>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.07.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 23. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Hammarby IF : Dalkurd FF
Typ : Hammarby wygra obie połowy
Kurs : 4.10
Bukmacher : Unibet
Hammarby ostatnio bardzo zawodzi swoich fanów i 4 ostatnie mecze to zaledwie 2 remisy i 2 porażki no i chyba czas aby tą niechlubną serię zakończyć a dziś nadarza się ku temu okazja bowiem na ich stadion przyjeżdza drużyna która walczy o być albo nie być , goście zajmują 15 miejsce i po 13 kolejkach ich bilans to 2-3-8 i br 17:25 , w meczach wyjazdowych mają bilans 0-1-6 , 5:15 w bramkach i co tu dużo mówić liczę że dzis nie będą mieli wiele do powiedzenia , nie wspomniałem o pozycji gości a ci to wicelider który traci do lidera AIK zaledwie 3 oczka no ale przede wszystkim liczę na poprawę gry stąd też mój typ to że Hammarby powinno wygrać obie połowy spotkania i wrócić do gry o tron !
⛔100
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: New York Yankees - New York Mets
Typ: New York Mets 0 (remis nie ma zakładu) pierwsze 5 innings
Kurs: 2.4
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trudny typ ale trzeba ryzykować. New York Mets jest o dziwo w dobrej formie 2 z 4 meczy wygranych w serii z Cleveland przed all star game i 13 runów wbitych Yankesom w ostatnich dwoch meczach z nimi i bilans 1-1. W sezonie jest 3-2 dla Yankees i jak nie terazwyrownac stan na 3-3 to kiedy? Lepszej okazji nie bedzie bo startujacy pitcher Jacob deGrom to marka sama w sobie duzo nie trzeba mowic. W lepszej druzynie z takimi statystykami jak IP 123.3, ERA 1.68, BB 30,SO 149,WHIP 0.97 napewno mialby wiecej wygranych na koncie niz bilans 5-4, ktory jest i tak dobry. Po drugiej stronie mamy Masahiro Tanake ktory rozegral w karierze 4 mecze z ktorych 2 przegral z Mets, a ostatnio jest w slabej formie po powrocie z Disabled List, przegrana w Baltimore miedzy innymi. Przed pojsciem na DL Tanaka pusicl home runa i w pierwszych 5 innach Mets wygrali skromnie 1-0 ale przegrali mecz 4-1, daltego teraz stawiam wlasnie na pierwsze 5 innów, bo jak wiadomo bullpen Mets nie nalezy do najlepszych a mimo wszystko Yankees w koncowce moze docisnąć i wygrać, chociaz ostatni razem grajac rowniez w niedziele w nocy przeciw Mets, gdzie byli jeszcze wiekszymi faworytami przegrali 0-2.
▶zwrot
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Gstaad
Godzina 15:30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : Andreozzi - Auger Alliasime
Typ : 1
Kurs : 2.22
Bukmacher : STS
Analiza:
2018 rok jest dobrym rokiem dla Guido póki co dobrze sobie radzi na tej nawierzchni 29 wygranych pojedynków z 41 spotkań nie takich potrafi pokonać jeśli utrzyma swoją grę i nie przypajacuje to 17 latka bez większego doświadczenia powinien pokonać młody też coś pogrywa ale przeważnie w challengerach, kurs jak dla mnie trochę zawyżony na pewno skorzystam.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Sosnowiec-Piast
Typ: x
Kurs: 3.2
Bukmacher: Totolotek
Godz: 18:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa beniaminka Zagłębia Sosnowiec na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Gliwickiego Piasta. Bukmacherzy mniej więcej tak samo wystawili kursy na zwycięstwo w tym spotkaniu, dlatego tez moim zdaniem spotkanie może zakończyć się remisem oraz podziałem punktów. Dla Sosnowca na pewno pierwszy punkcik zdobyty w ekstraklasie byłby niezwykle cenny. Piast w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie w ekstraklasie, teraz chciałby znaleźć się w górnej częsci ligowej klasyfikacji , chociaż ich spotkania przed sezonowe wyglądały raczej średnio to według mnie tutaj oni powinni kontrolować przebieg spotkania, sa zespołem znacznie bardziej doświadczonym na tym poziomie rozgrywek . Oba zespoły ostatnimi czasy grały overovo więc ja w tym meczu poszukałbym również bramek po obu stronach, myslę że jest to jak najbardziej realne patrząc na poprzedni wyniki obu ekip w ich poprzednich spotkaniach . Mój typ na ten mecz to remis oraz podział punktów, najbardziej prawdopodobnym wynikiem moim zdaniem jest typ po 1 , bowiem Zagłębie Sosonowiec na swoim stadionie przegrywało w poprzednim sezonie bardzo rzadko, w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 1 domową porażkę, tylko jestem ciekaw czy wyniki z pierwszej ligi drużyna z Sosnowca będzie w stanie przenieść na stadiony ekstraklasy.
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, NA LCS
Godzina: 01:00
Spotkanie: Golden Guardians - Echo Fox

Typ: Echo Fox
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jesteśmy w połowie letniego splitu w amerykańskim NA LCSie. Jak do tej pory nie można zaobserwować jednego dominatora ligi, jak to było w poprzednich sezonach. TSM mimo wzmocnień, które zrobiło spadło bardzo z formy, być może zawodnicy miedzy sobą mają pewien kłopot, gdyż mimo klasy jaką reprezentują indywidualnie to drużynowo nie mogą zbyt wiele zdobyć. Wykorzystały to drużyny, które przed sezonem nie były wymieniane wśród faworytów, takie jak 100 Thieves, które aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze.
Przed sezonem jeśli zobaczyłbym takie kursy na te drużyny w walce między sobą to brałbym w ciemno, że Echo Fox wygra ten mecz. Jednak, co mnie zaskoczyło to przystosowanie się do nowej mety w League of Legends ze strony Golden Guardians. Świetnie się w niej czują w odróżnieniu od Echo Fox, woleli oni bardziej taktyczną grę pod topa, teraz raczej nie ma to większego sensu i Echo Fox na tym traci. Summer Splicie Echo Fox osiągneło rekord 5-4, czyli dokładnie taki sam jak &quot;Złoci Obrońcy&quot;. Golden Guardians w tym sezonie udało się wygrać z CLG, Clutch Gaming, 100 Thieves, Cloud 9 oraz z Team Liquid. Jak można zauważyć wygrali z prawie każdym faworytem do zdobycia mistrzostwa Championship Series. W bezpośredniej walce między tymi drużynami doszło do zwycięstwa Echo Fox po dojść jednostronnym meczu. Generalnie wydaję mi się, że Echo Fox jest lepszą drużyną, jednak chaos jaki aktualnie jest w Ameryce powoduje tak wiele porażek faworytów w bo1. Polecam!
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Dominikana
Godzina 00:00
Spotkanie : Cibao - Barcelona Atletico
Typ : BTS - NIE
Kurs : 2.00
Bukmacher : 1xbet
Już kiedyś opisywałem ekipe Cibao. Słabsze drużyny ligi mają spore problemy aby cokolwiek ustrzelić na ich terenie. Z racji,że Barcelona Atletico(swoją drogą;ciekawy zlepek słów) zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 9 golami strzelonymi to wydaje mi się,że i w tym spotkaniu Cibao zachowa czyste konto.
5 pkt straty do lidera,dwie drużyny depczące ostro po piętach dziś gospodarze to muszą wygrać i mam nadzieje,że zrobią to do zera.
Każda strata gola z tym rywalem to będzie jednak lekka ujma na honorze.
⛔100
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U19
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ukraina U19 - Turcja U19
Typ: spotkanie/liczba goli---1/+1,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: efortuna.pl
Analiza:

Ostatni mecz grupowy ME-U19,
Ukraina na drugim miejscu, z takim samym dorobkiem punktowym jak lider grupy Anglia, ma wielką okazję wyjść z grupy—by nie oglądać się na przeciwników i nie kalkulować, powinni wygrać z ostatnią w grupie Turcją.
Zarówno Anglia, jak i jej jutrzejszy ostatni przeciwnik grupowy Francja(mająca 3pkty) ,którzy wg. mnie nie będą kalkulować w ostatnim meczu gry na remis, obie strzeliły ponad dwie bramki Turcji, oczywiście wygrywając mecze.
Myślałem nad typem spotkanie/liczba goli 1/-3,5 jednakże zostanę przy powyższym typie,
czyli spotkanie/liczba goli ---1/+1,5.
Ps.Dziś przód tylko 120%,ale grosz do grosza,a będzie kokosza.
Polecam też luźny typ do dubelka Anglia-Francja-obie strzelą-TAK,po kursie 1,56;
A z większym ryzykiem,że obie strzelą i liczba bramek powyżej 2,5(nie ma tego jeszcze w efortunie)
pozdro


⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Moskwa
Godzina: 12:00
Spotkanie: J.Larsson - A.Sasnowicz
Typ: A.Sasnowicz win
Kurs: 1.94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nowy turniej, który jak mniemam powstał w miejsce jakiejś mąki, więc 250 punktów do wzięcia. Sasnowicz po całkiem przyzwoitym Wimbledonie trochę odpoczęła i wg mnie słusznie i teraz rusza do gry przygotowywać się przed US Open. Szwedka poszła na mąkę, gdzie została oklepana przez Minellę, co jest jeszcze bardziej marne, bo 1- to jej ulubiona nawierzchnia, dwa- przemęczenie, 3- przeciwniczka nic technicznie nie reprezentuje. Sasnowicz widziałem z Petrą, gdzie zlała ją solidnie, zaś potem dobrze szło do meczu z Ostapenko, gdzie po TB w 1-wszym secie posypała się całkowicie i dostała 6-0 i wydaje mi się, że było to spowodowane jakimś urazem, więc jestem dobrej myśli. Co prawda H2H na korzyść szwedki (2:0, w tym raz wygrała na hardzie), ale liczę że to świetny moment, żeby odwrócić losy ich indywidualnej rywalizacji, zwłaszcza że Szwedka jest w tym momencie w, co najmniej średniej dyspozycji, więc to też na korzyść Białorusinki. Dodatkowo w turniejach na terenie Rosji, Węgier, Bułgarii, Kazachstanu itd. zawodniczki z Wschodniej Europy mają tendencję do bardzo dobrych występów, natomiast zawodniczki z Zachodniej Europy często przegrywają z nawet dużo niżej notowanymi zawodniczkami, zaś tutaj właśnie reprezentantka Wschodniej Europy jest tą &#39;faworytką na papierze&#39;.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
pukon 960,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - BSN Portoryko
Godzina: 01.00
Spotkanie: Caciques de Humacao - Piratas de Quebradillas
Typ: Caciques de Humacao poniżej 88,5pkt
Kurs: 1.71
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Portorykańska liga BSN i pojedynek pomiędzy ekipami Caciques de Humacao a Piratas de Quebradillas. Gospodarze ostatnia, ósma pozycja i bilans 11-20, goście trzecie miejsce z bilansem 18-14. Humacao w ostatnim czasie wrócili do wygrywania - po jedenastu z rzędu porażkach, ostatnie cztery gry to już trzy wygrane. Trochę podobna sytuacja z popularnymi Piratami - pięć przegranych z rzędu i w ostatnim meczu z liderem z Bayamon przełamali złą passę, wygrywając 85-80. Ekipa gospodarzy w ostatnim czasie musi sobie radzić bez czołowego strzelca całej ligi Kyle Vinalesa (średnie 20,1pkt), oczywiście wyniki pokazują, że radzą sobie całkiem dobrze bez tego zawodnika, ale przez to większa odpowiedzialność i też coraz więcej minut biorą na siebie Costner czy Graham, kluczowi teraz gracze ekipy, w końcu też u nich może przyjść ta słabsza dyspozycja. Są po wczorajszym ciężkim meczu z Leones De Ponce (89-83), gdzie zostawili naprawdę sporo sił, co też może być już odczuwalne. Ekipa Caciques de Humacao średnio rzuca na mecz około 86pkt, w przypadku gry u siebie jest to około 87pkt, Piraci średnio tracą około 85pkt, na wyjazdach około 86pkt. Z czterech już rozegranych spotkań w tym sezonie pomiędzy tymi ekipami, Humacao dwa razy przekroczyli zaproponowaną linie (89 i 94pkt, w tym drugim przypadku było to po dogrywce). Ekipa gospodarzy po ciężkim meczu, prawdopodobnie znów bez swojego najlepszego strzelca (nie było informacji, że wraca dzisiaj), w dodatku przeciwko aktualnemu mistrzowi kraju, który w ostatnim meczu przełamał swój słabszy okres gry, więc jest też szansa, że ta forma wróciła i będą bardzo trudnym przeciwnikiem - to wszystko, może nie jest bardzo przekonujące w tak mocno ofensywnej lidze, ale widzę tutaj jakąś szansę na słabszą niż dotychczas, zdobycz punktową ekipy gospodarzy.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Norrkopiing - Elfsborg
Typ : 1
Kurs : 1.73
Bukmacher : Fortuna
Analiza. Norrkopiing jest 3, ma dwa mecze mniej rozegrane od lidera, jeśli je wygra to zrówna się punktami z 1 zespołem AIK. Norrkopiing wygrał ostatnio z Hacken, i zremisował na wyjeździe z AIK, i Djurgaden. Elfsborg nie zaznał porażki ligowej już od 5 spotkań, ostatni mecz zremisował z Hammarby, choć w końcówce mogli to wygrać bo nie wykorzystali karnego, Norrkoping jeśli chce bić się z AIK o pierwsze miejsce musi takie mecze brać.
✅73
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Ukraina
Godzina 18:00
Spotkanie : Ch. Odessa - Olimpik Donetsk
Typ : 1X
Kurs : 1.59
Bukmacher : 1Xbet
Witam,
W dniu dzisiejszym zagram spotkanie na Ukrainie.
Pojedynek dwóch zespołów o których nie mam prawie bladego pojęcia....tyle co wyczytałem ze statystyk...i to statystyki służą za argument.
Mianowicie H2H obu drużyn pokazuje ,że odkąd sięga historia wynikinazywo.pl w tym przypadku od 26.07.14 zespoły spotkały się ze sobą 13 krotnie. RAZ tylko wygrał zespół gości.
Postanowiłem iść w tę stronę ....poza tym sprawdziłem ,że w poprzednim sezonie grając u siebie Odessa przegrała 3 mecze na 11 w rundzie &quot;zasadniczej&quot; przeważnia porażki trzeba przełknąć z Shachtarem i Dynamem...więc Olimpik nie wygląda na zespół który można wsadzać do jednego worka ze wspomnianymi ukraińskimi potentatami.

Wracając do H2H to Odessa u siebie wygrała w zeszłym roku 3-1, a rok wcześniej 2-1. Więc myślę ,że do tasiemki na aferę z Macvą w podpórce się nada ????
Pozdrawiam.
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Binghamton (USA), twarda
Godzina: 23:30
Spotkanie: Alexander Ward - Daniel Evans
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy, gdzie zmierzą się ze sobą dwaj Brytyjczycy. Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest Evans, co trochę mnie zdziwiło, bo spodziewałem się nieco bardziej zbliżonych kursów. Obaj blisko siebie w rankingu ATP, gdzie Ward jest na 336 pozycji natomiast Evans na 322 miejscu. Obaj panowie są rówieśnikami, mają po 28 lat. W ostatnich tygodniach lepiej sobie radził Daniel ale było to na kortach trawiastych. Żeby aż tak dużym faworytem według buków był Evans ? Nie twierdzę, że nie zasłużył aby być tym faworytem ale według mnie nie aż na takie kursy. Początkowo chciałem zaryzykować na zwycięstwo Alexandra w całym meczu ale wybieram bezpieczniejszy typ na niego z handicapem setowym +1.5, bo kurs na to i tak bardzo fajny. Nie sądzę żeby był to jednostronny pojedynek zakończony zwycięstwem Evansa w dwóch setach. Raczej spodziewam się tutaj wyrównanego pojedynku i zwycięstwa któregoś z panów w 3 setach. Obaj do tej pory grali ze sobą 2 razy i oba te pojedynki kończyły się w 3 setach. Najpierw w 2013 roku w Sunderlandzie (Wielka Brytania) na kortach twardych wygrał Evans 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-2) a następnie w Felixstowe (Wielka Brytania) na kortach trawiastych znów wygrał Evans 2-1 (6-4 , 3-6 , 7-6). Oba te spotkania rozgrywane na turniejach rangi ITF. Dzisiaj też spodziewam się meczu, który zakończy się w 3 setach. Ward jeśli nie wygra spotkania to tego jednego seta myślę, że ugra. Alexander szybciej zaaklimatyzował się z Ameryką Północną, bo po Wimbledonie wystąpił w turnieju challengerowym w kanadyjskim Gatineau, gdzie wprawdzie odpadł zaraz w 1 spotkaniu z Chińczykiem Li przegrywając 0-2 (4-6 , 6-7) ale dla Evansa po Wimbledonie będzie to dopiero pierwsze spotkanie i myślę, że lepiej &quot;zadomowiony&quot; z Ameryką Północną może być Ward i też może mieć to jakieś znaczenie w tym spotkaniu.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - FNL
Godz: 16:00
Spotkanie: Spartak Moskwa II - Avangard Kursk
Typ: Spartak Moskwa II
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Rosji gdzie na zapleczu Premier Ligi a mianowicie FNL w spotkaniu 2 kolejki ligowej zmierzą się ze sobą rezerwy moskiewskiego Spartaka a w gości przyjedzie drużyna Football Club Avangard Kursk.
W tamtym sezonie ligowym obie ekipy walczyły o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej niż o jakieś wyższe pozycje i dzieliła ich różnica tylko 3 oczek na korzyść Avangard Kursk.
W pierwszej kolejce obecnego sezonu rezerwy Spartaka wygrały w Sochi 0:1 zaś uległ na swoim terenie zespołowi Shinnik Yaroslavl 1:2.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zespołu rezerwowego Spartaka Moskwa w którym grają zawodnicy w przedziale wieku 18-23 i tylko kapitan tego zespołu ma 31 lat do tego w meczach u siebie zespół ten będzie się chciał pokazać gdyż jest większa możliwość obserwowania poszczególnych zawodników przez sztab trenerski z I zespołu a goście myślę że zaczną od przegranej w delegacji z chcącym się pokazać u siebie młodym zespołem rezerw Spartaka Moskwa.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie-Piast

Typ: Zagłębie
Kurs: 2,50
Bukmacher:
fortuna
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Po niedługim urlopie znowu wracam do typowania. Na dzisiaj zdecydowałem się na typ w naszej rodzimej lidze, gdzie Zagłębie Sosnowiec na własnym stadionie będzie podejmowało Piasta Gliwice. Drużyna z Sosnowca po 10 latach wraca do Ekstraklasy i z pewnością będzie chciała swój debiutancki mecz wygrać, tym bardziej, że będą grać przed własna publicznością, a chyba każdy słyszał jaka publikę ma Zagłębie. Drużyna Dariusza Dudka w tamtym sezonie bardzo dobrze spisywała się na własnym stadionie i to głównie dzięki spotkaniom u siebie są teraz w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli chodzi o Piasta to w tamtym sezonie ledwo co się utrzymali, a spotkania przedsezonowe tylko potwierdziły ich nienajlepszą dyspozycje. Myślę, że będzie to wyrównany mecz ale Zagłębie przed własna publika okaże się nieco lepsze i swój debiutancki mecz będzie w stanie wygrać.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrkoping - Elfsborg
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs:
1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami 14 kolejka i bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. 3 w tabeli Norrkoping podejmuje na własnym stadionie 11 Elfsborg.
Typ, który polecam dziś to bramki w tym spotkaniu, w meczach Norrkopingu pada wiele bramek, średnio 3 bramki na mecz. Teraz popatrzmy na ostatnie mecze obu ekip... Norrkoping - 2:1 z Hacken, 1:1 z Djurgarden, 1:3 z Nordsjaelland, 4:2 z Kalmar, 3:3 z AIK - Strzelili bramkę przez 33 spotkania z rzędu... Elfsborg - 0:0 z Hammarby, 2:1 z Orebro, 2:1 z Helsingor, 2:1 z Hacken, 2:1 z Trelleborgs, 4:1 z Dalkrud.
Mecze bezpośrednie to także wyniki dość wysokie 3:3, 1:3, 1:2, 0:0 czy 2:3.
Polecam ten typ.
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hobro IK vs FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga
Kurs: 1,65
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam wszystkich serdecznie !
Przeglądając ofertę dotyczącą dnia dzisiejszego moją uwagę przykuło spotkanie Hobro IK vs FC Kopenhaga. Jeżeli prześledzimy historię ligowych występów dzisiejszych gospodarzy możemy określić ich mianem ligowego średniaka walczącego spokojnie o swój byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Natomiast drużyna FC Kopenhaga to już synonim dużych aspiracji i walki o najwyższe cele. Zważywszy na ostatnią formę drużyny gości, która krótko mówiąc nie napawa optymizmem (przegrany mecz inauguracyjny z FC Horsens) gramy na ich przełamanie. Główni konkurenci w walce o mistrzostwo ligi i miejsca premiujące grą w pucharach punktowali, więc FC Kopenhaga rozegra dziś bardzo ważny mecz, który może im znacząco utrudnić (w przypadku przegranej) lub ułatwić (w co głęboko wierzę) zmazanie słabego wrażenia pozostawionego po pierwszym ligowym meczu oraz włączenie się o walki o najwyższe cele w lidze.
Reasumując:
- przegrana w meczu inauguracyjnym (do tego przed własną publicznością)
- awans w kiepskim stylu do dalszej fazy eliminacji LE w stoczonym boju przez fińskie KuPS
- ranga meczu który jeżeli Kopenhaga nie chce pozwolić na ucieczkę reszcie stawki musi wygrać
- motywacja zawodników oraz świadomość ich obecnego położenia
W mojej opinii czynniki, które przedstawiłem zdecydują o zwycięstwie gości, gdyż dziś innego wyjścia niż wygrana sam Stale Solbakken trener FC Kopenhaga nie bierze pod uwagę ????
✅65
 
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa świata u19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ukraina - Turcja (U19)
Typ: Turcja
Kurs: 4.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Turcja po dość ciężkim meczu z Anglią (2:3) dostałą srogie lanie od drużyny Francji (5:0)
Ukraincy powinni to zabrać bez problemu ale ja ide w drugą stronę i typuje na drużynę Turasów która da jeszcze
popis swoich umiejętnosći bo myślę że stać ich na to i nie odpuszczą Ukrainie która może
się już lekko uskrzydliła po wygranej z Francja (2:1) która to Wg. mnie lekko olała drużynę z Ukrainy... Turcja tutaj pokaże charakter i wygra to
spotkanie bo pokazali że potrafią teraz muszą odrobić stronę praktyczną napewno nie rozłoża na boisku i będa grać do końca bo są młodzi i maja ducha walki
można zagrać bezpieczniej 02 lub DNB jak kto woli ja stawiam na turcję w tym spotkaniu nikomu również nie każe tego robić ???? pozdrawiam i miłego życzę bo pogoda dzisiaj piękna i trzeba korzystać hehe
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa świata u19
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Anglia - Francja (U19)
Typ: Anglia
Kurs: 2.95
Bukmacher: fortuna
Grupa b decydujace mecze, Francja musi wygrac to spotkanie remis nic im nie daje gdyz nie wierze aby rozbici Turcy byli w stanie pokonac znakomicie spisujaca sie Ukraine, ktora po wygranej z Francja i remisie z Anglia nawet nie musi wygrac tego meczu, Anglii wystarczy remis i mysle ze daje im to przewage i bedzie mialo to kluczowe znacznie dla przebiegu spotkania gdyz Fancuzi beda musieli sie otworzyc,faworytem bukow Francja, ja uwazam, ze te kursy powinny byc bardziej wyrownane i obstawiam Anglie.
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - World Matchplay 2018
Godzina: 20:10
Spotkanie: Kim Huybrechts - John Henderson
Typ: John Henderson (handicap -2.5 lega)
Kurs: 3.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trzeci dzień turnieju World Matchplay 2018 w darta - jak na razie jeden typ trafiony na luzie, a drugi dosłownie o włos, który był po kursie 3.5. Dzisiaj znalazłem jeszcze większy kurs z mega prawdopodobnym scenariuszem. Mianowicie jako pierwsi na arenę w Blackpool wyjdą reprezentanci Belgii i Szkocji. Ten pierwszy to Kim Huybrechts z 15 pozycji rankingowej. Ostatnio bardzo mało widoczny - nie grał w wielu większych turniejach, natomiast jego rywalem jest John Henderson. Zawodnik o 12 lat starszy, dużo bardziej doświadczony i jak dla mnie bardzo pozytywny człowiek. Zajmuje co prawda dalsze miejsce w rankingu, bo 27., ale tutaj dla mnie to nie ma znaczenia. World Matchplay to bardzo ważna impreza w świecie darta i zawodnicy tratują to mega poważnie. Jak na razie z szesnastu rozstawionych zawodników tylko dwóch nie zdołało przejść do kolejnej rundy. Największa chyba niespodzianka w postaci Michaela van Gerwena. Przegrał z rodakiem de Zwaanem. Drugi to Gerwyn Price z Joe Cullenem. Aż 10:3 Walijczyk przegrał, co bardzo mnie zdziwiło, gdyż Iceman mega się mobilizuje i walczy do końca w takich zawodach. Fajnie było to widać na największej imprezie, czyli MŚ. Zatrzymał tam się dopiero na trzeciej rundzie - dwie pierwsze przechodząc jak burza. W trzeciej rundzie mecz z MVG. Na przykładzie Mistrzostw Świata chciałbym też pokazać umiejętności i ewentualne szanse mojego zawodnika - Johna Hendersona. Większość stron nie typuje go jako faworyta, cho powoli kursy się zmieniają. Kim Huybrechts nawet nie zakwalifikował się na MŚ, za to John podobnie jak G.Price zatrzymał się na trzeciej rundzie. Przyszło mu się zmierzyć - jak się później okazało z Mistrzem Świata Robem Cross. Walczył jak dzielnie, ale niestety przegrał 4:1. W pierwszej rundzie Henderson pokonał jakiegoś słabszego zawodnika 3:0 - średnią zaledwie 90 oczek na trzech lotkach. Rzucił dwa maxy, ale za to wysokie 45% na checkoutach. W drugiej rundzie już dużo lepszy przeciwnik w postaci Daryla Gurney&#39;a. Wygrał z nim 4:2, także nie będąc faworytem. Tam już wielki popis siły, bo rzucił 5 maxów - 46% c/o i średnia 95 punktów na trzech lotkach. Z Crossem prawie 93 średniej, 4 maxy i także 46% c/o, ale jak widać na Mistrza to zdecydowanie za mało. Anglik przeciwko Szkotowi zanotował 59% na checkoutach, 7 maxów i prawie 100 oczek na trzech lotkach. Warto wspomnieć, że Henderson w każdym meczu zerował wysokie liczniki. Najwięcej w pierwszej rundzie - 160. Z Gurney&#39;em 121, a Crossem 136. Jest to kolejny atut, przy &quot;nie swoich legach&quot;, bo bardzo boleśnie może przełamać rywala. Mam nadzieje, że Henderson zagra na swoim dobrym poziomie, a jeśli tak będzie to pokona Huybrechtsa. Handicap -2.5 legów to tak na prawdę kwestia jednego przełamania. Wynik 10:7 lub wyższy to nasz cel. Kurs 3.7 na Unibet na pewno kusi i warto zaryzykować. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom