korzyść Argentyńczyków, wygrali z N. Zelandią 2 razy, a Zelandia 0.
Dla mnie warto dołączyć typ do reszty.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: Chile i over 2.5 gola
Kurs: 4.33
Buk: Bet365
Jedyny i to dość spory minus Chile w dzisiejszym meczu to brak Vidala ale nawet bez niego ten środek pola w ekipie Chile wygląda mega dobrze: Sanchez, Diaz, Vargas do tego Chile po tym rozgromieniu Meksyku jest w niezłym gazie i porównując ich mecz do meczu Kolumbijczyków z Peru to typ na zwycięstwo Chile nasówa się sam. Jak Kolumbia będzie grałą taką padake jak z Peru gdzie oddali chyba tylko jeden strzał w światło bramki to Chile samo ten over powinno pokryć bo Chłopaki się rozstrzelały jednak Meksyk został pozbawiony nadziei dlatego nic nie trafił wątpie żeby taka sytuacja powtórzyła się dwa razy z rzędu dlatego myślę, że ten over powinien gładko wskoczyć bo Chile to jednak top defensywy nie ma i lubią te bramki tracić ale patrząc ogólnie wygładają dużo lepiej na tym turnieju niż Kolumbijczycy i powinni brać ten mecz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa America
Godz: 04:00
Spotkanie Kolumbia-Chile
Typ; over 3.5
Kurs 4.36
Buk OddsRing
Analiza: Moim zdaniem bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja zespołów z Kolumbii oraz Chile w Półfinale odbywającego się w USA Copa America, Kolumbia w poprzednim swoim spotkaniu pokonała ekipę Peru dopiero po rzutach karnych, Chile natomiast bez większych problemów rozprawiło się z zespołem z Meksyku wygrywając aż 0:7 co na pewno nie było małą niespodzianką bowiem przed pierwszym gwizdkiem sędziego spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane, moim zdaniem w tym meczu obie ekipy co najmniej po jednym golu zdołają strzelić swoim rywalom , bowiem obie graja na podobnym poziomie, mecz śmierdzi mi remisem, nie mam tutaj jakiegoś zdecydowanego faworyta do zdobycia awansu do finału tych rozgrywek w poprzednich meczach pomiędzy tymi dwiema ekipami zawsze padało sporo bramek a dwie ich poprzednie potyczki kończyły się remisami 1:1 oraz 3:3, uważam iż w tej kolejce będzie podobnie, poza tym nie jest to spotkanie towarzyskie ,ale mecz o wejście do finału rozgrywek, stawiam na wynik po 2 po 90 minutach tego spotkania a myślę że finalistę wyłonią dopiero rzuty karne
⛔ 100
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kemi - Rovaniemi
Typ: oba zespoły strzelą gola
Kurs: 1,94
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Cześć. Dziś na tapetę biorę spotkanie dwóch średniaków ligi fińskiej. Mecz w którym nie ma faworyta ja natomiast stawiam na to że obie drużyny strzelą bramkę. Kemi w ostatnich 5 meczach u siebie zdobywało minimum 1 gola natomiast Rovaniemi na wyjeździe w 4z5 meczów schodziło z murawy ze zdobyczą bramki. Pozdrawiam i powodzenia;)
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Copa America
Data, godzina: 23.06.2016 2-00
Spotkanie: Kolumbia - Chile
typ: awans Chile
kurs: 1.75
buk: betsson
Analiza:
Na swoich rywali w wielkim finale Copy Americi już czekają wicemistrzowie świata, piłkarze Argentyny, ktorzy w półfinale rozbili gospodarzy tegorocznego turnieju USA aż 4-0. I ten drugi półfinał bedzie z pewnością bardziej zacięty niż pierwszy, ale i tak jest jeden faworyt do awansu, a mianowicie obrońcy tytułu Chilijczycy. I nie tylko przez pryzmat meczu ćwierćfinałowego z Meksykiem, gdzie rozjechali ich aż 7-0. Juz wczesniej w fazie grupowej grali dobrze, bo wygrali mecze z Boliwią i Panamą oraz przegrali tylko z Argentyna. A Kolumbia?? Zespół gwiazd ktore chyba są przemęczone sezonem. Początek mieli obiecujący, bo wygrali z Usa 2-0 i Paragwajem 2-1, później przyszła porażka z Kostaryką 2-3, a w cwiercfinale zagrali bardzo słabe zawody z Peru, gdzie nie padła zadna bramka, a w karnych Kolumbia była już bezbłędna i wygrali serie jedenastek 4-2. Ale czy taka forma wystarczy na rozpędznych Chilijczyków ktorzy chcą sie zrewanzować Argentynczykom za porazke w fazie grupowej i obronić tytuł zdobyty rok temu u siebie?? Moim zdaniem ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny i uważam ze będziemy swiadkami takiego samego finału jak rok temu, czyli Chile - Argentyna. Stawiam na awans Chilijczyków
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 00:30
Spotkanie: Ponte Preta - Cruzeiro
Typ: over 3.5
Kurs: 4.76
Bukmacher: Oddsring
Na dzisiejszą noc przygotowałem mecz ligi brazylijskiej Ponte Preta - Cruzeiro.
Ponte Preta zajmuje 10 miejsce w tabeli. Całkiem dobrze radzi sobie w tym sezonie. U siebie ma bilans 3-0-1 i 8-6 w bramkach. W każdym meczu strzelali i tracili co najmniej 1 bramkę. Mimo, że grają dzisiaj z 19 drużyną w tabeli, myślę, że goście moga miec duże szanse na conajmniej remis. Cruzeiro ma bilans na wyjeździe 2-0-3 a w bramkach 5-9. Jak widac dużo tracą, ale też strzelają średnio jedną bramkę na mecz.
Moje typy na ten mecz:
2(DNB) 2.08
over 2.5 2.44
obie drużyny strzelą 2.04
HT over 1 2.26
Powodzenia
✅ 376
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: Poniżej 10,5 rożnych
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Coś nie idzie tym zespołom nabijanie rogali tak jak strzelanie bramek i w tym kierunku idzie mój typ ;)
Wiem że to już półfinały także przelewek nie ma, ale idę w ten typ czysto statystycznie...
Myślę że ekipa w której gra Carlos Bacca nie będzie aż tak dopuszczała do rożnych jak inne ekipy z którymi walczyło Chile...
Obrońcy tytułu grają &quot;na krawędzi&quot; linii którą tutaj podałem bowiem udało im się to dwukrotnie, a Kolumbijczykom raz...
Tak wyglądały ostatnie spotkania obu ekip:
Peru 3 - 2 Kolumbia ▶ 5
Kolumbia 4 -1 Kostaryka ▶ 5
Kolumbia 7 - 4 Paragwaj ▶ 11
USA 4 - 3 Kolumbia ▶ 7
Meksyk 7 - 4 Chile ▶ 11
Chile 10 - 1 Panama ▶ 11
Chile 7 - 2 Boliwia ▶ 9
Argentyna 6 - 3 Chile ▶ 9
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Nottingam
Godzina: 13:00
Spotkanie: Muller - Dolgopolov
Typ: Muller DW 2:0
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju w Wielkiej Brytani. Trawa, czyli chyba ulubiona nawierzchnia Luksemburczyka, który w tym sezonie najpierw doszedł do finału turniej w Holandii, potem odpadł w 3 rundzie w Londynie z grającym również na swojej ulubionej nawierzchni i będącym wyżej od niego w rankingu Bernardem Tomiciem. A w tym pokonał już Veseleyego 2:0 i wczoraj Youznego 2:1. Dolgopolov wygrał z Edmundem i Danceviciem. Ogólnie Muller gra super na trawie, mega przyjemnie patrzy się na jego grę, do momentu sezonu na tej nawierzchni grał mega kiszkę, teraz widać, że wyraźnie odżył, gra we wszystkim co tylko możliwe bo niestety wiadomo, że na kortach trawiastych gra się najkrócej. Muller jest po prostu lepszym zawodnikiem na trawie od Aleksandra, stąd też jest faworytem u bukmacherów, ja idę w jego zwycięstwo 2:0 i już nie mogę się doczekać ewentualnego półfinału wydaję mi się, że z Bagdadisem. Pozdrawiam!
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: Chile
Kurs: 2.5
Buk: Bet365
Wszystko chyba juz zostalo powiedziane ale nikt nie zagral czystej 1 na Chile a ja wlasnie ide pewnie na Chile. Kolumbia jak narazie nic ciekawego nie zagrala, a ostatni mecz z Peru to byla amatorka, poszedlem spac bo nie bylo co ogladac. Po drugiej stronie nastroje zupelnie inne, demolka mocnego Meksyku najwyzsza w historii (7:0 !!!!) Ciezko dac wiare ze po takim niesamowitym meczu odpadna z przecietnie grajaca Kolumbia. Brak Vidala moze martwic ale tam ma kto grac, ekipa bardzo mocna grajaca do przodu przyjemnie dla oka noi mistrzowie sprzed roku! Kursy wysokie bo wiadomo polfinal to nie zabawa ale tym bardziej biore, po prostu Kolumbia do mnie nie przemawia niczym. #Chile WIN
✅ 150
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador, Serie A - Pierwsza runda
Godzina: 02:00
Spotkanie: Independiente del Valle - Barcelona Guayaquil
Typ: pow. 2,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Typ wczorajszy wszedł pięknie (kurs 5.10), więc nie pozostaje mi nic innego jak podać typ na dzisiaj. Niestety faza grupowa mistrzostw we Francji skończyła się, dlatego też w czwartek i piątek czeka nas przerwa przed fazą pucharową. Jeśli chodzi o mecz, który wybrałem to jest to spotkanie zaległe kolejki nr 12 w pierwszej lidze ekwadorskiej. Świetnie grająca w tym sezonie w Copa Libertadores, drużyna Independiente podejmuje vicelidera tabeli ligowej - Barcelona Guayaquil. Dlaczego według mnie padnie w tym meczu kilka goli? Zapraszam do analizy! Po pierwsze, stadion Independiente położony jest na dużej wysokości nad poziomem morza, co sprawia, że ekipy tam przyjeżdżające na mecz nie potrafią się przystosować. Można było to zauważyć w Copa Libertadores kiedy skazywany (praktycznie przez wszystkich) na pożarcie zespół Independiente ani razu u siebie nie przegrał, a ponadto strzelał przynajmniej 2 gole swoim rywalom. Dzięki przewadze jaką wypracował na własnym obiekcie potrafił awansować aż do półfinału całych rozgrywek co jest olbrzymią sensacją. Oczywiście w lidze przeciwnicy są lepiej przygotowani do gry, gdyż częściej mają okazję rozgrywać spotkania na stadionie Independiente, lecz mała ilość na tym obiekcie to rzadkość. Po drugie, należy wspomnieć o pojedynkach bezpośrednich dzisiejszych rywali. Łącznie rozegrano 12 meczów na stadionie Independiente (1-1, 1-2, 2-3, 0-3, 0-2, 1-1, 1-1, 3-0, 0-0, 2-1, 2-3, 3-3). Jak widzimy tylko raz padły mniej jak 2 bramki, a w ostatnich trzech sezonach padły co najmniej 3 gole. Można zatem zauważyć, że oba zespoły zwykle fundują swoim fanom spektakl obfitujący w trafienia. Po trzecie, drużyna dzisiejszych gospodarzy jest jedną z najbardziej overowych drużyn w całej lidze jeśli chodzi o mecze domowe. Na 7 spotkań aż w 5 padły chociaż 3 bramki (trwa seria 4 takich meczów z rzędu). Po czwarte, Barcelona Guayaquil również imponuje skutecznością, ale w meczach wyjazdowych. Na 7 pojedynków także aż 5 razy padły chociaż 3 gole (trwa seria 3 takich meczów z rzędu). Mając w związku z tym świadomość, że obydwa zespoły są efektywne w wykorzystywaniu sytuacji podbramkowych oraz jednocześnie Ich defensywy nie są zbyt szczelne stwierdzam, że dzisiaj kilka goli powinno paść. Po piąte, nie wiadomo czy zdolny do gry będzie podstawowy obrońca ekipy Independiente, który występował na Copa America grając na pozycji stopera w reprezentacji. Ekwador odpadł kilka dni temu, ale ze względu na zbliżające się pojedynki w Copa Libertadores mógł otrzymać trochę czasu na odpoczynek od sztabu szkoleniowego swojego klubu. Obrońcą tym jest: Arturo Rafael Mina Meza. Jeśli naprawdę nie zagra to na pewno obrona Independiente nie będzie tak trudna do sforsowania jak z Nim w składzie. Trudno zastąpić takiego zawodnika. Po szóste, Barcelona Guayaquil walczy o mistrzostwo, aktualnie zajmuje miejsce drugie, więc wątpię by dzisiaj nie grali o pełną pulę. Zdając sobie sprawę jak groźne jest Independiente u siebie wydaje mi się, że dzisiejsi goście postarają się o rozegranie świetnej pierwszej połowy i strzelenie choć jednego gola, gdyż w drugiej połowie będzie brakowało sił ze względu na fakt, że mecz rozegrany będzie na dużej wysokości o czym wspomniałem wcześniej. Kurs na gole spada, więc radzę zbyt długo się nie zastanawiać nad tym typem. Mam nadzieję, że nie wstawiam analizy zbyt późno i jeszcze ktoś z niej skorzysta! Życzę powodzenia!
✅ 80
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Div 2 - Sodra Götaland
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kvarnby vs RosengĂĽrd
Typ: RosengĂĽrd
Kurs: 1:61
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam ostatnio bardzo spodobały mi się niższe ligi skandynawskie i dzisiejszy wybór na mecz niższej ligi szwedzkiej. W tym pojedynku 2 drużyna w tabeli podejmie na wyjeździe 4 zespół od końca ligi. Zespół gości uzbieraj jak do tej pory 12 punktów na wyjeździe w 6 meczach co jest dobrym wynikiem. Ogólnie wyprzedzają swojego rywala o 15 punktów w tabeli jest to bardzo dużo różnica zwłaszcza że rozegrano 12 kolejek. Świadczy to o dużej dysproporcji umiejętności piłkarskich obu drużyn co może się zdarzyć, gdyż na 4 poziomie rozgrywkowym mamy aż 6(!) różnych lig, wyklucza to w jakimś tam stopniu czynnik przypadkowości stąd też duża skuteczność grania akurat tych lig. Wracając do meczu, gospodarze mają słabą formę przegrali ostatnie 3 mecze a średnio na swoim boisku zdobywają 0,67 punktu co jest 3 od końca wynikiem ligi warto dodać że jak do tej pory przegrali 67% meczy rozgrywanych u siebie. Faworyt tego meczu jest jeden a drużyna gości nie może sobie pozwolić na stratę punktów w meczu z takim przeciwnikiem. Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - liga światowa
Godzina: 16.00
Spotkanie: Iran - Bułgaria
Typ: Iran -1,5 seta
Kurs:2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ropoczynamy drugi weekend z ligą światową. Dzisiaj ropoczyna grę grupa &quot;Belgradzka&quot;, w której grają Serbowie, Brazylijczycy, Iran i Bułgaria. Stawiam na Iran, który mimo osłabienia brakiem Ghaemiego i Ghafoura jest zespołem lepszym od Bułgarii. Bułgaria to jak na razie tylko Sokolov - najskuteczniejszy atakujący poprzedniego weekendu. Mam nadzieję, że irański blok na czele z dobrze grającym Seyedem zatrzyma bombardiera z Bałkanów. Reszta Bugłarów to padaka. Przewaga Iranu na rozegraniu, przyjęciu i bloku. Również na ławce trenerskiej z jednej strony osobowość Lozano, z drugiej niemrawy Kostantinov.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: tenis - wta eastbourne
Godzina: 14-00
Spotkanie: radwanska - cibulkova
Typ: over 21,5 gemow
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Cwiercfinal turnieju. Panie maja bardzo bogata historie wzajemnych gier - to juz bedzie ich 13.starcie. Jak na razie 8-4 dla Agi. Zazwyczaj sa to mecze wyrownane - ostatnie 3 (2015-16) to pojedynki 3-setowe. Isia jest faworytka, ale nie jest w najwyzszej formie i Cibulkova stac na niespodzianke. Prawdopodobnie bedzie zaciety mecz.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Nottingham 2016
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Baghdatis M. - Cuevas P.
Typ: Baghdatis M. -1,5 seta
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

&quot;Bagieta&quot; już rok temu grał tutaj w półfinale, ale skreczował po rozegraniu 3 gemów w meczu z Istominem. Uważam ten mecz za typową &quot;peffunie&quot;, ale jak to bywa w zakładach bukmacherskich każdy wie, a po Marcosie spodziewać można się wszystkiego, to jednak koniec końców co tu dużo pisać.
Już na turnieju w niemieckim Halle grał piękny tenis, pokonał solidnego Berdycha, później Niemca jamajskiego pochodzenia Browna który co rok gra genialnie na trawie, a przegrał dopiero po bardzo zaciętym meczu z fenomenem tego roku nastoletnim Zverevem finalistą turnieju.
Tutaj Marcos nadal gra genialnie, w pierwszym meczu bez większym kłopotów odesłał Rosjanina Donskoya, ale rundę później zagrał jakiś dramat którego nie powstydziłby się sam Hitchcock. Querrey (finalista ubiegłego roku) pierwszego seta zgarnął 6:1, w drugim miał nawet 2 piłki meczowe w tie-breaku i ostatecznie przy stanie 8-10 przegrał drugiego seta, później Marcos zrobił już swoje.
Bilans Baghdatisa na trawie w karierze wynosi 59-35, za to Pablo Cuevasa 6-6. Urugwajczyk to typowy ziemniak, idealny pod wolne nawierzchnie, początek roku miał genialny, a dokładnie to na tournee w Ameryce Południowej, ale w mojej opinii w ostatnim czasie nie gra już tak świetnie jak w okolicach lutego. Tutaj podobnie jak Baghdatis wyciągnął głowę z pod ostrza bo przy stanie 7:6(4) 5:3 dla młodego Challengerowca Evansa zdołał odwrócić losy meczu. Rundę wcześniej pokonał nie wiele lepszego 37-letniego Roberta Stephane (tak Robert to nazwisko).
Jeszcze można wspomnieć o tym, że Cuevas gra jednoręcznym backhandem, co jest najgorszym stylem gry przeciwko oburęcznym backhandem tak jak gra Marcos, uważany zresztą za czołówką z zawodników returnujących. Jeżeli Baghdatis przegra ten mecz będę w ciężkim szoku.
Drugi fajny typ, albo AKO.
⛔ 100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska baraże
Godzina: 17:30
Spotkanie: MKS Trzebinia-Siersza - BKS Bochnia

Typ: gospodarze
Kurs: 2.10

Bukmacher:
Bet365
Mocno polecam dziś granie w strone gospodarzy. W skladzie gosci zabraknie na pewno Jaroslawa Siwka, czolowa postac linii pomocy BKS-u. Musial zejsc z kontuzja juz w pierwszym meczu. Bardzo mozliwe, ze nie zagra takze grajacy-trener Bochni, ktory narzeka na lekki uraz. Jeden z defensorow (podstawowy) wybral sie natomiast na trip do Francji... BKS na wyjazdach nie zachwyca, w lidze 0-5 z Barciczanka i 2-5 z Lubaniem Maniowy (odpowiednio 2. i 3. druzyna ligi).
Wlasny obiekt to bardzo mocna strona MKS. Robert Moskal (tak, ten z Odry W.) mowil &#39;jesli bedziemy musieli odrabiac straty po pierwszym meczu, to u siebie zrobimy to&#39;. Zwiazek proponowal rozegranie jednego meczu na neutralnym obiekcie, ale...dzialacze Trzebini-Sierszy absolutnie sie nie zgodzili, argumentujac, ze to na wlasnym obiekcie czuja sie mocni. Tak tez jest w rzeczywistosci. U siebie punktuja bardzo dobrze, maja duze zaplecze finansowe i dzis sa zdecydowanym faworytem. Przetrzebiona Bochnia juz w meczu u siebie miala duzo szczescia, poniewaz sedzia nie uznal dwoch bramek dla Trzebini. Ponoc mocno kontrowersyjne decyzje. Skonczylo sie 1-1, ale to Trzebinia miala ogromna przewage (rozne wg beta 11-3 dla Trzebini), reszta tak jak opisuje - sytuacje, posiadanie, strzaly itp.
Goraco polecam! Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Wimbledon - Kwalifikacje, trawiasta
Godzina: 14:00 (może się zmienić)
Spotkanie: Zhu L. (Chn) - Kania P. (Pol)
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiaj przygotowałem mecz kwalifikacji do turnieju Wimbledonu pomiędzy naszą rodaczką Kanią a Chinką Zhu. Na początku chciałbym podkreślić różnicę rankingową jaka dzieli obie te zawodniczki.. Polka dopiero na 211 pozycji natomiast Chinka na 163! To pierwszy argument przemawiający za tym typem, drugim jest bezpośredni pojedynek. Obie te Panie grały już ze sobą jednokrotnie i to wtedy Chinka była górą wygrywając 2:0, może ktoś powiedzieć inna nawierzchnia inne granie to prawda ale uważam, że Polka niestety dzisiaj niema zbyt większych szans z tą młodą i utalentowaną przeciwniczką! Powodzenia!
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon 2016, 3 runda kwalifikacyjna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Corrie Edwar - Olivetti Albano
Typ: Over 40.5 gemów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj ostatnia runda kwalifikacyjna, mecze są rozgrywane już do wygranych trzech setów. Bukmacherzy faworyzują reprezentanta gospodarzy czyli Edwarda Corrie z 358 pozycji ATP, a najwyższej był 215. Edward rozegrał bardzo dużo meczów na trawie, bo oficjalnie jest to liczba 100. W tym roku wygrał 31 meczów i 16 przegrał. Tylko, że 11 z nich to były kwalifikacje i dużo meczów rozegrał w futuresach czyli z pół amatorami. Jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie przez kwalifikacje do finału challengera w Kanadzie jako szczęśliwy przegrany. W tegorocznych eliminacjach do Wimbledonu pokonał najpierw Tommego Paula w trzech setach i później Berrera 6:0, 6:3 gdzie była to samego rodzaju niespodzianka. Bo wiadomo, że Berrer swoje lata ma ale jest to bardzo doświadczony tenisista. Corrie najbardziej lubi grać właśnie na szybkich kortach typu hale i trawa i dzisiaj tępo meczu właśnie do szybkich będzie się zaliczać.
Jego rywalem będzie Francuz Olivietti z 791 miejsca ATP, a najwyższej był 161. Albano tak samo jak przeciwnik czuję się najlepiej na szybkich kortach dla niego im szybciej tym lepiej. Nie ma on sporo doświadczenia na trawie,bo jego bilans to 18/12. Jego bilans w tym roku to 14/13 gdzie praktycznie nie istnieje, bo te wygrane mecze nabił sobie na początku roku w futuresach są halach. Od lutego gdzie zaliczył ćwierćfinał we Wrocławiu gra totalny piach, nic! W pierwszej rundzie kwalifikacji pokonał ziemniaka Ghema 2:0 i później Francuzka Barrare w trzech setach który powoli się rozkręca i był faworytem. Olivietti to gość jedyny w swoim rodzaju! Ma ponad 2 metry, 2,03 czy coś w tym stylu,w każdy bądź razie jest piekielnie wysoki ale to nic. Kto pamięta Llodre? Pewnie stara gwardia tak, to był gość który fantastycznie grał przy siatce, serv&amp;volley opanowany do perfekcji. Olivietti to właśnie taki Llodra tylko 3,4 razy gorszy. Czy pierwszy serwis czy drugi facet lata do sieci jak opętany. Z każdego możliwego returnu to samo, facet nie ma wyczucia. Ale czasem w tym szaleństwie jest metoda, bo wielu tenisistów nie potrafi dobrze mijać.
Brytyjczycy oczywiście jest faworytem ponieważ w wymianach mimo wszystko jest lepszy ale moim zdaniem to będzie długi mecz, wystarczy że Francuzowi będzie siedział serwis. Over który proponuje wielce prawdopodobny, powodzenia! ;) Cztery sety powinny być.
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, Kwalifikacje
Godzina:14:00
Spotkanie: Lin Zhu - Paula Kania
Typ: Paula Kania DW: 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher:Unibet
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu decydującej fazy zmagań kwalifikacyjnychPolka Paula Kania (211 WTA) zagra z Chinką Lin Zhu(163 WTA). Trawa to chyba ulubiona nawierzchnia Pauli, szczególnie dobrze czuje się na kortach Wimbledonu. Przyzwoity turniej rozegrała tu dwa lata temu ogrywając w kwalifikacjach: Vinogradovą, Feuerstein oraz Shelby Rogers.
Już w turnieju głównym była blisko wygrania pierwszego seta, z samą Na Li(niegdyś nr 2 w rankingu, obecnie zakończyła karierę)co jak na zawodniczkę drugiej, ewentualnie trzeciej setki, jest sporym wyczynem. Grała przy tym przyjemny dla oka, ofensywny tenis.
Istnieje duża szansa na powtórkę(zagranie w turnieju głównym) w tym roku. W poprzednich rundach Paula bez straty seta ograła mocniejsze zawodniczki niż Lin. W pierwszej rundzie wyeliminowała Victorię Cepede Royg(122 WTA) ,która wyglądała w ostatnim czasie naprawdę dobrze(ćwierćfinał turnieju WTA na Majorce). Druga runda to odprawienie Virginie Razzano(182 WTA), doświadczonej zawodniczki potrafiącej grać na trawie(niegdyś zdarzało się jej ogrywać na tej nawierzchni takie zawodniczki jak Elena Dementieva, Agnieszka Radwańska czy też Karolina Pliskova).
Co do Chinki, nie zachwyca na trawie, bilans ma 3-3, tutaj dostała &quot;walkowera&quot; w pierwszej rundzie od Martincovej, w drugiej ograła po trzysetowym boju Robin Anderson.
W mojej opinii zdecydowana faworytką jest Kania, która powinna wygrać to spokojnie, dla ostrożniejszych polecam czystą dwójkę na Paulę po kursie 1,69(spadło z 1,80).
ZWROT - Mecz przełożony, a typ powtórzono ponownie w dniu następnym (24.06)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom